Utkání je tedy za námi, Pardubice se mohou těšit z dvoubodového exportu z Kladna, který klesá ve vyrovnané tabulce na 9. místo. Hezký zbytek večera a někdy příště zase u hokeje "na počtenou".
65:00
Pardubice právě vstřelily branku!JAN KOLÁŘ si připsal druhý úspěšný nájezd ze tří, když jeho střela mířila přesně k pravé tyči.
Michal Dragoun neuspěl forhendovou kličkou na vyrážečku - 0:0.
Jan Starý mířil k tyči, ale Chábera betonem vyráží - 0:0.
Jason Lepine neuspěl na lapačku.
Petr Kafka sice položil Salfického, ale přestřelil - 0:0.
Petr Koukal hezky zkoušel blafák do bekhendu, ale Chábera prostor u tyče utěsnil včas.
Jaroslav Kalla na lapačku neuspěl - 0:0.
Jaroslav Markovič zkusil také mezi betony, také neuspěl - 0:0.
Tomáš Knotek zkoušel mezi betony, neuspěl - 0:0.
Jan Kolář l možná s Cháberovou tečí, každopádně neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
V Kladně se tak dočkáme po 65 minutách samostatných nájezdů.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:47
Nepřesná rozehrávka a hosté se vyhánějí z pásma.
64:17
Času na útok už moc není.
63:08
Dragoun zasekl puk a mířil hezky na vyrážečku. Salfický chytá. Na druhé straně pálil Starý, Chábera také zasáhl.
62:15
Látal na sebe natáhl tři hráče a uvolnil Piskáčka, jehož střele chyběla razance.
61:23
Po sražené Kamešově střele se bude vhazovat před pardubickým brankářem.
60:49
Látal projel celým hřištěm a na konci své individuální akce vystřelil na bližší tyč. Salfický připraven.
60:16
Hovorka otestoval Salfického. Jeho bomba šla ale přímo do pardubického brankáře.
60:01
Dnes se tak na Kladně dočkáme prodloužení. Domácí v posledních sekundách ještě zmáčkli Pardubice v jejich pásmu, ale víc, než střelu Hluchého mimo už nevypracovali.
60:00
59:49
Hluchý trefil boční síť z pozice kolem branky.
59:01
Domácí mají kotouč pod kontrolou, začíná poslední minuta základní hrací doby.
58:41
Růžička od modré minul.
57:49
Kafkův pokus nebyl z nejpřesnějších a Růžička nahozením na Salfického vybojoval vhazování v útočném pásmu.
57:13
Nahodil už se tlačil do předbrankového prostoru. Domácí mu odpálili kotouč od hokejky na poslední chvíli.
56:19
Látalovu střelu Salfický vyrazil.
55:02
Kallovu střelu Salfický znovu nejistě vyrazil. Domácí se k dorážkám nedostali.
54:48
Nahození útočníka Koláře Chábera chytá, domácí střídají.
54:37
54:16
Kočího střela od modré byla pro Cháberu lahůdkou. Kladenský brankář měl čistý výhled a zasáhl.
53:44
Sotva jsem to dopsal, domácí vyhodili.
53:31
Hosté hrají výborně v početní výhodě, ale moc nestřílejí.
53:11
Starý z úhlu nedokázal procpat kotouč do branky.
52:37
Přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za pád pod nohy dostává Milan Hluchý.
52:19
Eberle dlouho točil kotouč v rohu hřiště, až našel Hluchého, jehož střelu vyrazil Salfický.
51:15
Hovorka chytře nahazoval před branku. Kladenští ale na puk nedosáhli.
50:08
Kuchlerovu střelu srazil před Salfickým jen těsně mimo branku jeden z hostujících obránců.
48:52
Až teď chytil Chábera pokus Havíře od modré.
48:46
Zámek hostů pokračuje, Piskáček na ledě.
47:09
David Růžička vystihl rozehrávku a vyhodil.
46:46
Hosté si vyzkouší přesilovku. Jan Piskáček (KLA) dostává dvě minuty za zdržování, když se mu povedlo vyhodit kotouč až do hlediště.
46:14
Starého střelu srazil jeden z obránců přímo před Koláře l, jehož střele vystavil stopku Chábera.
45:40
Paterova střela z první také neprošla na Salfického přímo.
45:28
Valský si udělal prostor, ale se střelou dlouho otálel a hostům se povedlo jí srazit do ochranné sítě.
45:01
44:26
Domácím se znovu nedaří v přesilovce. Ačkoli dnes dvě využili, tak herně to není ono.
44:08
Hovorka nahazoval ještě před červenou čárou a Kladno se provinilo zakázaným uvolněním.
43:53
Hosté odpálili puk z obranného pásma.
43:12
Pardubice právě vstřelily branku!Útočník JAN KOLÁŘ se trefil přesně nad lapačku Chábery a srovnává stav utkání!
43:12
Kolář l ujel domácí obraně a byl podražen. Následuje trestné střílení!
43:01
Kafka našel Valského, jehož bekhend chytil Salfický. Nicméně Valský byl faulován a dvě minuty dostává Tomáš Zohorna (PCE) za hákování.
41:33
Piskáčkovo nahození ukryl do lapačky Salfický.
40:44
Kladno právě vstřelilo branku!Domácí využívají přesilovku! Rytíři se usadili v pásmu, Látal přistrčil na modrou na na Posmyka, jehož ránu Salfický srazil k tyčce, kde se nejlépe zorientoval MICHAL LUKÁČ, který poslal puk do branky. Asistence: Michal Dragoun.
40:01
Druhá, jak již bylo řečeno, daleko slabší třetina, skončila bez branek. Jedinou výraznější šanci měl v přesilovce Pardubic Jan Kolář l, který trefil břevno. Domácí si zahrají přesilovku v úvodu třetí třetiny.
40:00
39:41
Dlouhou výhodu domácí využít nedokázali, ačkoli si připsali tři střely. Za hákování je vyloučen pardubický Václav Kočí (PCE).
38:27
Hluchý na sebe natáhl dva hráče a našel Kuchlera, kterému sice střela sedla, ale byla poměrně dost nepřesná.
37:53
Ofsajd následuje ofsajd, občas zakázané uvolnění. Takový je průběh hry v této chvíli.
36:45
Sledujeme řadu nepřesných nahrávek z obou stran. Druhá třetina je oproti té první o dost slabší.
35:29
Hluchý nahazoval před branku, kde čekal Kuchler. S podobným nahozením ale těžko mohl něco udělat.
35:17
Kotouč se od hrazení dostal k Cetkovskému, jehož střelu Chábera zneškodnil.
34:47
Rákos nahrával hodně těžkou nahrávku před branku, se kterou spoluhráči těžko mohli něco udělat.
33:49
Rychlé pardubické přečíslení zastavil těsný ofsajd.
33:37
Drtinovu střelu zaclonil Kuchler, ale byl v dostatečné vzdálenosti od branky, aby na vše stihl Salfický zareagovat.
32:54
Dobrou střelu vyslal Kafka. Salfický tentokráte jistě zasáhl.
Na střídačku odjel domácí bek sám a nejspíš pár střídání vynechá.
32:35
Posmyk už chtěl rozjet útočnou akci, když se najednou svalil na kolena Piskáček. Upřímně řečeno, nemám vůbec ponětí, co bylo příčinou.
23:04
Nelehkou práci měl Chábera s pokusem Kočího. Střelu si však mezi několika hráči našel a vyrazil.
30:55
Eberleho střelu chytal Salfický asi jako horký brambor. Nakonec si s pukem ale poradil.
30:05
S návratem Kuchlera přišla ještě jedna střela od hrazení. Chábera ukryl kotouč ve výstroji.
29:13
Kolář l nevěděl, komu nahrát. Tak napřáhl a jeho dělovka se odrazila od břevna!
29:02
Hosté pohodlně kombinují v pásmu.
28:31
Hovorka odpálil puk za branku Pardubic.
28:04
Jiří Kuchler (KLA) dostává dvě minuty za podražení.
27:53
Hosté mají ponechanou výhodu.
27:00
Kolář ll dostal puk přesně proti hokejce, napřáhl a vypálil těsně nad.
26:41
Somík nahazoval před branku a kotouč se od bruslí Nahodila odrazil mimo kladenskou klec.
25:44
S návratem Cetkovského na led vystřelil odražený puk od zadního mantinelu Lepine. Jeho pokus ale mířil jen do boční sítě.
05:32
Posmyk i Látal napálili jen obránce.
25:00
Domácí konečně v pásmu.
24:19
"Skvělý" start má znovu Kladno v přesilovce.
23:44
Jiří Cetkovský (PCE) podrazil Lepina a sám si přitom ublížil. Odpočinout si však může na trestné lavici (podražení).
23:08
Od Kallovy šance se nic výraznějšího neudálo. Možná teď po zakázaném uvolnění Pardubic.
21:36
Jaroslav Kalla krásně zamíchal s kotoučem a dostal se přes dva obránce. Ztroskotal až na Salfickém.
20:49
Marně vymýšlela první domácí formace v útočném pásmu.
20:01
V první třetině jsme sledovali zajímavý hokej plný šancí. Výsledek je tudíž asi spravedlivý. Druhá třetina začne přibližně v 18:26.
20:00
19:56
Drtina pálil od modré a Salfický pouze vyrazil k Lukáčovi, který zblízka nepřekonal zkušeného gólmana.
19:09
19:04
Krásnou kombinaci předvedli hosté. Dostali kotouč až na vzdálenější tyč, kde ale nedokázali téměř do prázdné branky zasunout kotouč.
18:14
Další nepřesná rozehrávka v útočném pásmu a Kladno vyhazuje.
17:47
Posmyk vyhazuje až za Salfického.
17:30
Kočí od modré napálil Dragouna, od nějž se puk odrazil ven z pásma.
17:09
První přesilovku si zahrají hosté. Milan Hluchý (KLA) dostává dvě minuty za hákování.
16:36
Valského pokus ještě tečoval obránce Benák. Kotouč skončil v ochranné síti.
16:02
Rázem se začíná od znova a jsou to hosté, kdo teď hýří aktivitou.
14:56
Pardubice právě vstřelily branku!Pevnost obran dnes asi nebude zrovna velká. Domácí zahráli na icing, poté prohráli buly, Buchtele dostal kotouč na modrou čáru, odkud vypálil Havíř a jeho střelu před Cháberou ještě tečoval LUKÁŠ RADIL. Asistence: David Havíř, Jan Buchtele.
14:44
Starý trefil jen jednoho z kladenských obránců.
14:22
Rychlostí dělá Látal velké problémy. Jeho nahození bekhendem nejistě vyrazil Salfický před Knotka, který se napřáhl a přesně trefil přesouvajícího se brankáře Pardubic.
13:39
Chybující domácí mohl potrestat Nahodil, nicméně střela se mu nepovela.
12:47
Pardubice právě vstřelily branku!Hosté snižují na jednobrankový rozdíl. Buchtele nahrál k mantinelu na DAVIDA HAVÍŘE, který milimetrovou střelou vymetl pavučinku. Asistence: Jan Buchtele, Lukáš Radil.
12:25
Následuje zakázané uvolnění Pardubic a druhá komerční přestávka.
12:01
Hluchý se proháčkoval za obranu, ale Salfický záměr kladenského útočníka vystihl a puk před ním odpálil.
11:12
Domácí napodobili hosty. Kafka s Valským ujížděli dva na jednoho. Petr Kafka adresoval svou nahrávku na Valského, který minul prázdnou branku. Na zahozené šance máme srovnáno.
10:58
Látal zakličkoval přímo před vlastní brankou a kotouč mu ujel. Hosté naštěstí pro něj nedokázali tuto chybu potrestat.
10:23
Somík se natlačil před Cháberu, který vyrazil betonem přímo před Buchteleho, který přestřelil prázdnou branku!
10:02
Přečíslení tři na dva kladenským hráčům nevyšlo. Kuchler udělal zasekávačku na modré, což se vymstilo.
09:27
Knotkův pokus zastavil Salfický.
09:06
Kladno právě vstřelilo branku!Domácí za celou dobu nevystřelili na bránu, až od modré nahodil MAREK POSMYK a jeho ne příliš prudká střela skončila až za Salfickým. Ten nejspíš nic neviděl. Asistence: Michal Dragoun, Martin Látal.
08:37
Přesilovka zatím za pět, alespoň podle školního hodnocení. Hosty zastavil v protiútoku ofsajd.
08:11
Hovorkovu čitelnou přihrávku srazili hosté až mezi diváky.
07:50
Minuta přesilovky pryč, Kladno se ani nedostalo pořádně do pásma.
07:12
Trocha basketbalu a hostům se podařilo osvobodit.
06:52
Michal Dragoun jel pro skákající kotouč za branku, kam se vydal i Salfický. Dušan Salfický (PCE) odpálil kotouč, ale hokejkou trefil do obličeje kladenského útočníka. Pro hostujícího brankáře to budou dvě plus dvě minuty. Dragoun se těžce sbíral z ledu.
06:24
Kuchlerova střela nemohla Salfickému zapříčinit problémy.
05:27
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem. Teď se Lepine hezky natlačil až před Salfického, do zakončení se ale nedostal.
04:13
Látalovo vyhození zachytil Cetkovský, jehož střelu ukryl Chábera do lapačky.
03:58
Kolář ll střílel po buly v útočném pásmu. Chábera měl zakrytý výhled, ale střelu dokázal vyrazit do rohu.
03:37
Dragoun se dostal za pardubickou branku, odkud ale nehledal nikoho ze spoluhráčů a sám si povyjel před branku. Jeho střela ale neprošla.
02:48
Radil se snažil individuálně projít obranou, ta ho ale zastavila.
02:18
Zohorna napadal rozehrávku Kladna za brankou a přivodil si při tom zranění v obličeji.
01:24
Kladno právě vstřelilo branku!MARTIN LÁTAL pokračuje ve skvělé formě! Po rychlé narážečce ve středním pásmu se dostal až před Salfického, kterého pokořil bekhendem mezi nohy. Asistence: Jan Eberle, Michal Pavlů
00:18
Kuchler byl v první velké šanci zápasu. Zblízka se ale proti Salfickému neprosadil.
00:01
Hezké odpoledne z kladenského zimního stadionu, kde dnes pokračuje 49. kolo naší nejvyšší hokejové soutěže. Osmé Kladno přivítá na svém ledě čtvrté Pardubice. Hosté by se chtěli udržet ve čtyřce, Kladno ještě pomýšlí na šestku.
Úvodní sestavy: Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Posmyk, Kameš, J. Drtina, Pavlů, Lepine, D. Růžička, Piskáček - Kafka, Patera, Knotek - Hovorka, Dragoun, Kalla - Eberle, Lukáč, Látal - Valský, Hluchý, Kuchler - Melka HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Salfický (M. Růžička) - Kočí, Benák, Kolář ll, M. Drtina, Borer, Havíř, Beneš - Kolář l, Koukal, Starý - Radil, Nahodil, Somík - Markovič, Kousal, Buchtele - Rákos, Zohorna, Cetkovský. Rozhodčí: Hribik, Kalivoda - Lhotský, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.