Kometa Brno - Mladá Boleslav: Jiránek poslal k ledu Štencela, pak se strhla bitka

Ani závěrečný tlak Mladé Boleslavi už na výsledku nic nezmění. Po brankách Čermáka, Vojtěcha Němce, Vincoura a Haščáka a na druhé straně Lukáše Pabišky se domácí radují z vítězství 4:1. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Lukáš Pabiška a Marek Čiliak, kterému cenu pro nejlepšího hráče přebírá kapitán Čermák. Ode mne to je pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek nedělního večera a u dalšího onlajnu opět na počtenou.

Střely na bránu:

Kometa 21, Mladá Boleslav 22.
59:42
Vampolův bekhend krátce po vhazování opět likviduje Vejmelka.
59:35
Boleslav v útočném pásmu, Látal zkoušel přihrát na Vampolu před bránu, útočník se čtrnáctkou na zádech trefil pouze Vejmelku.
59:10
Trška raději dobrovolně opustil útočné pásmo, než riskovat přečíslení hostujícího mužstva.
58:20
Zaťovič z vlastního pásma posílá kotouč do bezpečného území.
57:30
Ondřej Němec musí po nepřesně střele zpět do středního pásma pro kotouč, následně jej posílá za Lukášovu bránu a odchází střídat.
56:55
Radan Lenc (MBL) a Leoš Čermák (KOM) si něco vyříkávali u mantinelu a to se opět nelíbilo rozhodčím, takže odcházejí na trestnou lavici odpykat si dvě minuty za hrubost.
56:55
56:35
Martin Látal v obrovské šanci! Boleslavský útočník projel útočným pásmem jako nůž máslem a dostal se až před Vejmelku, který jej ale skvělým zákrokem vychytal.
56:05
Kotouč končí v ochranné síti, hrát se bude před Vejmelkou.
55:47
Tomáš Jiránek (MBL) a Tomáš Malec (KOM) si odpykají dvě minuty za hrubost. Hrát se bude ve stejném počtu.
55:47
55:47
Jan Štencel byl nepříjemně atakován ve středním pásmu a zůstal ležet na ledě, poté se samozřejmě strhla na mela, kde se do sebe pustili Tomáš Malec s Tomášem Jiránkem, nakonec však k žádné větší bitce nedošlo, rozhodčí včas zasáhli.
54:51
Hosté se zbavují puku, za kterým spěchá Kováčik a snaží se rychle vrátit hru do útočného pásma.
54:05
Haščák bojuje o kotouč v rohu kluziště, kde je tvrdě atakován jedním z hostujících obránců. Vše však proběhlo čistě.
53:55
Vampola od mantinelu nepřekvapil Vejmelku.
53:30
Kurkova tečovaná střela od modré čáry končí v ochranné síti, vhazovat se bude po levici Vejmelky.
53:07
Dnešnímu utkání přihlíží 7366 diváků.
52:35
Do Klepišove rány se postavil Malec a boleslavský střelec tak nebyl úspěšný.
52:12
Dočekalova rána hned po buly končí vysoko v ochranné síti.
52:07
Dočekal nahodil ze středního pásma na Lukáše a boleslavský gólman raději skákavý puk podržel a přerušil hru.
52:00
Holub dostal přihrávku do tandemu a okamžitě pálil, naneštěstí pro hostujícího obránce už kotouč opustil útočné pásmo, čárový rozhodčí proto odpískal ofsajd.
51:30
Klepiš rozehrává další akci zpoza vlastní brány.
51:09
Martin Zaťovič těžkou přihrávku na modrou čáru sice dokázal zpracovat, provinil se však ofsajdem.
50:35
Haščák z levé strany povedenou střelou trefuje tyč brány Jana Lukáše!
50:11
Domácí jsou už také kompletní.
49:37
Hosté hrají v plném počtu, Trška stále sedí na trestné lavici. Do útočného pásma se řítí Vampola.
49:11
Káňa jel opět sám na Lukáše, ale boleslavského gólmana neprostřelil!
48:43
Gulaši je zpět na ledě, hraje se ve stejném počtu, než začne přesilová hra bruslařů pěti proti čtyřem.
48:27
Trončinského bomba trefila pouze Čermáka.
48:11
Peter Trška vyloučen na dvě minuty za sekání a hosté tak mají k dispozici zkrácenou přesilovou hru 4 na 3.
48:11
Látalova rána proletěla jen těsně kolem pravé tyče!
47:48
Klepiš v dobré pozici před bránou, nestihl však uklidit kotouč do sítě.
47:20
Ta ale končí hned po chvíli, Tomáš Urban (MBL) si před bránou počínal až moc důrazně, když podrazil svého jmenovce Malce.
47:00
Domácí se okamžitě zbavují kotouče a odpalují ho daleko od své brány.
46:43
Přesilová hra pro hostující mužstvo. Michal Gulaši (KOM) vyloučen na dvě minuty za hrubost.
46:05
Zaťovič si šikovně prohodil obránce u mantinelu a už přihrával najíždějícímu spoluhráči na druhém křídle, nicméně si neuvědomil, že nemá na čepeli kotouč, který mu mezitím odcestoval někam k mantinelu.
45:43
Hosté se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
45:33
Štich s Haščákem se do sebe zaklesli u mantinelu a musel je od sebe rozdělovat rozhodčí, hra ale nadále pokračuje.
44:40
Trška se pokoušel najít dobře najetého Vojtěcha Němce v útočném pásmu, nepřesně.
44:05
Malec zkoušel prostřelit hostující obranu, ta byla ale dobře rozestavena a jeho pokus zablokovala.
43:45
Tomáš Urban najížděl z pravé strany dost osamoceně na Karla Vejmelku, domácí brankář odolal jeho pokusu a boleslavský útočník jen nešťastně zvedá hlavu směrem ke stropu DRFG Areny.
43:25
Trončiského jedovatá střela vypadla Vejmelkovi, ten však po odraženém kotouči hned skočil a opět přerušil hru.
42:44
Hosté se sami hned po buly vyhnali z pásma.
42:40
Nyní Vejmelka přerušuje hru, vhazovat se bude po jeho pravici.
41:59
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
To není dobrý start pro Karla Vejmelku, který se ještě v bráně ani neohřál a už inkasuje. Tomáš Urban poslal kotouč na LUKÁŠE PABIŠKU před brankovištěm, který v pádu překonal brněnského gólmana přesnou tečí. Asistence: Tomáš Urban.
41:40
Hra pokračuje a ve vlastním pásmu rozehrává Štich.
41:33
Střídání v týmu HC Kometa Brno: ze hřiště odchází Marek Čiliak, přichází Karel Vejmelka.
41:33
Po vyjetí Čiliaka z brány se dostali do šance Boleslavští, kteří se snažili vrátit puk do brány po nepřesné rozehrávce brněnského gólmana, pak ale přišla hodně nešťastná situace. Marek Čiliak podklouzl a dopadl tak špatně, že pro něho momentálně musela přijet dvojice doktorů s nosítkami. Celé hala tleská brněnskému gólmanovi, kterého pochopitelně v bráně nahrazuje Karel Vejmelka.
41:00
Kometa právě vstřelila branku!
Uběhla přesně jedna minuta ze třetí třetiny a domácí se radují ze čtvrtého gólu. Jan Káňa se ujal kotouče po vyhraném vhazování, poslal jej mezi kruhy na volného TOMÁŠE VINCOURA, který tvrdou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Káňa, Leoš Čermák.
40:43
Pabiška se pokusil prosmýknout se podél mantinelu, nakonec ale kotouč končí mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:30
Zohorna našel skvěle zpoza brány Zaťoviče, kterému ale střela nesedla a Lukáš si připsal úspěšný zákrok.
40:04
Boleslavští hrají v plném počtu.
40:01
Ve druhé části si domácí připsali na své konto další branku, když Marcel Haščák střelou zpoza obránce překvapil Jana Lukáše. Hosté ve druhé třetině hned čtyřikrát pykali na trestné lavici, naštěstí pro partu kolem kapitána Hanzlíka ani jednu početní výhodu ve druhé třetině domácí nevyužili i tak však budou vstupovat do závěrečného dějství s tříbrankovým náskokem. Třetí třetina začne přibližně v 18:50.

Střely na branku po druhé třetině:

Kometa 15, Mladá Boleslav 14.
40:00
39:50
Druhá třetina se už pouze dohrává.
39:24
Urban zachytil kotouč ve středním pásmu a chtěl rychle přejít do protiútoku, naneštěstí pro boleslavského útočníka se jeho spoluhráči rozhodli střídat, takže útočné pásmo opustit nestihli. Ofsajd.
39:02
Ondřej Němec v rychlosti přejel do útočného pásma a trefil boční síť.
38:31
Domácí se snaží rychlými přihrávkami překombinovat stojící obránce, ale Němcovi na modré čáře přeskočil kotouč hokejku.
38:04
Jiří Kurka (MBL) podrazil vedle vlastní brány Tomáše VIncoura a míří na trestnou lavici. Další přesilová hra pro domácí.
37:47
Haščák opět zkusil prověřit Lukáše, tentokrát byl úspěšnější hostující brankář.
37:20
Eratovi v útočném pásmu utekl kotouč od brusle a Boleslavští v čele s Vampolou se vrhají do útoku.
37:00
Dočekal si dobře najížděl před Lukáše, v rozhodující situaci ale netrefil puk.
36:31
Hodně složitou situaci nyní musel řešit Marek Čiliak, který s velkým štěstím zastavil tečovanou střelu od modré čáry a následně zalehl kotouč.
36:05
Hosté jsou v útočném pásmu, Holubovu ránu od modré však zastavil Nečas.
34:58
Lenc s Látalem dobře napadají rozehrávku domácích a Ondřej Němec musel být pozorný proti forčekujícím protihráčům, nakonec si ale poradil.
34:26
Jak jednoduché to v hokeji může být nyní ukázal MARCEL HAŠČÁK. Slovenský útočník přejel modrou čáru, vystřelil zápěstím zpoza obránce a Lukáš nedokázal jeho pokus zachytit. Asistence: Vojtěch Němec.
34:06
Vojtěch Němec si dobře najel na Zohornovu přihráku, do jeho pokusu ale padl jeden z protihráčů a následně Boleslavští odpalují puk na zakázané uvolnění.
33:22
Trončinský je zpět na ledě. Hosté jsou kompletní.
33:15
Hosté vyhazují přes všechny čáry a osvobozují se.
33:08
Další Gulašiho rána, tentokrát sražena jedním z bránících hráčů a Jan Lukáš skočil po kotouči tygřím skokem, hra je přerušena.
32:56
Gulašiho dělovka od modré čáry prolétla těsně kolem tyče boleslavské brány.
32:20
Káňa ve skvělé pozici mezi kruhy přestřelil Lukášovu bránu.
31:41
Urban v oslabení unikal, v rozhodující chvíli ale upadl, nejspíše bez cizího zavinění. Alespoň tak to viděli rozhodčí.
31:21
Nyní je potrestána hostující střídačka, Boleslavští měli na ledě příliš mnoho hráčů. Trest odpyká Marek Trončinský (MBL).
31:05
Jan Káňa jel úplně sám na Lukáše, ale přestřelil. To byly dvě obrovské šance domácích.
30:40
V obrovské šanci se nyní zjevil Martin Nečas, v rozhodující chvíli chtěl ještě předložit kotouč Martinu Zaťovičovi do prázdné brány, ale nepřesně!
30:01
Vojtěch Němec z velkého úhlu zkusil pozornost Lukáše, netrefil ale ideálně, následně se do šance dostal Dočekal, který neprostřelil clonící hráče.
29:42
A hosté jsou již v plném počtu. Tato přesilová hra se domácím moc nepovedla.
29:15
Hanžlík dobře podržel puk a následně jej odpálil do bezpečí. Boleslavští se dobře brání.
28:40
Musil se snažil zahrozit v oslabení. Měl dobrou rychlost, brněnští obránci ho ale zvládli dojet a čistě ho obehrát.
28:10
Kováčikovi nyní vůbec nesedla střela a hosté se osvobozují.
27:42
Následně však boleslavský útočník podrazil Martina Erata u mantinelu a putuje na trestnou lavici. Přesilová hra po Kometu.
27:30
V šanci Pabiška, který dostal dobrou přihrávku zpoza brány, ale neprocedil puk do sítě!
27:00
Vhazování zvládli lépe domácí, Ondřej Němec musel ale sprintovat za kotoučem, který se následně snažil ještě vybojovat v rohu útočného pásma. To se mu však nepodařilo.
26:52
Puk na střídačce hostujícího mužstva. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:40
Martin Látal se dobře tlačil do brankoviště a nadělal brněnské obraně menší problémy, brankář ve službách Komety odolal.
26:05
Vampola jel do přečíslení se spoluhráčem, vzal celou situaci na sebe a Čiliak jej dobrým zákrokem zastavil.
25:10
Jiránek čekal na kotouč na modré čáře před pásmem domácích, na poslední chvíli ale jeden z domácích změnil trajektorii puku.
24:50
Vincour byl úplně sám před Lukášem, měl ale puk na bekhend a nepodařilo se mu jej procedit za boleslavského brankáře.
24:39
Hosté jsou v plném počtu, Kometa se drží v pásmu.
24:22
Káňa měl velkou rychlost, projel střední pásmo a za modrou čárou vypálil na Lukáše, který dobře zasáhl vyrážečkou.
24:05
Hanzlík vyhazuje přes všechny čáry a odjíždí střídat.
23:15
Martin Nečas se dobře prosmýkl obráncům a hledal spoluhráče před bránou. Dobře však zapracoval Hanzlík.
23:10
Ondřej Němec kombinoval s Eratem na modré čáře, celá akce Komety nakonec končí ofsajdem.
22:39
Petr Vampola (MBL) už sedí na trestné lavici. V poslední chvíli musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Nedovolené bránění.
22:27
Vincour hledal před bránou Zaťoviče, brněnský útočník byl v gólové šanci zahákován.
21:45
Čermák byl na vhazování úspěšný, ale kotouč na modrou čáru nenašel adresáta, Kometa tak musí vyklidit pásmo.
21:36
Urban spěchal za kotoučem, ale marně. Čárový rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.
21:10
Hanzlíkova střela, která byla ještě tečována, se odrazila od betonu Marka Čiliaka.
21:01
Nepřesná rozehrávka domácích končí až na zakázaném uvolnění.
20:49
Na druhé straně ostrá střela v podání Lence, Čiliak připraven.
20:44
Ondřej Němec nabídl puk Gulašimu na modré čáře, jeho tvrdý projektil proletěl kolem pravé tyče Lukáše.
20:05
Hosté lepší na vhazování a dopředu už se řítí Látalova formace.
20:01
Prvních dvacet minut duelu mezi Kometou a Mladou Boleslaví je již minulostí a šťastnější zatím mohou být rozhodně domácí. Ve druhé minutě poslal svůj tým do vedení pohotovou dorážkou Leoš Čermák, o deset minut později pak Vojtěch Němec nadvakrát překonal Lukáše a podruhé rozradostnil modrobílou vlnu fanoušků v DRFG Areně. Hosté se oklepali a v první přesilové hře utkání poměrně zatápěli Čiliakovi v brněnské svatyni, ani jeden z tvrdých projektilů od modré čáry si ale nenašel cestu do sítě. Druhá třetina začne přibližně v 17:56

Střely na branku po první třetině:

Kometa 9 – Mladá Boleslav 5.
20:00
19:42
Pabiška od pravého mantinelu prověřil Čiliakovu pozornost, posléze rozhodčí vykazují hru do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
19:05
Kometa nyní ostřeluje Lukášovu bránu, konkrétně Trška s Němcem, kteří zkoušeli z dálky prostřelit boleslavského gólmana.
18:25
Haščákovu ránu z pravé strany Lukáš opět pouze vyrazil před sebe, v místech kam dopadl kotouč ale nebyl nikdo z domácích, takže hosté bez problému rozehráli.
17:55
Domácí hrají v plném počtu.
17:45
V oslabení ujížděl Jan Káňa, byl ale hodně tísněn dojíždějícími obránci a jeho střela tak neměla potřebnou razanci.
17:25
Kometa se osvobozuje.
16:55
Domácím se nelíbí nyní důrazná hra Tomáše Urbana, který si počínal na hranici brankovišti na hranici pravidel, přesilová hra hostů pokračuje.
16:30
Kometa hraje v oslabení dobře, hosté se ještě nedokázali usadit v pásmu, na druhé straně dokonce mohl zahrozit Čermák.
15:55
To už ale neplatí. Na trestnou lavici odchází Ondřej Němec (KOM). Dvě minuty inkasuje za hrubost.
15:36
Hanzlík je už zpět na ledě, Boleslavští hrají v šesti.
15:15
Lenc chtěl našetřit cenné sekundy v útočném pásmu a počínal si výborně, vynutil si dokonce faul, hosté mají výhodu a drží puk za vlastní bránou.
14:48
Kometa se nyní špatnou přihrávkou sama připravila o pásmo.
14:25
Trškovu střelu se pokoušel dorážet Vincour, dobře ale zapracoval Jeden z bránících hráčů.
13:42
Domácí zvládli vhazování lépe a už jsou rozestavěni v obranném pásmu zelenočerných hokejistů.
13:36
Jan Hanzlík (MBL) se provinil podražením u vlastní brány a už usedá na trestnou lavici. Kometa si zahraje druhou přesilovou hru v utkání.
12:59
Radim Zohorna upadl v rohu kluziště a hosté se tak bez problému ujali kotouče.
12:00
Domácí využili přesilovou hru a jsou při chuti, Nečas napadá rozehrávajícího Trončiského za boleslavskou bránou.
11:38
Tento gól už se posuzovat u videa rozhodně nebude. Martin Dočekal dostal parádní přihrávku od Marcela Haščáka, popojel s kotoučem a poslal jej na úplně volného VOJTĚCHA NĚMCE, který nadvakrát překonal ležícího Lukáše. Asistence: Martin Dočekal, Marcel Haščák.
11:01
Teď se svěřenci Františka Výborného osvobozují.
10:50
Domácí kombinují před Lukášem, ale zatím bez střely.
10:09
První přesilová hra pro domácí. Na trestnou lavici míří Martin Látal (MBL), který při pokusu Martina Nečase o přečíslení přidržel svého protihráče (držení protihráče).
09:45
Teď samozřejmě vidí záběry také všichni v DRFG Aréně a nesouhlasí s výrokem rozhodčího, ten už je připraven vhodit další vhazování ve středním pásmu.
09:45
Hlavní rozhodčí branku neuznává a v Brně se snesla směrem k pruhovaným hodně velká vlna nevole.
09:45
Zohorna poslal puk do brány bruslí a rozhodčí se samozřejmě radí s videorozhodčím!
09:25
Káňa s Vincourem se řítili na Lukáše ve dvou proti jedinému obránci, první jmenovaný ale poslal svému spoluhráči hodně těžkou přihrávku.
08:57
Klepiš povyjel z pukem až do pásma Brna, kde poslal kotouč spoluhráči u mantinelu, celou akci ale zastavili brněnští obránci.
08:17
Erat vykázán z buly ve středním pásmu, místo něj to zkusil Haščák, který byl ale proti Urbanovi neúspěšný.
07:53
Zohorna úplně sám mezi kruhy, ale trefil tvrdou střelou pouze clonícího obránce.
07:30
Čermák si ve střední třetině počkal na Voráčka, kterého čistě odzbrojil a vydal se do útoku.
07:00
Dočekal ze středního pásma nahodil na Lukáše, kotouč ještě zkoušel dojet Haščák, ale neměl potřebnou rychlost.
06:30
Trončinský se ujal puku po buly a rozehrává další akci svého týmu.
06:10
Martin Zaťovič hledal Erata před prázdnou bránou, brněnskému útočníkovi ale přihrávka nesedla.
05:20
Střela Káni z pravého kruhu nakonec neznamenala nebezpečí pro Lukáše. Do tohoto projektilu se chtěl ještě vložit Čermák, ale nepodařilo se mu to.
04:50
Zohorna s Káňou jeli do přečíslení dvou na jednoho, vracející se obránce ale dobře nastavil hokejku.
04:10
Martin Dočekal vybojoval puk ve středním pásmu a spolu se svými spoluhráči zkoušel něco vymyslet, obrana hostujících ale dobře zapracovala.
03:52
Jan Lukáš nyní raději přerušil hru před dotírajícími brněnskými útočníky.
03:27
Látal hledal spoluhráče před bránou, kterou šikovně objel, ale neuspěl, následně vylal na Čiliaka tvrdou ránu Kurka, ani on ale nebyl úspěšný.
02:40
Povedená střela Hynka Zohorna z otočky trefila pouze boční síť.
01:44
Domácí se už ve druhé minutě dostávají do vedení. Střelu od modré čáry vyslal na Lukáše Jan Štencel, kterou ještě tečoval Jan Káňa. Boleslavskému brankáři rána vypadla a úplně nepokrytý LEOŠ ČERMÁK neměl žádný problém vstřelit první branku utkání. Aasistence: Jan Káňa, Jan Štencel.
01:38
Urban odpaluje puk přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.
00:59
Čiliak před Urbanem hodně vyjel z brány a odpálil před dotírajícím forvardem kotouč.
00:44
Hosté nepřesně rozehrávají – zakázané uvolnění.
00:15
Erat se Zohornou v první dobré šanci! Zkušený útočník zrychlil podél pravého mantinelu a prudkou ranou z pravého kruhu vystrašil Lukáše v boleslavské bráně. Dorážet se ještě pokoušel Zohorna, ale neuspěl.
00:02
Erat úspěšnější na vhazování proti Musilovi.
00:01
Při předchozím duelu Mladé Boleslavi v Brně musela být oznámena smutná zpráva o úmrtí rozhodčího Pavla Lainky. Dnes hlasatel v Brně oznámil, že podpora jak od týmu HC Kometa Brno, tak od dalších hokejových rozhodčích a široké veřejnosti, čítá přes jeden milion a tři sta tisíc korun, což diváci také oceňují potleskem.
Jako první přijíždějí na ledovou plochu svěřenci Františka Výborného, pár sekund poté však domácí fanoušci vítají modrobílé hokejisty.
Mladá Boleslav dnes nastoupí pouze s deseti útočníky, Kometa samozřejmě na svého soka vyrukuje s kompletní sestavou kromě Marka Kvapila a Michela Miklíka, složení jednotlivých formací tedy naznalo menších změn.
HC Kometa Brno

Brňané po třech prohrách zabrali a v pátek si vyšlápli na rozjetý Hradec. Vítěznou branku si na své konto připsal teprve sedmnáctiletý Martin Nečas a dal tak opět modrobílým fanouškům důvod k radosti.

Není žádným tajemstvím, že fandové brněnského mančaftu nikdy neopomenou boleslavským souboje z první ligy, kde se ve vypjatých play-off duelech spolu tahali o postup do finále druhé nejvyšší české soutěže, v sedmém zápase však museli fanoušci z jihomoravské metropole zůstat fandit před stadionem.

To už je však více než osm let stará historie. Od té doby se už mužstvo Mladé Boleslavi poměrně nastálo usadilo v extralize a loni se probojovali až do semifinále play-off. V posledních dnech však v Boleslavi došlo k velké změně. Na postu trenéra musel skončit Marian Jelínek, jeho místo zaujal bývalý boleslavský hráč Boris Žabka.

Tahounem brněnského týmu je Martin Erat, který vévodí nejen klubovým statistikám, ale také celé soutěži. Nejvíce branek má na svém kontě další z Martinů, tentokrát Zaťovič, který se s patnácti brankami dělí o post nejlepšího střelce soutěže s plzeňským Dominikem Kubalíkem.
BK Mladá Boleslav

Celek hlavního kouče Františka Výborného zatím neprožívá povedený ročník. Se čtyřiceti body zatím drží hokejisté z města automobilů devátou příčku s náskokem pěti bodů na Olomouc.

Právě hanácký celek prověřil zelenočerně laděné hráče v posledním utkání. Zdeněk Venera se svým mužstvem přijel do středních Čech s vidinou naděje na bodový zisk a se zlepšenou formou, domácí sice vyhrávali už 3:0, nakonec se však museli spokojit pouze se dvěma body, když se Olomouci podařilo vyrovnat stav utkání. V prodloužení pak rozhodl domácí Látal.

V této sezóně zatím hokejisté Boleslavi ještě nezískali v duelech s Kometou ani bod. Nejprve se radovali v Brně domácí, když modrobílá družina vyhrála 5:1, v dalším souboji pak dokázali hokejisté z jihu Moravy uzmout plný počet bodů ve ŠKOENERGO Aréně.
Přeji příjemné odpoledne z nedělního Brna, kam dnes zavítal celek z Mladé Boleslavi, aby se pokusil o to, co se v této sezóně mnoha týmům ještě nepovedlo – tedy odvézt si nějaké body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.