Mladá Boleslav - Pardubice: Musil zakončil individuální sólo Hyky - 5:1

Ze ŠKOENERGO Arény je to protentokrát vše, brzy na počtenou!
Je dobojováno! Mladoboleslavští hokejisté nakonec nepřipustili žádné drama a po vítězství 5:1 si připsali další tři body do tabulky. Po první třetině Bruslaři vedli už o tři góly a ačkoliv se v prostřední části podařilo Leducovi snížit, v závěrečné dvacetiminutovce svěřenci Františka Výborného pojistili druhou výhru v řadě trefami Tomáše Hyky a Pavla Musila.

Nejlepší hráči zápasu:
Tomáš Hyka (MBL) – Jaroslav Hübl (PCE)
59:58
Těsně před sirénou to ještě zkusil od modré Lukáš Volf, jeho pokus ale postrádal přesnost. Je hotovo!
59:08
Na ledové ploše už se nic zajímavého neděje, domácí si vyměňují puk ve vlastním pásmu a v poklidu dohrávají toto televizní utkání.
58:37
Domácí kotel teď vyvolával jméno pardubického brankáře Martina Růžičky, který ve městě automobilů ještě nedávno působil.
58:10
Bernad se na útočné modré zmocnil odraženého kotouče a pokusil se vyzvat Klepiše k teči, útočník Bruslařů ale záměr mladého beka nepochopil.
57:47
Nepovedená rozehrávka Východočechů doletěla na zakázané uvolnění, které už tentokrát sudí odpískali, a tak se bude vhazovat před Hüblem.
57:40
V této fázi zápasu se utkání už pouze dohrává, hraje se prakticky bez přerušení a ani jeden tým se nikam nežene.
57:02
Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry, zakázané uvolnění ale pískáno nebylo, a tak musejí Bruslaři pokračovat ve hře z hloubi vlastní třetiny.
56:04
Jaroslav Hübl byl opět v permanenci, vleže si ale s oběma střelami Boleslavských poradil a když už nic jiného, tak si alespoň zvýšil úspěšnost zákroků.
55:45
Jan Lukáš pro jistotu ukryl Nahodilův pokus z pravého kruhu ve své výstroji, následovat tak bude vhazování po jeho levé ruce – to už je ovšem Štichův trest u konce.
55:11
Lencovi se navíc podařilo vybojovat další buly před Hüblem, po němž se do puku opřel David Bernad, bývalý kapitán boleslavské juniorky ale o nějaký ten metr minul.
54:59
Touš opět letí až do útočného pásma Pardubic, kde navíc Radan Lenc sbírá další cenné vteřinky. Bruslaři už si závěr zápasu užívají.
54:28
Johnson se krátce po vhazování v útočném pásmu pokusil protlačit až před Lukáše, v klíčový moment mu ale puk sjel z hokejky a domácí se osvobodili.
54:10
Svěřencům Pavla Rohlíka bylo odpískáno zakázané uvolnění, Bruslaři se tak ve vlastní početní nevýhodě podívají do útočného pásma.
53:36
Dynamo si zahraje přesilovou hru, David Štich (MBL) půjde pykat za zbytečné podražení ve středním pásmu.
52:46
No a teď měl Tomáš Pospíšil na hokejce šestý gól Bruslařů, útočník s desítkou na zádech ale tváří v tvář prázdné pardubické svatyni neuspěl!
52:17
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tým z města automobilů přidává další gól, nyní už je o vítězi jasně rozhodnuto! Tomáš Hyka objel pardubickou svatyni a nezištně posunul kotouč na PAVLA MUSILA, který z bezprostřední blízkosti překonal bezmocného Hübla! Asistence: Tomáš Hyka a Jiří Kurka.
52:06
Lukáš Žejdl se vydal atakovat pardubického gólmana, načež se Hübl ocitl na zemi a hra byla přerušena. Následovat bude další komerční přestávka.
Dnešní utkání sleduje 2856 diváků.
51:28
Právě vítěz Gagarinova poháru a bývalý hráč Washingtonu se o chviličku později dostal ke střele z ostrého úhlu, jeho pokus ale pro Hübla nebyl nebezpečný.
50:51
Mladoboleslavští hokejisté hýří aktivitou a podnikají jednu útočnou akci za druhou, tentokrát zavezl puk do útočného pásma zkušený Jakub Klepiš.
50:03
Musilovi se nepodařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma, hosté ale poté o puk přišli a právě Pavel Musil vyrazil do rychlé protiakce. Domácí centr předložil touš do skvělé pozice Lencovi, jehož projektil se zastavil na tyči!
49:10
Látal to po Jonákově pasu zkusil z podobné pozice jako před chvílí Tomáš Hyka, jeho pokus ale postrádal potřebnou razanci, a tak to Jaroslav Hübl tentokrát zvládl.
48:32
Že by bylo jedenáct a půl minuty před koncem rozhodnuto? TOMÁŠ HYKA ujel podél pravého mantinelu, nabruslil si na úroveň kruhů a rychlou střelou mířící mezi lapačku a levý beton překonal Hübla! Asistence: Radan Lenc.
48:20
Jan Lukáš ukryl ve své výstroji nahození od pravého mantinelu, vhazovat se tak bude po delší době v útočném pásmu Dynama.
47:39
Tomáškovo nahození od modré rozezvučelo jen plexisklo za Lukášovou svatyní, svěřenci Františka Výborného poté vyvezli kotouč zpět do bezpečí.
47:01
Po zblokovaném pokusu Tomáše Pospíšila z rohu kluziště se puk nečekaně odrazil k úplně volnému Hanzlíkovi, který ale nepropálil hradbu těl před Hüblem!
46:22
Hra je hodně rozkouskovaná, Bruslaři se znovu usadili v útočném pásmu, ale Hübl promptně přerušil hru.
46:09
Žejdl se Štichem propadli na útočné modré a Nicholas Johnson poté ujížděl sám na Lukáše, který ale výtečně zakročil a udržel Boleslav v trháku!
45:12
Trončinského nahození od modré vypadlo Hüblovi z lapačky, tlak Boleslavských tak ještě pokračoval a k další střele se dostal Štich, jehož projektil si ovšem cestu mezi tři tyče nenašel.
44:44
Lukáš Pabiška nebezpečně kroužil kolem Hüblova brankoviště, ke střele se ale nakonec pořádně nedostal a hosté poté dostali puk alespoň do středního pásma.
44:20
Hanzlík obětavě zblokoval ránu Ovčačíka, načež se puk odrazil na hůl Redenbacha, ten ale nečekanou šancí pohrdl! Boleslavský kapitán Jan Hanzlík se poté zvedl a po svých se došoural na střídačku.
43:38
Domácí se podruhé v krátkém časovém sledu dokázali osvobodit, v této početní výhodě se Východočechům ani trochu nedaří.
42:42
Redenbachova rána z levého kruhu nadělala Lukášovi pořádné trable, boleslavský brankář to však nakonec zvládl a domácí se posléze osvobodili.
42:20
Pardubičtí hokejisté si zahrají přesilovou hru, Matěj Stříteský (MBL) vyfasoval dvouminutový trest za sekání.
42:08
Hanzlík ve středním pásmu vystihl rozehrávku Pardubických a poté odpálil puk až k Hüblovi, pardubičtí hokejisté tak musejí zakládat další akci od píky.
41:22
Nahodilův trest už je téměř u konce a kotouč je znovu až u Lukáše, vše nasvědčuje tomu, že předposlední tým tabulky toto oslabení bez potíží ubrání.
40:44
Boleslavští ještě dohrávají přesilovou hru, třetí třetina ale začala vyhozením kotouče do bezpečí v podání hokejistů Dynama.
40:01
Druhá třetina je za námi a k vidění byla pokračující převaha Mladé Boleslavi. Po konci první třetiny nahradil Martina Růžičku v pardubické svatyni Jaroslav Hübl, jenž za svá záda nepustil ani jeden z 16 pokusů Bruslařů v prostřední části. Leducovi se navíc podařilo snížit na 1:3 z pohledu Dynama, třetí třetina tak bude ještě pořádně zajímavá!
40:00
39:40
Dynamo se osvobozuje, svěřenci Františka Výborného tak nyní zakládají nejspíš poslední akci druhé třetiny.
39:26
Lukáš Nahodil (PCE) dnes už podruhé zavítá na lavici hříšníků, sudí mu tentokrát vyměřili dvě minuty za podražení.
39:03
V probíhající poslední minutě prostřední části Hübl opět přerušil hru, a tak se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
38:32
Po ose Hyka – Pabiška se kotouč dostal do skvělé palebné pozice k Pavlu Musilovi, který ale ze skvělé pozice nedokázal dopravit kotouč do sítě!
37:54
Právě Radan Lenc se okamžitě po návratu na ledovou plochu zapojil zpět do hry a za svatyní Jaroslava Hübla dokázal vybojovat kotouč zpět pro domácí.
37:19
Domácí opět dopravili touš do bezpečí, to už se Lencův trest začíná rychle chýlit ke svému konci.
36:52
Zkušenému Čáslavovi rána od modré příliš nesedla, od zadního mantinelu se ale černá pryž odrazila zpět na hokejky pardubických hokejistů.
36:07
Svěřenci Františka Výborného se dokázali osvobodit, hokejisté Pardubic tak musejí zakládat další útočnou akci až od Jaroslava Hübla.
35:47
Nicholas Johnson málem dostal Dynamo na dostřel jediného gólu, zkušený střelec ale z bezprostřední blízkosti nedokázal přizvednout puk nad Lukášův beton!
35:36
Radan Lenc (MBL) stráví příští dvě minuty na trestné lavici, domácí forvard se provinil hákováním.
34:49
Martin Látal nabral rychlost ve středním pásmu a prodral se do toho útočného, jeden z jeho parťáku ale přejel soupeřovu modrou čáru příliš brzy, a tak byl Bruslařům odpískán ofsajd.
34:10
Po trmě-vrmě ve středním pásmu se puk dostal na hůl volného Jonáka, který založil další nebezpečnou akci Bruslařů, na jejímž konci stál Lukáš Žejdl, který ale ze skvělé pozice nedokázal vyzrát na přesouvajícího se Hübla!
33:33
Nyní si bývalý brankář Litvínova, italského Bolzana či právě Mladé Boleslavi připsal další povedený zákrok, Hübl i nadále drží Pardubice ve hře o bodový zisk.
33:04
Tribunami to teď jen zahučelo, strážce pardubické svatyně si ale připsal do statistik další povedený zákrok. Jaroslav Hübl se v novém působišti zatím uvádí skvěle...
32:42
Holubova střela od modré nečekaně změnil směr, naštěstí pro Dynamo ale kotouč nakonec minul Hüblovu klec. Tlak Boleslavi ale ještě přetrvává!
32:23
Jaroslav Hübl si připsal další jistý zákrok po střele z pravého kruhu, načež hlasatel ohlásil další komerční přestávku.
31:24
Jan Hanzlík se vydal na útočný výlet, do zakončení se ale nedostal. Tlak Bruslařů přesto přetrvává, domácí jsou po inkasovaném gólu paradoxně na koni.
30:35
Po Lencově jedovatici z pravé strany vznikla před Hüblem další trma-vrma a pardubického brankáře nakonec zachránila branková konstrukce!
30:01
Pokus veterána Sýkory z pravého kruhu byl zblokován mimo, Jan Lukáš tak mohl tentokrát zůstat v klidu a Bruslaři už zakládají další protiútok.
29:23
Před Hüblem bylo opět pořádně rušno, nikdo v blankytném dresu ale nedokázal dorazit kotouč do sítě! Pardubičtí si teď museli zhluboka oddechnout.
28:51
Pardubičtí posléze vyhodili puk na další icing, hra se tak vrátí zpět před Jaroslava Hübla.
28:30
Dynamo znovu otevřelo hru a nepohlídalo si zadní vrátka. Sám na Hübla ujížděl zkušený Jakub Klepiš, který ale svůj bekhendový blafák nedotáhl do konce!
27:24
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté nakonec početní výhodu využívají a vracejí se do zápasu! Petr Čáslava nabil na modré čáře JEROMEMU LEDUCOVI, který neváhal, vypálil a jeho projektil proletěl Lukášovi mezi nohama! Asistence: Petr Čáslava.
27:03
Tlak hokejistů Dynama přetrvával, až doposud se ale nikdo v červeném dresu nedostal ke střele. To teď mohl změnit Nahodil, jemuž ale rána ze skvělé pozice nesedla!
26:22
Dynamo si po komerční pauze navíc zahraje svou první přesilovku, Tomáš Pospíšil (MBL) se totiž nechal vyloučit na dvě minuty za hákování.
26:22
Po trmě-vrmě ve středním pásmu byla hra přerušena a hlasatel ve ŠKOENERGO Areně poté ohlásil další komerční přestávku, do Mladé Boleslavi se tak společně vrátíme za pár okamžiků.
26:05
Pardubičtí, kteří po první třetině odložili své retrodresy a navlékli se do svých tradičních úborů, se zapomněli v útočném pásmu, Pospíšil toho ale nedokázal využít.
25:27
Radan Lenc zkusil štěstí z levého kruhu, ale Hübl byl ve správný čas na správném místě a hokejisté Dynama už pomalu zakládají další protiútok.
25:04
Dynamu nevyšel přechod do útočného pásma, hra je po nějaké době přerušena a vhazovat se bude poblíž hostující střídačky.
24:32
Na druhé straně zůstal Vít Jonák trestuhodně neobsazený v mezikruží, jeho následná střela švihem ale proletěla nad břevnem pardubické svatyně!
24:11
David Tomášek ujel podél levého zranení a natlačil se téměř až do brankoviště, jeho pokus ale postrádal potřebnou razanci, a tak si Lukáš bez problémů poradil.
23:31
Rozehrávka Boleslavských skončila jen u Jana Ščotky, ani jemu se ale nepodařilo najít žádného ze svých spoluhráčů. Hra je v poslední době plná nepřesností na obou stranách.
22:58
Lencovi střela z levého kruhu nevyšla a kotouče se poté ujali pardubičtí obránci, Jérôme Leduc vyčkává ve vlastní třetině na dostřídávající spoluhráče.
22:25
První zákrok v dresu Pardubic si připsal Jaroslav Hübl, který měl ovšem úlohu vcelku snadnou a bez potíží přerušil hru.
22:02
Svěřenci kouče Rohlíka po změně stran zvýšili aktivitu a Lukáš se musí mít prakticky neustále na pozoru, pokus Martina Kauta byl ovšem zblokován.
21:16
Lukáš Žejdl se odvážně pustil mezi dva hráče Pardubic, Ščotka jej ale o kotouč nakonec připravil a hosté poté nahodili puk zpět do útočné třetiny.
20:42
Jan Lukáš vybruslil vcelku daleko ze své brány, aby přerušil hru, vhazovat se bude po pravé ruce mladoboleslavského gólmana.
20:01
Martin Růžička už od druhé třetiny do utkání nezasáhne, po třech inkasovaných gólech jej nahradí čerstvá posila Dynama Jaroslav Hübl!
20:01
Druhá třetina začne v 17:59, tak si to nenechte ujít!
Úvodní dvacetiminutovka retro utkání mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi přinesla až nečekaně jednoznačný průběh. Bruslaři svého podobně se trápícího soupeře jednoznačně přehráli a díky trefám Trončinského, Voráčka a Žejdla vedou už o tři góly. Jedinou šanci Dynama měl na hokejce Mallet, který ale tváří v tvář Lukášovi neuspěl.
20:00
19:58
Tak jsem to zakřikl, tohle je obrovský šok pro hosty, kteří inkasují 2,2 sekundy před sirénou! LUKÁŠ ŽEJDL zůstal trestuhodně neobsazený v mezikruží, rukavicí si zpracoval odražený kotouč a pohotově překonal bezmocného Růžičku! Asistence: David Štich a Vít Jonák.
19:31
Oba týmy zřejmě naposledy v první třetině střídají, pardubičtí zadáci vyčkávají ve vlastním pásmu a zdá se, že v úvodní dvacetiminutovce už se nic kloudného nestane.
18:50
Nahození ze středního pásma nadělalo Martinu Růžičkovi pořádné problémy, gólman Dynama jen tak tak zastavil skákavý kotouč před brankovou čarou!
18:28
Pavel Musil mazaně nahodil kotouč na Růžičku zpoza jeho branky, zkušený brankář Dynama se ale zorientoval včas a znovu přerušil hru.
18:05
Tyler Redenbach zkusil štěstí od modré, nicméně jeho pokus k Lukášovi ani nedoskákal a na druhou stranu už míří elitní formace Boleslavských.
17:32
Z nepříliš zaplněných tribun se ozývá nečekaně bouřlivý potlesk, tlak Bruslařů totiž trval až doposud – Martin Růžička teď s problémy pro jistotu přerušil hru.
16:53
Klepiš se chytře zmocnil odraženého kotouče a poté přišla střela Šticha od modré čáry, se kterou si sice Růžička dokázal poradit, tlak domácího týmu ale ještě trvá.
16:05
Jan Holub přilepil na mantinel Nahodila a rozhodčí posoudili jeho zákrok jako povolený, domácí poté znovu nahodili kotouč do útočné třetiny.
15:20
Tomáš Hyka mohl ještě zvýraznit vedení týmu z města automobilů, mladoboleslavský odchovanec ale z bezprostřední blízkosti nedokázal propálit Růžičku!
15:03
Tomáš Kaut už byl v dobré palebné pozici, jenže nepochopitelně se ještě rozhodl nahrávat a to se mu nakonec vymstilo.
14:28
Martin Kaut vystihl směr přihrávky mířící na Víta Jonáka a vypíchl kotouč do středního pásma, načež se svěřencům Pavla Rohlíka podařilo vybojovat buly před Lukášem.
13:46
Jonák s Látalem zabojovali u hrazení a díky nim se mladoboleslavští hokejisté znovu usadili v útočném pásmu, domácí zatím svého soupeře jednoznačně přehrávají.
12:55
Rolinek se na levém kruhu zmocnil odraženého puku, vystřelit se mu ale nepodařilo a s nepořízenou poté pochodil i na druhé straně kluziště Tomáš Pospíšil.
12:28
Vít Jonák to nečekaně zkusil od pravého mantinelu, nicméně pardubický brankář to i tentokrát zvládl a přerušil hru, to už hraje Dynamo v plném počtu.
11:56
Matěj Stříteský tvrdě vypálil od modré, Růžička ale navzdory zakrytému výhledu bez potíží zasáhl a přerušil hru.
11:05
Pardubičtí se dvakrát v krátkém časovém sledu dokázali osvobodit a Jérôme Leduc se dokonce odhodlal ke střele, jeho nahození od pravého mantinelu ale bylo zblokováno.
10:22
Hyka byl v předbrankovém prostoru podražen Martinem Růžičkou (PCE), jehož dvouminutový trest odpyká Lukáš Nahodil.
09:50
Hráči v bíločervených dresech přišli o kotouč už ve středním pásmu a na druhou stranu se vydal rychlík Látal, jemuž se podařilo bekhendem zakončit, ale Růžička si připsal vcelku snadný zákrok.
09:02
Lukáš Pabiška je dnes hodně aktivní, ani tentokrát ale jeho dělovka z levého křídla úspěch neslavila, poněvadž Martin Růžička si i tentokrát poradil.
08:04
Už to bylo málem zase jen o gól. Alexandre Mallet se zničehonic zjevil sám před Lukášem, strážce boleslavské svatyně ale bravurně zakročil!
07:49
Přetrvávající tlak týmu z města automobilů vyústil v další trefu. Od pardubické střídačky nahodil kotouč na branku TOMÁŠ VORÁČEK, jehož střela ještě změnila směr a Růžička na to nestihl zareagovat! Asistence: Vít Jonák a Jan Hanzlík.
07:07
Zkušený Lukáš Pabiška ujel po levém křídle a pokusil se překvapit Růžičku bekhendovým pokusem, gólman s "gretzkyovskou" 99 na zádech si ale dokázal poradit.
06:39
Tam ale hokejisté Dynama dlouho nevydrželi, hostům byla odpískána přihrávka rukou, a hra se tak přesune do středního pásma.
06:31
Nepovedená rozehrávka Bruslařů skončila na zakázaném uvolnění, navzdory protestům části domácího publika se bude vhazovat před Lukášem.
05:42
Pardubičtí se snad poprvé v utkání usadili v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali, a Jan Lukáš tak i nadále čeká na svůj první zákrok.
04:58
Vít Jonák byl v ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře, následná rozehrávka Rohlíkovy party ale skončila v moci domácích obránců.
04:20
Bleskurychle využitá přesilovka a domácí se ujímají vedení! Po vyhraném buly se kotouč dostal na modrou čáru k MARKOVI TRONČINSKÉMU, který nic nevymýšlel a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Hyka a Pavel Musil.
04:09
Dynamo půjde poprvé do čtyř, nejproduktivnější obránce Pardubic Nicholas Schaus (PCE) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.
03:17
Alexandre Mallet přišel o puk těsně po přejetí útočné modré, svěřenci Františka Výborného toho ale nedokázali využít a kotouč je opět v moci Pardubických.
02:35
Tomáš Rolinek vjel do útočného pásma příliš brzy, perníkářům tak byl odpískán další ofsajd a vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:10
V úvodu utkání jsou domácí jasně lepším týmem, v soupeřově pásmu se teď usadila i čtvrtá lajna Boleslavi. Do rychlé protiakce se poté vydal hostující útočník Nicholas Johnson, americký střelec zapůjčený z Plzně ale uvízl v ofsajdu.
01:45
Trončinského pokus od modré nečekaně změnil směr, Růžička na to ale dokázal včas zareagovat a pro jistotu opět přerušil hru.
01:20
Martin Růžička byl opět v permanenci, střelou z levého kruhu prověřil pozornost brankáře Východočechů Lukáš Pabiška.
01:16
Bruslaři se ještě na chvilku udrželi v pásmu díky nepovedené rozehrávce Čáslavy, hokejisté Dynama to ale nakonec zvládli a oba týmy střídají.
00:41
Pavel Musil se pokusil překvapit Růžičku nenápadným pokusem z nulového úhlu, zkušený strážce pardubické svatyně se ale nenechal nachytat v nedbalkách.
00:27
Úvodní buly ovládli boleslavští hokejisté a Lenc poté po levém křídle ihned vyrazil kupředu, člen širšího reprezentačního kádru ale o kotouč nakonec přišel.
00:01
Hráči obou týmů už jsou na ledové ploše, za chviličku začínáme!

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Halász) – Štich, Stříteský, Hanzlík (C), T. Voráček, Holub, Trončinský, Bernad, Kurka – Lenc (A), Musil, Hyka – Pabiška (A), Klepiš, Pospíšil – Látal, Žejdl, Jonák – Jiránek, Volf, Ďurač.

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Havlík, Schaus, Čáslava (A), Leduc, Ovčačík, Ščotka, Nedbal – Johnson, Tomášek, P. Sýkora (A) – Rolinek (C), Nahodil, Klimenta – M. Kaut, Redenbach, Mallet – Starý, T. Kaut, Zadina – Bárta.

Rozhodčí: Čech, Pavlovič – Frodl, Zavřel.
V dosavadním průběhu letošní sezóny se ani jednomu z dnešních soupeřů příliš nedaří. Zatímco ambiciózní Mladé Boleslavi patří devátá příčka v tabulce, tradiční hokejová bašta z města perníku a koňských dostihů je předposlední. Bruslaři i Dynamo před sezónou výrazně obměnili kádr a velký počet změn se zatím ukazuje být jako krok zpět.

Do současného kádru Východočechů patří i exboleslavští hokejisté Martin Růžička, Tomáš Klimenta, Ctirad Ovčačík či Michal Bárta. Nejčerstvější transfer mezi úterními soupeři ale proběhl po opačné trase, den před zápasem totiž Mladou Boleslav posílil expardubický gólman Brandon Maxwell.

Ve vzájemných zápasech se v dosavadním průběhu sezóny více dařilo Bruslařům, svěřenci Františka Výborného pokaždé brali všechny tři body. Oba duely ovšem přinesly strhující drama, tým z města automobilů vždy zvítězil jen o gól – doma 2:1 a na pardubickém ledě 3:2.
Krásný podvečer z Mladé Boleslavi! Co nejsrdečněji vás vítám u sledování textového přenosu z utkání 35. kola Tipsport extraligy, ve kterém BK Mladá Boleslav vyzve HC Dynamo Pardubice. Začínáme už v 17 hodin, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.