Zlínští hokejisté přidali v poslední třetině ještě jednu trefu, když ránu Galvase tečoval za Fraňkova záda Michal Důras. Zlín si již zbytek zápasu pohlídal a dokráčel k výhře 3:0. Dnes je to vše hezký zbytek večera.
60:00
58:52
Verva je kompletní.
57:46
I tato přesilová hra zůstala nevyužita. V ní měl dobrou šanci jen Řezníček, ale tomu na poslední chvili ujel puk z hole.
56:52
Martin Jenáček (LIT) 2 min sekání
56:37
Dnešní zápas sleduje pouze 3577 diváků.
54:14
Zlín právě vstřelil branku!Touto brankou zřejmě definitivně hasly veškeré naděje Litvínova udělat něco s výsledkem. Ránu Galvase v poslední chvíli tečoval před Fraňkem MICHAL DŮRAS. Asistence: Lukáš Galvas, Radim Tesařík.
53:24
Hamrlíkovu ránu tečoval Veselý, vedle.
52:23
Zlínští jeli dva na jednoho, kdy musel zatáhnout za záchrannou brzdu Richard Jareš (LIT) 2 min podražení.
51:35
Petr Leška se snažil obráncům Vervy za brankou Fraňka zamotat hlavy, když vyčkával a kličkoval s kotoučem na hokejce. Nic zvláštního se z toho ale neudálo.
48:02
Akce Zlína 2na1, kdy Leška nahrál Hamrlíkovi, ale ten svoji bombou zasáhl bránícího beka Litvínova.
47:12
Viktor Hübl měl dobrou příležitost poprvé dnes překonat Sedláčka, to by ale musel trefit branku.
46:41
K Fraňkovi musel přispěchat masér Litvínova, nakonec se vše dalo do pořádku a za potlesku tribun je Franěk připraven do hry.
46:40
Leška nahrával Holíkovi v přečíslení dva na jednoho, nahrávka ale na Holíka nedošla a vracející se obránce Litvínova sestřelil Fraňka, který zůstává ležet na ledě.
45:54
Po jedné z akcí Litvínova se bude vhazovat před Sedláčkem.
43:01
Richard Jareš dostal prudký pas od Ručinského, který nedokázal zpracovat.
42:25
Kubát otestoval Sedláčkovu pozornost, zlínský brankář ve střehu.
41:17
Čajánkovu přihrávku mohl zúžitkovat Michal Důras, jeho rána vyprášila pravý beton Petra Fraňka.
40:01
V této třetině jsme žádný gól v síti neviděli. Litvínov se snaží dobývat branku Zlína, ale marně. Sedláček dnes i s trochou štěstí drží Zlín. Uvidíme co nám přinese třetí třetina. Zásahy brankářů: Sedláček 7 - Franěk 6.
40:00
39:15
Litvínov si na závěr třetiny přichystal několik šancí. Nejprve pálili Brejčák s Gerhátem, které se snažil napodobit Ručinský, ani on neuspěl.
36:38
Domácí kapitán dorážel střelu od modré, Franěk se nenechal zaskočit.
36:33
Šance sice v zápase k vidění jsou, ale druhá třetina by se dala zařadit mezi třetiny, kde se neproměnuje veliké množství šancí.
35:13
Sedláček inkasoval tvrdou ránu od modré čáry, ze které se chvíli vzpamatovával. Domácí brankář je na bruslích a může se vhazovat.
33:10
Ručinského pas mohl využít František Gerghát, neproměnil.
32:10
Střelec první branky Zlína, Ondráček se protáhl před Fraňka a nabízel puk ještě Vlachovi, ten ho nedokázal zpracovat.
31:20
Zlín nevyužil ani tuhle přesilovku, ve které dvakrát zahrozil Hamrlík, ale ke gólu to nevedlo.
29:18
Karel Kubát (LIT) hákoval a Zlínu se naskýtá další příležitost přesilové hry.
28:10
Ani Berani nedokázali využít přesilovou hru, Kousalík je již na ledě.
26:20
V přesilovce nahodil Hamrlík a Franěk měl menší potíže, které nakonec vyřešili obránci vyhozením před Sedláčka.
26:10
Petr Kousalík (LIT) 2 min podražení.
25:51
Zlín je v pěti a teď čeká oslabení zase hosty z Litvínova.
25:11
Karel Kubát dnes ve třetí šanci, litvínovský bek měl odkrytou klec z pravé části, ale jeho rána zamířila pouze do zadního mantinelu.
23:51
Litvínov má dnes potřetí výhodu přesilové hry. Michal Důras (ZLN) si odpyká dvě minuty za hákování.
23:37
Galvas střílel, Franěk vyrazil betonem.
21:12
Litvínov nevyužil početní výhodu, Zlín je v kompletní.
20:01
Úvodní dvacetiminutovka nám nabídla dvě branky a obě z hokejek domácího Zlína. Litvínov se dostal k pár dobrým šancím, ale nedokázal je využít. Zásahy brankářů: Sedláček 11- Franěk 11.
20:00
19:11
Přesilovka pro Litvínov. Petr Čajánek (ZLN) 2 min za nedovolené bránění.
18:23
Petr Holík se ocitl ve dvojšanci, nejprve se snažil kličkou do bekhendu překonat Fraňka, jenže mu v poslední chvíli sjel puk z hokejky. Ihned na to střílel z mezikruží a nepřesně.
17:44
Karel Kubát dnes hraje velmi ofenzivně, ocitl se ve druhém samostatném úniku, ani tentokrát Sedláčka neprostřelil.
17:30
Verva se ubránila a je v pěti.
16:20
Tutovka ve které se ocitl domácí kapitán Čajánek. Po střele Zámorského se snažil dopravit puk za Fraňka, bohužel pro domácí marně.
15:58
Hamrlíkovo nahození tečoval Veselý a zvonila levá tyč!
15:30
Karel Kubát (LIT) 2 min podražení.
14:34
Hra byla chvíli neurovnaná, až se po delší době dostal ke kotouči Čajánek, který překombinoval akci, ale Zlín si vynutil faul.
12:27
Zlínská akce končí ofsajdem, komerční přestávka, po ní bude následovat buly ve středním pásmu.
11:20
Galvas ve vlastním pásmu nezachytil rozehrávku, Sedláček raději přikryl puk před dojíždějícím hráčem Litvínova.
9:33
Karel Kubát se dostal do dobré šance, byl tísněn obráncem přesto dokázal zakončit. Buly před brankou Zlína.
8:53
Ručinský střílel zápěstím, Sedláček byl na místě.
7:45
Franěk si opět měnil lapačku, teď už to vypadá, že má u sebe opět tu svoji tentokrát opravenou.
7:24
Nejprve Kubinčák, vzápětí ani Viktor Hübl nedokázal prostřelit zlínského brankáře. Komerční přestávka.
6:46
Zlín právě vstřelil branku!Zlín se dostává do dvoubrankového vedení. BEDŘICH KÖHLER se prosmýkl mezi dvěma obránci a střelou do protipohybu nedal Fraňkovi šanci. Asistence: Petr Leška, Martin Hamrlík.
5:30
Poněkud kuriózní situace, brankář Franěk si musel vyměnit lapačku s náhradníkem Volkem, ale už je vše v pořádku a může se vhazovat.
5:27
Důras zkoušel pozornost Fraňka, ten nakonec zasahovat nemusel, protože rána mířila příliš vysoko.
4:06
Zlín právě vstřelil branku!JIŘÍ ONDRÁČEK byl v úniku faulován a rozhodčí už signalizoval trest, jenže zlínský útočník v pádu dokázal dopravit puk za Fraňka. Asistence: Roman Vlach.
3:15
Zlín hraje v pěti a v poklidu se ubránil.
2:56
Petr Leška utekl v oslabení obráncům Vervy, ale Franěk dobře zasáhl ramenem.
2:37
Kubinčák se natlačil před Sedláčka, ale neuspěl.
2:07
Zlín se zatím bezproblému brání, Litvínov se téměř k ničemu nedostal.
1:06
Zlín začne utkání prvním vyloučením. Ondřej Veselý (ZLN) 2 min podražení.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Galvas, Tesařík, Řezníček, Matějíček, Míka - Holík, Leška, Köhler - Důras, Čajánek, O. Veselý - Melenovský, Roman Vlach, Ondráček - Finsterle, Honejsek. HC Verva Litvínov: Franěk - Černošek, Kubát, Brejčák, Jareš, Stříteský, Kousalík - Kubinčák, V. Hübl, F. Lukeš - Gerhát, Hanzl, Ručinský - Kafan, Černý, Trávníček - Frolík, Hujsa, Jenáček. Rozhodčí: Daniel Konc, Robert Müllner - Jiří Gebauer, Vít Lederer.
Vítejte u dnešního online přenosu z utkání PSG Zlín - HC Verva Litvínov. Zlín má před jedenáctým Litvínovem náskok deseti bodů a hokejisté Vervy budou i v dnešním zápase se Zlínem bojovat o účast v předkole play off. Všechny tři předchozí duely vyhráli Berani a dnes se pokusí uspět i počtvrté. Otazník visí nad startem Marka Melenovského a Luboše Horčičky, kteří se dávají zdravotně do pořádku. Zlín dnes nevyužije služeb Kucharczyka a Tvrdíka. Zápas začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.