Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Jan Kolář I (PCE) a Andrej Podkonický (MBL).
60:00
Hay ještě alespoň zabránil jednomu z Pardubických trefit prázdnou síť.
59:37
Domácí vybojovali pásmo.
... a ve stejném čase si vybírá oddechový čas.
59:31
Boleslav odvolala gólmana.
58:15
Pardubice právě vstřelily branku!Obrat hostů je dokonán. Boleslavští propadli v obraně, na dva hostující hráče zůstal Hay sám. PAVEL BRENDL to už měl v podstatě hodně jednoduché. Asistence: Jan Kolář I, Petr Koukal
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:40
Pardubičtí točí domácí v pásmu. Zatím nevystřelili.
55:43
Mikulíkovi utekl puk před poloodkrytou klecí!
Dnešní utkání sleduje 3280 diváků.
54:28
Buchtele se natahoval po puku. Kdyby to dokázal, Valent už by se proti němu asi jen těžko přemístil.
6:49
Pardubice právě vstřelily branku!A je vyrovnáno! Přihrávka zpoza brány a následný odraz o tyčku pomohli útočníkovi JANU KOLÁŘOVI. Pouhých pár minut před koncem základní hrací doby tak začínáme od nuly! Asistence: Petr Koukal, Václav Kočí
52:07
Tomas obkroužil Růžičkovu branku, "zatočit" už ale nedokázal.
51:43
Mikulík dostal hokejkou do obličeje, rozhodčí si toho nevšimli.
50:37
Boleslav nepřestává útočit, Pardubičtí očividně čekají hlavně na brejky. Zatím se jim to vyplácí.
49:36
A hosté jsou v pěti!
49:17
Zdá se, že se nám hra ještě pořádně zdramatizuje. Už jen jednogólová ztráta vlévá Pardubicím energii do žil...
48:43
Pardubice právě vstřelily branku!JAN BUCHTELE proměňuje!
48:43
A protiakce na druhé straně! Buchtele faulován a už se staví na trestné střílení...
48:39
Balaštík přestřeluje prázdnou branku!
47:36
Hosté opět v oslabení. Aleš Píša (PCE) už sedí na trestné lavici - 2 minuty, sekání.
46:36
Zmatky před Valentem ukončil střelou z davu Buchtele.
45:58
Další šance Podkonického! Třiatřicetiletý útočník nezažívá v dresu Boleslavi vůbec špatnou premiéru!
44:52
Goertzen na ledě.
44:42
Hosté teď Boleslav uzamkli v obranném pásmu, přihrávky ale zpracovávají minimálně na dvakrát.
44:10
Hay padl obětavě do střely, puk ho ale přeletěl. Valentův zásah patři určitě do kategorie těch těžších.
43:06
Pardubice jsou v pěti a zahrají si přesilovku.
42:52
... a Boleslav také. Steven Goertzen (MBL), 2 minuty za hrubost.
41:06
No tak takhle si asi Pardubice nástup do třetí třetiny nepředstavovaly. Na 98 sekund jdou po faulu Vladimíra Sičáka (PCE) do tří.
40:44
Podkonický si mohl klidně připsat druhý zářez! Jenže byl před brankovištěm faulován a sotva se tak na led vrátil Drtina, už zase jsou hosté v oslabení - Václav Kočí (PCE), 2 minuty, podražení.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:26.
Mladá Boleslav působí naprosto chladně a vypočítavě. Což normálně nejsou zrovna kladné vlastnosti, v tomto případě to ale, prosím, račte tak brát. Středočeši, kteří v letošní sezoně ztratili spoustu utkání tím, že prostě "zpanikařili", dnes vypadají, že si jdou prostě a jednoduše za svým. Uvidíme, co v kabině vymyslí především Pardubičtí. 13 14
40:00
39:38
Další útočného choutky domácích zastavuje postavení hráče v brankovišti.
38:41
Marek Drtina (PCE) natlačil do branky Podkonického, který číhal na přihrávku. Jsou z toho pro něj 2 minuty za nedovolené bránění.
37:51
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!A tohle je odpověď domácího celku! ANDREJ PODKONICKÝ se dostal do poněkud kuriózní situace - Růžička proti němu vyrazil a puk zalehl, jenže si pravděpodobně nevšiml, že jej jaksi "přejel". Podkonickému proto stačilo natáhnout hůl za pardubického brankáře a kotouč dorazit do sítě. Asistence: Petr Chaloupka
37:17
Pardubice právě vstřelily branku!Hosté snižují! Neměli s tím příliš práce, tentokrát se jim boleslavské hráče podařilo vymíchat tak dobře, že JAN KOVÁŘ I dával do prázdné. Asistence: Jan Starý, Pavel Brendl
37:09
Skvělá rána Brendla od modré, puk jde jen těsně vedle!
36:40
Atak na druhou branku končí faulem Mozíka (MBL) - 2 minuty, držení.
36:14
Tomas si počíhal na hranici tak, aby to nebyl ofsajd a vyrazil směle vpřed. Střílel ale z poměrně velkého úhlu a brankář hostů byl připraven.
35:25
Zdá se, že si Svačina skvěle rozumí s Loskotem. Přihrávky střídají střely, Růžička neví, kde mu hlava stojí.
35:07
Baldwin je na ledě a Pardubice si změnu skóre nevynutily.
34:46
Boleslav se brání bez větších obtíží.
33:54
Koukal se snažil clonit před Valentem, nemile to ale schytal pukem. Na střídačku odjíždí horko těžko.
33:07
Zohorna posílá kotouč příliš vysoko a rozhodčí "konečně" vylučuje jen na jedné straně. Baldwin (MBL) to odnáší za hákování.
31:47
A zase vyloučení na obou stranách. Pavel Brendl (PCE) - 2 minuty za sekání, Petr Chaloupka (MBL) - 2 za vražení.
31:23
Hay teď nemile zaskočil svého kolegu Valenta právě od něj se totiž odrazil puk a to málem rovnou do sítě - kdyby se znovu neodrazil o brankářovu hokejku!
31:11
Obránce Kolář to přehnal s důrazem na brankovišti a hosté kvůli tomu musí pryč z útočného pásma.
29:37
Hraje se v pěti na obou stranách.
28:47
A rozhodčí to znovu bere po dvou. Jaroslav Balaštík (MBL) a Robert Kousal (PCE). Oba za sekání.
27:37
Gord Baldwin (MBL) a Jan Kolář I (PCE) dostávají 2 minuty za vysokou hůl.
27:14
Před dojíždějícím Goertzenem Růžička raději přikrývá puk.
26:07
Dva góly Boleslavi a nutnost pro Pardubice něco s tím udělat konečně trochu otevřeli hru. Přibylo šancí, hlavně na Valenta teď puky létají ze všech úhlů.
25:06
V momentě, kdy se Goertzen vracel na led, si Valent srazil násadou hole puk mezi betony. Se štěstím.
24:44
Další chybka na modré. Pardubice jsou ve vlastní přesilové hře v potížích.
24:10
Benák na modré nezachytil přihrávku, Pardubice musí začít od začátku.
23:06
Na straně Boleslavi je živo. Tentokrát na trestné lavici. Steven Goertzen (MBL) fasuje 2 minuty za podražení.
22:47
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!Tak to je bleskovka, domácí jdou už do dvoubrankového vedení! TOMÁŠ DEMEL prostrčil puk pod Růžičkou do sítě! Bez asistence.
21:50
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!Nadšená gesta si vyměňují JAROSLAV BALAŠTÍK a Darrell Hay. Kanadský obránce pálil od modré, do sítě poslal puk kapitán Středočechů. Asistence: Hay, Chaloupka
20:42
Jan Kolář II (PCE) - 2 minuty za zdržování hry.
20:52
Dva na jednoho jeli Boleslavští! Bahenský poslal přihrávku na Žabku, ten puk poslal těsně vedle.
20:18
20:01
Když to vezmeme kolem a kolem, mnoho toho v první třetině k vidění nebylo. Asi ani nemůžeme říct, který z celků byl lepší. Počet zásahů, které si brankáři připsali (Valent 11, Růžička 13), nám toho také příliš nenapoví. Uvidíme, snad se hra v příští dvacetiminutovce rozjede víc. Začínáme v 18:27.
20:00
19:21
Hay dostal přihrávku hned po vyhraném buly. Růžička připraven.
18:18
Konečně trochu vytržení z letargie. Mikulík se uvolnil podél mantinelu a Růžička nedokázal puk zachytit. Krom toho si ještě pardubický brankář hodně vyjel z branky a může tak být jenom rád, že jeho kolega Vladimír Sičák (PCE) fauloval Balaštíka, který mohl puk poslat do prázdné.
17:36
Ofsajd Pardubic. Nic zajímavějšího se na ledě momentálně asi neděje...
16:18
Kousal si střihl okružní jízdu celým útočným pásmem. Situaci pro Boleslav opět zachraňuje až Valent.
15:05
Kolář II to zkusil hned zpoza dvou hráčů. Valent chytá.
14:27
Pardubice v pěti.
13:58
Tak ani boleslavská přesilovka zatím nevyvolává dojem, že by měla s hrou něco výraznějšího udělat.
13:28
Podkonický zůstal před Růžičkou sám, puk šel ale příliš vysoko na to, aby jej dokázal z první zasáhnout a sklepnout.
13:06
Chaloupka nezachytil žabičku na modré a domácí musí z útočného pásma.
12:27
Boleslav si zahraje první přesilovku. Vyloučen Jan Kolář I (PCE) - 2 minuty, podražení.
11:49
Podkonický obkroužil branku a snažil se zakončit, Růžička měl betony na správném místě.
11:17
Hraje se převážně v pásmu Boleslavi, skutečná šance tomu ale zatím chybí.
10:30
Hra postrádá tempo. Často se přerušuje, přihrávky jsou nepřesné.
9:44
Útočník Kolář ujížděl sám podél mantinelu, míří vedle.
8:40
Přihrávka Bahenského neprošla na Goertzenta před brankou přes Píšovu brusli.
6:57
Boleslav v pěti.
6:32
Neuvěřitelné! Tak tohle se skutečně jen tak nevidí! Sim dostal puk před prázdnou branku, Valent už byl překonán. Jenže puk kdoví proč poslal v podivném úhlu a ten tak sice prošel boleslavskému brankáři mezi nohama, nikoliv však do sítě!
6:18
Teď hosté předvedli dobrou souhru. Skákavý puk krotí u tyčky Valent.
5:45
Pardubickým se nedaří dostat dál jak na dva metry za útočnou modrou čáru.
4:57
První vyloučení zápasu. Tomáš Beňovič (MBL) - 2 minuty za držení.
4:40
Stieler pálil z mezikruží, jeho střelu jen těsně vedle tečoval Loskot!
4:12
Pardubice přitvrzují, domácí brankář musí tasit další zákrok.
4:09
Nahozením z poloviny hřiště Kočí nemohl Valenta rozhodit.
2:59
Hosté to se zpětnými přihrávkami možná až přehání. Krom toho se jimi častou ani nemohou najít.
2:11
Na střelu Drtiny Valent podle všeho vůbec neviděl, puk šel naštěstí pro něj vysoko.
1:50
Jiránek v obrovské šanci! Puk dokázal pouze posunout podél brankoviště!
1:28
Stejně tak Růžička na druhé straně. Oba brankáři jsou zatím jistí.
1:10
Valent si připisuje první zákrok.
0:28
Darrellu Hayovi se dostalo přivítání nejprve od moderátora, poté se připojili i domácí fandové.
0:20
Utkání začíná rozvážně. Nejprve zakázané uvolnění Pardubic, teď zase puk končí v hledišti.
00:01
David Výborný je zraněný, kapitánské céčko má na dresu Jaroslav Balaštík.
Oba celky nastupují na led. Za malou chvilku to vypukne.
Dobrý podvečer z mladoboleslavského zimního stadionu. Po reprezentační pauze tu máme zápasy 21. kola a s ním i duel Mladé Boleslavi s Pardubicemi. Středočeši strávili přestávku na posledním místě tabulky, v jejím průběhu se ale na led vrátila většina hráčů, kteří byli předtím zranění. Mimo to Boleslav posílila hned o tři hráče - do sestavy se vrací obránce Darrell Hay, zkušeným nováčkem je Andrej Podkonický. Jaroslav Koma má vyřízené střídavé starty a dnes nenastoupí. Nejnovější akvizicí Pardubic je Pavel Brendl. Západočeši doufají, že nahradí zraněného Somíka.
Úvodní sestavy: BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Rýgl, Dudáš, Hay, Baldwin, Mozík, Beňovič, Žabka, Chaloupka - Balaštík, Bahenský, Demel, Loskot, Stieler, Svačina, Goertzen, Mikulík, Podkonický, Tomas, Vrbata, Jiránek HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša, Kolář II, Drtina, Borer - Sim, Bartek, Starý, Brendl, Elkins, Koukal, Buchtele, Kolář I, Rákos, Zohorna, Kousal, Nosek Rozhodčí: Hodek, Turčan - Podrazil, Kajínek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.