Tipsport Extraliga - Základní část - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Vítkovice - 22. září 2017   17:30

Chomutov
Chomutov
48:23' Mrázek (V. Tomeček)
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Vítkovice
39:32' P. Zdráhal  (Szturc) • 62:24' Tybor  (O. Roman)
Chomutov
Pavlovič, Hodek – Ondráček, Hynek.
SD ARÉNA
4 445 diváků
Vítkovice

Chomutov - Vítkovice: Je hotovo! Radoslav Tybor cvstřelil vítězný gól, 1:2 po prodloužení

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy u extraligy zase na počtěnou!
Vítkovice v Chomutově vítězí a připisují si do ligové tabulky dva body! Na konci druhé třetiny otevřel skóre Patrik Zdráhal, kterého napodobil ve třetí části hry Jaroslav Mrázek. O rozhodující trefu se postarali hosté v prodloužení, branku vstřelil Radoslav Tybor.

Střely na branku: 28:23
Nejlepší hráči utkání: Jaroslav Mrázek – Patrik Bartošák
62:24'
Vítkovice právě vstřelily branku!
A v další akci se prosazují Vítkovice, kterému ukončují neporazitelnost Pirátů v letošním ročníku! RADOSLAV TYBOR se prosadil střeleckým pokusem o tyčku, čímž vybojoval bod navíc pro svůj celek. Zpoza branky mu parádně nahrál Ondřej Roman. Asistence: Ondřej Roman.
61:54'
Sám na brankáře mohl následně pronikat Vladimír Růžička. Ten ale nakonec uklouzl a ke kotouči se dostal Patrik Bartošák, jenž po mantinelu rozehrává.
61:20'
Marek Tomica a Ivan Huml se v přečíslení nedomluvili a kotouč zůstal za nimi. K němu se dostávají hosté, kteří ale do rychlé protiakce neprojeli.
60:32'
Vladimír Růžička si najel do pásma a přenechával kotouč Juraji Valachovi. Ten si najel do střelecké pozice, svým pokusem ale nakonec trefil jen vyrážečku brankáře!
60:01'
Utkání mezi Chomutovem a Vítkovicemi rozhodne prodloužení, případně nájezdy! Pirátům se ve třetí části povedlo vyrovnat díky trefě Jaroslava Mrázka, další branky k vidění již nebyly, a tak uvidíme nastavení.

Střely na branku: 27:22
60:00'
59:11'
Po přihrávce zpoza branky se do zakončení zblízka dostával hostující Petr Kolouch. Jána Laca v brance ovšem nepřekonal, slovenský brankář puk vyrazil!
58:48'
Dlouho se bojovalo u mantinelu pirátské střídačky. Pomalu a jistě utkání míří do prodloužení, Piráti by hráli již třetí v řadě.
58:05'
Michal Poletín zavezl kotouč do útočné třetiny a od levého mantinelu nahazoval. Patrik Bartošák kotouč vyrazil do rohu, kde se k němu dostali hosté.
57:16'
Tomáš Slovák objel branku a bekhendem našel volného Michala Vondrku. Toho kotouč trefil do brusle, a tak k zakončení nedošlo. Velká smůla pro domácího kapitána.
56:25'
Oddechový čas pro domácí.
56:25'
Piráti byli následně pod tlakem a unavené pětka sotva bruslila. Logickým vyústěním celé situace tak bylo vyhození na zakázané uvolnění.
56:00'
Petr Kolouch vybojoval u levého mantinelu kotouč a dostával se před branku. Jeho bekhend ale skončil na připraveném chomutovském obránci.
55:36'
54:34'
Hned po vhazování nebezpečně pálil Rastislav Dej. Střela slovenského útočníka Lacovi sice propadla, kotouč ale nicméně skončil jen těsně vedle branky.
54:26'
Nahození na branku Jána Laca bylo zachyceno a slovenský brankář zvažoval, zda bude rozehrávat. Nakonec tak neučinil a puk raději přikryl.
53:50'
Piráti po vhazování zabojovali a povedlo se jim vyhodit kotouč. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině, kam se musejí vrátit všichni hosté.
53:36'
Na druhé straně se již vylučuje. Juraj Valach si před brankou Jána Laca pomohl hokejkou, píská se podražení a Vítkovice se mohou vrátit zpátky do vedení.
53:16'
Hodně důrazný byl za brankou Vítkovic Jan Výtisk, který nalepil na mantinel Jakuba Sklenáře, k nevoli domácích fanoušků ale na trestnou lavici nejde.
52:22'
Hosté ujížděli podél pravého mantinelu a Petr Kolouch nahazoval do brankoviště. Připravený Laco nakonec nemusel ani zasahovat, u kotouče jsou opět domácí.
51:42'
51:18'
Do útočné třetiny si najel následně Roman Chlouba, který zkoušel štěstí. Jeho ztečovaná střela ovšem skončila v ochranné síti za brankou.
51:03'
Pěknou přihrávku mezi kruhy dostal Vojtěch Tomeček, jenž po ledě zakončoval. Bartošák se ovšem přesunul a šanci zneškodnil!
50:20'
Domácí kombinovali za brankou, kde jim byl ovšem puk odebrán a následně vyhozen do středního pásma. Všichni hráči v modrém tak musejí pryč z útoku.
49:42'
Piráti kombinovali a Peter Trška posunul branku. Následně vystartoval po sudím, ale nic si nakonec nedovolil. Přesilovka pro domácí Piráty.
48:41'
Hned se Piráti dostali do útoku a aktivně kombinovali. Přihrávka na Michala Vondrku byla sražena, následný pokus Dlapy od modré čáry zase skončil na bránícím hráči.
48:23'
Piráti právě vstřelili branku!
Nyní to již domácímu celku vyšlo a je vyrovnáno! JAROSLAV MRÁZEK se na vrcholu levého kruhu opřel do kotouče a o brankovou konstrukci se mu povedlo skórovat. Patriku Bartošákovi kotouč přeletěl jeho beton. Asistence: Vojtěch Tomeček.
47:35'
Piráti se následně snažili i nadále a vybojovali si vhazování před Patrikem Bartošákem. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
47:16'
Sudí utkání byl hned hotový, branka to podle něj nebyla!
46:45'
Domácí se dostali do velké šance! Zpoza branky dostával přihrávku Michal Vondrka, který hned zakončoval. Jeho pokus nakonec orazítkoval tyč, nicméně se bude prohlížet záznam hry!
45:36'
Piráti se dostali do útočné třetiny, ale Michal Poletín ani Dávid Skokan nic nevymysleli. Vítkovice se zmocnily kotouče a vjely s ním do středního pásma.
45:05'
44:24'
Následně se Vítkovice nadále snažily, ale žádný střelecký pokus na branku neletěl. Pirátům se následně povedlo vyhodit až za branku Patrika Bartošáka.
43:44'
K odraženému puku mezi kruhy se dostal David Květoň, jenž bekhendem hned zakončoval. Jeho pokus ale skončil jen nad brankou slovenského brankáře.
43:05'
Dvě minuty hned poté dostal chomutovský útočník Jakub Lauko, který si podržel pronikajícího hráče Vítkovic.
42:49'
Ze střední třetiny tvrdě pálil obránce Jaroslav Mrázek. Bartošák jeho pokus viděl a pohodově jej vyrazil do rohu kluziště.
42:34'
Rychlý útok aktivnější Ridery zakončoval střeleckým pokusem od levého mantinelu Petr Kolouch. I nyní ale chomutovský brankář předvedl pohotový zákrok.
42:19'
Následné nahození skončilo v rukavici Jána Laca, který nic neriskoval a kotouč ukryl v rukavici. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.
41:37'
K dobré střele z mezikruží se dostával vítkovický Rastislav Dej. Tomu se ale nepovedlo překvapit Laca, ten jeho pokus vyrazil vyrážečkou nad branku.
41:01'
Piráti se hnali do útočné třetiny, ale do zakončení již vpuštěni nebyli. Rozhodčí utkání viděli ofsajd, a tak se bude vhazovat ve střední třetině.
40:31'
Po pravé straně se do pásma dostával Michal Vondrka, kterému se ale nepovedlo zakončit. Přistoupila k němu dvojice bránících hráčů Ridery.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 19:15.
Je za námi druhá třetina, která viděla jednu branku. Piráti byli mnohem aktivnější a měli šance, které ovšem neproměnili. Když už to vypadalo, že branku nenabídne ani druhá třetina, udeřili z protiútoku Vítkovice. Patrik Zdráhal pohotovým bekhendem překonal bezmocného Jána Laca.

Střely na branku: 20:11
40:00'
39:32'
Petr Koblasa se nejdříve v dobré pozici neprosadil a přišel protiútok. Roman Szturc na levé straně obehrál bránícího hráče a předal kotouč PATRIKU ZDRÁHALOVI, jenž bekhendem překonal Jána Laca! Asistence: Roman Szturc.
38:41'
Michal Vondrka si najel do pásma a od pravého mantinelu hledal žabičkou najíždějícího hráče Pirátů. Těsně před ním ale zasáhl bránící ostravský hráč.
38:02'
Aktivní hra domácích byla zakončena pokusem Tomáše Slováka. Ten do kotouče jen tak plácl, neposedná guma nakonec skončila v rukavici Bartošáka.
37:08'
Vyloučení na obou stranách. Michal Poletín i Roman Szturc inkasují dvouminutové tresty za hrubost.
36:56'
Z otočky to následně zkoušel Michal Poletín. Ten tvrdě zakončoval, pokusem po ledě ale trefil jen připraveného Bartošáka, jenž zakročil betonem.
36:32'
Mário Grman zavezl kotouč do útočné třetiny a posunul jej Brett Flemmingovi. Ten nahozením na branku Bartošáka dokázal vybojovat pásmo.
35:43'
A další. Již poněkolikáté za sebou se bude vhazovat před zraky Patrika Bartošáka, který zatím drží naděje svého celku na plný bodový zisk. Stejně jako Ján Laco na straně druhé.
35:30'
Ondřej Dlapa po vhazování posílal nebezpečný kotouč do brankoviště, Bartošák ovšem ani nyní nekapituloval. Vítkovice hned vyhodily na icing.
35:19'
Dobrá akce domácích! Vladimír Růžička prchl po levé straně a dostal se až za branku. Zadovkou hledal Petra Klobasu, jemuž se ovšem zblízka nepovedlo skórovat.
34:04'
33:38'
Tomáš Slovák se dostával na levé straně k puku a již mohl střílet či přihrávat do lepší pozice. Puk mu ovšem ujel a Vítkovice projely do útoku.
33:08'
Hosté se nyní již ve čtyřech ubránili. Vladimír Růžička umotal padající hráče a zakončoval vedle. Bartošák následně ukryl střelecký pokus Juraje Valacha.
32:32'
Po kombinační hře zakončoval Vladimír Růžička, ale jeho pokus byl ztečován a skončil nad brankou. Piráti ovšem zůstávají u kotouče.
32:04'
Přesouvající Patrik Bartošák naprosto úmyslně posunul branku a dostane dvě minuty. Piráti budou hrát dvojnásobnou přesilovku, trest odpyká Petr Kolouch.
31:58'
Michal Vondrka zakončoval od pravého kruhu, jeho rychlá střela ale skončil jen těsně vedle branky. Akce domácího celku i tak nadále trvá.
31:20'
30:52'
Síly na ledě se opět vyrovnají. Lukáš Kucsera hrál za brankou vysokou holí a nešťastně trefil jednoho z domácích do helmy. Hrát se bude tři na tři.
30:27'
Další pokus vyslal Ondřej Roman, kterému se ale nyní branku trefit nepovedlo. Kotouč skončil vysoko nad a pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
29:56'
Peter Trška následně vyslal tvrdou střelu, která skončila na Jánovi Lacovi. Juraj Valach byl opět první u kotouče a tvrdě jej podruhé vyhodil.
29:22'
Piráti vyhráli vhazování a Juraj Valach dělovkou podél mantinelu poslal kotouč až za branku Patrika Bartošáka.
29:20'
Útočným faulem se následně provinil Dávid Skokan, který naprosto jasně přesekl hokejku jednoho z vítkovických hráčů. Uvidíme tedy početní výhodu Ridery.
29:05'
Lukáš Klok hodně tvrdě trefil u mantinelu Michala Vondrku a půjde na trestnou lavici. Svého parťáka mstil Ivan Huml, jenž bude také potrestán.
28:30'
Marek Tomica od pravého mantinelu hledal najíždějícího Jakuba Lauka. Přihrávka nakonec ale nebyla důrazná a kotouč skončil na hokejce bránícího hráče.
27:24'
Následně Roman Szturc nadvakrát střílel. Prvním pokusem trefil bránícího hráče, následný pokus skončil na hokejce připraveného Jána Laca.
26:53'
26:34'
Dvě velké šance Pirátů! Bekhend Vojtěcha Tomečka skončil na připraveném Bartošákovi, který byl následně překonán, ale bomba Valacha branku jen minula!
25:51'
Od modré čáry tvrdě zakončoval také Mário Grman, ale ani jeho pokus nebyl pro Laca nikterak nebezpečným. Kotouč skončil nakonec vedle branky.
25:12'
K prvnímu pokusu se na pravém kruhu dostal Michal Vondrka. Jeho střela ovšem do branky nepropadla, kotouč skončil jen vedle levé tyčky Patrika Bartošáka.
24:53'
Roman Szturc si nejdříve stěžoval na nedovolený zákrok na svoji osobu, který ovšem odpískán nebyl. Následně on sám fauloval.
24:51'
Střelecký pokus hostů od modré čáry byl sražen a kotouč skončil v ochranné síti nad brankou. Pokračovat se tak bude vhazováním před Lacem.
24:18'
24:05'
V závěru početní výhody zakončoval po přihrávce zpoza branky David Květoň. Jeho rychlá střela ovšem přesná nebyla, kotouč skončil na boční síti.
23:41'
Hosté následně delší dobu kombinovali a pokoušeli se něco vymyslet. Vše přerušila hokejka Jána Laca, která přihrávku brankovištěm srazila do ochranné sítě.
22:53'
Následně puk opustil ledovou plochu a hra je tak vykázaná do střední třetiny. Pokračovat se bude vhazováním.
22:38'
V oslabení ujeli chomutovští hokejisté a Juraj Valach dostával přihrávku na levé křídlo. Slovenský obránce zakončoval, ale puk mu byl ztečován a k ohrožení branky nedošlo.
22:18'
První přesilovka hostujících Vítkovic. Za podražení jde na trestnou lavici útočník Pirátů Petr Koblasa.
21:32'
Přes obránce se pokoušel zakončovat obránce Peter Trška. Bránící hráč se vyhnul domácímu obránci a zakončoval. Branku svým pokusem ovšem nedokázal trefit.
20:49'
Piráti kombinovali a dostali se ke střele od modré čáry, která byla tečována do ochranné sítě nad brankou. Hodně riskoval Lukáš Klok, který se bez helmy zapojil do hry.
20:20'
Po vhazování se puk dostal za branku Bartošáka, odkud se Ridera pokouší dostat do útoku. Akci podél pravého mantinelu vede útočník David Květoň.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 18:18.
Je za námi první třetina, která úplně nenudila. Šance měly oba celky, brankáři jsou ovšem tím rozdílovým faktorem dnešního utkání. V podobném tempu nás utkání bude bavit, rozhodne ovšem nejspíše minimum branek.

Střely na branku: 13:5
20:00'
19:44'
Rychlou akci Pirátů zakončoval svižným střeleckým pokusem Dávid Skokan. Bartošákovi sice kotouč vypadl, ale za brankovou čáru se nakonec nedostal!
19:20'
Parádní hit si ve středu hrací plochy připsal Mário Grman, který si počkal na projíždějícího Lukáše Kloka. Následně si Vítkovice vybojovaly vhazování.
18:28'
Piráti následně nezaložili povedený útok a rozhodčí signalizuje několikátý icing v první třetiny. Z této zbývají poslední sekundy. Vhazování před Lacem.
18:05'
Po delší době útok Vítkovic se střeleckým pokusem. Rastislav Dej pokusem od pravého mantinelu ovšem uspět nemohl, bylo to spíše takové nahození. Laco připraven.
17:19'
Pořádný závar před brankou Bartošáka. K odraženému kotouči se dostal Jakub Sklenář, který bekhendem zakončoval. Mezi betony hostujícího brankáře se ale netrefil!
16:18'
Další útok Pirátů úspěšný nebyl, přihrávka do útoku nebyla přesná a puk skončil za brankou. Icing a vhazování před Lacem je to, co se nyní děje či dít bude.
15:41'
Následně kličkoval Vladimír Růžička, který si zpoza branky zkoušel prohodit kotouč do brankoviště. Patrik Bartošák byl ovšem pozorný a kotouč chytil.
15:26'
Po nahození Romana Chlouby přišla celkem nebezpečná teč před brankou. Petr Koblasa ale nenasměroval kotouč za záda zasahujícího Bartošáka!
15:08'
Vteřiny před druhou komerční pauzou zkoušel štěstí Ivan Huml. Ten z úhlu hledal místečko mezi Patrikem Bartošákem a tyčkou. Nenašel. Hrát se bude po pauze.
14:24'
Piráti stále aktivní na útočné polovině, ale ani nyní si nevytvořili nějakou extra nebezpečnou akci. Čtvrtá lajna spíše aktivně napadala.
13:40'
Juraj Valach od modré čáry zakončoval, ale svým tvrdým pokusem branku nakonec netrefil. Vítkovice následně vyjely s kotoučem pryč z obranné třetiny.
13:36'
12:55'
Již ve druhé minutě přesilové hry si domácí najeli po pravé straně do pásma a nahazovali na branku. Patrik Bartošák puk viděl a zaskvěl se pohodovým zákrokem.
12:22'
Z levého kruhu to následně dvakrát zkoušel Tomáš Slovák. Jeho první střela skončila nad brankou, ta druhá trefila projíždějícího Ivana Humla.
11:50'
Vítkovicím se povedlo na začátku prvního oslabení vyhodit a ušetřit tak nějaké sekundy. Piráti kombinují za brankou Jána Laca.
11:36'
Uvidíme první přesilovou hru. Za držení jde na lavici hanby hostující Lukáš Klok, jenž se dopustil zbytečného útočného faulu.
11:19'
Následně se Pirátům nepovedlo vyhodit ideálně a je z toho zakázané uvolnění. Hra bude pokračovat vhazováním po pravici slovenského brankáře.
10:56'
V další střelecké pozici byl hostující Jakub Lev, který to zkoušel z pravé strany. Jeho pokus byl ale ztečován nad branku, a tak Ján Laco zasahovat nemusel.
10:17'
Parádní přihrávku dostával na levý kruh David Květoň, který rychle zakončoval. Svým pokusem ovšem trefil betony připraveného brankáře, parádní zákrok.
09:25'
Od levého mantinelu nahazoval do brankoviště Roman Szturc. Hostující útočník ovšem nikoho nenašel a kotouč se dostal až za branku, kde byli domácí hráči.
08:31'
Ivan Huml byl před brankou, kam dostal kotouč. Nadvakrát se mu ovšem zblízka nepovedlo překonat pozorného Patrika Bartošáka.
08:15'
Dlouhý souboj o puk u mantinelu ukončil písknutím rozhodčí utkání. Hra se tak přerušuje a pokračovat bude po komerční přestávce.
07:10'
Hraje se celkem dlouho a bez přerušení. Oba celky se dostávají do šancí a sledujeme utkání z jedné strany na druhou. Je možné, že brzy uvidíme první branku klání.
06:31'
Zpoza branky si mezi kruhy najel David Květoň, jenž rychle zakončoval. I tento pokus ale Ján Laco zneškodnil, nyní šlo o zákrok holí.
05:36'
Následně se do dobré akce prokličkoval Marek Tomica, který si najel před branku a bekhendem zakončoval. Puk nad branku nakonec vytěsnil Patrik Bartošák!
04:48'
Petr Kolouch v první zajímavější šanci. Hostující útočník obešel bránícího hráče a zakončoval z mezikruží. Ján Laco byl ovšem připraven a kotouč chytil.
04:20'
Domácí pásmo ztratili, ale hned se tam s pukem vraceli. Sudí nakonec viděli ofsajd, a tak bude hra pokračovat vhazováním ve středu hrací plochy.
03:51'
Piráti se následně dostali ke střele, pokus Dávida Skokana ovšem skončil po bloku v ochranné síti. Pokračovat se tak bude vhazováním před Bartošákem.
03:25'
Do rychlého útoku se následně hnala domácí první lajna, jejich kombinační hra ovšem nebyla zakončena první brankou utkání. Domácí i tak kombinují.
02:53'
Podobná situace i na straně druhé. Vítkovice byly v útoku aktivní a domácí hokejisté puk jen vyhodili na icing. Buly před Jánem Lacem.
02:16'
Hosté následně pokoušeli projít do útočné fáze, ale jejich rozehra nebyla přesná. Puk končí na icing a hra bude pokračovat vhazováním před Bartošákem.
01:54'
Puk do útočné třetiny zavezl Petr Koblasa, který následně přihrával k levému mantinelu. Tam byl Vojtěch Tomeček, jenž svižnou střelou trefil lapačku Patrika Bartošáka.
00:58'
Vítkovice následně prošly do útočného pásma, na modré čáře ale parádně zahrála domácí defenzíva, která Ostravany do zakončení nepustila.
00:10'
Puk se po vhazování dostal za branku Vítkovic, kde hosté kombinují. Následně by rádi poprvé prošli do útočné fáze. Uvidíme, jak se jim to povede.
00:01'
Oba celky jsou na ledové ploše SD ARÉNY a utkání šestého kola Tipsport extraligy co nevidět začne. Přejeme příjemnou zábavu!

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Rašner, Flemming, Mrázek, Valach, Dlapa, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Koblasa, Chlouba, V. Tomeček – Poletín, Lauko, Hlava.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Baranka, Sloboda, Klok, Trška, Výtisk, Puzič – Tybor, O. Roman, D. Květoň – Dej, Lev, Olesz – P. Zdráhal, Kolouch, Kucsera – Szturc, Š. Stránský, Kurovský.

Rozhodčí: Pavlovič, Hodek – Ondráček, Hynek..
POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Piráti s Vítkovicemi hráli naposledy na konci ledna, na startu čtvrté čtvrtiny přivítali Chomutovští oblíbeného soupeře v ročníku a utkání to bylo gólové. Nakonec padlo osm branek a domácí zvítězili 5:3. Piráti vedli na začátku druhé třetiny již 3:0 a svůj luxusní náskok již udrželi.

Piráti Chomutov 5:3 HC Vítkovice Ridera
Branky a nahrávky: 14. V. Růžička (TS), 16. Tomica (Huml, Vondrka), 22. Kudělka (V. Růžička, Sklenář), 37. Poletín (Huml, Vondrka), 52. Rutta (Tomica, Koblasa) – 25. D. Květoň (Hrbas), 51. Olesz (Vandas, E. Němec), 57. Hrbas (Szturc).

Chomutov: Laco – Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Rutta, Kudělka, Havel, Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Kaše, Lauko.

Vítkovice: Dolejš – Klok, Sloboda, Baranka, Hrbas, Výtisk, Urbanec, Krenželok – Květoň, Roman, Tybor – Olesz, Stastny, Zdráhal – Kucsera, Kolouch, Vandas – Szturc, Němec, Tomi – Kurovský.
HC VÍTKOVICE RIDERA (3.)

Ostravský celek vstoupil do nového ročníku extraligy opravdu slušně a po pěti odehraných kolech se krčí na třetí pozici Tipsport extraligy. V prvním kole sice Ridera ztratila body se Zlínem v prodloužení, Berani první branku vstřelili až v posledních sekundách hry, obrat poté dokonali v nastavení. Následovaly domácí triumfy nad Pardubicemi a Spartou. Nejpovedenější utkání sehráli Ostravané ve třetím kole, kdy doma rozdrtili pražskou Spartu 6:1, hattrickem se blýskl bývalý chomutovský útočník David Květoň.
PIRÁTI CHOMUTOV (1.)

Severočeskému celku a semifinalistovi posledního ročníku Tipsport extraligy zatím vychází nový ročník skvěle. Piráti během úvodních pěti kol nepoznali hořkost porážky a vyhřívají se dočasně na prvním fleku. Naposledy sílu chomutovského celku ochutnala Kometa Brno, která Pirátům doma podlehla 2:3 po nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem celku je se sedmi body kapitán Michal Vondrka.
Krásný den všem fanouškům české extraligy! Ta se vrací s šestým kolem, vedoucí celek z Chomutova přivítá na svém ledě dobře hrající Vítkovice. Souboj o další body startuje v SD ARÉNĚ v 17:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.