Litvínovští se dnes zmohli pouze na jedinou trefu a nadále se potácí na spodku tabulky. Verva dnes chvíli držela se Zlínem krok, ale Ševci poté přidali v každé třetině jednu branku a pozbytek utkání si svůj náskok s přehledem uhlídali. Zlín získal během obou domácích zápasů celkem šest bodů a v tabulce si jistě polepší. Pro dnešek je to všechno. Napočtenou u dalšího online přenosu ze ZS Luďka Čajky.
60:00
59:32
Diváci si užívají zbytek utkání, dnes máme o vítězi rozhodnuto.
59:01
Vhazování před Pavlem Francouzem.
58:47
Mezitím co už byl Lukeš na ledě zlikvidoval Francouz Balaštíkovu střelu zápěstím.
58:15
Honejsek pálil z voleje po přihrávce Čajánka, a Francouz si připisuje další z úspěšných zákroků.
58:02
Jsou tu poslední dvě minutky dnešního zápasu.
57:47
Čajánek předložil Zámorskému, ale jeho bomba orazítkovala pouze zadní hrazení.
57:10
Tesařík je na ledě. Zlínu začíná zkrácená početní výhoda.
56:45
Francouz zachránil na brankové čáře dorážku Marka Melenovského.
56:31
František Lukeš (LIT) srovná počet hráčů na ledě a hosté příjdou o výhodu jednoho hráče. Budou to dvě minutky za nedovolené bránění.
55:39
Köhler v oslabení jen těsně minul pravý horní růžek litvínovské branky.
55:06
Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za držení hole.
55:06
Následuje komeční přestávka.
54:37
Litvínov se v samotném závěru ještě nevzdává a bojuje.
54:10
Honejsek je na ledě, hraje se opět pět na pět.
53:52
Horčička neudržel puk v lapačce a málem se ke střele dostal Černý. Naštěstí pro Zlín se puk dostal na hůl Tesaříka, který opět vyhazuje.
53:32
Ondráček v oslabení našel Balaštíka, který střílel pouze do Francouze.
52:56
Horčička zastavil za brankou puk pro Tesaříka, který může vyhodit na Francouze.
52:37
Gula může na led a Litvínovu začíná přesilová hra pěti proti čtyřem.
52:02
Počet hráčů na ledě se srovná. Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
51:49
Berani stále kombinují, teď už je tam moc kombinace a málo střelby.
51:28
Bomba Marušáka zazvonila na levou tyč litvínovské klece.
50:56
Berani rozjeli přesilovkový kolotoč a Francouz se musí pořádně ohánět.
50:37
Jiří Gula (LIT) 2 minuty za nedovolené bránění.
49:36
Marek Melenovský nevyzrál v samostatném úniku na Pavla Francouze. Zlínský útočník to zkoušel na lapačku, kde si to Francouz na jistotu pohlídal.
48:53
Honejsek se ve středním pásmu střetl s jedním z litvínovských a málem se oba do sebe pustili.
48:06
Francouz měl dobrý výhled a pohotově kryje pokus z hole Kubiše.
47:19
Zlín si vypracoval třígólový náskok a Litvínov to bude mít ve zbytku utkání hodně obtížné.
46:43
Pavelka vyhazuje na icing a je tu komerční přestávka.
45:29
Viktor Hübl nepotrestal chybu ve zlínské defenzívě.
44:44
Zlín právě vstřelil branku!
Ševci dnes využívají svoji druhou přesilovu hru. Pohlednou kombinaci domácích doťukl po Leškově přihrávce pod Francouzův beton JAROSLAV BALAŠTÍK. Asistence: Ondřej Veselý, Tomáš Valenta.
46:18
Ale ani Zlínu se zatím početní výhoda nedaří.
45:46
Zlín ztratil kotouč na útočné modré a do šance se dostali při vlastním oslabení hosté. Trávníčkova střela však Horčičku nepřekvapila.
45:21
Tentokrát výhoda přesilovky pro Zlín, 2 minuty za hákování si odsedí Daniel Hora (LIT)
45:10
Kotouč se po teči jednoho ze zlínských odrazil na horní síťku branky, kterou hájí Luboš Horčička. Při brankáři domácích teď stálo pořádné štěstí.
44:55
Zlín se usadil v útočné třetině a Francouz je pod palbou.
44:23
Francouz fantasticky vychytal bekhendové zakončení Ondřeje Veselého.
43:52
Melenovský už je na ledě, Zlín se dokázal ubránit.
43:26
Francouz vyrazil dělovku Zámorského a na druhé straně se otevírala šance pro unikajícího Zavřela. Horčička ale se štěstím vychytal litvínovského útočníka.
42:57
Zlínu se povedlo poprvé v osabení osvobodit.
42:29
Litvínovským se vůbec v početní převaze nedaří proniknout do útočného pásma.
41:40
Výhoda přesilové hry pro Litvínov a zároveň šance ke snížení. Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za hákování.
41:05
Leška se dral do útoku, ale přes dva bránící hráče Litvínova neprošel.
40:37
V šatně Litvínova byl o přestávce zřejme dlouhý proslov a hosté se hned natlačili před Horčičku. Zlínský brankář musel řešit ošemetnou situaci na brankovišti.
40:01
V prostřední třetině jsme viděli pouze jedinou branku a to z hole domácího Melenovského. Zlínský útočník jen tak náhodně nahodil puk na Francouze, a ten si ho nešťastně srazil do vlastní sítě. Verva se v této třetině dostávala před Horčičku jen zřídka a pokud bude chtít pomýšlet na bodový zisk, tak bude muset v poslední části hodně zabrat.
40:00
39:35
Marušák je na ledě, Ševci jsou v pěti.
39:10
Horčička ještě nebyl při přesilové hře Litvínova ohrožen, tentokrát vyhazuje puk před Francouze Tesařík.
38:31
Litvínovu se vůbec tato početní výhoda nedaří a Berani vyhazují.
37:58
Verva kombinuje a kombinuje, zatím tomu schází přesilovková střela.
37:35
Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za hákování.
37:26
Marušák se snažil u mantinelu zastavit unikajícího hráče Litvínova a rozhodčí usoudili, že si při tom pomohl nedovoleně.
37:19
Kotvanovu přihrávku nikdo z jeho spoluhráčů nezachytil a je tu další icing.
36:55
Litvínov začíná vystrkovat růžky a Berani vyhazují na icing.
35:52
Holík hledal zpoza branky někoho ze spoluhráčů, ale přihrávka prolétla přes celé pásmo až na hůl litvínovského hráče.
35:19
Leška se snažil projít mezi dvěma obránci Litvínova, kteří ho dokázali odstavili od puku.
34:26
Francouz musel holí vypíchnout nájezd jednoho ze zlínských.
33:52
Hanzl se dostal opět do zakončení, a opět se ke střele nedopracoval.
33:21
Hanzl šikovně prošel přes dva zlínské a už se chystal střílet. Za pět minut dvanáct mu stačil pokus zblokovat bránící Tesařík.
32:28
Verva se marně snaží dostat před Horčičku, Zlín si dnes hodně dobře pokrývá střední pásmo.
31:45
Dlouhá pasáž bez přerušení, až po delší době se ke střele odhodlal Kotvan a Francouz musel zasahovat lapačkou.
30:39
Okál si vybruslil do útočné třetiny a jeho tvrdý pokus byl sražen do ochranné sítě.
29:53
Zlínští se po vstřelené brance zase dostali do tempa a před Francouzem bylo hodně rušno.
29:17
Šťastné nahození MARKA MELENOVSKÉHO z rohu kluziště se odrazilo od Francouzova betonu a zapadlo do sítě. Litvínov tak opět musí dohánět dvougólovou ztrátu. Asistence: Petr Leška, Radim Tesařík.
28:39
Zlínští přežili oslabení bez inkasovaného gólu a Melenovský už se zapojil do hry.
27:54
Hrubá chyba v rozehrávce hostů ale žádná drama nepřinesla. Veselý nedokázal využít hrubky hostí a stav se tak stále nemění.
27:31
Ševci zatím perfektně brání a Litvínov se v přesilovce zatím k ničemu nedostal.
26:39
Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
25:52
Melenovský při napadání v útočném pásmu fauloval a hosté maji signalizovanou výhodu.
24:48
Tempo hry nám po zlínské přesilovce trošinku opadlo a oba týmy jakoby se potřebovali zase dostat do provozní teploty.
24:19
Jánský byl zachycen s kotoučem v ofsajdu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
23:41
Zlínští špatně rozehráli a hosté toho málem využili. Pokus jednoho z litvínovských naštěstí pro domácí nezamířil do zlínské branky.
22:55
Litvínov se dokázal v tomto oslabení ubránit a neinkasoval, Hübl může opustit trestnou lavici.
22:29
Leška přihrál Marušákovi a jeho bomba zaduněla pouze do zadního mantinelu. Dorážku Valenty dokázal Francouz zneškodnit.
21:47
Francouz ačkoliv moc dobře neviděl, dokázal chytit skrytou střelu Zámorského.
21:26
Už to mohlo být opět o dvě branky. Honejsek ale nedokázal u levé tyče zasunout puk do odkryté branky.
20:53
Litvínovští faulovali a půjdou do čtyř. Viktor Hübl (LIT) 2 minuty za hákování.
20:46
Martynek se do šance neprotlačil a tím se naskytla střelecká pozice Čajánkovi. Střelu zlínského kapitána dokázal brankář Francouz zlikvidovat.
20:29
Litvínovští vyhazují kotouč přes všechny čáry a píská se icing.
20:01
První třetina je u konce a viděli jsme hned tři branky. Domácí měli hodně rychlý nástup do zápasu a po vedoucí trefě Balaštíka přidal přesilovkovou trefu Ondřej Veselý. Litvínov poté využil hrubky v defenzívě a zásluhou Hübla dokázal snížit. Druhá třetina začne zhruba v 16:18.
20:00
19:54
Ondráček byl nachytán rozhodčími v brankovišti a hra je přerušena.
19:31
Zlín se nemůže vymanit z vlastního pásma, Litvínovští stříleli dvakrát za sebou nepřesně.
18:49
Černého pokus Horčička pouze vyrazil do rohu, kde se kotouče opět zmocnili hosté a nadále se drží v útočném pásmu.
18:18
Litvínov se ujíma kotouče a hosté se stěhuji před Horčičku, kde se snaží kombinačně projít přes domácí defenzívu.
17:49
Balaštík přihrál Veselému a Francouz výborně zasahuje pravým betonem.
17:29
Zlín pouze nahodil puk za branku Francouze a domácí trojice útočníků odjíždí střídat.
16:48
Zlínští se ale začínají opět tlačit do zakončení a po úspěšném zákroku Francouze se bude vhazovat před brankou Litvínova.
16:35
Zlínu se tato přesilovka vůbec nevyvedla. Domácí Francouze ohrozili hodně zřídka, Zavřel je na ledě.
15:39
Francouz vyrazil pumelici Zámorského a hosté opět vyhazují.
15:21
Tesařík si několikrát vyměnil kotouč s Holíkem, dál už nic ale tato dvojice nevymyslela, protože hostům se podařilo vyhodit.
14:52
Litvínov zatím v oslabení Zlín k ničemu nepustil a dokonce si troufl i na menší výlet před Horčičku, kde si hosté vynutili buly.
14:35
Berany čeká již třetí přesilová hra. 2. minuty za vysokou hůl si odsedí Marek Zavřel (LIT)
14:07
Pšurnému klička nevyšla a kotouč končí sražen mimo hrací plochu.
13:56
Zlínští po inkasované brance malinko polevili a vypadá to, že dnes to bude ještě boj.
13:38
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje k Horčičkovi.
13:15
Litvínov právě vstřelil branku!
Hrubka ve zlínské defenzívě znamená snížení Litvínova na rozdíl jediné branky. VIKTOR HÜBL jel zcela sám na Horčičku a prosazuje se přesnou střelou mezi Horčičkovy betony. Asistence: František Lukeš.
12:41
Trávníček je na ledě, Litvínov přečkal tohle oslabení bez inkasované branky.
11:57
Zlínští to v útočném pásmu přehnali s nahrávkami a hostům se povedlo vyhodit.
11:34
Francouz je v oslabení Litvínova jako na kolotoči. Na litvínovskou klec lítá jedna střela za druhou.
10:59
Francouz musel být okamžitě v pozoru, protože Tesařík vyslal na litvínovskou branku slušný projektil.
10:41
Zlínu se nabízí druhá početní výhoda. Vyloučen je Michal Trávníček (LIT) 2 minuty za hrubost.
9:55
Na opačné straně už opět musel zasahovat litvínovský Pavel Francouz. Litvínovský strážce svatyně dokázal vyrazit střelu Kotvana, a poradil si i s dorážkou Ondřeje Veselého.
9:36
Daniel Hora si vybruslil do útočné třetiny a pěknou střelou zaměstnal Horčičku.
8:46
Led je čistý a může se vhazovat u střídačky Litvínova.
8:46
Na ledě zůstal chvíli ležet litvínovský bek Pavelka a hra je přerušena. Na ledě se objevila krev a ledaři budou muset očistit prostor před střídačkou Litvínova.
8:25
Domácí přesilovková formace teď názorně předvedla, jak by se měly využívat přesilové hry. Leška přihrávkou od levé tyče našel v palebné pozici ONDŘEJE VESELÉHO, a ten střelou do šibenice navyšuje vedení Zlína již o dvě branky. Asistence: Petr Leška, Tomáš Valenta.
7:45
Hostům se podařilo bleskově vyhodit puk před Horčičku a domácí musejí znovu zakládat akci.
7:32
První vyloučení dnešního utkání a pro hosty i hodně zbytečné. Petr Kousalík (LIT) 2 minuty za držení.
7:23
Čajánek svoji střelu šikovně ukryl za obránci a Francouz musel být pozorný.
6:55
Veselý už měl v mezikruží nabito, v tom ho čistě odstavil Jiří Gula a ze šance domácích sešlo.
6:36
Kotouč skončil mimo hrací plochu a po komerční přestávce se bude vhazovat před Francouzem.
5:52
Litvínov se nenápadně snaží protlačit do útočného pásma, ale nemá to vůbec lehké. Zlínští dnes dobře plní defenzivní povinnosti a hosty téměř do ničeho nepouštějí.
5:35
Pavelkovu střelu Horčička v pohodě viděl a neměl s ní sebemenší problém.
4:46
Pavelka ale po delší době odstavil Honejska od kotouče a hokejisté v černých dresech se pokusí přejít před Horčičku.
4:16
Dnes se hraje v rychlém tempu a skoro vůbec se nepřerušuje. Zlínští se drží dobrou minutu před Francouzem.
3:52
Jiří Gula se dostal ke střele, Horčička ji vyrazil a už jsou na puku zase domácí.
3:37
Gula nahodil puk do útočného pásma a hosté se usadili před Horčičkou.
2:56
Pšurného střelu zblokoval jeden z bránících beků Zlína a Litvínov se musí na chvíli vystěhovat z útočného pásma.
2:40
Holík obdržel přihrávku od Melenovského, ale jeho výsledná střela byla hodně nepřesná.
1:45
Domácí v klidu podrželi kotouč a poté ho nahodili za litvínovskou branku, aby mohli vystřídat čerstvé síly.
1:26
Litvínov se poprvé dostal blízko zlínské klece, vymyslet se hostům ale nic nepodařilo.
0:57
Kubiš přejel útočnou modrou a ověřil si pozornost Pavla Francouze.
0:40
Před chvíli se to Petru Leškovi nepovedlo, ale JAROSLAV BALAŠTÍK si počkal na odražený pokus Marušáka a posílá Zlín hned z kraje utkání do vedení. Asistence: Jiří Marušák, Ondřej Veselý.
0:34
Petr Leška nastřelil v první šanci Zlína levou tyčku Francouzovy branky.
0:18
Litvínovští vyhráli úvodní vhazování a drží se na puku.
00:01

PSG Zlín: Horčička (Kašík) – Marušák, Kotvan, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Valenta, Matějíček – Balaštík, Leška, Veselý – Honejsek, Čajánek, Kubiš – Okál, Melenovský, Holík – Ondráček, Sedláček, Köhler.

HC Verva Litvínov: Francouz (Horák) – Gula, Pavelka, Kousalík, Hora, Pavlík, Kokeš, Černý – Martynek, Hübl, Lukeš – Rosa, Hanzl, Trávníček – Jánský, Piroš, J.Černý – Jurčík, Zavřel, Pšurný.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Jindra, Skopal.
Do Zlína přicestoval celek Vervy Litvínov a dnešní utkání může být zajímavým požitkem pro diváky. Oba celky letos nejsou v optimálním rozpoložení a boj o tři body bude určitě pořádný. Verva se krčí na spodku tabulky a jistě se bude chtít ode dna odpoutat. K tomu by měly pomoci dvě nové tváře. Do Litvínova přišli na měsíční zkoušku Peter Jánský a Pavel Rosa. Berani se letos poměrně také trápí, ale v pátek si hladce poradili s Libercem 3:0. Horčička si dokonce připsal první nulu a vypadá to, že se po zranění dostává do optimální formy.

Dnešní utkání bude mít úvodní buly v 15:30 a všichni jste zváni ke sledování tohoto online přenosu.
Pěkné slunenečné odpoledne ze Zlína. Berani se dnes poprvé v tomto ročníku představí v neobvyklem čase svým fanouškům. Zlínšti budou v tento čas hrát všechna utkání, která budou na programu v neděli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.