Z letošní sezony 2013/2014 je to pro dnešek všechno. Zlínští hokejisté dokráčeli přesně po deseti letech ke druhému mistrovskému titulu z něhož se momentálně na ledové ploše ohromně radují. Oslavy zde na Zlínsku budou probíhat ještě hodně dlouho. Dnešní den se zapíše do dějin zlínského hokeje zlatým písmem. Petr Čajánek se loučí se svojí hokejovou kariérou ziskem titulu. Zlínští hokejisté vůbec jako první převzali do svých rukou Masarykův pohár, který je v letošní sezoně novinkou. Pro dnešek je to ode mě ze ZS Luďka Čajky všechno, budu se na vás těšit v další sezoně. Sláva vítězům, čest poraženým. Zlín se navíc vítězstvím v letošním ročníku Tipsport extraligy kvalifikoval do Champions Hockey League, kterou bude hrát spolu s vítězem základní části Třincem a čtveřicí Sparta, Liberec, Pardubice, Vítkovice. Napočtenou...
ZS Luďka Čajky se otřásá v základech, kapitán PSG Zlín PETR ČAJÁNEK přebírá pohár pro mistra Tipsport extraligy ročníku 2013/2014. Dnes to byl zároveň poslední zápas zlínského kapitána v jeho hokejové kariéře. Lepší tečku si zlínský kapitán na svůj závěr hokejové kariéry opravdu přát nemohl.
Zlínští hokejisté si přijíždějí pro zlaté medaile, které je budou dnes a ještě dlouho zdobit, protože oslavy zde budou určitě pokračovat dlouho do rána a ještě několik dní po zisku druhého titulu.
Vicemistrem letošní hokejové sezony 2013/2014 se stali hokejisté HC Komety Brno. Všichni hráči brněnského kádru si nyní přijíždějí pro stříbrné medaile.
Hrdina této finálové série brankář Zlína Libor Kašík si užívá děkovačku se zlínským stadionem.
Oba celky si po finálové sérii, která trvala pět zápasů podávají ruce. Sláva vítězům, čest poraženým.
Na ledové ploše vidíme slavit zlínské hokejisty, kteří získali již druhý mistrovský titul. Na straně hráčů Komety panuje pochopitelně obrovské zklamání.
60:00
59:59
Sen všech zlínských fanoušků se stává skutečností. Mistrem letošní hokejové sezóny 2013/2014 se stávají hokejisté PSG Zlín!!!
59:00
ZS Luďka Čajky je na nohou, odpočítávají se poslední vteřinky dnešního utkání a letošní sezony 2013/2014
58:10
Zlínské hokejisty dělí necelé dvě minutky od druhého mistrovského titulu.
58:10
Kometa se v signaliované výhodě zcela zbytečně oslabuje. Jakub Koreis (KOM) 2 minuty za hrubost.
57:50
Čiliak je z branky venku, Kometa hraje power-play.
57:38
Střela Jakuba Svobody byla sražena k Ondráčkovi, který kotouč nahazuje do útočného pásma.
57:28
Páté finále je stejně tak jako i všechny předchozí vyprodáno!
56:43
Urbanec má svůj trest za sebou, Zlín hraje v plném počtu.
56:20
Leška nahodil kotouč na Čiliaka a odražený kotouč se snažil ještě dorazit za záda slovenského brankáře. Brankář Komety ale vypíchl puk holí do bezpečí.
55:47
Střelu Kováčika vykopl Kašík před Kempného, jeho dorážku ale také brankář Zlína dokázal pokrýt.
55:32
Rozhodčí rozpažil, branka neplatí, protože Koreis kotouč do sítě kopnul bruslí. Vhazovat se bude v obranném pásmu Zlína.
55:32
Kotouč se po zásahu Koreise nejspíše bruslí dostal za brankovou čaru. Rozhodčí ukázal, že se pojede poradit s videorozhodčím.
55:25
Puk po nahození Kempného poskakoval po brankovišti, kde ho zachytil Řezníček a Zlín se osvobozuje.
54:43
Zákrok Patrika Urbance (ZLN) na brněnského Zohornu byl odpískán jedním z rozhodčích až po zhruba dvaceti sekundách. Brnu se tak nabízí přesilovka, zlínský obránce si vykoledoval dvě minuty za hru vysokou holí.
54:13
Nahození jednoho z brněnských hokejistů Kašík chytil ze vzduchu do lapačky a pro jistotu hru nechal přerušenou.
53:50
Vondráček nezachytil prudký pas do jízdy od Kempného a píská se zakázané uvolnění.
53:36
Hra se stěhuje na opačný pól kluziště, následuje buly po levé ruce Marka Čiliaka.
53:10
Tomáš Žižka je dnes hodně ofenzivní, jeho další střelu vyrazil přesunující se Kašík betonem.
52:44
Čajánek zabojoval cestou zpátky do vlastní třetiny a kotouč ještě dokázal vydolovat bránící Ondráček.
52:20
Oba celky jsou zase kompletní.
51:47
Holík vyhrál bruslařský souboj o kotouč a dostal se ke střele. Pokus zlínského štírka Čiliak vyrazil a Kometa míří do útoku.
51:14
Střela Kuboše Kašíka nerozhodila i přesto, že byl zlínský brankář tísněn na brankovišti Zohornou. Vhazuje se po pravici brankáře Kašíka.
51:00
Pokus Jozefa Kováčika končí v lapačce Libora Kašíka, který v letošní sezoně vyhrál ocenění nováčka roku sezony 2013/2014
50:38
Libor Pivko se snažil překvapit Kašíka střelou mezi betony, bez úspěchu.
50:14
Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za hrubost – Jakub Koreis (KOM) také dvě minuty hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.
49:50
Kometa se po snižující brance nabudila a vypadá to ještě na pěkné drama.
49:05
Kometa právě vstřelila branku!
Ještě je tu teoretická šance pro hokejisty Brna. VOJTĚCH NĚMEC se proháčkoval skrze zlínskou defenzívu a zakončil svůj pokus přesně do šibenice. Asistence: Jozef Kováčik, Jakub Svoboda.
48:40
Kometu mohl ještě do hry dostat Tomáš Žižka, který by se dnes prosadil podruhé. Bekhendová střela brněnského obránce však na poslední chvíli narazila na hbitou vyrážečku Libora Kašíka.
48:04
Zakázané uvolnění hokejistů Zlína, bude se vhazovat před Kašíkem.
47:32
Hraje se ve svižném tempu, ale Berani v pohodě kontrolují tříbrankové vedení a Kometa už jen těžko něco s tímto výsledkem udělá.
45:50
Kometa se ještě snaží o nějakou kloudnou akci, ale hosté už nemají tolik sil.
45:15
Tomáš Svoboda (KOM) 10 min osobní trest za nesportovní chování.
45:10
Diváci si užívají dnešní duel a stadionem proplouvá mexická vlna.
44:40
Ostrý projektil z hokejky Petra Kuboše našel pouze výstroj Kašíka.
44:10
Kometa už hraje chvíli v plném počtu a momentálně se usadila za brankou domácího Zlína.
43:48
Kubiš ve stoprocentní šanci nevyzrál na výborného Čiliaka, který se roztáhl na brankovišti a zneškodnil obrovskou šanci domácích.
43:20
Holík v parádní pozici jen těsně minul z dorážky odkrytý prostor u levé tyčky Čiliakovy branky.
42:27
Kometa nejprve vyhodila puk do bezpečí a další kombinace domácích skončila nepřesnou Leškovou rozehrávkou.
41:40
Je tu šance pro domácí navýšit vedení o čtyři góly. Leoš Čermák (KOM) 2 minuty nedovolené bránění.
41:24
Zlín právě vstřelil branku!
Berani si našlapují na druhý mistrovský titul s velikým elánem. JIŘÍ ONDRÁČEK vybojoval v souboji kotouč, následně si popojel na branku Brna a střelou zápěstím prostřelil vyjetého Čiliaka. Asistence: Marek Melenovský.
40:48
Mezitím co už byl Kováčik zpátky na ledě nastřelil Leška puk o zadní mantinel a z první následně pálil Bedřich Köhler. Střela druhého jmenovanáho našla pouze hrudník pozorného Čiliaka.
40:35
Kometě se podařilo dostat na kotouč a Kuboš osvobozuje svůj celek při oslabení.
40:10
Pivko je zpátky na ledě, Kometa hraje ve čtyřech.
40:01
Dvě třetiny páté finálové bitvy mezi Zlínem a Kometou jsou u konce. Berani přidali v prostřední třetině jedinou trefu a to z hole obránce Petra Zámorského, který má dnes našlápnuto na hattrick. Kometě se povedlo snížit díky přesnému nahození z hokejky Kuboše, ale Zlín si zatím pevně drží dvougólový náskok. Zlínští budou ještě z kraje poslední třetiny dohrávat 7 vteřin přesilovku pět na tři.
40:00
39:58
První dělovka Zámorského byla zblokovaná a druhá skončila v ochranné síti.
39:44
Zlínští mačkají v přesilovce Kometu jako citrón, ale další branka né a né přijít.
39:10
Zlínští si zahrají přesilovku s výhodou dvou hráčů v poli, tedy pět na tři. Za katr už míří Jozef Kováčik (KOM) budou to dvě minutky za hákování.
38:28
Honejsek dostal puk zpoza branky od Čajánka, kus černé gumy si následně potáhl ale v zakončení trefil pouze dobře postaveného Čiliaka.
38:06
Ševci si zahrají také přesilovku a hned v závěru druhého dějství. Za nedovolené bránění je potrestán dvěma minutami Libor Pivko (KOM)
38:05
Vyloučení Honejska je u konce, Zlín hraje v pěti.
37:24
Marušák bere Kometě chvilku času v přesilovce a vyhazuje puk za branku Čiliaka.
36:43
Čermákova střela končí sražena v ochranné síťce. Následuje vhazování u branky Libora Kašíka.
36:05
Kometa bude mít výhodu přesilové hry pět na čtyři. Vyloučen je Antonín Honejsek (ZLN) na 2 minuty za podražení.
35:53
Libor Kašík opět úspěšně zasahuje, buly po jeho pravici.
35:30
Leška aktivně napadal Dlapu, který při rozehrávce na chvíli ztratil kotouč. Naštěstí pro hosty včas brněnský obránce svoji minelu napravil a rozjel následný protiútok.
35:08
Němec si troufl na střelu přes bránícího Urbance. Kašíka pokus brněnského útočníka vůbec nerozhodil a bude následovat buly před zlínskou brankou.
34:50
Řezníček vyhazuje puk do útočného pásma a Zlín je zase v plném počtu.
34:20
Berani se opět při hře ve čtyřech dokázali osvobodit.
33:49
Matějíček napálil kotouč podél hrazení tak tvrdě, že ho nedokázal zachytit ani obránce Kuboš na útočné modré. Kometa musí zakládat další akci zpoza vlastní branky.
33:32
Kubiš vyhodil kotouč mezi střídačky, tentokrát se bude vhazovat před brankou Zlína.
33:04
Kašík si poradil se střelou Kempného a následně se hra přesouvá do středního pásma, kde se bude vhazovat.
32:40
Zlín bude hrát další oslabení. Oldrich Kotvan (ZLN) vyhodil kotouč do hlediště a Kometa má další šanci na zkorigování výsledku.
31:55
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme hodně atraktivní hokej v pátém finálovém duelu.
31:26
Kotouč se po nahození Urbanec odrazil před hokejku Honejska, který z první na dorážku nedosáhl.
30:44
Únik Melenovského s Kubišem překazil obětavým pádem do střely bránící Vojtěch Němec.
30:24
Hra je přerušena, bude se vhazovat před brankou Libora Kašíka.
29:30
Kašík trochu zariskoval při rozehrávce, ale Honejsek okamžitě na to vyslal do šance Petra Holíka, jehož pokus z ostrého úhlu dokázal Čiliak pokrýt.
29:08
Brno v přesilovce snižuje stav zápasu na rozdíl dvou branek! Nahození PETRA KUBOŠE od levého mantinelu prolétlo přes hradbu těl až za záda Kašíka. Asistence: Tomáš Žižka, Jakub Koreis.
29:03
Tlak brněnské Komety ukončil až pohotový zákrok Libora Kašíka.
28:36
Kometa v přesilovce kombinuje v útočném pásmu před brankou Kašíka.
27:48
Kometa má šanci se ještě dostat do hry, ale bude to mít nesmírně těžké. Jiří Ondráček (ZLN) tečoval kotouč do hlediště a bude za to pykat dvěma minutami.
27:04
Čiliak pouze zkontroloval prudší nahození z hole Lešky.
26:53
Obránce Zlína Petr Zámorský je hladový po hattricku. Dělovku zlínského obránce ale dokázal Čiliak srazit do ochranné sítě.
26:38
Jakub Svoboda dokázal tečovat prudké nahození do útočného pásma a Kometa může poslat na led čerstvé síly.
25:26
Zlínští se dostávají v přesilové hře do vedení už o tři góly! Nahození obránce PETRA ZÁMORSKÉHO doletělo až do horního růžku brněnské klece. Je to dnes už druhá trefa zlínského obránce v dnešním utkání. Asistence: Jiří Marušák, Petr Leška.
25:08
Berani budou hrát 14 vteřin přesilovou hru pět na tři. Za hru vysokou holí je potrestán dvěma minutami obránce Michal Kempný (KOM)
24:28
Honejsek v dobré pozici z levého křídla minul brněnskou klec. Kotouč se po střele zlínského útočníka otřel pouze o zadní plexisklo.
23:49
Zámorský neudržel prudší přihrávku na modré čáře a do šance se dostal hostující Jakub Svoboda. Jeho střela zápěstím branku nezasáhla, ale Kometa alespoň ušetřila čas v oslabení.
23:22
Zlínu hraje do karet další přesilová hra. Potrestán je Jozef Kováčik (KOM) 2 minutami za hákování.
23:10
Čiliak neudržel prudký pokus Balaštíka, ale nikdo ze spoluhráčů zlínského útočníka se k odraženému kotouči nedostal.
20:01
22:49
Kometa při přečíslení tři na dva nic převratného vymyslet nedokázala a puk se vrací zpátky na hokejky domácích.
22:26
Dlapa přidržel Čajánka, který se skácel k ledu, vylučovat se ale nebude.
21:58
Ondráček v ideální šanci nastřelil pouze rameno brněnského Čiliaka. Bude se vhazovat po pravé ruce brněnského brankáře.
21:28
Kováčik trošku zazmatkoval při rozehrávce a na kotouč se dostali domácí. Balaštík přihrál Leškovi, který našel napřáhnutého Marušáka, jehož dělovku srazil Čiliak do ochranné sítě. Slovenský brankář si připisuje vůbec první zákrok.
20:43
Do branky Komety se od začátku druhé třetiny postavil Marek Čiliak.
20:23
Čermákovo lehčí nahození se odrazilo od zadního mantinelu na síťku zlínské branky a hra se stěhuje ho středního pásma.
Dvacet minut pátého finále je za námi. Na ledě je k vidění souboj o každičký metr ledu a kvalitní hokejová podívaná. Kometa měla hodně aktivní nástup, ale do vedení se překvapivě dostali domácí. Ti udeřili vůbec z první vážnější šance, kdy se střelecky prosadil z mezikruží Bedřich Köhler. Kometa ale dokázala srovnat krok díky přesnému zakončení obránce Žižky. Následně měli hosté výhodu dvě minuty přesilové hry pět na tři. Tuhle dlouhou přesilovku však Kometa využít nedokázala a to je může mrzet. Zlínské totiž při vlastním oslabení poslal do vedení Čajánek, a povedenou třetinu uzavřel střelou pod víko obránce Zámorský. Uvidíme co si pro nás oba celky nachystaji do druhého dějství, které začne zhruba v 19:16.
20:00
19:38
Zlínští jsou opět na kotouči, probíhají poslední vteřinky první třetiny.
19:08
Mezitím co už byli hokejisté Komety kompletní se domácím podařilo odskočit na rozdíl dvou branek. Leškovu nahrávku si na modré čáře zpracoval PETR ZÁMORSKÝ, který následně nezazmatkoval, naznačil střelu a ve finální fázi vymetl horní růžek Trvajovy branky. Asistence: Petr Leška, Bedřich Köhler.
18:38
Zlínu se zatím první početní výhoda nedaří.
18:18
Pivko vyhrál přetlačovanou u mantinelu a posílá puk do bezpečí.
17:40
Köhler posunul puk doprava na Balaštíka, jehož střelu zápěstím Trvaj dokázal pokrýt. Další buly u branky Brna.
17:26
Kempný překazil domácím rozehrávku a posílá puk před Kašíka.
17:06
Tomáš Žižka (KOM) 2 minuty za vražení na hrazení.
16:50
Na ledě se začíná jiskřit a Kometa půjde do čtyř.
16:29
Rozjetý Kubiš si počkal u mantinelu na Vojtěcha Němce a následně ho ukázkově přišpendlil na hrazení.
15:45
Balaštíkova svižná střela našla místečko v lapačce Jířího Trvaje. Vhazuje se po pravé ruce brněnského brankáře.
15:23
Zámorského parádní sólo dospělo až do zakončení, kde se u Trvajovy tyčky kotouč odrazil před Holíka, který zpoza branky ještě hledal mezi kruhy Čajánka, ale jeho střela orazítkovala pouze zadní mantinel.
14:50
Berani jsou z nejhoršího venku a jsou kompletní. Kometa nedokázala využít ani dvě minuty trvající přesilovou hru pěti proti třem.
14:30
Marušák nastřelil puk o hrazení a Zlín našetřil cenné vteřinky při hře ve čtyřech.
14:14
Kometa je i při vlastní přesilovce pod menším tlakem domácích a vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
13:53
Berani se při vlastním oslabení opět ujímají vedení! Menší nepozornosti hostující obrany využil Pavel Kubiš, který odvedl parádní práci a po vyvedené stahovačce puk předložil do druhé vlny PETRU ČAJÁNKOVI. Zlínský kapitán poslal kotouč přesným zásahem do levého horního růžku. Asistence: Pavel Kubiš, Patrik Urbanec.
13:29
Trvaj musel být při rozehrávce pozorný, protože rozehrával do směru jízdy napadajícího Čajánka a ten jen těsně nezískal kotouč.
13:10
Kašík vyrazil střelu Kováčika a Čajánek je zpátky na ledě. Zlín je ve čtyřech.
12:45
Zdlouhavá kombinace Komety končí dalším skvělým zákrokem zlínského brankáře. Kašík se stačil přesunout proti střele švihem od Tomáše Svobody.
12:17
Köhler obětavou rybičkou plácl do kotouče a Zlín se na chvíli dostal do středního pásma.
11:43
Kotvanovi se podařilo dostat ke kotouči a poprvé svůj celek v oslabení osvobodit.
11:28
Kašík se předvedl opět v dobrém světle. Zlínský brankář nejprve vychytal střelu Pivka a s dávkou štěstí udržel kotouč po dorážce Vojtěcha Němce.
10:57
Veliká šance pro hosty! Kometa bude hrát rovné dvě minuty přesilovku pěti proti třem. Vyloučen je Petr Čajánek (ZLN) na dvě minuty za vysokou hůl.
10:43
Kometa si jako první zahraje početní výhodu. Petr Leška (ZLN) je potrestán trestem 2+2 minuty za hru vysokou holí. Kometa má šanci se dostat do jednobrankového vedení.
10:23
Honejsek se po přihrávce Čajánka protlačil přes Hanzlíka do zakončení, kde ho ale vychytal ležící Trvaj.
9:40
Máme vyrovnáno! Kombinaci Komety na jeden dotek zakončil přesnou střelou nad beton Kašíka střílející obránce TOMÁŠ ŽIŽKA. Asistence: Tomáš Svoboda, Vojtěch Němec.
8:35
Kometa drží kotouč ve vlastní třetině a pečlivě vyčkává na vhodný moment k přechodu do útočné třetiny.
8:22
Kotouč tečoval někdo z brněnské střídačky mimo hrací plochu a bude se vhazovat před brankou Jiřího Trvaje.
7:21
Jakub Svoboda se propletl zlínskou obranou a jeho pokus zastavil až pozorný Kašík.
6:53
Melenovský podržel puk za brankou Trvaje a následně přihrávkou zpoza branky hledal někoho ze spoluhráčů. Kubiš na kotouč nedosáhl a domácí se stěhují zpátky do středního pásma.
6:33
Zlínský útočník opouští ledovou plochu za asistence maséra a lékaře, vypadá to na větší otřesení. Vylučovat se nakonec nebude, následuje buly ve středním pásmu.
6:24
Za brankou Komety zůstal na ledové ploše ležet po ataku jednoho z brněnských útočník Filip Čech. Uvidíme zda se bude vylučovat.
5:39
Vojtěch Němec převzal kotouč v levém rohu a nebezpečnou střelou jen těsně minul odkrytý prostor u zlínské branky.
5:20
Zámorský raději chvilku podržel kotouč za vlastní branku, a zároveň dovolil svojemu celku vystřídat.
4:55
Trvaj dokázal vyrazit štiplavou Zámorského střelu ze středního pásma.
4:37
Kombinace třetí zlínské formace byla přerušena odpískaným ofsajdem. Zámorský převzal kotouč po přihrávce Melenovského už po odpískání.
4:06
Zlínští udeřili jako blesk z čistého nebe a dostávají se do vedení! BEDŘICH KÖHLER si zpracoval bruslí kotouč po nahrávce Lešky a střelou do středu branky překonává brněnského brankáře. Asistence: Petr Leška, Patrik Urbanec.
3:30
První vážnější šance domácích málem skončila vedoucí brankou. Kotouč se po střele Ondráčka odrazil těsně před brankovou čáru, kde ho Trvaj na poslední chvíli odpálil hokejkou do bezpečí.
3:17
Kometa je v úvodu utkání hodně aktivní, Trvaj je zatím bez pořádného zákroku.
2:50
Kubošovo nahození se odrazilo před Kašíka, kde v dobré střelecké pozici zlínský brankář vychytal dorážejícího Hynka Zohornu.
2:38
Mezi kruhy si s kotoučem nabruslil Petr Mrázek a svižnou střelou protáhl brankáře Kašíka.
2:26
Kašík si poradil s oběma pokusy brněnských hokejistů. Kometa je stále na kotouči v útočném pásmu.
1:50
Kašík vytěsnil lapačkou ostrý pokus Jakuba Svobody. Kometa se na chvíli usadila v útočném pásmu.
1:29
Jakub Svoboda se po vyhraném buly Komety tlačil ke střele, bránící Řezníček ho ale k ničemu nepustil.
1:10
Hra byla přerušena, protože Marušák se ocitl po jednom ze soubojů na ledě. Nevylučuje se a následuje buly po pravé ruce Libora Kašíka.
0:48
Němcovu střelu zápěstím v pohodě Kašík vyrazil.
0:35
Balaštík tečoval jemné bekhendové Čajánkovo nahození pouze do Trvajova betonu.
0:18
Honejsek velice rychle dostal ke kotouči, ale bránícího Hanzlíka obehrát nedokázal.
00:01
Oba týmy jsou již nastoupeny na ledové ploše. Vše je nachystáno ke vhození úvodního buly pátého finále mezi Zlínem a Kometou.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Zámorský, Urbanec, Kotvan, Marušák, Řezníček, Matějíček, Horák – Holík, Čajánek, Honejsek – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, P. Sedláček, Okál.

HC Kometa Brno: Trvaj (Čiliak) – Dlapa, Hanzlík, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – Pivko, Čermák, Zohorna – Káňa, Němec, T. Svoboda – J. Svoboda, Koreis, Vondráček – Burian, Raška, Mrázek.

Rozhodčí: Jeřábek, Šír – Lederer, Gebauer.
Pěkný páteční podvečer ze Zlína. Finálová série mezi Zlínem a Kometou pokračuje už pátým duelem. Berani v Brně vyhráli první utkání, ale ve druhém nestačili na domácí celek a oslavy titulu se tak odložily. Zlínská kabina si moc dobře uvědomuje, že ještě nic není hotovo, a podle toho také zněly výroky některých zlínských hráčů. Zlínský fanoušek by si ale nemohl dnes nic lepšího přát, než slavit druhý mistrovský titul na domácím ledě. Kometě jde ale také o všechno. Kýhosovi svěřenci si mohou v případě dnešní výhry ještě sezonu prodloužit. Na domácí borce čeká pořádná výzva, protože v případě výhry mohou slavit druhý titul v historii zlínského hokeje. Pomoci svému celku ale nebude moci nejproduktivnější útočník Ondřej Veselý. Jeho zákrok z předchozího duelu na obránce Kempného potrestala disciplinární komise zákazem na dva duely. Veselý byl tak mohl zasáhnout do finálové série pouze v případě, že by se Kometě povedlo sérii vyrovnat.

Letošní sezona 2013/2014 je zároveň definitivně poslední pro kapitána Petra Čajánka. Zlínský centr by se chtěl se svoji profesionální kariérou rozloučit zvednutím trofeje pro vítěze extraligy nad hlavu. I dnešní finálový duel je beznadějně vyprodaný a slibuje se kvalitní hokejová podívaná. Přidají dnes žlutomodří do své sbírky druhý mistrovský titul? Nebo Kometa ještě prodlouží sezonu a bude napínat oba fanouškovské tábory? O tom se můžete přesvědčit již v 18:20, kdy bude vhozeno první buly pátého finále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.