Nejlepším hráčem Pardubic se stává Robert Kousal. Na straně domácích to je Jaroslav Svoboda.
60:00
59:50
Posledních deset vteřin utkání.
59:20
Piráti vyhazují.
59:02
Ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za sekání dostal Marek Sikora.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:25
Tomáš Zohorna vzal zakončení při přečíslení sám na sebe a jeho pokus směřoval mimo branku domácích.
57:54
Na ledě již také Tomáš Zohorna.
57:16
Jiří Vašíček je na ledě a Pardubice jsou ve čtyřech.
57:00
Dalších několik neúspěšných pokusů domácích.
56:28
V další obrovské šanci se ocitl David Hruška, ale nedokázal puk dostat za brankáře.
56:09
Piráti se dostali do útočného pásma a začali kombinovat. Střelu směrem na Salfického vyslal Lukáš Pulpán. Brankář byl úspěšnější.
55:58
Pardubice vyhazují.
55:54
Tomáš Divíšek inkasoval krosček od Tomáše Zohorny a Piráti si zahrají přesilovou hru pěti proti třem.
55:33
Domácí jsou v plném počtu a mají téměř minutu a čtyřicet vteřin dlouhou přesilovku.
55:16
Pardubičtí nedokázali vyvézt kotouč ze svého pásma a Piráti i ve čtyřech si dokázali vybojovat faul. Dvě minuty za držení protihráče pro Jiřího Vašíčka.
55:06
André Lakos vyslal střelu od modré. Salfický pozorný.
54:20
Všechny střely z blokovány. Piráti se nakonec dokázali osvobodit a Pardubice musí rozjíždět nový útok až ze svého obranného pásma.
53:56
Pardubičtí jsou usazeni v útočném pásmu.
Utkání sleduje 3502 diváků.
53:31
Bezmoc Pirátů vyústila ve faul Ondřeje Kašeho. Mladý forvard se provinil podražením a odsedí si dvě trestné minuty.
52:07
Domácí jsou doslova jako opaření. Cestu ke snížení a případnému vyrovnání budou po páté brance hledat jen těžko.
50:18
Pardubice právě vstřelily branku!
Nádhera, kterou předvedl ROBERT KOUSAL. Využil špatného střídání Pirátů, zpracoval si podhozením mezi svými nohami přihrávku Lukáše Radila a po stahovačce zakončil beckhandovou střelu do horního rohu soupeřovo branky. Asistence: Radil
50:25
Mladá lajna Pirátů nejprve motala pardubickým hlavy. Poté vyvézt kotouč dokázal Tomáš Zohorna a dostal se až ke střele, která směřovala jen do připraveného Řehoře.
49:47
Několik přerušení za sebou. Nejprve icing Chomutova, následně přihrávka rukou Pardubic.
49:15
Radek Číp měl na holi pátý gól Pardubic. Po chybě domácích obránců dostal kotouč od Radoslava Tybora, ale nedokázal kotouč zvednout nad beton Milana Řehoře.
48:05
Po dlouhé době se v útočném pásmu usadili také pardubičtí hráči. Do žádné výraznější šance se prosadit nedokázali.
46:56
Další střela z hole Pulpána končí sražená nad brankou Pardubic.
45:47
Pardubice se jen těžko dostávají ke kotouči. Když už se jim to podaří jen přejedou červenou čáru a nahazují kotouč směrem do útočného pásma.
45:06
Štěpán Hřebejk se z rohu vytočil až před soupeřovu klec a pálil pouze do betonů brankáře.
44:55
David Hruška si teď vodil své protihráče v útočném pásmu. Poté kloudně zakončit nedokázal a jeho pokus alá motýl našel Dušan Salfický v lapačce.
44:03
Další pokus domácích končící v lapačce Salfického.
43:40
Dvě tutovky, které měl na hole Jozef Balej. Ten ani neví, jak jeho pokusy mohl Dušan Salfický zneškodnit.
43:04
Branková konstrukce pomohla také Milanu Řehořovi. Do jeho tyče pálil Radek Číp.
42:30
Velká smůla Pirátů. David Kämpf trefil tyč!
42:09
Opět velký nápor Chomutova. Pardubicím brankový náskok drží dnes velmi skvělý Dušan Salfický. Kryl několik dalších střel a jen díky němu je skóre stále stejné.
41:10
Piráti se dostali do přečíslení, kdy zakončení na sebe vzal David Hruška a jeho tvrdou střelu Salfický vytěsnil ramenem s velkým štěstím.
40:38
Třetí třetina začala přetahováním obou týmů ve středním pásmu. Následně se Pardubice provinili zakázaným uvolněním.
40:01
V druhé třetině byli opět akčnějším týmem domácí Piráti. Do druhého dějství nastoupili aktivně s odhodláním snížit vedení soupeře. V šestadvacáté minutě se ale prosadili hráči z Pardubic a následoval menší útlum Pirátů. Ti měli během druhé třetiny obrovský počet slibných šancí, ale využít dokázali pouze jednu. Do poslední třetiny tudíž nastoupí s dvoubrankovým mankem na soupeře. Třetí třetina přibližně začne v 19:20.
40:00
39:30
Poslední minuta druhé třetiny se odehrává převážně ve středním pásmu.
39:00
Začíná poslední minuta druhého dějství.
38:48
Tvrdou střelu vyslal Aleš Píša. Nacházel se ale ve velkém úhlu a Řehoř v pohodě chytil jeho pokus.
38:25
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po levici Dušana Salfického.
38:12
Hosté hrají v plném počtu.
37:57
Kotouč opět končí v rukavici hostujícího brankáře.
37:50
Obrovský nápor domácích.
37:02
Lukáš Pulpán střílel od modré čáry. Jeho pokus z tečoval hostující hráč a Salfický vyrazil s velkým štěstím.
36:31
Divíškova střela úspěšně zblokovaná a Pardubice se osvobozují.
36:12
Piráti si díky své aktivitě vykoledovali další vyloučení Pardubic. Hákováním se provinil Jiří Cetkovský a dvě minuty si odpočine na lavici hanby.
35:36
Josef Marha hledal zpoza branky Radovana Somíka. Jeho střela neměla potřebnou razanci a Řehoř kryl s jistotou.
35:15
Tomáš Malec se předvedl zajímavou individuální akcí. Dostal kotouč na modrou čáru, dobruslil do rohu a následně dokázal vyjet až před Salfického, který s velkým štěstím našel puk mezi svými betony.
34:41
Do zákroku musel opět také Salfický a s tvrdou střelou od modré si poradil bez komplikací.
34:05
Další zákrok domácího brankáře. Tentokrát byl úspěšný proti střele Václava Kočího.
33:34
Tomáš Zohorna vyslal z levého kruhu jedovku, kterou vyrazil Milan Řehoř ramenem.
33:11
Pardubičtí se nedokázali výrazněji prosadit a jejich přesilovka končí.
32:27
Tomáš Malec vyhozením osvobozuje svůj tým.
32:01
Komerční přestávka. Přesně za jednu vteřinu se do hry vrátí Radek Číp bude následovat minutu a devět vteřin dlouhá přesilovka Pardubic.
31:27
Piráti právě vstřelili branku!
Tak hra čtyř proti čtyřem více vyhovuje Pirátům, kteří se konečně dokázali prosadit a snížit vedení Pardubic. JAROSLAV SVOBODA dlouhou kličkou objel svého soupeře a následně zakončil blafákem mezi betony Dušana Salfického. Asistence: Bartejs
31:15
Tomáš Divíšek dostává dvě minuty za držení protihráče a bude se hrát ve čtyřech.
30:55
Do protiútoku se dostal Radovan Somík. Sám proti Řehořovi neuspěl a trefil brankáře jen do hrudi.
30:45
Divíšek vymyslel chytrou přihrávku na Baleje, ten ještě hledal Luboše Bartečka, který bohužel pro domácí nedokázal trefit kotouč.
30:02
Následnému brejku Pirátů zabránil Radek Číp pouze díky sekání a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.
29:48
Tomáš Bartejs udělal obrovskou hrubky, kdy si nechal utéct kotouč za vlastní brankou. Z následné přihrávky před branku trefil pardubický Jan Starý tyč!
28:47
Do dalšího přečíslení dvou proti jedinému obránci se řítili Tomáš Zohorna a Jiří Cetkovský. Druhý jmenovaný ale nedokázal trefit přihrávku Tomáše Zohorny.
28:02
Piráti se přeci jen nevzdávají a snaží se vymyslet něco, čím by soupeře překvapili. Bohužel jejich snažení vždy končí buď sraženým pukem nebo úspěšným zákrokem Dušana Salfického.
27:35
Další pokus byl z hole Vojtěch Kubinčáka. Kotouč letěl mimo branku.
27:23
Jozef Balej se snažil svižnou ranou od mantinelu překvapen soupeřovo brankáře, opět neúspěšně.
27:03
Hru do svých otěží přijímají hosté z Pardubic. Po čtvrté inkasované brance jsou Piráti jako opaření a nevědí si rady.
25:11
Nakonec je z toho čtvrtá branka hostů. Radoslav Tybor vyslal tvrdou střelu, kterou ještě Řehoř dokázal zneškodnit, ale na následnou dorážku RADKA ČÍPA byl již krátký. Asistence: Tybor
25:01
Přečíslení dva na jednoho, které zakončoval Václav Kočí. Řehoř připraven.
24:52
Chomutov je jednoznačně aktivnější.
23:57
Luboš Bartečko se objevil v další z jeho několika šancí v utkání. Tvrdou ranou z hranice pravého kruhu branku přestřelil.
23:34
Střídáni obou týmů a Piráti rozehrávají útok zpoza své branky.
22:52
Hosté nic nevymysleli a v plném počtu již i Piráti.
22:22
Pardubice v plném počtu a začíná jejich zkrácená početní výhoda.
21:40
V další ložence se objevil domácí Tomáš Bartejs. Z pozice mezikruží nedokázal ani trefit branku.
21:03
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí si odsedí Jozef Balej.
20:53
Po další střele Pulpána se k odraženému kotouče dostal Jozef Balej. Sám před gólmanem zklamal.
20:22
Lukáš Pulpán nahazoval kotouč od modré, ovšem jen do hrudi Salfického.
20:15
Hned co David Kämpf naskočil do hry se faulem provinil hostující Radovan Somík. Ten si odpyká dvě minuty za podražení.
20:01
Je za námi úvodní třetina utkání domácích Pirátů s Pardubicemi. Chomutov se dostal po necelé minutě hry díky přesilové trefě rychle do vedení. Následovala však rychlá odpověď hostů. Hra poté byla vyrovnaná, spíše ale dominovali domácí hráči. Ti však přes velký počet střel již zkušeného brankáře Salfického překonat nedokázali. Zato Pardubice byly úspěšnější a dokonce první dvacetiminutovky vstřelily ještě další dvě branky a do šaten si odnesly dvoubrankové vedení. Druhá třetina začne přibližně v 18:25.
20:00
19:45
Petr Sýkora pálil od modré mimo tři tyče Milana Řehoře.
19:16
Piráti drží kotouč v útočném pásmu. Velkou sílu na puku ukazoval Štěpán Hřebejk.
19:00
Poslední minuta první třetiny. Piráti se zatím úspěšně brání a udržují hru mimo jejich obranné pásmo.
18:20
Pardubice v plném počtu a začíná jejich přesilová hra.
18:10
Po chybě domácích obránců se do šance dostával Josef Marha, ale na poslední chvíli byl podražen Davidem Kämpfem a je z toho vyloučení.
17:46
Střelou od modré se prezentoval André Lakos. Pardubický strážce svatyně měl však na střelu dobrý výhled a zlikvidoval ji lapačkou s velkou pohodou.
17:23
Díru mezi betony se snažil prostřelit opět Luboš Bartečko. Marně.
16:50
V dobré pozici před Salfickým se objevil Tomáš Divíšek, který se snažil ještě vymyslet lepší pozici pro Bartečka. To však už bylo moc a hostující brankář nemusel čelit žádnému ohrožení.
16:40
Piráti u puku v útočném pásmu.
16:17
Chomutov bude moci snížit během přesilovky. Vyloučen na dvě minuty za sekání je Radek Číp.
15:54
Pardubice dobrým napadáním znepříjemnili domácím jejich rozehrávku. Zakázané uvolnění Pirátů.
15:28
Hra opět přerušená z důvodu přihrávky rukou Jozefa Baleje.
15:18
Icing Pardubic.
13:59
Další ohrožení pardubické klece. Ondřej Kaše poslal puk přes hostujícího obránce a sraženou střelu vytěsnil Salfický s velkými problémy. Následně sám před Salfickým byl ještě Jaroslav Svoboda, ale ani ten dokonce nadvakrát nedokázal dostat puk za brankářova záda.
13:43
Komerční přestávka.
13:35
12:58
Velká šance pro Bartečka. Ten dostal z rohu puk od Tomáše Divíška a jen těsně netrefil soupeřovu klec.
12:21
Piráti točí soupeře v útočném pásmu, ale nedaří se jim procedit kotouč na hostujícího brankáře.
11:35
Z velkého tlaku vytěžili Piráti přesilovou hru. Dvě minuty za držení hole pro pardubického Václava Kočího.
11:02
Velký nápor domácích, kteří se snaží o snížení stavu. Trápí je však zkušený Dušan Salfický, který je zatím úspěšnější než domácí střelci.
10:11
Pardubice se po delší době dostali konečně ke střele a hned to byla střela gólová. Po chybě domácího obránce Šuláka se ke kotouči dostal Robert Kousal, přihrál na modrou čáru LUKÁŠI RADILOVI, a ten se prudkou střelou trefil přesně pod vyrážečku Milana Řehoře. Asistence: Kousal
08:52
Nebezpečnou střelu z levého kruhu vyslal Marek Račuk a Dušan Salfický vyrazil kotouč vyrážečkou jen tak tak.
08:10
Domácí tlačí soupeře v jeho pásmu. Střelu z mezikruží vyslal Šagát, ale byl neúspěšný.
07:34
Po vyhrané buly Markem Sikorou se dostal ke střele Štěpán Hřebejk, ale narazil jen na opět pozorného Salfického.
07:30
Úmyslný ofsajd hostů. Vhazuje se před Salfickým.
07:10
Jaroslav Svoboda se snažil přihrávkou před bránu najít Luboše Bartečka, který na kotouč nedosáhl. Následoval ofsajd Pardubic a po něm komerční přestávka.
06:26
Hra se opět dala do pochodu. Pardubice kombinují v útočném pásmu.
06:23
Momentálně probíhá drobná úprava ledové plochy.
06:23
Hosté se nakonec gólu v přesilovce dočkali. JIŘÍ CETKOVSKÝ obdržel přihrávku od Tomáše Noska před domácího brankáře a mezerku mezi betony trefil přesně. Asistence: Nosek, Zohorna
06:11
Pardubice tlačí. Tomáš Nosek tečoval kotouč těsně mimo branku.
05:33
Nebezpečnou střelu švihem vyslal od modré čáry Josef Marha. Řehořův levý beton byl připraven.
05:14
První početní převahu si zahrají také hosti z Pardubic. Dvě minuty si odsedí domácí Štěpán Hřebejk, který se provinil sekáním.
04:07
Obránce Pirátů Tomáš Bartejs předvedl pěkné sólo přes celé hřiště, skončil však pouze v rohu kluziště.
03:06
Na druhé straně musel zasahovat Milan Řehoř. Petr Sýkora se snažil prosadit svižnou střelou po ledě, ale domácí brankář připraven.
02:48
Marek Račuk mohl poslat Piráty opět do vedení, ale Salfický předvedl pohotový zákrok betonem. Následovalo zakázané uvolnění Pardubic.
02:10
Hostům se však nakonec povedlo vyrovnat. RADOSLAV TYBOR se prosmýkl kolem domácích obránců a trefil se mezi betony brankáře Řehoře. Bez asistence
01:51
Pardubičtí se snažili o rychlou odpověď, ale marně. Na druhé straně byl neúspěšný Štěpán Hřebejk.
00:58
Tak tomu říkám bleskově využitá přesilovka! Domácí kapitán LUBOŠ BARTEČKO dostal přihrávku před branku od Tomáše Divíška a beckhandem se trefil přesně mezi betony hostujícího brankáře. Asitence: Divíšek, Hruška
00:43
V utkání bude k vidění první početní výhoda. Dvě minuty za hákování obdržel Radovan Somík.
00:38
Piráti kombinují v útočném pásmu.
00:10
Úvodní buly pro hosty z Pardubic, kteří se ihned nastěhovali do útočného pásma. Piráti odpálili kotouč na zakázané uvolnění.
00:01
Hosté z Pardubic se naopak nacházejí v horní polovině tabulky. Zatím jsou na šesté příčce s celkovým počtem jedenácti bodů. Hosté sice ve všech hostujících zápasech doposud naplno nebodovali, avšak si vždy přivezli alespoň bod. V posledním utkání se pardubičtí utkali v derby s týmem Hradce Králové, kdy dokázali urvat vítězství na svou stranu až v prodloužení díky trefě Václava Benáka.Právě Václav Benák je druhým nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejproduktivnějším obráncem Pardubic(3+3), hned za nejvýraznější posilovou pardubických forvardem Petrem Sýkorou(4+4).
Domácí Piráti budou v osmém kole čelit celku z Pardubic. Chomutov v dosavadní sezoně naplno bodoval pouze proti Spartě Praha, ovšem v posledním kole si přivezl všechny tři body z ledu Vítkovic a tudíž bude chtít navázat na toto vítězství, které v sedmadvacáté minutě vystřelil Robert Kaše. Piráti před osmým kolem s devíti body okupují desátou příčku. Nejproduktivnějším hráčem domácích je zkušený útočník David Hruška(3+4), hned za ním je Tomáš Divíšek(4+1) a nejproduktivnějším obráncem je Lukáš Pulpán(1+2)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.