Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera!
Plzeň dnes získává tři body!
Do utkání měla velmi dobrý vstup, již v 9. minutě se prosadil Moravčík. O čtyři minuty později zvyšoval na 2:0 Tomáš Sýkora a dvě minuty nato využil přesilovku Kratěna. Dvě minuty před koncem první třetiny snížil Kotvan, ale šest minut po začátku té druhé dal na 4:1 Kubalík. Do poslední třetiny vstoupili lépe hosté, kteří díky brance Řezníčka snížili na rozdíl dvou branek. Výhru ale gólem do prázdné branky potvrdil šest sekund před koncem Tomáš Divíšek.

Plzeň tak na svém ledě porazila trápícího se mistra 5:2!
60:00
59:54
Plzeň právě vstřelila branku!
A je definitivně rozhodnuto! TOMÁŠ DIVÍŠEK vyvezl puk z pásma a dostal ho až do prázdné branky! Bez asistence.
59:34
Čajánkův pokus byl zblokován.
59:15
Poté ale fauloval Petr Kadlec (PLZ). Zlín tak bude hrát v šesti proti čtyřem!
59:13
Marušák nabil Okálovi, jehož dobrý pokus Machovský vyrazil!
59:08
Štůrala zůstal na střídačce a Zlín je tedy v šesti.
59:08
Oddechový čas pro hosty.
59:08
Marušákova dělovka šla vedle, Machovský poté puk raději podržel.
59:04
Štůrala míří na střídačku!
58:42
Vlach nahrál volnému Říčkovi před branku, ten ale zakončil pouze mimo!
58:19
Říčka nachytán v ofsajdu.
58:12
Kadlecův pokus se odrazil od zadního mantinelu přímo pod Štůralu.
58:00
Plzeňští drží puk v útočném pásmu, což jim pochopitelně vyhovuje.
57:39
Puk se následně dostal až ke Štůralovi, který ho raději podržel.
57:28
Mozík dobrým hitem zastavil Lešku postupujícího podél mantinelu.
56:42
Zlínský bek je za asistence lékařů a za potlesku tribun doprovázen do kabiny.
56:42
Nepříjemný moment. Balejova dělovka zasáhla do obličeje Oldricha Kotvana a ten se okamžitě skácel na led.
55:42
Ofsajd Plzně.
55:32
Kotvanova dělovka se zastavila o jednoho ze spoluhráčů.
55:29
Další nebezpečná rána Řezníčka, Machovský byl ale na svém místě! Leška poté dorazit nedokázal, neboť domácí beci pohlídali situaci.
55:00
Leška se přes domácí beky neprodral.
54:49
Kubalík napadal hostujícího brankáře a donutil ho podržet kotouč.
54:18
Lev zachytil rozehrávku hostujících beků a dostal se do dobré šance! Neměl ale dobře seřízená mířidla a puk tak letěl vedle brány.
53:47
Zlín vyhodil na zakázané uvolnění a nemůže tak ani vystřídat.
52:46
Ján Sýkora se prodral přes obránce a pokusil se objet branku Štůraly, na to už mu ale síly a ani ruce nestačily.
52:00
Dobrá práce plzeňské první formace bohužel pro domácí nic zajímavějšího nepřinesla.
51:02
Střela Jiřího Marušáka šla vedle.
50:19
Divíšek si sice Štůralu dokázal položit, ten ale zvedl svůj beton a puk vyrazil!
50:19
Divíšek se dostal do úniku a byl faulován, následuje trestné střílení!
50:04
Kotouč skončil mimo kluziště a hra je tedy přerušena.
49:39
Kubkova střela neprošla přes velké množství těl před Štůralou.
Dnešní utkání sleduje 4326 diváků.
49:30
48:48
Mozíkovu dělovku vyrazil Štůrala do hloučku těl před sebou, v něm se ale nikdo nezorientoval a Zlín poté dokázal vyhodit!
48:12
A Zlín se opět osvobozuje.
47:55
Čajánek ve spolupráci s Řezníčkem dostali puk až do útočného pásma.
47:34
Balej se po vhazování dostal ke střele od modré, ale minul.
47:30
Šance pro Plzeň. Patrik Urbanec (ZLN) vyloučen za hru vysokou holí.
47:25
Moravčík nabil Jánovi Sýkorovi, který ale promáchl!
46:37
Lev střílel vedle branky Tomáše Štůraly.
46:29
Přihrávka rukou – hra je přerušena. Následuje komerční přestávka.
46:27
Boháč se pokusil do šance poslat Pletku, což přečetli obránci Zlína.
45:32
Další postup Zlína dopředu zastavil ofsajd.
45:20
Kotvanův pokus od modré chytá Machovský.
44:37
Puk nyní vyletěl až do kostky nad ledem.
44:21
Následně ale vyhodil na zakázané uvolnění.
44:10
Zlín ubránil další útok Škodovky.
43:38
Machovský raději podržel puk před forčekujícími hráči Zlína.
43:30
Po Pulpánově nahození nikdo nevěděl, kde je puk. "Černý nesmysl" ale skonči mimo.
43:08
Zlín se osmělil a hraje lépe, než v předchozích třetinách. Co dnes ještě dokáže?
42:43
Schleiss při rozehře napadal Urbance. Hostující bek si ale situaci pohlídal.
41:42
Marušákův tvrdý pokus vyrazil Machovský svým pravým betonem!
41:30
Leška se Šťastným se dostali do přečíslení 2 na 1, nedokázali z toho ovšem nic vymyslet.
41:09
Zlín právě vstřelil branku!
Krásná branka v podání hostujícího týmu! Holík s Říčkou se dostali do útočného pásma a prvně jmenovaný nabil DALIBOROVI ŘEZNÍČKOVI, který nádhernou dělovkou překonal Machovského a snížil na 2:4! Asistence: Petr Holík, Robert Říčka.
40:26
Po nahození Kratěny podržel Štůrala puk.
40:01
Nyní přichází i zlínští Berani. Brzy nám začne třetí třetina!
Hokejisté domácí Plzně již krouží po ledě.
Utkání se nám dost přiostřilo. Nejprve jsme ovšem viděli čtvrtý gól v podání domácích, kdy Moravčík poslal do brejku Kubalíka, který Štůralu dokázal překonat. Následně jsme byli svědky dvou šarvátek a několika dalších pošťuchování.

Po první třetině vede Plzeň nad Zlínem 4:1.

Třetí třetina začne přibližně v 18:48.
40:00
39:59
Ondráčkův pokus lapil Machovský.
39:29
Tomáš Sýkora projel brankovištěm, čehož si hlavní rozhodčí všimli a vykázali tak Plzeň z pásma.
39:07
39:02
Štůrala raději podržel kotouč před napadajícími útočníky domácího celku.
38:39
Střely Mozíka i Kratěny zblokovány, Zlín vyhazuje.
37:45
Jejich útok hned zastaven ofsajdem.
37:42
37:28
Dobrý pokus Filipa Čecha vyrazil Machovský!
37:07
Zlínští faulovali v útočném pásmu. Jiří Marušák (ZLN) je vyloučen za držení. 35 sekund se tak bude hrát 4 na 4, poté přijde přesilová hra Plzně.
35:42
Petr Kadlec (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
35:28
Kadlec nahrál Kratěnovi, který se snažil ještě vylepšit situaci přirávkou na Simona, ta ale neprošla!
35:10
Tomáš Divíšek stál v brankovišti.
34:45
Mozíkova střela byla sražená nad bránu.
33:31
Vlach v útočném pásmu našel volného Říčku, tomu se ale nepodařilo zakončit dobře a Machovský bez problémů chytá.
32:59
Kadlec si vybruslil do dobré šance, Štůrala ale lapil puk.
32:53
Plzeň se hned dostala dopředu a Štůrala raději podržel kotouč.
32:32
Balaštík svou individuální akci zakončil střelou, kterou chytil Matěj Machovský.
31:54
Moravčíkův pokus bekhendem šel nad. Plzeňští dostávají v útoku až příliš prostoru.
31:40
Ján Sýkora z dobré pozice mířil vedle!
31:18
Icing Zlína.
31:06
30:58
Roman Vlach měl před sebou při dorážce odkrytou branku, nedokázal ale zakončit ideálně a trefil pouze boční síť!
30:04
Marušák nezachytil Čajánkův pas a Zlín se tak sám vyhostil z pásma.
29:28
Marušák nabil Kotvanovi, jehož dělovku s problémy udržel Machovský pod sebou!
29:25
Domácí ve čtyřech.
29:22
Machovský po nahození hostů podržel kotouč.
29:06
Komplikace pro domácí. Petr Kadlec (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
28:49
Balej se dostal do samostatného úniku, Žižka ho ale pádem na led zablokoval a znemožnil mu vystřelit!
28:10
Plzeň se zatím dobře brání a vyhazuje puk z pásma.
27:25
Za hákování je vyloučen Lukáš Pulpán (PLZ). Zlín bude mít po komerční přestávce k dispozici přesilovku.
26:51
Kratěna krásně prošel do útočného pásma a předložil puk Simonovi, jeho rána šla ale vedle!
26:24
A strhla se nám další bitka, neboť Zlínští to přehnali s důrazem a to si hráči Plzně samozřejmě nenechali líbit. Za hrubost jsou vyloučeni Ján Sýkora (PLZ) a David Šťastný (ZLN).
26:24
Čajánek posla puk před branku, kde se k dorážce dostával Zdeněk Okál, Machovského ale nepřekonal.
25:42
Krásná práce domácích mladíků! Michal Moravčík poslal přihrávku na DOMINIKA KUBALÍKA, který se mezi dvěma obránci hostí dostal do samostatného úniku a překonal Štůralu! Asistence: Michal Moravčík, Branislav Kubka.
25:02
24:11
Hosté ve čtyřech.
23:52
Kratěna vybojoval puk a dostal se s ním před Štůralu, ten jeho pokus likviduje!
23:35
Kratěna hledal před brankou Divíška, který promáchl. K dorážce se dostal Jakub Lev, Tomáš Štůrala se ale včas přemístil a puk chytá!
23:02
Faulu se ale dopustil Tomáš Žižka (ZLN). Dvě minuty za hákování a 69 sekund dlouhá přesilovka 5 na 3 pro Plzeň!
22:58
Lev si vybrusili před Štůralu, ale překonat ho nedokázal.
22:35
Mozíkova tvrdá rána z první skončila nad bránou!
22:11
Robert Říčka (ZLN) zasáhl holí do obličeje Tomáše Sýkoru a půjde si sednout na dvě minuty.
21:36
Václav Pletka (PLZ) se v útočném pásmu pustil do pěstního souboje s kapitánem hostů Petrem Čajánkem (ZLN). Ten šarvátku vyhrál. Oba hráči dostávají 2+2 minuty za hrubost.
21:16
Pletkovu nepříliš tvrdou střelu vyrazil Štůrala svými betony.
20:53
Okál do dobré pozice nahrával Veselému, tomu ale na poslední chvíli uskočil puk z čepele.
20:01
Hráči obou týmů již krouží po ledě, druhé dějství brzy začne.
Máme za sebou první třetinu, ve které Plzeň získala dvoubrankové vedení. Vstup do utkání měli domácí opravdu výborný. První branku dal v 9. minutě obránce Moravčík, o čtyři minuty později se prosadil Tomáš Sýkora. To ale nebylo vše, v 15. minutě využil přesilovou hru Kratěna. Hosté dokázali dát gól do šatny a opět získat kontakt se svým soupeřem, v 19. minutě se totiž trefil Kotvan.

Další třetina začne přibližně v 17:52.
20:00
18:21
Zlín se dostává zpět do hry. Petr Holík vyhrál vhazování, puk se dostal k Řezníčkovi, jež ho posunul na OLDRICHA KOTVANA, který propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Dalibor Řezníček, Petr Holík.
18:17
A podruhé.
18:07
Zakázané uvolnění Škodovky.
17:40
Johnson poté vybojoval kotouč v útočném pásmu a vystřelil, puk skončil vedle brány.
17:04
Kubka rozehrává další akci zpoza vlastní branky.
16:02
Přesto se ale hosté dostali k zakončení. Šťastný se pokoušel procpat puk za Machovského, ale neuspěl.
15:38
Říčka nahazoval puk do pásma, pochopení u spoluhráčů ale nenalezl a u puku tak opět domácí hráči.
14:39
Johnson vystihl rozehrávku Štůraly za brankou, hostující gólman se ale naštěstí pro svůj tým stihnul vrátit do branky.
14:17
Domácí jdou do tříbrankového vedení! Jakub Lev našel před brankou Tomáše Divíška, jehož nepodařené zakončení usměrnil do branky ONDŘEJ KRATĚNA! Asistence: Tomáš Divíšek, Jakub Lev.
13:57
Tlak Plzně nekončí. Schleisse podrazil Robert Říčka (ZLN) a dostal tak dvě minuty.
12:38
A je z toho druhý gól v síti Tomáše Štůraly! Kubka nejprve vystřelil a jeho pokus zblokovala obrana. Nikdo ale neviděl kde je kotouč, až si ho slovenský obránce všimnul znovu. Jeho druhou střelu už dokázal tečovat spoluhráč, konkrétně TOMÁŠ SÝKORA! Je to 2:0. Asistence: Branislav Kubka, Jozef Balej.
12:09
Plzeň dobře napadá a znemožňuje Zlínu dostat se před střední pásmo.
11:12
Vlach nabil Robertovi Říčkovi, jeho střela ale skončila mimo.
11:01
Postup Zlínských ukončen ofsajdem.
10:23
Okál teď obešel Boháče a dokázal zakončit, Machovský připraven.
09:36
Dobrá rána Tomáše Sýkory po pasu od Johnsona! Štůrala jí ale vyrazil vedle brány.
09:24
Simon nabil Kadlecovi, jehož dělovku chytil Štůrala.
08:59
Horákův tečovaný pokus končí v nástroji Machovského.
08:54
Machovský drží kotouč v lapačce. Následuje komerční přestávka.
08:21
A máme tu první branku! Matěj Beran nedokázal Štůralu překonat, puk se ale dostal na modrou čáru přímo na hůl MICHALA MORAVČÍKA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Matěj Beran, Dominik Kubalík.
07:45
Střelecké pokusy Šťastného dvakrát zblokovali obránci.
07:42
07:09
Čajánek hledal v dobré pozici Kotvana, ten ale puk promáchl!
06:20
Hosté dobře kombinovali, nedostali se ovšem k zakončení a Plzeň vyhazuje.
05:54
Pokus Patrika Urbance srazil Tomáš Sýkora do ochranné sítě nad brankou.
05:42
Za krosček je vyloučen Dominik Kubalík (PLZ). Že by se Zlínští konečně k něčemu dostali?
05:02
04:48
Mozíkova dělovka šla vedle brány!
04:42
Pokus Jozefa Baleje hostující brankář lapil.
04:23
Střelu Simona dorážel na brankovišti Nicholas Johnson, Štůrala měl ale velké štěstí, že puk za jeho zády neskončil!
03:37
Köhler po nepovedené kombinaci Plzeňských vyhazuje.
03:02
Plzeň i nadále aktivnější. Pulpán za brankou faulován Davidem Šťastným (ZLN). Hostující forvard obdržel dvě minuty za držení.
02:07
Tomáš Sýkora se po dobré práci Johnsona dostával k zakončení, byl ale tísněný obránci Zlína.
01:44
Balej Kubkovo nahození tečoval pouze do lapačky Tomáše Štůraly. Plzeň vybojovala vhazování v útočném pásmu.
01:17
Ján Sýkora se po dobré práci Divíška dostal ke střele, puk šel ale mimo bránu.
00:28
Plzeňská první kombinace napadala rozehrávku hostů, ale nic z toho nevytěžila.
00:01
Václav Pletka obdržel dres s číslem 700 za odehrání tohoto počtu utkání v extralize.
A nyní i hokejisté Plzně!
Na led přijíždí hráči Zlína!
Doznívá nám plzeňská hokejová hymna. Potvrdí dnes Škodovka citát "Z Plzně se nevozí tak snadno body"?

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec (A), Boháč, Mozík, Moravčík, Kubka, Pavlíček – Lev, Simon, Kratěna (C) – Pletka, Divíšek, J. Sýkora – Johnson, T. Sýkora, Balej – Kubalík, Beran, Schleiss

PSG Zlín: Štůrala (Kašík) – Horák, Marušák, Urbanec, Žižka, Řezníček, Kotvan – Veselý, Leška (A), Balaštík (A) – Köhler, Čajánek (C), Okál – Říčka, Vlach, Holík – Čech, Šťastný, Ondráček

Rozhodčí: Šír, Hejduk – Gebauer, Lederer.
Dobrý podvečer z Plzně! Jako fotbalovou "předehru" dnes uvidíme utkání 9. kola hokejové extraligy mezi Plzní a Zlínem. U onlajn přenosu vás zdraví Michal Belšán, přeji příjemnou počtenou!
Také Zlín před nedávnem posílil. Do kádru získal celkem tři nové hráče.

Prvním z nich je 25letý forvard Robert Říčka, který působil v Havířově. Tam v probíhající sezoně odehrál 10 utkání a dal dva góly. K tomu přidal pět asistencí.

Druhou posilou se stal mladý útočník David Šťastný. Ten přišel na hostování z Přerova, kde byl po čtyřech odehraných zápasech nejproduktivnějším hráčem týmu (2+1).

Jak Šťastný, tak Říčka již nastoupili v dresu Zlína proti Spartě. Ani jeden nebodoval.

Dále se do kádru Beranů vrátil brankář Tomáš Štůrala. Ten zahájil sezonu v dresu Třebíče, které skvělými výkony pomohl k průběžnému prvnímu místu v tabulce. 29letý gólman nastoupil už v zápase proti pražské Spartě a 34 zákroky se výraznou měrou podílel na výhře 1:0.
Na problémy v ofenzivě reagovala Plzeň angažováním Tomáše Divíška. Ten přišel na měsíční hostování z Mostu. Tam v úvodních osmi zápasech této sezony nasbíral 6 bodů (1+5).

"Divoch" v Plzni již působil, a to v sezonách 2006/2007 a 2007/2008. Západočeskou metropoli tak dobře zná, rok zde dokonce zastával roli kapitána týmu.

Při své obnovené plzeňské premiéře nastoupil Divíšek v plzeňském dresu na ledě Brna. Hned si připsal dva body za gól a asistenci.
Vzájemné zápasy v minulé sezoně
Vzájemná střetnutí v loňské sezóně vyzněla vyrovnaně – oba soupeři vyhráli jednou doma a jednou venku, na body jejich měření sil skončilo 6:6.

11. kolo
Zlín – Plzeň 4:1 (Veselý, Melenovský, Leška, Balaštík – J. Sýkora)

24. kolo
Plzeň – Zlín 3:2 (Slovák, Marcel, Lev – Kubiš, Čech)

37. kolo
Zlín – Plzeň 2:4 (Čajánek, Holík – Lev 2, Kratěna, Pletka)

50. kolo
Plzeň – Zlín 1:2 (Mozík – Čajánek, Balaštík)
PSG Zlín
To Zlín má start do sezony ještě horší. Obhájce titulu má po sedmi odehraných zápasech pouhé tři body! Pokud o plzeňských výsledcích mluvíme jako o zklamání, pro Zlín musíme hledat ještě horší termíny.

Ale i berani si v posledním utkání zlepšili svou náladu. Dosáhli totiž na první výhru, a to proti silné Spartě. Díky brance Romana Vlacha z 50. minuty jí zdolali 1:0.
HC Škoda Plzeň
Indiáni zatím nemají příliš dobrý start do sezony. Po osmi zápasech mají na svém kontě pouze 10 bodů. To je pro družinu Milana Razýma jistě zklamáním.

V posledním utkání si ale Škodovka spravila náladu. Na ledě Brna totiž zvítězila 5:0. Dvakrát se trefil Ján Sýkora, po gólech přidali Lev, Schleiss a staronová posila Divíšek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.