Ode mne to bude pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou!
Olomouc si dnes veze z Plzně tři body, ačkoliv po první třetině prohrávala 1:2. V páté minutě otevřel z trestného střílení skóre zápasu Kratěna, minutu po něm ale vyrovnal Hrňa. V 10. minutě vrátil domácím vedení Tomáš Sýkora. Poté už dávali góly jen hosté. Ve 22. minutě srovnával Patera, o 10 minut později skóroval Dlouhý. V 50. minutě dal na 2:4 Peter Zuzin a tři minuty před koncem udělal definitivní tečku za zápasem Radim Kucharczyk.
60:00
59:30
Další rána domácího beka a dorazit puk do branky se pokusil Kadlec, Trvaj byl ale na svém místě!
59:15
Mozíkova střela byla sražená nad bránu.
58:40
David Škůrek (OLO) je vyloučen za hrubost.
58:27
Schleiss pouze nahodil za Trvajovu bránu.
57:55
Jakub Lev svou individuální akci zakončil střelou do lapačky Trvaje.
57:28
Olomouc teď držela puk ve svém útočném pásmu, to přesně hostům vyhovuje.
56:54
Johnson se před brankou dostal k odraženému puku, ale za Trvaje ho neprocpal!
56:36
Olomouc právě vstřelila branku!
A zřejmě máme definitivně rozhodnuto! Hosté vyrazili do protiútoku, Marosz si vybruslil do dobré šance a následnou střílenou přihrávkou vybídl RADIMA KUCHARCZYKA ke skórování! 2:5! Asistence: Rostislav Marosz.
56:12
Postup domácího celku zastaven ofsajdem.
55:48
Výpad Plzně zakončil Schleiss střelou do výstroje Jiřího Trvaje.
54:49
Vyrůbalík vyhodil kotouč na střídačku Plzně.
54:13
Divíškova střela po akci Pulpána šla pouze do boční sítě.
54:01
Plzeň v tlaku nepolevuje.
53:50
Kratěna se natlačil před golmana a Skrbek poté v souboji posunul branku ze svého postavení.
53:24
Dlouhý tlak Plzně a velké množství kombinací končilo pouze zakončeními vedle branky!
53:10
52:16
Velký tlak Plzně nyní přerušil Buc výhozem puku po nedobré střele Mozíka.
51:10
Radim Kucharczyk (OLO) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
Dnešní utkání sleduje 4325 diváků.
50:50
Následně Mora vyhodila na icing.
50:44
Pletkovu ránu vyrazil Trvaj svým pravým betonem.
50:05
Olomouc brání velmi dobře a v klidu si hlídá své vedení.
49:49
Kubkova střela zamířila hodně vedle branky.
49:02
Důležitá branka pro Olomouc, která tak jde do dvoubrankového vedení! PETER ZUZIN (1+0) uspěl v souboji s Lukášem Pulpánem a střelou mezi betony překonal Machovského! Asistence: Pavel Patera.
48:39
Ve velmi dobré šanci se ocitl Pletka, jeho rána šla ale vedle. K odraženému kotouči se dostal Balej, jenže ten ho za Trvaje neprocpal!
48:27
Marosz nahrával před bránu na Cibáka, ale ten nedokázal zakončit.
47:40
Dobrou ránu Houdka tečoval Matai nad branku!
47:02
Majeský v útočném pásmu obrán Lvem o puk.
46:29
Za asistence kustoda a Jana Schleisse je Kubalík odvezen na střídačku. Tam si ho do péče berou lékaři.
46:29
Domácí mladík ale zůstal ležet zraněný na ledě. Rozhodčí raději přerušil hru a následuje komerční přestávka.
46:26
Kubalíkova nebezpečná rána z otočky šla mimo!
46:10
Hosté nyní velmi dobře blokovali postup Plzně ve středním pásmu.
45:16
Hrňa zrychlil ve středním pásmu a vybruslil si do dobré šance, Machovský ho ale vychytal.
44:40
Následný protiútok zakončil Buc zakončením mimo.
44:28
Nebezpečná přízemní střela Kubky, Trvaj jí ale vyrazil.
43:59
Boháč se z nulového úhlu pokusil prostrčit puk za Trvaje, ale neuspěl.
43:13
Olomouc raději vyhazuje na icing.
42:57
Teď o něj ale díky dobré práci Dlouhého přišli.
42:39
Domácí se dostali do útočného pásma a nehodlají se ho jen tak vzdát.
41:42
Domácí brankář teď pro jistotu podržel puk před forčekujícími hráči Olomouce.
41:17
Dávid Buc dlouho motal hlavy domácím bekům. Následně se dostal k zakončení, Machovský jeho pokus ale pokryl.
40:26
Hosté poté vyhodili na icing.
40:20
Lev chtěl nahrát na před brankou volného Kratěnu, ale puk se k němu nedostal.
40:01
Hráči obou celků již krouží po ledě a chystají se na třetí třetinu.
Po první třetině sice hosté prohrávali 1:2, ale v té druhé se vše změnilo. Hned ve 22. minutě vyrovnal Pavel Patera, o 10 minut později skóroval Dlouhý. Domácím se vůbec nedařilo se prosadit a tak po druhé třetině prohrávají 2:3.

Třetí třetina začne přibližně v 19:16.
40:00
39:42
Kubka střílenou přihrávkou hledal Pletku, touš se k němu ale nedostal!
39:12
Škůrek dobře zastavil Johnsona na modré čáře.
38:32
Plzeň se v útočném pásmu vůbec nemůže dostat ke střele.
37:36
Obrovská šance Olomouce! Po střele Dlouhého měl před sebou úplně odkrytou branku Ivan Majeský, jeho střela ale postrádala razanci a nakonec skončila pod Machovským!
37:00
Divišův pokus byl zblokovaný obráncem Plzně.
36:26
Cibák jel sám nad branku, ale Johnson ho obral o puk a nedovolil mu zakončit!
35:30
Na druhé straně Marosz před brankou mířil vedle.
35:16
Ján Sýkora dostal nabito od Kubalíka, z těžkého úhlu ale Trvaje nepřekonal.
35:00
Buc v protiútoku nepřihrával přesně.
34:32
Další icing hostů.
34:22
Kratěna tečoval Pulpánovo nahození až k Trvajovi, který podržel puk.
32:34
Odpískán ofsajd a následuje komerční přestávka.
32:10
A Plzni se vůbec nedaří projít dopředu.
31:15
A hosté jdou do vedení 3:2! RADEK DLOUHÝ (2+0) se obtočil okolo branky a jeho pokus si nešťastně do vlastní branky srazil Matěj Beran! Bez asistence.
31:05
Vyrůbalíkova dělovka od mantinelu vyprášila Machovského betony.
31:01
A zakázané uvolnění Plzně.
30:48
Ofsajd hostujícího týmu.
30:14
Nebezpečná rána Houdka od modré, Machovský vyrazil betonem!
30:12
30:04
Olomoučtí v brankovišti. Opět se tak připravili o útočné pásmo.
29:27
Moravčík podél mantinelu vyhodil puk až za bránu Trvaje.
29:24
Zuzin z mezikruží po pasu od Vyrůbalíka vystřelil nad bránu do ochranné sítě.
29:01
A opět. Moře se zatím nedaří dostat se do šance.
28:23
Plzeňští hned vyhazují.
28:12
Jozef Balej (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – sevření puku při pokusu založit útočnou akci.
27:57
Majeský vypálil od modré a puk tečoval Buc. Naneštěstí pro hosty mimo.
27:05
Pletka zakončoval z první jen těsně vedle.
26:44
V dobré šanci se ocitl Jan Schleiss, Trvaje ale překonat nedokázal!
25:50
Pokus Dlouhého vyrazil Machovský vedle branky.
25:10
Střela Pulpána šla do lapačky Jiřího Trvaje.
24:56
Zuzin dobře napadal Mozíka a následně získal kotouč. Ke střele se dostal Pavel Patera, ale naštěstí pro domácí byla zblokována a skončila pod Machovským.
24:17
Paterův postup do útoku zastaven kvůli ofsajdu Buce.
23:35
Kucharczyk dostal přihrávku do brejku a tísněný obráncem uháněl na Machovského. Ten jeho zakončení vyrazil nejprve vyrážečkou nad sebe, ale poté i nad branku!
23:26
A potřetí v krátkém sledu následuje to samé.
23:10
Olomoučtí zahráli opět na zakázané uvolnění.
21:59
Hrňa se teď pokoušel přihrávkou zpoza branky nalézt spoluhráče, ale neuspěl.
21:38
Icing Olomouce.
21:16
A je vyrovnáno! Buc z otočky přihrál před branku na PAVLA PATERU (2+1), který propasíroval kotouč za záda Matěje Machovského a upravil na 2:2. Asistence: Dávid Buc, Pavel Skrbek.
21:06
Buc se dostal k odraženému kotouči ale napálil ho mimo.
20:58
20:26
Kucharczykův pas na Vyrůbalíka zblokoval Kratěna.
20:19
Marosz dostal puk do pásma a Machovský ho raději podržel.
20:01
Hráči obou týmů již vstupují na led ČEZ Arény.
Prvních dvacet minut je za námi a Plzeň po nich vede 2:1. V páté minutě unikl při vlastním oslabení Kratěna. Byl faulován a následovalo tak trestné střílení, které domácí kapitán proměnil. O minutu později ale pokračující přesilovou hru využil Erik Hrňa. Plzeň své vedení získala zpět, když se při ponechané výhodě důrazem na brankovišti prosadil Tomáš Sýkora. Další gól už nepadl. Na začátku druhé třetiny bude Olomouc dohrávat 58 sekund přesilové hry po vyloučení Mozíka.

Druhá třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:58
Po střele Diviše podržel Matěj Machovský kotouč.
19:43
Plzeň po dlouhém tlaku Olomouce konečně vyhazuje.
19:32
Střelu Skrbka dobře tečoval Laš, Machovský zasáhl betonem!
18:58
Erik Hrňa byl v útočném pásmu faulován Vojtěchem Mozíkem (PLZ). Domácí bek putuje na dvě minuty na trestnou lavici.
18:38
Kratěna dostal od Simona nabito do dobré šance. Střela byla ale zblokována, stejně jako následný pokus Lva!
17:34
Johnson dostal od Berana velmi dobrou přihrávku před branku, ale Trvaj situaci vyřešil zásahem betonem.
17:15
Kubka do dobré šance nahrával Kubalíkovi, tomu ale puk v rozhodující chvíli přeskočil hokejku.
16:18
Další velký rozruch před Trvajem po střele Mozíka, puk ale za záda olomouckého brankáře nikdo nedokázal protlačit.
15:52
Před Hrňou odpálil do ochranné sítě kotouč Pulpán.
15:26
Ofsajd Mory.
14:37
Rostislav Marosz nyní prověřil Machovského bekhendovou střelou. Domácí brankář obstál.
14:27
Mozíkova jedovatá střela mimo!
14:22
Plzeň velmi dobře napadala a držel puk v útočném pásmu. Následnou střelu Kadlece jemně tečoval Simon, Trvaj ale zasáhl betonem a puk podržel. Následuje komerční přestávka.
13:26
Schleiss se v útočném pásmu bohužel pro domácí ukličkoval a jeho následná střela z dálky problémem pro hosty nebyla.
12:52
12:08
Dobrá Pulpánova rána skončila po několika tečích vedle branky Trvaje.
11:12
Mozíkovu střelu velmi dobře zblokoval Radek Dlouhý! Následně odjel útočník Olomouce v bolestech na střídačku.
10:52
Martin Vyrůbalík (OLO) ale předtím fauloval a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
10:52
Přečíslení 2 na 1 se nyní pokusil sám zakončit Dominik Kubalík, Trvaje ale nepřekonal!
10:22
Úmyslý ofsajd hostů.
09:38
Plzeň právě vstřelila branku!
Při ponechané výhodě střílí domácí druhou branku! Po Kadlecově střele se puku před Trvajem zmocnil Jozef Balej, který ho do branky dorazit ještě nedokázal, to ale napravil důrazný TOMÁŠ SÝKORA (4+0)! Asistence: Nicholas Johnson, Jozef Balej.
09:08
Po Balejově pokusu bylo před brankou Trvaje pořádné trma-vrma! Tomáš Sýkora a ani nikdo jiný ale puk za hostujícího brankáře protlačit nedokázal.
08:57
Ofsajd zastavil Plzni útočnou akci.
08:34
Hrňa s Mataiem šli dva na jednoho, ale plzeňský obránce (Branislav Kubka) skvěle zabránil možné přihrávce těchto dvou!
08:11
Následuje ale zakázané uvolnění Plzně a tak se do něj Olomoučtí hned vrátí.
08:02
Hostující útočníci nyní zahráli vysokou holí a připravili se tak o útočné pásmo.
07:55
Velká šance Petera Zuzina, který dostal od Dávida Buce nabito před Machovského, ale ani z dorážky ho nedokázal překonat!
07:30
Zuzin zastavil postupujícího Lva ve středním pásmu a dostal se ke střele. Ta byla ovšem zblokována a šla tak vedle brány.
06:40
Kucharczyk spolu s Vyrůbalíkem dostali kotouč do středního pásma.
06:33
Trvaj podržel kotouč a následuje komerční přestávka.
06:26
Olomouc zahrála na icing.
06:01
Kadlec dobře bojoval v útočném pásmu, ale poté přišel o kotouč a musel se pro něj vrátit až za svou branku.
05:09
Ale vzápětí je vyrovnáno! Střelu Jiřího Ondruška od modré dorazil za Machovského záda ERIK HRŇA (5+5)! Mora tak využívá přesilovou hru. Asistence: Jiří Ondrušek, David Škůrek.
04:45
A domácí kapitán proměňuje! ONDŘEJ KRATĚNA (4+3) bekhendovou kličkou překonal Trvaje mezi betony, 1:0!
04:45
Kratěna unikl hostujícím bekům a byl faulován, následuje trestné střílení!
04:24
Tvrdou střelu Majeského od modré Machovský vyrazil betonem.
04:05
Ofsajd Olomouci zastavil další útok.
03:45
Po přihrávce od Patery trefil Houdek ve velké šanci Machovského vyrážečku!
03:36
Komplikace pro domácí – Dominik Boháč (PLZ) je vyloučen za hrubost.
02:43
Schleiss dobře bojoval v útočném pásmu, nakonec z toho byla pouze zblokovaná střela.
02:04
Moravčík si krásně vybruslil až před branku, ale Trvaj puk za svá záda nepustil!
01:39
A další kombinace těchto dvou, tentokráte Johnson tečoval na brankovišti nebezpečně střelu, Trvaj si to ale se štěstím pohlídal.
01:30
Tomáš Sýkora nahrál na Johnsona, který byl zády k brance. Útočník Plzně podklouzl a spadl do brankoviště, rozhodčí tak hru přerušil. Navíc došlo k posunutí branky.
00:52
Divíšek s Pletkou jeli dva na jednoho, ale ke střele se nakonec nedostali.
00:34
Do protiútoku vyrazila Olomouc a střelu Kucharczyka vyrazil Machovský nad bránu.
00:24
Plzeň se hned natlačila do útoku, ale k zakončení se nedostala.
00:01
Klasické poplácání s brankáři je za námi a oba týmy jsou připraveny k zahájení dnešního duelu.
Hráči obou týmů přichází na led!

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec (A), Boháč, Mozík, Moravčík, Kubka, Pavlíček – Lev, Simon, Kratěna (C) – Pletka, Divíšek, J. Sýkora – Johnson, T. Sýkora, Balej – Kubalík, Beran, Schleiss

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík (A), Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek (A), Škůrek – Cibák, Marosz, Kucharczyk – Buc, Patera (C), Zuzin – Laš, Matai, Hrňa – Dlouhý, Herman, Diviš

Rozhodčí: Lacina, Turčan – Jelínek, Pešek.
Hezký hokejový podvečer z plzeňské ČEZ Arény! U onlajn přenosu 11. kola hokejové Tipsport extraligy vás zdraví Michal Belšán. V Plzni se dnes jako soupeř představí hokejisté z Olomouce.
Přeji příjemnou počtenou!
HC Olomouc
Kohouti jsou zatím na 12. místě tabulky. Na svém kontě mají 10 bodů.

V pátek se Olomoučtí utkali s Mladou Boleslaví. V tomto souboji nováčků ale prohráli 1:4, když jedinou branku Mory zaznamenal Erik Hrňa.

Nejproduktivnějším hráčem Olomouce je útočník Roman Rác, který má na svém kontě 12 bodů z 10 odehraných zápasů. Nejproduktivnějším obráncem je Pavel Skrbek.
HC Škoda Plzeň
Plzeňští se zvedají nejen výkonnostně, ale i v tabulce. Aktuálně se totiž nachází na osmém místě s 13 body.

V posledním utkání si Škodovka na domácím ledě poradila s trápícím se Zlínem, který porazila 5:2. Góly stříleli Moravčík, Tomáš Sýkora, Kratěna, Kubalík a Divíšek.

V čele plzeňské produktivity je útočník Václav Pletka, který v 9 zápasech bodoval osmkrát (1+7). Mezi obránci má nejvíce bodů Branislav Kubka (0+4).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.