Piráti Chomutov promarnili tříbrankové vedení a nakonec odcházejí ze zápasu poraženi. To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne a šťastný Nový rok.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:43
Pardubicím je pískáno sevření kotouče, vhazovat se bude před Hudáčkem.
57:05
Hřebejk se snažil zakončit zpoza brány, Hudáček ale prostor u tyče ucpal betonem.
56:43
Růžička musel opět zasahovat.
56:12
Piráti se snaží vyrovnat, ale hosté jsou v obraně pozorní.
55:35
Na domácí zívala odkrytá klec Hudáčka, ale nikdo se nedostal ke kotouči. Ten nakonec končí na zakázaném uvolnění Pardubic.
55:22
54:44
Endál přihrával před bránu Tyborovi, který ale nedokázal zakončit.
54:27
Růžička vyráží kotouč hokejkou.
53:51
Svoboda sprintoval před hostující bránu, ale bekhendem nedokázal patřičně zakončit.
53:22
A další vyloučení na straně Pirátů. Tentokrát fauloval Hřebejk a je vyloučen na dvě minuty.
52:49
Z domácích tribun se ozývá bučení. Není divu.
52:09
Pardubice jsou rázem plní energie a mají ze hry o dost více.
51:27
Novák střílí hodně mimo.
50:59
Pardubice právě vstřelily branku!
Jedenáct minut. Přesně tolik stačilo hostům k otočení stavu z 3:0 na 3:4. TOMÁŠ ZOHORNA prostřeluje opět Růžičku. Asistence: Blaž Gregorc.
50:51
Hosté si chystají pozice ke střele.
50:17
Pulpán je dnes více na trestné lavici než na ledě, tentokrát je vyloučen za napadení.
50:04
A Piráti přicházejí o tříbrankové vedení během deseti minut. Kotouč se po buly dostal k TOMÁŠI ZOHORNOVI, který prostřelil Růžičku. Asistence: Blaž Gregorc.
49:47
Velká chyba domácí střídačky, Piráti hráli v šesti.
47:27
Prošek (CHM) vyloučen na dvě minuty za podražení.
47:27
Hosté jsou hodně aktivní a vykoledovali si další přesilovou hru.
46:26
Bleskově využitá přesilová hra Pardubic. MAREK ĎALOGA vypálil od modré a střela skončila až v síti. Asistence: Tomáš Zohorna.
46:20
Pulpán (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
46:04
Hosté nyní častěji drží kotouč a snaží se dostávat před domácí bránu.
45:26
Zakázané uvolnění Pardubic.
45:00
43:34
Růžička neudržel střelu Endála a RADOSLAV TYBOR poslal kotouč za záda domácího brankáře. Asistence: Lukáš Endál.
42:36
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
41:51
Hosté ve čtyřech.
41:30
Hra je nyní opravdu hodně ostrá a vidíme spoustu tvrdých zákroků na hraně pravidel.
41:13
Pulpán (CHM) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
40:38
Piráti mají ještě 1:13 dlouhou dvojnásobnou přesilovou hru.
40:01
Piráti Chomutov přidali ve druhé třetině další dvě branky. Obzvlášť ta poslední byla velmi povedená. V závěru neudržel nervy na uzdě kapitán hostů Sýkora, který obdržel trest na 2 + 10 + trest do konce utkání za nesportovní chování. Při cestě do kabin Dušan Salfický ještě zřejmě prohodil pár slov na rozhodčího a fasuje také trest do konce utkání. Hosté tak nemají k dispozici náhradního brankáře.
40:00
Salfický (PCE) dostává pětiminutový trest a osobní trest ve hře!
40:00
39:52
Sýkora nejprve fauloval loktem Pulpána, poté ještě fasuje deset minut za nesportovní chování, a navrch, také za nesportovní chování, trest do konce utkání!
39:01
Ďaloga střílel z ostrého úhlu, Růžička vyráží ramenem.
38:52
Zohorna se několikrát snažil procpat kotouč do domácí brány, ale nebyl úspěšný.
38:34
Piráti právě vstřelili branku!
Tak to byla nádherná akce domácích. Hruška vypíchl ve vlastním obranném pásmu kotouč, sprintoval s ním do útočného pásma, kde zadovkou přenechal NIKOLU GAJOVSKÉMU, který propálil Hudáčka. Asistence: David Hruška.
38:15
Hruška z první trefuje jen beton Růžičky.
37:29
I hosté nyní dobře brání modrou čáru.
36:58
Hostující Nahodil evidentně podrazil protihráče a je za tento přestupek vyloučen na dvě minuty.
36:37
Zohorna trefuje Růžičku do masky.
36:08
36:03
Útočné snahy Pardubic brzdí ofsajd.
35:41
Po zašlápnutí kotouče se bude vhazovat ve středním pásmu.
35:12
34:56
Piráti bojují jako lvi o každý kotouč.
34:21
Piráti posílají kotouč až na zakázané uvolnění.
34:08
Síly na ledě se vyrovnají, Rutta (CHM) je vyloučen za hákování.
33:54
Svoboda přihrával před bránu, kotouč ale vyrazil jeden z hostujících hráčů.
33:24
Ruttova střela končí až v ochranné síti.
33:12
Za úder do oblasti hlavy a krku je vyloučen hostující Gregorc na dvě plus deset minut.
32:41
Hru domácích si po dlouhé době užívají i fanoušci a znatelně ženou svůj tým vpřed.
32:01
Domácí jsou nyní o hodně lepším týmem a hosty k ničemu nepouští.
31:17
Piráti jsou na koni a na jejich hře je to vidět.
30:18
Pulpán trestuhodně nechal kotouč samotný v obranném pásmu, ale poté padl do rány a odčinil svou minelu.
29:52
Hruška tvrdě vypálil, Hudáček byl však na svém místě.
28:55
Piráti zvyšují svůj náskok. Od modré čáry pálil Rutta, Hudáček kotouč sice zkrotil, ale jen k holi JAROSLAVA SVOBODY, který ho dokázal poslat do brány. Asistence: Jan Rutta, Marek Sikora.
28:44
Straka sprintoval z vlastního obranného pásma, ale svou střelu nezakončil přesně.
28:10
Kolář míjí střelou zápěstím branku.
27:45
Pardubičtí nevědí, jak přejít modrou čáru, domácí dnes velmi dobře brání.
27:11
Hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
26:59
Gajovského střelu vyráží Hudáček betonem.
25:19
Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu.
24:39
Pardubice neudrží kotouč na holích a domácí se tak v poklidu brání.
22:08
Rozhodčí opět začíná vylučovat. Za vysokou hůl jde pykat na čtyři minuty domácí Šagát.
21:49
Straka se z dobré pozice trefil jen do Hudáčka.
21:18
Lehké nahození Růžičku nepřekvapilo.
20:49
Domácí se nemohou dostat ze svého pásma.
20:11
20:01
V první třetině jsme viděli celkem vyrovnaný hokej. Oba celky si vytvořily několik slibných šancí, ale skórovat dokázali jen domácí, ikdyž s velkou porcí štěstí. Pulpán minutu a půl před koncem první části pálil od modré a jeden z hostujících hráčů tečoval kotouč za záda Hudáčka. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
19:43
Třetinu dohrají hosté s kotoučem na holích.
18:29
Nyní se již domácí zaslouženě dočkávají branky. Od modré čáry pálil LUKÁŠ PULPÁN a jeden z hostujících hráčů kotouč tečoval přesně pod horní tyčku. Asistence: Štěpán Hřebejk, David Hruška.
17:52
Hosté jen odevzdali kotouč domácím obráncům.
17:12
Píša je vyloučen za hrubost. Dnes se asi v klasickém počtu hráčů hrát moc nebude.
17:06
Kubinčák zdálky provětral lapačku Hudáčka.
16:47
16:18
Sikora zblízka nenašel skulinu ve výstroji Hudáčka.
16:15
Trefný přestřeluje.
15:52
Ani Šagát nepropálil výborně chytajícího Hudáčka.
15:06
Mrázek tečuje těsně mimo bránu.
14:47
A další vyloučení. Podražením se provinil Zdráhal (PCE).
14:18
13:58
Pardubičtí napadají v útočném pásmu a znemožňují tak domácím rozehrát.
13:16
Mrázek se neprosadil z prostoru mezikruží.
12:41
Obrovská šance domácích. Gajovský objel bránu a přihrával zcela volnému Pulpánovi. Jeho střelu ale senzačně vyrazil Hudáček.
12:18
Za podražení odjíždí na trestnou lavici hostující Endál.
11:55
01:41
Kolářova střela míří jen těsně mimo bránu.
11:09
Nosek se neprosadil střelou zblízka.
10:42
Hosté jsou opět zabydleni v útočném pásmu.
09:55
Domácí Pulpán vyloučen za hákování.
09:22
Cetkovský z první neprostřel
08:57
Hosté motají obráncům hlavy, ale nestřílí.
08:32
Vhazování ve středním pásmu.
08:25
Gregorc si na Růžičku nepřišel, ten jeho střelu vyrazil ramenem.
07:46
Straka aktivně napadá a ohrozil bránu hostů.
07:22
Brankář Růžička vyhodil kotouč z hřiště a dostává dvě minuty. Trest odpyká Gajovský.
07:16
Hruškova střela vypadla Hudáčkovi z výstroje, ale naštěstí pro hosty mimo bránu.
06:41
Hudáček raději kryje nahození jednoho z domácích. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
06:14
Pardubičtí jsou aktivnější, ale nedaří se jim dostat se do útočného pásma na delší dobu.
05:49
05:44
Střela Sýkory končí opět mimo bránu.
05:29
Sýkora přestřeluje.
04:49
Hosté se zatím nedostali ke střele a domácí opět vyhazují.
04:18
Piráti vyhazují až k Hudáčkovi.
03:49
Domácí Šagát je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
03:40
03:21
Somík to zkoušel z velkého úhlu, Růžička byl připravený.
02:58
Domácí zakládají akci ve svém pásmu.
02:19
Po velikém zmatku před hostující bránou se kotouč zcela náhle zjevil vedle tyče brány hostů.
01:51
Pulpán od modré čáry Hudáčka neprostřelil.
01:40
Piráti si zahrají přesilovou hru, za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Čáp.
01:05
Straka nadvakrát nedostal kotouč k hostující bráně.
00:43
Píša rozehrává zpoza brány.
00:22
Hřebejk bekhendem nahodil na Hudáčka, ten byl pozorný.
00:01
Oba celky jsou nastoupeny na ledové ploše.

Piráti Chomutov: Růžička – Pulpán, Mrázek, Prošek, Novák, Trefný, Rutta, Bartejs – Hřebejk, Gajovský, Hruška – Kubinčák, Straka, Bomersback – Šagát, Svoboda, Sikora – Mainer, Hlava

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Hudáček – Ďaloga, Gregorc, Korim, Píša, Čáp, Zdráhal – Zohorna, Nosek, Radil – Sýkora, Somík, Kolář – Tybor, Cetkovský, Endál – Semorád, Nahodil, Moučka

Rozhodčí: Hodek, Kalivoda – Frodl, Charvát.
Oba celky se letos střetly dvakrát a pokaždé se radovali hráči z města perníku. Nejprve v osmém kole zavítali Východočeši do Chomutova a odvezli si tři body za výhru 5:2. V jednadvacátém kole se hrálo na ledě Pardubic, které si s Piráty opět poradili a zvítězili 4:2.
Týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice patří devátá pozice v tabulce, o bod před Pardubicemi je pražská Slavia. Východočeši hráli poslední utkání v sobotu 28.12. a na svém ledě nestačili na velkého rivala z Hradce Králové, kterému podlehli 3:5.
Dnešní utkání je posledním v roce 2013. Další utkání čeká oba týmy až 3.1.2014. Piráti Chomutov vyhráli naposledy před sedmi koly, a to když dokázali porazit Kladno na jeho ledě. Aktuálně patří Pirátům beznadějně poslední pozice a na předposlední Kladno ztrácejí propastných 14 bodů.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu z utkání 34. kola Tipsport extraligy mezi Piráty Chomutov a HC ČSOB Pojišťovnou Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.