Ode mne je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších sportovních přenosů zase někdy příště, příjemný zbytek večera.
Pardubice: #37 Petr Čáslava
Třinec: #28 Kamil Kreps
Je konec, Dynamo v dnešním utkání vítězí 4:1!
59:30
Erik Hrňa (TRI) vyloučen na dvě plus deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.
59:04
Další třinecké nahození končí v rukavici Roberta Kristana.
57:35
Klesla pálil v pokleku od modré čáry, od hokejky Kristana se následně kotouč odrazil do ochranné sítě.
56:45
Pardubice už hrají zodpovědně dozadu, nikam se neženou a vyčkávají na konec utkání.
55:07
55:00
Svoboda se rozhodl v akci 2 na 2 vystřelit, ale trefil pouze rameno Šimona Hrubce.
54:31
Kotouč končí u Kristana, domácí se pokusí o další přesilovkovou akci.
53:48
Zakázané uvolnění Dynama.
53:07
Kamil Kreps (TRI) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
52:54
Nebezpečně pálil Tomáš Plíhal, ale jeho přízemní střela minula pardubickou bránu o pár centimetrů.
52:20
Ladislav Havlík vyhodil kotouč až k Hrubcovi.
51:44
Kristan opět úspěšný, vhazování po levé ruce pardubického gólmana.
51:23
Doudera si dobře vybruslil na modrou čáru, ale jeho následnou dělovku schytala pouze maska Roberta Kristana.
51:17
Tomáš Marcinko (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení.
50:40
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice vedou znovu o tři branky! Tentokrát se dostal do samostatného úniku ADAM HAVLÍK a podobně jako Petr Sýkora nic nevymýšlel a poslal kotouč do dolního rohu Hrubcovy brány. Bez asistence.
50:27
Orsava se prokličkoval až mezi kruhy pro vhazování, ale nad Kristanem nevyzrál.
49:22
Současně vyloučeni Lukáš Jašek (TRI) na dvě minuty za hrubost a Patrik Poulíček (PCE) na dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.
49:14
Polanský našel před bránou postaveného Draveckého, jehož zblokovaný pokus Kristana nikterak neohrozil.
48:02
47:20
Kotouč opustil ledovou plochu, vhazovat se bude před Hrubcem.
47:06
Irgl se pokusil ohrozit Kristana ve vlastním oslabení, ale jeho pokus letěl mimo.
46:30
Třinec takticky drží kotouč na hokejkách, aby ušetřil cenné vteřiny z oslabení.
46:02
Tomáš Plíhal (TRI) vyloučen na dvě minuty za hákování.
45:40
Doudera pálil velice nebezpečně z mezikruží, ale Kristan předvedl nádherný zákrok vyrážečkou!
44:58
Kotouč opět až u Hrubce.
44:40
Domácí se opět uvolňují z tlaku Třince dlouhým výhozem.
44:34
Hrabalovu střelu od modré čáry nebezpečně tečoval těsně před Kristanem Zbyněk Irgl, i s tím si však dokázal slovinský gólman poradit.
43:55
Dynamo ihned po vhazování vyhazuje kotouč ven z obranného pásma.
43:52
David Tomášek (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.
43:17
Sýkora pálil z pravého kruhu pro vhazování, Hrubec vyrazil kotouč pouze nad sebe a následně ho schoval do své lapačky.
43:09
Roupec pouze nahodil kotouč do útočného pásma a se spoluhráči odjíždí střídat.
42:17
Další postavení mimo hru Pardubic.
41:48
Matuš po vhazování pálil pouze těsně vedle tyčky.
41:25
Tybor svou tvrdou ranou příklepem z levé strany mířil pouze do připraveného Hrubce.
40:42
40:01
Druhá třetina skončila a k vidění byly celkem tři branky. Nejdříve navýšil na 2:0 ze samostatného úniku Petr Sýkora. Poté byl k vidění kuriózní moment, Třinec vstřelil branku, která však nebyla uznána, protože jí bylo dosaženo vysokou holí. Poté na 3:0 navýšil střelou od modré čáry Blaž Gregorc a v pětatřicáté minutě snížil na rozdíl dvou branek Kamil Kreps.
40:00
39:20
Douderovu střelu vyrazil Robert Kristan vyrážečkou do rohu kluziště.
38:49
38:35
Čáslavovu střelu tečoval Tomáš Plíhal do ochranné sítě. Vhazování po levici Šimona Hrubce.
37:32
Nahodilovu přihrávku vytečoval z obranného pásma Erik Hrňa, hosté střídají.
36:49
Menší trest pro hráčskou lavici Třince za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpykává Michael Foltýn.
36:10
Nahození Blaže Gregorce lapil bez problémů Šimon Hrubec.
36:01
Odpískáno zakázané uvolnění Třince.
35:43
34:50
Třinec právě vstřelil branku!
Třinec se nakonec dočkal vstřeleného gólu. KAMIL KREPS si vzal kotouč před útočnou modrou čárou, obešel obránce Dynama a zakončil velice přesně. Bez asistence.
34:20
Chmielewski hledal mezi kruhy postaveného Rufera, druhý jmenovaný však na přihrávku nedosáhl.
32:50
Namísto Třince se radují domácí hokejisté! Na modré čáře napřáhl slovinský obránce BLAŽ GREGORC a poslal kotouč do pravého horního rohu třinecké brány. Asistence: Petr Čáslava, Tomáš Marcinko.
32:30
Rolinek se dostal do dobré střelecké pozice o ve vlastním oslabení, avšak vyprášil pouze pravý beton Šimona Hrubce.
32:07
Gól není uznán, protože byl dosažen vysokou holí!
32:07
Třinec vstřelil branku, hlavní rozhodčí jde ovšem pro jistotu zavolat videorozhodčímu, aby se přesvědčil, zda nebylo gólu dosaženo vysokou holí.
31:42
Hrňovu střelu zblokoval jeden z bránících hráčů, puk následně skončil v lapačce Roberta Kristana.
31:20
Rolinek vyhodil kotouč až za bránu Třince, oba celky střídají.
30:47
Klesla pálil od modré čáry a nebýt ochranné sítě za pardubickou bránou, puk by se stal možná suvenýrem jednoho z diváků sedícím v poslední řadě na balkóně.
30:34
Lukáš Nahodil (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
28:42
Pardubice vedou o dvě branky! Tomáše Rolinek vyslal do samostatného úniku pardubického snipera PETRA SÝKORU, který nic nevymýšlel a těsně před Hrubcem poslal kotouč do dolního rohu třinecké brány. Asistence: Tomáš Rolinek, David Tomášek.
27:55
Nahodil to zkusil zpoza Rostislava Klesly, ten jeho pokus ovšem bez větších problémů zblokoval.
26:49
Sledujeme nudnější pasáž hry, k vidění je mnoho nepřesností z obou stran.
26:07
Po ofsajdu Dynama následuje komerční přestávka.
25:24
Roupec vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
24:32
Radoslav Tybor našel volného Havlíka, který v pokleku pálil do horní části hostující brány, Hrubec jeho pokus ovšem vyrazil pravým ramenem.
23:44
Svoboda ukořistil kotouč v útočném pásmu, jeho následná střela minula bránu Třince asi o tři metry.
23:11
Ofsajd Třince.
22:36
Foltýn pálil ještě před útočnou modrou čárou, tento pokus byl pro Roberta Kristana lahůdkou.
22:06
Robert Kristan podruhé! Tentokrát musel gólman Dynama zlikvidovat nejdříve střelu od modré čáry a v leže pak i následnou dorážku.
21:30
Předbrankovou situaci vyřešil Robert Kristan pohotovým zákrokem, když proti střele z bezprostřední blízkosti vymrštil beton.
20:58
Úmyslný ofsajd Třince, vhazování před Hrubcem.
20:22
Petr Sýkora pálil od modré čáry, do střely se obětavě vrhl Josef Hrabal, který si ze začátku druhé třetiny odnese pořádnou modřinu.
20:01
První třetina je za námi a překvapivě v ní vstřelilo jedinou branku pardubické Dynamo! V desáté minutě si vybral Hrubec slabší chvilku, když pustil nahození Petra Čáslavy, který se díky této trefě stává průběžně nejlepším střelcem Dynama.
20:00
19:27
Po nepřesné Starého střele následuje ofsajd Dynama.
19:09
Linhart pálil od modré čáry z první, avšak pravý beton Roberta Kristana byl na místě.
18:39
Kristan si připisuje další úspěšný zákrok a zatím zůstává stoprocentní. Vhazovat se bude po pravici slovinského brankáře.
18:34
18:16
Čáslava vybojoval kotouč v rohu kluziště a následně ho poslal až k třineckému brankáři.
17:49
Třinci se přesilovka vůbec nedaří, Dynamo už potřetí vyhodil kotouč až za Hrubcovu bránu.
17:05
Erik Hrňa poslal svému spoluhráči takřka nechytatelnou přihrávku, Třinec přišel o puk a Dynamo se osvobodilo dlouhým výhozem.
16:34
Radoslav Tybor (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
16:11
Svoboda se řítil kupředu, avšak těsně za modrou čárou nechal puk za sebou, čímž celá útočná akce skončila.
15:49
15:33
Adam Rufer dokázal zpracovat „centr“ z hole jednoho z jeho spoluhráčů, avšak tísněn domácím obráncem byl nucen vystřelit, s čímž si Kristan poradil.
14:45
Domácí vyhazují puk do koncového pásma Třince a na led posílají čerstvé síly.
13:27
Pardubice se namohou uvolnit z třineckého tlaku, a tak Adam Havlík pouze vyhodil kotouč do středního pásma.
12:32
Třinec kombinuje v útočné třetině, Kristan zatím bez práce.
11:34
Do střely Adama Rufera vložil hůl Jaroslav Moučka, čímž kotouč vytečoval do ochranné sítě.
11:02
Poulíček hledal před bránu si najíždějícího Nahodila, puk mu ovšem v koncové fázi přihrávky přeskočil přes čepel.
10:06
Po odpískaném ofsajdu následuje komerční přestávka.
09:32
Tento gól si Hrubec do rámečku rozhodně nedá! PETR ČÁSLAVA nahodil kotouč od levého mantinelu a třinecký brankář si s jeho pokusem nedokázal poradit, díky čemuž se Dynamo dostává do vedení. Bez asistence.
09:12
Moučka předvedl obrovskou chybu v rozehrávce, tu mohl potrestat Hrňa, který však trefil pouze hráče, jenž stál před pardubickou bránou.
07:55
Krásná kombinace v podání Dynama! Marcinko posunul kotouč zpoza brány do rohu na Tybora, který našel před bránou připraveného Adama Havlíka, ten však ztroskotal na zakončení, když bránu asi o metr přestřelil.
07:16
07:12
Hosté vyhazují přes všechny čáry a blíží se konec pardubické přesilovky.
06:26
Štajnoch pálil ihned po vhazování, od vyrážečky Hrubce se však puk odrazil do ochranné sítě.
06:13
Sýkora pálil ze své skoro už tradiční střelecké pozice, avšak střela mu vůbec nesedla a kotouč se pouze „doplazil“ do rohu kluziště.
05:36
Útočné tažení Dynama zastaveno čárovým rozhodčím, který zahlédl ofsajd.
05:16
Josef Hrabal (TRI) vyloučen na dvě minuty za podražení.
04:35
Bokroš to zkusil ihned po vhazování, avšak trefil pouze pravý beton Šimona Hrubce.
04:21
Odražený kotouč se zastavil až o ochrannou síť za Hrubcem.
04:11
Hra přerušena z důvodu přihrávky rukou. Vhazování ve středním pásmu.
03:44
Hosté opět pouze nahazují kotouč do koncového pásma Pardubic, oba celky střídají.
03:07
Odražený kotouč končí na střídačce Dynama, vhazování ve středním pásmu.
02:28
Roman pouze nahodil kotouč do útočného pásma, Třinec je už dlouho v držení kotouče.
02:01
Rákos se snažil projít přes Ščotku, ten však předvedl zodpovědný poziční obranný zákrok a získal kotouč.
01:01
Havlíkovi střela vůbec nesedla, ale ani Třinec z následného protiútoku Kristana neohrozil.
00:25
Sražená střela Kamila Krepse končí v ochranné síti za pardubickou bránou. Vhazování před Kristanem.
00:01
Dravecký je nejlepším střelcem Třince
To v Třinci střelce mají, ale málokdo by asi tipoval, že nejvíce gólů v dresu Třince vstřelil v úvodních třech kolech Tipsport extraligy Vladimír Dravecký. Třicetiletý útočník má na kontě už tři vstřelené branky, což ho řadí na druhé místo v tabulce střelců. Pozadu nezůstává ani dvou gólový Jakub Orsava, Polanský s Irglem mají po jednom gólu, ale Jakub Klepiš zatím zůstává na nule.
Pardubicím chybí střelec
Jsou za námi již tři odehraná kola, v nichž Dynamo vstřelilo dohromady pouze tři branky, o které se postarali Radoslav Tybor, Tomáš Marcinko a Petr Čáslava. To je všechno. Asi si pokládáte otázku, kde jsou jména jako Sýkora, Rolinek, Svoboda nebo Nahodil? Nejsou, alespoň zatím, a to je jeden z hlavních problémů Pardubic. Jedinou útěchou může být fakt, že Pardubice jsou i letos zatím na prvním místě v návštěvnosti domácích utkání, což se ovšem může při špatných výkonech rychle změnit, na záda Dynamu totiž dýchají brněnští fanoušky.
18.9.2015: TRI 1:2 ZLN

Favorit z Třince padl na domácím ledě se Zlínem
Třetí kolo nám přineslo i jedno velké překvapení v podobě třinecké prohry na domácím ledě proti Zlínu. V první třetině nebyla k vidění žádná branka, ovšem na začátku druhého dějství zlínští hokejisté favorizovaného soupeře nemile překvapili, a to hned dvakrát! Nejdříve se trefil v čase 22:38 Tomáš Sýkora a o necelou minutu a půl později přidal branku, která je zaznamenána jako vítězná, Pavel Kubiš. Ve třetí třetině byl Jiří Polanský jediným hráčem, kterému se podařilo vstřelit gól, a tak zlínští hokejisté odjížděli s Třince s plným bodovým ziskem.
18.9.2015: CHO 3:1 PCE

Dynamo opět nezvládlo závěr utkání
Pardubice nadále prahnou po prvním bodu v letošní sezóně Tipsport extraligy, pokusit se o to mohou znovu až v dnešním utkání, protože ani proti Chomutovu se pardubickým hokejistům body ukořistit nepodařilo. Jedinou branku první třetiny vstřelil Vladimír Růžička, o vyrovnání se posléze ve druhé třetině postaral slovenský útočník Radoslav Tybor. Jenže stejně jako v utkání proti Mladé Boleslavi i tentokrát vyhořelo Dynamo v úplném závěru. Na 2:1 zvýšil v čase 58:53 Michal Vondrka a stejný hráč pak přidal dvě sekundy před závěrečnou sirénou ještě třetí hřebík do pardubické rakve.
Příjemný sportovní večer, dovolte mi, abych vás dnes provedl utkáním 4. kola Tipsport extraligy, v němž bude domácí celek Dynamo Pardubice hostit v Tipsport areně hostující tým HC Oceláři Třinec.