Ode mě je je to pro dnešek všechno. U dalšího přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou!
Podruhé v řadě končí zápas mezi Piráty a Energií vítězstvím 2:1 pro Karlovy Vary, poprvé nevítězí domácí tým. Za Chomutov sice snížil na 1:2 perfektní tečí Vojtěch Kubinčák, ale ze závěrečného tlaku domácí nedokázali nic vytěžit a prohráli tak nejtěsnějším rozdílem.
60:00
59:57
Pulpán jen hodil kotouč do ohně, kde se o něj nikdo nepostaral.
59:46
Zakázané uvolnění hostů. Domácí si berou oddechový čas.
59:37
Račuk ve skvělé pozici před odkrytou bránou jen promáchl naprázdno.
59:13
Do střely Račuka si klekl jeden z útočníků hostů.
58:56
Růžička je venku z brány!
58:33
Piráti se snaží o závěrečný tlak.
57:40
Růžička se vyznamenal lapačkou proti střele Kytnára z protiútoku.
57:20
Hosté jsou kompletní.
57:04
Bartečkova střela od modré letěla těsně mimo.
56:29
A hosté se osvobozují.
55:57
Sporné zákroky na chomutovské hráče teď sudí pouštějí.
55:15
Piráti teď v útočném pásmu padali jak hrušky ze stromu. Rozhodčí to nenechalo chladnými a vylučují Jana Dreslera (KVA) na dvě minuty za nedovolené bránění.
54:44
Rozhodčí přerušují hru po statickém momentu v rohu po levici Růžičky.
53:45
A střelu od modré Pulpána pokryl Závorka.
53:40
Kotouč se po střele Lojka dotkl ochranné sítě.
53:36
Závorka přikryl dlouhé nahození před dojíždějícím Strakou.
53:02
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
52:09
Piráti právě vstřelili branku!
Tak domácí se přeci jen prosazují. Usadili se v útočném pásmu a od modré vystřelil Lukáš Pulpán. Kotouč si ve vzduchu na půli cesty našel dobře nastavenou čepel hole VOJTĚCHA KUBINČÁKA a kotouč zapadl přesně do pravého horního rohu branky Tomáše Závorky. Asistence: Lukáš Pulpán, Martin Šagát.
51:39
Zakázané uvolnění domácích.
51:01
Radim Hruška v ohromné šanci z blízkosti minul!
50:37
Piráti se sami vyhnali z útočné třetiny a Energie je kompletní.
49:39
Zaťovič vyrazil do brejku, jeho ránu tečoval vracející se Bombersback až nad ochrannou síť.
49:12
Hovorka opět posílá kotouč až k Růžičkovi.
48:44
Hosté vyhazují.
48:36
Ľuboš Bartečko se hnal dopředu a byl faulovaný Radimem Bičánkem (KVA), který je vyloučen na dvě minuty za sekání.
48:17
Ofsajd Pirátů posouzen jako úmyslný.
47:44
Tomáš Micka se skvěle uvolnil zpoza brány a poslal puk těsně mimo klec!
47:03
Kubinčák tvrdě vypálil od mantinelu, Závorka byl pozorný.
46:39
Závorka se dobře srovnal, aby chytil Lojkovu dorážku.
46:07
Petr Pohl se hnal do rychlého protiútoku a tvrdou střelou zápěstím jen o pár milimetrů minul bránu!
45:30
Straka vystřelil velice nepřesně, až nad tvrzené sklo.
45:14
Růžička si poradil se střelou i dorážkou Drtiny.
44:40
Střela od modré Šmachovi nesedla.
43:51
Zakázané uvolnění, tentokrát ze strany Pirátů.
42:53
Závorka likviduje další střelu Krsteva od modré.
42:39
Hřebejk vyslal na Závorku puk z otočky, ale brankář hostů zůstal v klidu klečet a puk mu přistál v klíně.
42:27
Zakázané uvolnění Energie.
42:09
Tomeček vystřelil těsně mimo, na druhé straně chytil Sikorovu střelu Závorka a přerušil hru.
41:16
Hosté hráli vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:01
Oba týmy jsou kompletní.
40:44
Krstev vystřelil do boční konstrukce hostující brány.
40:36
Zakázané uvolnění hostů.
40:20
Bombersback vystřelil hned po přechodu před modrou, Závorka v klidu zasáhl levým betonem.
40:01
Také druhou třetinu zápasu 40. kola prohráli Piráti poměrem 0:1. Ve 28. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Martin Zaťovič, který doklepl kotouč do odkryté sítě po skvělé kombinaci karlovarských Rýgla a Pohla při poměru hráčů čtyři proti třem. Piráti budou mít co dělat, aby dnes večer ještě mohli zlomit svou nepříznivou dvanáctizápasovou sérii. Třetí dějství bude zahájeno zhruba v 19:12.
40:00
39:46
Hosté už jen dohrávají ve vlastní třetině.
38:59
Pulpán se pustil do křížku s Zuckerem, kterého potrestal za faul na Růžičku. David Zucker (KVA) – dvě minuty za napadení a Lukáš Pulpán (CHM) – dvě minuty za hrubost.
38:32
Teď se hraje především ve středním pásmu.
37:15
Balán to v situaci dvou proti jednomu zkusil vzít na sebe, ale po kličce do forhendu vystřelil mimo.
36:35
Závorka přikryl nahození Kůse, které se k němu odrazilo od zadního mantinelu.
36:12
Tomáš Micka vypálil od modré nepřesně.
35:51
Střela Havla od modré skončila na chráničích jeho spoluhráče.
34:53
Davidu Hruškovi střela od modré nesedla a puk vyletěl až do ochranné sítě.
34:03
Růžička se natáhl proti střele Balána!
33:32
Teď na modré napřáhl Zaťovič a puk byl tečován nad tvrzené sklo.
33:02
I Vachovec byl nepřesný.
32:30
Drtina vystřelil mimo.
31:36
David Hruška předložil puk před bránu Bombersbackovi, ale ten puk nezpracoval.
31:06
Další vyhození kotouče hosty.
30:44
Až na výlet před Závorku vyrazil Pulpán, jehož zakončení brankář hostů chytil.
30:26
Piráti se nemohou dostat do útočné třetiny.
30:07
Piráti si na rozehrávce nerozuměli a puk doklouzal na zakázané uvolnění.
29:34
Další přesilovka, tentokrát domácích. Martin Rýgl (KVA) – dvě minuty za držení protihráče.
28:54
Puk se od bruslí domácího bránícího hráče odrazil ven z útočného pásma hostů.
28:41
Akci kompletních hostů zastavil ofsajd.
27:38
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Teď už to ze strany Energie nemělo chybu. Skvělou kombinací se puk dostal na levou tyč Růžičkovy branky, kde se neomylně trefil MARTIN ZAŤOVIČ. Asistence: Martin Rýgl, Petr Pohl.
27:36
Pohl měl položeného Růžičku, ale nedosáhl na puk!
27:06
Piráti podruhé vyhazují.
26:43
Další vyloučení na straně domácích. Josef Straka (CHM) – dvě minuty za sekání. Hraje se čtyři na tři.
26:15
Tomáš Malec (CHM) si rozmyslel zákrok na Bičánka a chtěl se mu vyhnout, ale pouze mu skočil do náruče. Rozhodčí ho vylučují na dvě minuty za napadení. Malec na trestné levici praštil holí do lahve s vodou a inkasoval ještě bonus v podobě desetiminutového trestu za nesportovní chování.
26:03
Straka se uvolnil do výtečné šance, ale po dlouhé kličce nezvedl puk nad beton hostujícího gólmana. Při tom ho fauloval Stanislav Balán (KVA) a odsedí si dvě minuty za hákování.
25:56
Kubinčák klepl do lapačky Závorky a hned se na něj sesypali Karlovarští. Vylučovat se nebude.
25:19
Kaše v dobré šanci před bránou neprostřelil Závorku.
24:47
Rozhodčí si správně všimli, že Lojek přihrál rukou ve středním pásmu.
24:19
Závorka přikryl puk po střele Šagáta z otočky.
23:45
Do přihrávky Hřebejka na Šagáta píchl Zaťovič a hned spěchal na druhou stranu, kde tečoval střelu Pohla. Růžička zakročil.
23:35
Rozehrávka z hole Hřebejka byla tečována a skončila na střídačce domácích.
22:42
Po dorážce Račuka nechal Závorka puk v rukavici.
22:15
Kämpf se probíjel do útočného pásma, ale obral ho o puk obránce v zeleném.
21:00
Bartečko neměl na střelu moc času a na Závorku vyslal jen velmi pomalý kotouč. I tak ho brankář hostů raději přikryl.
20:34
První střelu druhé třetiny si připsal Angel Krstev, Závorka zasáhl.
20:01
Do prvního dějství měli skvělý vstup hosté. Hned z prvního střídání se prosadili, když rozehrávku napadl Stanislav Balán a Petr Pohl si sám před brankářem Růžičkou už dokázal poradit. Piráti se dlouho nemohli oklepat a jejich hra nemohla najít řád, ale toho už hosté nedokázali využít. Naopak se domácí dostali do hry díky přesilovým hrám a už dokázali spálit tři vyložené šance. Po 20 minutách trvá skóre 0:1 z pohledu domácích Pirátů. Druhá dvacetiminutovka začne zhruba v 18:20.
20:00
19:45
Puk je v rohu po pravé ruce Růžičky a rozhodčí přerušuje hru.
16:15
Kytnár vyhodil kotouč o plexisklo do ochranné sítě.
15:46
Mark Bombersback nedoplácal puk do brány z vyložené šance. Závorka se u své levé tyče vyznamenal.
15:28
Druhá přesilová hra pro Piráty. Ta nedovolené bránění je dvěma minutami potrestán Matrin Zaťovič (KVA).
15:19
Pohlovu střelu z levého kruhu lapil Růžička.
13:41
Další střela Hovorky, Růžička opět zasáhl a podržel kotouč.
13:24
Domácí se osvobozují.
13:04
Růžička pokryl střelu Hovorky.
12:47
Bičánkova střílená přihrávka byla sražená do ochranné sítě.
První přesilovka hostujícího týmu. Dvě minuty za hákování si odsedí David Hruška (CHM).
David Hruška si prohodil puk s Bartečkem a vystřelil nepřesně.
8:36
Střela Radka Dlouhého letěla moc vysoko.
10:44
Ofsajd Pirátů.
10:26
Hosté jsou kompletní a Zaťovič jel hned s pukem do protiútoku. Proti jeho ráně zasáhl Růžička levým betonem.
09:43
Teď se hosté osvobodili.
09:28
Další střela Tomáše Malce orazítkovala břevno!
09:09
Malcova rána letěla těsně mimo!
08:43
Jedna sražená střela Krsteva a hosté se osvobozují.
11:39
Po Krstevově střele se puku dotkli hosté a bude se vylučovat z jejich řad. Na dvě minuty si odjíždí sednout Ondřej Šmach (KVA) za hákování.
07:46
Přihrávka Davida Hrušky před bránu nikoho nenašla a doklouzala až k Růžičkovi.
06:56
V protiútoku střílel Pohl, puk skončil na brusli obránce.
06:15
Střelu Tomečka z otočky vyrazil gólman domácích betonem.
05:01
Na druhé straně rychlý brejk hostů, ve kterém Zaťoviče perfektně vychytal Růžička!
04:39
Závorku teď ostřelovali Hruška, Hřebejk a Bartečko, ale ani jeden z nich nedokázal své dorážky usměrnit mezi tři tyče.
03:30
Střelu Drtiny zblokovala domácí obrana.
02:26
Růžička jel za bránu rozehrál kotouč a vracel se velmi rozvážně, hosté toho využili a Radim Hruška pálil do odkryté klece. Bránu ale netrefil.
02:07
Puk vyletěl mezi střídačky, vhazuje se ve středovém kruhu.
01:47
Od mantinelu tvrdě střílel Kytnár, Růžička zasáhl vyrážečkou.
00:17
Skvělý začátek v podání hostů. Domácí sice vyhráli úvodní vhazování, jenže Stanislav Balán napadl kostrbatou rozehrávku a puk před bránou získal nikým nebráněný PETR POHL, který protáhl kličku do bekhendu a střelou pod víko otevřel skóre. Asistence: Stanislav Balán.
00:01
Domácí už jsou v kompletní sestavě na ploše, zhruba za minutu se začne hrát.
Na led se už ženou hosté z Karlových Varů a tribuna plná zelených dresů je hodně slyšet. Za malou chvíli přijedou i Piráti.
Důstojně se zaplňuje především sektor hostů, to ale není vzhledem ke vzdálenosti obou měst nepochopitelné. Místa vyhrazená pro domácí fanoušky jsou zabraná řidčeji, časy čtyř a půl tisíce diváků z úvodu sezóny jsou ty tam.
Ještě jednou vás vítám, tentokrát už přímo z chomutovské SD ARÉNY. Hráči už pomalu dokončují rozbruslovací procedury a ledaři za několik málo okamžiků upraví ledovou plochu tak, aby mohlo na úpatí Krušných hor propuknout 40. kolo Tipsport extraligy.

Piráti Chomutov: Růžička – Mrázek, Malec, Lojek, Pulpán, Havel, Krstev, Bartejs – Šagát, Straka, Hřebejk – D. Hruška, Bartečko, Bombersback – Kaše, Sikora, Kämpf – Račuk, Kůs, Kubinčák

HC Energie Karlovy Vary: Závorka – Bičánek, Rýgl, Drtina, Šmach, Gulaši, Dresler, Schusser – Zaťovič, Balán, Pohl – Dlouhý, Vachovec, Hovorka – Kytnár, Kverka, Zucker – Micka, R. Hruška, Tomeček

Rozhodčí: Hodek, Šindler – Jelínek, Pešek.
Dobrý den z Chomutova, kde se vše chystá k propuknutí 40. kola Tipsport extraligy! Domácí Piráti přivítají ve druhém domácím zápase v řadě soupeře z nedalekých Karlových Varů, proti kterým mají v letošním roce nejlepší bilanci. První zápas skončil vítězstvím Energie 3:2 po nájezdech, ve druhém Chomutovští vyhráli 4:2 a třetí duel skončil těsnou výhrou Západočechů 2:1.

Jak jsou na tom chomutovští Piráti v letošním roce, je poměrně dobře známo. Tým se topí v hluboké herní a psychické krizi, ze které se zatím nezdá být cesta ven. Odešli poraženi už ze dvanácti zápasů v řadě a na předposlední Kladno ztrácí propastných 18 bodů. Proti Rytířům shodou okolností odehráli poslední, páteční kolo, ve kterém sice zásluhou Bartečkova vyrovnání na 1:1 dostali zápas až do samostatných nájezdů, jenže v nich prohráli pošesté z letošních šesti pokusů.

Hokejisté HC Energie Karlovy Vary naopak pozorují stoupající tendenci. Vyhráli pět z posledních sedmi zápasů a na dvanáctém místě se odpoutala od Kladna a dýchá na záda elitní desítce, zajišťující předkolo play-off. V předcházejícím 39. kole vyloupili brněnskou Kajot Arenu, ve 49. minutě jim vítězství 3:2 zajistil vítěznou trefou Michal Vachovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.