SESTŘIH: 28. kolo extraligy, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 7:6

Piráti dokázali v bláznivém zápase přetlačit třetí tým tabulky z Mladé Boleslavi a před svými fanoušky v SD ARÉNĚ zvítězit 7:6.

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera a zase někdy u online přenosu na počtenou.
Hvězdou na straně BK Mladá Boleslav je zvolen dnes dvougólový střelec Dominik Pacovský. Na straně Pirátů Chomutov je vyhlášen mužem zápasu kapitán Michal Vondrka, jenž vstřelil hattrick.
59:55
Na posledních pět vteřin před koncem se poměr sil na ledě srovná. Dvouminutový trest inkasuje Roman Červenka (CHM) a Martin Růžička opět míří na střídačku.
59:27
Piráti kombinují v pásmu Mladé Boleslavi a již kontrolují závěr střetnutí.
59:10
Dvougólový střelec Mladé Boleslavi to přehnal s důrazem a dostává od rozhodčích dvouminutový trest za sekání.
59:10
Po Stříteského střele se snažil dorážet Dominik Pacovský.
59:03
Z bule před Strmeněm je podruhé v zápase vykázán Roman Červenka.
58:52
Martin Růžička je na střídačce a Mladá Boleslav to zkusí v šesti mužích.
58:23
Strmeň měl kotouč ve své moci, ale Radan Lenc se snažil ho nějakým způsobem vydolovat, až lehce sekl do rukavice brankáře Pirátů. To se samozřejmě nelíbilo obránců, kteří šli okamžitě útočníka Mladé Boleslavi upozornit, že toto se nedělá.
57:59
Po Hřebejkově nahrávce pálil z první Vondrka, ale tentokrát jeho pokus sice prošel Růžičkovými betony, ale do branky již nezamířil.
57:35
Ofsajd Bruslařského klubu posouzen jako úmyslný a hra se nastěhuje před Růžičku.
57:28
Piráti pouze vyhazují kotouče alespoň do středního pásma. Nyní je to na hostujícím celku, aby vytvořil nějaký tlak.
56:36
Chloubovu střelu Růžička vyráží do rohu a jeho spoluhráči rozjíždějí další rychlou steč.
56:25
Mladá Boleslav svírala Piráty v jejich obranné třetině ale nyní jsou hosté vykázáni za útočnou modrou, kvůli postavení hráče v brankovišti.
55:22
Pospíšil dostal kotouč za Růžičkovu klec a pětice hráčů Chomutova míří na střídačku.
54:54
Trončinského pokus od modré čáry trefuje zadní hrazení, přesto Bruslaři kombinují v pásmu Pirátů.
54:40
Po zakázaném uvolnění domácího souboru se hra opět vrátí před bránu havířovského odchovance.
54:30
Po Pabiškově střele od modré se dostal k několika dorážkám Richard Jarůšek, ale všechny jeho pokusy dokázal Jan Strmeň zlikvidovat a drží Pirátům těsné vedení.
53:21
Rozehrávka Mladé Boleslavi byla příliš prudká a hra se nám nastěhuje před brankáře Martina Růžičku, jenž v působil v Chomutově během sezóny 2013/2014.
52:49
Po dalším úspěšném zásahu domácího brankáře se bude po komerční pauze vhazovat před jeho klecí.
52:15
Krátce po pirátském gólu mohl srovnat Urban, ale trefil pouze Strmeňův pravý beton.
51:37
Piráti právě vstřelili branku!
Jánošíkovu střelu zápěstím od modré tečoval před Růžičkou kapitán Pirátů MICHAL VONDRKA, který tak v dnešním zápase zaznamenává třetí gól, čímž vsítil hattrick! Asistence: Adam Jánošík a Roman Červenka.
51:10
Po Pospíšilově nahrávce střílel v mezikruží z první Vondrka, ale pokus byl nepřesný, přesto Piráti zůstávají v pásmu.
50:26
Červenka nahrál Ruttovi, jehož projektil míří pod nad mladoboleslavskou klec.
49:51
Tomáš Hyka (MBL) dostává dvě minuty za sekání.
49:51
K dělovce od modré se dostal ruský obránce Sergej Pereťagin, ale Martin Růžičky hbitým zásahem lapačky puk dostal do své moci. Vhazuje se po pravici hostujícího gólmana.
49:01
48:52
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Po chybě Petra Šidlíka se dostal k úniku po pravé straně RADAN LENC střelou na lapačku překonal Strmeně a opět srovnává brankový účet střetnutí. Asistence: Matěj Stříteský a Tomáš Voráček.
48:42
V krátkém sledu další střela z hole Romana Červenky, tentokrát se puk o masku Růžičky dostal do ochranné sítě.
48:35
Červenkův pokus byl nepřesný a končí na zadním hrazení.
48:05
První a zatím jedinou střelu v přesilovce vyslal na Martina Růžičku Jan Rutta, jehož projektil trefil boleslavského brankáře do betonu a následně hostující muž s maskou touš přikryl.
47:24
Piráti kombinují v boleslavské třetině, ale zatím bez střeleckých pokusů na Růžičkovu klec.
47:01
Michal Bárta (MBL) inkasuje dvouminutový trest za nedovolené bránění.
46:56
Zakázané uvolnění Pirátů vrátí hru před Strmeně.
46:35
Po Ruttově chybě se dostal ke kotouči Musil, jenž okamžitě hledal najíždějícího Pabišku, ale tomu zakončení znemožnil dobrým obranným zákrokem Štěpán Hřebejk.
44:42
I na domácí straně se střídá v brankovišti. Po páté trefě odstupuje Miroslav Kopřiva, jehož pozici zaujme Jan Strmeň.
44:42
Jakub Klepiš vyhrál buly na DOMINIKA PACOVSKÉHO, který střelou nápřahem přelstil Kopřivu. Asistence: Jakub Klepiš.
44:38
Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Štěpán Hřebejk (CHM).
44:01
Šestý gól byla konečná pro jedničku Mladé Boleslavi Davida Ritticha. Místo něho se do branky postaví, poprvé v ročníku, Martin Růžička.
44:01
ROMAN ČERVENKA nabral rychlost a z hranice pravého kruhu trefil místečko u vzdálenější tyčky Rittichovy brány. Asistence: Marek Tomica.
43:41
Musilova střílená přihrávka prolétla chomutovským brankovištěm a Bruslaři zůstali v pásmu soupeře.
42:48
Po nahrávce zpoza brány nemířil přesně Vondrka a další pokračování akce Pirátů zastavil ofsajd.
42:23
Boleslavskou útočnou akci zastavuje odpískaný ofsajd.
41:35
Růžičkovu přihrávku od hrazení zlehka tečoval MICHAL VONDRKA a Piráti se opět dostávají do vedení. Asistence: Vladimír Růžička.
41:07
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi vrací hru před Ritticha.
40:24
Vteřinu před zbytkem trestu Romana Červenky Mladá Boleslav opět srovnává stav zápasu. DOMINIK PACOVSKÝ napřáhl zhruba u hranice levého kruhu a svou střelou trefil vzdálenější růžek Kopřivovy brány. Asistence: Tomáš Voráček a Tomáš Urban.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:23.
Mladá Boleslav otočila gólem Ctirada Ovčačíka zápas na svou stranu. Piráti ale opět dokázali vrátit vedení na svou stranu. Ritticha nejprve překonal Michal Vondrka a následně tečí Vladimír Růžička. Chomutov tak vede na Bruslaři před třetí třetinou 4:3.
40:00
39:40
Tomica nepustil ke střele Pabišku a Piráti opět posílají kotouč až k Rittichovi.
39:27
A opět je puk daleko od Kopřivovy klece.
39:02
Bruslaři nastřelil Duška a od jeho nohou zamířil kotouč do středního pásma.
38:26
Mladá Boleslav dostane v závěru početní výhodu, neboť dvě minuty za krosček inkasuje Roman Červenka.
37:51
Růžička vyhrál buly na Dlapu, který posunul pul na Haranta, jehož dělovku lehce tečoval před Rittichem VLADIMÍR RŮŽIČKA. Piráti podruhé v utkání otáčejí nepříznivý vývoj zápasu. Asistence: Tomáš Harant a Ondřej Dlapa.
37:47
Přihrávka mladoboleslavských beků byla příliš prudká, takže kotouč opět skončil na zakázaném uvolnění.
36:50
Po Chloubově pokusu od hrazení se dostal k vyraženému kotouči Jánošík, ale slovenský bek nedokázal přelstít Davida Ritticha.
36:02
Zakázané uvolnění Bruslařů vrací hru opět před Davida Ritticha.
35:20
Kopřiva pomohl spoluhráčům a po mantinelu poslal kotouč do boleslavské obranné třetiny.
34:53
Klepiš s Látalem kombinují v pirátské třetině, ale Kopřivu ani jeden z nich neohrozil.
34:25
Miroslav Kopřiva nyní podržel svůj celek, když zlikvidoval ošemetný kotouč po střele Ovčačíka.
34:04
A je opět srovnáno! Střela Romana Červenky Rittichovi vypadla k volnému kotouči se jako první dostal kapitán Pirátů MICHAL VONDRKA. Asistence: Roman Červenka.
33:48
David Rittich opět vyzrál v souboji reprezentačních nováčků na Jana Ruttu, kterému skryl druhou střelu od modré čáry.
33:38
Ruttova dělovka od modré jen prosvištěla okolo Rittichovy klece. Následně černou gumu mladoboleslavský brankář ukryl pod svou rukavici.
33:08
Mladá Boleslav si nepohlídala střídání, čehož si všiml čárový sudí. Piráti si tak zahrají přesilovku. Menší trest za hráčskou lavici míří odsedět Tomáš Hyka.
32:36
32:24
Po Stříteského nabídce se snažil o zakončení Klimenta, ale marně.
31:39
Tato přesilovka se třetímu celku tabulky opravdu daří. Piráti mají veliké problémy dostat kotouč za modrou čáru.
31:00
Pirátům se konečně podařilo dostat kotouč pryč z vlastní třetiny a bránící čtveřice odchází rychle střídat.
30:18
Klepiš si několikrát vyměnil kotouč s Jirůškem. Při následném pokusu o vyhození zachytil právě prvně jmenovaný kotouč na modré čáře.
29:43
A stále se nemohou domácí vymanit z boleslavského sevření.
29:19
Bruslaři v čele s Jakubem Klepišem svírají Piráty v jejich obranném pásmu.
28:36
V souboji hráčů s číslovkou 71 na dresu si chomutovský Roman Chlouba počínal nedovoleně a dostává od rozhodčích čtyřminutový trest za vysokou hůl.
28:07
Pereťagin vyhrál souboj s Urbanem a rychle rozehrál útočnou akci svého celku.
27:43
Hra je nyní přerušena, neboť hráči zašlápli kotouč před mladoboleslavskou střídačkou.
26:53
Jarůškovu střelu zápěstím tečoval Musil těsně vedle Kopřivovy pravé tyče.
26:34
Voráčkovu střelu z pravého kruhu kryje Miroslav Kopřiva. Po komerční pauze se bude vhazovat po pravici domácího gólmana.
25:57
CTIRAD OVČAČÍK dostal kotouč do středu levého kruhu od Urbana a svou střelou po ledě trefil mezírku mezi Kopřivovými betony. Asistence: Tomáš Urban.
25:40
Pacovský přestřelil Kopřivovu klec z pravého kruhu.
25:28
Po přihrávce Květoně se elegantně uvolnil nejproduktivnější muž extraligy Roman Červenka, avšak střela chomutovské desítky skončil pouze v náruči brankáře Ritticha.
24:55
Pirátskou útočnou snahu přerušuje odpískání postavení hráče v brankovišti. Domácí jsou vykázáni z boleslavského pásma
24:29
Po nahození získala Mladá Boleslava útočnou třetinu, Jarůškův pokus byl ale nepřesný.
23:48
Hykova nahrávka do brankoviště nadělala Kopřivovy drobné vrásky, přesto nakonec vše vyřešil a je z toho pouze buly před jeho klecí.
23:12
23:12
Vondrka našel zpoza branky úplně volného Romana Červenku, který ovšem svým pokusem z mezikruží nedokázal překonat Davida Ritticha!
22:38
Pirátům se podařilo odpálit kotouč do bezpečí. Bruslařský klub musí založit další akci až zpoza vlastní brány.
22:04
21:40
Po Jánošíkově střele zápěstím se kotouč odrazil k holi Štěpána Hřebejka, který byl střežen a pouze šťouchl puk na Rittichovu bránu.
21:12
Tomáš Pospíšil (CHM) je vyloučen za vysokou hůl a poměr sil na ledové ploše se nám srovná.
21:02
Bruslaři odpalují kotouč pryč z obranné třetiny.
20:56
Až nyní dokázali svěřenci trenéra Růžičky zaměstnat Davida Ritticha a hned z toho je další bule.
20:34
Piráti již jsou rozestavěni v pásmu Mladé Boleslavi, ale zatím pouze kombinují.
20:04
Druhá třetina začíná stejně jako ta první, tedy vyloučením. Tentokrát si jde menší trest odpykat Tomáš Urban (MBL).
20:01
Vstup do první třetiny se lépe vydařil hostům, kteří ve čtvrté minutě otevřeli brankový účet. Kopřivu překonal Radim Hruška. Piráti dokázali v rozmezí deváté a dvanácté minuty otočit vývoj na svou stranu. Rittich kapituloval z holí Marka Tomici a Štěpána Hřebejka. Po velké šanci Rutty se opět měnilo skóre, neboť po buly se dostal kotouč na hůl Ctirada Ovčačíka, jenž srovnal na průběžných 2:2.

Druhá třetina začne přibližně v 18:26.
20:00
19:50
V závěru ještě uvidíme buly, neboť hráči zašlápli puk v rohu pirátského pásma.
19:38
Mladá Boleslav svírá Piráty v jejich třetině. Všechny pokus hostí, ale zatím dokázal brankář Kopřiva zneškodnit.
19:01
Začala poslední minuta hry v úvodní periodě.
18:55
Hru zastavuje odpískaná hra vysokou holí. Bude vhazovat u útočné modré Mladé Boleslavi.
17:52
Nyní se potvrdilo rčení nedáš – dostaneš. Radim Hruška vyhrál buly v útočném pásmu. Puk se dostal k CTIRADU OVČAČÍKOVI, jenž střelou zápěstím překonává Kopřivu a srovnává na průběžných 2:2. Asistence: Radim Hruška.
17:32
Jan Rutta nyní spálil vyloženou šanci! Nejprve se dostal za svého strážce a prvním pokusem trefil Rittichův beton a následně netrefil odkrytou část mladoboleslavské branky!
16:42
Račuk s Chloubou nalezli přihrávkou Haranta, který si sjel až k Rittichově kleci. Obránce Pirátů, ale následnou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů.
15:59
Urban vracel puk Ovčačíkovi, jehož nepřesná nahrávka skončila na holi Hřebejka, jenž posílá kotouč obloučkem do boleslavské třetiny.
15:17
Květoň nahozením od hrazení lízl boční síťku Rittichovy svatyně.
14:49
Bárta předložil parádní nahrávku Klimentovi, který ovšem z mezikruží trefuje pouze Kopřivu!
14:22
Musil dostal přihrávku až z hloubky obranného pásma hostí, avšak při jeho tahu na Kopřivu byl o kotouč obrán Jánošíkem.
14:07
Z toho jsou nyní vykázáni, neboť Jakub Klepiš stál dle rozhodčích v brankovišti.
13:38
Piráti zastavili útočné snažení Mladé Boleslavi již ve středním pásmu, přesto se ale Bruslaři dostali do útočného pásma.
13:16
Piráti posílají kotouč na zakázané uvolnění. Hra se tak nastěhuje před Kopřivovu klec.
13:00
Červenka vykličkoval od hrazení a bekhendem prověřil Ritticha.
12:30
Hřebejk získal kotouč ihned po vhazování a po krátkém manévrování za hostující klecí vyzkoušel pozornost brankáře Ritticha, který opět raději přerušuje hru.
12:20
Rutta napřáhl kousek za červenou čárou a svou tvrdou střelou získal pro Chomutov buly před Rittichem.
11:52
Stříteský vyjel zpoza brány, ale svou střelou trefil pouze rameno brankáře Kopřivy.
11:27
Růžička nalezl přihrávkou z levého kruhu hůl ŠTĚPÁNA HŘEBEJKA, který lehkou tečí posílá Piráty do vedení. Asistence: Vladimír Růžička.
11:15
Už se zdálo, že Pacovský pouze odevzdá kotouč, ale Urban dobrým napadáním zpozdil pirátskou rozehrávku.
10:34
Bártova nahrávku od hrazení končí v hledišti, neboť byla přizvednuta chomutovskou holí.
10:20
Jánošíkovu střelu zápěstím z hranice modré čáry drží ve své moci hostující brankář. Vhazuje se po Rittichově levé ruce.
09:47
Látal s Klepišem se dostali do úniku dvou na jediného beka. Prvně jmenovaný našel přihrávkou najíždějící nejnovější posili Bruslařů. Jakub Klepiš ale svým pokusem nedokázal překonat Miroslava Kopřivu.
09:05
Vondrka trefuje z pravé strany boční síťku mladoboleslavské brány.
08:14
Domácí dokázali ponechanou výhodu přetavit v gól. Harant poslal kotouč na Červenku, jehož střelu tečoval před Rittichem MAREK TOMICA. Asistence: Roman Červenka a Tomáš Harant.
07:55
Piráti dostávají výhodu po faulu na Romana Červenku.
07:29
Chlouba protečoval kotouč do pásma, kde si ho na chvilku vzala hostující obrana. Následně se ke kotouči opět dostal chomutovský odchovanec a svou střelou našel lapačku Ritticha.
07:05
Klepiš bojuje v rohu se Šidlíkem, z čehož nakonec pramení další vhazování před Kopřivou.
06:38
Boleslavští posílají kotouč po hrazení pryč z pásma. Piráti tak musejí opět začít z vlastní třetiny.
05:56
Po buly v útočném pásmu vypálil jedovku Harant. Brankář Rittich puk sice neudržel, přesto ale jeho spoluhráči rychle obrátili hru.
05:38
Musil se snažil po přihrávce, kterou obdržel na modré čáře, probít hned přes několik protihráčů. Zakončení mu znemožnil svým návratem Marek Tomica.
04:55
Jarůšek hledal Musila, ale našel pouze hůl Kopřivy, který ihned posílá černou gumu po hrazení pryč z pirátské třetiny.
04:41
Nyní už raději Miroslav Kopřiva přerušuje hru, i přesto zůstanou Bruslaři v ohrožení jeho klece.
04:10
Boleslavští jsou opět nastěhováni v pásmu Pirátů, kteří jim svými drobnými zmatky dopřávají delší pobyt.
03:13
Bárta vybojoval kotouč, který nahodil na Kopřivu. Ten se ho snažil za pomoci spoluhráčů rychle rozehrát, ale chomutovští našli pouze opět Bártovu hůl, který nejprve neuspěl, ale RADIM HRUŠKA, již dostal černou pryž za záda domácího muže s maskou. Asistence: Michal Bárta.
02:22
Boleslav získala útočné pásmo, ale Kopřivu zatím příliš neohrozila, a tak Piráti mohou opět založit rychlý protiútok.
02:08
02:05
Jánošík si vyměnil kotouč s Chloubou, po jehož střele se strhla mela v Rittichově brankovišti. Vše ale vyřešili hostující zadáci.
01:42
Kotouč opět míří až do pirátského obranného pásma.
01:09
Vondrka zkoušel překvapit Ritticha střelou z dolní hranice pravého kruhu. Brankář Mladé Boleslavi byl připraven a ramenem střelu vytěsnil mimo.
00:50
A opět Bruslaři posílají kotouč od vlastní klece.
00:20
Vondrkova přihrávka skrz útočnou třetinu byla vytečována až ke Kopřivovi.
00:08
Hned po osmi vteřinách si jde na trestnou lavici sednout hostující Tomáš Voráček, který dostává menší trest za nedovolené bránění.
00:01
Oba týmy již jsou na svých modrých čarách. Zápas 28. kola Tipsport extraligy mezi chomutovskými Piráty a Mladou Boleslaví začne za pár vteřinek.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Skinner, Rutta, Jánošík, Harant, Pereťagin, Šidlík, Dlapa – Tomica, Červenka, Pospíšil – Vondrka "C", Růžička, Hřebejk "A" – Sklenář, Květoň, Chlouba – Dušek, Račuk, Veselý. Trenér: Vladimír Růžička st.

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Voráček, Trončinský "A", Holub, Ovčačík, Kučný – Hyka, Urban, Pacovský – Látal, Klepiš, Lenc – Jarůšek, Musil, Pabiška "C" – Bárta, Hruška, Klimenta "A" – Ďurač. Trenér: František Výborný.

Rozhodčí: Hribik, Souček – Frodl, Komárek.
Reprezentace

V dresech obou celků nalezneme hned několik hokejistů, kteří se během následující pauzy vydají hájit barvy své země.

Z pirátské družiny je to obránce Jan Rutta, který zažije premiéru na ruském Channel One Cupu. Ze stejného turnaje se Vladimíru Vůjtkovi omluvil Roman Červenka. Slovenský dres oblékne na Arosa Challenge ve Švýcarsku Adam Jánošík.

V dresu Bruslařů se nominace do národního celku dočkal David Rittich, který bude prozatím jako trojka při pražské části ruského turnaje. Lodivod reprezentace dále ukázal na Tomáše Voráčka, který již hrál v listopadu ve Finsku. Dodatečnou pozvánku obdržel také třicetiletý forvard Tomáš Urban, jenž ve výběru pro moskevský podnik nahradil zraněného Marka Kvapila.
Vzájemné zápasy v tomto ročníku:

2. kolo vs. Chomutov – Mladá Boleslav 2:1

První vzájemný zápas dlouholetých rivalů byl dlouho bez branek. Gólovou listinu otevřel ve 46. minutě David Květoň. Bruslaři vyrovnali v padesáté minutě zásluhou Lukáše Pabišky. Když se zdálo, že duel směřuje do prodloužení. Tečoval kotouč za Ritticha Jakub Sklenář a přisoudil Pirátům tři body.

Branky a nahrávky: 46. D. Květoň (Vondrka, Růžička), 58. Sklenář (Pospíšil) – 50. Pabiška (Urban, Kučný).

15. kolo vs. Mladá Boleslav – Chomutov 2:1

Ve druhém střetnutí se na branku čekalo o poznání méně. Již ve dvanácté minutě překonal Strmeně Tomáš Hyka. Na jeho trefu navázal po polovině hrací doby Tomáš Klimenta a Mladá Boleslav vedla již 2:0. Korigují trefu zaznamenali Chomutovští o dvě minuty později, kdy Ritticha prostřelil Roman Chlouba. Další gól již nepadl, a tak tři body tentokrát zůstaly ve ŠKOENERGO Aréně.

Branky a nahrávky: 12. Hyka (Ovčačík, Hruška), 31. Klimenta (Stříteský, Rittich) – 33. Chlouba (Mrázek, Šidlík).
Piráti Chomutov

Domácí družina se aktuálně nalézá na sedmém místě se sedmibodovým náskokem na brněnskou Kometu. Po listopadové pauze prohráli Piráti v základní hrací době pouze jednou. Stalo se tak minulý týden v Plzni. V pátečním duelu na ledě Třince Piráti smazali dvoubrankovou ztrátu, zápas dokonce otočili, ale 14 vteřin před koncem domácí srovnali a v následných nájezdech rozhodl Vladimír Luka. Chomutov tak začal druhou polovinu ziskem jednoho bodu.

Nejproduktivnější hráči týmu:

1. Roman Červenka – 25 zápasů, 31b (12+19)
2. Michal Vondrka – 27 zápasů, 16b (8+8)
3. Vladimír Růžička – 25 zápasů, 15b (5+10)
4. Tomáš Pospíšil – 26 zápasů, 14b (6+8)
5. Jan Rutta – 25 zápasů, 12b (3+9)

Statistiky brankářů:

1. Miroslav Kopřiva – 20 zápasů, 93,32% úsp. zákroků
2. Jan Strmeň – 11 zápasů, 90,16% úsp. zákroků
3. Miroslav Hanuljak – 2 zápasy, 88,68% úsp. zákroků
BK Mladá Boleslav

Bruslařskému se zatím v této sezóně velmi daří. Po dosud odehraných sedmadvaceti kolech patří Středočechům třetí pozice o bod za Olomoucí. Jasnou oporou je brankář David Rittich. V pátečním kole hostila Mladá Boleslav na vlastním ledě Královy Pardubice, které si dokázali ze ŠKOENERGO Arény odvést tři body za výhru 4:2.

1. Tomáš Urban – 26 zápasů, 19b (9+10)
2. Richard Jarůšek – 25 zápasů, 18b (11+7)
3. David Výborný – 27 zápasů, 17b (7+10)
4. Matěj Stříteský – 27 zápasů, 14b (4+10)
5. Lukáš Pabiška – 24 zápasů, 13b (8+5)

1. David Rittich – 26 zápasů, 92,07% úsp. zákroků
2. Milan Řehoř – 1 zápas, 100% úsp. zákroků *

* Milan Řehoř již působí v prvoligovém Přerově.
Přeji krásné pozdní nedělní odpoledne všem hokejovým fanouškům! Tipsport extraliga má dnes na svém programu kompletní porci zápasů již 28.kola. My se společně budeme blíže věnovat jednomu z nich, a to duelu mezi Piráti Chomutov a BK Mladá Boleslav. Úvodní buly bude v chomutovské SD ARÉNĚ vhozeno v tradičních 17:30! Přeji hezký sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.