To je z Brna vše. Přeji pěkný zbytek úterního dne.
Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Martin Adamský (TRI) a Vojtěch Němec (KOM).
Kometa si nakonec svůj náskok nenechala vzít a v závěrečné třetině přidala ještě uklidňující pojistku. Zápas se lámal ve druhé části, kdy si Jihomoravané dokázali vybojovat dvoubrankový náskok, který s navýšením ustrážili až do konce utkání. Brno tak výhrou přerušilo vítěznou sérii Třince, který do tohoto utkání neprohrál pětkrát v řadě.
60:00
59:30
Utkání se dohrává v obranném pásmu Komety, kde se Třinec ještě snaží dostat k nějaké střele.
58:48
Krejčí se prokličkoval až k bráně, ale své zakončení poslal mimo bránu.
58:12
Hra je už je nyní poměrně rozevlátá. O výsledku už je samozřejmě rozhodnuto.
57:27
Vojtěch Němec útočil na hattrick. Při úniku dva na jednoho místo přihrávky pálil švihem z levého kruhu, trefil ale pouze Konrádovo rameno.
57:03
Varaďa pálil, jeho střelu ale zastavil lehnutím na led Kováčik.
56:58
Musíme říct, že jsem dnes určitě sledovali zajímavý zápas, který možná mohl být dramatičtější, jinak mu nic nechybělo.
56:08
Zápas už se zřejmě bude jen dohrávat. Kometa pozorně brání a třinecké nasazení už není takové.
55:48
Krejčí pálil od modré čáry, ovšem pouze do náruče Marka Čiliaka.
55:08
Adamský střílel z vrcholu levého kruhu. Čiliak zasahoval betonem a k dorážce se ještě pokoušel dostat Roht.
54:56
Hosté bojovali o puk v rohu obranného pásma komety, nakonec se jim ho povedlo vybojovat....
54:25
Puk skončil v hledišti, kde nejspíše trefil nějakého diváka. Celou situaci už řeší doktor.
54:18
Gorškov předvedl dobrou individuální akci i dobré zakončení. Jeho přízemní střela mířila na vzdálenější tyč a Čiliak měl velké problémy, aby puk zastavil.
53:28
Třinec nyní kombinuje ve vlastním obranném pásmu a těžko se dostává do útoku. Domácí pozorně brání.
52:37
Třinec se ještě snaží v útoku něco vymyslet, ale možná i hráči vědí, že dnes s tím výsledkem už těžko něco udělají. Kometa hraje v pohodě.
52:00
Burian poslal do šance Jana Hrušku, který následně trefil brankovou konstrukci třinecké brány!
51:44
V KAJOT Areně panuje skvělá nálada, bodejť by ne, když domácí tým vede a tři body má na dosah.
51:28
Dnešní utkání sleduje 7200 diváků (vyprodáno).
51:04
Brněnský útok teď zastavil ofsajd, bude se vhazovat ve středním pásmu.
50:43
Pro Třinec už momentálně hodně svízelná situace. Dohánět tři gólové manko už bude jen velmi těžko, i když v hokeji je možné vše.
50:07
Kometa právě vstřelila branku!
Rozhodnuto? Kometa má opět tří brankové vedení. PETR KUBOŠ vystihl rozehrávku Třince, popojel si na pravý kruhu a pak se pěknou ranou trefil pod břevno. Bez asistence.
49:29
Kempný chtěl pálit od modré, ale střelu se mu vůbec nevyvedla. Hraje se však daleko od brněnské brány, a to domácím vyhovuje.
48:57
Velmi těsný ofsajd nyní odpískán Janu Hruškovi, který jen zklamaně mávl hokejkou.
48:23
Káňa se dostal k puku ve středním pásmu, ale řádně se pak zamotal a o kotouč přišel.
47:54
Třinecké nahození od levého mantinelu skončilo v lapačce Čiliaka, hra je přerušena.
47:42
Třinecký útok překazilo ofsajdové postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:33
Burian našel přihrávkou zpoza brány na levém kruhu Hanzlíka, který následně pálil přímo do Konráda, který zatím zůstává v utkání nepřekonán.
46:40
Zatím však hraje Kometa poměrně aktivně a v šanci se teď ocitl Dočekal, jeho pohotovou střelu ale dokázal Konrád zkrotit.
46:06
S postupem času se bude Kometa zřejmě více věnovat bránění nadějného náskoku a nebude se tolik pouštět do útočení.
45:34
Velká šance Třince, kterou teď zlikvidoval brněnský brankář. Jiří Polánský střílel u pravé brněnské tyče. Čiliak však ho však dokázal vychytat betonem.
45:00
Hanzlík nahazoval na bránu, k dorážce se pokoušel dostat Dočekal, ale nepovedlo se mu to.
44:23
Čiliak teď musel likvidovat těžkou třineckou střelu a puk poté raději podržel ve své výstroji.
43:57
Wasserbauer se pokusil o stahovačku, protihráč se však nenechal oklamat a u puku tak je Třinec.
43:25
Třinecké zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Konrádem.
43:12
Třinec hraje v plném počtu a může se opět soustředit na dohánění manka.
42:37
Dva třinečtí hráči jeli prakticky dva na brankáře Čiliaka, ale řešení nebylo úplně ideální. Martin Růžička čekal na přihrávku, ale jeho spoluhráč volil střelu.
42:28
Střela Hanzlíka od modré skončila přesně u brankáře Hrubce, který neměl výraznější problémy.
42:04
Střelu od modré teď tečoval nepříjemně těsně před Konrádem Němec, ale třineckého brankáře nepokořil.
41:40
Kubošova střela od modré byla zblokována. Kometa ale nadále zůstává u puku.
41:28
Kuboš sice ještě hodil rybičku za unikajícím pukem, ale ten už byl ve středním pásmu.
41:12
Vyloučen Tomáš Linhart (TRI) na dvě minuty za krosček. Přesilovka pro Kometu.
40:50
Úvod třetiny je zatím poměrně klidný, žádný z týmů se výrazně nedostává do útočné fáze.
40:24
Holec hledal na druhé straně kluziště spoluhráče, ale jeho přihrávka byla zblokována.
40:08
Třetí třetina rozehrána. Kometa vyhrála úvodní vhazování, dá se však očekávat daleko větší aktivita právě od Třince.
40:01
Druhá třetina se musela divákům v KAJOT Areně líbit. K vidění bylo hned šest branek a většina z nich do třinecké sítě. Začátek druhého dějství kopíroval úvod první třetiny, kdy se Třinec dostal rychle do vedení. Kometa ale opět stihla rychle vyrovnat. Pak už se utkání vyvíjelo jinak. Oceláři neproměnili své velké šance, dvakrát nastřelená tyč. Jihomoravané naopak dokázali své možnosti přetavit v branky a dostali se až do tříbrankového náskoku.

Po páté brance ve své síti vystřídal brankáře Hrubce Konrád. Třinec ale ještě vybojoval do třetí třetiny jiskru naděje, když v 38. minutě snížil na 5:3 Hrabal.
40:00
39:45
Burian pálil švihem a jeho nebezpečnou ránu musel Konrád vyrážet ramenem.
39:12
Kuboš pálil od modré, jeho střela byla ještě tečována a nakonec skončila vedle brány.
38:48
Lehkomyslnou rozehrávku Třince ve vlastním pásmu vystihl Dočekal a získal pro kometu útočné pásmo.
38:06
Hosté jasně ukázali, že rozhodně budou v Brně ještě bojovat. Dvoubrankový náskok se dá ve třetí třetině klidně stáhnout.
37:49
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři také využívají svou přesilovku. Hosté měli tlak, který se nakonec přetavil v gól. JOSEF HRABAL dostal puk na mezikruží a střelou švihem zamířil přesně pod břevno. Asistence: Radek Bonk.
37:12
Martin Růžička ve velké šanci, už to vypadalo, že z toho bude gól, ale Čiliak stihl dát do rány hokejku.
36:39
Závar před Čiliakem, prostřelit brněnského brankáře se pokoušel Hrabal, ale bylo to marné.
36:14
Tomáš Žižka (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení. Šance pro Třinec dostat se opět do zápasu.
35:58
Kuboš pálil tvrdě od modré čáry a jeho pokus zaduněl o mantinel.
35:45
Stejná situace i nyní. S tím rozdílem, že střelu Jakuba Svobody tentokrát zblokoval Linhart.
35:18
Další střela Komety. Pokus Jakubu Svobody tentokrát zblokován do ochranné sítě Hrabal.
34:38
Kometa je teď ve velkém laufu. Burian se dostal před bránu a bekhendem ihned prověřil brankáře Konráda. Následně se strhl ještě závar, který ale ohrožení pro Třinec nepřinesl.
33:55
Pět gólů už bylo příliš na brankáře Třince Šimona Hrubce, který odjíždí na střídačku a místo v brankovišti přepouští Branislavu Konrádovi.
33:55
Třinec se začíná dostávat do svízelné situace. Kometa využívá přesilovou hru a už má třígólový náskok. Petr Kuboš pálil od modré čáry a jeho střelu tečoval za Hrubcova záda VOJTĚCH NĚMEC. Asistence: Petr Kuboš, Tomáš Žižka.
33:24
Třinec se nyní dokázal osvobodit a může tak nastřádat cenné vteřiny.
32:59
Hanzlík pálil od modré čáry, jeho střela ale byla zblokována.
32:50
Tomáš Svoboda ujížděl na pravé straně směrem k třinecké bráně a byl faulován. Daniel Krejčí (TRI) vyloučen na dvě minuty za sekání.
32:21
Kometa se řítila do nadějného protiútoku, ale Káňa dostal puk na paty a ke kotouči se tak dostali hosté.
32:06
Druhá třetina má opravdu velký spád. Šance se střídají na obou stranách. Nejprve to byl Třinec. Teď to je Brno, kdo ovládá utkání.
31:52
Následně se strhla rvačka mezi Markem Růžičkou (TRI) a Hynkem Zohornou (KOM). Oba jsou vyloučeni na dvě plus dvě minuty za hrubost.
31:52
Žižka přihrával před bránu na úplně volného Zohornu, ten ale z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelil brankáře Hrubce.
31:15
Domácí se dostávají do dvougólového vedení. Střeleckou smůlu v této sezóně prolomil svým prvním gólem JAN HRUŠKA. Ten se trefil z pravého kruhu přesně nad rameno brankáře Hrubce. Asistence: Martin Dočekal, Jozef Kováčik.
30:39
Wasserbauer nahazoval puk před bránu. Hrubec zasáhl betonem a k dorážce se málem ještě dostal Jenyš.
30:05
Milan Hruška měl možnost přihrávat volným spoluhráčům, ale rozhodl se pro tvrdou střelu od modré, kterou schoval Hrubec ve své výstroji.
29:39
Varaďa pálil z levého kruhu bekhendem, Čiliak neměl s touto střelou žádný problém.
29:11
Třinec dokázal dostat puk do středního pásma, Kometě následně pískáno ofsajdové postavení.
28:43
Třinec má nyní problém s rychlým pohybem brněnských hráčů, kteří teď pořádně krouží v útočném pásmu.
28:22
Jan Hruška se chtěl protlačit do zakončení, přes val třineckých těl to ale nešlo. Následně se strhla menší šarvátka.
28:09
Dočekal už měl vše připraveno na střelu z pravého kruhu, puk mu ale v poslední chvíli utekl.
27:49
Situace se nám tedy otáčí, poprvé jsou ve vedení domácí. Dokáže Třinec také rychle vyrovnat?
27:30
Třinec své velké šance neproměnil a Brno se tedy nyní dostává do vedení. Jan Káňa přenechal puk do tandemu na VOJTĚCHA NĚMCE, který z vrcholů kruhů prostřelil brankáře Hrubce. Asistence: Jan Káňa, Jozef Kováčik.
26:55
...Následně vznikl závar před brněnskou brankou, který hasil brankář Čiliak.
26:47
Další rychlý protiútok Třince skončil nahozením Rufera do útočného pásma...
26:25
Adamský byl sice strážen v útočném pásmu obráncem, ale dokázal se mu vysmýknout a ještě zakončit. Čiliak zasahoval betonem.
25:55
Radek Bonk ujel domácím obráncům a za Čiliakem zvonila opět tyč! Je možné, že k tomu přispěl i drobnou tečí brněnský brankář.
25:37
Vilém Burian čekal na zpětnou přihrávku, ta k němu však nedoputovala.
25:09
Daniel Rákos mohl přidat druhou branku v utkání. Střelou z levého kruhu však nastřelil pouze tyč!
24:45
Kometa teď byla v rozehrávce velmi lehkomyslná a Třinec se málem dostal k puku.
24:24
Další přerušení hry třineckém brankářem. Bude se vhazovat v obranném pásmu Třince.
23:59
Jakub Svoboda střílel ze středního pásma, ale tato střela nemohla Hrubce ohrozit ani náhodou.
23:27
Holec se probíjel dopředu, ale podlehl přesile dvou třineckých hráčů.
23:15
Na Hrubce teď mířil puk, nebo spíše takové nahození. Třinecký brankář raději přerušil a uklidnil hru.
22:41
Máme tu stejný scénář jako v první třetině. Kometa opět rychle srovnává. MARTIN DOČEKAL pálil švihem z pravého kruhu a trefil se přímo do šibenice. Asistence: Jan Hruška, Vilém Burian.
21:34
Nešťastný gól pro Marka Čiliaka. Střelu Jiřího Polanského vyrazil Čiliak betonem. Chytře však od zadního mantinelu dorážel MARTIN ADAMSKÝ, který o beton brněnského brankáře dostal puk do brány. Asistence: Jiří Polanský.
21:14
Jeden z brněnských hráčů přenechával do tandemu Němcovi, ten ale zapomněl puk za sebou.
20:53
Z úhlu pálil Holec, jeho střelu dokázal Hrubec lehce tečovat.
20:15
Rozehrána druhá třetina, kterou začala aktivně Kometa, která se usadila v útočném pásmu Třince.
20:01
Druhá třetina začne cca. v 18:53.
V první třetině byl zajímavý hlavně úvod, kdy se také stalo vše podstatné. Už ve 2. minutě fauloval Žižka Rákose a třinecký útočník následné trestné střílení proměnil. Kometa ale nečekala na vyrovnání dlouho. Ve čtvrté minutě srovnal skóre Tomáš Svoboda. V dalším průběhu první části byla aktivnější Kometa, která měla i více možností, další gól už ale nepřidala.
20:00
19:47
Kometa dobře napadala, ale následná střela Hrušky od modré byla už v zárodku zblokována.
19:25
Útočnou akci Komety teď zastavilo ofsajdové postavení, bude se vhazovat ve středním pásmu.
19:11
Poslední minuta závěrečné třetiny se nese v souboji o puk ve středním pásmu.
18:47
Kometa to nyní zkoušela z velkého úhlu, Hrubec se ale překvapit nenechal a hosté hrají v plném počtu.
18:31
Kuboš pálil po Žižkově nahrávce od modré čáry. Hrubec ale na puk dobře viděl a navíc šla střela přímo do třineckého gólmana.
18:07
Ostřelování třinecké branky nakonec ukončil Jozef Kováčik, jehož střelu skryl Hrubec ve výstroji a přerušil hru.
17:51
Teď to zkoušel Tomáš Svoboda, ale ani on nebyl příliš úspěšný.
17:45
Po dlouhé kombinaci se Kometa dostala konečně ke střele, ale Hanzlík pálil mimo bránu.
17:15
...Holec to teď trochu zbytečně zkoušel z nevýhodné pozice, není divu, že jeho střela byla zblokována.
16:55
Kometa ihned rozestavěla pomyslný zámek a kombinuje...
16:47
Bude se vylučovat. Na trestnou lavici odchází Tomáš Linhart (TRI) na dvě minuty za hrubost, když sundal Tomáši Svobodovi helmu.
16:02
....Do rychlého útoku se následně vydal Burian. Jeho bekhendové zakončení měl ale Hrubec dobře přečtené.
15:48
Bonk byl vykázán z vhazování, možná i proto Třinec přišel o puk....
15:33
Nyní se bude vhazovat po přerušení hry v obranném pásmu Komety.
15:15
Hanzlík měl trochu více prostoru a rozhodl se střílet, přes obránce se mu to však nepovedlo.
14:50
Kometě teď patří tyto chvíle zápasu. Domácí jsou i díky předchozí přesilové hře aktivnější.
14:11
Třinec už byl v plném počtu, ale do velké šance se dostal Hynek Zohorna. Ten se řítil na branku z pravé strany, ale Hrubec ho vychytal pravým betonem a drží svůj tým.
13:41
Kometě už zbývá s přesilovky pouze patnáct vteřin a navíc se vhazuje ve středním pásmu.
13:14
Tomáš Svoboda to vzal na sebe a pálil z levého kruhu, ovšem střela se mu příliš nepovedla a mířila vedle tyče.
12:49
Žižkova tvrdá střela, ale ani ona nevedla ke gólovému úspěchu.
12:14
Jakub Svoboda pálil od levého mantinelu. Hrubec zastavil jeho střelu betonem a k dorážce se ještě dostal Hynek Zohorna, kterému se ale nepovedlo zvednout puk přes Hrubcův beton.
11:56
David Ostřížek (TRI) to ale nyní se svojí bojovností přehnal a odsedí si dvě minuty za hákování.
11:32
Ostřížek se vehementně a bojovně dral za pukem. Bojovnost příkladná, ale nakonec se třinecký útočník k puku nedostal.
11:05
Zagrapan spěchal za pukem, který skončil za brněnskou brankou, dříve tam byl ale jeden z domácích obránců a celou situaci vyřešil.
10:38
Kometa v plném počtu. Třinci se tedy přesilovka vůbec, ale vůbec nepovedla.
10:05
Burian měl trochu více prostoru ve středním pásmu a dokázal protáhnout puk do útočného pásma, kde ale jeho následná střela byla zblokována.
09:41
Třinec ukazuje, proč se mu letos přesilovky příliš nedaří, nyní osvobodil Kometu Zohorna.
09:18
Další osvobození Komety. Až k třinecké bráně vyhodil puk Kempný.
08:52
Třinec si dokázal vyhrát vhazování. Pak ale nedokázal rozjet v útočném pásmu kombinaci a Kometě se povedlo vyhodit.
08:38
Milan Hruška (KOM) chyboval a svoje zaváhání musel napravit až faulem. Je tedy vyloučen na dvě minuty za sekání. První přesilovka pro Třinec.
08:54
Dlouhý pas na Martina Růžičku, který už byl připravený na modré rozjet se na bránu. Byl ale dobře strážen.
07:47
Hosté v plném počtu, až na úvod zvládli přesilovku velmi dobře.
07:15
Po dlouhé době se Kometa dostala do útočného pásma, ale strhl se boj v rohu kluziště, který lépe zvládli hosté.
06:43
Ocelářům se teď Kometu dobře daří zdržovat ve středním pásmu a domácí ztrácejí velmi hodně drahocenného přesilovkového času.
06:15
Jeden z hráčů Komety se nacházel v brankovišti a hra je tak vykázána do středního pásma.
06:03
Kometa načala přesilovou hru aktivně a hned na úvod vytvořila před Hrubcem závar.
05:47
Bude se vylučovat. Adam Rufer (TRI) se mstil za předchozí čisté hity Káni a dostává dvě minuty za hrubost.
05:40
Káňa teď uštědřil dva hity hráčům soupeře a vyvolalo to menší šarvátku.
05:15
Kometa vyhrála vhazování a to byla příležitost pro Milana Hrušku tvrdě vypálit od modré čáry. Hrubec však jeho bombu dokázal vykopnout levým betonem. Pěkný zákrok třineckého gólmana.
04:54
Hrubec teď raději přerušil hru a bude se vhazovat v obranném pásmu Třince.
04:25
Kometa nadále zůstává aktivní, ale nemůže se momentálně prosadit přes střední pásmo.
03:51
Tak utkání se nám tedy na úvod pěkně rozjelo a možná uvidíme hodně gólů, no necháme se překvapit.
03:05
Ale teď už ano! Jozef Kováčik vyslal tvrdou střelou od modré čáry. Puk se odrazil od zadního mantinelu na pravou stranu k TOMÁŠI SVOBODOVI, který z úhlu pohotově pálil do poloprázdné brány. Asistence: Jozef Kováčik.
02:53
Domácí zvýšili po inkasovaném gólu aktivitu a chtějí hned odpovědět, zatím se jim to ale nedaří.
02:17
Wasserbauer se teď snažil o srovnání, ale k velkému ohrožení třinecké branky to nevedlo.
01:40
DANIEL RÁKOS byl při svém nájezdu úspěšný a dostává hosty do vedení. Prosadil se střelou na vyrážečku brankáře Čiliaka.
01:40
Rákos ujížděl sám na bránu, Žižka mu sice vypíchl puk, ale zároveň třineckého útočníka srazil. Nájezd!
01:15
Zatím se bojuje převážně ve středním pásmu. Úvod utkání je opatrný.
00:49
Káňa dostal puk těsně před modrou, ale při vjezdu do útočného pásmu uklouzl a ke kotouči se dostali hosté.
00:15
Utkání rozehráno. Bonk vyhrál úvodní vhazování nad Holcem a Třinec se mohl řítit do prvního útoku. Ten však skončil za brněnskou brankou.
00:01
Oba týmy jsou už na ledové ploše, za malou chvíli se začne.
ABSENCE – Třinec postrádá zraněné Galvase, Orsavu, Hamerlíka a Peterka. Kometě bude chybět Čermák, Nosek, Pivko a Koreis.
ROZHODČÍ: Milan Minář, Alexander Pavlovič – Jaromír Bryška, Ladislav Lučan.
SESTAVA TŘINEC: Hrubec (Konrád) – Hrabal, Krejčí, Roth, Linhart, Kania, Zíb, Lojek – Martin Růžička, Bonk (C), Varaďa – Gorškov, Polanský, Adamský – Rákos, Zagrapan, Rufer – Ostřížek, Marek Růžička, Matuš.
Trenér: Jiří Kalous.
SESTAVA KOMETA: Čiliak (Trvaj) – M. Hruška, Hanzlík, Kováčik, Kempný, Kuboš, Žižka (C), Dujsík – Zohorna, Holec, J. Svoboda – T. Svoboda, Němec, Káňa – Dočekal, J. Hruška, Burian – Jenyš, Polodna, Wasserbauer.
Trenér: Vladimír Kýhos.
TRENÉŘI PŘED ZÁPASEM:

VLADIMÍR KÝHOS (KOMETA BRNO) – Třinec to je ofenzivní síla, mají dvě, tři lajny, které dokáží rozhodovat zápasy. Co jsem slyšel z doslechu, tak se Třinec věnuje více i obraně, takže uvidíme s čím do Brna přijede. (hc-kometa.cz)

PAVEL MAREK (TŘINEC) – Jsme rádi, že nám zápasy i hra vycházejí a chceme v tom co nejdéle pokračovat. Uvědomovali jsme si, že musíme zvládnout nedělní utkání s Pardubicemi, protože jsou před námi tři těžké zápasy venku. (zdroj: hcocelari.cz)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

Od vstupu Komety zpět mezi extraligovou elitu sehráli Jihomoravané s Třincem šestnáct zápasů. Úspěšnější je Třinec, který zvítězil v devíti případech, Kometa v sedmi. Minulou sezónu se oběma týmům dařilo ve vzájemných zápasech rovnoměrně. V první polovině základní části bylo úspěšnější dvakrát Brno, v druhé polovině pak dvakrát Třinec.
Start do nového soutěžního ročníku nebyl pro HC OCELÁŘI TŘINEC příliš povedený. Z úvodních šesti zápasů vyhráli Oceláři pouze dva a pohybovali se v suterénu extraligové tabulky. Momentálně mají však skvělou formu a pětkrát v řadě dokázali stoprocentně bodovat. To rázem Třinec vyšvihlo na druhé místo jen o skóre za Pardubice, které v neděli právě Oceláři porazili. Týmovou produktivitu možná překvapivě rekordman minulé sezóny Martin Růžička (2+6). Naopak se velmi daří duu Jiří Polanský (5+8) a Martin Adamský (8+4).
HC KOMETA BRNO se nachází v tabulce na šestém místě se ziskem devatenácti bodů. V neděli poprvé v sezóně utržila Kometa výraznější porážku na Kladně, kde domácí zvítězili 5:1. Jihomoravanům jistě velmi schází zraněné trio Pivko, Koreis, Čermák. I přesto však nemusí Brno propadat nějaké beznaději z jednoho výsledkově nepovedeného utkání. Lídrem týmového bodování zůstává Martin Dočekal (2+5).
Pěkný úterní den. Vítáme vás u on-line přenosu z dohrávky zápasu 11. kola Tipsport ligy mezi Kometou Brno a Třincem. Utkání začíná v 18:00.