Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 11 - Jakub Sedláček (ZLN) 8. Drama končí, Kladno bere dnes tři body. Hosté se nemají za co stydět, po většinu zápasu byli lepším týmem, ale v koncovce jim dlouho nebylo přáno a vychytával je hlavně Jan Chábera. Ačkoliv druhý gól jde z velké části na jeho konto, byl to právě kladenský brankář, který držel akcie Kladna na tříbodový zisk. Osobně bych zvolil mužem zápasu právě Cháberu. Ocenění ale přebírají Jaroslav Kalla (KLA) a Petr Holík (ZLN). Ode mne to je vše, přeji vám příjemný zbytek neděle.
60:00
59:31
Hosté bez gólmana, Valský na dlouhou hůl netrefil z metru prázdnou branku!
59:13
Času už moc nezbývá, hosté si berou oddechový čas, vhazuje se ve středním pásmu blíž Sedláčkovi.
58:57
Čajánek přenechal Tesaříkovi, jehož střela byla nepřesná. Domácí se strašně přizpůsobili Zlínu, který potřebuje vyrovnat.
58:00
Neuvěřitelné! Leška znovu ve vlastním oslabení ujel kladenské obraně a podruhé na Cháberu nevyzrál!
57:31
Lukáš Galvas (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.
56:42
Zlín právě vstřelil branku!Zlín pálí velké šance a prosazuje se z naprosto nenápadné akce. PETR HOLÍK nahodil puk z rohu hřiště a ten prošel Cháberovi mezi betony až do branky. Asistence: Marek Melenovský, Bedřich Köhler.
55:35
Galvas si sjel na přihrávku z rohu, poprvé jeho pokus Chábera zneškodnil, podruhé mířil zlínský obránce mimo.
54:58
Patera hezky posunul na Kuchlera, který ale ze dvou metrů minul.
54:15
Lukáč byl blízko druhé brance. Sedláček jeho pokus chytil lapačkou.
53:20
Zakázané uvolnění Zlína.
51:54
Melenovský zpoza branky našel úplně volného Čecha, který sám před Cháberou mířil mimo.
51:21
Kladno právě vstřelilo branku!Neuvěřitelné penzum práce odvedl Jaroslav Kalla u třetí branky Kladna. Jeho spoluhráči šli střídat, on udržel puk dobrých 15 sekund sám, poté zpoza branky natlačil puk před "kasu" a MICHAL LUKÁČ zavěsil pod břevno. Asistence: Jaroslav Kalla.
50:02
Patera byl před brankou tísněn a nahrávky Kuchlera nedokázal využít.
49:06
Čech našel žabičkou před brankou Holíka, který byl ale bráněn a neměl na zakončení dostatek klidu.
48:21
Pokus Tesaříka neprošel k Cháberovi. Hostům se snaha dnes rozhodně upřít nedá.
46:43
Kladno právě vstřelilo branku!Kuchlerovu střelu Sedláček ještě vyrazil, poté se ale od modré dostal ke střele MAREK POSMYK, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.
46:14
Čtvrtá formace Kladna teď vytvořila slušný tlak v pásmu Zlína. Michal Pavlů dokonce orazítkoval břevno! To by byla premiéra.
45:02
Neskutečnou minelu vyrobil Jason Lepine. Petr Leška mířil sám na Cháberu a po kličce do bekhendu to zkusil mezi betony. Chábera ale střelu zastavil.
44:21
Bicek si vyměnil puk s Paterou. Na přihrávku kapitána však před brankou o kousek nedosáhl.
43:27
Zámorský hledal před brankou Čajánka, který puk netrefil.
43:01
Holík se dostal před Valského. Jeho nahrávku na úplně volného spoluhráče stihli domácí zastavit.
41:54
Moc hezky to teď udělal Jaroslav Kalla, jehož střelu vyrážel Sedláček ramenem. Pohledná akce domácího forvarda.
40:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 11 - Jakub Sedláček (ZLN) 14. Domácí ve druhé třetině přidali na aktivitě. Jedinou branku prostřední části dal ale Zlín, když Hamrlík překonal přesouvajícího se Cháberu. Domácí tentokráte vypálili více střel, ale ty nebezpečnější měl většinou Zlín. Třetí třetina začne přibližně v 19:11.
40:00
39:10
Patera nahodil od červené na Sedláčka, který jen vyrazil před Bicka. Kladenský útočník byl ale tísněn a nedokázal přesně zakončit.
37:35
Dragoun připravil střeleckou pozici pro Látala, který mířil nad branku.
36:38
Vlachovo nahození si Chábera na přední tyči pohlídal.
35:36
Pěknou ranou se prezentoval po buly Kafka. Sedláček byl ale připraven.
35:31
Konec přesilovky se kladenským vydařil, co se tlaku týče. Branku ale domácí nevstřelili.
35:09
Patera našel Lepina, jehož pokus přesouvající se Sedláček vyrazil.
34:06
Lepine nahrál Bickovi, ke kterému ale včas přistoupil jeden z beků a střelu srazil.
33:46
Lepine nahodil ještě před modrou čárou a následuje tak zakázané uvolnění Kladna.
33:23
Tomáš Linhart (ZLN) dostává dvě minuty za držení.
32:24
Köhlerovu střelu přizvedl Pavlů.
31:01
Zlín právě vstřelil branku!Hosté vyrovnávají. Akci dva na jednoho zakončil Leška ranou do Chábery, poté ale obkroužil branku a našel MARTINA HAMRLÍKA, který trefil přesně za záda dezorientovaného Chábery. Asistence: Petr Leška.
30:49
Pavlů zavezl puk do pásma a přenechal ho Bílkovi, který měl dostatek času i prostoru. S jeho pokusem si ale Sedláček poradil.
30:02
Utkání se nám přehouplo do své druhé poloviny, která začala zakázaným uvolněním Kladna.
28:49
28:43
Köhlerovu střelu Chábera vyrazil.
27:48
Kuchler vystihl rozehru Zlína, dostal se kolem obránce a s Procházkou do akce dva na jednoho, kterou ale vyřešil mizernou nahrávkou.
26:56
Zámorský zkusil od modré vyslat spíš pobídku na teč. Puk se ale dostal až k Cháberovi.
26:49
Michal Lukáč (KLA) dostává dvě minuty za držení.
26:23
Procházka zkusil od modré. Sedláček zasahuje.
25:44
Lepine si sjel na přihrávku zpoza branky, prostor mezi tyčemi ale netrefil, hosté jsou kompletní.
25:19
Když už se domácí dostanou do pásma, tak si nepřesně nahrají.
24:44
Minuta pryč, Kladno se ještě nedostalo do pásma.
24:12
Kladenská přesilovka je zatím ještě horší, než ta poslední zlínská.
23:44
Přesilovou hru si zahraje i Kladno. Dalibor Řezníček (ZLN) dostává dvě minuty za držení.
22:52
Posmyk nahodil od mantinelu. Sedláček neudržel puk, ale domácí se k němu už nedostali.
22:21
Střely Důrase a Řezníčka zakončily přesilovku Zlína. Chábera oba pokusy kryl.
21:57
Dragounova střela ve vlastním oslabení prosvištěla mimo branku.
21:39
Lukáčovi se povedlo vybojovat kotouč a vyhodit do bezpečí.
21:19
Kotouč se otřel o ochrannou síť. Vhazuje se v pásmu Kladna.
20:38
Domácí zachytili nahrávku zpoza branky a vyhodili.
20:15
Druhá třetina začne přesilovou hrou Zlína. Marek Posmyk (KLA) dostává dvě minuty za hákování.
20:01
Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 16 - Jakub Sedláček (ZLN) 4. Počet zásahů v první třetině celkem odpovídá tomu, co vidíme na ledě. Domácí vypálili o něco víc střel, ale často také netrefovali branku. To ale nic nemění na to, že hosté jsou v útočné třetině velmi aktivní. Tato aktivita jim ale poté chyběla v obranné fázi. Hovorka si při své trefě udělal snadno prostor před brankou. Domácí podržel brankář Chábera, Sedláček tolik práce neměl, nicméně z pěti střel měl dva těžké zákroky. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
19:51
Holík se dostal k puku, který Chábera vyrazil a prohodil ho křížem před prázdnou branku. Nikdo z hostů už se ke střele nedostal. Poté se ještě ocitl před Cháberou Leška, domácí brankář svůj tým notně podržel.
19:03
Poslední minutu začínají domácí s pukem na holi.
17:58
Čajánek se dostal za svého strážce, jeho zpětná nahrávka ale nikoho ve žlutém nenašla.
17:28
Dobrou střelu vyslal na Cháberu Linhart. Prostor mezi betony ale domácí brankář včas utěsnil.
17:12
Köhlerovu tvrdou střelu Chábera chytá.
16:48
Valský se natlačil před obránce, jeho bekhend ale nemířil do branky.
16:09
Čajánek zkusil trošku naivně pálit téměř z čáry, branku netrefil.
15:27
Posmykovo nahození doskákalo až do Sedláčkovy lapačky.
15:19
Zajímavě se rýsující kladenskou šanci zastavil těsný ofsajd.
14:05
Kladno právě vstřelilo branku!Už to vypadalo, že domácí branku nevstřelí v této početní výhodě. Látal stál s pukem na čáře v rohu, až nahrál na MARKA HOVORKU, který si tělem udělal prostor před Sedláčkem a protlačil puk mezi betony. Asistence: Martin Látal, Vladimír Kameš.
12:58
Hezká akce domácích, Kalla dostal nahrávku od Patery a hned adresoval puk na Bicka, který se dostal před Sedláčka, který ale puk za sebe nepropustil.
12:21
Petr Čajánek (ZLN) dostává dvě minuty za hákování.
11:45
Köhler se znovu hezky natlačil do bekhendového zakončení. Chábera teď příliš nevěděl, jak puk vyrazil, každopádně se domácí ubránili.
11:28
Bickovi utekl kotouč a hosté se jednou nahrávkou dostali do dobré příležitosti. Köhler se ale střelou na přední tyč neprosadil.
11:13
Vlach mířil od modré hodně nepřesně.
10:35
10:07
Procházkovi se povedlo zachytit puk a vyhodit.
09:45
Zámorský dostal nabito na modrou, ale jeho projektil šel příliš vysoko.
09:13
Teď měl tentýž hráč hodně prostoru ke střelbě. Jeho střelu pod horní tyč ale Chábera vytěsnil.
08:51
Veselý si sjížděl před branku na nahrávku, kterou se mu nepovedlo zachytit.
08:35
Michal Dragoun (KLA) dostává dvě minuty za podražení.
08:13
Eberle zkusil po buly překvapit Sedláčka a málem se to povedlo. Kladenský útočník však rozvlnil jen boční síť.
08:09
Procházkovu střelu přizvedl do ochranné sítě hostující hráč. Buly po Sedláčkově levici.
07:12
Hovorka zavezl do pásma a přistrčil Kallovi, který křížně našel Knotka, který vypálil z první. Sedláček teď zachránil rozštěpem na čáře.
06:19
05:47
Látal nejprve tečoval nahození a poté vracel před branku na Valského, který ale nemířil přesně.
04:56
Kalla se dostal do pásma, ale místo střelby z kruhů zkusil nahrát. Nikdo v modrém se ale k puku už nedostal.
04:16
Kladno má zatím problém překonat střední pásmo.
03:23
Hosté zatím srší aktivitou. Domácí Sedláčka ještě neprověřili.
02:40
Bílek nezachytil puk v útočném pásmu a hosté šli do přečíslení, které nepřesně zakončil Köhler.
02:15
Vlach zachytil Růžičkovo vyhození, ale bylo to těsně za modrou, takže následoval ofsajd.
01:24
Čajánek zkusil vystřelit a Chábera si připisuje první zákrok.
01:01
Kameš si hodně komplikoval rozehrávku, hosté toho nevyužili.
00:01
Dobrý večer z Kladna. Extraligový peloton se pomalu, ale jistě, přibližuje cíli. Ve 42. kole se v Kladně představí Zlín. Hostům se poslední dobou nedaří, přesto ale drží první šestku. Domácí jsou na tom v tabulce o něco hůř a opanují devátou pozici tabulky.
Úvodní sestavy: Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Posmyk, Drtina, Lepine, Procházka, Kameš, Růžička, Pavlů - Bicek, Patera, Kuchler - Kalla, Knotek, Hovorka - Valský, Lukáč, Kafka - Eberle, Dragoun, Bílek. PSG Zlín: Sedláček (Horčička) - Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Linhart, Zámorský, Galvas, Matějíček, Míka - Melenovský, Vlach, Veselý - Důras, Leška, Köhler - Holík, Čajánek, Finsterle - Ondráček, Čech. Rozhodčí: Hrubý, Husička - Gebauer, Lederer.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.