SESTŘIH 1.kola: HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 5:1

Ryan Hollweg ještě po zápase přímo na ledové ploše fanouškům zahrál a zazpíval na kytaru, parádní gesto!
Z mé strany to pro dnešek bude vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
A je tu konec! Plzeň ovládla západočeské derby, svého soupeře zdolala 5:1!

Skóre v sedmé minutě otevřel Marcel Hossa. Po něm se ještě prosadili Ondřej Kratěna a Mário Bližňák. Následně dokázal snížit hostující kapitán Radek Duda. V polovině utkání se ale prosadil Miroslav Preisinger a definitivní tečku za zápasem udělala trefa Jakuba Lva v 50. minutě.

Nejlepší hráči: Petr Kadlec – Tomáš Rachůnek
59:35
Zápas už se pouze dohrává, domácí mají puk na svých holích.
59:00
Poslední minuta začala za vítězných chorálů domácího celku.
58:57
Zakázané uvolnění Energie.
58:27
Karlovy Vary si ještě stihly zaútočit, ale prosadit se nedokázaly.
57:56
Pokus Radka Dudy trochu nevědomky vyrazil Machovský svým ramenem do bezpečí.
57:09
Domácí jsou nadále více u puku, ale pochopitelně už se dopředu neženou bezhlavě.
56:23
Po akci Jakuba Lva Tomáš Závorka ani nevěděl, kde má kotouč. Nakonec ho našel pod svými betony.
55:56
Bližňák z voleje nemířil dobře, hostující brankář byl tedy bez práce.
55:44
Kratěnovu nepříliš prudkou střelu z levé strany chytil Závorka.
55:15
Zadražil nadějným pasem zpoza branky hledal Hrušku, ale ten se ke kotouči nepropracoval.
54:55
Jan Schleiss se pokusil kličkou obejít protihráče, ale o puk přišel.
54:20
Po nahození Jaroslava Kracíka podržel Tomáš Závorka puk pod svou lapačkou.
53:12
Karlovy Vary nedokázaly úspěšně založit akci, ofsajd.
53:00
Michal Gulaši nyní statečně zblokoval pokus Marcela Hossy z mezikruží.
Dnešní utkání sleduje 6667 diváků.
52:50
Nakonec z toho nic nebylo a do šance se dostal Ján Sýkora, který ovšem neskóroval. Hossa poté posunul branku za Závorkou a hra je přerušena, následuje komerční přestávka.
52:31
Nahození Michala Moravčíka bekhendem dokázal zastavit David Hruška, který se pokusí rozjet akci hostů.
51:35
Rostislav Marosz z mezikruží nezamířil dobře, Machovský tak byl znovu bez práce.
50:39
Dominik Kubalík pláchl nyní hostující obraně, ale ukličkoval se a kotouč tak skončil vedle Závorkovy svatyně!
50:23
Po pěkné kombinaci na jeden dotek z první střílel Dominik Kubalík, puk šel ale mimo.
49:09
Plzeň právě vstřelila branku!
A máme tu pátou branku v síti Karlových Varů! Tlak první formace nakonec skončil úspěšně, když se k odraženému puku dostal JAKUB LEV (1+2), který tak registruje svůj třetí bod v dnešním zápase a potvrzuje dobrou formu z přípravy, kdy byl rovněž nejproduktivnějším hráčem! Bez asistence.
48:28
Sklenička nahrál na kapitána Ondřeje Kratěnu, jehož pokus šel ale jen do míst, kde byl připravený Závorka.
48:14
Hosté jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, nemohou se dostat z útočného tlaku Plzně.
47:44
Velký tlak domácí třetí formace! Na jeho konci Jaroslav Kracík nabil do střelecké pozice Kubalíkovi, proti němu ale zasáhl pozorný Tomáš Závorka.
47:30
Miroslav Indrák pálil z mezikruží vedle branky.
47:05
Kracík zpoza branky hledal Kubalíka, ten ale v rozhodující chvíli kotouč promáchl.
46:52
Následuje komerční přestávka.
46:52
Ján Sýkora vyjel s kotoučem až před branku, kde se štěstím udržel kotouč Tomáš Závorka! K dorážce se snažil ještě dostat Hossa, ale už to nestihl.
46:33
Zakázané uvolnění karlovarského celku.
46:25
Bližňákův pokus Závorka jen vyrazil, ale k dorážce už se nikdo z domácích nedostal.
46:08
Moravčík ve střelecké pozici našel Kratěnu, ten ale kotouč moc přizvedl.
45:34
Jan Schleiss za brankou nabral puk na hůl a hodil ho zajímavým způsobem před ní, tam se ale naštěstí pro Závorku odrazil do bezpečí! Pěkný kousek domácího útočníka.
45:06
Nepřesně mířil nyní i Michal Vachovec. Karlovy Vary se zastřelují.
44:58
Po vhazování pálil Petr Koblasa vedle branky.
44:54
David Hruška dostal puk před branku, kde ale proti jeho zakončení byl připraven Machovský.
44:45
Teď se Energetici dostali do ofsajdu. Trenér Karel Mlejnek je s dosavadním výkonem svého celku zcela jistě nespokojen.
44:36
A další icing Varů. Těm se nedaří rozehrávka z vlastního obranného pásma.
44:16
Radek Duda krásnou přihrávkou ve středním pásmu do útoku vyslal obránce Vladimíra Sičáka, jehož pokus "golfákem" chytil Matěj Machovský.
43:57
Po nahození Petra Kadlece chytil puk do své lapačky hostující gólman.
43:52
Zakázané uvolnění Karlových Varů, hra se opět dostane až k Závorkovi.
43:32
Jaroslav Kracík předvedl nadějnou útočnou akci, ale poté, co objel branku, ho pěkně vychytal Tomáš Závorka!
43:05
Duda našel ve střelecké pozici Zadražila, jeho pokus ale statečně zblokoval Jakub Jeřábek!
42:49
Jeho další pokus podržel Tomáš Závorka ve své výstroji, hra je přerušena. Vhazovat se bude po pravé straně karlovarského brankáře.
42:31
Individuální akce Davida Skleničky skončila zblokovanou střelou mladého plzeňského obránce.
42:07
Marosz nedokázal zachytit prudkou přihrávku na pravé křídlo a je z toho zakázané uvolnění.
41:34
41:30
Haščák po průniku do útočného pásma střílel vysoko nad.
41:12
Kratěna odpálil puk až k Závorkovi, tahle přesilovka se hostům vůbec nedaří.
40:55
Dudova prudká přihrávka byla ztečována na střídačku.
40:34
Energie se ale zatím nedokázala usadit v útočném pásmu.
40:01
Karlovy Vary mají ještě k dispozici 1 minutu a 34 sekund dlouhou přesilovku. Podaří se jim snížit?
Necelé dvě minuty do začátku třetiny a na plochu plzeňské Home Monitoring Arény už přichází připravení hokejisté.
Dvě třetiny dnešního zápasu jsou za námi. V té aktuálně uběhnuté jsme viděli jen jednu branku, o kterou se postaral domácí útočník Miroslav Preisinger. Plzeň tak v západočeském derby vede 4:1.
Další třetina začne přibližně v 19:15.
40:00
39:34
Ještě tu ale máme vyloučení. Marcel Hossa (PLZ) podrazil soupeře a bude za to pykat dvě minuty. Alespoň v to doufá, že se čas nezkrátí...
39:00
Začala poslední minuta druhé periody.
38:30
Po otočce Gorčíka se puk pohyboval nebezpečně v brankovišti u Machovského, ale nikdo z hostů ho nedokázal zbystřit včas.
37:52
Po přihrávce Rostislava Marosze měl obrovskou šanci Martin Bartek! Zívala na něj totiž poloodkrytá branka Matěje Machovského, slovenský forvard ale poslal kotouč vedle!
36:59
Jakub Jeřábek chtěl rozehrát útočnou akci, ale jeho přihrávka postrádala smysl a je z toho icing.
36:15
Energii se nadále nedaří přechod do útočného pásma, Plzeň totiž zodpovědně brání.
35:30
Schleiss zpoza branky našel Pulpána, jehož pokus Závorka jen vyrazil a k dorážce se snažil dostat Sýkora. To už ale puk stihli hosté odpálit do bezpečí.
35:06
Pak se dostali do útočného pásma a v něm puk raději pokryl Matěj Machovský.
34:56
Pulpánova střela byla tak slabá, že jí hosté zblokovali bez větší snahy.
34:01
Pěknou kombinaci na jeden dotek předvedla čtvrtá formace Plzně, ale finální pas na Hollwega dobře zblokoval Bičánek.
33:45
Karlovy Vary se vůbec nemohou dostat ke kontrole puku a domácí se snaží přidat další branku.
33:22
Petr Kadlec vybízel spoluhráče k teči, ale nevyšlo mu to.
32:54
Pokus Dominika Kubalíka chytil a ve své lapačce ukryl brankář karlovarské Energie, jejíž obrana dnes nepůsobí moc dobře. Následuje komerční přestávka.
32:29
Odražený puk se dostal přímo na hokejku Jaroslava Kracíka, který ovšem trefil jen betony Tomáše Závorky!
32:15
31:55
Hosté podruhé v krátkém sledu vyhazují a mohou tak na led poslat čerstvé hráče.
31:34
Jeřábkův pokus od modré tečoval Jan Schleiss jen do rohu kluziště.
31:26
Ján Sýkora nabral neuvěřitelnou rychlost a přes obránce se prodral až před Závorku, kde mu ale v rozhodující chvíli sjel kotouč z hole!
30:54
Ondřej Kratěna chtěl Závorku překvapit střelou ze strany, ale hostující gólman si s tím snadno poradil.
30:33
Hosté se osvobodili výhozem dříve, než se domácí k něčemu dostali.
30:15
Miroslav Indrák byl před brankou hákován Michalem Gulašim (KVA), který tak dostává dvě trestné minuty.
29:28
Hosté opět propadli v obraně a indiáni se dostali do samostatného úniku potřetí v dnešním utkání! Po přihrávce Jana Schleisse se prosadil MIROSLAV PREISINGER (1+0), který se po Hossovi rovněž dočkal své první soutěžní trefy v plzeňském dresu. Asistence: Jan Schleiss (0+1) a Petr Kadlec (0+2).
28:30
Puk skončil na střídačce Energie a vhazovat se tak nyní bude ve středním pásmu.
28:22
Plzeňští si v útočném pásmu přihráli rukou a tak o něj přichází.
28:14
Hra se opět přesunula k Závorkovi, který pokryl puk.
28:01
Pokus Davida Hrušky z mezikruží byl zblokovaný, ani akce Karlových Varů tak nyní neskončila úspěchem.
27:51
Jaroslav Kracík operoval v útočném pásmu s pukem tak dlouho, až o něj přišel.
27:17
Jeřábek po pravém křídle vyslal Jána Sýkoru, jenž si připravil puk na střelu. Tu ale vyrazil Tomáš Závorka.
26:51
Ihned po vhazování střílel Michal Gulaši, naštěstí pro Machovského šel ale jeho tvrdý pokus mimo.
26:47
Zakázané uvolnění domácích.
26:33
Radek Duda střílel z otočky a jeho pokus nebezpečně tečoval Vojtěch Tomeček, puk ale skončil vedle.
26:04
Úprava ledu se opět značně protáhla, už by se ale mělo pokračovat.
26:04
Dominik Kubalík se prodral před branku, tam ale už tísněný nedokázal zakončit. Následně posunul Závorkovu svatyni a hra tak musela být přerušena. Následuje komerční přestávka.
25:46
Moravčík po buly vystřelil zápěstím, síť ale trefil jen z boku.
25:42
Energetici se dostali do ofsajdu, který byl navíc posouzený jako úmyslný. Vhazovat se bude u Závorky.
25:26
25:05
Puk v ochranné síti nad Machovského brankou, Karlovy Vary tak přijdou o útočné pásmo.
24:55
Mário Bližňák při vlastním oslabení prověřil Závorkovu pozornost, ten obstál!
24:39
Sičákův jedovatý pokus od modré vyprášil Machovského betony!
24:15
A další výhoz domácího celku.
24:00
Duda se nedokázal dostat do útočného pásma a svou akci musí začít z obrany znovu.
23:46
A tam ho dokonce drželi několik sekund za brankou.
23:31
Domácí hned v úvodu posílají puk až k Tomáši Závorkovi.
23:26
A další přesilovka pro Karlovy Vary. Jakub Lev (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
23:05
Jakub Lev se dostal k volnému puku před Závorkou, byl ovšem ve velkém úhlu a tak trefil jen hostujícího brankáře.
22:47
22:27
Ryan Hollweg konečně osvobodil modrobílé a ti tak mohou vystřídat.
22:08
Duda z voleje mířil vedle branky, Energie stále útočí!
21:40
Domácí se nemohou osvobodit, Karlovy Vary se drží v útočném pásmu.
21:25
Pokus Vojtěcha Tomečka byl sražen nad branku.
21:15
Radek Duda neposlal před branku přesnou přihrávku, kotouč tak nikdo do branky dopravit nemohl.
20:47
První přesilovka pro Karlovy Vary. Jakub Jeřábek (PLZ) inkasuje dvouminutový trest za držení.
20:34
Od modré nyní vystřelil tvrdý projektil Bičánek, ale puk zamířil mimo.
20:24
Na druhé straně puk podržel Matěj Machovský.
20:16
Bližňák se dostal do útočného pásma, tam ale jeho pokus zblokoval Tomáš Harant.
20:01
Druhá perioda zanedlouho začne, hráči obou týmů jsou již na hrací ploše připraveni. Domácí celek vede o dva góly, hosté ale prokázali, že umí být také nebezpeční. Další třetiny slibují zajímavou podívanou.
Úvodní třetina úvodního kola Tipsport extraligy 2015/2016 je za námi. V západočeském derby se jako první prosadili domácí, když v sedmé minutě otevřel skóre Marcel Hossa. Druhou branku Plzeňané přidali v přesilovce, trefil se Ondřej Kratěna. V 16. minutě skóroval Mário Bližňák a Škoda vedla již o tři góly. O chvíli později ale snížil hostující kapitán Radek Duda, jenž tak dostal Energii zpátky do hry.
Další třetina začne přibližně v 18:24.
20:00
19:34
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
19:25
Kadlec před brankou nalezl Hollwega, jehož pokus byl ztečovaný, jelikož byl domácí forvard tísněný obránci.
19:06
Schleiss zajímavým způsobem posílal puk před branku, tam se ale pouze od Závorkových betonů odrazil mimo.
18:57
Střela Jakuba Lva od modré čáry byla hosty ztečována nad branku.
18:17
Bližňák zpoza branky dostal kotouč před ní, kde na dorážku čekal Kratěna. Pozorný Závorka ale vyrazil puk betonem vedle.
17:40
Jakub Jeřábek od modré čáry mířil po zemi těsně vedle branky.
17:12
Tomáš Rachůnek byl ale donucen pouze odevzdat puk soupeři a posléze se svými spoluhráči odjel střídat.
17:00
Hosté ihned ožili a znovu jsou v útočném pásmu.
16:35
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie ale vzápětí snižuje a vrací se zpět do hry! Nyní v obraně trochu zaváhali domácí, Tomáš Rachůnek poté přihrávkou z levé strany krásně našel RADKA DUDU (1+0), který překonal Matěje Machovského! Asistence: Tomáš Rachůnek (0+1) a Rostislav Marosz (0+1).
15:38
A už je to o tři branky! Hosté vhazování prohráli a následně zcela propadli v obraně, když se po perfektní přihrávce od Petra Kadlece dostal do samostatného úniku MÁRIO BLIŽŇÁK (1+0), jenž nekompromisně prostřelil Závorku! Asistence: Petr Kadlec (0+1) a Jakub Lev (0+2).
15:27
Rostislav Marosz byl vykázán z buly, nahradí ho Koblasa.
15:26
Led byl uklizen a hra tak znovu bude moci pokračovat.
15:26
Machovský podržel kotouč v lapačce po střele Sebastiána Gorčíka. Následuje komerční přestávka.
15:13
Od modré své spoluhráče k teči vybízel Harant, puk ale jen proletěl napříč útočným pásmem.
14:44
Marcel Hossa z levého křídla trefil jen připraveného Závorku.
14:12
Domácí pokračují v dobrém výkonu a hostující Energii v této chvíli nepouští ani k puku!
13:36
Michal Poletín získal puk ve středním pásmu, nabral rychlost a posléze i vystřelil. Kotouč šel ovšem vedle brány.
13:05
13:04
Lev z voleje mířil moc vysoko.
12:35
V oslabení se do nadějné útočné akce dostal Vojtěch Tomeček, Matěj Machovský ale jeho pokus schoval do své lapačky!
12:06
Domácímu celku se ale zatím kombinace v útočném pásmu nedaří.
11:05
Vladimír Sičák (KVA) už sedí na trestné lavici a domácí tak mají další přesilovu hru. Provinil se krosčekem.
11:05
A je to 2:0 pro plzeňskou Škodu! Domácí měli další ponechanou výhodu a vytvořili si v ní dvě šance. Tu první ONDŘEJ KRATĚNA (1+0) nevyužil, posléze se ale po přihrávce Jakuba Lva od mantinelu prosadil dorážkou a navýšil tak vedení domácích na dvě branky. Asistence: Jakub Lev (0+1).
10:42
Michal Vachovec se v oslabení dostal ke střele, Machovský jí ale vyrazil svým betonem.
10:33
Sýkorův pokus zblokoval Radek Deyl.
10:01
Karlovarští se osvobodili výhozem puku přes všechny čáry.
09:39
Za hru vysokou holí je vyloučen Matěj Zadražil (KVA). První přesilovou hru si tak vyzkouší plzeňští hokejisté.
09:20
Kratěna z pravé strany vyslal nadějnou střelu, ale kotouč skončil mimo.
09:04
Lev byl faulován v šanci a domácí tak mají ponechanou výhodu.
08:22
Radek Deyl nezachytil přihrávku na modrou čáru a z útočného pásma tak musí i Vary.
08:08
Schleiss sice dohnal puk v útočném pásmu, pak ho ale zavezl za branku a tam už o něj přišel.
07:44
Nyní si domácí v útočném pásmu nahráli rukou. Hra je tedy přerušena, Plzeň přijde o útočné pásmo a následuje komerční přestávka.
07:25
Indiáni se znovu nahrnuli do útočného pásma, ale Kracíkovu přihrávku zachytili bránící hráči.
06:57
A máme tu první branku! MARCEL HOSSA (1+0) otevírá skóre dnešního utkání, když obral o puk Jana Tomečka, jenž měl problémy s držením hracího předmětu, a střelou po zemi překonal Tomáše Závorku v brance Karlových Varů! Bez asistence.
06:46
Zakázané uvolnění Škody Plzeň.
06:34
Gorčík vybojoval kotouč ve středním pásmu a předal ho Vojtěchu Tomečkovi, jehož pokus šel ovšem vedle brány.
05:47
Teď už se ale dopředu dostali. Střelecký pokus si na své konto připisuje Martin Bartek, domácí obránci ho ale zblokovali do ochranné sítě nad branku.
05:28
Hosté se neprosadili na modré čáře a tak spíše jen odevzdali puk Plzeňským.
04:35
Po střele Skleničky se snažil na brankovišti dorážet Jaroslav Kracík, ale Závorka puk dokázal udržet a hru přerušil.
04:05
Karlovy Vary se držely v útočném pásmu, ale o puk přišly a dopředu jdou domácí.
03:42
Tomáš Rachůnek si vybruslil před branku a vystřelil, ovšem ani on neměl dobře seřízená mířidla.
03:23
Zakázané uvolnění domácího celku dostane hru před Machovského.
03:15
Preisinger se snažil prodrat obranou, ale nedovedl to.
02:55
Domácí jsou ale mírně aktivnější. Nyní to od modré zápěstím zkusil Michal Moravčík, puk ale letěl mimo.
02:36
Ani jeden z týmů se nynní nemůže usadit na delší dobu v útočném pásmu, hra je poměrně vyrovnaná.
01:55
Do první útočné akce se dostal také hostující celek, Marosz se ale nedostal ke kotouči v rozhodující chvíli a tak z toho nic nebylo.
01:19
Dominik Kubalík se dostal do útočného pásma dříve než Kracík s pukem, ofsajd.
00:56
Nahození Moravčíka podržel ve své lapačce Tomáš Závorka. Vhazovat se bude po jeho pravici.
00:31
V útočném pásmu Plzně byl přidržen puk u mantinelu a hra je tak poprvé v dnešním zápase přerušena.
00:11
Do prvního útoku se snažili jít hosté, ale přihrávku do brejku na Haščáka zachytil Sklenička.
00:01
Čestné vhazování bylo uskutečněno a již za pár okamžiků začne samotné utkání! Pohodlně se usaďte, přeji příjemné počtení.
Za oběti při 11. září 2001 nyní stadion drží minutu ticha.
O slavnostním úvodu jsme se již zmiňovali níže. Nyní hasič Tiernach Cassidy přichází po koberci na ledovou plochu spolu s Martinem Strakou a mnoha dalšími. Stadion tleská ve stoje. Cassidy obstará čestné vhazování před začátkem zápasu.
A po nich nastupují i domácí hráči.
Hokejisté Karlových Varů právě přichází na ledovou plochu.
Stadion se solidně zaplňuje. Doufejme, že dnešní západočeské derby bude doprovázet výborná divácká kulisa.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Sklenička, Kadlec "A", Moravčík, Jeřábek "A", Pulpán, Kubka – Lev, Bližňák, Kratěna "C" – Hossa, Preisinger, Sýkora – Kubalík, Kracík, Indrák – Schleiss, Poletín, Hollweg

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek "A", Benák, Gulaši, Deyl, J. Tomeček – Vachovec, Haščák, Bartek – Rachůnek, Marosz, Duda "C" – Koblasa, Zadražil, Hruška "A" – Gorčík, Osmík, V. Tomeček

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Gebauer, Lederer.
Milníky
Obránce indiánů Jakub Jeřábek dnes odehraje svůj 300. zápas v Tipsport extralize. O dvě stovky méně utkání má odehráno slovenský forvard Ján Sýkora. Oba tak dnes čeká jubilejní utkání.
Slavnostní úvod
Na plzeňském stadionu bude připraven bohatý program již několik hodin před začátkem utkání.

Mezi 13:00 a 17:15 zde vystoupí plzeňská hudební skupina X-Cover. Pro fanoušky zde bude připravený fotobox, pro milovníky herních konzolí zde bude připravena X-Box Game Zone. Pro děti bude připraveno i malování na obličej. V 17:30 slavnostní buly obstará americký hasič Tiernach Cassidy.
Posily obou týmů
Celkem šest posil získal plzeňský tým před touto sezonou. Ze zámoří se do obrany vrátil mladík Tomáš Andrlík, zbytek posil ale patří do ofenzivy. Útočník Jaroslav Kracík se do extraligy vrátil po čtyřech letech v druhé německé lize, Tomáš Pitule se poté do týmu vrátil z hostování na Kladně. Další posilou se stal Michal Poletín ze Slavie, Miroslav Preisinger z Banské Bystrice a také Marcel Hossa.

Rovněž Karlovy Vary přivítaly do svých řad nové hráče. Obránce Václav Benák přišel z Pardubic, během kariéry hrál ale také v Plzni. Z Třince poté přestoupil útočník Rostislav Marosz, jenž hostoval v Olomouci. Za Moru hrával také forvard Tomáš Rachůnek, který rovněž Energii posílil. Ze Švédska se poté vrátil obránce Michal Gulaši, z ruského Chabarovsku přišel do Varů útočník Marcel Haščák.
HC Energie Karlovy Vary – příprava
Karlovarský celek odehrál v přípravě celkem 10 utkání. Vyhrát v základní hrací době ale dokázal jen dvakrát (nad Slavíí a Litoměřicemi), poté jednou zvítězil na nájezdy právě v Plzni. Zbytek utkání prohrál.
Nejvyšší vítězství Karlovy Vary zaznamenaly nad pražskou Slavií – 5:3, nejvyšší prohru poté doma s Chomutovem, kdy ostudně prohráli 1:7. "V tomto zápase by nám dal snad gól i brankář," pravil kriticky jeden z fanoušků Energie.
HC Škoda Plzeň – příprava
Indiáni v přípravném období dosáhli celkem na šest výher v základní hrací době a dvě na nájezdy. Poté ale jednou nájezdy prohráli a čtyřikrát museli sklopit hlavy před soupeřem v základní hrací době. Nejvyšší prohra přišla v utkání s ruským Jekatěrinburgem (0:5), nejvyšší výhra poté na závěr s partnerským klubem v Klatovech (5:2).
A je to tady! Tipsport extraliga 2015/2016 bude dnes zahájena. A hned na úvod nás čeká pikantní utkání – západočeské derby mezi HC Škoda Plzeň a HC Energie Karlovy Vary!

Utkání navíc bude mít i slavnostní úvod, více si ovšem povíme v dalších příspěvcích. Já se jmenuji Michal Belšán a přeji vám příjemné počtení. Doufám, že budete s online přenosem spokojeni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.