Nejlepší hráči utkání: David Vrbata, Dominik Pacovský. Sparťané si připisují všechny tři body, dnes zaslouženě, soupeře po většinu utkání přehrávali. Hostům patří všechna čest za bojovnost, i přes výkon, za který se stydět nemusí, body neberou. Pro dnešek vše a příště třeba znovu u onlajnů nashledanou.
60:00
59:50
Roman Tomas to ještě zkoušel z otočky, branku ale netrefil.
59:37
Pokus o trefení teď už prázdné branky hostů končí zakázaným uvolněním.
59:08
Icing hostů.
58:50
Hosté se dnes podruhé připravují o vlastní přesilovku. Vyloučen byl hostující David Vrbata za podražení. Bude se hrát 4 na 4.
58:36
Tak možná poslední šance pro Mladou Boleslav. Vyloučen byl Alex Foster za hákování. Hosté si vzali oddechový čas.
57:53
Hostům se nedaří založit pořádný útok, Sparta svého soupeře nepouští k žádnému tlaku.
57:16
56:37
Odpískané postavení mimo hru Sparty. Hostům teď čas utíká velmi rychle...
54:17
Hosté se ubránili s bravurou. I tak je ale jejich situace kritická. Musí vstřelit dvě branky do pěti minut proti dobře hrající Spartě, která vypadá po herní stránce v naprosté pohodě. Hosté ale bojují a možné je vše.
53:30
Bruslařský klub se ale brání dobře, puky vyhazuje jeden za druhým.
52:17
Hosté potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká David Stieler.
52:17
Útočná trojka Bližňák, Ton, Tenkrát teď znovu zaměstnala Valenta, který viděl puk u svého betonu doslova za pět minut dvanáct.
50:22
Hosté se nevzdávají a chtějí se pokusit o vyrovnání, Sparta ale v současné herní pohodě soupeři mnoho nedovoluje.
49:35
Tempo hry teď malinko opadlo, na tahu je ale tým hostů.
Dnešní utkání sleduje 4 848 hlasitých diváků.
47:28
Sparta mohla zvýšit skóre! Mário Bližňák se dnes výraznou měrou podílí na vedení Sparty, teď mohl přispět svým druhým gólem. Ve vlastním oslabení jel sám na Valenta, ten ale bekhendový blafák dokázal zastavit betonem.
46:09
Hosté mají příležitost ke snížení. Vyloučen je Ivan Rachůnek za držení.
45:40
Mladoboleslavští jsou teď hodně pasivní, soupeři nejsou schopni pořádně zavařit. Sparta je naopak v pohodě a pokud bude v nastoleném tempu pokračovat, tak by jí tři body neměly minout.
44:22
Yorick Treille se snažil o parádičku pro diváky, ta mu ovšem nevyšla a stav se nemění. Hosté jsou ale po čtvrté inkasované brance pod velkým tlakem.
42:56
Sparta právě vstřelila branku! Michal Broš předložil vynikající přihrávku IVANU RACHŮNKOVI, který neměl problémy se zakončením, které zamířil nad lapačku Valenta. Asistence: Michal Broš.
42:35
Hosté mohli srovnávat! Rýgl v pádu střílel jen těsně vedle levé Pöpperleho tyče.
41:50
Dobrou ránu od modré vyslal Mozík, brankář Sparty ale včas zasáhl ramenem.
40:15
Hosté jsou kompletní.
40:01
Zatím sledujeme utkání, ve kterém má navrch domácí Sparta. Holešovičtí si sice vytvářejí velké množství dobrých střeleckých pozic, vedou ale jen o jednu branku. Hosté bojují a je vidět, že do zápasu dávají vše. Boj o body bude pokračovat zhruba v 18:48
40:00
39:30
Mladá Boleslav nepouští Spartu k většímu tlaku a brání se zatím na jedničku.
38:32
Domácí špatně rozehráli a výsledek je icing. Vhazuje se po levici domácího muže v masce.
38:11
Vyloučen Bahenský za podražení.
37:00
V posledních minutách se výrazně projevuje, že sledujeme tým z čela a ze spodu tabulky. Domácí svého soupeře přehrávají, jsou aktivnější i nebezpečnější. Naopak Boleslav se takřka nedostává za polovinu hřiště.
36:05
K nebezpečné střele se dostal Ton, branku ale netrefil.
34:16
Domácí jsou při chuti, teď to je první útok.
33:39
Pabiška odchází na dvě minuty za hákování.
32:38
Sparta právě vstřelila branku! Hosté se ale z vyrovnání neradují dlouho. Ideální volej trefil takřka dokonale domácí rychlonožka PETR TENKRÁT. Asistence: Mário Bližňák, Petr Ton.
32:22
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Nedůraz před brankou Sparty končí gólem! STEVEN GOERTZEN dostal prostor pro tečování skákavého puku, ten poté končí pod víkem ve sparťanské svatyni. Asistence: David Vrbata.
31:01
Hosté jsou již v pěti, Sparta má za sebou i tak velmi povedenou přesilovku - jak 5 na 3 tak i klasickou.
29:42
Hosté ve čtyřech.
29:30
Opět střílel Ton po rychlé výměně puků ale mimo, poté Ivan Rachůnek po dobře zahraném tandemu střílí pouze do Valenta. Vhazování v útočném pásmu Sparty.
29:05
Rychlá rána Tona od modré končí na připraveném brankáři hostí.
29:01
A bude se hrát 5 na 3! Vyloučen je Chaloupka za hákování.
28:26
Velmi nebezpečná přesilovka Sparty, skórovat mohl Milam, Valent ale podržel.
27:35
Ale ne na dlouho, vyloučen je Pabiška za držení.
27:20
Oba soupeři jsou kompletní.
26:53
Mikulík mohl srovnat, ujížděl sám na Pöpperleho. Domácí brankář ale forhendový blafák vystihl a betonem zneškodnil.
26:39
Ostrá rána Philippa od modré končí v náruči Valenta, který dobře viděl.
26:10
25:13
Ovšem hosté se o přesilovku připravují sami a pěkně hloupě. Potrestán je Balaštík za vysokou hůl. Hraje se 4 na 4.
25:10
Tlak domácích je ale u konce. Vyloučen byl Ivan Rachůnek za podražení.
24:40
Hosté už jsou sice kompletní, domácí si ale vytváří obrovský tlak. Mladá Boleslav teď přežila vlastní smrt.
24:03
Obrovskou šanci měl domácí kapitán, po skvělé přihrávce Tona střílel jen do dosahu Valenta.
22:35
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
22:23
Bude se vylučovat na straně hostů - Potrestán je Goertzen za podražení. Vyloučení předcházel značný tlak třetí řady domácí Sparty.
22:04
21:00
Sparťané marně hledají cestu do útočného pásma, hosté brání dobře střední pásmo.
20:01
Zásahy brankářů: Valent: 10, Pöpperle: 10. Příští třetina začne zhruba v 17:53
20:00
19:40
Dohrává se v obranné třetině domácích, ti se ale dobře brání. Sledovali jsme pohlednou třetinu s mnoha zajímavými momenty.
17:07
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!Hosté ovšem velmi rychle snižují! Přesná rána k pravé Pöpperleho tyči končí brankou. Přesným střelcem byl BORIS ŽABKA. Asistence: Milan Mikulík, David Výborný.
16:47
Sparta právě vstřelila branku!Nepřehledná situace u branky Valenta, ale je z toho branka! O dostupnosti puku věděl nejlépe DOMINIK PACOVSKÝ, jenž zvýšil na rozdíl dvou branek. Asistence: Mário Bližňák, Tomáš Rachůnek.
15:48
Odpískaný icing domácích.
14:45
Velkou šanci měl Broš po skvělé přihrávce Pacovského. Jeho přizvednutí puku skončilo ale jen nad Valentovou brankou. Následně mohl skórovat i Foster.
13:59
Hosté se snažili ohrozit domácí branku, ke střele se ale i přes dlouhý pobyt v pásmu nedostali. Během příštího útoku hostů měl ale velkou příležitost Rýgl. Ten ale trefil beton připraveného gólmana domácího celku.
12:33
Sledujeme hru čtyř proti čtyřem po dobu minuty a čtvrt.
12:33
Trest pro domácího Broše, který si od rozhodčího vyslechl uklidňující pohovor.
11:58
Vylučovat se bude i na druhé straně, dvě minuty dostáva Čutta za vražení na hrazení. Budeme sledovat první přesilovku Sparty.
11:05
Domácí zaměstnali Valenta důraznou hrou před brankou, hostující brankář však situaci zvládl.
10:31
Vhazovat se bude před Pöpperlem. Zatím to vypadá, že se hostům herně daří lépe při hře 5 na 5 než ve vlastní přesilovce - obě byly z kategorie nepovedených.
09:50
Tak tomu se říká trápení. Hosté jsou v přesilovce velmi špatní.
09:10
Nebezpečnou ránu ihned po vyhraném buly vyslal obránce Sparty Kasík.
09:07
Boleslav má za sebou půlku přesilovky a nevymyslela vůbec nic. Naopak, bude se vhazovat před Valentem.
08:12
Domácí ve čtyřech, Foster odchází na trestnou lavici za hákování.
08:12
Oba týmy se střídají v držení puku, ani jeden ze soupeřů si však není schopen vytvořit tlak.
06:37
A domácí jsou kompletní. Boleslavská přesilovka byla hodně špatná. Navíc střílel Tomáš Rachůnek nebezpečně, nakonec jen do ramene Valenta.
06:06
Hostům se naprosto nedaří zavést puk do třetiny.
05:22
Domácí se zatím brání dobře.
04:37
Trest pro domácí, na ledě bylo šest bruslařů, Trest odpyká Petr Ton.
04:37
Nebezpečný pokus z otočky si připsal hostující Pabiška, jenž trefil špičku betonu domácího brankáře.
03:28
Domácí jsou při chuti a zaměstnávají obranu soupeře. Po delší odmlce zasahuje i domácí muž v masce.
02:40
Uvidíme jak se na hostech podepíše rychle inkasovaná branka, která jde z velké části na vrub brankáře Valenta.
01:37
Sparta právě vstřelila branku! Domácí se ujímají vedení! Pacovský zavezl puk do pásma, Valent si vyjel a chtěl soupeře zastavit. To se nepovedlo a MÁRIO BLIŽŇÁK střílel do prázdné branky. Asistence: Dominik Pacovský, Jan Hanzlík.
01:11
Pacovský se snažil najít Tenkráta na středu, ten však dobrou přihrávku nestihl.
00:30
Sparťané se drží v útočném pásmu jen krátce, první střelecký pokus zaznamenala i Mladá Boleslav.