Brno v závěru utkání vybojovalo v prodloužení druhý bonusový bod. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle.
65:00
63:34
Kometa právě vstřelila branku! Hokejisté Komety si nakonec odvážějí dva body, které vystřelil v prodloužení z otočky dorážkou svým druhým gólem v zápase MIROSLAV HOLEC. Asistence:
63:10
Čajánek se dostal před Trvaje, kde střílel bekhendem, ale brněnský brankář chytá.
63:24
Po šanci Brna se bude vhazovat před Sedláčkem.
60:55
Matějíček střílel od modré, ale nepřesně.
60:24
Dlouhý přletěl přes Sedláčka a letěl společně s posunutou brankou, kterou hají zlínský brankář.
60:01
Ve třetí třetině dokázali brněnští hokejisté srovnat stav utkání na 2:2 trefou Tomáše Svobody. V 60. minutách se nerozhodlo a tak bude následovat pětiminutové prodloužení. Zásahy brankářů ve třetí části : Sedláček 8 - Trvaj 8.
60:00
59:36
Ještě buly před Trvajem.
57:58
Zakázané uvolnění Brna, buly před Trvajem.
57:45
Kubišovo nahození nebylo pro Trvaje žádným ohrožením.
55:57
Zápas sleduje 5893 diváků.
55:47
Čajánek si za brankou pohrával se Švrčkem jako kočka s myší, ale nic vážnějšího se z toho nevyklubovalo.
54:23
Komeťácka trojice vtrhla do útočné třetiny jako uragán, který zakončoval bombou do Sedláčka Róbert Petrovický.
53:35
Zakázané uvolnění Komety, buly před Trvajem.
53:27
Čajánkovu střelu z levého křídla lapil Trvaj do lapačky.
52:24
Rozhodčí ponechali hře volný průběh po šancích Zlína a Komety, kdy se chvíli jiskřilo před Trvajovou klecí.
51:35
Ondráček nabil najíždějícímu Zámorskému, jenže jeho bombu ukryl Trvaj ve výstroji.
51:15
Kováčik vystřelil nebezpečný pokus od levého mantinelu, Sedláček vykopl pravým betonem.
50:25
Brno po vyrovnávací brance ožilo, průnik Petrovického zastavila včasná obrana Zlína.
49:49
Kometa právě vstřelila branku! Sedláčkovi vypadl před brankovištěm puk z lapačky a TOMÁŠ SVOBODA byl u puku jako první. Stav je tedy nerozhodný 1:1. Brněnské publikum se začíná probouzet. Asistence: Tomáš Divíšek, Jozef Balej.
48:47
Balel vyslal jedovatou střelu, Sedláček vykopl betonem.
47:50
Tesařík nahodil puk na Trvaje, který těsně před brněnským brankářem tečoval Vlach a gólman hostí měl co dělat, aby puk zkrotil.
46:59
Ofsajd Zlína, komerční přestávka a po ní bude následovat buly ve středním pásmu.
44:23
Holec mohl přidat dnes svoji druhou trefu, ale neprostřelil klubko bránících hráčů Zlína.
43:33
Po buly okamžitě vypálil Linhart, Trvaj pouze nastavil lapačku.
42:35
Pokus Čermáka tečován do ochranné sítě, buly v pásmu Zlína.
42:21
Rozhodčí neodpískal Brnu icing, na druhé straně měl odkrytou klec Melenovský, tomu puk v poslední chvili sjel z hole.
41:22
Tečovaný pokus Matějíčka končí v lapačce Trvaje.
40:17
Brno vlétlo aktivně do třetí třetiny, nejprve střílel Jaroslav Svoboda, ihned po něm Dlouhý, nikdo z nich Sedláčka neprostřelil.
40:01
Druhou část vyhráli zlínští hokejisté těsným výsledkem 1:0, když se prosadil člen první formace Bedřich Köhler. Zásahy brankářů: Sedláček 10 - Trvaj 15.
40:00
39:34
Po Eratově střele vyhazuje na icing Ondráček.
38:57
Köhler střílel od modré, trefil z boční strany tyčku.
37:15
Finsterle po vyhraném vhazování Zlína upadl a v pádu zády k brance střílel, jen o fous minul brněnskou klec.
35:56
Ani tato početní výhoda nebyla domácími hokejisty využita, Brno je v pěti.
35:24
Brno se dobře brání a už potřetí vyhazuje před Sedláčka.
34:26
Kubiš se s jednou rukou na hokejce natlačil před Trvaje, odkud stačil vystřelit, ale upadl a smetl i brněnského brankáře. Hra se pesouvá do středního pásma.
33:50
Brno bude hrát ve čtyřech. Tomáš Divíšek (KOM) 2 min hákování.
33:05
Jaroslav Svoboda se nebezpečně natlačil do brankoviště zpoza branky, Sedláček se nenechal rozhodit.
32:38
Kometa sevřela Zlín v útočném pásmu, ale nakonec se sama o možnost vyrovnání připravila.
30:34
Kubiš se šikovně uvolnil, Trvaj vyrazil. Důras i Kováčik jsou na ledě.
29:29
Sedláček neudržel lehký kotouč a před brankou vznikla strkanice, nakonec vše vyřešili zlínští obránci.
28:54
Malec tvrdě narazil Čajánka na mantinel, ale mezitím se dostal do šance Petr Holík, kterému Trvaj zneškodnil jeho ránu.
28:38
Tesaříkův pokus tečoval Kubiš, mezitím je na ledě Zohorna a hosté jsou kompletní.
28:11
U střídačky Zlína se chytli do křížku Kováčik s Důrasem a oba budou pykat dvěma minutami za hrubost. Hraje se stále 5na4 pro Zlín.
28:15
Zlín tlačí v přesilovce, ale Kometu drží vyníkající Trvaj.
26:36
Jiří Ondráček se prosmýkl velikou rychlostí kolem levého mantinelu a vynutil si faul. Hynek Zohorna (KOM) 2 min podražení.
24:43
Menší tlak Komety,Petrovického ránu dorážel Roman Erat, Sedláček byl na místě.
24:33
Icing Zlína, buly před Sedláčkem.
23:35
Zlín právě vstřelil branku! Zlín zasazuje druhý úder a branka padla poněkud kuriózně. Od modré vyslal bombu obránce Matějíček a rána se odrazil od tyče před branku, kde se skřížili navzájem Finsterle s BEDŘICHEM KÖHLEREM. Druhý jmenovaný nakonec doklepl Finsterleho dorážku do branky a zlínské publikum může oslavovat. Asistence: Lukáš Finsterle.
22:57
Melenovský zatáhl puk za branku, odkud našel mezi kruhy zcela volného Romana Vlacha. Syn zlínského kouče, ale trestuhodně minul.
21:26
Zlín je hodně aktivní, Trvaj si poradil s pokusy Holíka a následně i Tesaříka.
21:16
Zlín dohrával přesilovou hru a ukázal, že jeho slabinou jsou právě přesilovky. Kometa je kompletní.
20:01
Je za námi první třetina Moravského derby mezi Zlínem a Kometou. Z kraje zápasu dominovali na ledě domácí borci a ihned se dostali do vedení. Kombinaci dvou hráčů zakončil do odkryté klece Pavel Kubiš. Brno poté začalo kousat a vynutilo si vyrovnání. Miroslav Holec šťastnou, ale za to pěknou střelou srovnal stav zápasu na 1:1.Zlín ještě dokázal vsítit druhý gól, ale ten nemohl být pro teč vysokou holí uznán. Zásahy brankářů: Sedláček 9 - Trvaj 13.
20:00
19:56
Zlín akci moc překombinoval a dvojice hostujících hráčů uháněla na zlínskou klec, Petrovického pokus byl nakonec zblokován do sítě.
19:27
Po Leškově přihrávce pálil z první Zámorský, jenže trefil pouze přesouvajícího se Trvaje.
19:16
Na závěr první třetiny si domácí zahrají třetí přesilovou hru v utkání. Uvidíme, zda ji dokáží využít. Tomáš Svoboda (KOM) 2 min za hákování.
18:18
Prozměnu icing Zlína, buly před Sedláčkem.
17:22
Kováčik adresoval dlouhý pas na Holce, který ho nezachytil. Píská se icing.
15:56
Ještě to zkoušel Holík, ale mířil mimo, Kometa se ubránila i tomuto oslabení.
14:40
Linhart chyboval a hasit za něj musel obránce Galvas, který perfektně, bezchybně, a čistě, u mantinelu zpacifikoval Miroslava Holce.
13:51
Finsterle byl na puku a byl faulován, přesilovka pro Zlín. Hynek Zohorna (KOM) 2 min za podražení.
12:26
Žižka to zkusil chytře zpoza obránců, kdy Sedláček neviděl, přesto zlínský gólman chytá puk do lapačky.
12:16
Jozef Balej se prosmýkl kolem zlínské klece a poté otestoval pozornost Sedláčka, který jeho pokus kryje.
11:26
Vlach po hrubé chybě ztratil puk v obranném pásmu střílel Holec, ale Sedláček kryje. Icing Komety, buly před Trvajem.
10:57
Branka není uznána, podle sudích jí bylo dosaženo vysokou holí.
10:57
Zlín dosáhl branky, brněnští hráči protestují a tak se podle porady s videorozhodčím rozhodne regulérnost trefy Zlína.
10:46
Na druhé straně střílel Köhler, ale mířil nepřesně.
10:24
Obránce Malec obkroužil Sedláčkovu klec a zakončil do jeho levé tyče.
9:01
Kometa právě vstřelila branku! Kometa vyrovnává stav utkání. Obránce Švrček neustále pálil, až jeho střela prolětěla k Sedláčkovi, který vyrazil před sebe, kde stál nehlídaný MIROSLAV HOLEC, ten plácl do puku a ten vymetl horní růžek zlínské klece. Asistence: Jan Švrček.
8:45
Tesařík po buly odpálil tečovaný puk, který skončil jako suvenýr některého z diváků, buly se bude opakovat.
8:21
Kometa je kompletní a také bez úhony.
7:26
Důras tečoval Linhartův pokus, Trvaj vyrazil betonem.
6:46
Zlínu se přesilovka nedaří, domácím hráčům uskakují puky z hokejek.
6:18
Roman Erat (KOM) 2 min za hákování.
6:02
Holík je na ledě, tentokrát si zahraje přesilovku Zlín.
5:45
Brno si po delší době vytvořil šanci, kdy po střele Švrčka, která mířila mimo dorážel Divíšek, který zbytečně dorážel do Sedláčka, ale puk za něho neprotlačil.
4:36
Nejprve vyhodil Čajánek ihned po něm Kubiš, Zlín vyčkává na protiútoky Komety, která se marně dostává před Sedláčka.
4:02
Puk po vyhození Petra Holíka vletěl mezi diváky a Kometa bude hrát první přesilovou hru.
3:56
Galvas mohl pálit, jenže trefil pouze chráníče před sebou bránícího hráče Komety. Na druhé straně Dlouhý vlétl do třetiny dříve než puk a tak se píská icing.
2:59
Trvaj měl potíže s nahozením Petra Lešky, které nakonec na druhý pokus ukryl pod lapačku.
1:54
Holec byl v obrovské šanci, kdy dvakrát střílel před Sedláčkem, ale zlínský brankář výborně zasáhl.
1:31
Zlín právě vstřelil branku! Tak to byl rychlý úvod domácích hokejistů. Povedenou kombinaci předvedla dvojice Petr Čajánek a PAVEL KUBIŠ, který neměl problém po perfektní přihrávce od domácího kapitána problém trefit odkrytou část branky. Asistence: Petr Čajánek.
0:50
K první šanci se odhodlal obránce Zlína Galvas, jeho pokus ale Trvaj v poklidu chytá.
00:01
Oba týmy již nastupují na ledovou plochu.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Sedláček - Zámorský, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Holík, Čajánek, Kubiš - Melenovský, Roman Vlach, O. Veselý - Ondráček, Honejsek, Finsterle. HC Kometa Brno: Trvaj - Žižka, Kováčik, Bičánek, Švrček, Malec, Kadela, Sova - Dlouhý, Čermák, Jaroslav Svoboda - T. Svoboda, Divíšek, Zohorna - J. Káňa, Petrovický, Holec - Balej, Koreis, Erat - Křivohlávek Rozhodčí: Minář (CZE), Björk (SWE) - Hlavatý (CZE), Tošenovjan (CZE) .
Hezkou neděli ze Zlína. Na programu máme Moravské derby mezi Zlínem a Kometou Brno. Zápas na který se určitě mnoho fanoušků těšilo delší dobu je právě před námi. V tom posledním se udála hromadná šarvátka. Berani dokázali v posledních čtyřech utkání Kometu zdolat, Kometa si odsud odvesla pouze jedinkrát výhru. Poslední klání vyhrál Zlín těsným výsledkem 1:0, když se trefil obránce Galvas. Zdeněk Venera přicestoval do Zlína bez Jiřího Vašíčka a Jakuba Svobody, kteří si odpykávají disciplinární trest. Beranům stále schází zraněná dvojice Filip Čech a Martin Hamrlík. Dnes to vypadá na velice solidní návštěvu na ZS Luďka Čajky. Do branky by se měli proti sobě postavit Jakub Sedláček a Jiří Trvaj. Čeká nás určitě vypjaté utkání a pěkná podívaná. Zápas začíná v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.