Hokejisté Zlína nedokázali na domácím ledě bodovat ani dnes a stále se drží na poslední příčce. Liberec si z dnešního utkání zaslouženě odváží plný bodový zisk. Pro dnešek je to všechno. Hezký zbytek víkendu, napočtenou.
59:28
Liberec právě vstřelil branku!
Výhru Liberce pečetí trefou do prázdné klece BRANKO RADIVOJEVIČ. Asistence: Radim Šimek.
58:54
Zlín si vyžádal oddechový čas a zkouší to bez brankáře.
58:54
Někteří diváci už opouštějí zimní Stadion Luďka Čajky.
58:06
Zlínští se snaží ještě v závěru něco vymyslet, ale budou to mít těžké.
57:11
Kašík si připisuje úspěšný zákrok a opět se vhazuje v obranném pásmu domácích.
56:16
Zdeněk Okál (ZLN) – Martin Ševc (LIB) oba vyfasovali osobní trest za nesportovní chování.
56:16
Domácí Okál vyzýval k bitce hostujícího Ševce, který ale dlouho odmítal a nakonec celou šarvátku odmítl.
55:30
Liberec se dokázal ubránit a je kompletní.
55:20
Drtivý tlak Zlína. Nejprve Birner zblokoval Matějíčkovu dělovku a celou kombinaci ukončil parádní semafor Lašáka, který lapil střelu Aleše Holíka.
54:03
Žižkova střela z levého křídla brankáře Lašáka nezaskočila.
53:24
Další šance pro domácí v podobě přesilové hry. Lukáš Derner (LIB) 2 minuty za podražení.
52:25
Valský si zamíchal s kotoučem a zkusil to na bekhend, ale Kašíka nepřekonal. Šance Zlína na vyrovnání stále žije.
52:25
Valský byl v šanci faulován a Liberec pojede trestné střílení.
50:40
Sudí neodpískali icing a Kašíka otestoval z ostrého úhlu Radivojevič.
50:07
Kašíkovu rozehrávku zachytil pozorný Bakoš, ale podruhé dnes Kašíka nepokořil.
49:26
Zakázané uvolnění Liberce.
49:07
Zlín právě vstřelil branku!
Berani se dočkali trefy v přesilové hře! Těsně před návratem Bakoše na led se tvrdou a přesnou střelou od modré čáry prosazuje OLDRICH KOTVAN. Asistence: Ondřej Veselý.
47:16
Přesilovka pro domácí. Jedna ze šancí nastartovat se k lepšímu výkonu. Martin Bakoš (LIB) 2 minuty za hákování.
45:26
Zlínští si snad poprvé v utkání vytvořili souvislejší tlak, který nakonec vyřešil pohotový Lašák.
42:33
Řepík našel v parádní pozici najíždějícího Birnera, který ale na Kašíka z očí do očí nevyzrál.
40:58
Kotvanovo prudší nahození si Lašák pohlídal. Následuje další buly před brankou Tygrů.
40:22
Řepík tečoval Birnerovu střelu mezi Kašíkovy betony. Brankář Zlína je sklapl včas.
40:01
Čtyřicet minut dnešního duelu je za námi a na světelné tabuli svítí stav 2:0 pro hosty. Liberec byl i ve druhé třetině lepší a zaslouženě dnes vede. Zlín svoji hru vůbec nezlepšil a zatím to je ze strany domácích hodně slabé. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina, která začne v 19:20.
40:00
39:18
Střídačka Liberce si vyžádala oddechový čas.
38:44
Po delší době šance Zlína. Robert Říčka si nabruslil před Lašáka, kterého prověřil slušnou bekhendovou střelou.
38:20
Kubiš opouští trestnou lavici, Zlín je kompletní.
37:12
Útočící hráč Liberce v brankovišti Zlína. Buly ve středním pásmu.
36:40
Ondráček si v oslabení vypracoval slušnou šanci, kterou mu Lašák zneškodnil.
36:14
Další přesilovka pro Liberec. Vyloučen je Pavel Kubiš (ZLN) na dvě minuty za krosček.
34:10
Tygři se v přesilovce neprosadili a domácí jsou v plném počtu.
33:26
Ševc společně s Řepíkem obstřelují branku Kašíka, který šance hostí všechny zvládl pochytat.
32:30
Zlínu se hned povedlo vyhodit kotouč do bezpečí. Tygři začínají opět od vlastní branky.
32:07
Přesilová hra pro Bílé Tygry z Liberce. Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.
31:15
Zimním stadionem Luďka Čajky se nese bouřlivý pískot. Reakce na výkon domácích hokejistů.
30:30
Tygři hrají v plném počtu. Zlín se v přesilovce moc neukázal.
30:05
Lašák sám vyhazuje kotouč do středního pásma. Tragická přesilovka domácích.
29:33
Žižkova slabší střela od modré končí v moci Lašáka. Zlín působí ospalým dojmem.
28:45
Útočící Sýkora byl natlačen obráncem Liberce přímo na Lašáka, který upadl. Hra je přerušena.
28:26
Michal Bulíř (LIB) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.
28:20
Zlínští se trápí a trápí. Domácí fanoušci skandují, že chtějí vidět hokej.
27:34
Cibákovo nahození si Ján Lašák s klidem pohlídal.
27:18
PETR VAMPOLA si hladce nabruslil do útočné třetiny, odkud z pravého kruhu prostřelil Kašíka lehkou střelou mezi betony. Liberec odskakuje již na rozdíl dvou gólů. Bez asistence.
26:44
Střelu Kotvana brankář Tygrů v pohodě viděl a kotouč schoval do lapačky. Další buly v oblasti hostující branky.
26:10
Zlín si v přesilovce trochu zakombinoval, ale na pokoření Lašáka to nestačilo. Tygři jsou zase v plném počtu.
25:33
Liberec se jednoduše po třech nahrávkách osvobozuje.
24:56
Vlachovu střílenou nahrávku Lašák chytá. Oba celky mění formace a vhazuje se u branky Liberce.
24:07
Také Zlín si zahraje přesilovou hru. V dnešním duelu je to vůbec první přesilovka domcích. Lukáš Derner (LIB) 2 minuty za nedovolené bránění.
23:20
Veselý je na ledě, Zlín kompletní. Domácí se mohli hnát do protiútoku, ale rozjetého Veselého zastavil obětavým pádem bránící Ševc.
22:18
Lašák v pohodě rozehrál kotouč i přes napadajícího Petra Holíka.
21:44
Kotvan vyhazuje kotouč přes celé kluziště a domácí se na chvíli osvobozují.
21:19
Je tu přesilová hra pro Liberec. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.
20:50
Liberec si vynutil další vyloučení, Lašák odjel na střídačku a Liberec hraje v signalizované výhodě.
20:26
Tygři začali druhou třetinu slušným náporem.
20:01
V první třetině si nadšenci ledního hokeje příliš neužili. Viděli jsme především hru na jednu branku a jedinou trefu z hokejky libereckého Bakoše. Výkon obou celků připomíná spíše první přátelské utkání. Ze strany domácích je tam hodně chyb a nepřesností. Liberec byl lepším celkem, ale i tam je co zlepšovat.
20:00
19:22
Domácím byl odpískán ofsajd. Buly ve středním pásmu.
18:34
Tygři si dlouho hráli s kotoučem a domácím ho vůbec nechtěli ani zapůjčit.
17:56
Ani tato přesilovka hostí se příliš nevyvedla. Holík je zpátky na ledě.
17:16
Řepík pálil vedle, Tygři ale ještě udrželi útočné pásmo.
16:36
Zlín se musí bránit tlaku Liberce.
15:55
Smolné střídání pro obránce Zlína. Obránce Aleš Holík (ZLN) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a bude za to pykat.
15:55
Aleš Holík předvedl fatální chybu v defenzivě čimž nabídl tutovku Petru Vampolovi. Jeho únik vychytal parádním zákrokem Libor Kašík.
14:18
Obě Říčkovy střely si cestu do liberecké branky nenašly.
13:36
Kašík tentokrát zasahovat nemusel, ale jeho obránci opět chybovali v rozehrávce. Tygři mohli potrestat už několik hrubek v domácí obraně, ale zatím se jim to nepodařilo.
12:58
Je tu komerční přestávka na úpravu ledové plochy.
11:37
Tvrdý pokus Stránského dokázal Kašík vyrazit. Poradil si také s dorážkou Jaroslava Vlacha. Tygři jsou hodně aktivní a Kašík si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.
10:58
Lašák si poradil se střelou Roberta Říčky i jeho následnou dorážkou. Promrzlý brankář Liberce si po delší době osahal kotouč.
10:28
Kašík opět úspěšně zasahuje. Tentokrát brankář PSG zneškodnil střelu Šimka.
9:54
Liberec je jasně lepší. Ze strany domácích je to zatím veliké utrpení.
9:33
Zlínští chybovali v rozehrávce, což mohli využít hosté, ale ti akci překombinovali.
8:54
Veselý naskakuje zpátky do hry a Zlín je kompletní. Liberec první početní výhodu využít nedokázal.
8:13
Matějíček zachytil puk za vlastní brankou a posílá ho přes všechny čáry až za branku Lašáka.
7:50
Ševcova střela byla ztečována do ochranné sítě. Buly před Kašíkem.
7:24
První kombinace se hostům nevyvedla a Zlín se poprvé osvobozuje.
6:50
Je tu první vyloučení dnešního duelu a přesilovka pro Liberec. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.
6:24
Máme tu první komerční přestávku. Vzápětí se bude vhazovat v obranném pásmu Zlína.
5:19
Bomba Jana Výtiska se odrazila od zadního mantinelu přímo do lapačky Kašíka.
4:45
Ulrych posunul kotouč na Dernera, jehož pumelice končí v moci Libora Kašíka. Další buly u zlínské klece.
4:37
Střelu Stránského ukryl do náručí pozorný Kašík.
3:40
Zlínským se ještě nepovedlo vymyslet nějakou pohlednou akci. Tygři opět na kotouči.
3:16
Liberecký MARTIN BAKOŠ nenápadnou střelou do protějšího růžku překvapil všechny přítomné i včetně brankáře Kašíka. Útočník Tygrů se trefil z pěkně ostrého úhlu a posíla Tygry do vedení. Asistence: Branko Radivojevič, Michal Bulíř.
2:55
Žižka chybně rozehrál, ale akce Liberce je přerušena, protože Birnerova teč byla nedovolená. Útočník Tygrů stál Kašíkovi ve výhledu a ocitl se v jeho brankovišti.
2:29
Hostující obránce opouští ledovou plochu za pomocí spoluhráčů, ale moc dobře to s ním nevypadá.
2:29
Kotvan poslal za Lašákovou brankou tvrdě k ledu Plutnara, který se nemůže zvednout z ledu.
1:48
Jelínkovo prudší nahození Kašík vyrazil a do útoku míří s kotoučem na čepeli Robert Říčka.
1:15
Tygři raději nahodili pouze kotouč do útočné třetiny a střídají čerstvé síly.
0:40
Řepík jemně tečoval kotouč po Vampolově bekhendu. Kašík si zapsal první úspěšný zákrok.
0:16
Lašák se vydal v rychlosti z brankoviště, aby rozehrál nahozený kotouč od Petra Holíka. Brankář Tygrů vyřešil tuhle situaci na jedničku a na kotouči jsou hosté.
00:01
Výkony zlínských hokejistů nejsou v letošním ročníku zrovna ideální, což se projevuje i na dnešní návštěvě diváků.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) Řezníček, A. Holík, Žižka, Matějíček, Horák, Kotvan – Veselý, Holík, Čachotský – Kubiš, Cibák, Sýkora – Říčka, Vlach, Okál – Čech, Sedláček, Ondráček.

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Derner, Ulrych, Výtisk, Plutnar, Kájínek – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bakoš, Bulíř – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský.

Rozhodčí: Šindler, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan.
Tipsport extraliga dnes pokračuje již jedenáctým kolem. Zlínští hokejisté dnes přivítají na domácím ledě Bílé Tygry z Liberce. Setkají se dva celky z opačných pólů tabulky. Liberec před novou sezonou znamenitě posílil a drží se na skvělém druhém místě. Na vedoucí Plzeň ztrácí pouhé tři body.

Zlínští hokejisté zažívají podobně jako loni rozpačitý start do soutěže a příliš se jim nedaří. Zlínu sice chybí odehrát tři duely, ale přesto se žlutomodří nachází na posledním čtrnáctém místě v tabulce. Z osmi utkání svěřenci Rostislava Vlacha prohráli hned šest duelů, z toho jeden po samostatných nájezdech. Žádné velké změny v kádru se zatím nekonají. Po nemoci se do tréninku zapojili Filip Čech i David Šťastný. Lodivod PSG naznačil drobné změny v útoku. Poslední dva duely dopadly vždy vítězne pro zlínské hokejisty. Jak dopadne ten dnešní? Utkání startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.