SESTŘIH: 32. kolo extraligy, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav 4:1

Energetici ve druhé třetině přidali ještě dvě branky a Boleslav poráží poprvé v letošní sezoně. S diváky se tak v roce 2015 loučí výhrou. Loučím se s vámi i já, děkuji za sledování.
59:33
Martin Rýgl (MBL) obdržel 2+2 minuty za hrubost a Michal Vachovec (KVA) taktéž 2+2 minuty za hrubost.
59:33
Ke konci zápasu tu máme kulturní vložku v podobě pěstního souboje mezi Vachovcem a Rýglem. Karlovarský útočník využil svých váhových parametrů a soupeře poměrně rychle složil k zemi.
58:57
Nakonec se ještě hosté dostali kupředu a Ovčačík vypálil dobrou střelu, Závorka ji ale vyrazil ramenem.
58:37
Utkání se dohrává s pukem na karlovarských holích, ti se snaží ještě jednou skórovat, hosté už se jen brání.
58:08
Vachovec mohl pálit, stál přímo proti Růžičkovi, ale ještě přihrával na spoluhráče, k tomu už se ale kotouč nedostal.
57:27
Diváci si žádají pověstného bůra, hokejisté se snaží, mají obrovský tlak, ale vždy to zkazí v závěru.
Dnešní utkání sleduje 3610 diváků.
56:50
Domácí byli i nadále usazeni v útočném pásmu, sami se z něj ale vyhnali Rachůnkovo nepovedenou přihrávkou.
56:10
Za potlesku celé arény se Rittich velmi těžko zvedá a odjíždí na střídačku, v brance ho nahrazuje Martin Růžička.
56:10
David Rittich ale zůstává ležet na ledu a je velmi otřesen, zdá se, že ho při dorážce trefil puk někam do oblasti krku.
56:10
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. MARTIN BARTEK se dostal do úniku, napřáhl k tvrdé střele, nakonec ale vyslal mírnější. Rittich puk vyrazil do vzduchu a BARTEK ho z první poslal do sítě. Asistence: Jaroslav Kůs
55:45
Domácí se po zisku puku nikam neženou a spíše ho vyváží do středního pásma, poté střídají.
55:16
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, puk ale je honí po mantinelech, ke střele se vůbec nedostali.
54:26
Boleslavští opět v útočném pásmu zbytečně až moc kombinovali, a tak se domácí v pohodě dostali k puku a vyvezli ho.
53:51
Hosté to nyní budou mít už hodně těžké, ztrácí dvě branky a zbývá jen šest minut.
53:21
Jako bych to zakřikl. Energetici se dostali do rychlé akce kupředu, první střela z pravé strany Martina Barteka sice mířila jen do mantinelu za bránou, odrazila se ale přesně na druhé straně. Tam se k puku dostal RUDOLF HUNA, který už ho dokázal v pohodě dostat do odkryté klece, Rittich se nestihl přesunout. Asistence: Martin Bartek, Jaroslav Kůs
53:05
Domácí drží sice kotouč, mají problém ho rozehrát, přihrávají si ve vlastním obranném pásmu.
52:21
Boleslav se ubránila i tomuto oslabení a po dnešním zápase si tak výrazně zlepší statistiky ubráněných oslabení.
51:45
Rachůnek se pravděpodobně inspiroval přestávkovým programem a na ledě předvádí krasobruslařské formace místo těch hokejových.
51:06
Hosté se následně osvobozují a v útočném pásmu drží puk u mantinelu, takto se drží cenné vteřiny.
50:50
Od mantinelu se kotouč dostal na modrou k Sičákovi, jeho střela ale skončila přímo v lapačce Davida Ritticha.
50:13
Marosz se dostával do samostatného úniku, Stříteský (MBL) se ho snažil zastavit holí, ta mu ale sklouzla do obličeje karlovarského hráče. Jsou to tedy dvě minuty za vysokou hůl.
49:37
Hosté se snaží v útočném pásmu hodně kombinovat, s tím ale nemají domácí obránci problémy, většinu akcí jim stihnou překazit.
48:41
Nakonec z toho byla pěkná šance, akorát neúčinná. Lenc vypálil z velmi ostrého úhlu, Závorka byl ale u své tyče připravený a kotouč za svá záda nepustil.
48:26
Hosté sevřeli domácí v jejich obranném pásmu, hra se ale nakonec přerušila, jelikož dva hráči po osobním souboji spadli na bránu a posunuli ji.
47:48
Kůs přiťukl na modrou kotouč Sičákovi, ten pořádnou dělovkou prověřil brankáře Ritticha, byl připraven.
47:26
Poslední minuty opět patří domácí Energii. Hráči jsou mnohem aktivnější a mají větší chuť po puku, hosté se jen těžko dostávají do útočného pásma.
46:59
I hosté se vydali kupředu, když se ale dostali ke střele, zlikvidoval ji Závorka.
45:33
Koblasa dokázal vybojovat kotouč v útočném pásmu proti třem protihráčům, pak o něj ale přišel kvůli špatné přihrávce naslepo.
44:38
Domácí se dostali kupředu, Kůs přes celé pásmo našel Barteka, jeho střela z levého kruhu ale skončila jen těsně mimo bránu.
44:16
Poté, co hosté ubránili oslabení, jsou na ledě velmi aktivní. Jednobranková ztráta není veliká, a tak se ji snaží co nejrychleji smazat.
43:44
Domácí se osvobodili z boleslavského tlaku jen za cenu zakázaného uvolnění.
43:24
Musil vyslal na bránu lehkou střelu, jeho spoluhráči ale následně puk dojeli a krátkou chvíli i byli v pásmu.
42:48
Další akce domácích byla zastavena rozhodčím kvůli ofsajdu.
42:28
Dvořákovi ujel puk na modré, Závorka ho chtěl rychle odehrát, ale trefil Jarůška do bruslí. Závorka byl hodně daleko od brány, a tak Jarůškovo střelu z otočky musel na brankové čáře vyrazit právě Dvořák.
42:04
Po střele od modré brány před bránou vznikl obrovský chumel hráčů, puk byl stále volný před bránou, až ho nakonec zalehlo několik hráčů.
41:33
Bartek dostal nabito do jízdy, jeho střelu ale dokázal Rittich vyrazit.
41:13
Hosté hrají již ve čtyřech, ještě zbývá více jak půl minuty klasické přesilové hry.
40:25
Svoboda vyslala na bránu krátce po sobě dvě střely, z obou ale poslal puk pouze do tyče! Tomu se říká smůla...
40:01
Ve druhé třetině jsme se dočkali hned tří branek, cesta k tomu ale byla dlouhá. Domácí poslal do vedení Tomáš Rachůnek po přesném pasu Benáka. Energetici pak měli k dispozici několik přesilových her, takhle špatně je ale v letošní sezoně ještě nehráli, nevytvořili si skoro žádnou šanci. Až po všech možných přesilovkách domácí vstřelili druhou branku, když se k dorážce do prázdné brány dostal Jakub Svoboda. Hosté odpověděli o několik vteřin později, když puk mezi Závorkovy betony procpal Richard Jarůšek. Opět se ale vylučovalo na hostující straně, do druhé periody tak půjdou domácí s dvojitou přesilovkou trvající pětačtyřicet vteřin.
40:00
39:47
Hosté půjdou do tří, za hákování před bránou dostává dvě minuty Ctirad Ovčačík (MBL).
39:04
Na úvod oslabení ale hosté vyhazují až za bránu Závorky.
38:44
Martin Rýgl (MBL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, domácí tak mají možnost odskočit opět do dvoubrankového vedení.
38:16
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Vzápětí je ale velmi rychle sníženo. RICHARD JARŮŠEK přebral puk za brankou, vytočil se před ni a podařilo se mu ho dostat mezi Závorkovými betony až do brány. Asistence: Tomáš Klimenta
37:32
Domácí se dostali do brejku, Sičák z rohu hledal najíždějící Marosze, avšak obránce s brankářem puk zblokovali na JAKUBA SVOBODU, který neměl sebemenší problém dostat puk za Ritticha. Asistence: Vladimír Sičák
37:03
Jak se blíží konec třetiny, tak opět velmi přiostřuje. Velmi tvrdě hraje Gorčík, který na to nemá ani parametry.
36:22
Boleslav je stále na puku a drží domácí pod tlakem, je usazená v pásmu, nemůže se ale dostat do větší šance.
35:53
Hosté hrají již v plném počtu a ihned ohrozili Závorku, Lenc pálil z blízkosti, Závorka si ale místo u své pravé tyče pohlídal.
35:14
Boleslav se opět osvobozuje, zdá se, že se opět ubrání.
34:30
Ovčačík stáhl Marosze za krk k zemi, rozhodčí stále přímo u toho, vylučovat se ale nechystá.
33:39
Na úvod oslabení se hosté osvobozují vyhozením přes celé hřiště.
33:26
Trončinský (MBL) u mantinelu sundal Gorčíka a dostává za to po zásluze dvě minuty.
33:16
Koblasa projel do útočného pásma, prokličkoval se až ke střele, která prošla brankáři mezi betony, puk ale vyklouzl mimo bránu. Následnou dorážku už Rittich chytil.
32:40
Hosté již hrají v plném počtu, museli se ale bránit tlaku první útočné trojice domácích. Ti se sice snažili a drželi se na puku, nedokázali se ale dostat ke střele.
31:42
Opět přichází druhá část přesilové hry a domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
31:22
Gulaši a Sičák se dostali ke střelám, ani jedna se ale moc k brance nepřiblížila, hosté následně vyhazují.
30:47
Brána se ale také posunula, hra je tak přerušena, vhazuje se po levici Ritticha.
30:42
Bartek pálil z vrcholu kruhů, Rittich jeho střelu vyrazil nad sebe, následně se kotouč dostal za bránu.
30:19
Stříteský (MBL) ve středním pásmu sevřel kotouč a dostává za to od rozhodčího dvě minuty, další přesilovka pro domácí.
30:10
Stále ale nemohou vystřídat, jelikož se dopustili zakázaného uvolnění.
30:04
Ovčačík je na ledě, hosté hrají v plném počtu.
29:35
Po Svobodově nepřesné střele vyhazují hosté podruhé, toto pro ně vypadá už dobře.
29:15
Dlouho byli domácí v pásmu, až se podařilo hostům kotouč vyhodit a vystřídat.
28:44
Kůs pálil z mezikruží, bránu ale netrefil. Domácí stále kombinují v útočném pásmu.
28:04
Druhá přesilová hra domácích, za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Ctirad Ovčačík (MBL).
27:26
Pacovský chtěl za bránou domácích dojet kotouč, střetl se ale s rozhodčím a boleslavský hráče se poroučel k zemi.
26:32
Marosz dostal přihrávku před bránu, kde mohl jít sám na Ritticha, krásnou zpětnou přihrávkou ale ještě našel Rachůnka, ten ale nedokázal brankáře hostů překonat.
26:07
Po vhazování tvrdě pálil Voráček, Závorka jeho střelu vyráží.
26:01
Klimenta vyvezl zpoza brány kotouč, snažil se ho zasunout mezi Závorkovy betony, ten je ale držel těsně při sobě. Puk následně končí v lapačce a na řadě je komerční přestávka.
25:41
Mohlo to být o dva! Rittich netrefil při rozehrávce puk a chybělo jen málo, aby mu jej Martin Bartek ukradl.
25:12
Rozhodčí ukázal na střed hřiště, branka platí.
25:12
Ale pozor, je posunutá brána, rozhodčí vše ještě kontroluje na videu!
25:12
Domácí se usadili v útočném pásmu, hosty zamotali a skórovali. Benák skrze pásmo našel hůl TOMÁŠE RACHŮNKA, který už pálil do odkryté sítě! Asistence: Václav Benák
24:38
Zpoza brány se kotouč dostal mezi kruhy na Radana Lence, ten napřáhl k tvrdé střele, Závorka ale stihl vyjet a puk vyrazit, výborný zákrok!
24:05
Lehkou střelou od modré čáry se prezentoval Bárta, Závorka puk ale schoval v lapačce. Bude se vhazovat po jeho pravici.
23:40
Hosté pokračovali v tlaku, domácím se na poslední chvíli podařilo vyhodit a vystřídat.
23:05
Jarůšek si sjel s pukem až před bránu, vypálil, Závorka kotouč ale dokázal vyrazit mimo nebezpečí.
22:40
Hosté ujeli do přečíslení, Klimenta vyzval ke skórování Klepiše, ten ale ztroskotal na Závorkovi, který ho vychytal výborným zákrokem.
22:15
Bičánek (KVA) se snažil odpálit puk, trefil ho ale nešťastně a vyhodil ho mimo hřiště, je za to potrestán menším trestem.
21:48
Dlouhá přihrávka na Barteka se neujala, zachytil ji jeden z boleslavských hráčů a puk následně nahodil do útočného pásma.
21:14
Další akce Koblasy, nyní vzal zakončení na sebe, avšak obránce jeho ránu dokázal zblokovat.
20:47
Koblasa zachytil v útočném pásmu kotouč, nasměroval ho do jízdy Vachovcovi, ten ho ale nedokázal zpracovat a ani vystřelit.
20:30
Do první akce se dostali domácí poté, co Svoboda zavezl kotouč do útočného pásma a rychle vypálil, jeho střelu ale obránce zblokoval do ochranné sítě.
20:01
První perioda nabídla vyrovnaný a bojovný hokej. Celky se spíše přetahovaly o puk, jen chvílemi si některý z nich vytvořil trvalejší tlak. Hosté měli nějaké v přesilovce, tu největší měl ale ještě předtím Trončinský, ten ale trefil tyčku. Druhá perioda začne v 18:58.
20:00
19:31
Je tu ale další vhazování v útočném pásmu domácích, ti se tam dostali poté, co puk opustil hrací plochu.
19:07
Svoboda si vyměňoval kotouč s Bičánkem, až se nějak nedohodli a Svoboda vypálil z otočky, puk ještě před brankářem zachytil obránce.
18:48
Bartek za bránou napadal Ovčačíka, kterého tak donutil ke špatné rozehrávce, je z toho zakázané uvolnění.
17:46
Na ledě se začíná pořádně přiostřovat, hráči se pošťuchují před vhazováním při hře, neustále, rozhodčí na to zatím nereaguje.
17:38
Dnes velmi aktivní Vachovec si udělal výlet skrze boleslavskou obranu, podařilo se mu i zakončit, kotouč se mu ale postavil na hranu, a tak střela tak razantní, jak by chtěl, Rittich ji v klidu chytil.
17:24
Marosz byl natlačen obráncem na brankáře Ritticha, kterého povalil, rozhodčí vykazuje hru do středního pásma pro postavení hráče v brankovišti.
17:01
Až nyní se podařilo domácímu celku dostat se z obranného pásma a vystřídat, po dlouhé době se tak opět v plném počtu.
16:33
Domácí jsou sice v plném počtu, Boleslav je ale usazená v útočném pásmu a drží domácí pod tlakem.
16:01
Rittich pod nátlakem rozehrál o mantinel na střídajícího obránce, puku se tak zmocnil Bulík, najel si s ním na střed, jeho střela ale byla na překonání Ritticha. Ten si poradil i následnými dorážkami.
15:28
Vachovec vyvezl puk z pásma a následně ještě ušetřil několik cenných vteřin.
15:04
Od modré čáry vypálil tvrdě Stříteský, Závorka si ale s jeho pokusem poradil. To už je ale na ledě i Benák a domácí jsou ve čtyřech.
14:48
Domácím se ale daří se hned na úvod osvobodit.
14:35
Hosté jsou v pěti, začíná přesilovka 5 na 3!
14:33
Domácí jdou do tří! Trest na dvě minuty za nedovolené bránění si vykoledoval Tomáš Dvořák (KVA).
14:14
Po střele od modré se Kůsovi podařilo tečova puk těsně mimo bránu hostů, následně ho ještě vybojoval, avšak rozhodčí hru přerušil pro hru vysokou holí.
13:37
Energetici při hře ve čtyřech drží kotouč a snaží se ohrozit Ritticha, zatím ale spíše loví puky po mantinelech.
13:03
Přesilovka neměla dlouhé trvání, jelikož dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Václav Benák (KVA).
12:35
Richard Jarůšek (MBL) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem, první přesilovka pro domácí tým.
12:21
Po střele Stříteského se puk nebezpečně odrazil před Závorkou do jeho protipohybu, nikdo z hostujících hráčů se ale naštěstí pro domácí k puku nedostal.
12:07
Hosté ale dále pokračovali po zisku kotouče v akci, dnes se ale již po několikáté nepohlídali ofsajdové postavení, a tak jejich akce byla zastavena. Následuje druhá komerční pauza.
11:45
Radim Hruška vystihl karlovarskou rozehrávku a v rohu kluziště se dostal k puku, který nahodil z úhlu na Závorku, ten ho vyrazil jen před sebe, kde se ho ujali obránci.
10:52
Barek pálil v útočném pásmu hned po buly, puk ale zůstal v kruhu pro vhazování zaseknutý mezi chumlem hráčů.
10:30
Energie ale pokračovala v akci a od modré pálil Vachovec, jeho střelu už se snažil dorážet Gorčík, ten při tom ale jen podrazil protihráče, rozhodčí ale nevylučuje.
09:54
Bulík vyslal na Ritticha do mantinelu jednoduchou střelu, byla by pro domácí ideální na dorážku, před bránou ale nikdo nestál.
09:19
Hostům je následně odpískán ofsajd, hra je tak opět vykázána do středního pásma.
09:01
Sičák a jeho partner v obraně si zavařili špatnou rozehrávkou, hosté se tak zdarma a lehce dostali k puku, vytvořenou ale nevyužili.
08:20
Po buly se ke střele od modré čáry dostal Marek Trončinský. Jeho nenápadná rána, která byla schována mezi obránci, trefila spojnici, halou to jen zacinkalo!
08:00
Vachovec z brejku nahazoval kotouč před Ritticha, kde se jej snažil tečovat Koblasa, ten byl ale tísněn obránci, a tak se mu to nepodařilo.
07:40
Domácímu celku se nepodařila rychlá rozehrávka, Gorčík nedosáhl na kotouč, a tak se hra vrací před Závorku.
07:11
Trončinský nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujali jeho spoluhráči, byl jim ale k ničemu, jelikož se ocitli v ofsajdu.
06:50
Klepiš převzal kotouč a rozhodl se vzít akci na sebe, po jízdě směrem k bráně ale nakonec ještě zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče právě před Závorkou, ten ale jeho přihrávku schoval do lapačky.
06:39
Boleslav se po buly rychle dostala ke střele, tu ale opět likviduje dobrým zákrokem brankář Závorka. Následuje první komerční přestávka.
06:31
Nevím, co zamýšleli, každopádně se jim to nepodařila, jelikož puk skončil netečovaný za Rittichovo bránou, je to jen zakázané uvolnění.
06:22
Hosté následně raději vyhazují do středního pásma, k puku se dostávají domácí a vymýšlí další útočnou akci.
05:48
Marosz adresoval puk před bránu na kolegu Svobodu, ten byl ale v pohybu vzad, a tak mu chyběl kousíček k uklizení puku do boleslavské brány.
05:18
Rychlý protiútok se Energii nepodařil kvůli zkažené finální přihrávce, která šla jen na připravené obránce.
04:51
Látal zachytil Bartekovo vyhození, a Boleslav se tak i nadále drží v útočném pásmu, domácí obrana si s ní moc neví rady.
04:31
Boleslav se na chvíli usadila v útočném pásmu, vytvořila si kratičký tlak, ten ale zakončila jen slabou střelou, se kterou Závorka neměl moc problém.
04:05
Gorčík upaloval do přečíslení dvou proti jednomu, chystal se pro bekhendovou kličkou směrem ke středu hřiště, avšak obránce Trončinský se stihl vrátit a puk mu ve skluzu vypíchl.
03:22
Bartek hledal před bránou Boleslavi Kůse, ten byl ale o kousek dál, a nepodařilo se mu tak puk tečovat mezi brankářovy betony.
02:55
Další jednoduchý zákrok pro Tomáše Závorku po nahození od modré čáry, opět se vhazuje v útočném pásmu hostů, tentokrát na druhé straně.
02:45
Hosté po dlouhé době vybojovali útočné pásmo, Závorka ale puk podržel, hra se tak přerušuje a bude se vhazovat po Závorkově levici.
02:29
Svoboda zavezl kotouč do pásma po pravé straně a před bránou hledal Rachůnka, těsně před ním ale puk jemně tečoval Rittich, a ke karlovarskému útočníkovi tak puk nedošel.
02:04
Boleslav se dostala sice na chvíli kupředu, karlovarská obrana ji ale rychle vytlačila ze svého pásma.
01:39
Po buly nahazoval hostující bek puk do pásma, avšak byl už za půlkou hřiště, a tak je to jen další zakázané uvolnění.
01:28
Hosté se dostali velmi rychle kupředu, ale jejich akce také velmi rychle skončila, byl jim totiž odpískán ofsajd.
01:18
Koblasa si vyjel s kotoučem zpoza brány a snažil se co nejrychleji vystřelit, proti byl ale brankář Rittich, který puk vyrazil pravým betonem.
00:44
V mezikruží dostal Kůs kotouč do jízdy, jeho střelu ale zblokoval jeden z obránců, hosté vyhazují do středního pásma.
00:26
Po buly se k puku dostal Tomáš Rachůnek, který vyslal na hostující brankáře tvrdou střelu, ten byl ale připraven a dokázal ji vyrazit. Následuje další zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
00:18
Ke kotouči se dostali sice hosté, avšak jejich rychlá rozehrávka skončila pouze na zakázaném uvolnění. Vhazování po levici Ritticha.
00:07
Úvodní vhazování vyhráli domácí hokejisté, kteří se snažili dostat kupředu po pravé straně, to se jim ale nepodařilo.
00:01
Hráči obou celků jsou již nastoupeni na hrací ploše, utkání za okamžik začne.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Dvořák, Sičák "A", Rodney, Gulaši, Benák, Redlihs, J. Tomeček – Rachůnek, Marosz, Svoboda – Huna, Kůs, Bartek – Harkabus, Vachovec "A", Koblasa – Gorčík, Bulík, Beránek. Trenér: Peter Oremus

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Voráček, Trončinský "A", Holub, Ovčačík, Kučný, Rýgl – Jarůšek, Klepiš, Klimenta "A" – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Musil, Lenc – Bárta, Hruška, Pabiška "C" – Kubica. Trenér: František Výborný

Rozhodčí: Fraňo, Svoboda – Brejcha, Suchánek.
HC Energie Karlovy Vary – domácí propadák

Energetici se od titulu v roce 2009 jen trápí, s každou sezonou je to ale stále horší. Každý rok se dávají cíle na předkolo play-off, to je v letoší sezoně docela daleko. Bodově by se na něj dalo dosáhnout, avšak výkony nějakému zlepšení moc nenapovídají. Jsou určité pasáže, kdy se zdá, že se vše v lepší obrátí, avšak i to se přeruší. Dvě prohraná derby vysokým výsledkem, nášup v Liberci, to vše karlovarské hokejisty sráží. Jediné, co se Karlovarským dařilo, bylo porážet pražskou Spartou. V sobotu ale skončila i tato dobrá série, a tak se na výkonu Energie jen těžko hledají pozitiva. S pouhými 32 body jsou totiž předposlední, i z toho se dá ale dostat. Základem je začít bodovat na domácím ledě. KV Arena je asi ale prokletá, energetici získali doma jen 12 bodů a jsou v tomto ohledu jednoznačně nejhorší.

BK Mladá Boleslav – střílející mašina

Nováček, barážový klub... Ještě nedávno takto byla Mladá Boleslav celkem i správně označována, v letošní sezoně ale všem doslova vytírá zrak. Předvádí zcela jiné výkony, než se od ní očekávaly, na začátku soutěže válcovala jednoho soupeře za druhým a zápasy s ní byly pro všechny celky opravdovou výzvou. S přibývajícími zápasy ale postupně Boleslav ztrácí formu, ve vyrovnané tabulce se však pohybuje stále na místech zajišťujících postup do play-off. Boleslavským aktuálně patří 5. příčka, když získali 52 bodů. Forma z posledních zápasů je ale velmi špatná, podařilo se jim vyhrát jen jednou z posledních pěti zápasů. Hned dvě prohry navíc přišly s celky ze spodních pater tabulky, s Pardubicemi a Zlínem. Ve třináctigólové přestřelce pak podlehli Chomutovu a naposledy ztratili zápas s Libercem. Jediná výhra přišla v zápase s Olomoucí, kdy se jim velmi povedl vstup do druhé periody. Když se náhodou celku nedaří, začíná se vždy u toho samého – střelby. V Boleslavi se toho drží od začátku a jsou v této statistice zcela nejaktivnější, na bránu soupeřů vyslali již 1110 střel!

5. Matěj Stříteský – 16 bodů (4+12)
Dobrý den, dovolte mi, abych vás přivítal u sledování online přenosu ze 32. kola Tipsport extraligy, které je zároveň posledním extraligovým kolem v roce 2015. V tomto utkání se spolu střetnou celky HC Energie Karlovy Vary a BK Mladá Boleslav. Úvodní vhazování je naplánováno na 18 hodin v KV Areně.