SESTŘIH: Mladá Boleslav - Sparta 4:3 v prodl.

Napínavé utkání třináctého kola je za námi. Svěřenci Františka Výborného ve třetí třetině góly Voráčka a Stříteského otočili stav ve svůj prospěch, Sparťané ale čtyři minuty před koncem dokázali zásluhou Buchteleho poslat zápas do prodloužení. V něm byli šťastnější boleslavští hokejisté a Tomáš Voráček svým druhým gólem v zápase přiřkl Bruslařům bonusový bod. Ze ŠKOENERGO Arény je to pro dnešek vše, příště na počtenou!
63:22
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je dobojováno, tým z města automobilů si vyšlápl na lídra tabulky a Spartu porazil v prodloužení! Tomáš Pöpperle rozhodně nebude mít čisté svědomí, protože toto nahození TOMÁŠE VORÁČKA se rozhodně dalo chytit! Asistence: David Výborný, Martin Látal.
63:06
Adam Polášek centroval puk do ohně, ale ani jeden z hráčů v rudých dresech se v nepřehledné situaci k puku nedostal.
62:47
Radan Lenc měl na holi rozhodnutí, jenže přečíslení dvou proti jednomu nepřetavil v gól – svou střelu nasměroval přímo do Pöpperleho výstroje!
62:03
Cingelův pokus z ostrého úhlu mezi tři tyče nemířil, Boleslavští mohou založit protiakci.
61:24
Tato Hrbasova rána už z Rittichovy výstroje vypadla, k dorážce se však Sparťané nedostali.
61:18
Pokus Marka Hrbase boleslavského gólmana nezaskočil, hra je znovu přerušena.
61:03
Bekhendový pokus Emingera Rittich rovněž betony vyrazil a o chvilku později pro jistotu přerušil hru.
60:27
Pöpperle pomohl svým kumpánům s rozehrávkou a ke střele se následně dostal Lukáš Pech, strážce boleslavské svatyně ale spolehlivě zasáhl.
60:01
Začalo prodloužení.
A protože střela Dominika Pacovského prosvištěla nad břevnem sparťanské svatyně, o osudu dnešního duelu rozhodne až prodloužení, případně samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:47
David Rittich pro jistotu v nepřehledné situaci podržel puk ve své výstroji, hra je tak ještě jednou přerušena.
59:22
Rudí vyhodili černou pryž na další icing, hra se vrací zpět před Pöpperleho a Josef Jandač si vybírá oddechový čas.
59:04
Už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny a ani jeden tým už se nikam nežene. Přijde na řadu prodloužení?
58:27
Urban s Látalem se vydali napadat sparťanskou rozehrávku, ale s pukem na holích se dlouho nepomazlili.
58:05
Nyní už to neplatí, svěřenci Františka Výborného se usadili v útočném pásmu a vytěžili z toho nepříliš záludný pokus Dominika Pacovského od modré.
57:16
Sparťané rázem ožili a je jich plný led, domácí hokejisté nevědí, kam dřív skočit.
56:20
Sparta právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Nenápadná rána JANA BUCHTELEHO z mezikruží si našla cestu až do sítě a závěr zápasu tak dostal úplně jiný náboj. Asistence: Juraj Mikuš, Daniel Přibyl.
56:13
Holub obětavě spadl Buchtelemu do rány, následná rozehrávka Středočechů však skončila na dalším zakázaném uvolnění.
56:00
Projektil Juraje Mikuše od modré čáry skončil v náruči domácího gólmana, Rittich pro jistotu přerušil hru.
55:21
To platí i necelých pět minut před koncem třetí třetiny, Adam Polášek už byl v ofsajdu.
54:25
Radim Hruška se s tím nepáral a jednoduše vyhodil puk až k Pöpperlemu, hosté jsou jako zkoprnělí a nedaří se jim vymyslet nic smysluplného.
53:59
Rychlonohý Martin Látal pláchl hostujícím zadákům a prosvištěl až před Pöpperleho, jehož ale bekhendovým pokusem překonat nedokázal!
53:52
Strážce boleslavské svatyně nyní pro jistotu přerušil hru a čeká nás poslední komerční přestávka.
53:33
Rozehrávka Mladoboleslavských skončila na zakázaném uvolnění, hra se stěhuje zpět před hrdinu posledních minut Davida Ritticha.
52:39
NEUVĚŘITELNÉ! Lukáš Klimek měl na holi jasný gól, ale David Rittich sebou švihl o zem jako Dominik Hašek v dobách své největší slávy a zákrokem minimálně na Zlatou helmu udržel domácí ve vedení!
51:58
Lukáš Klimek od modré pálil vedle a domácí si mohou alespoň na chvíli oddechnout.
51:12
Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno, hosté ale z obrovského závaru před Davidem Rittichem gól nevytěžili!
50:26
Urban hledal bekhendovou žabičkou rozjetého Martina Látala, ale ten se neposedného puku zmocnil až v rohu kluziště.
50:02
Pan Fraňo si všiml postavení útočícího hráče Mladé Boleslavi v brankovišti, hra je tak vykázána do středního pásma.
49:38
Rozehrávka Pražanů vázne, rudí opět vyhodili touš na icing.
49:22
Ve skvělé pozici se ocitl kanadský útočník Curtis Hamilton, s jehož projektilem si ale Rittich v akrobatickém rozkleku poradil!
48:52
Sparťané vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, v laufu hrající Bruslaři se tak lacino dostávají zpět do útočné třetiny.
47:58
A tu také bleskově využívají! Od modré čáry tvrdě vypálil MATĚJ STŘÍTESKÝ a kotouč prošel přes vše, co mu stálo v cestě. Pöpperle vůbec nic neviděl a byl bez šance na zásah. Asistence: David Výborný.
47:45
Juraj Mikuš (SPA) podruhé v zápase putuje na trestnou lavici, Bruslaři si zahrají další přesilovou hru.
47:30
ŠKOENERGO Aréna hlásí vyprodáno, do ochozů si našlo cestu 4200 diváků!
47:15
Po pravém křídle se protáhl až do zakončení Curtis Hamilton, ale Rittich si s jeho pokusem bez problémů poradil.
46:51
Ani ne po deseti sekundách je hra znovu přerušena, Sparťané vyhodili černou pryž na zakázané uvolnění.
46:42
Bruslařům byl odpískán ofsajd, hra se tak stěhuje do středního pásma.
46:08
Hosté si vytvořili tlak v útočném pásmu a David Rittich vleže přerušil hru. Poté se ještě před domácím gólmanem strhla hromadná strkanice, ale sudí všechny zúčastněné odtrhli od sebe včas.
45:09
Po levém křídle unikl Miroslav Forman, ale jeho následný pokus skončil ve výstroji připraveného Ritticha.
44:43
Puk se o mantinel nečekaně odrazil na hůl Lukáše Cingela, jehož tvrdou ránu bez přípravy z mezikruží David Rittich výtečně lapil!
44:21
Tomáš Pöpperle si nebyl jistý, kde je puk, ale nakonec našel Trončinského nahození ve své lapačce.
44:16
Sparťané vyhodili puk na zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Pöpperleho.
43:59
Asi jsem to zakřikl, protože o minutu později se Bruslařům podařilo vyrovnat! Od modré nahodil puk na Pöpperleho Matěj Stříteský a černou pryž za záda hostujícího gólmana šikovnou tečí dostal TOMÁŠ VORÁČEK. Asistence: Matěj Stříteský, David Výborný.
42:53
Sparťané se stále jen brání, zatím se jim to ale daří znamenitě a domácí se ne a ne prokousat přes zhuštěné střední pásmo.
42:16
Sparta hraje v plném počtu, slovinský reprezentant Sabolič už je na ledě.
41:47
Martin Látal zavezl kotouč do útočného pásma a okamžitě vystřelil, trefil ale jen připraveného Pöpperleho, jenž si poradil i s následným pokusem Pacovského od modré.
41:22
Obě bomby čerstvého reprezentanta Matěje Stříteského strážce hostující svatyně dokázal eliminovat, po té druhé navíc přerušil hru.
40:48
Výborného projektil Pöpperle svými betony srazil do rohu, ale hostům se nepodařilo vyhodit a tlak Bruslařů pokračuje.
40:16
Tým z města automobilů si hned zkraje třetí třetiny zahraje přesilovku, Robert Sabolič (SPA) putuje za katr na dvě minuty za sekání.
40:01
Prostřední dvacetiminutovku – alespoň, co se gólů týče – ovládli hosté, kteří góly Andreje Kudrny a Daniela Přibyla otočili stav ve svůj prospěch. Příznivci Bruslařů ani po siréně nepřestávají spílat a nadávat čtveřici rozhodčích, kteří ve druhé třetině udělali ze zápasu tak trochu bramboračku. Ve třetí třetině se tak máme rozhodně na co těšit, do ŠKOENERGO Arény se společně vrátíme v 19:20.
40:00
39:34
Gól do šatny, hosté těsně před druhou sirénou otočili stav ve svůj prospěch! Druhá lajna Pražanů se usadila v útočném pásmu a rána DANIELA PŘIBYLA si našla cestu do sítě. Asistence: Jaroslav Hlinka, Jan Buchtele.
39:00
Už se rozběhla poslední minuta druhé třetiny a kotouč je v obranném pásmu Sparty.
38:37
Pech se šikovně zbavil Holuba i Musila, ale včas se vrátil Michal Bárta a nepřipustil další komplikace pro domácí.
37:57
A právě extřinecký útočník nyní vybojoval buly v útočném pásmu, jeho nahození od modré čáry totiž Pöpperle svými betony vykopl do ochranné sítě.
37:34
Domácím byl odpískán další těsný ofsajd, tentokrát se v něm ocitl Lukáš Žejdl.
37:13
Po pravém křídle pláchl Radan Lenc a Pöpperle se štěstím udržel jeho projektil ve své výstroji.
36:59
Rittich si troufl rozehrát, ale namazal jen jednomu ze Sparťanů a kotouč se posléze dostal do mezikruží na hůl Lukáše Pecha, který těsně přestřelil!
36:37
Diváci ve ŠKOENERGO Aréně jsou rudí vzteky, sudí totiž odpískali Bruslařům zakázané uvolnění, které vlastně ani vůbec nebylo.
36:17
Barinkovo nahození bylo přizvednuto do ochranné sítě, vhazovat se tak bude před statisticky nejlepším extraligovým gólmanem Davidem Rittichem.
35:44
Už se hraje dlouho bez přerušení, o kotouč se svádí lítá bitva v rohu kluziště po pravé ruce hostujícího gólmana.
34:46
Nyní už to neplatí, čtvrtá lajna domácích vytlačila lídra tabulky z útočného pásma a Pöpperle se musí mít na pozoru.
34:13
Klimkův střílený pas proskotačil před Rittichem bez povšimnutí, ale tlak Sparty ještě pokračuje.
33:44
Buchtele na útočné modré evidentně zahákoval Ovčačíka, ale sudí přimhouřili všechny čtyři oči a hrát se bude dál v plném počtu hráčů na obou stranách.
33:10
Svěřenci Josefa Jandače vyhodili černou pryž na zakázané uvolnění, buly před Pöpperlem se tak bude po chvilce opakovat.
32:41
A málem z toho byl druhý gól v Pöpperleho síti, ale Lukáš Pabiška strážce hostující svatyně ze skvělé pozice nepřekonal!
32:30
Sparťané se provinili okatou přihrávkou rukou, Středočeši se tak lacino dostali do útočného pásma.
32:19
Středočechům se vůbec nevede v rozehrávce a hosté se znovu nastěhovali do útočného pásma. Vytěžili z toho ale jen nepříliš nebezpečné Mikušovo nahození, s nímž si Rittich poradil.

Komerční přestávka.
31:27
A znovu – hra se vrací zpět před Davida Ritticha.
31:18
Pražany vstřelený gól očividně nabudil a nyní je jich doslova plný led, Bruslaři vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění.
30:37
Je vyrovnáno! Štírek Pech pronikl do útočného pásma, s jeho pokusem si ale Rittich poradil. Kotouč se ale následně odrazil na hůl ANDREJE KUDRNY, který se z pravého kruhu nemýlil! Asistence: Lukáš Pech, Juraj Mikuš.
30:18
Pöpperle přerušil hru, na řadě je další komerční přestávka.
30:08
Pražané se osvobodili a Juraj Mikuš už skáče z trestné lavice zpět na led.
29:31
Touš neposedně poskakoval na sparťanském brankovišti a nechybělo mnoho, aby si ho Adam Polášek srazil do vlastní svatyně!
28:51
Tomáš Urban už je na ledě, hosté teď ale hned dvakrát zahrozili – pokusy Přibyla ani Barinky ale mezi tři tyče nemířily.
28:08
Boleslavští příznivci už zvedali ruce nad hlavu, kotouč ale v nepřehledné situaci zapadl jen do boční sítě Pöpperleho svatyně. Sudí si všimli nedovoleného zákroku Juraje Mikuše (SPA) a poté, co se vrátí na led Urban si domácí zahrají přesilovku.
27:55
Hosté hrají v plném počtu.
27:41
Aktivní Pacovský tentokrát vypálil z mezikruží, ale těsně nad. Sparťané nevědí, kam dřív skočit.
27:17
Domácí předvedli náramnou kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci stál Dominik Pacovský, který orazítkoval tyč!
26:42
Pöpperle ochotně upadl po "souboji" s Tomášem Urbanem (MBL), následovat tak bude hra ve čtyřech hráčích na obou stranách.
26:33
Bruslaři zuby-nehty udrželi puk v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.
25:55
Svěřenci Františka Výborného si zahrají svou první přesilovku, na dvě minuty za držení je vyloučen Michal Barinka (SPA).
25:25
Pražané znovu kostrbatě rozehráli a černá pryž skončila na zakázaném uvolnění.
24:55
Z mezikruží nebezpečně vypálil Lukáš Cingel, ale rána bývalého Lva proletěla těsně vedle pravé tyče Rittichovy svatyně!
24:29
Nyní se to pokusil změnit Richard Jarůšek, ale ke střele se domácí forvard neprokousal.
24:08
Ve druhé třetině sledujeme opatrný hokej na obou stranách, ani jeden tým se do útoku příliš nežene.
23:46
Výbornému ujel kotouč z hokejky, ale Sparťané toho nedokázali náležitě využít.
22:50
Musil trefil jen hůl Jiřího Černocha, ale ani hosté do útočného pásma proniknout nedokázali – ofsajd.
22:18
Z bitvy o puk v rohu kluziště vyšli úspěšněji svěřenci Josefa Jandače, kteří se ale o kotouč zbrklým vyhozením sami připravili.
21:32
Za normálních okolností pes-obranář Jan Holub se vydal na útočný výlet a prudkým nahozením vybojoval buly po Pöpperleho pravé ruce.
20:56
Ihned po buly vypálil Daniel Přibyl, nicméně Rittichova lapačka byla v pravý čas na správném místě.
20:52
Rozehrávka Bruslařů však skončila na zakázaném uvolnění a hra se stěhuje zpět před Davida Ritticha.
20:24
Vytáhlý Kumstát se do zakončení neprokousal a Sparťané o kotouč rychle přišli.
20:01
Úvodní dvacetiminutovka je za námi. K vidění byl zajímavý hokej se šancemi na obou stranách, o něco lepším týmem však byli domácí Bruslaři, kteří navíc vedou už od třetí minuty – gólem, který musel potvrdit až videorozhodčí otevřel skóre bývalý Sparťan David Výborný. Co přinese druhá třetina? To se dozvíme v 18:24.
20:00
19:22
Pražané vyhodili touš jen na icing, hra se tak v poslední minutě úvodní periody vrátí před Tomáše Pöpperleho.
18:58
Na Holuba si u hrazení vyšlápli hned dva Sparťané najednou a domácí bek se skácel k ledu, k nelibosti boleslavských příznivců to ale sudí posoudili jako čistý zákrok.
18:33
Klimenta na útočné modré zaškobrtl a omylem byl v útočném pásmu dříve než s pukem hrající Radim Hruška – postavení mimo hru.
18:18
Pacovský se obětavě vrátil a získal kotouč pro Bruslaře, ti tak mohou nyní v klidu rozehrát.
17:39
Projektil Dominika Pacovského byl přizvednut do ochranné sítě, vhazovat se bude před Tomášem Pöpperlem.
17:05
Richard Jarůšek se jako tank probil až před Pöpperleho, jenže Eminger mu obětavě spadl pod nohy, čímž domácímu útočníkovi znemožnil vystřelit.
16:40
Pro hosty dobře, že to stihli – svěřenci Josefa Jandače totiž o pár sekund později vyhodili černou pryž na zakázané uvolnění.
16:26
Tísněný Robert Sabolič svou střelou orazítkoval pouze zadní hrazení, oba týmy nyní střídají.
15:44
Ve skvělé šanci se ocitl Lukáš Klimek, ale trápící se sparťanský forvard si na Ritticha nepřišel. Poté se před domácím gólmanem zrodil obrovský závar, ale ani z něj branka nepadla!
15:27
Ovčačíkovo nahození ze středního pásma Pöpperle bleskurychle vyklepal ze své lapačky, hosté zakládají protiakci.
14:53
Nahození od mantinelu Pöpperle přizvedl do ochranné sítě, vhazovat se tak bude v útočném pásmu Bruslařů.
14:38
Už se hraje dlouho bez přerušení, o puk se právě svádí nelítostná a nepřehledná bitva v rohu kluziště.
13:44
Po delší době musel být David Rittich v pozoru, ale pokusy Lukáše Pecha ani Roberta Saboliče nemířily mezi tři tyče.
13:19
To se jim ale nepodařilo, svěřenci Františka Výborného dál hrají s pukem na hokejkách a v posledních minutách jsou jednoznačně lepším týmem.
12:58
Musilův pas na Žejdla byl příliš prudký a Pražané mohou založit rychlý protiútok.
12:30
Hlasatel oznámil další komerční přestávku, po jejím konci se bude vhazovat ve středním pásmu.
11:56
Látalův pas mířil Ctiradu Ovčačíkovi na brusle, Bruslaři tak musejí vyklidit útočné pásmo.
11:35
Radan Lenc si šikovně obhodil Emingera, ale sparťanský zadák v rohu kluziště své zaváhání napravil.
11:07
Milimetrový icing teď byl odpískán Stříteskému, jenž vyhodil touš těsně, velmi těsně před červenou čarou.
10:38
Lenc prohrál sprinterský souboj s Čajkovským, týmu z města automobilů tak bylo odpískáno zakázané uvolnění.
10:00
Od brusle jednoho ze Sparťanů se Výborného pas odrazil k volnému Richardu Jarůškovi, který z nějakých tří metrů minul hostující svatyni!
09:47
David Rittich pro jistotu přerušil hru, to už Středočeši hrají v plném počtu.
09:21
Buchtelemu se nepodařilo vystřelit a Bárta pohodlně vyvezl puk z pásma, Jarůškův trest už se chýlí ke svému konci.
08:49
Napotřetí, leč přece se Klimentovi podařilo vyšťourat touš z obranného pásma, Bruslaři se znovu osvobodili.
08:23
Ránu Adama Poláška Rittich se štěstím vyrazil, tlak hostů ale pokračuje.
07:57
Tomáš Urban obral o kotouč nedůrazného Čajkovského a dopravil ho až k Pöpperlemu.
07:31
Richard Jarůšek (MBL) trefil vysokou holí bránícího hráče Sparty a jde si za to odsedět dvouminutový trest.
07:05
Andrej Kudrna se s tím nepáral a švihem vypálil z levého kruhu, jeho projektil ale našel jen nastavenou Rittichovu náruč.
06:56
Michal Bárta byl v pásmu o zlomek sekundy později než jeho spoluhráč bez puku – ofsajd.
06:35
Pöpperle proti nahození Voráčka předvedl další nejistý, pofidérní zákrok, Sparťané posléze vyhodili černou pryž na zakázané uvolnění.
06:12
Nikdo by se zřejmě nedivil, kdyby to už bylo 2:0 pro Bruslaře! Pokus Urbana Pöpperle vyrazil pouze k Dominiku Pacovskému, ale i s projektilem bývalého Sparťana si hostující gólman poradil.
05:52
Radan Lenc z ostrého úhlu posílal kotouč do ohně, ale před Pöpperlem nebyl žádný hráč v bílém dresu.
05:11
Robert Sabolič trefil jen před sebou stojícího Pabišku a svěřenci Josefa Jandače následně o kotouč přišli.
04:44
Adam Polášek se vydal na útočný výlet, ale jeho bekhendový pokus z ostrého úhlu byl přizvednut do ochranné sítě.
03:58
Martin Látal na útočné modré ztratil puk a do rychlého protiútoku zamířil Lukáš Cingel, jenže jeho pokus z levého kruhu mezi tři tyče nemířil.
03:16
Svěřenci Františka Výborného a Mariana Jelínka se přihnali do další šance, Pöpperle však tentokrát dokázal zakročit.
02:35
Gól platí! Tomáš Pöpperle za svá záda pustil nepříliš záludně vyhlížející nahození domácího kapitána DAVIDA VÝBORNÉHO a Středočeši se tak ujímají vedení! Bez asistence.
02:35
Bruslaři se radují z gólu, ale sudí si nejsou jistí a bude se telefonovat!
02:28
Zakázané uvolnění Sparty vrací hru před Tomáše Pöpperleho.
02:18
Bruslaři pouze protečovali puk až k Pöpperlemu, ani jednomu týmu se doposud nepodařilo se na souvislejší časový úsek usadit v útočném pásmu.
01:49
Jiřímu Kučnému touš sjel z hole a podle čárových sudích už byl ve středním pásmu – ofsajd.
01:08
Sám před Rittichem se jako blesk z čistého nebe ocitl Lukáš Cingel, ale nepodařilo se mu ani vystřelit.
00:53
Do šance se zničehonic po levém křídle protáhl Dominik Pacovský, ale hra je pro ofsajd přerušena.
00:27
Úvodní buly ovládli hosté a na nějakou dobu se usadili v útočném pásmu, nicméně Michal Barinka nedokázal udržet kotouč na modré čáře.
00:01

BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Lenc, Urban Pacovský – Klimenta, Hruška, Látal – Musil Žejdl, Bárta

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Mikuš, Švrček, Polášek, Čajkovský, Hrbas, Barinka, Eminger – Kumstát, Pech, Sabolič – Buchtele, Hlinka, Přibyl – Klimek, Cingel, Hamilton – Forman, Černoch, Kudrna.
Mladoboleslavští hokejisté jsou jedním z příjemných překvapení probíhajícího ročníku, momentálně jim totiž patří skvělá pátá příčka v tabulce. Minulou neděli se svěřenci trenérů Františka Výborného a Mariana Jelínka představili ve třinecké WERK Areně. Nepříznivý stav 0:2 dokázali otočit ve svůj prospěch, nakonec ale inkasovali v poslední minutě a Oceláři si v samostatných nájezdech přiřkli bonusový bod. "Máme pořád nějaké rezervy, ale snažíme se pracovat, co nejlépe to jde, navíc nás také drží brankář. Jen nás trochu trápí góly, těch bychom mohli střílet trochu víc," smutnil po zápase zadák Bruslařů Jan Holub.

Sparťané v probíhajícím ročníku vstřelili už neuvěřitelných 54 branek, což je suverénně řadí do čela v této kategorii. Každá mince ale má dvě strany: 44 inkasovaných gólů řadí Pražany na úplné dno, dokonce i poslední Karlovy Vary se mohou pyšnit lepší defenzivou než skvadra Josefa Jandače.

Svůj díl viny na tom nese brankářská jednička Tomáš Pöpperle, jehož úspěšnost zákroků nedosahuje ani devadesátiprocentní hranice. Hlavně kvůli Pöpperlemu Sparta prohrála svůj minulý zápas s Litvínovem – Pražané sice dvakrát vedli zásluhou Čajkovského a Přibyla, ale bývalý reprezentant dvěma neskutečnými kiksy nabídl hostům vyrovnání. V samostatných nájezdech pak dokonal výhru Vervy František Lukeš.
Dobrý den! Srdečně vás vítám u sledování dalšího extraligového zápasu, v němž BK Mladá Boleslav vyzve lídra tabulky, celek HC Sparta Praha. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30, přejeme příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.