Litvínov - Mladá Boleslav: Bonusový bod pro domácí! Skvělá akce Robina Hanzla skončila gólem, 5:4

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.
Střely na branku: 45 – 34
Je dobojováno. Domácí hokejisté nakonec vítězí v prodloužení, když doslova parádičkou dokázal překonat Lukáše v brance Boleslavi Robin Hanzl a bod navíc si tak připisuje jeho tým. Hosté tak sahali po třech bodech, nakonec se museli spokojit pouze s jedním. Ale i ten je z venkovního ledu rozhodně důležitý.
63:43
Litvínov právě vstřelil branku!
Maxwell měl problém s bruslí a do branky místo něho musel naskočit Lukáš. A hned po vhazování musel inkasovat gól. ROBIN HANZL rozjel slalom až před branku Boleslavi, obešel i obránce a poté bekhendovou střelou mezi betony Lukáše zařizuje bonusový bod navíc pro litvínovskou Vervu – 5:4. Asistence: Martin Hanzl.
63:28
Střídání v týmu BK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Brandon Maxwell, přichází Jan Lukáš.
63:28
Na řadě je komerční přestávka.
63:15
Tomáš Hyka se dostal do slibné střelecké pozice, ale nakonec jeho ránu chytil Petrásek a nedovolil hostům zatím bonusový bod navíc.
63:00
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:44
Michal Trávníček se dostal do samostatného úniku, byl atakován Látalem, ale vše bylo v souladu s pravidly. Bylo to tedy čisté a trestné střílení tak hlavní sudí nenařídil.
61:25
A znovu další šance Vervy. Oba Hanzlové pálili na Maxwella, který znovu své brankoviště hájil zuby nehty.
60:36
Pavelka s Hüblem měli šance před Maxwellem, ale ten byl ve svém brankovišti pozorný a neinkasoval. Následně pak unikli hosté, ale ani oni překonat Petráska nedokázali.
60:01
Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přichází pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00
59:21
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno. Orsavovu střelu z pravého kruhu vyrazil Petrásek pouze před sebe a toho využil TOMÁŠ POSPÍŠIL, který trefil odkrytou klec. Je tak zase znovu vyrovnáno – 4:4. Asistence: Jakub Orsava.
58:47
Trávníček střílel z pravého kruhu na opuštěnou klec, ale ani tentokráte to není gól. Na opačnou stranu už ale míří hosté a obrana Vervy musí být hodně pozorná.
58:20
Domácí se pokusili střílet na opuštěnou branku, ale to se nepovedlo. Kotouč skončil vedle ní za zadním mantinelem a je z toho zakázané uvolnění Vervy. Vhazovat se tak bude opět před Petráskem.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49
Maxwell je na střídačce a hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli a vhazuje se před Petráskem.
57:49
Hosté si berou oddechový čas.
57:11
Také Látal už skočil na ledovou plochu a Mladá Boleslav je v plném počtu.
56:45
Válek střílel z levé strany, k odraženému kotouči se dostal Michal Trávníček, ale jeho přízemní střela skončila na Brandonu Maxwellovi.
56:07
Hosté jsou už ve čtyřech hráčích.
55:48
A znovu letí kotouč až před Petráska. Dvojnásobná přesilová hra se tak domácím vůbec nedaří a další akci budou muset zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.
55:22
František Lukeš nezachytil kotouč v útočném pásmu a to vyhovuje Mladé Boleslavi, která se bleskově dokázala osvobodit.
55:11
Látal dostává dvě minuty za vysokou hůl a hosté jdou do tří.
54:44
Domácím se nepovedla útočná akce a hosté se znovu dokázali osvobodit. Oba celky následně střídají a posílají na led čerstvé síly.
54:13
Po vhazování v obranném pásmu Boleslavi se hosté okamžitě dokázali dostat k puku a vyhazují ho až před Michaela Petráska.
54:07
Ve stejném čase pak následuje další komerční přestávka.
54:07
Bernad dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak domácím další přesilovou hru.
53:56
Spolupráce bratří Hanzlů vyústila střelou Černého, ale Brandon Maxwell byl připraven.
53:17
Z menšího tlaku hostů se nyní Verva osvobodila a poslala kotouč na zakázané uvolnění. Mezitím domácí střídají.
52:22
Žejdl si sjel před domácí branku, ale po tom, co se dostal ke střele, pouze promáchl a šance hostů tak velmi rychle skončila.
51:35
Gula je na ledě a Litvínov je už kompletní.
50:35
Domácí se pak dokázali osvobodit a dokonce se ve vlastním oslabení dostali ke střele na Maxwella. A i když to nebyla střela přesná, pošetřili aspoň cenné vteřiny ze svého oslabení.
50:00
Látal zachytil kotouč těsně před modrou čárou a hosté tak udrželi útočné pásmo. Od modré čáry střílel Štich, ale teč Orsavy v síti neskončila.
49:35
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jiří Gula – 2 min., sekání).
48:17
Po chybě Stříteského u modré čáry se do úniku dostal Miloslav Hořava, který ale svou akci do zdárného konce nedotáhl. Litvínovští tak stále drží těsný jednobrankový náskok.
47:23
Před brankou Vervy střílel Radan Lenc, ovšem Michal Trávníček mu puk sebral přímo z čepele a poslal ho do bezpečí. Jenže hosté se ihned do pásma vrátili a jedovku vyslal znovu Kučný, jenž pálí nad.
47:02
Na druhé straně pak střílel z dálky Kučný, jehož střela skončila jen za domácí brankou. U kotouče jsou tak znovu hráči Litvínova a už s ním míří do útočné třetiny.
46:24
Nejprve střílel těsně před brankou hostů Martin Hanzl, ale Maxwell znovu střelu vyrazil. Hned na to pak pálil od modré čáry Sklenička, ale ani jeho projektil mezi tři tyče nezamířil.
46:08
Následuje další komerční přestávka.
45:40
Pro domácí celek je to tedy zase o něco veselejší, ale hosté rozhodně své zbraně ještě nesloží. Nyní pálil na Petráska Radan Lenc, ale jeho přízemní střela skončila na pozorném domácím brankáři.
44:41
Verva si bere své vedení zase zpátky. Filip Pavlík pálil na Maxwella, který kotouč vyrazil svým pravým betonem pouze před sebe. Puk se pak dostal k najíždějícímu JAKUBU ČERNÉMU, jenž ho uklidil do odkryté hostující klece – 4:3. Asistence: Filip Pavlík.
44:18
Pavelka se snažil zachytit kotouč na modré čáře, ale to se mu nepovedlo. Puk už byl ve středním pásmu a hra se tak přerušuje. Bude se tak vhazovat ve střední třetině.
43:49
Petrásek přikryl kotouč pod svojí lapačkou po tom, co do jeho blízkosti najížděl jeden z hostujících hráčů. Vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce.
42:54
Utkání sleduje 4 370 diváků.
42:06
Žejdl se snažil vybojovat puk u levého mantinelu, na pomoc mu přišel také Bernad a hostům se to nakonec povedlo. S pukem už míří do útočného pásma.
40:57
Na druhé straně byli v obrovské šanci domácí hráči, ale Pavlíkovu střelu jen se štěstím chytil Maxwell do své lapačky!
40:16
Tomáš Hyka se rozjel na Petráska a pokusil se o střelu bekhendem, to se mu ovšem nepodařilo a jeho trestné střílení tak skončilo neúspěchem. Skóre se tedy nemění.
40:16
Hyka se dostal do samostatného úniku a byl faulován. Sudí nařizuje trestné střílení!
40:01
Střely na branku: 30 – 19
I druhá třetina je za námi. V ní hosté dokázali utkání otočit zásluhou Orsavy, ale domácí dokázali najít odpověď a Martynek tak srovnal krok. Hosté ale mohou být zatím s dosavadním průběhem rozhodně spokojení. Čeká nás jistě zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 19:30.
40:00
39:32
Černý zavezl kotouč do útočného pásma, ale neměl tam nikoho, komu by ho předal. Až nyní se dostal k puku Martin Hanzl, ale nakonec se ke střele nedostal.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:30
Hosté jsou znovu v plném počtu a další jejich oslabení tak zůstalo bez inkasované branky.
37:56
Viktor Hübl střílel z prostoru pravého kruhu na Maxwella a nebyla to vůbec špatná střela. Maxwell ale dokázal kotouč zachytit na své hrudi a následně pak raději přerušil hru.
37:19
Pavelkovi utekl kotouč na modré čáře a ten tak skončil ve středním pásmu. Verva tak musela opustit útočnou třetinu a zakládá tak svou akci znovu od začátku.
36:46
Litvínovští si neporozuměli v rozehrávce a hosté se tak bleskově dokázali osvobodit. Puk letí až před Petráska.
36:30
Lukáš Žejdl inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a Verva si zahraje přesilovou hru.
35:56
Pavelkova střela se dostala až před Maxwella, kde se puk ještě snažil dorážet Jakub Černý, ale marně dobýval hostující klec.
34:54
Další nebezpečná střela hostů z hole Radana Lence a kotouč jen prosvištěl těsně před brankovou čárou až k mantinelu. Hosté jsou teď zase o něco aktivnější a snaží se znovu strhnout vedení na svou stranu.
34:20
Hyka pálil z ostrého úhlu a Petrásek pak musel schovat kotouč ve své lapačce. Hra je znovu přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
34:14
Následuje komerční přestávka.
33:51
Látal si najel k levé tyčce Petráskovy branky a bekhendovou střelou prověřil jeho pozornost. Brankář domácích uspěl a okamžitě posílá kotouč do středního pásma.
33:00
Je to tak, hosté jsou už kompletní.
32:51
Trávníček si vyměnil kotouč s Hüblem, ale druhému jmenovanému utekl z čepele a hosté se znovu osvobozují. Vypadá to, že se znovu Boleslav ubrání.
31:54
Hosté se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. A to se jim povedlo i nyní, když Maxwell zachytil Hüblovu střelu a kotouč tak letí až před Petráska.
31:00
Orsava dostává dvě minuty za sekání a je tu další přesilovka pro domácí Vervu.
30:39
Hlavní rozhodčí signalizovali vyloučení hostů, ale nakonec se nevylučuje. František Lukeš pálil na Maxwella, ale kotouč se od něho pouze odrazil. K němu se pak dostal ROSTISLAV MARTYNEK, jenž v pádu svou střelou překonává brankáře hostů a je tedy znovu vyrovnáno – 3:3. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.
29:48
Slibně se rozvíjející akci Litvínova zmařilo postavení mimo hru. Ta se tak stěhuje zpět do středního pásma a domácí tak budou muset založit celou akci znovu.
28:43
Hosté velmi dobře brání své pásmo a Litvínovu se tak nedaří delší dobu udržet v teritoriu Mladé Boleslavi. Ta tak znovu otáčí směr hry na opačnou stranu.
27:59
Viktor Hübl přišel o svoji hůl, následně pak se před branku dostal Pacovský, ale Petrásek mu jeho přízemní střelu chytil. Hned na to pak Hübl odjel na střídačku a na led už skáče Robin Hanzl.
27:31
Doležal napadal rozehrávku hostů v jejich pásmu, ale nakonec se Boleslavští dokázali dostat ven z vlastní třetiny a míří tak do útoku.
26:52
Po takovém nahození puku Trávníčkem do útočného pásma hosté raději kontrolovali hru a Maxwell ukryl kotouč pod svojí lapačkou. Bude se tak vhazovat v jeho těsné blízkosti.
26:46
Na řadě je další komerční přestávka.
26:27
Žejdl je na ledové ploše a Boleslav je tedy v plném počtu.
26:10
Před Maxwellem byla menší skrumáž, ale boleslavský brankář dokázal jako první zachytit kotouč a raději pak přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
25:07
Lukáš Žejdl ve vlastním oslabení nastřelil tyč domácí branky! Hosté tak měli obrovskou šanci jít do dvoubrankového vedení, a to v početní nevýhodě.
24:36
Kubát dobře nerozehrál puk a toho využili hosté, kteří se bleskově dokázali osvobodit.
24:27
Orsava dostává dvě minuty za hákování a Verva tak má šanci srovnat v přesilové hře.
23:26
Bratři Hanzlové bojovali za brankou hostů o kotouč, nakonec se jim to nepovedlo. Ale Litvínovští následně pak sebrali hostům kotouč a už s ním míchají před Maxwellem.
22:47
Hosté v pásmu Litvínova zůstanou. Verva se totiž dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje znovu před Michaela Petráska.
22:34
Hosté jsou v úvodu druhé třetiny aktivnějším týmem a nyní znovu zahrozili před Petráskem. Ale Hyka pálil jen hodně vedle domácí svatyně.
21:20
A nyní se už hosté radují z další branky a strhávají tak vedení na svou stranu. Tomáš Urban našel přesným pasem najíždějícího JAKUBA ORSAVU, před kterým se zjevila úplně prázdná branka a poté pro druhého jmenovaného se pak nebyl problém trefit – 2:3. Asistence: Tomáš Urban, Tomáš Pospíšil.
21:00
Po nepřesné střele Litvínova se do další šance dostali hosté, ale střela Dominika Pacovského skončila znovu pouze na Petráskovi.
20:14
Radan Lenc se proháčkoval až do těsné blízkosti Michaela Petráska, ale jeho střela z pravé strany skončila pouze v jeho lapačce. Hra je přerušena a vhazovat se bude po pravici Petráska.
20:01
Střely na branku: 16 – 13
První třetina je minulostí a byla opravdu hodně divoká. Verva se dostala rychle do dvoubrankového náskoku a přidala záhy i třetí přesnou trefu, ale video potvrdilo, že Černý kotouč do branky kopl a gól tak nebyl uznán. Boleslav pak ustála domácí tlak a díky využitým dvěma přesilovým hrám smazala své dvoubrankové manko. Po první části hry se tak do kabin jde za nerozhodného stavu 2:2. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 18:35.
20:00
19:53
V závěru první třetiny pak ještě zahrozili domácí, ale jejich střelu pokryl znovu Maxwell. Už se tak nic nestane a první dějství spěje pomalu, ale jistě do úplného konce.
19:25
Domácí hráči se dostali do útočného pásma, kde ale nic nevymysleli a na opačnou stranu tak mohou zamířit do jednoho z posledních útoků hráči Mladé Boleslavi.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:29
Boleslav využívá další přesilovou hru a je vyrovnáno. PAVEL MUSIL se těsně před brankou dostal k dobré tečované střele a puk tak propadl Petráskovi za brankovou čáru – 2:2. Je tedy srovnáno a začíná se znovu od začátku. Asistence: Dominik Pacovský, Matěj Stříteský.
18:23
A v útočném manévru před domácí brankou byl faulovaný Hyka a Sklenička tak dostává dvě minuty za sekání.
17:48
Střela Pavlíka z pravého kruhu zaměstnala vyrážečku Maxwella a hra se tak otáčí na opačnou stranu.
17:00
Litvínovští se delší dobu drželi v pásmu hostů, ale sami se následně o puk připravili a vykázali se z útočné třetiny. Na opačnou stranu už tak míří znovu hosté.
16:35
Pilař nahodil puk před hostující svatyni, kde se ho snažil tečovat Michal Trávníček, ale propasírovat kotouč za Maxwellova záda se mu nepovedlo. A nepovedlo se to hned poté ani Hořavovi.
16:13
Oba celky jsou už v plném počtu.
15:29
Dominik Pacovský střílel z těžkého úhlu, přesto donutil Michaela Petráska k zákroku. Ten tak hru raději přerušil a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
14:51
Pavelka našel před brankou volného Černého, kterému ale přihrávka nesedla a na hostující branku tak nevyslal žádnou střelu. Nicméně domácí udrželi útočné pásmo a vhazovat se bude po levici Maxwella.
14:13
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Miloslav Hořava – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vít Jonák – 2 min., hrubost).
14:13
13:50
A hosté jsou zpátky ve hře. David Štich nabil Jakubu Orsavovi, jenž pálil z vrcholu levého kruhu a jeho střelu ještě před Petráskem tečoval TOMÁŠ URBAN, který tak využívá přesilovou hru a dává kontaktní branku hostů – 2:1. Asistence: Jakub Orsava, David Štich.
13:37
Štich se napřáhl od modré čáry a Petrásek měl s prudkou ránou trochu problém. Nakonec však celou situaci ustál a kotouč ukryl někde pod sebou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
13:23
Pokračovat se bude v klasické přesilové hře, tedy pět na čtyři z pohledu hostujícího celku.
13:23
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Robin Hanzl – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Pavel Musil – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
13:23
13:02
Karel Kubát inkasuje dvě minuty za držení protihráče a první početní výhodu si zahrají hosté z Mladé Boleslavi.
12:51
Nyní přichází další komerční přestávka.
12:30
Pacovský spěchal za kotoučem a mířil s ním před domácí branku, jenže Filip Pavlík dobrým obranným zákrokem pomohl svému týmu a hosté se tak ke střele nedostali.
11:18
Před brankou číhal na přihrávku Robin Hanzl, který se však ke kotouči nedostal. Nicméně ale poté se kotouče zmocnil Pavelka, jehož přízemní střela skončila na boční konstrukci Maxwellovy branky.
10:40
Do jízdy dostal přihrávku Kristian Reichel, který ale svou akci do zdárného konce nedotáhl. Hosté si tak mohli oddychnout a už míří do dalšího rychlého protiútoku.
09:54
Hosté po krátké pauze mírně ožili a nyní se znovu natlačili před Petráska. Ale následná střela Orsavy pak skončila jen vysoko nad. Vhazovat se tak bude po levici Michaela Petráska.
09:38
Před Matějem Stříteským se otevřel prostor před litvínovskou branku a z pravého kruhu vystřelil na Petráska. Jenže ten sklapl své betony a kotouč mezi nimi ukryl.
09:17
Filip Pavlík nahodil kotouč před branku Mladé Boleslavi a Jakub Černý ho šikovně tečoval před Maxwellem, kterému puk propadl do branky. Verva se tak radovala ze tříbrankového vedení, ale marně. Vše posoudil ještě videorozhodčí, který doporučil gól neuznat pro kopnutí nohou Černého.
08:11
A prakticky ihned po vhazování se domácí dostávají do dvoubrankového vedení. Michal Trávníček podél levého mantinelu zatáhl kotouč do útočného pásma a poté předložil před branku Boleslavi luxusní přihrávku pro MILOSLAVA HOŘAVU, pro kterého pak nebyl problém doklepnout puk do odkryté části Maxwellovy svatyně – 2:0. Asistence: Michal Trávníček, Lukáš Válek.
07:28
Domácí se nakonec ujímají vedení. Od modré čáry vyslal prudkou střelu Karel Pilař, kotouč se od Maxwella pouze odrazil a hned na to si ho převzal MARTIN HANZL, který z mezikruží prostřelil hostujícího brankáře mezi betony – 1:0. Asistence: Karel Pilař, Robin Hanzl.
07:10
Na řadě je první komerční přestávka.
06:33
Kristian Reichel se v prostoru mezi kruhy dobře otočil a poté okamžitě vystřelil. Jeho přízemní střela ale skončila jen těsně vedle hostující branky.
05:48
Pospíšil skáče na ledovou plochu a hosté jsou tak kompletní.
05:29
Další cenné vteřiny ze svého oslabení ušetřili hosté a znovu tak posílají puk do bezpečí. Domácím se i druhá přesilová hra příliš nedaří.
04:50
Litvínovští se nedostali do pásma hostů, Boleslavští jim sebrali kotouč a okamžitě ho posílají až před Michaela Petráska. Následně pak spěchají střídat svou unavenou čtveřici.
04:21
Slibně se rozvíjející akci Litvínova zastavilo postavení mimo hru. Ta se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
03:48
Pospíšil vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Litvínov tak má k dispozici další přesilovou hru.
03:35
Verva vyhrála vhazování v pásmu Mladé Boleslavi a z prostoru mezi kruhy se pak ke střele dostal Michal Trávníček, ale mezi tři tyče kotouč neposlal.
02:39
V závěru přesilovky měl šanci Martynek, ale jeho střela skončila na hostující obraně. Nyní jsou už hosté z Mladé Boleslavi v plném počtu.
02:25
Hosté se dokázali osvobodit a kotouč tak letí až před Petráska. Litvínovští tak budou muset zakládat svou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
01:25
Pavelka poslal kotouč na Černého, druhý jmenovaný pak vrátil přihrávku zpět Pavelkovi, ale tomu sjel kotouč z čepele a ke střele se nedostal. Nicméně domácí udrželi útočné pásmo.
00:39
První vyloučení v dnešním utkání. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty za držení protihráče Musil a domácí si tak zahrají přesilovou hru.
00:33
Radan Lenc nahodil kotouč do útočného pásma, zblízka se pak ke střele dostal Hyka, ale Petrásek byl na svém místě.
00:11
Domácí hráči se okamžitě po vhazování dostali ke kotouči a uháněli s ním do útočného pásma, ke střele se ovšem zatím nedostali.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledové ploše a utkání tak za malý okamžik začne.

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Gula, Kubát, K. Pilař, T. Pavelka, F. Pavlík, Z. Sklenička, Kokeš – Martynek, V. Hübl (A), Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl (A), J. Černý – M. Hořava, Válek, Trávníček (C) – Jurčík, K. Reichel, J. Doležal.

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Lukáš) – Kučný, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Holub, Bernad, Štich, Hrdinka – Lenc (A), Musil, Hyka – Látal, Urban, Pacovský – Orsava, Žejdl, Pospíšil – Musliu, L. Volf, Jonák.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Lhotský, Svoboda.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
Vzájemná utkání

V právě probíhající sezóně se oba celky utkaly třikrát a vždy zvítězila VERVA. Nejprve to bylo po prodloužení a dvakrát po sobě pak už za tři body. Hosté tak mají domácímu celku rozhodně co vracet. Dokáží naposledy v základní části proti černožlutým zvítězit?

Letošní zápasy obou celků

BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov 3:4pp
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav 3:2
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov 3:6
BK Mladá Boleslav

Boleslavští naopak loňskou sezónu měli nad očekávaní. Vždyť se dostali až do semifinále, kde padli s pozdějším mistrem ligy, a sice s Libercem. Byl to pro tým z města automobilů obrovský úspěch. Nyní se nacházejí v tabulce na jedenáctém místě. Na desátou pozici, která je vstupenkou do předkola play-off, ztrácí jeden jediný bod. Hokejisté Mladé Boleslavi mají na svém kontě sedmapadesát bodů a do Litvínova jedou s jasným cílem, sebrat domácím jakékoli body, aby se přiblížili již zmíněnému předkolu. Rozhodně to ale nebudou mít jednoduché, bude to boj.

Nejproduktivnější hráči BK Mladá Boleslav

Tomáš Hyka – 32 bodů (13+19)
Radan Lenc – 26 bodů (14+12)
Pavel Musil – 23 bodů (11+12)
HC VERVA Litvínov

Domácí VERVA Litvínov je prozatím v tabulce na pátém místě a dosud domácí hokejisté získali dvaasedmdesát bodů. Stále tak drží elitní šestku, která zaručuje přímý postup do vyřazovacích bojů – do čtvrtfinále. Rozhodně by si Litvínovští přáli v této pozici zůstat, aby nemuseli hrát předkolo. Po loňské zmařené sezóně, kdy dokonce museli hrát baráž o udržení se v nejvyšší soutěži, by postup do čtvrtfinále byl velkým úspěchem. Proti Mladé Boleslavi by měli být hráči Litvínova favoritem a na svém ledě tak příznivci tohoto klubu rozhodně očekávají nějaké body, nejlépe však všechny tři. Jak to ale dopadne, nám napoví až samotný průběh utkání.

Nejproduktivnější hráči HC VERVA Litvínov

František Lukeš – 38 bodů (16+22)
Viktor Hübl – 35 bodů (16+19)
Robin Hanzl – 21 bodů (6+15)
Hezký podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu v nejvyšší tuzemské soutěži kompletní čtyřiačtyřicáté kolo Tipsport extraligy a v jeho rámci budeme prostřednictvím našeho online přenosu sledovat utkání mezi týmy HC VERVA Litvínov a BK Mladá Boleslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.