Zlín - Mladá Boleslav: O výhře domácích rozhodl v prodloužení Dalibor Řezníček, 4:3

Dnešnímu souboji o desáté místo opravdu nechybělo nic. Svižný hokej, hodně šancí i skvělé zákroky obou brankářů. Berani nakonec berou body dva, díky vítězné Řezníčkově trefě v prodloužení, a hosté si odvážejí domů alespoň bodík. Dnes je to všechno, hezký zbytek neděle.
61:57
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín vítězí v prodloužení a bere dva body! Parádní práci odvedl Filip Chytil, který podržel kotouč, potáhl ho přes celé útočné pásmo, následně si všiml osamoceného DALIBORA ŘEZNÍČKA, který přesně mířenou ranou překonal Maxwella. Asistence: Filip Chytil.
61:10
Dorážejícího Urbana skvěle vychytal ležící Kašík.
60:36
Klepiš z otočky nastřelil pouze boční síťku.
60:01
Oba týmy si stoprocentně rozdělí po jednom bodu, o další bonusový se bude bojovat v prodloužení, případně nájezdech.
60:00
59:54
Ještě icing Boleslavi, buly u Maxwella.
59:12
Čeká nás poslední minutka třetí třetiny.
58:22
Hosté mohou děkovat Maxwellovi, protože ten teď vychytal parádní sólovou akci Michala Popelky. Zlínský hráč si obešel protihráče a dělovkou zaměstnal amerického brankáře.
57:56
Maxwell se pouze ohlédl za dělovkou Matějíčka. Zlín tlačí Boleslav a ne nastěhovaný v jejím pásmu.
57:21
Okál se chtěl pustit do šarvátky s Látalem, ale nakonec k ničemu nedošlo.
57:10
Maxwell vyjel za branku, podobně jako Kašík, ale Zlín nakonec nepotrestal zaváhání amerického brankáře.
56:05
Boleslav se nejspíše bude ještě strachovat, hosté vyhazují na icing.
55:50
Tak tohle bude ještě hodně napínavé. Holík zatáhl kotouč do rohu kluziště, odkud nabil na modrou JIŘÍMU MARUŠÁKOVI. Zlínský bek nechytatelnou dělovkou překonal Maxwella. Asistence: Petr Holík.
54:49
Je tu poslední pětiminutovka třetí třetiny.
54:19
Říčka měl obrovskou šanci, ale z bezprostřední blízkosti Brandona Maxwella nepřelstil.
53:12
Zlínské publikum si přeje, aby domácí srovnali, vhazuje se u Maxwella.
52:36
Žejdl se tlačil do šance, kam se neprotlačil. Na puku domácí.
51:17
Urban si našlápl do zakončení, kde byl lehce přidržen, ale podle sudích to bude bez vyloučení.
50:16
V hledišti to jenom zahučelo, Bukarts střelou z pravého kruhu nastřelil tyčku boleslavské branky.
49:46
Bukarts už měl našlápnuto, ale v tom mu úmysl překazil ofsajd.
48:56
Zlín tlačí svého soupeře v jeho pásmu, posledních deset minut bude určitě zajímavých.
48:32
Do šance se prodral aktivní Šťastný, jehož dorážku na bližší tyč Maxwell vytěsnil. Boleslav poté vyhodila kotouč na icing.
47:28
Libor Kašík předvedl povedený semafor proti ráně Vampoly.
46:25
Po odmlce na kotouči Boleslav, Kašík musí být ve střehu.
45:37
Zlín bojuje, ale hosté se zuby, nehty brání a pomáhá jim i pozorný Brandon Maxwell.
44:25
Boleslav se brání, Maxwell vychytal betonem ránu Šťastného a hosté zase vyhazují na icing.
43:10
Zlín se nadechuje je kombinaci, Boleslav vyhazuje kotouč na icing.
42:32
Zlínští nedokázali zachytit začátek poslední třetiny.
41:54
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Kašík si najel za branku, kde se mu nepovedlo zachytit letící kotouč, který si tak zpracoval Urban, našel MARTINA LÁTALA a ten poslal hosty do vedení. Domácí to budou mít hodně těžké. Asistence: Tomáš Urban.
40:01
Po čtyřiceti minutách máme stav nerozhodný 2:2 a před poslední třetinou nás tedy čeká veliké drama. Oba celky budou chtít bodovat určitě za všechny body, ale podařit se to může třeba jen jednomu celku.
40:00
39:57
Ještě menší rozmíška před Kašíkem.
38:50
Mladá Boleslav hraje v plném počtu.
38:28
Brankář hostujícího celku musel několikrát zasahovat a poradil si se všemi pokusy dobře.
37:17
Berani si vytvářejí solidní tlak, Maxwell se má co ohánět.
36:26
Tomáš Urban (MBL) jednoznačně fauloval Ondráčka, ale není spokojen se svým potrestáním.
35:33
Kašík skvělým zákrokem zlikvidoval prudké zakončení Urbana.
34:23
Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hákování.
34:18
Hraje se vyrovnaná partie,šance vidíme na obou stranách. Nyní jsou v útočné třetině hráči v černých dresech.
33:40
A je po přesilové hře hostí, Veselý je opět na ledě.
32:51
Lenc se nachytal v ofsajdu a hra je přerušena.
31:46
Zatím se tahle přesilová hra hostům příliš nedaří.
31:19
Další přesilovka pro Mladou Boleslav. Za katrem už sedí Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
30:25
Zlín se blýskl několika povedenými střelami, Maxwell byl ale ve všech případech úspěšný.
29:16
A začíná se opět od znova, je tu komerční přestávka za stavu 2:2.
28:17
Tak tohle byla hodně rychle využitá přesilová hra pět na čtyři. Pacovského střelu od modré nejprve dorážel Musil, který neuspěl, ale přesnou dorážkou se nemýlil RADAN LENC. Asistence: Pavel Musil, Dominik Pacovský.
27:51
Šance pro Mladou Boleslav na vyrovnání. Dvě minuty pro Roberta Říčku (ZLN) za hákování.
26:39
Musil v dobré pozici jen těsně minul volný prostor u Kašíkovy tyčky.
25:29
Boleslav je kompletní a Maxwell likviduje jedovku Dalibora Řezníčka.
24:44
Matějíčkova rána z voleje branku nezasáhla. Konec přesilovky Zlína se blíží.
24:19
Marušákova bomba jen minula branku, Boleslav poprvé v oslabení dostává kotouč do bezpečí.
23:42
Zlínský tlak musel tlumit pravým betonem přesouvající se Maxwell.
23:19
Lukáš Žejdl (MBL) 2 minuty za nedovolené bránění.
22:00
Kašík musel pouze jedinkrát v přesilovce Mladé Boleslavi zasahovat, nyní je Okál na ledě a domácí jsou v pěti.
21:20
Boleslav se vůbec nedokázala dostat do kombinace, Zlín skvěle napadá a Kašík je prozatím bez zásahu.
20:39
Zlín se brání velmi dobře v oslabení.
20:01
Prvních dvacet minut nám nabídlo svižný hokej s hodně šancemi a třemi góly. Dvakrát se prosadili domácí a jedinkrát hosté. Je to především souboj i brankářů, kteří oba chytají ve skvělé formě. Boleslav bude mít z kraje druhé části přesilovou hru pět na čtyři.
20:00
20:00
Zdeněk Okál (ZLN) nabízí přesilovou hru svému soupeři, která začne až na začátku druhé třetiny.
19:36
Boleslavští tlačí svého soupeře v posledních vteřinách první periody. Navíc mají signalizovanou výhodu.
18:42
Tentokrát se po delším čase ukázali u Kašíka také hosté a v dobré šanci byl střelec jediné trefy hostí Vampola.
17:39
Ševci jsou opět nastěhovaní před brankou Bruslařského celku.
16:47
Lencovo prudké nahození od modré čáry musel Kašík likvidovat až na druhý pokus.
16:33
Buly před Brandonem Maxwellem. Ten si dnes na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.
16:19
Boleslav chvíli tlačila zlínský celek, Kašík ovšem zasahovat nemusel.
15:14
Na zcela opačném pólu kluziště zasahuje Kašík proti jedovce Martina Látala.
14:41
Dravý průnik v podání Jiřího Ondráčka skončil na pozorném Maxwellovi.
14:18
Je tu druhá komerční přestávka.
13:34
Boleslavští chybovali při rozehrávce a domácí to okamžitě trestají! PETR HOLÍk díky své bojovnosti vypíchl kotouč jednomu z protihráčů, najel si před Maxwella, kterého překonal přesnou střelou mezi jeho betony. Asistence: David Šťastný.
Mezitím co již naskočil na led Bernad, tak se do šance prosadil Popelka, jehož nahrávku na osamoceného Ondráčka zblokoval padající obránce hostí.
12:26
Zakončení Okála nebylo pro Brandona Maxwella žádná potíž. Buly u jeho branky.
11:58
Ševci zatím v přesilovce nic vymyslet nedokázali, nyní se navíc píská ofsajd. Buly ve středním pásmu.
10:53
David Bernad (MBL) dostává dvouminutový trest za podražení. Šance pro domácí, jak odskočit svému soupeři na rozdíl jediné trefy.
9:26
Kotvan se dopustil hrubky na útočné modré, ale jeho chybu unikající Hyka potrestat nedokázal, protože vzápětí upadl.
8:38
Brankář hostujícího celku vyrazil i tvrdou ránu Kotvana. Je tu komerční pauza.
7:58
V palebné pozici se ocitl Filip Chytil, jeho tvrdý pokus zvládl Maxwell vytěsnit do bezpečí.
7:27
Hokejisté Zlína trestají přesilovou hru a srovnávají krok s hostujícím celkem. Holík předložil precizní nahrávku na čepel DAVIDU ŠŤASTNÉMU, který se zády k brance obtočil a přesnou trefou překonává Brandona Maxwella. Asistence: Petr Holík, Jiří Marušák.
6:34
Maxwell prokazuje skvělou formu z posledních zápasů. Nyní si brankář Boleslavi poradil s dobrou střelu Šťastného.
6:05
Maxwell se výborně roztáhl na brankovišti a vytěsnil do bezpečí jedovku Marušáka. Další buly v oblasti hostující branky.
5:31
Rozhodčí přerušuji hru až teď, kdy se bude trestat na straně hostů. Tomáš Hyka (MBL) 2 minuty za podražení.
4:38
Vážnější šance na straně domácích, střílející Okál ovšem amerického brankáře nepřekvapil.
4:13
Zlín si vynutil vhazování před brankou Brandona Maxwella.
3:18
Domácí celek vedoucí trefa hostí zaskočila a nemohou se dostat do tempa.
2:26
Sotva se hosté nastěhovali do útočného pásma, hned je z toho vedoucí trefa utkání. Tvrdou střelu od modré čáry v podání Kučného dokázal tečovat přesně za Kašíkova záda PETR VAMPOLA. Asistence: Jiří Kučný, Matěj Stříteský.
1:37
Do útočného pásma se poprvé dostali hráči hostí a kombinují.
0:54
Hra je poprvé přerušena, buly následuje ve středním pásmu.
0:31
Berani začali hodně z ostra. Maxwell si poradil se zakončením Holíka, který se tlačil do šance zpoza branky.
00:01

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Gazda, Padrnos – Šťastný, P. Holík, Říčka – Okál, Chytil, O. Veselý – Bukarts, Honejsek, J. Ondráček – Ostřížek, Sedláček, Popelka – Gago.

BK Mladá Boleslav: Maxwell (Lukáš) – Štich, Stříteský, Hanzlík, Kurka, Kučný, Bernad, Holub – Lenc, Musil, Hyka – Žejdl, Klepiš, Orsava – Látal, Vampola, Urban – Jonák, Pacovský..
Hezkou neděli ze Zlína. Extraliga se pomalu blíží do samotného finiše v základní části a na programu je již 46. kolo Tipsport extraligy. Hokejisté Zlína budou hostit na svém ledě nebezpečný celek BK Mladou Boleslav. Tento duel nám nabídně přímý souboj o desátou pozici. V letošním ročníku se v mini souboji daří spíše bruslařům, kteří vyhráli dva ze tří odehraných duelů. Boleslav poslední dva duely vyhrála, a zásluhu na tom má i skvělý Brandon Maxwell, který sem přesoupil z Pardubic. Berani naopak nedokázali navázat na dvě vítězství a podlehli Liberci na jeho ledě 2:4. Duel mezi PSG Zlín a BK Mladá Boleslav startuje už v 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.