60:00
59:40
Plzeňští už zvedali ruce,ale sudí rozpažuje, pravděpodobně tyč. Ne, nakonec to byla Ručinského hůl, která odklonila puk z cesty do branky.
59:20
Jánský nedojel kotouč před prázdnou klecí.
59:06
Vlasák, Duda, Platka, Kratěna, Slovák, Lev. Tato šestice Plzně dohraje utkání za Plzeň.
59:06
Oddechový čas pro hosty.
59:06
Zakázané uvolnění Litvínova.
59:00
Duda chtěl získat vhazování, ale Francouz puk vyklepal z lapačky.
58:28
Litvínov nasadil totální defenzivu. Konec je blízko.
58:05
Černý vyváží.
57:04
Litvínov právě vstřelil branku!
Nebezpečně mnoho rychlosti mohl ve středním pásmu při signalizované výhodě nabrat MARTIN RUČINSKÝ a jeho bomba z poza čáry prošla Machovskému mezi betonem a lapačkou. Asistence: Viktor Hübl, Peter Jánský.
56:42
Machovský likviduje pokus Pšurného a nepouští k dorážce Černého.
55:18
55:00
Kratěna vyhazuje.
54:20
První formace domácích se nemůže usadit ve třetině.
53:30
Litvínov vytáhl forčeking na útočnou modrou a Plzeň si najednou neví rady.
51:41
Chaloupka je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
50:51
Plzeň právě vstřelila branku!
Po rychlé kombinaci se přesně k tyči trefuje RADEK DUDA. Asistence: Ondřej Kratěna, Tomáš Vlasák.
50:32
Pletka a Gula vyloučeni oba na 2 minuty, když Gula je trestán za zákrok na Pletku, který sekl brankáře, který přikryl kotouč.
50:10
Slovákův pas na Jeřábka dostává Plzeň z pásma.
Utkání sleduje 5115 diváků.
49:36
Jánský vyloučen na 2 minuty za držení.
48:12
Černého pokus na bližší tyči zastavil Machovský.
47:56
47:03
Jánský se zastavil v útočné třetině, kde mu upadla na led hůl a Hübl se tak dostal do ofsajdu.
46:10
Jánský nedostihl kotouč a Hanzlík vyhazuje.
45:55
Několik velmi tvrdých zákroků Plzně končí vyloučením Slováka, který nevybíravě přetáhl přes záda Gulu. 2 minuty – sekání.
44:18
Boháč si dal záležet na tom, aby nepustil kotouč za sebe, kde číhal Jánský, ale je z toho přihrávka rukou.
43:12
Ján Sýkora se až nyní vrací na střídačku.
41:05
Až po minutě se přišlo na to, že na trestné lavici chybí Ján Sýkora.
41:05
Trestoměřič si volá hlavního sudího.
40:30
Hübl nevyzrál na Machovského v samostatném úniku.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:17.
40:00
39:18
Lev v šarvátce před brankovištěm s Trávníčkem. Vylučovat se nebude.
38:24
38:00
Stříteský musel vynaložit hodně síly a ne několikrát se mu podařilo vystrkat Pletku z prostoru před Francouzem, když domácí brankář měl již kotouč v moci.
35:38
Pletka dostal puk ihned po vhazování a trefuje horní tyč!
32:59
Puk se nakonec dostal k MARTINU RUČINSKÉMU a ten křižnou střelou nad pravý beton rozvlnil síť. Asistence: Viktor Hübl, Marek Posmyk.
32:50
Posmyk dlouho váhal se střelou a hosté už budou ve čtyřech.
32:18
Za vystřelení kotouče jde pykat Mozík. Nutno říci, že to bylo v souboji o puk a trest je tak hodně přísný, ale sudí byl u celé akce velmi blízko. 40 vteřin 5 na 3.
31:34
Majdan inkasoval několik tvrdých zásahů před brankovištěm a souboj se Slovákem dohrává ještě po odpískání.
30:58
Na 2 minuty za vysokou hůl je vyloučen Ján Sýkora a jako bonus dostává 10 minut za nesportovní chování.
30:45
30:25
Ručinský se po Zemanově střele nedostal k dorážce před odkrytou brankou.
29:40
Plzeň se osvobozuje.
29:00
Gerhát s Trávníčkem nevyzráli na položený beton brankáře Machovského!
28:33
Za podražení vyloučen Duda.
25:00
Písařík poslal puk na lavičku Plzně a po delší době se přerušuje jinak nepříliš pohledný hokej.
23:38
Po Dvořákově střele zasahuje Francouzova lapačka.
23:20
Majdan na modré inkasoval střelu pukem do ruky a s bolestivou grimasou jde střídat.
22:00
Ján Sýkora si to namířil neohroženě až Francouze a nikdo ho nedokázal zastavit.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:23
.
20:00
19:53
Ručinský v souboji zvedl hůl Slovákovi, ale zasáhl ho přitom do obličeje. Sudí zákrok neviděl a tak se netrestá.
19:20
Majdan hledal zadovkou spoluhráče na modré, ale puk nebyl dost rychlý a tak obrana raději couvá.
18:59
18:49
Kratěna střílí vysoko nad branku.
18:20
Mozík nahodil a následně neudržel puk na modré.
17:54
Chaloupka se octl na hrotu domácího útoku a nepříjemně tečoval Ručinského střelu.
17:27
Duda sice zasáhl puk před brankou baseballovým úderem, ale ten se poroučel až do hlediště.
16:53
Opět bude na ledě pouze 9 bruslařů. když tentokrát jdou do čtyřech za falu Kousalíka domácí.
16:10
Gerhát nahodil za branku a domácí jsou střídat.
15:54
15:00
Jánský tečoval střelu Ručinského. Machovský zasáhl špičkou hole.
14:40
Puk za Francouzem.
14:30
Ručinský s Jánským se pokusili obsadit pásmo, ale ani na dvakrát se jim to nepodařilo.
13:53
Za sekání je vyloučen Jeřábek a přesilovka Litvínova tak bude pokračovat.
13:45
13:30
Vhazování se domácím vydařilo, ale Gulu hned odzbrojil Kratěna.
13:00
Domácí mají problém s přechodem do třetiny, nakonec to řeší nahozením a Černého formace bude mít možnost vyhrát buly.
11:45
Boháč ve středním pásmu hákoval Hübla a bude to přesilovka pro domácí.
11:10
10:50
Kratěna nepřesně přihrával a puk je opět za Machovským.
10:30
Litvínov vyhrál buly a vyhazuje.
10:19
Po Slovákově střele končí puk nad brankou a vhazovat se bude ve středním pásmu.
09:50
Martynek vytlačil Dudu z pásma, ale Plzeň je bleskově zpět.
09:08
Nakonec to za ně vymyslel Chaloupka, který se provinil držením protihráče a jde pykat.
09:00
Sýkora ve spolupráci s Dvořákem dostali puk za Francouze a tam se snaží něco vymyslet.
08:30
Domácí jsou pod nyní zatlačeni do vlastního pásma, když 2x nepřesně rozehrávali a byla z toho zakázaná uvolnění.
07:20
Gerhát se natlačil před branku a opět trefil připraveného Machovského.
06:20
Slovák dlouho váhal s rozehrou před napadajícím Jánským a je z toho další zákrok pro Machovského.
05:40
Buly před Francouzem po Kašpaříkově nahození.
05:00
Majdan se protáhl kolem Semana, nahodil na branku, ale na to bylo vše.
03:40
Martynek dostal puk mezi kruhy ,ale trefil pouze střed branky a v něm Machovského.
03:00
Jeřábek odzbrojil na modré Jánského. Oba týmy dobře brání.
00:59
Pletka neprošel do pásma, ale alespoň nahodil a před Francouzem už produkuje rozruch Duda.
00:18
Hübl to zkusil z pravého křídla, ale jeho bekhend minul prostor mezi tyčemi.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Chaloupka, Posmyk, Kousalík – Jánský, Hübl, Ručinský – Martynek, Gerhát, Trávníček – Majdan, J. Černý, R. Pšurný – Písařík, Zavřel, Jurčík

HC Škoda Plzeň: Machovský – Jiří Hanzlík, Seman, Slovák, Mozík, D. Boháč, Slavík – Kratěna, Lev, Pletka – Duda, Vlasák, J. Sýkora – Indrák, Kašpařík, Holec – Dvořák, T. Sýkora, Schleiss.

Rozhodčí: Husička, Polák – Jinrda, Lhotský.
Třetí tým tabulky Plzeň přijede pod Krušné hory. Jak dopadne předvánoční loučení na Zimním stadiónu Ivana Hlinky? Udrží se Verva i po neděli v "desítce"? Litvínov letos zdobí se Škodou Plzeň aktivní bilance. Doma vyhrál 4:1 a venku podlehl 0:1 až po samostatných nájezdech. Na body tedy zatím vede 4:2. Doma vyhrál Litvínov posledních pět duelů v řadě a probojoval se do "desítky", i když ostatní týmy okolo něj v posledních kolech vesměs také "zuřivě" bodují. O to víc se povedlo stáhnout odstup na týmy první "šestky". Domácím bude chybět Kamil Piroš (tříštivá zlomenina) Hosté už naopak mají v sestavě zpět kapitána Straku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.