Je tu konec dnešního nádherného utkání, které nám nabídlo infarktový závěr, když padesát pět vteřin před koncem využil přesilovou hru Roman Vlach a rozhodl tak o třech bodech pro domácí. Toto je ode mě pro dnešek vše a budu se těšit příště na počtenou.

Nejlepší hráči utkání:

Bedřich Köhler 1+0
Roman Vlach 1+1
60:00
59:56
Zlínský kouč si bere čtyři vteřiny před koncem time out. Vhazovat se bude před Závorkou.
59:42
Zlín to zkouší bez gólmana v šesti hráčích v poli!
59:05
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
To je neuvěřitelné! Domácí využívají přesilovou hru a strhávají vedení na svou stranu! Puk se před bránou odrazil k volnému ROMANU VLACHOVI, který silou vůle protlačil kotouč za Kašíkova záda! Asistence: Michal Gulaši, Marek Hovorka.
58:02
Horké chvilky teď zřejmě prožívá hostující střídačka. Energie tlačí soupeře, co to jen jde.
57:32
Tak toto je pro domácí dar z nebes. Další přesilová hra. Na trestnou lavici putuje opět Ondřej Veselý (ZLN) za napadení, když srazil k zemi Stanislava Balána.
57:07
Druhé zakázané uvolnění v řadě a Zlín stále nemůže vystřídat. Na ledě je nyní první karlovarská formace v obraně s nejlepším obráncem extraligy – Michalem Gulašim.
56:53
Zakázané uvolnění Zlína a hra se stěhuje před Kašíka.
56:21
Veselý je na ledě a domácí tedy svou výhodu nezužitkovali.
Dnešní utkání sleduje 2517 diváků!
55:34
Po chvíli se ale zvedá a zřejmě bude v pořádku.
55:34
Na ledě zůstal ležet po souboji před bránou Stanislav Balán a drží se za koleno.
55:11
Hosté jsou uzamčeni v obranném pásmu a tlak Energie se zvyšuje.
51:43
Po přihrávce rukou je hra vykázána do středního pásma.
54:21
Velká šance pro domácí! Na trestnou lavici míří Ondřej Veselý (ZLN) na dvě minuty za sekání.
54:00
Další Závorkův zákrok a hra zůstává v obranném pásmu Energie.
53:38
Střelu hostů chytá Závorka a vhazuje se po jeho levici.
53:02
Ofsajd zastavil útok domácích a následuje komerční přestávka.
51:28
Další útok Energie zastavil ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
50:58
Jsme za polovinou třetí třetiny a stav je stále nerozhodný. Uvidíme, jestli nám přinese poslední desetiminutovka nějaký zvrat v utkání.
50:03
Na ledě první karlovarská formace, která se bude snažit o další tlak.
49:18
Nepřesná rozehrávka v podání Zlína a puk končí na zakázaném uvolnění.
48:38
Na druhé straně to zkoušel Kubiš, ale jeho střela byla sražena jedním z obránců.
47:44
Domácí teď hrají výborně, ale chybí tomu přesnost v koncovce.
47:07
Vachovec se prodral do útočného pásma, přihrál na Zuckera, ale jeho pokus chytá Kašík do lapačky.
46:18
Obrovská šance domácích! Po skončení přesilové hry se k puku dostal osamocený Stanislav Balán, který poslal puk na Martina Zaťoviče, ale ten trefuje pouze tyč Kašíkovy brány!
45:40
Hovorka, Micka i Gulaši se snažili prostřelit hostujícího gólmana, ten však všechny šance pochytal a vhazovat se tak bude po jeho levici.
44:15
Vachovec je na ledě a začne zkrácená přesilová hra domácích.
44:09
Antonín Honejsek (ZLN) sestřelil v obranném pásmu Davida Zuckera a putuje na trestnou lavici za faul loktem.
43:14
Kotvan musí znovu rozehrávat za vlastní bránou a hledá své spoluhráče.
42:39
Energie zatím výborně brání střední pásmo a hosté se nemohou dostat do nějakého útoku.
42:15
A znovu na trestnou lavici míří Michal Vachovec (KVA) za podražení.
41:32
Domácí sevřeli na chvíli Zlín v jejich pásmu, ale tomu se podařilo puk vyhodit.
40:52
Po střele Okála končí puk v ochranné síti. Byl sražen jedním z domácích hráčů a bude se tedy vhazovat před Závorkou.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli celkem dvě branky. Domácí šli nejprve do vedení, ale hosté vyrovnali po bleskově využité přesilové hře. Třetí třetina začne přibližně v 19:43.
40:00
39:24
Okál je na ledě a Zlín hraje v plném počtu.
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:02
Energetici jsou usazeni v útočném pásmu a vyčkávají na chybu soupeře.
37:24
Možnost pro domácí jít znovu do vedení. Za nedovolené bránění je vyloučen Zdeněk Okál (ZLN).
36:43
Zlín právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Tak hosté využívají svou přesilovou hru opravdu bleskově! Po buly se dostal puk k Jaroslavu Balaštíkovi, jehož střelu dorazil za Závorkova záda BEDŘICH KÖHLER! Asistence: Jaroslav Balaštík.
36:38
Po závaru před Závorkovo bránou si jde na trestnou lavici sednout Radim Bičánek (KVA) – dvě minuty sekání.
36:07
Zlín se usadil v obranném pásmu Energie a zvyšuje tlak do brány.
35:40
Hosté hrají v plném počtu.
34:59
Velká šance Romana Vlacha, který dostal krásnou přihrávku od Micky, ale Vlach nedokázal trefit úplné prázdnou bránu!
34:25
Ani druhá přesilová hra v rychlém sledu není z pohledu domácích špatná. Nyní se však bude vhazovat před Závorkou.
33:40
Další přesilová hra pro domácí. Za sekání dostává dvě minuty Marek Melenovský (ZLN).
33:28
A Energie jde do vedení! TOMÁŠ MICKA dostal zpoza brány výbornou přihrávku od Romana Vlacha a propálil po zemi Kašíka! Asistence: Roman Vlach, Marek Hovorka.
32:51
Po dlouhé době si zahrají přesilovou hru i domácí. Za podražení míří na trestnou lavici Pavel Sedláček (ZLN).
32:36
Zaťovič ujížděl s Pohlem dva na jednoho, ale Petr Pohl skákavou přihrávku nedokázal zpracovat.
32:09
Balaštík udělal na modré čáře zbytečnou kličku a vystavil tak své spoluhráče do ofsajdu.
31:05
Vachovec na ledě a domácí hrají v plném počtu.
30:11
Hosté se svojí přihrávku dostali do ofsajdového postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:15
Výborně zahrál buly Zaťovič. Nejprve ho vyhrál a s pukem poté přebruslil celé hřiště a ještě zvládl vystřelit. Vhazovat se bude před Kašíkem.
29:05
Nepříjemnost pro Energii. Za držení je odeslán na trestnou lavici Michal Vachvec (KVA).
28:28
Ofsajd zastavil útočnou snahu Zlína a následuje komerční přestávka.
27:48
Od své brány zkoušel rozehrát Drtina, ale po nepřesné přihrávce se k němu nakonec puk znovu vrátil.
27:06
Opět první domácí formace, která zatopila Zlínu. Pohl s Balánem si několikrát vyměnili puk, ale nakonec o něj přišli.
26:04
Hosté uzamkli energetiky v jejich obranném pásmu a hledají skulinku v jejich obraně.
25:00
Honejsek se prokličkoval až do útočného pásma, ale na poslední chvíli mu sjel kotouč z hole, takže všechno končí přerušením. Vhazovat se bude před Závorkou.
23:57
Okál pálil od modré, ale jeho střelu Závorka v klidu přitiskl na svou hruď.
23:26
Domácí udělali chybu v rozehrávce, ale Balaštík naštěstí nedokázal zpracovat kotouč.
22:49
Zlín se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
22:15
Vachovec a spol teď Zlínu pořádně zatopili. Točili puk po mantinelech, až se puk dostal opět k Vachovcovi, jehož střela byla ale sražená do rohu.
21:44
Po Köhlerovo nahození se bude vhazovat po pravici domácího gólmana.
20:36
Pohl se snažil prodrat do útočného pásma, ale zastavil ho ofsajd, jelikož Balán vjel do pásma dříve.
20:01
První třetina je u konce a zatím jsme neviděli žádný gól. Aktivnější byli domácí, kteří si vytvořili mnoho příležitostí, ale žádnou z nich nedokázali využít. Do kabin se tedy odchází za bezgólového stavu 0:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:47.
20:00
19:01
Běží poslední minuta první třetiny a hosté tlačí domácí v jejich obranném pásmu.
18:36
Energii se daří skvěle bránit a kotouče vyhazují daleko od vlastní brány.
17:45
Zlín má tedy výhodu dát gól domácím do šatny. Uvidíme, jak s touto výhodou naloží.
17:23
Zbytečný útočný faul domácího Michala Vachovce (KVA) a za krosček si odsedí dvě minuty na trestné lavici.
16:44
Nyní vidíme plno nepřesností na obou stranách a oba týmy nedokáží přejít střední pásmo.
15:27
Až teď se energetici osvobozují a odjíždí střídat. Naskakuje první Zaťovičova formace.
14:31
Zlín uzamkl domácí a snaží se kombinovat. O puk však hosté rychle přišli a dopředu míří domácí.
14:15
A po dalším zakázaném uvolnění se hra opět stěhuje do obranného pásma Energie.
14:05
Následuje komerční přestávka a vhazovat se bude před Závorkou.
13:10
Další gólová šance domácích! Vlach s Hovorkou ujížděli dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nedokázal po přihrávce usměrnit puk do odkryté brány!
12:22
Zaťovič bojoval o puk u mantinelu, ale nakonec o něj přišel a odjíždí tedy střídat.
11:59
Následuje vhazování po levici Tomáše Závorky.
11:23
Čtvrtá karlovarská formace udělal menší závar před hostující brankou, ale všechno končí vyhozením zlínskou obranou.
10:14
Vachovec projel po pravé straně až před Kašíka, ale jeho přihrávka brankovištěm nenašla adresáta.
09:49
Nepřesnost v rozehrávce Energie a hra se stěhuje po dlouhé době před Závorku.
09:27
Roman Vlach v obrovské šanci sám před Kašíkem! Karlovarský útočník nedokázal přehodit bezmocného gólmana Zlína!
09:19
Domácí uzamkli PSG ve jejich třetině a hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
08:45
Hra se nám trochu uklidnila a hraje se hodně ve středním pásmu.
08:11
Vlach je na ledě a domácí své oslabení přežili.
07:27
Energii se daří výborně číst hru soupeře a v klidu vyhazují.
06:53
David Zucker srazil bruslí Marušákovu střelu a vhazovat se bude po pravici Závorky.
06:11
A na trestnou lavici míří Roman Vlach (KVA) na dvě minuty za podražení.
05:46
Zlín má výhodu, jeden z domácích hráčů bude vyloučen.
04:45
Energetici jsou po první pětiminutovce jasně lepším týmem, ale hraje se stále bezgólově.
04:12
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry a hra se stěhuje před Kašíka.
03:16
Tesařík je na ledě a hosté hrají v plném počtu.
03:07
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, ale zatím z toho není žádná větší šance.
02:13
Na dvakrát dorážel před bránou Petr Pohl, ale Kašík ho vychytal.
01:42
Holík vystihl Pohlovu kolmou přihrávku na modré a Energie přichází o pásmo.
01:16
Máme tu první vyloučení v zápase. Za podražení si odsedí dvě minuty Radim Tesařík (ZLN).
00:58
Čajánek byl připraven o puk Hovorkou a domácí mají puk na svých holích.
00:16
Puku se zmocnil Zlín, ale vše končí pouze zakázaným uvolněním.
00:05
Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají první útok.
00:01

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Řehoř) – Bičánek, Šmach, Drtina, Rýgl, Gulaši, Dresler, Schusser – Zaťovič, Balán, Pohl – Micka, Vlach, Hovorka – Dlouhý, Vachovec, Zucker – Koblasa, Hruška, Tomeček

PSG Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Urbanec, Tesařík, Řezníček, Matějíček, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Sedláček, Čajánek, Okál – Köhler, Holík, Ondráček – Kubiš, Melenovský, Honejsek

Rozhodčí: Pešina, Wagner – Bláha, Kostka.
Vzájemné zápasy 2013/2014

Zlín 2:4 Karlovy Vary

Karlovy Vary 3:4 Zlín

Zlín 3:1 Karlovy Vary
HC Energie Karlovy Vary

Domácí mají v posledních zápasech stoupající formu, která jim ovšem zatím nepřinesla žádnou změnu. Stále drží dvanáctou pozici s 57 body. Na šestý Zlín však ztrácejí pouze 11 bodů, což není mnoho. Karlovarští prohráli z posledních deseti zápasů pouze tři a to s Vítkovicemi, Slavií a Třincem. Tým bodově táhne Martin Zaťovič 32 kanadských bodů (18 + 14).
PSG Zlín

Hosté v poslední době podávají velice nestabilní výkony. O tom svědčí i jejich bilance z posledních deseti zápasů, kdy odešli čtyřikrát poraženi a šestkrát jako vítězi. Zlín má na svém kontě 68 bodů a drží se na šestém místě, které zajišťuje přímý postup do play off. Kanadské bodování týmu vede Petr Leška 37 kanadských bodů ( 5 + 32 ).
Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z Tipsport extraligy ledního hokeje mezi domácí HC Energie Karlovy Vary a hosty PSG Zlín. Týmy se spolu v letošní sezoně utkaly již třikrát a dvakrát odešel vítězně Zlín. Domácí však mají v posledních zápasech famózní formu a uvidíme tedy, jak dnešního duel skončí. Utkání začíná v 18:00 a bude vás jím provázet David Košinár. Pojďme si oba týmy představit o něco blíže...