Utkání, které od první třetiny do začátku třetí ovládal Zlín se proměnilo v přestřelku, která skončila po základní hrací době nakonec nerozhodně 3:3. O druhém bodu, tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Vítěznou trefu si připsal kapitán Petr Leška. Ze Zlína je to pro dnešek vše.
65:00
Zlín právě vstřelil branku! Vítěznou brankou po samostatných nájezdech si připisuje PETR LEŠKA.
Horčička chytá, Zlín vítězí 4:3 po samostatných nájezdech.
Petr Leška naznačil a střelou mezi betony posílá Berany do vedení - 3:2. Slavie musí dát.
A Důras odpovídá! Zasunul puk mezi Furchovy betony a je srovnáno - 2:2
Michal Vondrka provedl svůj nájezd prezicně, bekhendový pokus končí v šibenici - 1:2
Roman Vlach zkusil kličku do bekhendu, ale Furch nastavil beton a vyráží - 1:1
Vladimír Růžička si položil Horčičku, ale ten levým betonem zastavil letící puk - 1:1
Leška naznačil střelu udělal kličku do forhendu a vyrovnává - 1:1
První jel Jonathan Sim a střelou mezi betony posílá hosty do vedení - 0:1
Samostatné nájezdy začínají.
Přesilovka neyvužita, po úpravě ledu nás čekají samostatné nájezdy, které nemůže jet zlínský Köhler.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:02
Bedřich Köhler(ZLN) 2 min zdržování hry. Hosté mají obrovskou šanci v přesilovce 4na3.
63:23
Hamrlík vyslal Vlacha do útoku, dvougólový střelec se snažil obelstít kličkou obránce, ale podjela mu brusle a akce i za snahy Krejčíka skončila.
61:30
Sýkora hledal Hamrlíka, ale puk se k němu nedostal.
60:01
Slavisté vstoupili do třetí části jako pokropeni živou vodou. Díky třema brankám dokázali srovnat stav utkání na 3:3 a o dalším vývoji se bude rozhodovat v prodloužení.
60:00
57:36
Vašíčkovu skákavou ránu se snažl dorážet Kůrka, ale Horčička holí vyrazil. Tlak hostů sílí.
56:47
Slavia právě vstřelila branku! Hosté si díky vysoké aktivitě v posledních minutách vysloužili vyrovnávací trefu! PETR KADLEC nahodil puk od mantinelu a Horčička jej spatřil až v síťi. Asistence: Tomáš Kůrka.
56:45
V posledních minutách vypjaté utkání sleduje 3 521 diváků.
55:45
Sýkora se přetahoval o puk s obráncem Slavie, nakonec byl u puku nejrychleji Furch.
55:01
Horčičkova klec byla vychýlena ze svého postavení, ale bude se vhazovat po jeho levé ruce.
54:55
Kadlecovo nahození nadělalo problémy zlínské defenzívě. Slávisté útočí a snaží se vyrovnat.
54:10
Zlín stáhl hru na tři formace.
53:57
Kolaříkovu ránu se snažil ze vzduchu tečovat Vondrka, ale to se mu nakonec nepovedlo. Slávisté zatopili před Horčičkou, bude se vhazovat po jeho levici.
51:28
Jonathan Sim (SLA) 10 osobní trest za nesportovní chování.
50:10
Zlín velmi dobře napadá, výsledkem byla chyba Sima, ale tu nedokázali zlínští potrestat.
48:10
Slávisté tříkrát faulovali, ale sudí se rozhodli, že vylučovat nebudou.
46:37
Slavia právě vstřelila branku! Sešívaným netrvalo moc dlouho, aby odpověděli na třetí gól Zlína. TOMÁŠ KŮRKA byl tísněn obráncem Galvasem, ale i přesto se dokázal protlačit před Horčičku a snížit na 2:3 z pohledu Slavie. Asistence: Alinč, Vašíček.
45:20
Zlín právě vstřelil branku! Tak to byla výstavní gólová akce JIŘÍHO ONDRÁČKA. Zlínský útočník si za brankou obhodil Kadlece najel si před branku a střelou bekhendem překonal Furcha. Asistence: Martin Lučka.
45:02
Slavie se ubránila i třetí dnešní přesilovce Zlína.
43:01
Jan Alinč (SLA) 2 min hákování.
42:01
Slavia právě vstřelila branku! Hosté mají velmi dobrý nástup do třetí třetiny. JAKUB KREJČÍK vystřelil, puk se po jeho ráně odrazil od zadního mantinelu do Horčičkovy výstroje a ten zapadl do branky. Asistence: Lukáš Krenželok.
40:01
Ve druhé části jsme gól neviděli, Berani si pečlivě brání dvougólový náskok a i přes několik šancí obou týmů branka nepadla. Zásahy brankářů: Horčička 8 Furch 7.
40:00
39:42
Filip Čech (ZLN) 2 min podražení.
38:01
Kuboš zkusil vystřelit, ale mířil nepřesně.
36:30
Pražané se usadili do útočného pásma a kombinují.
34:20
V další dobré šanci se ocitl zlínský útočník, ale Furcha opět nepřekvapil.
31:50
Michal Důras se propracoval do střelecké pozice, jenže Furcha nepřekonal.
30:20
Kůrka se protlačil před zlínského brankáře, kde byl hákován, ale sudí nadále nebudou pískat.
30:05
Fořt mohl jít dopředu, ale nechal za sebou kotouč.
27:30
Za hosty vyslal dobrý pokus pouze Kuboš a Zlín se tak stačil ubránit.
26:29
Sýkora byl v útočném pásmu tvrdě sražen, ale nepíská se. Naopak je vyloučen domácí hráč Ondřej Veselý na dvě minuty za vysokou hůl.
24:15
Holík a na druhé straně Kalus, oba měli dobrou šanci, ale na brankáře si nepřišli.
22:10
Vašíček dvakrát dorážel před Horčičkou, ale domácí gólman podržel svůj tým.
21:38
Domácí několikrát zahrozili v dohrávající přesilovce, ale třetí branku nevstřelili.
20:01
První část ovládli Berani, díky dvěma rychlým trefám Romana Vlacha. Slávisté se ozvali až v závěrečné pasáži první třetiny, kdy neproměnili Doležal a Kůrka. Zásahy brankářů: Horčička 12 Furch 11.
20:00
19:56
Ještě buly před Horčičkou.
19:37
Druhé vyloučení Slavie, Petr Kadlec (SLA) 2 min za nedovolené bránění
18:59
Kubiš byl v šanci a upadl, ale vylučovat se nebude.
17:30
Další tutovka pražanů, Kůrka nedokázal ani na dva pokusy protlačit puk přes Horčičkův beton.
16:40
Tentokrát se zase usadili hosté v útočném pásmu a poněkud zatápí před Horčičkou.
15:10
V zatím největší šanci Slavie byl Jiří Doležal, který se snažil překvapit Horčičku střelou z blízkosti brankoviště, tu mu ale Horčička vyrazil a s dorážkou si také poradil.
13:50
Teď se ale zlínští usadili v pásmu Slavie, nejvážnější byl pouze pokus Holíka.
12:45
Oba týmy se nikam neženou, domácí si pečlivě brání dvoubrankový náskok.
11:48
Furch kryje do lapačky střelu z dálky.
11:16
V přesilovce Slavie dokázal vystřelit pouze obránce Roth, ale to ani střela nedošla k Horčičkovi. Zlín je kompletní.
9:16
Zlín hrál v šesti a bude se dvě minuty bránit.
9:15
Z protiútoku posunul na Lešku Fořt, ale Furch si s pokusem zastupujícího kapitána poradil.
8:50
V obrovské šanci se ocitl Kůrka, jenže spolupráce Zámorského a Horčičky zafungovala na jedničku.
7:21
Po střele Kuboše se bude vhazovat před Horčičkou.
6:40
Svoboda se tlačil do šance, ale byl odstaven Linhartem.
5:05
Zlín právě vstřelil branku!Tak to byla ze zlínské strany paráda! ROMAN VLACH dostal přihrávku od Ondráčka a povedenou kličkou obelstil Furcha dnes podruhé. Asistence: Tomáš Linhart
4:53
Horčička si připisuje první úspěšný zásah v dnešním utkání.
4:04
Icing Slavie, buly před Furchem.
3:33
Debutant Fořt si udělal pohlednou kličku a otestoval pozornost Furcha.
3:06
Zlín právě vstřelil branku! Berani jdou do vedení! Po levém křídle unikl obraně Pavel Kubiš, jehož ránu Furch vyrazil, ale pouze před branku, kde stál osamocený ROMAN VLACH a posílá domácí tým do vedení. Asistence: Pavel Kubiš.
2:33
Hamrlík to zkusil od modré, Furch vyrazil. Alinč je na ledě, Slavie v pěti.
1:28
Po delší kombinaci se odhodlal ke střele Matějíček, jeho rána se odrazila a nikdo nevěděl kde je puk. Vzápětí ho ale odpálila hostující obrana.
0:33
První vyloučení dnešního utkání. Jan Alinč (SLA) 2 min za vysokou hůl.
00:01
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček, Zámorský, Lučka - Holík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, O. Veselý - Kubiš, Roman Vlach, Ondráček - Fořt, Honejsek, F. Čech. HC Slavia Praha:Furch - Kadlec, Vašíček, Kuboš, J. Krejčík, Roth, Kolařík - Krenželok, Sim, Vondrka - Kůrka, V. Růžička ml., Sklenář - Kalus, P. Jelínek, Doležal - T. Svoboda, Alinč, M. Čermák - Micka. Rozhodčí: Mikula, Šír - Barvíř, Blümel .
Vítáme vás u dnešního online přenosu. Berani přivítají na svém ledě pražskou Slavii se které se zároveň jako domácím hokejistům střelecky příliš nedaří. Berani sice získali v minulém utkání tři body, ale doslova je vydřeli. Fotbalovým výsledkem 1:0 zdolaly Karlovy Vary. Pražané v minulém kole prohráli s Libercem poměrem 1:3. Zlínští budou nadále postrádat zraněnou dvojici útočníků, Petra Čajánka a Lukáše Finsterleho. Sešívaní si přivezli tři nové posily. Michala Vondrku, Jana Alinče a Jonathana Sima z Pardubic. Utkání startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.