20. kolo Tipsport extraligy tedy končí debaklem. Hattrick si za hosty připsal Rudolf Huna a stal se tak hlavním strůjcem vítězstvím 7:2. Hvězdou utkání za domácí byl vyhlášen David Hruška.
To je ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou!
60:00
59:58
Račuk ještě zkusil střelu, ale je pískán ofsajd.
59:18
Dolejš ve zmatku před vlastní bránou zalehl puk a hra se přerušuje.
59:00
Puk se dotkl ochranné sítě a vhazovat se bude po Hanuljakově levici.
58:37
Valčákovu střelu z nápřahu chytil Hanuljak do náručí.
58:18
Postavení mimo hru hostů.
58:01
Piráti jsou domácí a hrají se poslední dvě minuty utkání.
57:17
Střelu Slobody srazil pádem domácí obránce mimo nebezpečí.
56:44
Ofsajd hostujícího týmu.
55:59
Angel Krstev (CHM) nestíhal pohyb Kucsery a frustrovaně ho podrazil hokejkou. Odsedí si za to další dvě minuty.
55:35
Ofsajd Vítkovic.
55:10
Hosté jsou v plném počtu a puk je ve středním pásmu.
54:51
Balejovu střelu vyrazil Dolejš před sebe.
54:30
Mrázkova pumelice letěla mimo.
53:41
Krstev stihl puk až za modrou čarou a Piráti vyklízejí pásmo.
53:04
Krstev vyslal skrytou střelu na Dolejše, ten ji pohotově vyrazil holí.
53:01
Další trest je proti Vítkovicím. Podruhé se na trestnou lavici posadí Roman Szturc (VIT) na dvě minuty za podražení.
52:49
Signalizované vyloučení, Piráti rozjíždí akci.
52:21
51:56
Hosté hrají v plném počtu a jdou do zkrácené přesilovky.
51:25
Mrázek posílal puk po ledě na bránu, Dolejš si mezeru mezi betony pohlídal.
50:56
Svačina se hnal do dalšího brejku, hákoval ho David Hruška (CHM), který je po zásluze potrestán dvěma minutami.
50:39
Krstevova střela byla sražena mimo.
49:48
Tomáš Kudělka (VIT) – dvě minuty za podražení.
49:14
Vítkovice právě vstřelily branku!
Sedmou branku přidává MICHAL HLINKA, který doklepl za Hanuljakova záda střelu Vandase a přispívá tak svou troškou do mlýna. Asistence: Michael Vandas, Roman Szturc.
47:57
Štěpán Hřebejk objel útočné pásmo a vystřelil na Dolejše, který puk chytil a počkal na hvizd rozhodčího.
46:32
Ondřej Roman před Hanuljakem zvolil zpětnou přihrávku na RUDOLFA HUNU, který brankáře domácích vybruslil a poslal puk neomylně za jeho záda do sítě. Asistence: Ondřej Roman, Vladimír Svačina.
42:25
Mrázek pouze odevzdal kotouč hostům za bránu.
51:24
Autorem branky je RUDOLF HUNA. Asistence: Ondřej Roman a Tomáš Kudělka.
40:28
Strapáč vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
40:01
40:00
Druhá třetina nabídla celkem čtyři branky. Nejdříve snížil na 1:2 Tomáš Divíšek, pak ale hosté dvakrát udeřili v přesilovkách. Trefili se Rudolf Huna a po něm Vladimír Svačina. Na to odpověděli domácí brankou Davida Hrušky, který mohl záhy přidat další gól, ale jeho protlačení puku za brankovou čáru nebylo uznáno jako regulérní gól. Třetí dějství začne zhruba v 19:14.
39:55
Situaci dva na jedno z pohledu Vítkovic skvěle přečetl obránce Šulák, který padl do přihrávky a šanci utnul.
39:36
Ofsajd domácích.
39:25
Hosté jsou kompletní a Piráti rozjíždějí akci.
39:05
Svoboda před bránou cpal puk výstrojí Dolejše do brány, ale nepovedlo se mu to.
38:19
Húževka vyhodil kotouč a osvobodil svůj tým.
37:52
Krstevova rána letěla mimo bránu.
37:51
Pirátští fanoušci se radují, ale zbytečně. Rozhodčí neuznali branku, které Hruška docílil tak, že kopl do lapačky Dolejše kryjící puk. Gól po právu neplatí.
37:23
David Hruška při střele zlomil hůl a puku se tak zmocnili hosté, ale hned se přerušuje. Vyloučen je totiž Milan Hruška (VIT) na dvě minuty za hákování.
36:49
Krstev pálil od modré těsně mimo, Vítkovičtí pak nakrátko vyhodili.
35:42
Michal Barinka (VIT) – dvě minuty za nedovolené bránění střelce předchozí branky.
35:29
Piráti právě vstřelili branku!
Nepěknou hru z obou stran prolomil až Tomáš Divíšek, který v situaci tři na dva volil střílenou přihrávku před bránu DAVIDU HRUŠKOVI, který doklepl puk do brány bezchybně. Asistence: Tomáš Divíšek, Jaroslav Mrázek.
34:51
Pokračuje se ve stejném duchu.
33:40
Kotouč létá z jednoho konce kluziště na druhý, žádný z týmů se nemůže usadit v pásmu.
32:54
Zakázané uvolnění Pirátů.
32:49
Vitkovice vyhodily a vystřídaly.
32:18
David Hruška minul odkrytou bránu z Divíškovy skvostné přihrávky!
31:29
Za Hanuljakem zvonila tyč!
30:45
Další přesilovková trefa hostů. Další perfektní přihrávka Romana si našla VLADIMÍRA SVAČINU, který propálil Řehoře a poslal ho tak z ledu v brankovišti domácích ho střídá Miroslav Hanuljak. Asistence: Ondřej Roman, Rudolf Huna.
30:17
Divíšek před Dolejšem tečoval střelu Kubinčáka, zákrok brankáře hostů.
29:24
Dvě minuty za krosček si odsedí Angel Krstev (CHM) a před Piráty je další oslabení.
28:07
Ondřej Roman vymyslel výbornou přihrávku z rohu na hůl RUDOLFA HUNY, který si puk srovnal, počkal až domácí obránce zakryje výhled Řehořovi a vypálil přesně k tyči. Asistence: Ondřej Roman, Jiří Burger.
28:00
A Milan Hruška byl vytlačen s pukem z pásma.
27:37
Střelu Milana Hruška vyrazil Řehoř do rohu.
26:59
David Hruška (CHM) ve snaze přebrat kotouč podrazil soupeře a odsedí si dvouminutový trest.
26:31
Dolejš přikryl puk a hra je přerušena.
24:59
Roman perfektně přihrál Slobodovi před bránu, Řehoř proti jeho střele zasáhl jen s velkým štěstím.
23:54
Libor Šulák (CHM) – dvě minuty za podražení.
23:27
Domácí využívají přesilovou hru. Vojtěch Kubinčák několikrát naznačil střelu a nakonec poslal puk na Dolejše, chopil se odraženého kotouče, objel bránu a naservíroval ho před odkrytou klec TOMÁŠI DIVÍŠKOVI, který bezpečně skóruje. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Tomáš Malec.
22:33
Kůsova formace bojovala u mantinelu, po kontaktu hostů s pukem se přerušuje. Vyloučen je Roman Szturc (VIT) na dvě minuty za nedovolené bránění.
21:26
Tvrdou ránu Slobody si Řehoř pohlídal levým betonem.
20:10
Burger vyhrál buly a hned letěl dopředu Húževka, jehož střela byla sražena nad.
20:01
V první třetině byli nejdříve aktivnější domácí, ke gólovým slovům se ale dostali hosté. Nejdříve otevřel skóre kuriózním způsobem Petr Strapáč, kterému stačilo poslat puk zpoza brány do brankoviště a práci už za něj vykonal brankář Řehoř. Na 2:0 z pohledu hostů pak zvýšil Roman Szturc, který propálil domácího brankáře z bezprostřední blízkosti. Hosté tak vedou o dvě branky, druhá třetina začne zhruba v 18:19.
20:00
19:42
Hůževka dostal na levém křídle hodně prostoru a poslal tvrdou ránu na Řehoře, který puk vyrazil levým ramenem.
18:56
18:11
Divíšek pálil z dobré pozice, zákrok Dolejše lapačkou nebyl tak jistý, ale vyhození obránců už ano.
18:03
Přesilovka Pirátů skončila, ale tlak si Chomutov stále drží.
16:52
Puk po zákroku Dolejše proti střele Kučného se doplazil před Bartečka, ten ho ale zpracovat nedokázal.
16:30
Svoboda před bránou střílel, na brankáře si zahrál Sloboda a nechal se trefit.
16:19
Tvrdou ránu Baleje od modré Dolejš chytil.
16:02
Svobodu v pohybu přidržel Hůževka (VIT) a je za to potrestán dvěma minutami.
15:33
Puk po střele Davida Hrušky vyletěl Dolejšovi z lapačky za bránu.
14:57
Dolejš kryje puk a hra je přerušena. Následuje reklamní pauza.
14:35
Navrátivší se Kubinčák pálil v pádu, trefil jen obránce Vítkovic..
14:11
Domácí jsou kompletní.
13:48
Piráti vyhráli buly v obranném pásmu a Kučný okamžitě odpálil kotouč.
13:37
Řehoř si připsal zákrok proti střele Svačiny.
13:08
Vítkovice se ne a ne usadit v pásmu. tentokrát vyhazoval David Hruška.
12:40
Kučný vyhodil kotouč a oba týmy střídají.
12:10
První vyloučení zápasu. Vojtěch Kubinčák (CHM) – 2 minuty za podražení.
11:57
David Hruška se hnal do dobré pozice, ale puk mu ujel.
11:33
Kudělka uklidňuje hru za vlastní bránou.
10:34
Jíra vypíchl kotouč Burgerovi na modré, ale vítkovický hráč se stihl včas vrátit.
09:44
Řehoř přikryl puk před dorážejícím Strapáčem.
08:48
Další branku v rychlém sledu vsítil ROMAN SZTURC, který přebral puk od Stehlíka a z blízkosti nedal Řehořovi šanci zasáhnout. Asistence: Richard Stehlík, Lukáš Kucsera.
07:37
PETR STRAPÁČ rozjásal kuriózním způsobem hostující lavičku a fanoušky. Najel si na zadní mantinel a všiml si povyjetého Řehoře, nahodil na něj puk a ten se odrazil za brankovou čáru. Asistence: Jiří Burger, Michal Barinka.
07:12
Hůževka střelou položil brankáře Řehoře na zem a ten tak nemohl zasáhnout proti dorážce Burgera. Puk z hole vítkovického kapitána ale skončil pouze na výstroji Hůževky.
06:07
Tvrdá střela Štencela skončila v rukavici Řehoře.
06:03
Kolouch vystřelil z nulového úhlu, Řehoř puk vyrazil a pak po něm skočil, aby ho přikryl a přerušil tak hru.
05:36
Stehlík střílel od modré nepřesně.
05:03
Vítkovice vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.
04:31
Svoboda z blízkosti mířil vysoko, Dolejš puk odhlavičkoval maskou ještě výše.
04:18
Hráči Chomutova v postavení mimo hru.
04:06
Šulákova rána letěla mimo.
03:39
Chlouba vybojoval puk u mantinelu, ale jen ho nahodil a celá pětka Pirátů střídá.
02:57
Valčák zpoza brány posílal puk do ohně, jeho přihrávka ale nikoho ze spoluhráčů nenašla.
02:30
Zakázané uvolnění Chomutova.
01:30
Svoboda byl ve velké šanci, na poslední chvíli mu padl pod nohy jeden z Vítkovických.
00:47
David Hruška se ujal kotouče u pravého mantinelu a chtěl ho poslat Divíškovi mezi kruhy, ale ten byl v obležení vítkovických obránců.
00:05
Piráti uspěli na úvodním vhazování, ale jen poslali puk na zadní mantinel.
00:01
Všichni aktéři už jsou na ledě, za malou chvíli začne první domácí zápas Pirátů po reprezentační přestávce.
Na led už vyjeli hostující hokejisté Vítkovic, Piráti je budou následovat za pár vteřin.
Vítám vás ještě jednou, tentokrát už přímo z podkrušnohorské SD ARÉNY. Připomeňme si, že na lavičce Pirátů dnes bude udávat pokyny poprvé v domácím utkání Josef Turek, který shodou okolností dnes slaví své 42. narozeniny.

Piráti Chomutov: Řehoř – Krstev, Malec, Mrázek, Šulák, Rutta, Kučný, Bartejs – David Hruška, Divíšek, Kubinčák – Balej, Svoboda, Bartečko – Hřebejk, Kůs, Jíra – Chlouba, Kämpf, Račuk.

HC Vítkovice Steel: Dolejš – Barinka, Martin Hruška, Kudělka, Sloboda, Kovář, Stehlík, Štencel – Hůževka, Burger, Strapáč – Svačina, Roman, Huna – Szturc, Hlinka, Vandas – Kucsera, Valčák, Kolouch.

Rozhodčí: Homola, Hribik – Lhotský, Svoboda.
Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Piráty. Ti rozhodli o své výhře na ledě Vítkovic ve druhé třetině zásluhou Kašeho a Hrušky. Zda-li se Pirátům podaří opět vyhrát či budou muset sklonit hlavu se dozvíme na konci dnešního utkání.
HC Vítkovice STEEL jsou na osmém místě v tabulce. Na svém kontě mají 29 zápasů, odehráno jich mají stejně jako Piráti, tedy 19. Vítkovice si v posledním utkání poradili s Pardubicemi na jejich ledě. Ačkoliv od první minuty Moravané prohrávali, dokázali se vzchopit a nakonec vyhráli 3:1.
Piráti Chomutov jsou na posledním místě tabulky se ziskem patnácti bodů z devatenácti zápasů. V posledním zápase Piráti padli na ledě pražské Slavie. Ačkoliv v utkání třikrát vedli, nakonec utkání dospělo do prodloužení, kde rozhodl Bednář.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu z utkání dvacátého kola Tipsport extraligy ledního hokeje mezi Piráty Chomutov a týmem HC Vítkovice STEEL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.