Chomutov - Mladá Boleslav: Poletín stvrdil výhru domácích střelou do prázdné brány, 3:1

S konstatováním, že Piráti Chomutov porážejí Mladou Boleslav 3:1 se s Vámi loučím, někdy příště na počtenou.
Nejlepší hráči utkání:

BK Mladá Boleslav: Tomáš Hyka.
Piráti Chomutov: Ján Laco.
59:54
Piráti právě vstřelili branku!
Obrovská chyba jednoho z hostujících obránců, který namazal kotouč přímo mezi kruhy na volného MICHALA POLETÍNA, který neměl problém poslat kotouč do prázdné brány. Bez asistence.
59:40
Hosté se sami vyhodili z útočného pásma.
59:33
Velmi přísné zakázané uvolnění Pirátů, vhazovat se bude po pravici Laca.
59:23
Maxwell je na střídačce, hosté to zkusí v šesti.
59:23
Zakázané uvolnění Pirátů.
59:18
Ofsajd Mladé Boleslavi. Ta se sice tlačí do zakončení, ale obrana domácích je koncentrovaná.
58:57
Domácím se nedaří vyhodit kotouč z obranného pásma.
58:27
58:12
Hosté začínají akci u své brány.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28
Další vyhození domácích.
57:08
Oddechový čas pro hosty.
57:08
Klepiš svou střelou od modré nachází pouze připraveného Laca.
56:45
Tomica vyhazuje až za Maxwella.
56:27
Teď to budou mít Piráti těžké. David Kämpf je potrestán dvě minutami za nedovolené bránění.
56:10
O kotouč se bojuje za brankou Maxwella.
55:42
Piráti drží kotouč na hokejkách a nikam se netlačí.
54:44
Vampola se dostal do zakončení, puk ale vyjel vedle brány.
53:56
Pokračovat se bude po komerční přestávce vhazováním ve středním pásmu.
53:27
Hosté se hodně tlačí do útoku, domácí mají s jejich bráněním plné ruce práce.
53:00
Přesně s koncem přesilovky si Laco připisuje další těžký zákrok.
52:59
52:40
Piráti vyhazují za Maxwella.
52:08
Tomica s Poletínem ujeli do přečíslení, prvně jmenovaný vystřelil, kotouč ale zblokoval obránce.
51:21
Musil dostal parádní přihrávku za obranu, jeho samostatný nájezd ale Laco zlikvidoval betonem.
50:59
Zbytečným faulem oslabuje Petr Koblasa svůj tým, provinil se držením protihráče.
49:45
Žejdl neprotlačil kotouč pod vyrážečku Laca.
Dnešní utkání sleduje 4 231 diváků.
49:20
Hra je hodně rozkouskovaná. Ačkoliv se domácí snaží útočit, hostující obrana je pozorná.
48:43
Vhazování před Lacem.
48:25
48:25
Ruttova střela trefila přesně beton Maxwella.
48:04
Rutta pouze nahodil kotouč do útočného pásma.
47:17
Pirátům se tato přesilovka zatím vůbec nedaří, nedokáží se dostat k ohrožení branky.
47:00
Klepiš vyvezl kotouč až před Laca.
46:28
Hosté hned vyhazují.
46:25
Petr Vampola fauloval v útočném pásmu a je vyloučen na dvě minuty za sekání.
45:52
Pabiška neuspěl bekhendem z bezprostřední blízkosti.
45:16
Piráti jsou poněkud zaskočeni a nemohou se dostat do útočného pásma.
44:25
Kämpf v dobré pozici neuspěl, Maxwell vykopl kotouč betonem.
43:37
Hosté výrazně ožili a dělají starosti domácí obraně.
43:05
42:46
Skokan opět v akci. Po parádní stahovačce ale nestihl zakončit.
42:06
Růžička posílal kotouč na Dávida Skokana, který svojí teč poslal jen těsně mimo bránu.
41:22
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
TOMÁŠ HYKA se prosmýkl mezi dvěma hráči a přesnou střelou snižuje stav utkání na 2:1. Parádní individuální akce. Asistence: Jiří Kurka, Jan Hanzlík.
41:00
Lenc vypálil na bližší tyč, Laco si ale tento prostor pohlídal.
40:35
Domácí zatím drží hostující hráče mimo své pásmo.
40:01
Ve druhé třetině se hra trochu vyrovnala, Piráti ale i tak přidali druhou branku. Po nešťastném zásadu od obličeje Hanzlíka se kotouč dostal k Tomicovi, který mířil přesně. Třetí třetina začne přibližně v 17:19.
40:00
39:14
Domácí hráli zcela evidentně v šesti, dostávají tak dvě minuty.
38:35
To je velká smůla pro hosty. Po střele Růžičky se kotouč odrazil od obličeje Hanzlíka přímo na hůl MARKA TOMICI, který trefil přesně růžek branky. Asistence: Vladimír Růžička.
38:15
Hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se vyrovnat.
37:42
Kämpf nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, byl by před ním již jen hostující brankář.
36:46
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
36:24
Klepiš byl zcela sám na vrcholu kruhu, Laco ho vychytal efektním semaforem, za což sklidil ovace SD ARÉNY.
36:05
Dlapova střela k Maxwellovi nedoputovala.
35:22
Kämpf vystřelil z otočky a trefuje boční oblouk branky.
34:45
Trochu krkolomný zákrok Laca. Následuje komerční přestávka.
34:06
Domácí se upínají spíše na útok a nechávají otevřená zadní vrátka. naštěstí pro ně se ale stačí včas vracet.
33:18
33:08
Další vyhození Pirátů.
32:30
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
31:58
Velká skrumáž těl před Lacem, který ovšem s pomocí obránce neuvěřitelně udržel kotouč na před brankovou čárou.
31:40
Lenc nedosáhl na kotouč, který stačilo jen sklepnout do brány.
31:18
Vondrka fauloval ve svém útočném pásmu a je potrestán za hákování.
30:44
Látal posílal kotouč k teči na Pabišku, od jeho hokejky ale kotouč minu bránu.
29:45
Hyka byl v předbrankovém prostoru blízko kotouče, ale nedokázal překonat Laca.
29:29
Další kotouč v ochranné síti nad Maxwellem.
29:03
Poletín zkusil střelu z pravého kruhu, hostující brankář vyráží kotouč do ochranné sítě.
28:41
Hosté ve druhé třetině hrají spíše házenou, další přihrávka rukou.
28:24
Látal zkusil překvapit Laca z velkého úhlu, ten ale po kotouči skočil jako tygr.
27:49
Další přerušení hry, tentokrát pro ofsajd domácích.
27:28
Nakonec se ale vhazuje ve středovém kruhu.
27:28
27:15
Další přihrávka rukou mladoboleslavských. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
26:48
Hosté dobře napadají a vytváří si tlak v útočném pásmu.
26:05
Klepišovu střelu vyráží Laco vyrážečkou.
25:13
Další šance pro domácí, kteří ale neprocpali kotouč do brány. Hostující brankář by navíc bez hokejky.
24:39
Kaše se opět zmocnil kotouče, ale jeho střelu na poslední chvíli zblokoval obránce.
24:23
Domácí ujížděli do přečíslení čtyři na dva, Maxwell ale další kotouč za svá záda nepustil.
23:56
Spousta nepřesností před pirátskou brankou, ta ale nakonec zůstala nedotčena.
23:36
Maxwell vyhodil kotouč z hřiště, ten se ještě předtím ale otřel o mantinel, takže se vylučovat nebude.
23:15
Látalovi byla odpískána přihrávka rukou a poté si ho ještě rozhodčí pozval na kobereček, jelikož se mu toto rozhodnutí nelíbilo.
22:52
Kaše výborně vybojoval kotouč, posla ho před bránu Tomicovi, který nepřekonal Maxwella a navíc byl tvrdě sestřelen.
22:23
Hostující branka nevydržela zásah jednoho z obránců, vhazovat se bude před Maxwellem.
21:57
Lauko střelou zápěstím přestřeluje.
21:51
21:34
Kämpf bekhendem minul branku.
21:25
Po střele od modré vyráží Maxwell kotouč do ochranné sítě.
20:55
20:36
Flemmingovi utekl kotouč a hosté vyhazují do obranného pásma Pirátů.
20:01
V první třetině jsme viděli rychlý hokej. Aktivnějším celkem byli domácí, kteří svou snahu přetavili ve vedoucí branku. Trochu se štěstím se kotouč dostal k Dávidu Skokanovi, který překonal Maxwella. Druhá třetina začne přibližně v 16:21.
20:00
19:58
Poletín neprocedil svou střelu přes obránce.
19:20
Klepiš zkušeně podržel kotouč ve svém pásmu a poté ho poslal za Laca.
18:55
Radan Lenc zbytečně oslabuje svůj tým, je potrestán dvěma minutami za hákování.
18:15
Hosté opět kombinují v útočném pásmu.
17:32
Piráti se ubránili i tlaku po skončené přesilovce a vrhají se do útoku.
17:13
16:55
Stříteského střela letí mimo bránu.
16:28
Růžička vypálil dělovku ze středního pásma, Maxwellovi zůstal kotouč pod betonem, ale ani o tom nevěděl.
16:09
Lenc se zkusil prosadit, Laco byl ale pozorný.
15:43
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale domácí vzápětí vyhazují.
15:13
Dlapa dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
14:53
Hosté jsou poněkud rozhozeni a nemohou založit útočnou akci.
14:06
Klepiš se dostal do nebezpečného zakončení, ale střela šla nad bránu.
13:26
Domácí se dostávají do vedení. Po střele od modré se kotouč zastavil o Hrdinku a spadl přímo k holi DÁVIDA SKOKANA, který překonal Maxwella. Asistence: Brett Flemming.
12:55
Hosté vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale Lenc svým bekhendem trefil pouze beton Laca. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
12:22
Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
12:04
Kaše vybojoval kotouč v útočném pásmu.
11:11
Vondrka z velkého úhlu vystrašil hostujícího brankáře, střela ale šla nad bránu.
10:49
Hosté pouze poslali kotouč za domácí bránu a odcházejí střídat.
10:18
Sklenář upaloval do útoku, v poslední chvíli ho ale odzbrojil Štich.
10:08
Další z lehkých zákroků pro Laca, který pouze přikryl kotouč lapačkou.
10:00
Domácí jsou rozhodně aktivnějším týmem.
09:17
Račuk motal hlavy hostujícím obráncům, ti se ale nakonec kotouč zmocnili.
08:11
Poletín se dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti, trefil ovšem pouze Maxwella.
08:00
Humlovo nahození se odrazilo přesně před Maxwella, který ho pohotově přikryl na ledě.
07:27
Kurkova střela od modré letí mimo tři tyče.
06:27
Kotouč je dlouho ve skrumáži těl u boleslavské střídačky, nakonec se ho zmocnili domácí.
06:07
Následuje komerční přestávka, poté se bude vhazovat před Maxwellem.
05:51
Mrázek před bránou nenechal projít kotouč až k Lacovi po střele od modré čáry.
05:24
Na druhé straně vyslal nepřesnou střelu Pabiška.
05:00
Koblasa statečně bojoval o kotouč, hostující obrana ho ale nenechala projít do zakončení.
04:34
Přísně odpískaný ofsajd Sklenářovi.
04:10
Urban se z pravé strany pokusil překonat Laca, ten jeho pokus vyrazil do rohu.
03:54
Za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku, vhazuje se před Lacem.
03:54
Rutta zůstává ležet na ledové ploše.
03:42
Lauko zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj ale přišel.
02:56
Vampola zastavil pronikajícího Vondrku, z následné akce se ale Mladá Boleslav neprosadila.
02:29
Pabiška bekhendem vylekal Laca, ten ale nadvakrát kotouč zkrotil.
02:24
Po nahození z obranného pásma Boleslavi Laco přikryl kotouč.
02:00
Kaše svou střelou minul bránu.
01:12
Huml vyvezl kotouč z vlastního pásma, ale jeho střelu Maxwell chytil.
00:33
Flemming střílel od modré čáry, kotouč však minul levou tyčku.
00:15
Dlapa nahodil kotouč od červené čáry, ale ten skončil v ochranné síti nad brankou Maxwella.
00:01

Piráti Chomutov: J. Laco – Dlapa, Flemming, Mrázek, Rutta, Skinner, Valach, L. Chalupa – Poletín, Huml (A), Vondrka (C) – Tomica (A), V. Růžička, Kaše – Sklenář, Kämpf, Koblasa – Lauko, Račuk, Skokan – Šťovíček.

BK Mladá Boleslav: Maxwell – T. Voráček, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Kučný, Hrdinka, Štich – Lenc, Musil, Hyka – Látal, Urban, Pacovský – Orsava, Klepiš, Žejdl – Pospíšil, Vampola (A), Pabiška (A).

Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Gerát, Hynek.
Naopak Mladá Boleslav nemá jisté ani předkolo play-off. Na jedenáctou Plzeň mají bruslaři náskok pěti bodů. Právě kolem desátého místa je v tabulce hned několik týmů a především jedenáctá Plzeň se zcela jistě bude snažit do elitní desítky dostat. Pokud by Mladá Boleslav v dnešním utkání uspěla, výrazně by se posunula k předkolu.
Domácí Piráti potřebují sbírat každý bod, pokud se chtějí dostat po základní části do elitní šestice, která zajišťuje postup přímo do vyřazovacích bojů.
BK Mladá Boleslav je v tabulce na devátém místě se ziskem sedmdesáti bodů. V posledním utkání překazila bruslařům čtyřzápasovou šňůru vítězství pražská Sparta. Ta se dostala ve druhé třetiny do dvoubrankového vedení a nakonec vyhrála 4:2.
Piráti Chomutov jsou v tabulce aktuálně na sedmém místě, pouze o skóre za brněnskou Kometou. Poslední utkání odehráli modrobílí na ledě dalekého Zlína, kde vybojovali jeden bod za prohru po samostatných nájezdech.
Dobré nedělní odpoledne, vítejte u online přenosu z chomutovské SD ARÉNY, kde se utkají Piráti Chomutov a BK Mladá Boleslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.