Brno - Hradec Králové: Ondřej Němec se trefil do prázdné a stvrdil výhru Komety, 3:1

Dnešní utkání je již minulostí. Kometa ve třetí třetině opět překlopila skóre na svoji stranu a do konce utkání už zvládla náskok ubránit. V poslední minutě se do prázdné brány po spolupráci dvou jmenovců trefil Vojtěch Němec a pečetil nedělní vítězství brněnského týmu. Hradec měl v závěrečné části hodně příležitostí na srovnání, ale skvělý Čiliak nepustil už žádný pokus za svá záda. Nejlepšími hráči zápasu se stávají Ondřej Kacetl a Marek Čiliak. To je pro dnešek z Brna z rozradostnělé DRFG Areny vše. Přeji příjemný zbytek večera a u dalšího onlajnu z Brna opět na počtenou!
59:46
Gulašiho střela od modré čáry těsně minula Kacetlovu bránu.
59:15
Kometa právě vstřelila branku!
Spolupráce dvou Němců a Kometa, troufnu si tvrdit, už dnešní utkání dotáhne do vítězného konce. Kacetl odjel opět na střídačku poté, co měli hráči puk na svých hokejkách, jenže ten vybojoval Ondřej Němec a předložil pěkný pas najetému VOJTĚCHU NĚMCOVI, který už měl opravdu snadný úkol. Asistence: Ondřej Němec.
58:56
Kacetl je samozřejmě zatím zpět v bráně, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
58:56
Oddechový čas pro tým Mountfield HK!
58:56
Přesilová hra pro Kometu a hosté to už budou mít hodně těžké. Za držení hole odchází na trestnou lavici Andris Džerinš (HKM).
58:56
Dnešnímu utkání přihlíží 7700 diváků, vyprodáno!
58:56
Kacetl míří na střídačku, hosté v šesti!
58:05
Před Jarůškem dobře zapracoval Čiliak, který odehrál puk a domácí jsou nyní v útočném pásmu, kde střílel Dočekal, Kacetl ne úplně jistým zákrokem podržel svůj tým.
57:45
Domácí nyní chytře vyhazují kotouč pouze do středního pásma.
57:10
Před Zaťovičem ukořistil puk Červený, Hradec se opět valí vpřed, směr Čiliak.
56:38
Kováčik je zpět na ledě, ve stejném čase se pokoušel tečovat Köhler před Čiliakem, ale nepřesně.
56:00
Stejně tak Gulaši. Hosté působí v přesilové hře lehce bezradně. Jako by raději hráli proti plnému počtu protihráčů.
55:25
Vojta Němec rovněž vyhazuje a osvobozuje svůj tým.
55:01
Kometa znovu vyhazuje.
54:45
Dočekal okamžitě vyhazuje, hosté musejí začít od Kacetla.
54:38
Těžké chvíle pro domácí. Jozef Kováčik (KOM) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.
54:27
Nyní pomohl s rozehrávkou brankář domácích.
54:00
Plášil mohl střílet od modré, puk mu ale uskočil a Mountfield musí opustit pásmo.
53:16
Zaťovič výborně na Haščáka, který byl úplně sám před Kacetlem, bekhendová klička mu ale nevyšla!
52:10
Köhler se snažil aktivně projít až do pásma domácích, ti mu ale nedali dostatek prostoru, nutno však říct, že Hradec je nyní aktivnější a touží po vyrovnání.
51:35
Bednář prokličkoval hřištěm, v rohu kluziště ale přišel o kotouč.
50:56
Gregorc neudržel pásmo, na modré čáře nedokázal zachytit puk a Hradec začíná až z vlastní třetiny.
50:10
Čáp prošel do pásma a našel najíždějícího Knotka, ale jeho pokus zamířil pouze do bruslí prvního brněnského beka.
49:37
Köhler v souboji s Hruškou v pásmu Komety, domácí útočník úspěšnější.
49:10
Hradec musí začít s další akci až ve vlastním pásmu.
48:29
Rána Červeného od mantinelu nevystrašila Čiliaka, ten jen sledoval jak černá pryž letí mimo tři tyče.
48:11
To byla nádherná rána a Kometa se podruhé v utkání dostává do vedení! MARCEL HAŠČÁK se dostal k odraženému kotouči na pravém kruhu a poslal jej přímo pod břevno! Asistence: Jan Štencel, Ondřej Němec.
47:55
Vhazování před Čiliakem zvládl lépe Vojtěch Němec a k puku se dostal Zaťovič, jeho střela se neujala.
47:20
Erat se zbavil napadajících hráčů a do útočné třetiny poslal Hrušku, ten však v pokusu vytvořit nebezpečnou situaci před Kacetlem neuspěl.
47:19
Potulny se tlačil před Čiliaka, brněnský fantom s maskou raději přerušuje hru.
46:59
Zaťovič prověřil Kacetla střelou od mantinelu, hradecký gólman ale opět připraven.
46:19
Němec se snažil vybídnout Zaťoviče, ten byl ale mezi kruhy zablokován a ke střele se tak dostat nemohl.
46:18
Hosté nyní hodně přidali, domácí v obraně příliš nezvládají, nyní je hra přerušena, Erat se ocitl v ofsajdu.
45:23
Čermák nedokázal dostat puk z pásma a Knotek se dostával do šance, brněnská obrana ale dobře zapracovala a dnešní střelec Hradce se neprosadil podruhé.
44:53
Ryan Potulny nedává! Střelu na vyrážečku si brněnský gólman pohlídal!
44:53
Potulny faulovaný! Trestné střílení!
43:54
Zakázané uvolnění na domácí straně.
43:10
Bednář nahazoval od modré čáry, Čiliak viděl jeho pokus.
42:35
Kometa nyní nemůže dostat puk z vlastního pásma, Mountfield dobře napadá rozehrávku domácích.
41:50
Čermák chtěl v útočné třetině obejít Čápa, obránce Hradce byl připraven a nepustil ho k brance.
41:30
Kotouč se v čase, kdy se na led vracel vyloučený Gregorc dostal ke Kvapilovi, jeho dělovka se odrazila od Kacetlovy vyrážečky do ochranné sítě!
40:54
Dej vyvezl kotouč a nakonec se dostal až před brněnskou bránu, kde nabízel Kukumbergovi, ten ale promáchl!
40:10
Domácí zvládli vhazování a už hledají cestu do útočného pásma, aby rozestavěli svoji přesilovkovou formaci.
40:01
Ve druhé třetině jsme v DRFG Areně viděli rovněž jednu branku, tentokrát se však mohli radovat hosté. Tomáš Knotek dostal skvělou nabídku od Rastislava Deje a šikovně usměrnil puk pod horní tyč brněnské svatyně. Kometa bude ve třetí části, která začne zhruba v 18:50, dohrávat přesilovou hru.
40:00
39:40
Erat ve výborné pozici nedokázal zakončit do poloodkryté brány.
39:29
Hruška se chtěl dostat kolem mantinelu přes Gregorce (HKM), ten jej ale nedovoleně zastavil. Dvě minuty za držení protihráče.
38:43
Hradec právě vstřelil branku!
Z poměrně nenápadné akce se hosté radují z vyrovnání. Rastislav Dej poslal přihrávku před brněnskou bránu, kde ji tečoval TOMÁŠ KNOTEK přesně pod víko domácí klece. Asistence: Rastislav Dej, Roman Kukumberg.
38:05
Kukumberg vyhrál kotouč ve středním pásmu a po kombinaci jej zavezl také do pásma Brna.
37:55
Potulny zavezl puk do pásma, kde kombinoval se Šimánkem, ale puk končí na střídačce hostujícího mužstva.
37:25
I tentokrát se Brňanům daří osvobodit, přesilové hry zatím v tomto utkání nepatří k hradeckým přednostem.
36:55
Domácí opět vyhazují, Gregorc nezvládl zachytit puk na modré čáře.
36:22
Džerinš nezvládl vhazování a domácí hned vyhazují kotouč přes všechny čáry.
36:22
Přesilová hra pro Hradec Králové. Ondřej Němec (KOM) vyloučen na dvě minuty za sekání.
35:48
Hruška zvládl vhazování ve středním pásmu a ke střele se dostal Kováčik, Kacetl schoval jeho ránu ve výstroji, zároveň se na led vrací vyloučený Šimánek.
35:48
Rozhodčí viděl Haščáka v brankovišti a přerušuje hru, Gulaši jen tak tak, že nevystřelil.
35:19
Hruška zpět na ledě, začíná zkrácená přesilová hra Komety, Čermák operuje s kotoučem za vlastní bránou.
35:08
Džerinš s Bednářem se vydali do protiútoku, lotyšský forvard ale nechal svému kapitánovi puk ještě před modrou čárou a sám ji přejel – ofsajd.
34:37
Štencelovi uskočil kotouč, Kukumberg vyhodil a oba týmy jsou už ve čtyřech.
34:10
Hosté se ale hned osvobozují.
33:55
Nyní fauloval Jiří Šimánek (HKM), který podrazil Štencela na modré čáře a Kometa si zahraje přesilovou hru čtyři na tři po dobu 37 sekund.
33:21
Šimánek prověřil Čiliakovu pozornost hned z buly, brněnský gólman si pohlídal mezeru mezi betony.
33:19
Jarůšek obral Hrušku a měl hodně prostoru k zakončení, Jan Hruška (KOM) ho tak musel faulovat a síly na ledě se srovnají. Dvě minuty za krosček.
33:01
V pásmu Komety dobře zapracoval Dej, který vybojoval puk a ušetřil cenné vteřinky.
32:45
Hosté se rychle osvobozují.
32:37
Na trestné lavici sedí Stanislav Dietz (HKM) za držení protihráče.
32:37
Džerinš si něco vyříkává s Dočekalem poté, co rozhodčí přerušil hru. Chystá se totiž vylučovat.
32:10
Erat vybojoval po buly kotouč v útočném pásmu Brna, nakonec ale Džerinš s Červeným vyjeli do protiútoku a Čiliak opět musel zasahovat.
32:04
Druhá brněnská formace jela ve třech útočnících proti dvěma hradeckým bekům, Kvapil byl ale už v těžké pozici a Nečase před bránou tak nevybídl ke skórování, naopak Kacetl přerušuje hru.
31:53
Vydarený střílel z levého kruhu, jeho střelu ale zablokoval jeden z brněnských obránců a kotouč si to tak namířil až do ochranné sítě. Vhazování před Čiliakem.
31:21
Hruška se nyní snaží napadat rozehrávku soupeře, ale nakonec raději odchází střídat.
30:51
A Kometa už je kompletní, přesilovka se Hradci moc nepovedla.
30:20
Štajnoch střílel a Jarůšek tečoval, Čiliak pozorný, nenechal se rozhodit ani dotírajícím Šimánkem, který čekal, odkud mu puk vypadne. To se ale nestalo.
29:55
Erat se Zohornou jeli do přečíslení dvou na jednoho, druhý jmenovaný ale nedostal ideální přihrávku a tak nemohl zakončit.
29:22
Následně se pokusil zaútočit, před Kacetlem ho obral o kotouč Bednář.
29:03
Zohorna dobře zapracoval a vyhazuje.
28:51
Kováčik (KOM) podrazil Jarůška při pokusu o přechod do útočné třetiny a právem sedí na trestné lavici. Přesilová hra pro Mountfield.
28:15
Potulneho obral ve středním pásmu Erat a následně založil akci, kde stál při zakončení Nečas, jeho bekhend se ale neujal, ačkoliv jej někdo těsně před Kacetlem tečoval.
28:09
Malec přebruslil Šimánka, píská se zakázané uvolnění a hra se vrací před Kacetla.
27:37
Vincour se snaží vybojovat puk v rohu hradeckého pásma, obrana soupeře je ale důrazná a spolehlivá, k ničemu brněnského útočníka nepustila.
26:40
Kováčik přebral kotouč od Čiliaka za bránou, málem se však dokázal prosadit Červený, který vybojoval černou pryž na území Brna.
26:15
Červený zvládl buly před Čiliakem lépe, nicméně Hradec neudržel pásmo a dopředu se valí modrobílý útok.
26:05
Na druhé straně zkusil rychlý výpad Knotek, jeho bekhendový pokus si Čiliak schoval někde ve výstroji.
25:40
Trška nahodil od modré čáry a tečovat se snažil Čermák, neúspěšně.
25:19
Potulny poslal kotouč za bránu Čiliaka, kde ale neměl žádného spoluhráče.
25:05
Hosté už hrají v plném počtu a do protiútoku se dostal na druhé straně Hruška, jeho svižnou střelu zápěstím opět kryje Kacetl.
24:40
Kukumberg s Dejem ujížděli dva na jednoho, Kováčik ale skvěle zabránil Dejovi v přihrávce.
24:20
Zohorna vystřelil téměř od mantinelu, Kacetl opět drží puk.
23:53
Další akci rozehrávají domácí od vlastní brány.
23:32
Trškovi utekl kotouč, domácí jsou venku z útočné třetiny.
23:25
Kvapil zkusil rychlou střelu z levého kruhu, Kacetl vytasil vyrážečku a přerušuje hru.
23:05
Hosté vyhazují, Kometa se ale rychle vrací do pásma.
22:47
Karel Plášil (HKM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
22:40
Stále výhoda, Erat dobře projel před bránu a vystřelil, ale Kacetl si jeho pokus pohlídal.
22:20
Hruška faulován, domácí mají výhodu!
21:31
Kováčik sbírá puk ve vlastním pásmu, ale nepřesně rozehrává, do útoku se tak tlačí Jarůšek.
21:16
Kvapil s Eratem a Nečasem opět motají soupeři hlavu, nyní střílel parádně Martin Erat, Kacetl si pohlídal svoji levou tyč.
20:43
Haščák s Němcem nedokázali proměnit únik dvou na jediného obránce!
20:05
Němec uspěl proti Džerinšovi na buly. Malec hraje za vlastní bránou.
20:01
Prvních dvacet minut v jihomoravské metropoli, konkrétně v DRFG Areně, přineslo jedinou branku. Postaral se o ni Peter Trška, který prostřelil Kacetla od modré čáry, v závěru úvodní periody však zahrozili také hosté. Konkrétně Bednář a Červený měli na holi gólovky. Další třetina začne přibližně v 17:53.
20:00
19:42
Štajnoch rozehrál na Köhlera, který se snaží vymyslet poslední akci první třetiny.
18:57
Haščák dostal dobrou přihrávku, hradečtí obránci ale nezaváhali a do střely ho nepustili.
18:30
Vondráček nastřeloval černou pryž směr Kacetlova brána z rohu kluziště, rozhodčím se ale nelíbilo postavení hráčů brněnského týmu v brankovišti soupeře.
17:58
Bednář v další šanci, sám před Čiliakem nedává!
17:22
Džerinš, Bednář a Červený teď rozebrali brněnskou obranu, Červený ale jako zakončující hráč netrefil úplně prázdnou domácí bránu!
16:35
Vincour vybojoval kotouč za bránou, když Kacetlovi zvedl hokejku, následně ale nepřesně hledal své spoluhráče.
16:10
Köhler přes Malce protečoval do středního pásma a následně se ke střele dostal Plášil, proti kterému Čiliak vytasil rychle svoji lapačku!
15:53
Potulny dobře bojoval za brněnskou bránou a nakonec se hosté ke kotouči dostali, Jarůšek našel před brankovištěm Šimánka, který tečoval nad brněnskou klec!
15:32
Kvapil s Eratem a Nečasem se opět snažili vymyslet něco překvapivého, křižné přihrávky ale nešly tak, jak by si elitní útočníci představovali.
14:50
Kometa je opět v útočné třetině, Nečasova lajna nyní bojuje u mantinelu.
14:20
PETER TRŠKA otevírá skóre utkání v přesilové hře. Haščákovi to sice ještě nevyšlo, k puku se však na modré čáře dostal zmiňovaný obránce, vypálil a Kometa vede 1:0. Asistence: Leoš Čermák.
14:15
Teď už se domácí usadili, Haščákův pokus se ale neujal.
13:30
Hosté se opět osvobozují, ani Kometě se nedaří první početní výhoda podle představ.
13:03
Erata zastavil při přechodu do útoku Ofsajd. Hra je opět přerušena.
12:50
Další akci zakládá Ondřej Němec, ale také jeho přihrávka se neujala, ve středním pásmu dobře zapracoval Bednář.
12:30
Erat neuspěl na buly, hosté se hned osvobozují.
12:22
Roman Kukumberg (HKM) už sedí na trestné lavici, první přesilová hra také pro modrobílou partu.
11:50
Kvapil byl podražen, domácí mají výhodu, Čiliak už je na střídačce.
11:15
Také Erata si obrana Mountfieldu dobře hlídala ta,kže se před bránu nedostal.
10:53
Na druhé straně musel zasahovat Čiliak, hra je přerušena.
10:40
Zohorna si dobře najížděl před bránu, jeden z hostujících obránců ale včas zakročil a útočník s dvacítkou na zádech se nedostal k bekhendovému zakončení.
10:00
Bednář neudržel puk v pásmu a dopředu se tlačil Dočekal, rovněž neúspěšně.
09:48
Zakázané uvolnění modrobílého mužstva. Vhazovat se bude po levici Čiliaka.
09:30
Bulíka zastavil Kováčik, hradecký útočník měl sice rychlost, na zkušeného beka brněnské Komety ale nevyzrál.
08:40
Hruška přebruslil Zaťoviče a dvojice brněnských útočníků teď vymýšlí nějakou nebezpečnou situaci v útočném pásmu.
08:38
Köhler hodně důrazný před Čiliakem a to se samozřejmě nelíbí Gulašimu, který se do něj opřel, obejde se to však bez trestů.
08:29
Trška namazal soupeři do jízdy ve vlastním pásmu, ale Potulny tuto nabídnutou příležitost nevyužil. Nutno dodat, že byl tísněn právě chybujícím obráncem, který se snažil situaci napravit.
07:25
Malcovu ránu chtěl tečovat Haščák a nejspíš se mu to také povedlo, ne však tak, jak chtěl a Kacetl se štěstím vyrazil jeho pokus lapačkou.
07:20
Kotouč končí na tribuně DRFG Areny, vhazovat se bude v obranném pásmu hostujících borců, tedy před Kacetlem.
07:05
Čermák operuje s pukem v útočném pásmu a snaží se vymyslet, jak by ohrozil Kacetlovu bránu.
06:05
Vincour našel před bránou krásně Zaťoviče, který však z jízdy trefil pouze beton Kacetla, následně ještě dorážel Hruška, ani on ale nedokázal otevřít skóre utkání!
05:32
Následně však tým z města pod bílou věží vyhazuje přes všechny čáry a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
05:25
Malec v dobré pozici trefil pouze brusle Kukumberga.
04:50
Němec nedokázal zpracovat skákavý kotouč ve střední části kluziště.
04:17
Kometa hraje v plném počtu, největší šance Hradce tak přišla až na konci přesilové hry.
03:50
Červený dostal hodně prostoru před bránou a dostal se ke dvěma dorážkám, ale skvěle zapracoval Marek Čiliak!
03:10
Bednář projel středem kluziště a našel rozjetého Vydareného, celá akce ale končí u Gulašiho, který opět vyhazuje.
02:30
Štencel byl rychlejší než Čáp, ukořistil černou pryž za Čiliakem a s přehledem vyhazuje. Mountfieldu se početní výhoda nedaří podle představ.
02:11
Dietz to zkoušel od modré čáry, Čiliak byl opět pozorný a první dvě minuty přesilové hry pro Hradec jsou téměř pryč.
01:40
Kometa opět vyhodila a Kvapil vybojoval puk za bránou soupeře, ještě ho chtěl předat spoluhráči, který si sjížděl před bránu, to už si ale obrana Hradce pohlídala.
01:24
Tečovaný kotouč končí v ochranné síti nad brněnským gólmanem, vhazovat se bude po jeho pravici.
01:03
Červený vracel odražený kotouč před bránu, ten si Čiliak pohlídal a následně vyhazuje Vincour.
00:36
Domácí se osvobodili a zpět do pásma se pokoušel vrátit Bednář, pas na Džerinše byl ale hodně nepřesný.
00:17
A hned první přesilová hra, kterou si zahraje Mountfield. Vyloučen Hynek Zohorna na dvě plus dvě minuty za vysokou hůl! Nešťastný začátek pro domácí celek.
00:10
Ačkoliv kotouč vybojovali hosté, bojuje se o něj nyní ve středním pásmu.
00:01
Džerinš už se staví proti Němcovi na úvodní buly.
O úvodní čestné buly se postará primátor města Brna – Petr Vokřál!
Mohutný pískot doprovází hokejisty Mountfieldu na ledovou plochu, jejich dnešní soupeř je naopak oslavován potleskem.

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, Zábranský, L. Vágner – H. Zohorna, V. Němec, Haščák – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Vincour, Hruška, Zaťovič – T. Vondráček, Čermák (C), Dočekal.

Mountfield HK: Kacetl (Pavelka) – Čáp, Gregorc, Dietz, Štajnoch, Vydarený, Plášil, Barák, Š. Havránek – Červený, Džerinš, Bednář (C) – Šimánek, Potulny, Jarůšek – Dej, Kukumberg, Köhler – Pavlík, T. Knotek, Bulík..
HC Kometa Brno

Brňané jsou řadou médií pasování do role favorita celé soutěže, sami hráči o titulu však moc mluvit nechtějí. Nutno říci, že svěřencům Libora Zábranského se vstup do ročníku 2016/2017 více než povedl. Ačkoliv modrobílí hokejisté na Zimním stadionu Luďka Čajky dvakrát prohrávali, zvládli utkání otočit a nakonec se s početnou skupinou vlastních fanoušků radovat z cenného skalpu moravského rivala.

Vydatné letní posilování kádru se Kometě vyplatilo hned v prvním utkání. Ve Zlíně rozhodl dvěma brankami Marek Kvapil, jeden gól si připsali také Marcel Haščák a Martin Zaťovič.

Zvládne-li Kometa uspět v prvním domácím duelu, bude to pro brněnskou partu nejlepší vstup do sezóny od roku 2012, kdy zvládli hokejisté z města pod Špilberkem čtyřikrát po sobě zvítězit, v dalších třech ročnících se jim to naopak nepodařilo nikdy ani dvakrát.

Marek Kvapil v akci

V úvodním zápase se uvedl Marek Kvapil dvěma brankami a zejména druhá a zároveň vítězná opravdu stála za to. Brněnský snajpr převzal kotouč na modré čáře od Martina Erata a po dvou povedených kličkách prostřelil Kašíka. „Byla to spíš improvizace (úsměv). Jeden mi klekl, tak jsem to střílel přes hráče, ani nevím, jak to tam spadlo, asi mezi nohy.“

Lídři týmového bodování

Marek Kvapil (2+0)
Vojtěch Němec (1+1)
Marcel Haščák (1+1)
Martin Erat (0+2)
Mountfield HK

Sezóna pro hradecké hokejisty nezačala úplně šťastně. Svěřenci Václava Sýkory měli páteční domácí duel s Mladou Boleslaví skvěle rozehraný, když vedli ještě na začátku druhé třetiny 4:1, nicméně hostující celek nesloužil zbraně, Žejdl, Hyka a Urban se postarali o vyrovnání a v prodloužení rozesmutnil početné domácí publikum opět Tomáš Urban. Lvi se tak museli spokojit pouze s jedním bodem.

V loňské sezóně se hráči Mountfieldu utkali s Kometou celkem čtyřikrát a vždy platilo pořekadlo můj dům, můj hrad. Na konci září a pak den před Silvestrem se radovali ve městě pod bílou věží hokejisté se lvem na hrudi (3:1, 2:1), v dalších dvou utkáních naopak z ledu odcházela vítězně Kometa (5:1, 3:0). Stejně tak tomu bylo i v přípravě na novou sezónu, kdy se oba soupeři dvakrát potkali. Nejprve zvítězil Hradec 3:1 a o týden později v odvetě Kometa pokořila soupeře na jihu Moravy 4:1.

Největší zajímavostí je, že od vstupu Mountfieldu do české extraligy nezískal celek z Hradce v Brně ani jeden jediný bod z šesti odehraných duelů. Dá se říci, že Kometa je pro východočeský klub jedním z nejhorších možných soupeřů v celé soutěži. O motivaci však mají hráči kolem kapitána Bednáře alespoň postaráno. Zlomí jihomoravské prokletí?

Brněnský rodák Richard Jarůšek v dresu soupeře

U prvního zklamání Mountfieldu v novém ročníku byl také brněnský rodák a letní posila Hradce Richard Jarůšek. Útočník s číslem 96 si však nepřipsal ani jeden bod a v bilanci plus minus mu svítí jeden minusový bod. „Místo toho, abychom je za stavu 4:1 dorazili pátým gólem, nevyužili jsme přesilovku pět na tři. Potom jsme měli dlouhou pětiminutovou přesilovku, kterou jsme též nevyužili. Boleslav pak přidala nějaké branky, některé i šťastné. Na to se ale nesmíme dívat. Potom to dotáhli a v prodloužení bohužel rozhodli,“ uvedl pro klubový web Hradce Jarůšek.

Bedřich Köhler (0+2)
Jaroslav Bednář (1+1)
Pěkný večer ze brněnské DRFG Areny, kde se dnes potkají dva ambiciózní celky hokejové Tipsport extraligy. Na domácí straně bude stát hvězdami oplývající Kometa, jako soupeř dojede na jih Moravy znovu po necelých dvou týdnech Mountfield HK. Úvodní vhazování je naplánováno na sedmnáctou hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.