Prozatím děkuji za pozornost. Opět se přihlásíme už zítra, tedy v neděli 31. března v 18:15, kdy je v Třinci na programu zápas číslo 4.
Zlínští tedy přežili klinickou smrt v poslední desetiminutovce třetí třetiny, odolali náporu Ocelářů, kteří dokázali srovnat vývoj zápasu na 3:3. V závěru třetí části a také v prodloužení si hosté vytvořili nějaké šance, kterými mohli zápas definitivně ukončil. Povedlo se to až v nájezdech, Oceláři bohužel v této disciplíně opět – stejně jako dvakrát proti Spartě – vyhořeli. Zlín tak po třech semifinálových bitvách vede 2:1 na zápasy.
Zásahy brankářů v samostatných nájezdech Sedláček 2 – Hamerlík 2

Střely na branku v zápase 44:38
70:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín. Střelcem rozdílové penalty byl ve druhé sérii FILIP ČECH, který tak vstřelil druhý gól v zápase.
... puk končí těsně mimo. Hosté tedy vítězí!
Třetím Ocelářem David Květoň.
... Hamerlík podobně jako Sedláček úspěšný proti forhendové kličce.
Za hosty pokračuje Bedřich Köhler...
Za Oceláře mohl srovnat Polanský, forhendovou kličku mu ale Sedláček vychytal.
... a vymetl růžek Hamerlíkovy branky – po 1. sérii 0:1.
Za Zlín začíná Filip Čech...
Jako první jede Jakub Orsava. Sedláčka si položil, bekhend ale poslal mimo.
Začínají Oceláři...
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení bylo velmi svižné, oba týmy se snažily rozhodnout zápas ještě ze hry. Rozuzlení jsme ale neviděli, nutně jej tak přinesou samostatné nájezdy, které začnou za malý moment.
Zásahy brankářů v prodloužení Sedláček 4 – Hamerlík 5

Střely na branku po prodloužení 42:36
Po skončení prodloužení byl ještě vyloučen za nedovolené bránění Daniel Rákos, který tak nezasáhne do samostatných nájezdů.
70:00
Prodloužení skončilo.
69:47
Veselý z jízdy pálil na Hamerlíka, Lojek zblokoval střelu do ochranné sítě.
69:30
Varaďa jel do pásma Zlína jako buldozer, skončil však s pukem v rohu hřiště.
69:12
Leška drží za brankou puk proti Hrabalovi.
68:56
Varaďa hledal Bonka, ten byl zablokován Hamrlíkem.
68:43
Bonk projel až před branku, kde hledal Varaďu. Puk ale propadl na Zíba, který z druhé vlny nechal vyniknout Sedláčka.
68:22
Čech obelstil Kloučka, neprošel však přes Květoně.
67:42
Leškova rána nad se odrazila od zadního skla do třineckého brankoviště.
67:35
Polanský unikal po křídle, byl však odzbrojen.
67:16
Polanský se uvolnil za brankou, odkud hledal Adamského, tomu se puk odrazil od bruslí.
67:08
Zíb nabruslil až na modrou, odkud donutil Sedláčka zasáhnout.
66:58
Hrabalova rána z křídla těsně nad.
66:43
Prodloužení plyne velmi rychle. Nyní přerušení pro posunutou branku Třince.
66:31
Peterek stále u puku, ale nedostal černou gumu na svého kolegu.
66:05
Peterek s Kloučkem drží pásmo, ale nemohou se nikam prokombinovat.
65:35
Balaštík nepřihrál přesně, Zlín ztrácí pásmo.
65:19
Leška kroužil za brankou, ale puk mu utekl, a tak jej zneškodnil Roth.
64:42
Hrabal nahrnul puk zpoza branky, Varaďu, který stal před brankou, ale trajektorie minula.
64:02
Linhart z mezikruží pálí těsně vedle!
63:50
Peterek si obhazoval Zámorského, neprošel.
63:35
Klouček s Lojkem zadrželi rozehrávku Zlína, Květoň sbírá puk.
63:20
Matějíček trefil Adamského, domácí mohou vystřídat.
63:01
Tesařík zavezl puk, Veselý jej podržel a následně pálil těsně vedle Matějíček.
62:41
Matějíček od modré těsně nad.
62:35
Řezníček sebral Hrabalův pas nikomu a z úhlu prověřil Hamerlíkovu pozornost.
62:09
Ondráček ztratil na vlastní modré puk, sebral jej ale Hamrlík a od červené zkusil vypálit.
61:36
Peterek projel až do pásma, ale tam jej obral Köhler.
61:15
Galvas odehrál včas před Čechem.
60:56
Zámorský vracel na Hamerlíka zblokovanou Veselého střelu, třinecký gólman pozorný.
60:29
Oceláři nezaložili přesně akci, ale zakázané uvolnění z toho není.
60:01
Začalo prodloužení.
Oznámen počet diváků na dnešním zápase – 5200, je vyprodáno.
Aktéři zápasu se pomalu trousí na led. Za nějakých 70 sekund začne prodloužení.
Teď se v Třinci upravuje led. Werk aréna zažije klasickou osmnáctiminutovou přestávku, po které bude následovat maximálně desetiminutové prodloužení. To začne zhruba v 19:41.
Tenhle večer ještě nekončí! Strhující třetí třetina nabídla nejprve branku Zlína po skončení přesilovky hostů, kdy Leška zametl puk za rozhozeného Hamerlíka. Oceláři se ale nevzdali. V 53. minutě srovnal bekhendem Klimenta, následně vyrovnal tečí Galvasovy rány Peterek. Událostmi nabitou třetí třetinu mohl korunovat gólem Balaštík, domácí však puk z jeho cesty do prázdné branky odvrátili.
Zásahy brankářů ve 3. třetině Sedláček 11 – Hamerlík 12

Střely na branku po 60 minutách 38:31
60:00
Třetí třetina skončila.
59:45
Obrovská šance Zlína! Balaštík dostal puk od Lešky, Hamerlíka málem prostřelil, ale domácí brankář na poslední chvíli zasáhl vyrážečkou!
59:27
Třinečtí za Sedláčkovu...
59:09
Zlínští dostali puk za Hamerlíkovu branku.
58:46
Květoň centroval do brankoviště, odkud vykopnul Zámorský.
58:15
Peterek ztratil puk, Zlínští si ale nepřihráli přesně.
57:43
Klimenta projel středním pásmem a následně po odrazu od zlínského Linharta končí puk v ochranné síti.
57:15
Bonk v akci 2 na 1 nechal puk za sebou...
56:30
Zíb nabral bokem Balaštíka, který se následně nedobrovolně proletěl třineckým obranným pásmem.
56:11
Obrovská šance Zlína. Leška pálil, následně si dojel svůj puk, který Köhler tečoval mezi betony Hamerlíka mimo branku.
55:46
Třinec právě vstřelil branku!
Puk přistál na modré, odkud jej lehkým zápěstím poslal na branku Lukáš Galvas. Kotouč se následně po teči JANA PETERKA k neskutečné radosti domácího publika proklouzal až za čáru. Asistence: Lukáš Galvas, Tomáš Klimenta. Stav utkání 3:3.
55:12
Neuvěřitelný tlak Ocelářů končí až dvojitým vyhozením hostujících hráčů. Při prvním pokusu ještě Čajánek zlomil hůl.
54:35
Bonkův tečovaný puk těsně nad.
53:51
Adamského bombu z jízdy sice Sedláček jen ztlumil, nakonec jej však také přikryl.
53:23
Velká šance pro Třinec! Za podražení je již potřetí v zápase vyloučen Petr Zámorský.
53:19
Bonk vozil tak dlouho puk za brankou, až se uvolnil prostor pro pas na Rotha, tomu ale puk nesednul.
53:04
Květoň nacentroval puk do brankoviště, kde jej Sedláček neměl pod kontrolou. Oceláři do něj tak dlouho šťouchali, až jej zlínský brankář přikryl. Hostující hráči se pak navěšeli na nejaktivnějšího Rákose.
52:29
Třinečtí teď uspěli se svou přímočarostí! Oceláři si tak dlouho vyměňovali puk, až za Sedláčka zapadl bekhend TOMÁŠE KLIMENTY, který uspěl, přestože byl v pádu. Asistence: Martin Adamský, Vladimír Roth. Stav utkání 2:3.
51:40
Zlín si nekomplikuje situaci a většinou umí velmi rychle dostat puk ze své třetiny.
50:56
Rákos to zkoušel bekhendem, Sedláček měl ale mezery utěsněny.
50:18
Zakázané uvolnění Zlína. Třinec vypadá opařeně, ale stále se snaží v ofenzivě něco vymyslet.
49:46
Adamský dostal opět nabito od zadního mantinelu, tentokrát měl ale ke střele málo času, a tak byl zblokován.
49:19
Sedláček nerozehrál příliš jistě, ale než se Orsava srovnal ke střele, byl zablokován.
48:42
Zlín právě vstřelil branku!
Třinec je kompletní, ale PETR LEŠKA za Hamerlíkovou brankou ukořistil odražený puk a bekhendem jej zametl za rozhozeného Hamerlíka. Asistence: Martin Hamrlík. Stav utkání 1:3.
48:30
Hamrlíkova lehká rána skončila na zadním skle.
48:07
Třinečtí zvládli několik ran Zlína, ten znova zakládá útok.
47:34
Varaďa brání bez hole.
47:16
Zámorského ránu Hamerlík opět moc neviděl. Vyrazil však.
46:56
Hosté se ale nemohou dostat do pásma, Třinečtí ušetřili téměř půlminutu.
46:31
Ve 47. minutě vidíme první vyloučení na straně Třince. Za nedovolené bránění jde pykat Rákos.
46:06
Rozhodčí teď pomohl Leškovi. Stínil totiž Rotha a Leška tak mohl najít úplně osamoceného Balaštíka, jeho ránu Hamerlík vyrazil.
45:36
Těsný ofsajd Třince teď vrací hru do středního pásma.
45:15
Čajánek našel Čecha a jeho táhlou střelu kryje Hamerlík na hrudi.
44:57
Orsava si hledal před brankou pozici, Bonk ale našel jen zlínskou hůl.
43:52
Obrovská šance Adamského! Dostal výborně nabito zpoza branky, třinecké číslo 83 však napálilo kotouč přímo do Sedláčka.
43:44
Polanský nacentroval do brankoviště, vyražený puk ale nikdo nedojel.
43:12
Ofsajd domácích poslal hru do středního pásma.
42:50
Nebezpečný puk poslal na Sedláčka Bonk, zlínský brankář s obtížemi vyrazil mimo tři tyče.
42:35
Zámorského bomba na Hamerlíka v okamžiku, kdy bylo před třineckou brankou opět plno.
42:28
Okál se probruslil až do šance a vylákal Hamerlíka hodně mimo branku.
41:53
Dva Třinečtí vystartovali na Köhlera, tím zůstal Balaštík osamocen za třineckými beky. Prohodil si Kloučka, ten jej ale následně srazil k zemi.
40:51
Adamský dobruslil dlouhý puk odražený od zadního mantinelu, z velkého úhlu Sedláčka nepřekvapil.
40:26
Zámorský vypálil v okamžiku, kdy bylo před Hamerlíkem rušno. Střílí nad.
40:21
Balaštík dostal na pravém křídle puk od Lešky, jeho ránu ale ztlumil Hamerlík ve své výstroji.
40:01
Poslední dvacetiminutovka normální hrací doby začne zhruba v 18:50.
Po dvou třetinách je stav stále o jednu branku nakloněn na straně Zlína. Oceláři byli možná osmdesát procent třetiny aktivnější, neustále se snažili střílet a dorážet, avšak co nepochytal vynikající Sedláček, to zametli do bezpečí žlutí hráči v poli. Naopak – ve 35. minutě vlastní brankou po střele Čajánka z velkého úhlu šli do dvoubrankového trháku. Půldruhé minuty před koncem prostřední hrací doby navíc mohli jít Zlínští do tříbrankového vedení, Čajánek však minul prázdnou branku. Zhruba o 20 sekund později na druhé straně vstřelil kontaktní branku Peterek. Po dvou třetinách tak Zlín vede v Třinci 2:1.
Zásahy brankářů ve 2. třetině Sedláček 12 – Hamerlík 9

Střely na branku po 2. třetině 25:18
40:00
39:25
Varaďa obkroužil celou útočnou třetinu, následně však nepřihrál přesně.
38:58
Šťastná branka Třince! Po buly se puk dostal na modrou k Vladimíru Rothovi, ten vypálil. Sedláček puk sice vyrazil, ale jen přímo nad sebe. Touš následně spadl do brankoviště, odkud jej do prázdné branky uklidil JAN PETEREK. Asistence: Vladimír Roth, Daniel Rákos. Stav utkání 1:2.
38:54
Sedláček přikryl puk, bude se vhazovat v útočném pásmu Třince.
38:40
Obrovská šance Zlína! Zámorský pálil na branku, minul a odražený puk vracel do prázdné branky Čajánek, ale kotouč jen prosvištěl brankovištěm.
38:05
Leška zůstal za brankou a domácí už cítili hrozbu. Nakonec si s ním narozdíl od prvního zápasu série poradili.
37:30
Orsava vybojoval za brankou puk, který se následně dostal k Varaďovi. Ten byl sice ve velkém úhlu, i tak ale Sedláček zlikvidoval další loženku domácích.
37:19
Klouček našel ve středním pásmu jen Veselého, ten se ale při přechodu do útočného pásma zdržel, je z toho tedy ofsajd.
36:49
Rákos zavážel puk, ale jeho nahození končí jen v ochranné síti.
36:15
Zíb dobře nezpracoval, proto poslal na Sedláčka jen takový plachtící puk, se kterým hostující brankář neměl problém.
35:35
Veselý podržel puk a Zlín přišetřil další čas.
35:20
Zíb se nedostal ke své typické střele, hosté vyhazují.
34:50
Varaďa hledal Orsavu, ten ale ze vzduchu netrefil.
34:41
Hosté vedou na branky a také na vyloučené. Po podražení Radima Tesaříka je stav vyloučených již 0:4.
34:16
Oceláři ve středním pásmu ztratili puk, Čajánek jej zavezl před branku a nacentroval na Hamerlíka. Ten kotouč vyrazil jen do brankoviště, odkud se odrazil za brankovou čáru. Autorem branky je PETR ČAJÁNEK, puk se tedy do branky dostal odrazem od bránícího Zíba. Asistence: Ondřej Veselý, Zdeněk Okál. Stav utkání 0:2.
34:06
Okál obral o puk Zíba a nabíjel na modrou, touš se ale k Hamerlíkovi nedostal.
33:52
Leška z levého kruhu prověřil Hamerlíka. Ten puk kryje a máme tu čtvrtou komerční pauzu zápasu.
33:36
Rákos našel jen Balaštíka, ten se ale daleko nedostal.
33:02
Melenovský se s pukem natlačil až do třineckého brankoviště, tam ale přepadl a pro branku Ocelářů z toho žádné nebezpečí nevzniklo.
32:12
Adamský prokličkoval s pukem až před zlínskou branku, následně hledal své spoluhráče, touš ale putuje do středního pásma.
32:00
Klimenta ztratil ve středním pásmu puk, Leška od červené napálil ochrannou síť za Hamerlíkem.
31:23
Zíbova bomba málem utrhla Matějíčkovu hlavu, ten je rád, že puk šel mimo.
31:10
Varaďa zase z otočky házel do brankoviště, puk má Hrabal.
30:10
Zvláštního odrazu od mantinelu zdezorientoval hostující hráče, domácí toho ale nevyužili.
29:44
K netradičnímu baseballovému pokusu se na vrcholu branoviště dostal Rákos, Sedláček ale odolal.
29:39
Vhazování v útočném pásmu Třince.
29:30
Oceláři kombinovali, ale nic nevymysleli, a tak Leška vyvezl puk a ušetřil pro hosty nějaký čas.
28:44
Bonk ztratil puk a ke střele se dostal Melenovský. Hamerlík vykopnul do ochranné sítě.
28:21
Třinec bude hrát třetí přesilovou hru v utkání. Za podražení je vykázán Dalibor Řezníček.
28:14
Hrabal z první pálí kousek za modrou na Sedláčka, ten s námahou vyrazil.
28:01
Okál dobruslil Zámorského vysunutí podél mantinelu, jeho střelu bekhendem ale Hamerlík vyrazil do ochranné sítě.
27:17
Třinec dlouho držel pásmo a hráči Peterkova útoku se snažili něco vymyslet. Bezvýsledně však. Tesařík vyváží puk.
26:16
Adamský hledal před brankou Klimentu, na poslední chvíli puk ukradl Melenovský.
25:59
Sedláček vyjel hodně z brankoviště a přerušuje hru.
25:45
Zíb dostal dvakrát na modré nabito, ale vždy byla jeho bomba zblokována.
25:10
Varaďa teď dvakrát naslepo centroval do brankoviště, tam ale nebyl nikdo z červených.
24:47
Leška na modré nezachytil pas Hamrlíka, hosté se tak provinili icingem.
24:25
Peterkův bekhend z vrcholu brankoviště těsně mimo.
24:01
Lojkovu ránu od modré, která se od zadního mantinelu odrazil před zlínskou branku, se snažil zpracovat Květoň. Sedláček byl ale pozorný.
23:55
Zakázané uvolnění hostujícího týmu stěhuje hru před Sedláčka.
23:40
Galvas ztratil puk, Zlínští z toho ale nic nevytěžili.
23:18
Na druhé straně v dobré pozici Veselý, těsně míjí pravou tyč třinecké branky.
23:08
Další dobrou pozici měl Orsava, nedal.
22:57
Po zaváhání zlínského rozehrávajícího hráče, který upadl se po ose Bonk – Varaďa dostal do šance z křídla Orsava, Sedláček byl ale úspěšnější.
22:45
Po vysoké holi Zlína vhazování před Sedláčkem.
22:35
Leška držel puk a snažil se najít kolegy nebo aspoň vybruslit do dobré pozice, byl ale zblokován třineckými bránícími hráči.
22:15
Leška se dostal zadarmo k puku, jeho bombu ale tělem zblokoval Peterek.
22:02
Melenovský prověřil Hamerlíka, ten vyrazil.
21:45
Čech vystřelil z velkého úhlu a následně Hamerlíkem vyražený puk vracel do třineckého branoviště.
21:32
Nevidíme pasáž, kde by se rodily nějaké pohledné akce.
21:08
Okál si vyměnil puk s Čajánkem, nabruslil si do dobré pozice, ale vystřelil vedle pravé tyče Hamerlíkovy branky.
20:14
Bonk se po rychle výměně puku s Orsavou a Varaďou zjevil před Sedláčkem, byl ale zády k brance.
20:01
Prostřední hrací doba začne cca v 17:55.
Skončila úvodní hrací doba, ve které byli mírně aktivnější a také nebezpečnější domácí. Brankou zaváněly zejména akce Rákose, který pílil na Sedláčka z levého křídla, a následně šance v situaci 2 na 1, kterou ale neproměnil Peterek. Hosté skórovali z jediné velké šance, kterou v úvodní části měli. Ondráček podržel puk a naservíroval jej před odkrytou Hamerlíkovu klec Čechovi, který nezaváhal. Od 16. minuty tak hosté vedou 1:0.
Zásahy brankářů v 1. třetině Sedláček 12 – Hamerlík 7.

Střely na branku po 1. třetině 12:8
20:00
19:48
Bonk vypíchnul puk tak nešťastně, že málem mohl do útoku vyrazit Leška. Rychlejší byl ale Roth.
19:34
Třinečtí lobem z vlastního pásma rychle přenesli hru do útočného pásma.
19:25
Matějíčkova zblokovaná rána končí u bočního mantinelu.
19:17
Po zakázaném uvolnění Ocelářů se hra stěhuje opět před Hamerlíka.
19:08
Po hře vysokou holí vhazování v obranné třetině domácích.
19:00
Polanský zavezl puk do útočného pásma a následně našel Klimentu. Ten zkusil vypálit a tečovaný touš trefil Sedláčka do přilby.
18:29
Köhler se v akci 2 na 2 pokusil vypálit přes Kloučka, od toho se ale puk dostal mimo hřiště.
17:52
Vidíme mezihru, kdy více drží puk Zlín, avšak nikam se moc netlačí.
17:12
Peterek po sólu přes půl hřiště kousek za modrou napálil puk a vybojoval vhazování u Sedláčka.
16:53
Veselý od červené napálil puk na Hamerlíka. Ten neměl komu rozehrát, a tak přerušil hru.
16:35
Adamského pas na Polanského končí na zakázaném uvolnění.
16:05
Adamský se ihned po buly dral do útočného pásma, ale pouze zboural Hamrlíka, který ho dál nepustil.
15:58
Hosté se dostali do přesilové situace dva na jednoho. Ondráček v rozhodujícím okamžiku zachoval chladnou hlavu a na hodně vyjetého Hamerlíka nestřílel, nýbrž našel FILIPA ČECHA. Ten před prázdnou brankou chvíli váhal, ale následně dostal puk za brankovou čáru. Asistence: Jiří Ondráček. Stav utkání 0:1.
15:29
Veselý držel puk a nahodil jej do brankoviště, kde situaci pohlídal s Hamerlíkem Hrabal.
15:13
Zlín v pásmu. Zámorský pálí z první od modré, ale hodně vedle.
14:40
Ani Třinečtí se do šance neprokombinovali, a tak rozehrávají další akci z vlastního pásma.
14:12
Balaštík dostal na modré puk, následně mu ale utekl za branku Hamerlíka.
14:06
Po skončení druhé třinecké přesilovky a následném ofsajdu Ocelářů vidí Werk aréna druhou komerční přestávku.
13:48
Polanský chtěl z otočky zamést puk za Sedláčka, ten byl ale na zemi pozorný.
13:24
Klimenta v dobré pozici na brankovišti ještě zadovkou hledal kolegu, ale nikoho nenašel.
12:40
Roth nahodil od modré na Sedláčka a ten puk vykopnul šikovně tak, že skončil za mantinelem.
12:05
Hrabal hledal přihrávkou kolegu, puk ale zachytili hosté a opět vyhazují.
11:42
Hrabal se snažil dostat puk hluboko do třetiny, byl ale obrán a Zlín se osvobodil.
11:19
Petru Zámorskému se na trestné lavici asi v první třetině líbí. Vrací se tam, neboť se dopustil hry vysokou holí.
11:05
Peterek nádherně podržel puk a hledal spoluhráče, přihrávku zblokoval soupeř. Třinec bude hrát druhou přesilovku...
10:53
Klouček od modré pálí na Sedláčka, ten přerušuje hru.
10:42
Adamský obral o puk ve středním pásmu Ondráčka a rychlou svižnou ránou trefil boční síť zlínské branky.
10:22
Orsava zavezl puk až za Sedláčkovu branku a následně hledal na brankovišti Bonka, ten ale skákavý puk nezpracoval.
10:10
Melenovského schovanou ránu vykopnul Hamerlík ani nevěděl jak.
09:56
Čechovu střelu kryje Hamerlík, vhazování v útočném pásmu Zlína.
09:44
Matušův rozjezd zarazil ve střendím pásmu tělem Veselý.
09:26
Hamerlík nahození z velké dálky raději ukryl do lapačky.
08:55
Akce Rákose s Peterkem dva na jednoho. Puk dostal na levém křídle Peterek, ale Sedláčka neukličkoval.
08:45
Köhler hned po buly pálí těsně nad.
08:43
Polanského prudký pas nenašel Květoňovu hůl. Je z toho zakázané uvolnění Ocelářů.
08:12
Puk drží Klimenta a rozjíždí útok Třince.
07:27
Galvas si nerozuměl s Ovčačíkem, k puku se dostal zadarmo Čajánek, ale se svými kolegy nic nevymyslel.
07:13
Ohlášena první komerční přestávka utkání.
06:32
Rákos jel ze strany osamocen na Sedláčka, trefil ale jen výstroj hostujícího brankáře, kterého následně sejmul vlastní obránce mimo brankoviště.
06:20
Matějíček hledal Ondráčka, tomu ale puk sebrali třinečtí hráči.
05:49
Zlín teď poprvé na delší dobu zatlačil Oceláře, Veselý se ale do šance neproháčkoval.
05:05
Balaštík vracel vyražený puk na Hamerlíka, ale minul třineckou branku.
04:46
Linhart trefil jen Orsavovu hůl. Třinecké pravé křídlo se pak s Bonkem dostalo až ke střele těsně nad Sedláčkovu branku.
04:31
Matuš vystrašil rozehrávajícího Sedláčka a po srážce holí končí puk v ochranné síti za zlínským brankářem.
04:09
Matušova zblokovaná rána pouze do rohu zlínské obranné třetiny.
03:57
Zlínští vyhodili až ke třinecké brance, odkud rozehrával Klouček a dostal hru zpět k Sedláčkovi.
03:28
Hosté jsou v kompletu hráčů, puk ale drží Třinec.
03:04
Galvasovo lehké nahození přeplachtilo chlum hráčů a skončilo kousek za Polanský před odkrytou brankou. Domácí centr se ale nestačil zorientovat.
02:29
Klimenta namazal Čajánkovi, tomu ale puk utekl.
02:11
Ovčačík rozehrál pouze na hůl Čajánka a ten v klidu vyhazuje.
02:03
Sedláček kryje, následně se Varaďa před brankou Zlína srazil s Linhartem. Bek ševců poté přilehl Sedláčka.
01:48
Bonk nádherně našel Zíba, ten to měl ale na bekhend.
01:17
Hrabalovo nahození od modré se odrazilo od mantinelu, Zíb následně na modré puk nestihnul.
01:08
Zámorský seknul Hamerlíka a putuje na dvě minuty na lavici hanby.
01:07
Veselého švih od modré kryje Hamerlík. Následně se před třineckou brankou rozpoutala menší šarvátka.
00:46
Polanský se daleko neprobil, Zámorský tak rozehrál na Čajánka.
00:19
První útok zakládá Bonkova formace.
00:01
Týmy jsou již na ledové ploše, kapitáni Bonk s Čajánkem se zdraví s rozhodčími, třetí semifinále za malý okamžik za stavu 1:1 na zápasy začne.
Pohled do sestav obou týmů naznačuje, že absence na straně Zlína nejsou tak rozsáhlé, jak se mohlo původně zdát. Trenéru Vlachovi chybí kromě dlouhodobě zraněných Horčičky s Kubišem pouze nebezpečná dvojice Holík – Honejsek. Naopak domácí kouč Turek kromě Hrni postrádá i akutně absentujícího Růžičku.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Hrabal, Zíb, Ovčačík, Galvas, Lojek, Klouček, Roth, Kania – Orsava, Bonk, Varaďa – Klimenta, Polanský, Adamský – D. Květoň, Peterek, Rákos – Matuš, Zagrapan, Rufer.

PSG Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Zámorský, Řezníček, Tesařík, Matějíček, Horák, Kotvan – Balaštík, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, F. Čech – Šlahař, P. Sedláček, Fořt.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek – Hlavatý, Tošenovjan.
Třinecký trenérský tým pod vedením Josefa Turka zatím v semifinále zraněné nepočítá, jedinou komplikací v tomto play-off bylo zranění gólmana Hrubce a také drobné lapálie Hamerlíka. Po disciplinárním trestu se v sobotu vrátí do hry obránce Roth, již ve středu ve Zlíně nastoupil Polanský a opět se svou formací řádil. Hrát však nebude Hrňa, jehož ve čtvrté formaci zastoupil Rufer.
Zlínský kouč Rostislav Vlach se svými svěřenci zažil ve středu ve Zlíně snad jedno z nejhorších střetnutí v sezóně. Kromě vysoké porážky jeho tým utrpěl ještě řadu ztrát. Ke zraněným Horčičkovi a Kubišovi a z prvního zápasu odstoupivšímu Urbancovi přibyl ještě Honejsek, kterému vinou vykloubeného ramene zřejmě skončila sezóna, Holík, jenž bude k dispozici nejdřív v pátém zápase ve Zlíně, nedohrál ani Hamrlík s Köhlerem. Zlínský trenérský tým tak bude mít v sobotu co dělat, aby složil víc než tři formace, a to i pokud by se někdo z marodů do zápasu zapojil.
Série se ze Zlína do Třince stěhuje za stavu 1:1. První zápas, který se hrál na Zimním stadionu Luďka Čajky v úterý, ovládli domácí poměrem 3:1. Vyhráli tak již čtvrtý zápas play-off v domácím prostředí. Druhé utkání, které se hrálo o den později, však ovládl Třinec naprosto jasně. Oceláři první třetinu vyhráli 4:0, celý zápas 6:2, avšak na skóre se v play-off nehraje. Slezané urazili pouze první krok k postupu.
Dobrý den, vážení přátelé, třinecká Werk aréna bude v sobotní podvečer hostit třetí semifinále Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy 2012/2013 mezi Oceláři Třinec a PSG Zlín. Vzhledem ke geografickému rozložení semifinálových dvojic bychom mohli říct, že se bude jednat o třetí zápas finále východní konference. Úvodní buly bude ve třinecké Werk aréně vhozeno v sobotu 30. března 2013 v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.