SESTŘIH: 39. kolo extraligy, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha 0:2

To už je z tohoto utkání vše, s přáním pěkného večera a úspěšného pracovního týdne se loučím.
Nejlepší hráči utkání
Jakub Klepiš (MBL)
Filip Novotný (SPA)
Utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou je minulostí. Domácí Bruslaři sice byli v první třetině lepší, jenže poté jejich hra upadla a tempo hry diktovali výhradně už jen Pražané, kteří po zodpovědném výkonu podpořeným účinnou hrou z obrany zaslouženě zvítězili a odvážejí si z města automobilů tři body.
59:45
Hykova střela z ofsajdu skončila na plexiskle. Gólman Středočechů už se definitivně vrací do branky.
59:30
Rittich znovu odjíždí na střídačku.
59:19
Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti Pražanů, o osudu utkání je tedy rozhodnuto. Brankář Mladé Boleslavi se vrací zpět mezi tři tyče.
58:55
Domácí jsou až ve středním pásmu, k žádnému tlaku se ani teď neschyluje.
58:45
Trončinského střela od modré znovu skončila v lapačce brankáře Sparty.
58:34
David Rittich zůstává na střídačce, Bruslaři to zkusí v šesti hráčích v poli.
58:34
Oddechový čas pro domácí.
58:34
Bude se vhazovat po levici Filipa Novotného. Boleslavští diváci mezitím hromadně opouštění ŠKOENERGO Arénu.
58:07
David Rittich stále zůstává v brance, Středočeši asi nezkusí ani power-play.
57:45
Bruslaři se drží v pásmu, jenže málo střílejí, Sparta naopak často napadá.
56:38
Zatím to tak nevypadá, protože domácí se musí stále bránit a nemohou odvolat ani brankáře.
56:30
Mladé Boleslavi zbývá posledních několik málo minut ke zdramatizování utkání, dokáže to ještě?
56:28
56:05
Jakub Klepiš se sice dostal do útočného pásma, jenže Pražané ho zahnali do rohu a vzali mu puk.
55:27
Hosté v plném počtu, začíná přesilovka sparťanů.
55:09
Do levého kruhu si najel Tomáš Hyka, který chtěl zakončit mezi levou tyč a brankáře, jenže Filip Novotný byl pozorný.
54:28
Výlet až do útočného pásma si udělal Čajkovský, jenž si vynutil faul od Tomáše Urbana (MBL), který byl potrestán dvěma minutami za hákování.
54:00
Hosté vyhazují kotouč až za Ritticha, zatím to nevypadá, že se domácí nadechovali k přesilovkovému gólu.
53:44
Dělovka Ctirada Ovčačíka od modré čáry byla tečována do plexiskla.
53:27
K tomu by jim mohla pomoci přesilová hra, jenže v těch se Bruslaři, zejména dnes, trápí. Menší trest za podražení dostal Tomáš Netík (SPA).
53:18
Spartě je odpískáno zakázané uvolnění. Domácí mají jednu z posledních šancí na zdramatizování zápasu.
53:03
Dnešní utkání sleduje 4 128 diváků.
53:03
I slibná Voráčkova rána od modré skončila jen na brankáři Sparty.
52:59
Klimentova střela z velkého úhlu byla zblokována.
52:12
Stále diktují tempo hry hokejisté z hlavního města, kteří kombinují před brankou a aktivní hrou si jdou pro další tříbodový zisk.
50:50
Zpoza branky vystřelil Marek Hrbas, ale Rittich si u pravé tyče počínal sebejistě.
50:30
Pražané jsou aktivní v útočném pásmu a nechtějí Bruslaře pustit ke kotouči.
48:44
Po buly vystřelil z levého kruhu Sabolič, Rittich byl ale pozorný.
47:43
Richard Jarůšek se přes modrou čáru nedostal, znovu se opakuji, ale Sparta přijela do Mladé Boleslavi ve skvělé formě a především s pozornou obranou.
46:57
Tomáš Netík se nakonec zvedá a odjíždí střídat, mezitím je na programu komerční přestávka.
46:56
Voráčkova střela od modré byla zblokována jedním z hostujících hráčů, který se nemůže zvednou z ledu.
46:05
46:04
Ctirad Ovčačík chtěl střílet z první, jenže netrefil puk a Bruslaři přicházejí o pásmo.
45:45
Opět Ovčačík, jenže brankář Sparty zvládá práci a lapačkou víc než výborně.
45:39
Z prostoru mezi modrou čárou a pravým kruhem pálil Ctirad Ovčačík, jeho ránu však lapil opět Filip Novotný, který má skvělou formu.
45:34
Do povedené střely Tomáše Klimenty si lehl pro změnu další sparťan. Boleslavští sice mají šance, jenže Pražané brání na jedničku.
45:20
Pacovského střela od modré se zstavila na brusli jednoho z bránících hráčů.
44:51
I tato přesilovka Středočechů je špatná, domácí si nedokáží vytvořit tlak.
44:18
Bruslaři mají tlak a kombinují, jenže se nemohou dostat ke střele.
44:05
Menší trest za podražení dostal Vladimír Eminger (SPA). Proměňují domácí svůj tlak v gól.
43:37
Klepišova jedovatá rána od modré šla jen těsně vedle branky!
43:14
Bruslaři aktivní v pásmu, hrají ve výhodě!
42:28
Klimenta s Hruškou jeli do útočného pásma, ale sudí jim odpískal ofsajd.
41:24
Tomáš Hyka mohl jet sám na branku, jenže nenabral potřebnou rychlost a brzy ho dostihli dva protihráči, kteří mu uzmuli puk.
40:29
Hned zkraje třetího dějství se hraje nahoru dolů, Boleslavští se snaží vstřelit kontaktní branku.
40:01
Druhá třetina patřila hokejistům pražské Sparty, kteří ji odehráli výborně a dostali se do slušného dvougólového vedení zásluhou Hamiltona a Netíka. Hosté zodpovědně brání a zároveň si dokáží vytvořit efektivní tlak v předbrankovém prostoru. Boleslavští působili ve druhém dějství naopak bezzubě. Vstřelí ve třetí třetině gól, nebo se do této statistiky nezapíší už 120 minut?
Další třetina začne přibližně v 19:26.
40:00
39:58
Ještě jedno zakázané uvolnění na straně Mladé Boleslavi.
39:41
K němu měl výrazně nakročeno Miroslav Forman, jenž už téměř překonal domácího gólmana, ten jen s vypětím sil přerušil hru.
39:24
To už neplatí, sparťané se přesunuli před Davida Ritticha a rádi by přidali třetí zásah jako pojistku.
39:08
Zdá se, že druhá třetina se dohraje ve středním pásmu, kde se drží oba celky.
38:51
Hamiltonovu střelu z levého kruhu podržel brankář Mladé Boleslavi na své hrudi.
38:38
Oba týmy hrají v plném počtu.
38:01
Hra v posledních minutách je značně nevzhledná, domácí se nemohou dostat do pásma, hosté naopak usilovně hlídají svou modrou čáru a čekají na další šance, ze kterých by mohli zahrozit.
36:38
O všem svědčí potyčka Radana Lence (MBL) a Miroslava Formana (SPA) při buly. Hlavnímu sudímu už došla trpělivost, a tak oběma kohoutům udělil dvouminutové tresty za hrubost.
36:34
Lenc pálil od modré čáry po odpískaném ofsajdu. Boleslavští zatím nehrají v optimální herní pohodě.
35:29
Sparta právě vstřelila branku!
Pražané přetavili svůj velký tlak v druhou rozdílovou branku. S kotoučem si najel před branku nikým nepokrytý TOMÁŠ NETÍK, který jej okamžitě uklidil mezi tři tyče. Tentokrát neměl gólman Bruslařů šanci zasáhnout, vše se událo velmi rychle. Bez asistence.
35:25
Buchteleho střela z mezikruží byla zblokována Kučným.
34:49
Martin Procházka se z bezprostřední blízkosti snažil usilovně procpat kotouč pod Rittichovými betony, jenže maskovaný muž v brance domácích předvedl i tentokrát výtečný zákrok.
34:39
Michal Čajkovský poslal od modré puk brankovištěm, ale Rittich vyráží.
34:20
Odpískáno zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
34:00
Na druhé straně pálil z mezikruží z první Jaroslav Hlinka, stále je to ale brankář Středočechů, který drží jejich naděje na bodový zisk a udržení pátého místa v tabulce.
33:40
Přihrávku na modrou čáru obdržel Tomáš Hyka, jenž na nic nečekal a ihned pálil, Filip Novotný ale vyráží.
32:44
Nepříjemné nahození až ze středního pásma musel krotit David Rittich v brance domácích.
32:07
Už to vypadalo, že David Výborný objede branku a zakončí sám, jenže se rozhodl vrátit kotouč ještě na Richarda Jarůška, který číhal před brankovištěm. Boleslavského reprezentanta s číslem 96 však kapitán Bruslařů svým úmyslem nejspíš zaskočil, a tak ani on nezajistil svému týmu vyrovnávací branku.
31:15
Buchtele s Netíkem ujeli dva na jednoho, druhý jmenovaný však nezamířil přesně, a puk si tak cestu mezi tři tyče nenašel.
30:55
Boleslavští hokejisté se snaží dostat do útočného pásma, jenže přechod přes modrou čáru se jim nedaří, a tak se snaží uspět alespoň nahazováním.
30:29
Boje o puk podél mantinelu u trestných lavic zastavil hvizd čárového rozhodčího, jenž ohlásil ofsajd.
30:13
Jaroslav Hlinka dostal v pravém kruhu prostoru, kolik se mu zlíbilo a ohrozil brankáře Středočechů, který znovu přerušuje. Hra domácích je nyní, v polovině zápasu, poměrně statická.
29:22
Pražané jsou znovu v útočném pásmu silní na kotouči a motají hlavy boleslavským obráncům a brankáři Rittichovi.
28:07
Richard Jarůšek dorážel přimo u hranice brankoviště, jenže puk mezi tři tyče nezamířil.
27:25
Do úniku se dostal Richard Jarůšek, jenže měl v cestě hned dva bránící hráče, a tak se ani ke střele na branku nedostal.
27:08
Z otočky vypálil až od modré čáry Tomáš Klimenta, jak ale vyplynulo z jeho střely, boleslavský forward s číslem 24 měl výborný přehled, protože puk mířil přímo na branku Sparty. Filip Novotný byl však podél pravé tyče pohotový.
26:38
Ve ŠKOENERGO Aréně probíhá komerční přestávka. Mezitím můžeme konstatovat, že do druhého dějství vstoupili lépe Pražané, kteří pomalu, ale jistě přebírají otěže utkání. Boleslavští hrají jen na pět obránců, a tak je možné, že jim budou postupně docházet síly.
26:38
Jaroslav Hlinka nahrál Petru Kumstátovi, jenž měl dost prostoru před brankovištěm. Mladou Boleslav však podržel brankář David Rittich, jenž se blýskl těžkým zákrokem.
26:16
26:05
Ani v závěru přesilovky si sparťané tlak nevytvoří, znovu se bude vhazovat ve středním pásmu.
26:01
Pavel Musil zalehl mezi kruhy kotouč a hosté se na něj vrhli jako sršně. Rozhodčí nakonec velkou skrumáž ukončili přerušením hry.
25:54
Michal Čajkovský se napřáhl v pravém kruhu, jenže to trochu přehnal s razancí a praskla mu hokejka.
25:26
Domácí zdržují čas a drží puk u mantinelu podél střídaček.
25:04
Boleslavští vyhráli buly ve středním pásmu a posílají puk na hostující branku.
25:01
Sparťané se v posledních chvílích nemohou dostat před brankáře Davida Ritticha a vytvořit si tlak v útočném pásmu. Hra se také často přerušuje.
24:43
Rozhodčí odpískali chybně icing na straně hostí, a tak se omluvili a vhazovalo se ve středovém kruhu.
24:24
Bruslaři se brzy osvobozují vyhozením puku až za Filipa Novotného.
24:16
Sparta přidala a ze svého důrazu vytěžila přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostal Jakub Klepiš (MBL).
23:50
Nakonec jsou to hosté, kteří jdou do vedení. V mezikruží dostal spoustu prostoru CURTIS HAMILTON, který se napřáhl a nasměroval kotouč do horní části Rittichovy branky. Asistence: Lukáš Klimek.
23:29
Ani ze závaru u brankoviště pražské Sparty nepadl úvodní gól zápasu. Filip Novotný brzy kotouč našel a přerušil hru.
22:56
Martin Procházka dokázal i přes svůj pád v mezikruží zakončit, jenže to nemohlo domácího brankáře výrazněji ohrozit.
22:26
Do Kudrnovy střely si v pravém kruhu lehl obětavě jeden z bránících hráčů Mladé Boleslavi.
21:47
Hlinkova střela z levého kruhu byla zblokována.
21:32
Pražanům bylo odpískáno postavení mimo hru.
21:13
Radan Lenc mohl od pravého mantinelu nahrávat, jenže tak neučinil a raději vystřelil. To se ukázalo jako neefektivní, protože se kotouč nedostal ani k brankáři.
20:45
Kapitán domácích David Výborný nedokázal vyvézt puk z vlastního obranného pásma, protože mu jej vypíchl jeden z hostí.
20:14
Mladoboleslavští zahájili prostřední dějství icingem.
20:01
Čároví rozhodčí ještě řeší nějaké rýhy v ledu ve sparťanském brankovišti, jinak už je vše připraveno na druhou třetinu.
První dějství nabídlo víceméně vyrovnaný hokej, k vidění byly šance na obou stranách, i když možná přeci jen o něco více měli puk na hokejkách hokejisté Mladé Boleslavi. Na to se ale nikdo neptá, protože skóre je stále bezbrankové, a tak se můžeme těšit na druhou třetinu, která snad už nabídne góly.
Další třetina začne přibližně v 18:27.
20:00
19:43
Ještě jedno zakázané uvolnění – tentokrát na straně Bruslařského klubu.
19:23
Boleslavští hokejisté mají puk na hokejkách, ale nemohou se dostat přes modrou čáru.
18:58
Tomáš Hyka trefil z pravého kruhu jen beton Filipa Novotného.
18:52
Radim Hruška hned po buly objel branku a chtěl zakončit podél levé tyče, jenže na to byli sparťanští obránci včetně gólmana připravení.
18:44
Zakázané uvolnění Sparty.
18:26
Tomáš Voráček vystřelil od levého mantinelu, Filip Novotný ale vyškrábl puk špičkou svého betonu.
18:15
17:37
Bruslaři si stále nemohou vytvořit přesilovkový tlak. Takovým tempem hry se asi diváci jen tak gólu nedočkají.
17:09
V oslabení si najel před Davida Ritticha Robert Sabolič. Domácí gólman jen s obtížemi chytil kotouč.
16:50
Tomáš Hyka se sice prokličkoval až k brance, jenže v rozhodující moment stejně ztratil kotouč.
16:33
Hosté se znovu osvobozují, ani jednomu celku vůbec nejdou přesilové hry.
16:15
Bruslaři budou hrát přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostal Michal Dragoun (SPA).
15:49
Boleslavští hokejisté se drží v útočném pásmu, ale k výraznějšímu ohrožení soupeřovy branky se stějně jako Pražané nemohou dostat. Zatím se hraje opatrný hokej.
15:17
15:07
Jakub Klepiš zaměstnal v oslabení Filipa Novotného v brance Sparty.
14:56
Tuto početní výhodu si Holešovičtí taktéž za rámeček nedají, na boleslavskou branku zatím totiž vystřelili jen jednou.
14:25
Rýgl ze středního pásma střílí přímo na branku Sparty.
14:06
Hosté stále nepřekročili modrou čáru.
13:42
Ani Pražané se nemohou usadit v přesilové hře v útočném pásmu.
13:17
Znovu se vylučuje, tentokrát ale poprvé na straně Bruslařského klubu. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasoval Radim Hruška (MBL). Trest započne hned po komerční přestávce.
12:57
12:44
Střela Dominika Pacovského z levého kruhu prosvištěla brankovištěm a čekala na teč, té se však diváci nedočkali, protože hlavní rozhodčí odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti.
12:13
Jedovatá rána Jakuba Klepiše od modré nadělala hostujícímu brankáři starosti, ale za svá záda puk nepustil.
11:59
Ovčačík ztratil na modré kotouč a musí se vracet.
11:38
Mladá Boleslav se znovu nemůže usadit před Filipem Novotným.
11:04
Krátce po buly se hosté osvobozují, když dokázali vyhodit až za Davida Ritticha.
10:57
I druhý trest v zápase náleží Pražanům. Lukáš Klimek (SPA) byl vykázán na dvě minuty za krosček.
10:43
Po jedné ze střel vyrazil Filip Novotný puk jen přes sebe a před brankou stál pohotový Tomáš Urban, jenž ale trestuhodně brankářovy betony neprostřelil.
10:19
Další ránu Hamiltona z levého kruhu zblokoval Kučný.
10:11
Ctirad Ovčačík obětavě lehl do tvrdé střely a zůstal ležet na ledě, po přerušení ale odjíždí po svých.
10:05
Za boleslavskou brankou se udála menší strkanice, rozhodčí však s Tomášem Voráčkem jen promluvil a nebude vylučovat.
09:41
Netík v mezikruží nezachytil puk, a hosté se tak musí stěhovat pryč z pásma.
08:59
První icing tohoto zápasu obstarali domácí Bruslaři. Hra se stěhuje před boleslavského brankáře.
08:12
Kubica se ocitl v mezikruží ve výhodné pozici pro střelbu, jenže neobdržel žádnou přihrávku.
07:23
Juraj Mikuš pálil od modré čáry skrz stínící hráče, jenže ani tentokrát si kotouč mezi cestu mezi tři tyče nenašel.
06:54
Sparta je při chuti. Sabolič vyzval k zakončení Klimka, jenže Rittich se k pravé tyči přesunul včas.
06:45
Z hranice brankoviště zakončoval Daniel Přibyl, ale i tentokrát byl brankář s číslem 33 pozorný.
06:27
Jan Buchtele způsobil svou střelou slušný zmatek v brankovišti Středočechů, jenže David Rittich se dostal ke kotouči dříve než jeho protihráči a přerušil hru.
06:10
Ve ŠKOENERGO Aréně probíhá komerční přestávka, boleslavští fanoušci mezitím skandují jméno domácího kapitána Davida Výborného, jenž oslavil úctyhodné 41. narozeniny.
06:02
Dominik Pacovský se dostal na hranici brankoviště k odraženému kotouči, který ale mezi tři tyče nezapadl. Otřel se totiž o levou tyč!
05:26
Do útoku se dostali také sparťané, kteří kombinují před maskovaným mužem v zelenobílých barvách.
04:59
Při další střele domácího obránce s číslem čtyři byla jeho rána zblokována bránícím hráčem.
04:38
Tomáš Voráček pálil od modré čáry mimo tři tyče – puk orazítkoval jen mantinel.
04:24
K brance Sparty si sjížděl Tomáš Hyka, a tak Filip Novotný pro jistotu přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
04:15
O pár sekund později si už ale Klimek vedl lépe. Napřáhl se na modré čáře, jenže David Rittich v boleslavské bráně přerušil hru.
04:03
Klimkovi se z levého kruhu nepovedlo vystřelit, domácí jej obrali o kotouč.
02:51
02:45
I do třetice zahrozil Marek Trončinský. Skrz stínící hráče poslal kotouč do brankoviště a brankář ho nezvládl zkrotit. Nenašel se však žádný z Bruslařů, který by mohl dorážet do prázdné klece.
02:36
Tentokrát si stejný hráč Mladé Boleslavi najel až skoro k modré čáře, gólman Sparty měl dobrý výhled, a tak znovu přerušil.
02:30
O něco lépe už pálil Marek Trončinský, jenž se napřáhl v pravém kruhu. Filip Novotný stěží udržel kotouč na své hrudi.
02:26
Od pravého mantinelu zkusil vystřelit Dominik Pacovský, brankář Sparty bez problémů chytá puk do své lapačky.
02:09
Holešovičtí mají kotouč na svých holích ve středním pásmu, tato přesilovka domácích nepatří mezi povedené.
01:43
Ani Tomáš Hyka nedokázal ve stejném místě jako jeho kapitán udržet kotouč, natož někomu ze svých spoluhráčů přihrát. Domácí se stěhují opět z pásma.
01:17
Výborný byl za brankou odstaven od puku a Pražané se znovu osvobozují.
00:56
Petr Kumstát zachytil po buly kotouč a vyváží jej z obranného pásma.
00:51
Hned zkraje utkání se vylučuje. Menší trest za sekání inkasoval Curtis Hamilton (SPA).
00:35
Hyka nezachytil na vlastní útočné modřé čáře přihrávku, a tak jde do útoku Sparta.
00:22
Brankář Filip Novotný si hned zpočátku sáhl na puk a po nenápadném nahození na branku přerušuje hru.
00:01
Hráči včetně čtveřice rozhodčích už krouží na ledové ploše, duel 39. kola Tipsport extraligy začne za malou chvíli.

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Hes, Voráček, Trončinský, Rýgl, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Bárta – Hyka, Klepiš, Lenc – Musil, Urban, Pacovský – Kubica, Hruška, Klimenta – Ďurač

HC Sparta Praha: Novotný (Pöpperle) – Polášek, Eminger, Švrček, Čajkovský, Mikuš, Hrbas, Kalina – Buchtele, Přibyl, Netík – Sabolič, Klimek, Hamilton – Kumstát, Hlinka, Forman – Kudrna, Dragoun, Procházka

Rozhodčí: R. Svoboda, Hribik – Flegl, Polonyi.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se letos potkaly dvakrát. Doma dokázala zvítězit Mladá Boleslav, která zdolala Spartu nakonec 4:3 po prodloužení. Utkání v pražské 02 Aréně už ale Bruslařům tolik nevyšlo. Domácí tehdy přetlačili svěřence Františka Výborného a Mariana Jelínka v poměru 4:3 v základní hrací době. Kdo se bude z bodového zisku radovat tentokrát?
BK Mladá Boleslav
Bruslařský klub se nachází na 5. místě v tabulce, pokud však proti Spartě neboduje, vážně mu hrozí pokles, jelikož na šesté příčce se drží Olomouc, jež má shodných 62 bodů.
Boleslavští hokejisté prožili uplynulý víkend velmi úspěšně. Nejdříve dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející duel v Plzni, kde nakonec zvítězili 3:1 a v neděli si v televizním duelu vyšlápli na brněnskou Kometu, kterou porazili hladce 4:1. V pátek se vydali do Slezska na česko-polské pomezí – představili se v Třinci. Toto utkání jim však hrubě nevyšlo, s vicemistrem totiž prohráli ostudně 0:7. Před nedělním zápasem tak bude pro Středočechy klíčové, zda na prohru dokáží zapomenout a namotivovat se k zlepšenému víkendu. I to budeme společně sledovat v neděli večer.
HC Sparta Praha
Ptáte se, jak vlastně naposledy sparťané hráli? V pátek večer totiž celek z Holešovic hrající v libeňské 02 Aréně vzdával hold složkám záchranného systému, a tak měl o motivaci navíc ukázat se v tom nejlepším světle. To se také povedlo! Pražané hostili trápící se Chomutov, který deklasovali 7:1. Jediná černá kaňka tak může být to, že brankář Pöpperle přišel o čisté konto. Výhra nad Piráty však nebyla žádná náhoda – Spartě se totiž poslední dobou nadmíru daří. Aktuálně drží na svém kontě už čtyři výhry za sebou a během těchto duelů nikdy nevstřelila méně než čtyři góly. Důležité tedy bude pro Bruslařský klub hrát disciplinovaně odzadu, což jim ale v posledním duelu činilo vážné problémy. Zmiňme ještě další vysokou výhru, o které se toho v uplynulém týdnu už hodně napsalo a namluvilo – sparťané totiž přivítali rivala z Brna, kterého zostudili poté, co dokázali vyhrát poměrem 9:3.
Závěrem dodejme, že Pražanům patří druhé místo v tabulce a budou se bezesporu ještě pokoušet dohnat suverénně první Liberec.
Pohodový víkendový den z Mladé Boleslavi, kde je na programu střet mezi BK Mladá Boleslav a HC Sparta Praha. Většina vzájemných zápasů těchto soupeřů bývá vyrovnaná a nabízí dramatické momenty. Doufejme, že tomu bude tak i v neděli a duely neskončí tak, jako poslední zápas Mladé Boleslavi nebo ostatně i Sparty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.