Tipsport Extraliga - Základní část - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Vítkovice - 31. října 2018   18:30

Sparta
24:38' Pech (Jarůšek)
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
Vítkovice
01:55' O. Roman  (Baranka) • 33:13' O. Roman   • 48:10' Tybor  (Černý, Šidlík) • 55:39' Szturc
Sparta
Jeřábek, Pešina – Brejcha, Jelínek.
O2 arena, Praha 9 (Libeň)
7 132 diváků
Vítkovice

SESTŘIH: Sparta - Vítkovice 1:4. Hosté vyhráli i s virózou, řádil Roman

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na početnou!
V O2 areně je dohráno! Vítkovice dnes v Praze předvedly velmi solidní výkon a po vítězství 4:1 si do Ostravy odvážejí všechny body. Sparta dnes zaostávala skoro na všech frontách, její výkon na úspěch prostě a jednoduše nestačil.
59:56'
Utkání se dohrává před Bartošákem, hrstka vítkovických příznivců už hlasitě oslavuje tříbodovou výhru. Do konce zbývají pouhé čtyři sekundy.
58:43'
A mohlo to být 1:5! U levé tyčky se uvolnil Josef Baláž, jehož zakončení ale nakonec těsně minulo opačnou tyč svatyně Matěje Machovského.
58:04'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části a velmi pravděpodobně i celého utkání. Spartu by z téhle bryndy vytáhl už jen zázrak.
57:31'
Sparťané stále dobývají Bartošákovu klec, tentokrát ovšem pouze v pěti hráčích. Vítkovice se plně soustředí pouze na bránění pohodlného náskoku.
Dnešní utkání sleduje 7 132 diváků (42% kapacity).
56'
Puk skončil v prázdné brance, prosadil se Szturc, slavil i Bartošák, 1:4
56:16'
Kruppovi svěřenci neházejí flintu do žita, Machovský opět evakuuje brankoviště! Uvidíme, jestli se jim teď v šesti povede o něco lépe.
55:39'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Fanoušci domácích hromadně opouští O2 arenu, čtyři a půl minuty před koncem je asi definitivně rozhodnuto! Z poloviny kluziště trefil prázdnou klec ROMAN SZTURC a zpečetil tak osud utkání. Bez asistence.
54:38'
Tak pozor, domácí to zkusí v šesti! Matěj Machovský se nevrací do branky a klec Sparty tak zůstává opuštěna!
54:38'
Teď, nebo nikdy! Jan Výtisk (VIT) dostává menší trest za napadení a v důležité chvíli tak oslabuje svůj tým. Sparta si následně vyžádala oddechový čas.
54:04'
Tomáš Pšenička nahodil pryž na klec od modré čáry, ta následně zaplula přímo do výstroje připraveného Patrika Bartošáka. Hra je přerušena.
53:24'
Jarůška v mezikruží ukázkově odzbrojil Černý a ukončil tak domácí výpad na branku. Ostravský bek teď odvedl výbornou práci a zachránil Bartošáka před střelou.
52:25'
Nahození Košťálka z hranice pásma šlo hodně mimo. Zdráhal už je sice na ledě, Sparta je však stále pevně usazena před vítkovickou svatyní.
51:59'
Pražané se dopustili zakázaného uvolnění, buly tak proběhne před jejich brankou. Zdráhal bude na trestné ještě čtrnáct sekund.
50:58'
Do skvělé šance se nyní dostal Blain, střela z první z blízkosti brankoviště ale cestu za hbitého Patrika Bartošáka nenašla! Výborný zákrok!
50:13'
Dvířka trestné lavice se opět otevírají, o chvilku později do nich vjíždí Patrik Zdráhal (VIT). Ten svým hákováním nadělil domácím hráčům další přesilovku.
49'
Domácí na kolenou, Tybor se prosadil šikovnou tečí, 1:3
49:48'
Machovský před najíždějícími protihráči raději schoval kotouč pod lapačku a přerušil tak na chvilku průběh hry. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
48:55'
Ridera se opět přesouvá dopředu, v čele dalšího ofenzivního tažení je Rastislav Dej. Čtvrtá branka by v tomto bodě o osudu zápasu rozhodla už definitivně.
48:10'
Tak tohle už pro Kruppovu partu vypadá hodně špatně, hosté jdou deset minut před koncem do dvoubrankového trháku! Na levém kruhu se uvolnil RADOSLAV TYBOR, jehož střela k bližší tyči rozvlnila síť Machovského svatyně – 1:3! Asistence: Tomáš Černý, Petr Šidlík.
47:57'
Oslabení ostravského celku už je dávno u konce, ten se přesunul před soupeřovu klec a snaží se přihrávkami dopracovat do zajímavější střelecké pozice.
46:38'
Pražané musí z pásma ven, hosté se dostali ke kotouči a obratem vyhodili. Sparta se pro pryž musí vrátit až za Machovského branku.
45:57'
Domácí jsou pevně usazení před soupeřovou svatyní a kombinují, k nebezpečnější střele se zatím nedopracovali. Vítkovice jsou pod tlakem.
45:15'
Spartu čeká druhá přesilovka. Daniel Krenželok (VIT) dle sudích úmyslně posunul Bartošákovu klec a následující chvíle tak stráví na trestné lavici.
44:51'
Na kotouči jsou momentálně častěji Ostravané, které ovšem zpevněná domácí obrana nepouští do lepších střeleckých příležitostí.
43:43'
Poprvé v utkání byl vidět Jeremie Blain, jehož prudká rána z první od modré čáry se s úspěchem nepotkala. Gólman Vítkovic ji s přehledem zastavil.
42:38'
Za svou vlastní klecí se kotouče chopil Pavelka a vyrazil vpřed, Pražané se opět pokusí prorazit před branku Patrika Bartošáka. Uvidíme, jestli se jim to podaří.
41:57'
Z bezprostřední blízkosti branky to zkusil Zach Sill, Bartošák byl ovšem i tentokrát připraven a jedoucí kotouč vyrazil mimo nebezpečí betonem.
41:23'
Z kruhu pro vhazování se ozval Radoslav Tybor, jehož zakončení ale úplně minulo Machovského klec a gólman Sparty tak nemusel vůbec zasahovat.
40:28'
Vítkovice zneškodnily domácí útok a následně se samy vydaly dopředu, ani jejich tažení na branku ale střelecký pokus nepřineslo.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 20:12.
Dvě dějství jsou za námi, hosté do toho závěrečného půjdou s jednobrankovým náskokem. Sparta sice v pětadvacáté minutě vyrovnala díky trefě Lukáše Pecha, Vítkovice si ale o něco později vzaly vedení zpět na svou stranu po zajímavém gólu Ondřeje Romana. Domácí tento zásah odrovnal a do konce periody se tak nedostali do větší šance, vyjma Kumstátova zakončení minutu a půl před sirénou.
40:00'
39'
Zákrok roku?! Bartošák v tutovce vychytal Kumstáta
39:29'
Jarůšek hledal jednoho ze svých spoluhráčů, jeho přihrávka ale původně zamýšleného adresáta nezastihla a pryž skončila na vítkovické holi.
38:31'
Obrovská šance Pražanů! Zničehonic se před brankovištěm zjevil Kumstát, ležící Bartošák se teď musel hodně pro puk hodně natáhnout!
37:25'
Domácí se stále nevzpamatovali, hosté kontrolují hru. Většina výletů Sparty ven z pásma končí už ve středním pásmu, před branku se nějakou dobu nepodívala.
36:19'
Odpískáno zakázané uvolnění, dopustili se ho hokejisté z Ostravy. Po krátké pauze se tak bude vhazovat po levici zatím excelentního Patrika Bartošáka.
35:40'
Gólman pražské Sparty má na svém kontě další úspěšný zákrok, tentokrát si poradil s ranou Jakuba Lva z modré čáry. Hosté tak stále vedou jen o gól.
34'
A znovu on! Roman vstřelil druhý gól hostů, 1:2
34:55'
Ridera má po vstřelené brance opět více ze hry, sparťané znovu působí poněkud opařeně. Hraje se převážně před klecí Matěje Machovského.
33:13'
Kuriózní zásah vrací vedení na stranu Vítkovic! Z rohu kluziště zkusil své štěstí ONDŘEJ ROMAN, jehož střela propadla Machovskému skrz výstroj do branky. Hostující forvard se tak prosadil z téměř devadesátistupňového úhlu a zadělal si na hattrick. Bez asistence.
32:48'
Machovský nyní musí být konstantně ve střehu, protihráči se usadili před jeho klecí a snaží se kombinovat. Sparta je ale k ničemu moc nepouští.
31'
Přečíslení! Zdráhal Machovského nepřekonal
31:35'
O2 arena se rozhodně nenudí, jedna slibná akce momentálně střídá druhou. Oba týmy dávají vše do útoku a hrají na sto deset procent.
30:52'
Šance na druhé straně! Obrana si nepohlídala Zdráhala a ten úplně sám vyrazil na branku, ani on ale recept na soupeřova brankáře nenašel!
30:18'
Košťálkovu odraženou střelu teď chtěl za Bartošáka dorazit Kumstát, jenže vyhořel na betonu výborného hostujícího gólmana!
29:33'
Před domácí klecí teď zavládl chaos, ostravští hokejisté se pokusili na gólmana kotouč doslova procpat. Ten si ale s celou situací poradil včas.
28:23'
Buchtele už je na ledě a okamžitě se připojil ke svým spoluhráčům, kteří se zatím úspěšně brání vítkovickému náporu. Machovský moc práce v oslabení neměl.
27:26'
Radoslav Tybor prorazil za modrou čáru a okamžitě vystřelil, Machovský pak z rukávu vytáhl fenomenální zákrok lapačkou. Stav je tak stále vyrovnaný.
26:17'
Jan Buchtele (SPA) usedá na lavici hanby, kde stráví následující dvě minuty. Rozhodčí ho tam poslali za hákování, Vítkovice tak budou mít přesilovku.
25'
Je vyrovnáno! Pech nahodil puk do brankoviště a Roman si ho srazil do vlastní branky, 1:1
25:58'
Hosté se pokouší na inkasovanou branku rychle odpovědět, domácí obrana je ale nepouští moc daleko za modrou čáru. Sledujeme vyrovnanou partii.
24:38'
Sparta právě vstřelila branku!
Kruppovi svěřenci poprvé dostali Ostravany pod tlak a hned je z toho gól, máme vyrovnáno! K levé tyči se propracoval LUKÁŠ PECH a zakončil do položeného Bartošáka, od jehož nohy se pryž odrazila do klece. Začínáme zase od začátku. Asistence: Richard Jarůšek.
23:57'
Jako blesk z čistého nebe se před Bartošákem zjevil Kudrna, gólman Vítkovic byl ale připraven a následný pokus schoval někam do své výstroje.
23:14'
Do slabšího projektilu Tomáše Černého se obětavě položil jeden z protihráčů, od jehož těla se následně pryž odrazila až za modrou čáru. Hosté musí ven.
22:21'
Hra se drží před sparťanskou klecí, domácím vstup do druhé části úplně nevychází. Vítkovice kontrolují průběh a soupeře skoro k ničemu nepouští.
21:40'
Prudkou střelu z první z pravého kruhu na Machovského vyslal Jakub Lev, maskovaný muž v domácím brankovišti letící kotouč vyrazil betonem.
21:14'
Hraje se nahoru dolu, ani jednomu celku se zatím nedaří si na delší dobu zkrotit neposednou pryž. Ta tak mění majitele celkem často.
20:10'
Druhá třetina budiž zahájena, jako první jdou dopředu domácí. Z jejich přesilovky zbývá ještě několik málo sekund, Pytlík se za chvilku vrátí na led.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:21.
První třetina je za námi, šťastnější do kabin odcházejí hosté z Ostravy. Ti sice do utkání vstoupili levou nohou a v úvodních sekundách za svým soupeřem dost zaostávali, po poněkud šťastné trefě Ondřeje Romana však se Spartou srovnali krok. Pražané po většinu periody působili dost opařeně a vážněji čisté konto Patrika Bartošáka neohrozili.

19:47'
Po menším váhání se chtěl prosadit Blaž Gregorc, který ovšem z mezikruží vypálil těsně nad horní tyč Bartošákovy klece.
18:27'
Poprvé si přesilovku vyzkouší také Kruppovi svěřenci. Talentovaný mladík Jaromír Pytlík (VIT) teď totiž podrazil protihráče a bude za to pykat.
18:05'
Menší závar před sparťanskou klecí k brance nevedl, gólman si se situací poradil. Vítkovice jsou ovšem stále usazeny v útoku a kují pikle.
17:48'
Blaž Gregorc se s kotoučem stáhl za svou vlastní klec a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají. Do konce třetiny zbývá něco málo přes dvě minuty.
16:43'
Z velké vzdálenosti pálil Šidlík, jeho střela ovšem ani k brankovišti nedoletěla – zasekla se totiž kdesi v chumlu těl před Machovským.
15:51'
V posledních minutách je domácí brankář podstatně vytěžovanější něž jeho protějšek na druhém konci ledové plochy, Bartošák se musí celkem nudit.
14:37'
Pozornost na sebe teď opět upoutal Jakub Lev, tentokrát se pokusil Machovského zaskočit střelou od modré. Gólman se ale nachytat nenechal.
13'
Rukavice dolů! Květoň najel do Machovského, Košťálek se do něj pustil
13:50'
Sparťané se zatím brání obstojně, Vítkovice se v jejich pásmu ani neohřály. Většinu přesilovky strávily ve své vlastní obranné třetině.
13:14'
Ridera si zahraje další přesilovku. Košťálkovi jede dělat společnost Tomáš Dvořák (SPA), kterého sudí na dvě minuty vykázali ze hry za držení.
12:23'
Oba aktéři si do statistik připisují čtrnáct trestných minut, dostali dvakrát dvouminutové tresty a desetiminutové "osobáky". Hrát se bude pět na pět.
12:23'
O2 arena viděla bitku! Květoň se v brankovišti srazil s Machovským, což se nelíbilo Košťálkovi. Ten vyrukoval chránit svého brankáře, Ostravan jej ovšem rychle složil.
11:33'
V rohu za ostravskou brankou probíhá tahanice o kotouč, do které je zapojeno hned několik borců z obou celků. Uvidíme, kdo si jej nakonec odveze.
10:46'
Kotouč skončil mimo hrací plochu, rozhodčí tedy hvizdem přerušují průběh třetiny. Vhazování proběhne u modré čáry hostujícího celku.
09:29'
Košťálek rozehrál kotouč dopředu a odjel střídat, jeho spoluhráči se nyní snaží usadit před Bartošákem. Vítkovice jim nenechávají ani centimetr ledu bez boje.
08:23'
Další lapsus domácí obrany. V prostoru pro vhazování přišel k puku jako slepý k houslím Jozef Baláž, s jehož následným zakončením měl Machovský mírné potíže.
07:07'
Po delší době se do šance dostali také domácí. Jan Košťálek obdržel přihrávku a obratem vypálil, Bartošák střelu z kruhu bez problémů vyrazil.
06:37'
Machovský si poradil s dalším projektilem a následně se rozhodl kotouč podržet. Hra je tak na moment přerušena, probíhá první komerční přestávka.
05:58'
Vítkovičtí velmi rychle zneškodnili domácí výpad a sami nyní vyráží do útoku. Uvidíme, co před soupeřovou klecí vymyslí. Přidají další gól?
04:38'
Mohlo být vyrovnáno! Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Petr Kumstát, který ale trefil pouze beton připraveného Patrika Bartošáka.
04:32'
Jakub Lev projel do pásma po levém křídle a z kruhu zakončil, nemířil ale úplně přesně a kotouč tak jen proplachtil kolem bližší tyče Machovského klece.
03:30'
Další komplikace pro Pražany! Andrej Kudrna (SPA) nyní míří na trestnou lavici za hákování a na dvě minuty tak nepříjemně oslabuje svůj celek.
03:08'
Hra se po vítkovické trefě přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, sledujeme relativně vyrovnané střetnutí. Častěji jsou na puku Kruppovi svěřenci.
01:55'
Domácí byli sice dosud jednoznačně lepším celkem, do vedení ale jdou jako první hosté! Po fatální chybě soupeřovy defenzívy se na kotouč dostal Baranka, který jej nabídl před branku ONDŘEJI ROMANOVI a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil – 0:1! Asistence: Ivan Baranka.
01:20'
Maskovaný strážce ostravské branky má zatím plné ruce práce, jeho spoluhráči mu moc nepomáhají. Musí likvidovat jeden pokus za druhým.
00:24'
Patrik Bartošák už má ve statistikách první úspěšný zákrok, Petr Vrána jej prověřil střelou z levého kruhu. Sparta je v úvodní minutě střetnutí aktivnější.
00:01'
Sudí už svolávají hráče do středového kruhu, jdeme na věc! Na úvodním buly se proti sobě postaví kapitán Sparty Petr Vrána a vítkovický Jakub Lev.
Oba celky se už vrací na ledovou plochu, za malou chvíli začínáme. Dle kostky zbývá do startu utkání něco málo přes tři minuty.

HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Gregorc, Delisle, Blain, Kalina, Košťálek, Tomáš Dvořák, T. Pavelka – Buchtele, P. Vrána (C), Kudrna – Říčka, Sill, Jarůšek – Kumstát, Pech (A), Forman (A) – Pšenička, Smejkal, Beran.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Šidlík, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Szturc (A), Š. Stránský, P. Zdráhal – Toman, Pytlík, Baláž.

Rozhodčí: Jeřábek, Pešina – Brejcha, Jelínek.
Ještě jednou vám přeji příjemný středeční večer z O2 areny, kde bylo před chvilkou zahájeno rozbruslení. Hosté vyjeli na led v bílých dresech, domácí dnes zvolili třetí, netradičně světle červenou, kombinaci.
POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Sparťané do Ostravar Arény poprvé v letošním ročníku zavítali už ve druhém kole. Divoká první třetina přinesla hned pět branek, přičemž do kabin odcházeli o něco spokojenější domácí. Těm se pak těsné vedení podařilo ubránit až do konce utkání a konečný stav v Ostravě tak byl 3:2. Za domácí se dvakrát trefil Jakub Lev a jednou Jan Schleiss, zatímco soupeř korigoval zásahy z hokejek Richarda Jarůška a Miroslava Formana.

16. září – OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava
HC Vítkovice Ridera – HC Sparta Praha 3:2
(3:2, 0:0, 0:0)
--------------------------------------------------------------------
Branky a nahrávky: 5. Lev (Olesz, Trška), 14. Schleiss (Trška, Dej), 17. Lev – 12. Jarůšek (Košťálek, Blain), 14. Forman (Pavelka, Kalina).
Střely na branku: 33 – 37.
Vhazování: 28 – 37.
Trestné minuty: 14 – 16.
Využití přesilovek: 2/8 – 0/7.
Vítkovice: Bartošák – Hrbas, Baranka, Šidlík, de la Rose, Výtisk, Trška – Szturc, Roman, Tybor – Olesz, Lev, Schleiss – Dej, Mahbod, Květoň – Kucsera, Stránský, Zdráhal – Pytlík.
Sparta: Machovský – Blain, Kalina, Pavelka, Košťálek, Piskáček, Gregorc, Delisle – Smejkal, Sill, Černoch – Říčka, Vrána, Jarůšek – Pšenička, Pech, Forman – Buchtele, Klimek, Kudrna.
Rozhodčí: Šír, Lacina – Bryška, Špůr.
Počet diváků: 7 121 (72% kapacity).
NEDĚLNÍ KOLO Z POHLEDU SOUPEŘŮ

Víkendový šlágr mezi Hradcem a Spartou asi netřeba dlouze rozebírat, hlavně kvůli svému závěru se stal žhavým tématem diskuze pro širokou hokejovou veřejnost. Domácí sice vstupovali do třetí části s dvoubrankovým náskokem, Pražané ovšem v posledních dvaceti minutách utekli hrobníkovi z lopaty a po trefách Buchteleho, Smejkala a Říčky opustili ČPP Arénu se třemi body. Rozhodující gól jim přitom svým zkratem přímo na stříbrném podnose naservíroval dnes už bývalý kapitán Hradce Koukal – po jeho agresivním excesu před brankou totiž dostal pětiminutový trest za sekání, který soupeř bez váhání využil.

Mountfield HK – HC Sparta Praha 2:3
(2:0, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Vincour (Rákos, Koukal), 18. Vopelka (Bičevskis, Rosandič) – 41. Buchtele (Košťálek, Vrána), 55. Smejkal (Říčka, Sill), 56. Kalina (Blain).
Střely na branku: 29 – 25.
Vhazování: 33 – 34.
Trestné minuty: 9 – 12.
Využití přesilovek: 0/6 – 1/3.
Sparta: Machovský – Gregorc, Delisle, Blain, Kalina, Košťálek, Dvořák, Pavelka – Buchtele, Vrána, Kudrna – Říčka, Sill, Jarůšek – Kumstát, Pech, Forman – Pšenička, Smejkal, Beran.

Vítkovičtí se zase postavili proti úhlavnímu rivalovi Mountfieldu – Pardubícím. Ty chtěly v Ostravě navázat na páteční úspěch ve východočeském derby, nakonec však třetí největší město republiky opouštěly s hlavami svěšenými. Domácí už v osmé minutě poslal do vedení svou první trefou v ročníku Daniel Krenželok, na jehož zásah přišla odpověď až ve třetí části. O tu se postaral Wishart a vykřesal tak pro Dynamo jiskru naděje, která však po následných gólech Schleissa se Lvem definitivně vyhasla.

HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice 3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Krenželok (Zdráhal, Stránský), 53. Schleiss (Dej, Krenželok), 60. Lev (Szturc) – 45. Wishart (Cardwell, Bubela).
Střely na branku: 29 – 28.
Vhazování: 32 – 30.
Trestné minuty: 6 – 6.
Využití přesilovek: 0/3 – 0/3.
Vítkovice: Bartošák – Výtisk, Krenželok, Hrbas, Baranka, Šidlík, Černý, Urbanec – Dej, Lev, Schleiss – Květoň, Jáchym, Tybor – Szturc, Stránský, Zdráhal – Toman, Pytlík, Baláž.
HC VÍTKOVICE RIDERA
7. místo v tabulce
14 Z, 7-0-2-5, 23 b. (skóre 32:33)

Ostravané atakují první šestku. Na poslední příčku zajišťující přímý postup do play-off, kterou okupuje Plzeň, ztrácí jen jeden jediný bod. V letošním ročníku je ovšem zatím trápí slabá ofenzíva – svým soupeřům nastříleli jen dvaatřicet gólů a produktivitou se tak řadí k těm horším celkům ligy. Situaci rozhodně nepomáhá ani absence kapitána Olesze, který byl začátkem měsíce vyřazen ze hry kvůli zranění ramene.

Venkovní utkání úplně nejsou specialitou Ridery. Naposledy body z půdy soupeře přivezla 5. října, když vybojovala těsné vítězství na ledě trápícího se Chomutova. Od té doby padla v Třinci, Karlových Varech, Hradci Králové a Litvínově. Přeruší dnes smolnou sérii v Praze?

16 Z, 8-3-1-4, 31 b. (skóre 49:35)

Že by po letech ustavičného zklamání konečně přišel úspěch? Přesně tuto otázku si po první čtvrtině soutěže začínají pokládat příznivci sparťanů. Svěřence německého kouče Kruppa totiž najdeme na samotné špici extraligové tabulky, přičemž druhý Liberec na ně ztrácí tři body. Bílí Tygři však mají jedno utkání k dobru a Pražané tak svou pozici vůbec nemají pojištěnou.

Sparta má sice pozitivní bilanci vítězství a porážek v domácích zápasech, libeňská hala však letos nedobytnou pevností rozhodně není. Body si odtud už odvezli hráči Mountfieldu, Zlína či Litvínova, kteří zde zvítězili minulé úterý těsně 2:1. Přidají se k nim dnes i Vítkovičtí, nebo na čtyřnásobného českého mistra nevyzrají?