Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek večera.
Boleslav nebyla v dnešním zápase horším týmem, spíše méně vyspělým. Proto se dá říci, že výhra Pražanů je zasloužená. Nejlepšími hráči zápasu jsou Michal Broš za Spartu a Zdeněk Bahenský za Boleslav.
60:00
59:53
Sparta právě vstřelila branku! PETR TON zamířil ze středního pásma do prázdné brány. Bez asistence.
59:23
Chaloupka posunul na modré čáře puk na Haye, ten vystřelil po ledě jen do připraveného Pöpperleho.
58:33
Bahenský pálil ihned po buly, Pöpperle zasáhl vyrážečkou.
58:30
Oddechový čas pro domácí, po němž zůstává Hübl na střídačce.
58:00
Boleslav ještě v posledních minutách zvýšila aktivitu, jenže si zatím šanci nevypracovala.
56:21
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslav nakonec využívá druhou přesilovou hru! První střela DAVIDA STIELERA byla zablokována, následná dorážka téhož hráče už skončila za Pöpperem. Asistence: Tomáš Demel.
55:38
Koma zastavil u střídaček postup Tomáše Rachůnka a domácí mohou znovu zaútočit.
54:47
Sparta je ve čtyřech.
54:39
Dominik Pacovský (SPA) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Boleslav bude hrát osm sekund 5 na 3.
53:48
Podkonický nabídl velkou chybou na útočné modré čáře puk Treilleovi, který naštěstí pro Boleslav klopýtl a Bližňák už neměl zdaleka tak výhodnou pozici.
52:47
Tomáš Rachůnek (SPA) vyloučen na dvě minuty za napadení.
51:10
Boleslav zakládá už druhý protiútok, hosté však stále brání velmi pozorně.
49:56
Domácí v plném počtu, Sparta se do šance nedostala.
49:38
Boleslavští vyhodili puk a vystřídali.
48:49
Sparta, vědoma si svého pohodlného náskoku, se už nikam nežene. Ani Boleslav už nemá tolik šancí jako ve druhé třetině.
47:56
Boris Žabka (MBL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
47:53
Jánský v úniku 2 na 1 váhal s přihrávkou na Formana, který se už k zakončení nedostal.
47:12
Vrbatovo přenechání puku spoluhráči nepochopili a v zápřahu byl znovu Hübl.
46:09
Boleslav je v plném počtu, Sparta v přesilovce nebezpečná nebyla.
45:36
Pacovský přejel modrou čáru pozdě a píská se ofsajd.
44:09
Martin Rýgl (MBL) vyloučen na dvě minuty za hákování.
43:28
Pöpperle nevěděl kde má puk, ten ležel volně pod jeho betonem. Rozhodčí ale neměli dobrý výhled, a proto hru přerušili.
43:13
Další zákrok Hübla a vhazování po jeho pravici.
41:33
Pravděpodobně už je rozhodnuto. Boleslav měla ve druhé části více ze hry, třígólová ztráta už je ale moc velké sousto.
40:44
Sparta právě vstřelila branku! Zase velký nástup Sparty do třetiny! Sersen posunul puk nahoru nad kruhy TROYI MILAMOVI, který si sjel na střelu a propálil vše. Asistence: Michal Sersen, Ivan Rachůnek.
40:01
Ve druhé třetině se Spartě podařilo díky Tenkrátově ráně ze 22. minuty navýšit vedení na 3:1. Boleslav pak začala hrát aktivněji a nedala několik velkých šancí. Sparta v závěru třetiny zase promarnila přesilovku 5 na 3. Také je zajímavý metr, který pro dnešní utkání nastavili rozhodčí Homola a Smitka. Některé fauly oběma týmům odpustili, zato občas trestají drobnosti. Třetí třetina začne přibližně v 19:24.
40:00
39:23
38:35
Teď sparťané doráželi na Hübla, kterému doslova vyrazili puk z držení. Zase se nevylučuje...
38:22
Ton vypálil z těžké pozice, Hübl dobře zasáhl.
37:46
A znovu se domácí trojici podařilo puk odpálit.
37:29
Boleslav vyhazuje.
37:23
Za vražení usedl na trestnou lavici Petr Chaloupka (MBL). Sparta hraje až 69 sekund 5 na 3!
36:32
Jaroslav Koma (MBL) vyloučen na dvě minuty za sekání.
36:15
Po chybě Žabky jel Ton sám na Hübla a nedal, podle verdiktu rozhodčích to bylo s boleslavským faulem.
35:20
Boleslav v tlaku, nejprve hrozil Mikulík, teď Žabka střílel tahem. Pöpperle kryje, Sparta je nervózní a na aktivitu Boleslavi kolem brankoviště Pöpperleho reaguje podrážděně.
33:09
Svačina nabil v přečíslení Vrbatovi, jenž vypálil bez přípravy do připraveného Pöpperleho.
33:00
Demel byl naražen zezadu na hrazení, i tento zákrok zůstane nepotrestán k nevoli boleslavského publika. Otřesený Demel míří na střídačku.
32:36
Boleslav má dnes i trochu smůlu. Teď skončil puk po dvou velkých šancích znovu těsně mimo.
31:28
Mikulík povyrazil k Pöpperlemu když vycítil možnost dorážet, do cesty se mu však postavil drsňák kočí a doslova ho vyrazil z brankoviště. Vyřešilo se to domluvou.
31:08
Koma pálil od modré čáry ze zákrytu, Pöpperleho rána trochu postrašila, ale nemířila do brány.
30:19
Nakonec zabral úklid kluziště pět minut, už se zase hraje.
30:15
Kasík byl na vlastním brankovišti při boleslavské šanci zasažen holí do obličeje, znovu se nebude vylučovat. Zato se bude z ledu uklízet krvavá stopa.
29:46
Forman byl dvakrát bráněn boleslavskými beky na hranici pravidel, rozhodčí však vylučovat nebudou.
27:51
Boleslavi se natřikrát nepodařilo rozehrát, puku se zmocnili hráči Sparty a dostali se do ofsajdu.
26:26
Zatímco tvrdě vypálil Rýgl od modré čáry, jsou hosté v plném počtu.
26:13
Žabka vypálil dobře po ledě na teč, Vrbata ale puk netrefil.
25:27
Domácím se hra v početní převaze zatím vůbec nedaří.
24:26
Goertzen byl před bránou v šanci faulován Troyem Milamem (SPA). Ten už sedí na trestné lavici.
23:43
23:11
Mikulík dostal ideální přihrávku před Pöpperleho, který se proti jeho střele do poloprázdné brány stačil výborně přesunout!
22:51
Balaštík tečoval Chaloupkovu střelu od modré čáry do Pöpperleho, pak skončil puk na sparťanské bráně a hráči o něj začali humorně šermovat holemi.
21:43
Tomáš Rachůnek (SPA) vyloučen za vysokou hůl.
21:07
Sparta právě vstřelila branku! No ale tohle byla rána! Z hranice kruhu pro vhazování vypálil PETR TENKRÁT a trefil se náramně pod horní tyčku. Asistence: Petr Ton, Jan Hanzlík.
20:45
Ton si najížděl na nebezpečnou teč, Hübl stačil zasáhnout!
20:01
Po první třetině vede Sparta v Mladé Boleslavi zaslouženě, protože dokázala trestat nedůsledný domácí tým. I přes vedení Pražanů byla hra docela vyrovnaná. Druhá třetina začne přibližně v 18:24.
20:00
19:22
Vhazuje se ve středním pásmu, Boleslav poslala na poslední minutu první formaci.
18:33
Dvě velké šance přečkal Hübl. Jednou zasahovat nemusel, zato při druhé šanci Sparty se musel hodně činit.
17:35
Ani jeden z týmů teď neudržel puk na svých hokejkách.
16:28
Podkonický si po svižné spolupráci s Mikulíkem vyjel na střelu. Pöpperle ji udržel a vhazuje se.
14:48
Vrbata vybojoval puk za bránou, předložil ho před bránu Svačinovi, kterému se nepodařilo dostat puk pod horní tyčku!
14:35
Sparta zahrála na zakázané uvolnění.
13:53
Ton se hnal s Hayem za odraženým pukem, byl u něho první a napálil jen připraveného Hübla.
13:31
13:16
Demel se vydal ve vlastním oslabení do útoku, nadvakrát se ale jeho střelecký pokus až k Pöpperlemu nedostal.
12:32
Tomas vyhodil a domácí vystřídali.
11:31
Darrell Hay (MBL) vyloučen na dvě minuty za krosček.
11:01
Neuvěřitelnou šanci promarnila Boleslav. Balaštíkovi sjel nejprve puk při zakončení v úniku, Podkonický pak netrefil v tísni z metru prázdnou bránu!
10:45
Až "u stropu" šermoval Hanzlík s hokejkou, za vysokou hůl se proto musí vhazovat před Sparťanskou bránou.
9:03
Šance Mladé Boleslavi přišla šťastně, puk trefil Pöpperleho do ramene stejně tak.
8:34
Obránce Darrell Hay se pokusil uspět individuálně, cestu k Pöpperlemu mu však zatarasili sparťanští beci.
7:59
Ivan Rachůnek zpracoval žabku přes celé kluziště v ofsajdu.
7:31
Boleslavská obrana předvedla dvě další chyby, teď jí rozhodčí dokonce odpustili hákování Tona.
5:56
Sparta právě vstřelila branku! A další pokračování dramatického příběhu! Boleslavská obrana znovu nebyla důsledná, ALEX FOSTER měl před bránou chvíli na střelu a trefil se parádně do levého horního rohu Hüblovy brány! Asistence: Yorick Treille.
5:06
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Vřava na boleslavském zimním stadionu, je vyrovnáno! Z kruhu pro vhazování se trefil pod horní tyčku a nad rameno sparťanského brankáře ZDENĚK BAHENSKÝ. Asistence: David Vrbata.
5:03
Podkonickému se odrazil puk do jízdy, neměl však v útočné třetině komu přihrát, a tak vyzkoušel Pöpperleho. Ten švihl svou lapačkou.
4:34
Tomáš Rachůnek (SPA) vyloučen za hákování. První přesilovku si zahraje Boleslav.
4:15
Sparta se v první přesilové hře prakticky do žádné šance nedostala, domácí jsou kompletní.
3:29
Boleslavským se podařilo vyhodit až k Pöpperlemu a stačili i vystřídat.
3:02
Sparta zahrála na ofsajd a vhazuje se ve středním pásmu.
2:15
Po mírné boleslavské převaze fauloval kolenem Jaroslav Koma (MBL) a odjel na trestnou lavici.
0:48
Domácí vyzkoušeli Pöpperleho, který se chytá jistým prvním zákrokem.
0:22
Sparta právě vstřelila branku! A svou suverenitu Sparta potvrzuje hned při prvním střídání! Boleslav se dostala do defenzivy, MICHAL BROŠ si vyjel od mantinelu s pukem pokrytým tělem, Hübl šel na zem, puk ale vyrazil jen ke sparťanskému střelci. Tomu stačilo v dorážce trefit horní polovinu brány! Těžko říct, kde byla domácí obrana. Bez asistence.
00:01
ŠKO-ENERGO Aréna vyhlíží zajímavý souboj mezi suverénní Spartou a Boleslaví, která doufá, že se zvedla z herní mizérie.
Úvodní sestavy: BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Rýgl, Dudáš, Hay, Baldwin, Beňovič, Žabka, Chaloupka, Koma - Balaštík, Bahenský, Demel, Cetkovský, Stieler, Svačina, Vrbata, Goertzen, Mikulík, Podkonický, Tomas, Jiránek HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Hanzlík, Husák, Kasík, Kočí, Krstev, Milam, Phillip, Sersen - Bližňák, Broš, Forman, Foster, Jánský, Pacovská, Rachůnek I., Rachůnek T., Tenkrát, Ton, Treille Y., Žalčík Rozhodčí: Homola, Smitka - Svoboda, Lhotský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.