Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera.
Litvínov si připisuje důležité tři body do tabulky. V utkání byl domácí tým lepším týmem a mohl se opřít o Francouze, kterému dvě minuty před koncem pokazil čisté konto Hyka.
60:00
59:24
Litvínov se už nikam nežene. Ručinský nahazuje kotouč až za Málka.
59:13
Sklenička se už zvedl a míří do kabiny.
59:13
Hra je přerušena! Na ledové ploše zůstal ležet Sklenička.
59:09
Martynek nahazuje kotouč za branku soupeře.
58:57
Střela od modré čáry končí v náruči Francouze.
58:17
Zakázané uvolnění domácího celku.
57:45
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Ve střední třetině nabral obrovské tempo TOMÁŠ HYKA, který obešel Šlégra. Mladoboleslavský útočník bekhendovou kličkou dostal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Radan Lenc, Roman Málek.
57:22
Lenc kombinoval s Hykou, ale zakončení nepřišlo.
57:06
Střela Skleničky skončila v lapačce Málka.
56:33
Stříteský hledal spoluhráče, který se puku nedotkl. Píská se zakázané uvolnění.
55:32
Domácí jeli dva na jednoho obránce. Majdan přihrál Trávníčkovi, který puk vrátil prvnímu jmenovanému. Ten už nedokázal kotouč usměrnit mezi tři tyče.
55:23
Nahození Středočechů chytá domácí gólman.
54:54
Jánský si píchl puk dost daleko a cestu mu zkřížil jeden z obránců.
53:59
Hüblova střela se mezi tři tyče nevešla.
53:41
Musil si to namířil mezi dva obránce, kteří ho o puk obrali.
53:23
Piroš se díky Majdanovi dostal do ofsajdu. Hra se vrací do střední třetiny.
53:11
Na hranici brankoviště se zjevil Klimenta, jehož střela z první končí v náruči Francouze.
52:17
Výborný zpoza branky našel geniální přihrávkou Pabišku. Ten trefil jen obránce, který do střely v poslední moment skočil.
51:24
Podél levého mantinelu se protáhl Bárta. Ovšem jeho pokus vyrazil Francouz, který podává kvalitní výkon.
50:46
Od modré čáry vystřelil z první Stříteský, jehož rána končí na hrudi gólmana.
50:17
Střelu Vidmara vyrazil Francouz.
49:54
Domácí se ale ke střele nedostali, a tak mohou jít do protiútoku hosté.
49:32
Za brankou Litvínova přišel o kotouč Látal.
49:05
Nahození ze středního pásma ukryl v lapačce domácí gólman.
48:38
Od modré čáry vystřelil Stříteský, jehož ránu vyrazil Francouz k mantinelu.
48:06
Z hranice kruhů vystřelil Ručinský, ale Málek skvěle zasáhl.
47:17
Martin Ručinský našel Šramka, jehož pokus po ledě skončil na vynikajícím Málkovi!
46:49
Domácí ve vlastní třetině nic nevymýšlejí a posouvají černou gumu do střední třetiny.
46:11
Branka nemůže být uznána, jelikož Klimenta puk zasáhl vysokou holí!
46:11
Mlada Boleslav vstřelila branku, ale rozhodčí si ji nechá potvrdit kolegou u videa!
45:27
Domácí potřebují vystřídat, a tak puk drží za svou bránou.
44:58
Zleva vystřelil bekhendem Mikulík, ale trefuje připraveného Francouze.
44:27
Mladá Boleslav se nachází pod velkým tlakem.
43:43
Jánský našel zpoza branky Hübla, který střelou z první trefuje Málka do betonů.
43:10
Jurčík obkroužil branku, ale u první tyče našel pouze Málka.
42:56
Chaloupka nahazuje kotouč do útočné třetiny, kam dojíždějí jeho spoluhráči.
40:01
Litvínov bude hrát ještě 74 sekund dlouhou přesilovou hru. Na trestné lavici sedí Michal Bárta.
Třetí třetina začne přibližně v 19:14.
Ve druhé třetině byli lepším týmem Litvínovští a dvěma góly tak navýšili skóre až na 3:0. Ve 29. minutě propálil Málka Kamil Piroš a 70 sekund před přestávkou zakončil festival domácích šancí svou druhou trefou v zápase Viktor Hübl.

Střely na branku ve 2. třetině – 18:8, celkem – 31:19
40:00
39:45
Puk vyvezli Mladoboleslavští, konkrétně Trška se snažil ohrozit Francouze, ale dobře zapracovala defenziva Vervy.
39:14
Michal Bárta fauloval Ručinského a Litvínov dostává výhodu přesilové hry.
38:50
Litvínov právě vstřelil branku!
Elitní lajna Vervy opět udeřila! Kotouč putoval po ose Jánský – Lukeš a VIKTOR HÜBL a posledně jmenovaný se z mezikruží trefil k pravé tyčce z pohledu Málka. Asistence: František Lukeš a Peter Jánský.
38:28
Obrovský závar před hostující brankou! Málek už ležel, ale nikdo z hráčů ve žlutém puk za jeho záda nedostal. Poté ještě pálil Piroš, ovšem to už byl Málek připraven.
37:07
Zase akce v podání Lukeš – Hübl. Prvně jmenovaný už byl sám před Málkem, který mu puk při pokusu o bekhendovou kličku vypíchl holí!
36:33
Po průniku Jánského musel zasahovat Málek. Domácí hrají s chutí.
36:18
Pavelka nastřelil napadajícího Musila tak, že hostujícímu útočníkovi vypadla hůl z rukou.
35:42
Tomáš Hyka dostával puk do prostoru mezi kruhy, ale nedokázal zpracovat tak, aby mohl hned zakončit.
34:55
Volej Pavlíka od modré vyrazil Málek, který si dráhu letícího puku našel.
34:12
Domácí jsou kompletní. Po zákroku Francouze následuje reklamní přestávka.
34:00
Střela Výborného končí na boční síti.
33:51
Stříteský pálil od modré, Francouz vyrazil.
32:51
Hosté v plném počtu a začala jejich zkrácená přesilovka.
32:33
Po dobré práci Martynka se ve velké šanci objevil Chaloupka, zblízka Málka nepřekonal.
32:10
Vyloučen za držení hole je domácí František Lukeš, který zlomil hůl a v souboji s Pabiškou si pomohl rukama. 40 sekund se bude hrát 4 na 4.
31:17
Domácí byli vykázáni do středního pásma.
30:50
Až před brankou se zjevil Jiří Šlégr. Neposedný kotouč před Málkem nezkrotil. Navíc se bude vylučovat, hostující Jiří Kučný už sedí na trestné lavici.
30:34
Bruslaři jsou kompletní, po delší době se hraje 5 na 5.
30:14
Pavlíkovu ránu vyráží Málek.
29:46
Hosté jsou už ve čtyřech!
29:36
Lukeš dával před odkrytou branku Hüblovi, ten trefil boční oblouk.
28:33
Litvínov bude hrát za 7 sekund přesilovku 5 na 3! Mitja Robar je dalším vyloučeným hráčem Bruslařského klubu.
28:17
Hra 4 na 4 Litvínovu svědčila! Trávníček přenechal kotouč do tandemu KAMILOVI PIROŠOVI, který téměř od modré golfákem propálil Málka – 2:0. Asistence: Michal Trávníček a Pavel Francouz.
27:58
Jeden z hostujících hráčů zahrál vysokou holí a Mladoboleslavští tak byli vykázání až před Romana Málka.
27:44
Peter Trška fauloval Ručinského a síly na ledě se na 56 sekund vyrovnají.
27:36
Hostující obraně ujel Martynek a z levé strany jen o fous minul Málkovu klec.
26:40
Zbytečné vyloučení domácího Ondřeje Jurčíka, který fauloval v útočném pásmu. Jeho přestupek byl klasifikován jako nedovolené bránění.
26:10
Hosté jsou kompletní.
26:00
Od modré čáry vystřelil Pavlík a Málek má puk ve výstroji. Číhající Trávníček se tak možnosti dorážet nedočkal.
25:47
Domácí se usadili v útočném pásmu.
24:58
Pavel Francouz je už na nohou a zdá se, že bude pokračovat.
24:58
V oslabení zaútočil Pacovský, který se natlačil před Kubáta a po střetu s domácím bekem spadl na brankáře Francouze. Ten zůstává ležet na ledě!
24:17
Rychlá kombinace domácích, na jejímž konci byla přihrávka Hübla na Jánského. Ten už měl před sebou jen Málka, ale hostující brankář svůj tým podržel.
24:09
Litvínov si zahraje svou první přesilovku, vyloučen je Matěj Stříteský.
23:59
Za hostující obranu si najel Šrámek a vypálil přes bránícího Tršku. Málek musel rychle do rozkleku, aby puk vyrazil.
23:40
Zakázané uvolnění domácích.
22:59
Po střele Petera Jánského zvonila tyč hostující svatyně!
22:20
Velká šance hostí! Tomáš Hyka jel z pravé strany na Francouze, ale nepropálil výborného gólmana Vervy.
22:05
Icing Litvínova, hra se stěhuje před Pavla Francouze.
21:46
Nahození Trávníčka zachytil Málek a hned rozehrál.
21:04
Martynek přenechával kotouč do tandemu Ručinskému. Ten z mezikruží nepropálil Málka.
20:37
20:25
Francouz zasahoval po střele Tršky od modré.
20:01
V úvodu druhé části budou hosté dohrávat ještě 34 sekund z přesilové hry.
Další třetina začne přibližně v 18:16.
První třetina nabídla rychlý hokej. O něco spokojenější mohou být domácí, které ve 14. minutě poslal do vedení Viktor Hübl. Mladoboleslavští hráli v úvodním dějství dvě přesilovky, ale ani jednu nedokázali využít.

Střely na branku v 1. třetině – 13:11
20:00
19:59
Tak přeci jen. Do střelecké pozice si sjel obránce Trška a Francouz měl co dělat, aby situaci ustál bez obdrženého gólu. Puk totiž vyrazil pouze k lencovi a mohl být rád, že se hostující forvard už nestačil včas zorientovat.
19:48
Domácí vyhazují a zdá se, že se v první třetině již nic nestane.
19:16
Střelu Hyky vyrazil Francouz do rohu.
19:01
Poslední minuta první třetiny.
18:46
Bruslaři musejí začínat přesilovku od své branky.
18:34
Domácích bylo na ledě šest, což znamená vyloučení. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ondřej Jurčík.
17:53
V první části se hraje docela svižný hokej, domácí drží své těsné vedení.
16:55
Martin Ručinský byl v útočném pásmu dlouho osamocen. Přesto puk udržel a nabil na modrou obránci Pavlíkovi. Jeho pumelici vyrazil Málek.
16:08
Pabiška z levé strany napálil puk na Francouze. Ten ho udržel na svém těle, což bylo důležité, protože před brankovištěm již číhala dvojice hostujících hráčů na případné dorážky.
15:32
Vyrovnání měl na holi Hyka, zblízka však Francouze nepřekonal.
14:59
Další šance Litvínova. Majdan předkládal Trávníčkovi před odkrytou branku, zkušený domácí útočník na puk nedosáhl.
14:40
Domácí jsou nabuzeni, do kotouče se opřel Šlégr, ale branku minul.
13:58
Verva se ujímá vedení! VIKTOR HÜBL si prostrčil kotouč mezi bruslemi obránce Hrušky a z levého kruhu zápěstím vymetl protější horní růžek Málkovy svatyně. Asistence: František Lukeš.
13:34
Z levé strany vypálil Viktor Hübl, hosté tento pokus zblokovali.
12:33
Od modré vyzkoušel Málkovu pozornost Kubát, hostující brankář vyráží.
11:35
Další zákrok Francouze, ten chytil do lapačky lehké nahození.
11:07
Od modré vypálil Trška, Francouz měl volný výhled a puk drží.
11:01
10:28
Domácí se dobře brání. Teď se dostal Hübl i ke střele, kterou vyrážel Málek.
10:09
Dopředu se vydal Kamil Piroš, hostující obrana ho nepustila k zakončení.
09:54
Litvínov vyhazuje, Málek musí rozehrávat.
09:39
Výborný si vyměnil kotouč s Mikulíkem a ještě hledal před brankou Pacovského. Ten letící puk nedokázal trefit.
09:13
Domácí v úvodu oslabení vyhodili.
09:00
Vyhození Lukeše skončilo za mantinelem. Rozhodčí váhali, ale nakonec Františka Lukeše přeci jen vylučují za zdržování hry.
08:37
Nepřehledná situace před Málkem, který měl puk u svého betonu, ale nemohl ho najít. Přikryl ho až po chvíli.
07:59
Nahození jednoho z hostujících obránců skončilo za brankou, nyní mohou přejít dopředu Litvínovští.
06:39
Ofsajd Vervy. Následuje reklamní přestávka.
06:24
Mikulík dojel vyhozený puk a z rohu ho nahazoval před branku. Tam ho však nezachytil žádný z jeho spoluhráčů.
05:57
Nyní však hosté vyvezli kotouč a Francouz musel přerušit hru.
05:31
Domácí soupeře přitlačili před jeho branku, Boleslavští se musejí bránit.
04:34
Pozor. Pavelkova střela byla zblokována tak, že kotouč padal obloučkem za Málkova záda. Hostující gólman se musel pořádně natahovat, aby kotouč zachytil.
02:59
Domácí hrají aktivně, Málek musel pokrýt pokus Lukeše.
01:48
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz (Horák) – Sklenička, Kubát, Pavelka, Chaloupka, Pavlík, Šlégr, Baránek – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Šrámek, Ručinský – Majdan, Piroš, Trávníček – Písařík, Gerhát, Jurčík.

BK Mladá Boleslav: Málek (Růžička) – Stříteský, Trška, Hruška, Kučný, Robar, Vidmar, Čermák – Mikulík, Vrbata, Klimenta – Lenc, Výborný, Pabiška – Látal, Kubica, Pacovský – Hyka, Musil, Bárta.

Rozhodčí: Vladimír Pešina, Roman Polák – Tomáš Gerát, Daniel Hyne.
Vítám tu všechny fanoušky dobrého hokeje. Dnes je na programu již 17. kolo základní části hokejové Tipsport extraligy. Já Vás zavedu na Zimní stadion Ivana Hlinky, kde domácí Verva Litvínov přivítá celek BK Mladá Boleslav. Litvínovští se v tabulce nacházejí na skvělém druhém místě, ale naposledy prohráli 3:6 na ledě Slávie, byť v O2 Aréně v průběhu první třetiny už 3:0 vedli. Nováček z města automobilů si také vede velice slušně, v tabulce se drží na sedmém místě a zatím tak úspěšně uniká bojům o vyhnutí se baráži. V posledním kole Bruslařský klub podlehl doma 3:6 Spartě, ale předtím dokázal deklasovat Pardubice 8:3 na jejich ledě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.