Tipsport Extraliga - Základní část - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Zlín - 24. října 2018   18:00

Brno
03:14' Mueller (P. Holík, Kašpar) • 07:00' L. Čermák (Kašpar, L. Horký) • ' Zaťovič
3:2
(2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)

1:0 (SN)

Zlín
16:41' Kubiš  (J. Ondráček, Zbořil) • 38:52' Freibergs  (Šlahař)
Brno
Hejduk, Petružálek – Polák, Svoboda.
DRFG arena
7195 diváků
Zlín
J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Gazda, Valenta, Nosek (A), Zbořil, Padrnos – Kubiš (C), Fořt (A), J. Ondráček – Herman, Honejsek, Šlahař – E. Kulda, Fryšara, Čachotský – Poletín, P. Sedláček, Popelka.

Kometa Brno - Zlín:Domácí mají o bod víc, výhru vystřelil Zaťovič, 3:2 po nájezdech

Moravské derby mezi Kometou Brno a Zlínem je minulostí. Přítomní diváci v brněnské DRFG aréně byli svědky bojovného utkání, které možná i po zásluze dospělo až do samostatných nájezdů, ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu brněnské Komety. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a z Brna přeji příjemný zbytek dnešního večera.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
Jedinou přesnou trefu v samostatných nájezdech obstaral MARTIN ZAŤOVIČ a díky němu si Kometa ponechává druhý bonusový bod doma pod Špilberkem.
Edgars KULDA neproměňuje.
Lukáš Kašpar tentokrát nemířil mezi nohy, jeho koncovka končí mimo Sedláčkovou svatyni.
Samostatné nájezdy začínají.
Samostatné nájezdy zahájí tým Komety Brno.
Ani v prodloužení jsme se nedočkali rozhodnutí letošního prvního moravského derby mezi celky Brna a Zlína. Rozhodnout tak bude muset dovednostní disciplína samostatných nájezdů, které odstartují v brněnské DRFG aréně po krátké úpravě ledu.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:46'
Kometa se osvobozuje.
64:19'
Po Hermanově nabídce se puk dostal na hůl Šlahaře, ten byl ve slibné palebné pozici, ale Vejmelka jeho koncovku vyrazil.
63'
Au, to bolelo! Čachotský narazil na mantinel a zůstal ležet na ledě
63:42'
Čermák zablokoval střelu Hermana a kotouč míří opět do středního pásma, brněnský kapitán naopak odjíždí střídat.
63:16'
Brno se dokázalo hned po vhazování osvobodit.
63:11'
Oddechový čas pro hosty.
63:11'
Zlín odehraje zbytek v prodloužení v početní výhodě, dvě minuty za držení hole fasuje brněnský Peter Mueller.
62:24'
Herman se Šlahařem měli na holích rozhodnutí dnešního utkání, prvně jmenovaný v přečíslení dva na jednoho vyzval Šlahaře ke skórování z voleje, tomu však střela z první vůbec nesedla a Brno dál živí naději na vítězství v derby.
61:20'
Zlínský Kulda se hnal za vyhozeným pukem, domácí brankář ale odhadl situaci a vybruslil z brány, aby touš odehrál do bezpečí.
60:54'
Plášek obkroužil útočné pásmo a nenašel dobrou pozici, nakonec puk přenechal Holíkovi, který s kotoučem vyjel ale ven z útočné třetiny.
60:25'
Ondráčkova rána z pravého kruhu nedělala Vejmelkovi velké problémy.
60:01'
Brněnské vedení z první třetiny už modrobílí nedokázali navýšit, naopak hosté manko dorovnali a to znamená jediné – bude nás čekat prodloužení. Pokud nerozhodne ani tato pětiminutovka, uvidíme nájezdy.
60:00'
59:59'
Ještě jednu sekundu před třetí sirénou se přerušuje, Holík se při svém průniku do pásma vystavil ofsajdu.
59:24'
Fořt zkusil prostřelit domácího gólmana z úhlu, jeho střela ale trefila pouze boční síťku. Po následném souboji u mantinelu přišel o helmu Němec, který tak musel rychle odjet střídat.
58:35'
Nepřesná rozehrávka Brna znamená icing a přesun zpět před Vejmelku.
58:10'
Hruška vyhrál buly u vlastní brány a na druhou stranu se s pukem dostal Mallet, který se ale do dobré pozice neprobojoval.
57:55'
Šlahař bekhendem nepřekonal Vejmelku, po odpískání se dostal do menší potyčky s Holíkem. Celou situaci ale rozhodčí rychle rozehnali.
57:15'
Kulda vyhrál souboj u mantinelu s Barinkou, jeho nabídka na modrou ale nebyla využita tak, jak by si hosté představovali. Puk za vlastní bránou sbírá modrobílá obrana.
56:10'
Čas rychle plyne ke konci třetí části, Mueller rozehrával od vlastní brány, domácí se ale s pukem nedostali ani za polovinu hřiště.
54:38'
Oba týmy jsou kompletní, Holíkova rána přes obránce minula hostující klec.
53:38'
Kometa v pásmu nevymyslela účinnou kombinaci a tak se mohl Čachotský rozjet s pukem až za Vejmelku. Ani Zlín se ale do šance nedostal.
52:38'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Barinka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Pavel Kubiš – 2 min., hrubost).
48:59'
Zaťovič byl blízko rozhodující brance, v tutové příležiosti však trefil lapačku brankáře Sedláčka.
47:50'
Kometa pokračuje ve snaze překonat Sedláčka, nejprve pálil zprávého křídla Hruška, po něm to zkoušel od modré čáry obránce Mikuš.
46:22'
Kulda vybojoval možnost pro Freibergse, jenž zakončoval z mezikruží, naštěstí pro Brno branku vůbec netrefil.
45:47'
Berani se rozhodně nemíní zahnat pod tlak, naopak vyrážejí na zteč a dávají domácím najevo, že se budou prát o vítězství.
44:32'
Zohorna dopravil kotouč do přebrankového prostoru, kde se odrazil k Malletovi, brněnský útočník pálil do branky, ale ne poslední chvíli zasáhl Sedláček svou vyrážečkou.
44:14'
Zakázané uvolnění Zlína.
43:16'
Nyní je však ve varu Zlín, od modré čáry pálil Gazda, Vejmelka měl zakrytý výhled, ale stačil zasáhnout svým levým betonem.
42:40'
Kometa se nyní snaží najít cestu přes žlutomodrý obranný val, který proti domácím vystupuje již ve středním pásmu.
41:32'
Zlín hraje v plném počtu.
40'
To bylo těsné, Plášek puk za Sedláčka nedostal
40:18'
Hned v úvodu třetí třetiny se rozjel po pravém křídle Kašpar, branku Sedláčka však těsně minul, Kometa pokračuje v početní výhodě ze závěru druhé třetiny.
40:01'
Druhou třetinu v DRFG aréně ovládl jednobrankovým vítězstvím hostující Zlín. Berani nastoupili do prostředního dějství aktivně a jasně ukázali, že na ledě úřadujícího mistra se chtějí o důležité body náležitě poprat. Zlín měl k dispozici opět přesilovou hru, ale neokázal ji využít. Až v závěru druhé třetiny se o kýžené vyrovnání v další přesilové hře postaral lotyšský obránce Ralfs Freibergs, když od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Kometa ještě zabrala v posledních okamžicích druhého dějství, ale zpět do vedení se zatím nedostala. Uvidíme, zda se ji to podaří v závěrečné třetině, která odstartuje v 19:55.
40'
40:00'
39'
Je vyrovnáno, gól vstřelil v přesilovce Lotyš Freibergs, 2:2
39:48'
Zaťovič nyní našel přihrávkou přes šíři pásma dobře postaveného Holíka, ten už zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale Sedláček se dokázal roztáhnout a tutovou příležitost brněnkého útočníka vychytal!
39:32'
Kometa si ještě v závěru druhé třetiny zahraje v početní výhodě, dvě minuty za zdržování hry obdržel Tomáš Fořt.
39:20'
Hruška nyní po vhazování vypálil z levého kruhu a jeho projektil vyrazil Sedláček pouze na Pláška, jenž mohl uklízet kotouč do prázdné branky, na poslední chvíli mu však puk z hole sjel! Toto byla velká možnost Komety na návrat do vedení!
38:52'
Zlín právě vstřelil branku!
Ševci využívají přesilovou hru a srovnávají stav utkání! Šlahař nabil na modrou čáru obránci RALFSOVI FREIBERGSOVI, jenž dokázal přesnou střelou pod víkou překonat Vejmelku a maže původně dvoubrankové manko na brněnský tým. Asistence: Jakub Šlahař.
37:59'
Radim zohorna ve spolupráci s Malletem osvbodili bránící se Brno a sbírají cenné vteřinky v obranném pásmu Zlína.
37:27'
Přesilová hra pro Zlín, ten může nyní usilovat o vyrovnání. Menším trestem za vysokou hůl potrestán brněnský kapitán Leoš Čermák.
36:14'
Více ze hry má nyní přeci jen Zlín, který se snaží o vytvoření kombinace v útočném pásmu.
35:30'
Dreuhá třetina příliš hokejové krásy nepřínáší, znovu sledujeme urputný boj o kotouč ve středním pásmu a hra se přelévá ze strany na stranu bez větších brankových příležitostí.
34:03'
Čermák vedl kotouč přes střední pásmo, po vniknutí na zlísnké útemí jej předložil do jízdy Kašparovi, jenž dokázal napřáhnout a prudce vypálit, Sedláček však jeho bombu vyrazil.
33:04'
Kometa se v plné polni opět osmělila, Mueller vyzval ke střele Zaťoviče, jeho tvrdý projektil však pouze otestoval pevnost zadního plexiskla.
32:31'
Kometa hraje v plném počtu.
32:07'
Kubiš nyní zpoza branky poslal kotouč Fořtovi a zlínský útočník z mezikruží jen těsně minul brněnskou klec!
31:41'
Vejmelka si připisuje další úspěšný zákrok, když pohotovým betonem vyrazil pokus Kubiše.
31:34'
Po přihrávce Freibergse vypálil z levého kruhu Šlahař, Vejmelka byl ovšem připraven krotit střelu zlínského útočníka a přerušením hry, dává svým spoluhráčům možnost vystřídat.
30:57'
Köhler vystihl zlínskou kombinaci a osvobozuje Kometu.
30:31'
Zlín si zahraje přesilovou hru, při bránění to s aktivitou přehnal Peter Mueller a odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.
30:18'
Ševcům se však z potenciální výhody nic vytěžit nepodařilo, střela Kubiše skončila v ochranné síti.
29:42'
Zlín se snaží využít polohy střídačky ve druhé třetině a ždímá po zakázaném uvolnění unevanou pětici Komety.
29:13'
Nepřesná rozehrávka Komety končí zakázaným uvolněním.
28:28'
Horký vedl kotouč po pravém křídle a hledal před brankou Kašpara, Sedláček však stačil betonem změnit směr kotouče.
27:51'
Na druhé straně se opěřel prudké rány Hruška, Sedláček ukryl puk ve své výstroji.
27:33'
Nyní se o kombinaci v útočném pásmu sanží Zlín, ale nedaří se mu pozdržet svůj pobyt v obranném pásmu Komety.
26:33'
Kometa nyní usazena v útočném pásmu, od modré čáry dvakrát vypálil Gulaši, ale ani jedna střela nepřiměla Sedláčka k zásahu.
25:40'
Útok Komety končí na holích zlínských obránců, kteří velmi hbitě přistoupili k cizím nájezdníkům ve svém obranném pásmu.
24:30'
Hra je nyní hodně ulítaná, kotouč míří ze strany na stranu a ani jednomu z týmu se nedaří puk dostat pod kontrolu.
23:35'
Slibná akce v podání brněnského útoku, Čermák poslal kotouč Holíkovi, jenž si všiml u tyče zlínské branky osamoceného Horkého, domácí mladíček však kotouč nedokázal ideálně zpracovat a zlísnká obrana krušnou chvíli ustála.
22:47'
Freibergs nahodil kotouč do obranného pásma Komety, nevšiml si však, že je ještě před červenou čárou a rozhodčí odpískal zakázané uvolnění, hra se stěhuje před zlínského brankáře.
22:05'
Kometa až nyní uklidnila zběsilé tempo z prvních dvou minut druhé třetiny a brzdí zlínský nástup.
21:40'
Brněnská obrana má nyní co dělat, aby ubránila zlínský nápor, ševci jsou v náporu.
20:47'
Zlín je v úvodu druhé třetiny mimořádně aktivní, Šlahař našel před Vejmelkou zcela osamoceného Fořta, zlínský útočník však nedokázal z bezprostřední blízkosti brněnského brankáře propálit!
20:27'
První zákrok ve druhé třetině si připisuje brankář Vejmelka, ten musel krotit střelecký pokus v podání Hermana, jenž napřáhl z mezikruží, vhazovat se bude po levici brněnského brankáře.
20:01'
První třetina moravského derby mezi Kometou a Zlínem je minulostí. Brňané vstoupili do utkání aktivně a po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení, když přesilovou hru nejprve využil Mueller a zanedlouho již při plném počtu hráčů přidal další branku Komety kapitán Čermák. Brňané mohli přidat i další branky, ale brankáři Sedláčkovi pomohla i tyč. Naopak Zlín dokázal z minima vytězit maximum, když v závěru první třetiny snížil Kubiš. Druhá třetina v Brně odstartuje v 18:58.
20:00'
19:15'
Zlín v závěru první třetiny touží po srování, v útočném pásmu se do palbené pozice dostal Ondráček, jeho ránu krotí Vejmelka.
18:29'
Individuální akce v podání zlínského odchovance v dresu brněnské Kometa Petra Holíka, ten dokázal vyšachovat soupeřova obránce, ale na Sedláčka si prudkou střelou zápěstím nepřišel.
17'
Vejmelka dělal co mohl, na Pavla Kubiše byl ale krátký, 2:1
17:32'
Dvoubrankový náskok mohl Kometě vrátit Köhler, v bezprostřední blízkosti Sedláčka volil bekhendové zákončení, ale zlínský brankář tentokrát podržel svůj tým.
16:41'
Ševci snižují stav utkání na rozdíl jediné branky! Nahození Zbořila propasíroval Ondráček těsně před brankáře Vejmelku, kde si jej zpracoval PAVEL KUBIŠ, pro zlínského kapitána následně nebyl problém uklidit kotouč do branky. Asistence: Tomáš Fořt, Mikuláš Zbořil.
16:21'
Kometa je v plném počtu opět aktivnějším týmem, nyní se od mantinelu v útočném pásmu rozjel vstříc zlísnké brance Mueller, ale přesně nezakončil.
15:50'
15:41'
Leoš Čermák opět posbíral cenné vteřinky z oslabení a vydal se vstříc Sedláčkovi, zakončit sice nestačil, ale získal vhazování v obranném pásmu soupeře.
15:26'
Ferenc napřáhl na modré čáře a vyprášil pravý beton brankáře Vejmelky.
15:00'
Zlínu se početní výhoda příliš nedaří, kotouč opět míři k Sedláčkovi.
14:30'
Kometa znovu vyhazuje.
14:06'
Ondráčkovu přihrávku v útočném pásmu vystihl Zaťovič a rozjel se do přečíslení dva na jednoho společně s Muellerem, prvně jmenovaný se nakonec odhodlal k individuálnímu zakončení a trefil tyč Sedláčkovy svatyně! To cinknutí muselo být slyšet až na brněnské náměstí.
13:46'
Domácím však hra v plném počtu příliš dlouho nevydržela, menším trest si nyní odsedí Ondřej Němec, dvě minuty vysoká hůl.
13:42'
Kometa Brno hraje v plném počtu.
13:25'
Zlín se nyní vlastní nepřesností připravil o útočné pásmo a domácí kapitán Čermák navíc získal možnost vyvést kotouč až k Sedláčkovi, čímž pošetřil cenné vteřinky.
12:47'
Zlín usazen v útočné třetině, ale zatím tomu chybí střelba.
11:52'
Honejskovu střelu od modré čáry Vejmelka vyrazil a Köhler následně bekhendovým obloučkem osvobozuje Kometu.
11:42'
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Zlín, dvě minuty za podrážení fasuje Jan Štencel. Ševcům se nabízí možnost ke vstřelení kontaktní branky.
11:12'
Na druhé straně se na branku znovu řítil Radim Zohorna a jeho jízda skončila posunutou brankou, domácí obecenstvo bučí, ale vylučovat se nebude.
10:40'
Zlínskou hru nyní pozvedl Kulda, ten nejprve vyjel zpoza branky, aby z levého kruhu vyplálil, když byla jeho střela zblokována dojel si lotyšský hráč kotouč ještě jednou, napodruhé jej vychytal pozorný Vejmelka.
10:15'
Kometa nyní nepřesná v rozehrávce, píská se zakázané uvolnění.
09:52'
A Kometa je opět v útočné třetině, narozdíl od zlínského soupeře Brňanům přechod přes střední pásmo nečíní až tak velké obtíže.
8'
Domácí kapitán v akci. Čermák mezi kruhy překonal Sedláčka, 2:0
08:49'
Nahození Šlahaře ze středního pásma Vejmelka raději ukryl ve své výstroji, a Zlín tak získává vhazování v útočném pásmu.
08:22'
Nyní ovšem Vejmelka trochu zariskoval při rozehrávce a zpoza branky poslal puk po mantinelu, kde si jej stopl zlínský Poletín a okamžitě zamířil do brněnské branky, naštěstí pro domácí, Vejmelka se stačil včas zkoncentroval a střelu zachytil.
07:48'
Zlín se marně snaží probojovat do útočné třetiny, veškeré kotouč směřující do obranné třetiny Komety sbírají domácí obránci.
07:00'
Kometa právě vstřelila branku!
Domácí tým jde do dvoubrankového vedení! Kometa vyrazila do rychlého protiútoku, na jejímž konci se zrodila druhá branka dnešního utkání. Skvělou individuální akci zaznamenal Kašpar, jenž s kotoučem dojel až na úroveň Sedláčkovy brány, vědom si najíždějícího LEOŠE ČERMÁKA, poslal kotou zadovkou brněnskému kapitánovi, jenž nedal Sedláčkovi šanci. Asistence: Lukáš Kašpar.
5'
Parádní brněnskou kombinaci v přesilovce využil Mueller, 1:0
05:52'
Holík prostřčil kotouč do jízdy Muellerovi, jenž tentokrát pálil z levého křídla, jeho rána zápěstím nadělala Sedláčkovi problémy, ten puk sice vyrazil, ale chvíli vůbec nevěděl, kterým směrem se kotouč vydal.
05:22'
Gulaši se opřel od odraženého kotouče a jeho rána měla potřebnou razanci, Sedláček měl nyní co dělat, aby projektil zkrotil.
04:39'
Zlín se usadil v útočném pásmu a ke střele se dostal Gazda, Vejmelka jeho střelu vyrazil a ke kotouči měl nejblíže Herman, jemuž se však bekhendové zakončení zpoza branky nevyvedlo.
04:03'
Do další slibné příležitosti Komety upaloval Radim Zohorna, byl atakován bránícím Gazdou, což mu zakončení znemožnilo, ale rozhodčí tentokrát nevylučují.
03:14'
Domácí tým bleskově využívá početní výhodu! Holík si v útočném pásmu vyměnil kotouč s Kašparem, aby jej poté nasměroval na PETERA MUELLERA, jenž z levého kruhu dokázal prostřelit brankáře Sedláčka. Asistence: Petr Holík, Lukáš Kašpar.
02:55'
První vyloučení dnešního utkání a potrestán bude hráč Zlína, konkrétně Tomáš Valenta, jenž se dopustil menšího trestu podrážení.
02:34'
Zlín se pokusil o první přechod přes střední pásmo, leč pokus to byl neúspěšný, neboť končí ofsajdem, vhazuje se ve středním pásmu.
01:58'
Barinka nahazoval kotouč od modré čáry, Sedláčkovi clonil urostlý Radim Zohorna, zlínský brankář si však kotouč dokázal najít a ukryl jej ve své lapačce.
01:47'
Rozehrávka Zlína končí zakázaným uvolněním, hra se stěhuje zpět před Sedláčka.
01:17'
Až nyní se Zlínští vymanili z brněnského náporu a mohou vystřídat.
01:01'
Kometa v úvodu svírá ševce v obranné třetině.
00:28'
Gulaši po buly v útočném pásmu nahazoval kotouč od modré čáry, před brankou číhal Kašpar, i bez zásahu druhého jmenovaného puk orazítkoval tyč a zamířil do ochranné sítě.
00:03'
Na úvodním buly moravského derby úspěšnější zlínský Fořt, kotouč se ovšem odráží na hole brněnských hráčů.
00:01'
Dobrý večer z Brna, ještě než utkání vypukne, budeme svědky slavnostního ceremoniálu, ve kterém památeční dresy obdrží obránci Komety, konkrétně Michal Gulaši za 700 startů v české nejvyšší soutěži, 500 zápasů už má na kontě také Michal Barinka. Oslaví obránci Brna své jubilea vítězstvím nad Zlínem?

HC Kometa Brno: Vejmelka (Langhamer) – O. Němec (A), Barinka, Štencel, Gulaši, Bartejs, Mikuš – Mueller, P. Holík, Zaťovič (A) – L. Horký, L. Čermák (C), Kašpar – Mallet, Hruška, Plášek ml. – Köhler, Střondala, R. Zohorna.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Gazda, Valenta, Nosek (A), Zbořil, Padrnos – Kubiš (C), Fořt, J. Ondráček (A) – Herman, Honejsek, Šlahař – E. Kulda, Fryšara, Čachotský – Poletín, P. Sedláček, Popelka.

Rozhodčí: Hejduk, Petružálek – Polák, Svoboda..
HC Kometa Brno: Vzájemná utkání minulé sezóny vyznívají lépe pro Kometu, která z možných dvanácti bodů vytěžila hned deset! Jedinou ztrátu zaznamenali hráči v modrobílé kombinaci barev na konci října loňského roku, když podlehli Beranům na domácí půdě po samostatných nájezdech. Jinak maji proti houževnatému soupeři poměrně slušnou bilanci. Je však jasné, že v letošní sezóně sympaticky hrající Zlín nebude snadným soustem.

Domácí se aktuálně nacházejí s dvaceti body na páté příčce tabulky, Zlín s osmnácti body okupuje deváté místo. Bodové rozdíly jsou tedy naprosto minimální. Naposledy se Kometa představila na Spartě a Brňané budou chtít přenést dobrý závěr utkání do startu souboje se Zlínem. ,,My jsme tlak do branky měli dobrý, akorát ve druhé třetině jsme zbytečně moc kombinovali a některé situace zbytečně přehrávali místo toho, abychom jednoduše stříleli a hráli jako v poslední části. Zápas nám prostě nevyšel, ale je třeba se z něj poučit do dalších duelů. Určitě budeme chtít začít tak, jak jsme proti Spartě skončili," řekl po utkání s rivalem z hlavního města slovenský zadák Juraj Mikuš, který byl čerstvě povolán také do slovenské reprezentace. Spolu s ním i další bek Tomáš Malec.

PSG Berani Zlín: Zlínští hokejisté nepatří v posledních sezónách k adeptům na přední příčky extraligové tabulky, navzdory předpokladům ale často dokáží překvapit nejednoho soupeře. Celek z města Tomáše Bati se aktuálně nachází na 9. příčce extraligové tabulky a čtyři z posledních pěti utkání dokázali hokejisté žlutomodrých barev vyhrát. Vyšlápli si třeba na pražskou Spartu, na jejich ledě zvítězili vysoko 5:1. Zlepšené výkony následně odnesly také Pardubice, Mladá Boleslav a naposledy odjížděl s prázdnou ze stadionu Luďka Čajky celek Olomouce.

Týmové produktivitě vévodí letošní posila Jakub Herman. Bývalý hokejista Hanáků má na svém kontě po deseti odehraných utkáních dvanáct bodů (5+7). Totožné skóre svítí v týmových statistikách Jakubu Šlahařovi (5+7). Brankoviště hájí navrátilec Jakub Sedláček, který byl zatím ve všech dvanácti zlínských duelech a drží si úspěšnost 90,67%.