SESTŘIH: 46. kolo extraligy, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň 4:5 po nájezdech

Vyrovnané utkání nakonec vyhrávají hosté z Plzně po samostatných nájezdech, když ani jeden z brněnských střelců nepřelstil gólmana Machovského, naopak za hosty byl úspěšný hned ten první. Johnson poslal kotouč mezi Čiliakovy betony a zařizuje tak svému celku bod navíc. To je ode mne pro dnešek vše. Z brněnského svatostánku Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a brzy na počtenou.

Nejlepší hráči utkání

HC Kometa Brno: Jozef Kováčik
HC Škoda Plzeň: Miroslav Indrák
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
Rozhodující nájezd si připisuje na své konto Nicolas Johnson.
Petr Ton zkusil střelu na lapačku, ale nedává.
Lev neprostřelil Čiliaka ranou pod horní tyč.
Špirko rovněž neúspěšný pokusem mezi betony nepřekvapil Machovského.
Johnson dává gól mezi betony.
Němec neprostřelil Machovského mezi betony.
Samostatné nájezdy začínají.
Samostatné nájezdy zahájí domácí výběr.
Ani v prodloužení se nerozhodlo o tom, kdo si odnese z dnešního duelu bonusový bod. Nejblíže gólu byli domácí, když Jozef Kováčik napálil tyč od modré čáry. Za malou chvíli začnou nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:41
Vyloučení na obou stranách. Jakub Jeřábek (PLZ) a Jan Hanzlík (KOM) vyloučeni na dvě minuty, první jmenovaný za sekání, plzeňský obránce za hrubost.
64:41
64:20
Hruška ztratil u mantinelu ve vlastním pásmu puk a Plzeň se drží před Čiliakem.
63:50
Po Hanzlíkově střele opět zmatky před Machovským, defenzíva indiánů ale situaci ustála.
63:05
Puk nyní za brněnskou bránou sbírá Kováčik, a posílá do útoku Němce.
62:46
Hosté jsou již také ve čtyřech.
62:25
Z Kováčikovy bomby zvoní Machovskému asi pořádně v uších, tyč!
62:15
Hruška se probojoval do pásma.
61:59
Domácí jsou v plném počtu.
61:33
V útočném pásmu kombinují hosté, konkrétně Kracík s Kubalíkem, nebezpečné duo vymýšlí, jak rozhodnout utkání.
60:59
Kotouč teď po nahození hostů končí na ochozech DRFG Areny. Hra je přerušena.
60:44
Přesilová hra Plzně je, zdá se, u konce. Ondřej Kratěna (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hrubost a uvidíme hru tří proti třem, tak to máme trošku ve stylu NHL.
60:20
Kratěna v obrovské šanci míjí Čiliakovu klec.
60:05
Kometa hned z buly posílá kotouč co nejdál od brány.
60:01
Šestigólová třetí třetina o vítězi utkání nerozhodla, následovat bude tedy pětiminutové prodloužení, do kterého vstoupí Kometa oslabena o jednoho hráče.
60:00
59:59
Ještě se bude vylučovat. Obrovskou rychlost nabral jeden z plzeňských útočníků a v obranném pásmu jej musel zastavit Tomáš Malec (KOM), který inkasuje dvě minuty za podražení.
59:24
Kubalík se obtočil kolem brány a opět pořádně zavařil domácí obraně i Marku Čiliakovi.
59:08
Puk končí v ochranné síti, vhazovat se bude před Čiliakem.
58:40
Tomáš Svoboda (PLZ) inkasuje desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, hra dále pokračuje v obrovském tempu.
58:04
Kometa právě vstřelila branku!
Bláznivá třetina pokračuje. Nejprve Kováčik basketbalově zachytil puk v útočném pásmu, následně se po střele od modré čáry dostal k několika dorážkám JAN KÁŇA a ta poslední již byla gólová. Asistence: Jozef Kováčik.
57:13
Hosté opět posílají puk do středního pásma, to jim v tuto chvíli stačí.
56:45
Kaberle byl v dobré pozici, neměl však seřízená mířidla.
56:05
Skleničkova střela končí na Čiliakově hrudi, stejně jako Kubalíkův pokus.
55:57
Zakázané uvolnění domácích.
55:35
Kováčikovu ránu kryje Machovský v lapačce.
55:20
Hosté vyhazují do středního pásma a odcházejí střídat.
54:20
Hra už se trošku zklidnila. Do útoku se řítil Radim Zohorna, obrana indiánů ho ale za vlastní klecí připravila o černý nesmysl.
54:06
Dnešnímu utkání přihlíží 7700 diváků (vyprodáno).
53:48
Na ledě to v těchto momentech jiskří opravdu neskutečně a každý souboj zavání nějakou šarvátkou. Hra je přerušena, komerční přestávka.
52:45
Plzeň právě vstřelila branku!
Z drtivého tlaku se Plzeň opět raduje z vedoucí branky. NICOLAS JOHNSON si najel před brněnskou bránu a po přihrávce od zadního mantinelu posílá puk mezi Čiliakovy betony. Asistence: Ondřej Kratěna, Tomáš Svoboda.
52:27
A domácí jsou již ve čtyřech.
52:07
Hosté vyhráli vhazování.
52:02
Krušné chvíle pro domácí a 21 sekund dlouhá přesilová hra pěti proti třem pro Plzeň. Jan Hanzlík (KOM) podrazil protihráče a právem se za ním zavřela vrátka trestné lavice.
51:30
Leoš Čermák vyhodil a ještě odjíždí bojovat do útočného pásma o kotouč, neúspěšně.
50:40
Kometa vyhodila puk přes všechny čáry, indiáni jsou však okamžitě zpět v pásmu.
50:23
Domácí se opět musejí bránit. Tomáše Malec (KOM) si odpyká dvě minuty za hákování.
50:03
Hosté jsou však opět nebezpeční a chtějí vedení zpět, konkrétně první formace. Dominik Kubalík se opět zjevil před Čiliakem, jeho pokus těsně minul levou brněnskou tyč.
49:40
Ryan Hollweg zrovna vycházel z trestné lavice, když se JOZEF KOVÁČIK napřáhl na modré čáře, kotouč vypadl Machovskému z výstroje a pomalu, ale jistě doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Martin Dočekal, Radim Zohorna.
49:17
Svoboda střílel na Čiliaka v oslabení, místo brány však trefil spoluhráče do helmy, ten se nyní drží za hlavu, je však v pořádku a hra bude pokračovat.
48:56
A hosté jsou již ve čtyřech.
48:52
To stejné se děje i nyní.
48:35
Nepřesný pas v útočném pásmu a hosté opět vyhazují.
48:00
Hosté opět vyhazují puk přes všechny čáry, vhazování dnes rozhodně nejsou silná stránka modrobílých.
47:56
Tonův razantní pokus likviduje Machovský v lapačce.
47:48
Brňané se ale rychle vracejí do pásma.
47:38
Škodovka se hned po buly osvobozuje.
47:35
Velmi přísné vyloučení. Ryan Hollweg (PLZ) podrazil Kaberleho ve středním pásmu, Kometa má k dispozici 81 sekund dvojnásobné přesilové hry.
47:00
Domácí zvládli lépe vhazování, následně se však indiáni osvobozují.
46:56
Erik Hrňa (PLZ) bude nyní sledovat své spoluhráče z trestné lavice, vysokou holí totiž zasáhl Hanzlíka do obličeje.
46:56
Hrňa svižnou střelou nepřekvapil Čiliaka, ten vyrazil puk do ochranné sítě.
46:25
Kracík nebezpečně posílal přihrávku do brněnského brankoviště, kde číhal střelec Kubalík, od brněnského beka se ale puk odrazil pryč.
45:49
Vondráček se řítí do útočného pásma napadat rozehrávajícího Machovského, ten ale s přehledem posílá černou pryž daleko od své brány.
44:53
Kadlec se vrací až do svého pásma, aby měl více prostoru a času rozehrát kotouč.
44:20
Kometa se snaží rychle odpovědět, zatím se to však domácím nedaří.
43:37
Hosté bleskově otáčejí vývoj utkání. MIROSLAV INDRÁK zcela sám, nepokrytý před brněnským gólmanem dostal kotouč na hokejku, párkrát s ním před Čiliakem zamíchal a poslal jej k tyči brněnské svatyně. Asistence: Jaroslav Kracík, Dominik Kubalík.
42:55
Po neproměněných příležitostech nakonec Plzeň vyrovnává. Tomáš Svoboda našel skvěle postaveného JAKUBA LVA mezi kruhy, který jen dobře nastavil hokejku a raduje se z druhého gólu svého týmu. Asistence: Tomáš Svoboda, Ondřej Kratěna.
42:31
Tomáš Svoboda promáchl puk před odkrytou klecí!
42:17
Kratěna si vybruslil před bránu a hledal skulinku u pravé tyče brněnského gólmana, ten jeho pokus kryje.
42:01
Vzápětí se musejí domácí bránit. Petr Trška (KOM) odjíždí na trestnou lavici. Nedovolené bránění.
41:26
Domácí jdou do vedení! Martin Dočekal si šikovnou kličkou na modré čáře obhodil obránce Plzně, nahodil jej směr Machovský, kde se pohotovou dorážkou blýskl kapitán LEOŠ ČERMÁK. Asistence: Martin Dočekal.
41:10
Následně pískáno zakázané uvolnění hostujícím indiánům, vhazovat se bude po pravici gólmana Machovského.
40:55
Hosté hrají v plném počtu.
40:02
Úvodní vhazování zvládli lépe domácí a vydávají se do útoku, zkusit využít posledních pár chvil početní výhody.
40:01
Opět o něco veseleji je po čtyřiceti minutách v brněnském svatostánku. Po řadě nevyužitých šancích na obou stranách si vzal hlavní slovo Vojtěch Němec, který po chybě Ryana Hollwega a pěkném pasu Jana Káni vyrovnal skóre zápasu v přesilové hře. Další třetina začne přibližně v 19:42.
40:00
39:45
Hollweg zkusil na Čiliaka poslat bekhendovou střelu, tu si slovenský brankář v brněnských službách pohlídal.
39:26
Kometa se dostávala do slibné akce, hvizd rozhodčích však přerušil jejich snažení, celé situaci totiž předcházel plzeňský ofsajd.
39:15
Domácí hrají v plném počtu a pokračuje jejich zkrácená přesilová hra.
38:55
Hruška s Ostřížkem si svojí rychlostí vypracovali dobrou příležitost. Dostali se až před Machovského, kde si pomohl nedovoleným zákrokem Dominik Kubalík (PLZ), který zahákoval právě Ostřížka. Hra pokračuje ve čtyřech hráčích na obou stranách.
38:23
Do samostatného úniku se málem dostal jeden z plzeňských útočníků, čároví rozhodčí ale posoudili situaci jako ofsajdovou.
38:20
To se daří až teď Káňovi.
38:00
Domácí zatím nemohou vyhodit, Plzeň se drží na kotouči.
37:25
Škodovka zvládla buly v útočném pásmu a už kombinuje před Čiliakem.
37:15
Hned po vyrovnání však musejí domácí čelit další přesilové hře. Leoš Čermák (KOM) vyloučen na dvě minuty za hrubost.
36:38
Tak Kometa přece jen využívá přesilovou hru a vyrovnává stav utkání. Jan Káňa obral Hollwega za brankou o puk, poslal jej na volného VOJTĚCHA NĚMCE, který jen zamířil pod horní tyč a rozjásal brněnský dav. Asistence: Jan Káňa.
36:15
Špirko má dnes také pořádnou porci smůly. Machovský vůbec nevěděl kde je puk, na brankovišti se zorientoval právě slovenský forvard, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
35:57
Z tlaku Komety pramení také další přesilová hra. Z týmu Plzně vyloučen Petr Kadlec (PLZ) na dvě minuty za podražení.
35:40
Domácí drží svěřence Michala Straky v pásmu.
35:00
Přikrylova teč do pásma nebyla přesná a brněnská obrana ji sbírá a hned posílá své parťáky do útoku.
33:48
Pulpán raději vrací hru až do svého pásma, napadání domácích je teď pro indiány dost nepříjemné.
33:31
Po hrubici v plzeňské obraně se do ideální pozice dostal brněnský snajpr Hruška, Machovský však opět vytasil svoji připravenou lapačku.
32:59
Moravčíkův pokus hned po buly srazil Němec mimo.
32:51
Moravčíkův dalekonosný, leč razantní pokus, končí v Čiliakově lapačce. Komerční přestávka.
32:20
Domácí jsou již v plném počtu.
31:56
Pokračuje přesilová hra indiánů, Brňané se však osvobozují, konkrétně Ostřížek odpálil puk pryč.
31:31
Po celé situaci se do sebe pustili Káňa (KOM) s Johnsonem (PLZ) a pěkných pár sekund trvalo, než je rozhodčí od sebe dostali. Nakonec oba dva hráči inkasují dvě minuty. Brněnský útočník za sekání, ten hostující za hrubost.
31:31
31:31
Káňa se dostal v oslabení ke střele a ještě k dorážce, ani tentokrát se však skóre nemění.
31:18
Hosté pouštějí na led nové síly, které se budou snažit využít přesilovou hru.
30:56
Koreis se dokonce vydal na útočný výlet, střela bekhendem ale postrádala razanci.
30:30
Modrobílá parta se rychle osvobozuje, hosté musejí znovu založit útok.
30:20
Kometa se však bude muset znovu bránit. Domácí kapitán Leoš Čermák (KOM) si jde sednout na trestnou lavici. Vysoká hůl.
30:20
Dočekal tečoval puk do ochranné sítě při přečíslení hostů.
30:02
Štindl riskantně přihrával na útočné modré čáře, hosté toho ale nevyužili.
29:56
Po dalším úspěšném Machovského zákroku následuje komerční přestávka.
29:15
Plzeňští v přečíslení dvou na jednoho překombinovali celou akci a nedokázali ve stoprocentní příležitosti zvýšit svůj náskok!
28:50
Trška musí vrátit hru až do vlastního pásma.
28:15
Hra má obrovské tempo. Vondráček z pravé strany zkusil štěstí bekhendem, Machovský opět vyrazil a drží nulu na kontě inkasovaných branek.
27:33
Kratěna se snažil projít mezi třemi obránci, což se mu sice nedařilo, jeho spoluhráči se však dostávali k dorážkám, ani jedna ale neskončila za zády brněnského brankáře.
26:47
Před Přikrylem sbírá puk Kaberle a snaží se založit další akci, Brňané ale nepřesně zahráli ve středním pásmu.
25:35
Špirko se dostal k dorážce před Machovským, který asi doteď neví jak vykryl pokus slovenského forvarda. To byla rozhodně největší příležitost Komety.
24:58
Aktivní Káňa zrychlil na levé straně hřiště a tlačil se před Machovského, jeho střela ale nemířila mezi tři tyče.
24:30
Johnson nahodil na brněnskou klec a jsou z toho opět zmatky před Čiliakem. Ten kotouč kryje ale následně se strhla menší potyčka v jeho brankovišti, jedna z plzeňských hokejek totiž zasáhl brněnského fantoma do masky, vylučovat se však nebude.
24:12
Brňané nepřešli modrou čáru podle pravidel, ofsajd.
23:35
V době, kdy už jsou domácí v plném počtu, zkoušel nahodit na Machovského kapitán Čermák, plzeňský gólman byl na svém místě.
23:16
A opět Kubalík, tentokrát nepokrytý u pravé tyče brněnské svatyně ani nadvakrát neprocedil černou pryž za Čiliakova záda!
22:50
Kubalík v obrovské šanci mezi kruhy, Čiliak skvěle zasahuje ramenem.
22:20
Jeřábek rozjíždí další akci až od Machovského.
22:06
Domácí znovu vyhazují.
21:50
Kometa vyhodila a Čermák s Dočekalem se snaží napadat v oslabení, což se jim poměrně daří.
21:26
Tlak Plzně vyústil v přesilovou hru. Nedovoleným bráněním se provinil David Ostřížek (KOM).
21:15
Domácí jsou pod velkým tlakem a nemohou se dostat z pásma, indiáni mají navíc signalizovanou výhodu, bruslí tedy v šesti hráčích před Čiliakem.
20:56
Čároví rozhodčí pískají zakázané uvolnění, to se moc nelíbí brněnským příznivcům, Jeřábek jel pro kotouč spíše vycházkovým tempem.
20:20
Indiáni usazeni v pásmu domácích, se snaží navázat na gólový úspěch z první třetiny.
20:08
Jeřábkova prudká rána až ze středového kruhu nezaskočila Čiliaka, ten přerušil hru.
20:01
Je za námi první třetina utkání mezi Kometou a Plzní. Dosavadní průběh zápasu sice nepřinesl mnoho branek, na ledě je však k vidění aktivní hokej a o gólové příležitosti není nouze. Největší tlak si vytvořili domácí během druhé přesilové hry, přetavit jej v úvodní gól však nedokázali. Diváci v DRFG Areně čekali na branku až do závěrečné minuty, kdy se dokázal prosadit Miroslav Indrák. Druhá třetina začne přibližně v 18:49.
20:00
19:55
Domácí se snaží před koncem první dvacetiminutovky vyrovnat a drží se v pásmu před Machovským.
19:20
Hosté se dostávají do vedení. Jaroslav Kracík nahodil puk od pravého mantinelu a před bránou jej dokázal do brány odrazit MIROSLAV INDRÁK, na což už Marek Čiliak zareagovat nedokázal. Asistence: Jaroslav Kracík, Dominik Kubalík.
18:10
Svěřencům Libora Zábranského se teď delší dobu nedařilo dostat z pásma. Následně však zvládli tento úkol a na druhé straně se k ráně od modré dostal Kováčik, neměla však gólové parametry.
17:30
Moravčík chytře nahazoval na bránu odrazem od zadního mantinelu, Čiliak si odražený pokus pohlídal.
16:40
Machovský sbírá puk za vlastní klecí a posílá své spoluhráče vstříc další snaze otevřít skóre dnešního večera.
16:05
Burian s Koreisem napadají hostující rozehrávku a značně jim znepříjemňují situaci.
15:32
Hanzlík před Kubalíkem musí zrychlit, rozhodčí jasně signalizují, že nebudou pískat zakázané uvolnění.
14:46
Nejprve Špirko sám před Machovským nedokázal proměnit, poté Kratěna v ještě lepší příležitosti na druhé straně rovněž neúspěšný.
14:22
Kometa se nepřesnou přihrávkou sama připravila o pásmo.
13:55
Ke střele se po dlouhé době odhodlal Trška, Machovský opět vyráží.
13:15
Čermák u levého mantinelu vymýšlí co s kotoučem, nakonec se ke střele dostal Kaberle a Machovský jeho pokus kryje.
12:48
Dlouhá početní výhoda domácích je u konce. Na trestné lavici už sedí Jakub Lev (PLZ), který na poslední chvíli podrazil Špirka, který se ocitl ve velké šanci.
11:53
Káňa se Špirkem a Němcem opět aktivní, Kometa má ponechanou výhodu a ostřeluje bránu Machovského, Plzeň nyní vůbec nestíhá.
11:27
Od Kaberleho se kotouč nebezpečně odrážel do brněnské brány, Čiliak reflexivně vyrazil!
11:05
Ton vystihl špatnou Machovského rozehrávku, plzeňský gólman ale nemusel ani zasahovat, brněnský forvard totiž o kotouč brzy přišel.
10:28
Radim Zohorna na útočné modré čáře nedokázal zpracovat těžký pas a do akce se opět dostávají indiáni.
10:00
Kubalík ukázal svoji rychlost, když byl první u puku za Čiliakovou brankou, brněnský gólman však dokázal rychle odehrát černou pryž.
09:16
Hosté zvládli první oslabení a hrají již v plném počtu.
08:57
Střela Němce z levého kruhu jen těsně minula horní Machovského tyč!
08:30
Špirko hledal v přečíslení najíždějícího Káňu, finální přihrávku na poslední chvíli zablokoval plzeňský obránce.
08:13
Plzeň se opět osvobozuje.
07:45
Kometě se zatím nedaří usadit v pásmu, hosté zakombinovali, odevzdali kotouč a odcházejí střídat.
07:16
První přesilová hra utkání je tu. Ke střele mezi kruhy se dostával Radim Zohorna a Michal Moravčík (PLZ) zatáhl za záchrannou brzdu. Dvě minuty inkasuje za hákování.
07:09
Vondráčkovu střelu z pravé strany Machovský bez problému lapil a přerušuje hru. Komerční přestávka.
06:35
Kratěna pouze protečoval do pásma, kde se dostali ke kombinaci jeho spoluhráči, ne však na dlouho.
05:51
Němec s Indrákem bojovali o černou pryž u mantinelu, brněnský útočník nakonec zvládl souboj o něco lépe.
05:06
Kubalík se tlačil před Čiliaka, ale dobře tentokrát zahrál Hanzlík, který šikovného plzeňského forvarda odstavil od kotouče.
04:35
Hanzlíkova rána od modré čáry proletěla těsně vedle levé Machovského tyče.
04:00
Po čtyřech odehraných minutách stále čekáme na větší gólovou příležitost, oba celky zatím velice dobře brání.
03:30
Kratěna nedokázal přebrat pas ve středním pásmu, tak jej sbírá Malec a zakládá další útok Brňanů.
03:13
Ne však na dlouho, Špirko opět dobře zapracoval a vyvezl puk pryč z nebezpečného území pro domácí.
02:58
Plzeň se drží v pásmu.
02:46
Jeřábkova střela od modré čáry končí vysoko nad Čiliakovou klecí. Vhazovat se bude před brněnským gólmanem.
02:10
Radim Zohorna vybojoval puk za Machovského klecí, žádná výraznější šance z toho však nakonec nebyla.
01:46
Kozák nedokázal zpracovat pas na modré čáře a domácí se tak vyhánějí z pásma.
01:37
Následně se indiáni provinili zakázaným uvolněním.
01:25
Buly před Machovským poté, co plzeňský gólman přerušil hru.
01:15
Na led už přicházejí druhé formace. Bližňák zavezl kotouč do útočného pásma, Špirko jej ale rychle vyváží pryč a druhá brněnská formace se dostala do šance, Němec ale povedenou tečí nedokázal usměrnit puk za Machovského záda.
00:18
První formace se dostávala do šance, Kracíka ale za domácí svatyní odstavila brněnská obrana o kotouč.
00:05
Na úvodním vhazování byl úspěšnější hostující centr Kracík a žene se se spoluhráči do prvního útoku.
00:01
Na led už přicházejí hráči obou celků. Indiány doprovází pískot z tribun brněnské haly, naopak domácí partu žene do boje mohutný potlesk.

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kaberle, Štindl, Hanzlík, Kováčik, Malec, Trška, Kozák – Ostřížek, Hruška, Ton – Káňa, Němec, Špirko – Dočekal, Čermák (C), Vondráček – Burian, Koreis, R. Zohorna – Dvořák.

Trenér: Libor Zábranský.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Moravčík, Jeřábek, Sklenička, Kadlec, Pulpán, Kubka – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna (C) – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Lev, Přikryl, Hollweg.

Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Čech, Šír – Hlavatý, Tošenovjan.
Indiáni si zastříleli

Plzeňští deklasovali v posledním utkání Vítkovice 9:3. Zajímavostí pro příznivce jihomoravského celku je fakt, že se během dvanáctigólového večera blýsknul hattrickem Tomáš Svoboda, který se tentokrát již normálně zapojí do zápasu proti Kometě.

Páteční soupeři se naposled utkali před necelými devatenácti tisíci diváky na brněnských Hokejových hrách. Tehdy se, ještě pod vedením Aloise Hadamczika, radovali domácí hokejisté z výhry 5:2, dva předchozí duely však ovládla na západě Čech družina pod vedením Michala Straky.

Kometa venku z krize?

Ve středu zavítali na stadion do města pod Špilberkem hokejisté pod vedením bývalého kouče modrobílého celku, Vladimíra Kýhose. Ačkoliv byl celek z Hradce ze začátku utkání jednoznačně aktivnější, nedokázal ani jednou procedit kotouč za skvěle chytajícího Čiliaka a Kometa získala vytoužené body.

„Jsme rádi, že jsme ten duel zvládli z toho důvodu, že tady přišla nějaká změna. I veřejnost to tak vnímala, že to je takový přelomový zápas mezi tím, co bylo a co bude. Velký dík patří hlavně hráčům. Atmosféra na tréninku se zlepšila, proto jsme byli my trenéři optimističtí. Vrátili jsme se k tomu, co už přineslo úspěch, jiné rozbruslení a trénink ráno před zápasem,“ vrací se k vítězství nad Hradcem trenér Martin Pešout.

Karlovy Vary – Kometa 5:3
Dobrý večer z jihomoravské metropole. Den na vydechnutí a zase do ostrého utkání. V rámci 46. kola zavítají do DRFG Areny plzeňští indiáni, kteří ve středečním zápase na západě Čech smetli Vítkovice devítigólovým přídělem. Svěřenci Libora Zábranského budou bojovat o další důležité body, které by jim opět o něco více přiblížili jistotu účasti ve vyřazovacích bojích.