To je z olomoucké plecharény vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou.
Mora dokonala svůj obrat ihned na začátku třetí třetiny, kdy díky proměněnému trestnému střílení Cibáka šla Olomouc do vedení. Jenže Litvínov nejdříve využil zaváhání domácí obrany, kdy ze samostatného úniku vyrovnal Jánský a v následné přesilové hře vrátil vedení na stranu Vervy svou přesnou trefou Hübl. Hosté už si následně své vedení pohlídali, a Litvínov si tak z Olomouce odváží všechny tři body.
60:00
59:58
Kapitán Vervy Michal Trávníček (LIT) ještě v závěru utkání dostává dvě minuty za zdržování hry.
59:48
Slibně rozvíjející se akce Olomouce je najednou zastavena hvizdem.
59:35
Jenže dvě minuty za sekání dostává Jan Knotek (OLO), a šance Olomouce se tak rázem velice snižují.
59:31
Rácova přihrávka je sražena do ochranné sítě.
59:23
Petr Fiala (OLO) si samozřejmě bere oddechový čas.
59:23
Navíc je tu vyloučení na hostující straně, protože dvě minuty za držení protihráče dostává Martin Ručinský (LIT).
59:15
Vošvrda míří na střídačku a Mora bude hrát v šesti!
59:08
Skrbkova střela od modré Francouze nijak neohrozila.
58:32
Střelu Houdka zblokovala hostující obrana do rohu kluziště.
58:01
Litvínov jen vyhazuje touš na zakázané uvolnění.
57:30
Střela Ondruška prošla až ke Francouzovi, který jí však s velkým klidem chytá.
56:50
Jánský se položil do střely Škůrka, a zastavil tak jeho pokus.
55:51
Nyní vystihl rozehrávku Olomouce Gerhát, ale litvínovský útočník o touš následně rychle přišel.
55:17
Pavelka vystřelil od modré čáry a touš končí někde ve výstroji domácího brankáře.
54:54
K zakončení ve vlastním oslabení se dostal Herman, jenže jeho střela letěla mimo bránu Litvínova.
54:11
Pavlík vyslal další střelu a po Vošvrdově zákroku opět Kohouti vyhazují puk.
53:35
Pavlíkovu střelu z levé strany dokázal Vošvrda vyrazit a Mora následně vyhodila puk.
Dnešní utkání sleduje 5122 diváků.
53:18
Martin Vyrůbalík (OLO) oslabuje svůj celek, protože dle hlavních rozhodčích zasáhl jednoho z hostujících do oblasti hlavy a krku, a dostává tak 2+10.
52:50
Škůrkovu nabídku nikdo z domácích nepochopil, a tak je Kohoutům odpískáno zakázané uvolnění.
52:03
Ručinský nahrál před zcela prázdnou bránu Hüblovi, jenž však v nejdůležitější okamžik minul kotouč.
51:44
Kde nakonec od modré vystřelil Pavelka, jenže jeho střela letěla mimo.
51:30
Litvínovu se podařilo odrazit další útok Olomouce, a Verva tak může zamířit do svého útočného pásma.
50:34
Majdan vystihl domácí rozehrávku a následně se hnal na posledního obránce Olomouce, přes kterého i vystřelil a Vošvrda jeho pokus vyrazil svým betonem.
49:42
Ondrušek vystřelil od modré, jenže jeho střela letěla hodně mimo Francouzovu bránu.
49:18
Domácím hokejistům je nyní odpískáno postavení mimo hru a po komerční přestávce se tedy bude vhazovat ve středním pásmu.
49:00
Naopak domácím se nevydařila jejich útočná rozehrávka, a tak je zakázané uvolnění odpískáno na druhé straně.
48:27
Litvínovu se podařilo vyhodit puk směrem na Vošvrdu, a hostům tak není odpískáno zakázané uvolnění.
47:26
Písařík vjel s pukem do útočného pásma, kde ihned vystřelil a Vošvrda jeho pokus jen vyrazil do rohu kluziště.
46:40
Skrbkovu křižnou rozehrávku zblokovali hosté a touš míří mimo útočné pásmo Olomouce.
45:47
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva využívá přesilovou hru! VIKTOR HÜBL pálil několikrát z pravého kruhu a jeho třetí střela si už našla cestu až do olomoucké brány, a Litvínov tak opět otáčí vývoj utkání. Asistence: Karel Kubák, Filip Pavlík.
45:03
Hüblovu nabídku nebezpečně tečoval Ručinský a touš naštěstí pro domácí tým směřoval jen těsně vedle pravé tyč olomoucké klece.
44:54
Jan Knotek (OLO) v pádu podrazil pronikajícího Gerháta, a olomoucký útočník si tak posedí dvě minuty na trestné lavici.
44:15
Další střelu Zuzina z levého kruhu vyrazil Francouz za svou klec.
43:44
Trávníček nahodil touš z velkého úhlu a Vošvrda jej pouze chytil svou lapačkou.
43:16
Po obrovské chybě domácí obrany se do samostatného úniku dostal PETER JÁNSKÝ,jenž střelou nad vyrážečku Vošvrdy vyrovnává stav utkání. Asistence: Viktor Hübl.
42:39
Střelu Frola nebezpečně tečoval Hanzl, ale touš nakonec směřuje za bránu Olomouce.
42:12
Zuzin nabral velkou rychlost a následně se pokusil zakončit zpoza hostující klece, ale Francouz se včas přemístil ke své tyči.
41:41
Patera dostal velmi dobrou přihrávku do mezikruží, odkud trefil boční konstrukci hostující klece.
41:16
Buc přihrával puk před Francouze, který jej raději poslal za svou bránu.
40:58
Střelu Skrbka od modré čáry zblokoval Piroš do ochranné sítě.
40:42
Olomouc právě vstřelila branku!
MARTIN CIBÁK nařízené trestné střílení nekompromisně proměňuje střelou nad lapačku Francouze.
40:42
Martin Cibák byl faulován v obrovské příležitosti, a Mora tak pojede trestné střílení!
40:31
Rác chtěl vystřelit přes obránce Litvínova, jenže jeho pokus byl sražen právě o tohoto hráče za bránu hostů.
40:01
Třetí dvacetiminutovka vypukne zhruba v 20:07.
Ve druhé třetině se domácím hokejistům podařilo smazat dvoubrankové manko, které si po první části vytvořil Litvínov. Nejdříve se po krásné přihrávce od Dlouhého trefil Knotek a v posledních vteřinách druhé periody ještě v přesilové hře vyrovnal Skrbek.
40:00
39:52
Tak i tohle už bylo na litvínovského kouzelníka příliš. Po další střele od modré čáry se po zákroku Francouze touš odrazil přesně na hůl PAVLA SKRBKA, který už poslal puk do horních pater hostující klece. Asistence: Tomáš Houdek, Radim Kucharczyk.
39:23
Marosz nahrál zpoza brány Vyrůbalíkovi, jehož střelu však Francouz opět vyrazil a hosté následně vyhodili touš pryč.
38:27
Střelu Majeského od modré čáry dokázal Francouz vyrazit.
38:08
Další vyloučení na hostující straně. Zcela zbytečný faul nyní v útočném pásmu předvedl Ondřej Jurčík (LIT), a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.
37:41
Hosté se nyní sami vyhánějí ze své útočné třetiny.
37:09
Domácí se ve vlastním oslabení dostali do velmi nadějného útoku, kde nakonec Laš nahrál mezi kruhy Skrbkovi, jenž chtěl poslal puk mezi betony hostujícího brankáře, jenže Francouz je stihl včas zaklapnout.
36:38
Další vyhození Olomouce tečovali hosté mimo kluziště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
36:19
Nepřesná střela Pavlíka se od zadního mantinelu odrazila až mimo útočné pásmo Litvínova.
35:52
Nahrávku Jánského před olomouckou bránu zastavil Vošvrda a Mora následně vyhodila puk přes celé kluziště.
35:30
Nyní už to Radek Dlouhý (OLO) se svým forčekingem trochu přehnal a zahákoval jednoho z hostující obránců. Po právu tedy dostává dvě minuty za hákování.
34:58
Zbytek druhé třetiny bude odehrán až po komerční přestávce.
34:58
Zuzin se po pravé straně prodral až do zakončení, které však Francouz dokázal pokrýt, a drží tak svůj tým.
34:17
Kubátovu střelu z pravého kruhu dokázal před olomouckou bránou zblokovat Skrbek.
33:53
Marosz se chtěl prodrat až před Francouze, jenže hostující obrana jej velice rychle zastavila
32:44
Pavlík jen odevzdal touš za olomouckou bránu.
32:13
Hübl přihrával před olomouckou bránu, jenže jeho pas zblokoval Ondrušek.
31:38
Paterovu přihrávku vystihl Hübl, který následně vyhodil puk přes celé kluziště.
31:17
Maroszovu nabídku před litvínovskou bránu tečuje jeden z obránců hostů do ochranné sítě.
30:49
Domácí zatím kombinují ve své útočné třetině.
30:13
Houdek vypálil od modré čáry a Francouz jeho střelu vyrazil před sebe, kde se k puku dostal Marosz, jenže olomoucký útočník nedokázal přehodit ležícího brankáře Litvínova.
29:53
Petr Kousalík (LIT) oslabuje svůj celek, protože si na trestné lavici bude muset odpykat dvě minuty za krosček.
29:17
Teď to domácí hokejisté už možná se svou kombinací trochu přehnali, protože zakončující Rác střílel už z hodně velkého úhlu a Francouz z jeho pokusem neměl problém.
28:11
Vzájemné vyloučení na obou stranách. Dvě minuty za vysokou hůl dostává na domácí straně Jakub Matai (OLO) a naopak za hosty jde na trestnou Tomáš Frolo (LIT), jenž si odsedí trest za nedovolené bránění.
27:38
Po kterém pouze domácí vyhazují touš na zakázané uvolnění, a tak se hra opět vrátí před Vošvrdu.
27:06
O puk se dlouho bojovalo v obranném pásmu Litvínova, ale hosté si nakonec s celou situací poradili, a tak Verva vyráží do útoku.
26:27
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
26:27
Litvínov nahodil puk na Vošvrdu, který jej raději udržel ve své výstroji.
26:19
Marosz zavezl touš do útočného pásma, ale zde jej hosté velice rychle odzbrojili.
25:29
O puk se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Litvínova, odkud jej nakonec vydoloval Dlouhý, který si poté vybruslil až před Francouze, kde ještě přihrál JANU KNOTKOVI, jenž už pověsil touš pod břevno hostující klece. Asistence: Radek Dlouhý, Radim Kucharczyk.
24:57
Po delší době se k puku dostává i Vošvrda, kterého svou střelou z pravé strany otestoval Zeman.
24:05
Skrbkův pas prošel až na Zuzina, který však ve vyložené šanci netrefil hostující bránu.
23:48
Hostům se podařilo dostat puk mimo své obranné pásmo.
23:38
Lašovu pumelici z levé strany dokázal Francouz vytěsnit až do ochranné sítě, a tak se bude opět vhazovat před jeho bránou.
23:08
Houdkovu nabídku tečoval těsně před Francouzem Rác, jenže touš končí až v ochranné síti.
22:46
Mora se z útočné třetiny vyhnala sama špatnou rozehrávkou.
22:20
Jenže Litvínov vyhrál následné vhazování, a tak puk míří co nejdále od Francouze.
22:10
Kohouti budou hrát přesilovou hru, protože dvě minuty dostává Karel Kubát (LIT), který svůj trest dostává opět za hákování.
22:03
Ondrušek se dostal k rázné střele od modré čáry, jenže jeho pokus chytá Francouz s velkým přehledem.
21:28
Zuzin poslal chytře puk před hostující bránu, kde byl možná i tečován, ale Francouz puk vyrazil mimo svou klec.
21:00
Patera nahodil touš do útočné třetiny, ale zde si jej přebírají hostující hokejisté.
20:33
Touš je z litvínovského obranného pásma sražen mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po pravici Francouze.
20:21
Naopak útočná akce Olomouce končí předčasně už na modré čáře, protože se domácí dostali do postavení mimo hru.
20:08
Po vyhraném vhazování se Kubát dostal s pukem až do útočného pásma, kde na Vošvrdu vyslal první střelu v druhé dvacetiminutovce.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 19:14.
Utkání parádně začalo pro domácí hokejisty, kteří se díky teči Buce prosadili už v první minutě, jenže následně se už trefovali pouze hráči v černých dresech, za které se postupně prosadili Písařík, Majdan a Jánský, a Verva tak po první třetině vede nad Olomoucí 3:1.
20:00
19:48
Verva uděluje Olomouci lekci z produktivity. Ručinský potáhl touš za domácí bránu, odkud jej následně přihrál před Vošvrdu na PETERA JÁNSKÉHO, který byl nedostatečně pokrytý, a hostující útočník tak poslal Litvínov do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Ručinský, Karel Kubát.
19:40
Po nepřesné domácí rozehrávce je Kohoutům odpískáno zakázané uvolnění, a hra se tak přesune před Vošvrdu.
19:17
Marosz se nádherně proháčkoval až před litvínovskou bránu, jenže ho skvěle vybruslil Francouz, a domácí útočník už tak nemohl dostat puk do hostující klece.
19:07
Skrbek hledal křižnou přihrávkou Marosze, jenže jeho následná střela letěla hodně mimo litvínovskou bránu.
18:29
Střelu Buce z pravého kruhu srazil jeden z vlastních hráčů.
18:04
Další střela olomouckého obránce už prošla až na Francouze, který musel zasáhnout svým betonem.
17:37
Skrbkovu střelu od modré zblokovala hostující obrana.
17:11
Mora bude hrát další přesilovou hru, protože Peter Jánský (LIT) zahákoval Marosze, a hostující útočník tak dostává dvě minuty.
16:44
Rác se nádherně protáhl středním pásmem až postupně do mezikruží, odkud vystřelil a Francouz měl z jeho střelou velké problémy.
15:57
Verva se však velice rychle přesunula do svého útočného pásma, kde má opět puk ve své lapačce Vošvrda.
15:47
Po delší době musel zasáhnout i Francouz, na kterého nahodil touš Laš a hostující brankář raději ukryl puk ve své lapačce.
15:15
Martynek pálil z levé strany, jenže jeho pokus letěl mimo bránu.
14:44
Hra se vrátí před olomouckou bránu, protože domácí pouze poslali touš na zakázané uvolnění.
14:32
Menší zámek Litvínova nyní svou střelou ukončil Pavelka a Vošvrda musel opět zasáhnout svou lapačkou.
14:04
Ručinský chtěl přihrát puk před olomouckou bránu, jenže jeho pas zblokovala domácí obrana.
13:34
Následuje komerční přestávka.
13:34
Kubát se pukem postupně dostal až do útočného pásma, kde i vystřelil, ale proti byla Vošvrdova lapačka.
13:08
Verva se prosazuje v ponechané výhodě. JURAJ MAJDAN dostal příliš prostoru na modré čáře, odkud následně i vystřelil a touš skončil až v olomoucké bráně. Asistence: Jiří Zeman.
12:27
Piroš nabil Trávníčkovi, jehož střela však nemířila mezi tři tyče domácí klece.
11:51
Další zblokovaná střela, tentokrát z hole Hübla, a puk tak znovu putuje přes celé kluziště.
11:19
Po zblokované střele Kubáta se domácím hokejistům podařilo vyhodit touš až za Francouzovu bránu.
11:08
I Litvínov si v první části zahraje svou první přesilovou hru, protože si dvě minuty na trestné lavici odsedí Ivan Majeský (OLO), který je potrestán za hákování.
10:31
Piroš dostal puk až do útočného pásma Litvínova, jenže zde byl hostující útočník jediným hráčem v černém, a tak se ke kotouči velice rychle dostávají domácí.
09:38
Knotek se dostal s pukem až za litvínovskou bránu, odkud přihrál na hůl Kucharczyka, jehož zakončení však přizvedl hostující bek do ochranné sítě.
09:04
Pavelkovu střelu z levé strany útočného pásma ještě nebezpečně tečoval jeden z olomouckých obránců a Vošvrda měl co dělat, aby puk vytěsnil mimo tři tyče.
08:44
Kotouč je sražen mimo hrací plochu a po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
08:36
Zeman si chtěl posunout puk do útočného pásma, jenže na modré čáře je čistě zastavil Vyrůbalík.
07:30
Hosté se dostali až před Vošvrdovu bránu, kde se ve skrumáží nejlépe zorientoval PAVEL PÍSAŘÍK, jenž následně procpal puk až do olomoucké brány. Asistence: František Gerhát.
07:17
Gerhát dostal přihrávku na levé křídlo, odkud nakonec i vystřelil a jeho pokus končí na boční brankové konstrukci.
06:39
Majeský dostal nabito mezi kruhy, jenže puk mu sjel z hole, a tak jeho střela postřádala razanci.
06:01
Jánský jen přejel útočnou modrou a ihned vystřelil a Vošvrda jeho pokus jen vyrazil za svou klec.
05:20
04:49
Po upadnutí Majeského se do samostatného úniku dostal hostující Trávníček, jehož však Vošvrda dokázal vychytat.
04:26
Nyní už to však Skrbek zkusil od modré, jenže Francouz byl ve své bráně připravený a puk je někde v jeho výstroji.
04:01
Skrbek už mohl střílet z mezikruží, ale místo toho ještě zvolil přihrávku na Kucharczyka, který však nedokázal trefit odkrytou část litvínovské klece.
03:38
Litvínovu se však podařilo vyhodit touš ze svého obranného pásma.
03:25
Litvínov jde do tří! Dvě minuty za krosček si totiž odpyká Filip Pavlík (LIT), a Mora tak bude hrát půl minuty proti třem.
02:50
Marosz našel nádhernou kolmicí Majeského, jenže olomoucký obránce následně jen trefil hostujícího brankáře.
02:21
Po zblokovaném nahození Majeského se touš odrazil až do středního pásma.
01:57
A domácí jsou nyní hodně při chuti. Na litvínovskou bránu se valil další útok, ze kterého vyplynulo i první vyloučení, protože Petr Kousalík (LIT) dostává dvě minuty za hákování.
01:00
Mora se bleskově dostává do vedení! Domácí se velice rychle přesunuli do svého útočného pásma, kde Skrbek od modré nahodil touš směrem na litvínovskou bránu, kde jej na jeho cestě ještě tečoval DÁVID BUC a puk skončil až zády Francouze. Asistence: Pavel Skrbek, Jakub Matai.
00:46
Piroš chtěl vystřelit touš směrem na Vošvrdu, jenže při jeho pokusu si litvínovský útočník zlomil hůl.
00:24
Jenže je to naopak Francouz, který si musí připsat první úspěšný zákrok v utkání, protože na něj svou navštívenku vyslal Rác.
00:02
Úvodní vhazování vyhrál hostující Hübl, a Verva tak může zaližt první útočnou akci.
00:01
Na ledě už se krystalizují úvodní pětice obou týmů, a tak samotné utkání za malou chvíli vypukne.
A ti přicházejí právě teď. Domácí Mora opět nastoupí ve svých bílých dresech a naopak hosté z Litvínova budou hrát v černožluté kombinaci.
Čtveřice mužů v pruhovaném už krouží po ledové ploše a už se jen čeká na hráče obou mužstev.

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek, Rašner, Škůrek – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera (C), Matai – Laš, Herman, Zuzin – Dlouhý, Knotek, Kucharczyk.

HC Verva Litvínov: Francouz (Horák) – Frolo, Kubát, Pavlík, Pavelka, Baránek, Zeman, Kousalík – Jánský, Hübl, Ručinský – Martynek, Piroš, Trávníček (C) – Mejdan, Šrámek, Jurčík – Písařík, Hanzl, Gerhát.

Rozhodčí: Fraňo, Šindler – Lhotský, Svoboda.
Vítám vás z olomoucké plecharény, kde už za pár desítek minut vypukne další extraligová bitva, protože olomoucké hokejisty tentokrát dojela vyzvat litvínovská Verva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.