Druhé utkání předkola play-off dospěl až po základní hrací době a dvacetiminutovém prodloužení až do nájezdů. Tam rozhodl o vyrovnání série Vladimír Svačina, který proměnil dvakrát stejným způsobem a rozhoduje o tom, že do Třince se pojede za stavu 1:1.
80:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Výhru Třince pečetí úspěšným nájezdem VLADIMÍR SVAČINA.
Vladimír Svačina udělal podruhé to stejné a rozhoduje.
Tomáš Čachotský se rozjel podruhé, ale tentokrát Hamerlíka nevymíchal.
Petr Holík si srovnal kotouč těsně před brankovištěm a vyrovnává.
Vladimír Dravecký vymetl horní růžek Kašíkovy branky.
Roberts Bukarts to zkusil mezi betony, ale trefil pouze hokejku Hamerlíka.
Vladimír Svačina si položil Kašíka a srovnává.
Tomáš Čachotský zkusil svůj bekhend a Zlín jde do vedení!
Jiří Polanský se snažil vymíchat Kašíka, ale neuspěl.
Jako první pojedou hosté. Konkrétně Jiří Polanský.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani dvacetiminutové prodloužení o vítězi druhého utkání předkola play-off nerozhodlo a na řadu příjdou po úpravě ledu samostatné nájezdy. Oba celky byly v prodloužení velmi blízko vstřelení rozhodující branky, ale Hamerlík i Kašík doslova v brance čarují.
80:00
Prodloužení skončilo.
79:26
Poslední minuta prodloužení.
78:42
Kotvan našel dalekým pasem osamoceného Bukartse. Jeho dělovku Hamerlík vyklepal z lapačky a rozjel útok Třince.
78:12
Matějíčkovu střelu tečoval do levé tyče Vlach. Zlín je opět na koni.
77:36
Vhazuje se mezi střídačkami. Blíží se nám pomalinku konec prodloužení.
77:10
Vlach a na druhé straně ani Pechanec se nedokázali do šance protlačit.
76:26
Kašík drží kotouč někde pod výstroji a hra je přerušena.
75:44
Svačinova zabička přeskočila hokejku Slováka a do šance mohl jít Říčka. Jeho sprint již ale nestačil na předběhnutí obránce Třince.
75:17
Vítěznou branku měl na hokejce Jiří Marušák. Ten si ještě s kotoučem na čepeli popojel před Hamerlíka, ale prudkým pokusem zápěstím ho nepřekonal.
74:58
Kotouč končí po nahození Bohumila Janka v moci Kašíka.
74:13
Čachotského zpětná nahrávka na Šťastného skončila ofsajdem.
73:06
Svačinův dravý průnik zastavil až dobrý zákrok Kašíka.
72:34
Povedenou souhru domácích zakončil střílející Oldřich Horák. Hamerlík jeho střelu ukrývá do výstroje.
72:10
Holík našel žabičkou Marušáka, tomu kotouč odebral čistým způsobem Plíhal.
71:32
Hraje se fantastické prodloužení. Oba celky hrají na plné obrátky a šance střídá šanci.
70:44
Matějíček namazal kotouč hostům a ti málem rozhodli. Naštěstí pro Zlín zaúřadovala hokejka Kašíka.
70:28
Zlínští tlači Třinec. Hamerlík společně s obránci vychytali několik tvrdých střel domácích.
69:19
Bukarts rychlou střelou překvapil Hamerlíka, který se přitisknul k pravé tyči a pokus zlínského útočníka vyrazil.
68:34
Kotouč končí mimo hrací plochu a hra je přerušena. Vhazovat se bude před brankou Kašíka.
67:49
Jank důrazně a čistě zastavil pronikajícího Ondřeje Veselého.
67:18
Zlínští chybovali v rozehrávce a následně raději vyhodili kotouč na icing.
66:34
Do průniku se dostal David Šťastný. Jeho střelu ale zblokoval Slovák vedle branky. Poté se domácí usadili v útočném pásmu a pořádně zatopili před Hamerlíkem.
66:19
Momentálně je to souboj Kašík versus Třinec. Zlínský brankář předvedl další neskutečný zákrok ve svém brankovišti.
65:44
Oceláři tlačí v prodloužení zlínský celek.
65:18
Oba týmy jsou v plném počtu. Zlín nakonec přežil tlak Třince v přesilové hře.
65:18
65:00
Nyní se bude hrát na každé straně ve čtyřech. Kašík byl hrdinou posledních vteřin. Nejprve vychytal dorážku Kanka a vzápětí i nebezpečný pokus Antonína Pechance.
64:38
Pechanec nastřelil tyčku a Hrabal vzápětí branku přestřelil. Třinec tlačí domácí celek.
64:10
Beranům se podařilo podruhé vyhodit kotouč daleko z vlastního pásma.
63:44
Holík v oslabení vybojoval kotouč a posléze i našetřil nějaký čas. Poté se třinečtí ocitli v ofsajdovém postavení.
63:18
Adamský najel do Kašíka a doslova si přijel pro vyloučení. Martin Matějíček (ZLN) ho poslze postrčil a útočník Třince tomu i něco přidal. To nic nemění na tom, že Třince bude hrát přesilovou hru čtyři na tři.
63:05
Počet hráčů na ledě se rychle srovnává. Tomáš Plíhal (TŘI) vyfasuje dvouminutový trest za podraení.
62:57
Trest pro domácího Roberta Říčku (ZLN) budou to dvě minutky za sekání.
62:37
Šťastný se před Hamerlíka nakonec neprokousal a na druhé straně je hra přerušena, protože Galvas se natlačil do brankoviště Kašíka.
61:35
David Nosek mohl rozhodnout o výhře Ocelářů. Jeho střelu do šibenice dokázal Kašík výborným zákrokem vyrazit.
60:34
Domácí se rychle usadili u Hamerlíka, ale ten ani zasahovat nemusel. Teď je řada na hostech.
60:01
Druhé utkání předkola play-off mezi Zlínem a Třincem dokráčelo až do prodloužení. Ve třetí třetině jsme viděli několik šancí, ale oba brankáři kralovali. Duel tak bude muset rozseknout dvacetiminutové prodloužení, nebo nájezdy.
60:00
59:40
O výhře Zlína mohl rozhodnout David Šťastný. Jeho teč jen těsně přeskočila volné místečko v brance Hamerlíka.
59:12
Vlach pěknou kličkou obešel v přečíslení Slováka a už se chystal střílet. To mu ale překazil Galvas, který mu puk vypíchnul.
58:43
Střílejícímu Vlachovi na poslední chvíli vpadl do střely Pechanec. Buly u branky Ocelářů.
58:25
Kotouč prošel přes výstroj Hamerlíka po střele Holíka. Brankář Třinec měl pořádné stěstí, že odražený puk minul odkrytou klec.
57:34
Kašík neudržel Adamského prudké nahození. Na druhý pokus ale fantom zlínské klece schoval puk do lapačky.
57:23
Další icing hokejistů z Třince. Opět následuje buly po levé ruce Hamerlíka.
57:16
Zakázané uvolnění Třince. Hra se přesune před branku Petera Hamerlíka.
56:31
Bukarts kličkou obešel Hrabala a při střele jen těsně minul horní růžek třinecké klece.
56:00
Následují poslední čtyři minuty třetí třetiny. Vhazuje se před Kašíkem.
55:17
Polanského prudkou nahrávku zblokoval padající Horák.
54:31
Hrabal pěknou zadovkou posunul kotouč na Draveckého, ten druhý gól v dnešním zápase nepřidal.
53:45
Galvas drží kotouč za vlastní brankou a čeká až se mu někdo ze spoluhráčů ukáže.
53:07
Ofsajd Beranů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:34
Hraje se hodně pohledný hokej. Diváci si na nedostatek šancí rozhodně stěžovat nemohou.
51:56
V tutovce se ocitl Vladimír Svačina. Kašík se rychle přemístil a jeho dorážku vyrazil.
51:26
Na druhé straně Kubiš jen těsně minul branku Hamerlíka.
50:47
Vrátit vedení Třinci mohl Adamský, ale nedokázal z otočky překvapit Kašíka.
50:16
Zlín právě vstřelil branku!
Zlínští se dočkali vytoužené vyrovnávací branky a máme opět vyrovnáno! Hamerlík byl krátký na nenápadné zakončení TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který umístil kotouč po ledě k pravé tyči Hamerlíkovy branky. Bez asistence.
49:48
Matějíčkovu střelu brankář Třince v pohodě viděl a také ji chytá. Další buly před Hamerlíkem.
49:45
Zlínští jsou hladovější po gólu, ale Třinec si pečlivě hlídá náskok.
49:27
Adamský střílel z hranice modré čáry těsně nad branku Zlína.
48:45
Holík na Říčku, Říčka na Kotvana a ten vyslal projektil směr Hamerlík. Brankář Třince byl úspěšný a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
47:50
Galvas dnes již poněkolikáté chyboval v rozehrávce. Toho mohl využít agilní Šťastný, ale jeho bekhend po krásné stahovačce zamřil těsně vedle branky Hamerlíka.
47:10
Vedení Třince mohl navýšit Daniel Rákos. Útočník Ocelářů ovšem nedokázal v úniku tísněným obráncem překonat Libora Kašíka.
46:56
Třinec zvládl oslabení na jedničku a Plíhal může zpátky do hry.
46:10
Kotvan dvěma tvrdými pokusy chtěl propálil třineckého brankáře. První pokus mířil mimo, druhý dokázal brankář Ocelářů vyrazit.
45:50
Marušákova dělovka z voleje Hamerlíka nevylekala. Buly v oblasti třinecké klece.
45:40
Domácím se přesilovka nedaří. Kanko vyhazuje za branku Kašíka. Berani musejí založit novou kombinaci.
45:20
Hrabal po vyhraném vhazování Třince vyhazuje puk přes celé kluziště.
44:51
Tomáš Plíhal (TŘI) si na trestné lavici odsedí dvouminutový trest za hákování. Výhoda přesilovky se tak nabízí žlutomodrým.
44:11
Řezníčkovo nahození končí v ochranné síti. Buly ve středním pásmu.
43:29
Třinec právě vstřelil branku!
Třinec po menším tlaku stahuje vedení na svoji stranu a ujímá se těsného vedení. PETR KANKO si v mezikruží popotáhl kotouč přímo před Kašíka, kterého povedeným bekhendem posléze i překonal. Asistence: Antonín Pechanec.
42:10
Galvas už se chystal střílet, ale v tu chvíli ho ze střídačky překvapil Říčka, který mu kotouč sebral a dvojice zlínských jela v přečíslení na Hamerlíka. Střela Bukartse ale mířila mimo branku.
41:26
Na druhé straně byl blízko gólu kapitán Zlína. Ani on však z dorážky brankáře Třince nepřekonal.
40:38
Svačina z dorážky jen těsně minul branku Kašíka.
40:20
Veselý je zpátky na ledě, Třinec nevyužil přesilovou hru pět na čtyři.
40:10
Holík žabičkou přes celé kluziště posílá kotouč na Hamerlíka.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli opět po jedné brance na každé straně. Hraje se hodně tvrdý a vyrovnaný hokej. Vypadá to, že se nám zápas bude muset rozhodnout v poslední třetině, popřípadě v prodloužení či nájezdech. Třinec chce za každou cenu vyhrát, stejně tak i domácí. Třetí část startuje v 19:25.
40:00
39:39
Další odpískaný třinecký ofsajd.
39:26
Zlínu se daří v oslabení vyhazovat kotouče před Hamerlíka.
38:50
Kombinaci hostí dokonal střílející Nosek, který střílel nepřesně. Následně se hosté ocitli v ofsajdu.
38:14
Opět se trestá na straně domácích. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty hákování.
37:28
Říčka se tlačil do šance, přihrávka Bukartse ovšem kombinaci Zlína ukončila.
36:59
David Šťastný (ZLN) – Lukáš Doudera (TŘI) oba dvě minuty za hrubost.
36:59
Lukáš Doudera vyprovokoval k šarvátce Davida Šťastného, který ho posléze posadil na led.
35:33
Oceláři se hodně tlačili do branky a odměnou je jim za to vyrovnávací trefa. Přesilovkovou souhru dokončil ANTONÍN PECHANEC. Havířovský útočník ve službách Třince uklidil kotouč pod horní tyčku. Asistence: Vladimír Svačina, Petr Kanko.
35:19
Zlínu se nedařilo vyhodit kotouč do bezpečí. Kašík si poradil s několika dorážkami hostí.
34:30
Noskova bomba končí sražena v ochranné síti. Další buly u Kašíka.
34:25
Pro třinecké je tu další šance jak srovnat stav zápasu. Předešlá početní výhoda se hostům příliš nevyvedla. Filip Čech (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
33:58
Kašík skvělě vytáhl nad branku dělovku Kopeckého. Třinec bude hrát další přesilovku mezitím co je Maruna na ledě.
33:20
Třinečtí roztočili kolotoč nahrávek a stále jsou před Kašíkem.
32:39
Kašík až na druhý pokus chytá Noskovu dalekonosnou střelu. Poté byl ztrestán za dojíždění do golmana hostující Kanko. Hra se posouvá do středního pásma.
32:26
Nosek nahodil puk do útočného pásma a Třinec kombinuje.
32:03
Holík předvedl v oslabení ukázkový sprint, který dokončil tvrdou střelou do výstroje Hamerlíka.
31:56
Třinec si zahraje přesilovou hru pěti proti čtyřem. Jan Maruna (ZLN) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.
31:17
Ondráček našel dobrou přihrávkou Kubiše, který na kotouč jen o milimetry nedosáhl.
30:42
Štumpf byl úspěšnější v souboji o kotouč proti Galvasovi. Kotouč ale mají zpět na hokejkách hokejisté v červených dresech.
30:16
Matějíčkovu střelu z levého křídla si Hamerlík pokryl. Střela mířila hodně z ostrého úhlu.
29:28
Zakázané uvolnění Třince. Tohle Zlínu vyhovuje, protože si vytvořili delší tlak na branku Hamerlíka.
29:26
Hra je přerušena. Buly ve středním pásmu.
29:17
Zlínská čtvrtá formace odehrála parádní střídání. Téměř minutu udržela třinecké hokejisty v jejich pásmu.
28:00
Hamerlík raději ponechává kotouč v lapačce po nepříjemné střele Kubiše. Po komerční pauze se bude vhazovat u branky Ocelářů.
27:20
Zlínští se hnali hned do útoku, ale Řezníček při rozehrávce upadl.
26:45
Pořádné rušno ale bylo na opačné straně před Kašíkem. Brankář PSG si poradil se střelou Slováka i dorážkou Plíhala.
26:17
Parádní akce v podání domácí elitní formace. Pohledný ťukec zakončil přesnou střelou k pravé tyči Hamerlíkovy branky osamocený PETR HOLÍK. Asistence: Roberts Bukarts, Robert Říčka.
25:41
Rákos nedokázal z otočky překvapit Kašíka, který vypíchl hokejkou kotouč útočníkovi Třince z čepele.
25:18
Jank si u mantinelu počíhal na Ondráčka, který souboj neustál. Vylučovat se ovšem nebude.
24:26
Oba týmy hrají hodně tvrdě a zároveň se soustředí i na defenzívu. Vypadá to, že dnes rozhodně jedna maličkost.
23:55
Třinečtí se i přes ten náročný tlak domácích dokázali ubránit. Kanko je zpátky na ledě.
23:29
Vlach nabídl puk na modrou na čepel Oldricha Kotvana, jehož bomba končí v náručí Hamerlíka.
23:05
Veselý zvolil v zakončení rychlou střelou se kterou si Hamerlík poradil.
22:57
Střela Jana Maruny končí sražena v ochranné síťce. Buly u Hamerlíka.
22:38
Tentokrát se povedlo vyhodit kotouč do bezpečí Tomáši Plíhalovi.
22:28
Hamerlík dokázal vytěsnit Holíkovu tvrdou střelu a hosté se následně i osvobozují.
21:47
Petr Kanko (TŘI) 2 minuty za podražení.
21:36
Kubiš se při zpracovávání kotouče otočil zády a byl sražen. Přesilovka pro domácí celek.
20:54
Roman Vlach měl našlápnuto na Hamerlíka, ale na poslední chvíli ho odstavil vracející se Tomáš Slovák.
20:29
Kašík se stihl přemístit a vyrazit letící kotouč po dorážce Plíhala.
20:10
Hrabal je na ledě, Třinec je kompletní.
20:01
První třetina druhého utkání předola play-off mezi Zlínem a Třincem je již minulostí. Po aktivním začátku Třince se nakonec do vedení dostali domácí. Kotvan posunul kotouč na Romana Vlacha a ten rozjásal domácí publikum. Domácí poté tlačili hosty, ale stalo se přesně to co na začátku. Aktivnější domácí dostali gól a bylo srovnáno. Kopeckého teč dorazil za Kašíka neobsazený Dravecký. Poté Zlín hrál přesilovku pět na tři, kterou nevyužil. Druhá část odstartuje v 18:28.
20:00
19:26
Poslední minuta první třetiny.
18:57
Třinec je ve čtyřech.
18:44
Marušákova střela z voleje orazítkovala pouze plexisklo za brankou Hamerlíka. Oceláři se opět osvobozují.
18:26
Marušák nestihl zachytit odraženou střelu a domácí ztrácejí útočné pásmo.
18:02
Josef Hrabal (TŘI) 2 minuty hrubost. Zlín bude hrát 54 vteřin přesilovku pět na tři.
17:51
Štumpf si počkal na odražený kotouč od brusle Vlacha. Střela mu ale vůbec nesedla. Třinec opět vyhazuje.
17:14
Třinec vyhrál buly ve vlastním pásmu a okamžitě se osvobozuje.
16:56
Bohumil Jank (TŘI) dostává dvouminutový trest za krosček. Šance pro domácí celek strhnout vedení na svoji stranu.
16:47
Zlín hraje v signalizované výhodě. Domácí čeká další přesilovka.
16:38
Hamerlík stihl zareagovat na rychlou Bukartsovu střelu hned po vhazování.
16:11
Tím zraněným je obránce Stehlík, kterého zlínské publikum nemá moc v oblibě. Obránce Ocelářů již nejspíše dnes dohrál.
16:11
Jeden z hráčů Třince zůstává ležet za brankou Hamerlíka. Moc dobře to s ním nevypadá.
15:46
Tentokrát icing domácích, buly u Kašíka.
15:06
Zakázané uvolnění Třince. Vhazovat se bude u Hamerlíka.
14:18
Zlínští se v těchto chvílích vůbec nedostávají ke kotouči. Třinec na ledě v držení puku momentálně dominuje.
13:28
Polanský to zkoušel na Kašíka hned dvakrát, ale ani jednou neuspěl.
12:58
Třinec využívá početní výhodu a máme srovnáno. Galvasovu střelu vyrazil Kašík přímo před Kopeckého, který ještě nabídl puk VLADIMÍRU DRAVECKÉMU a ten překonává Kašíka. Asistence: Tomáš Kopecký, Lukáš Galvas.
12:52
Rozhodčí museli hru přerušit, protože byla zastavena časomíra a spustil se klakson, který ukončuje třetinu. Nyní je vše v pořádku a vhazuje se u Kašíka.
12:29
Třinečtí se hodně tlačí do šancí. Zlín ale precizně brání a Kašík v tomto oslabení zatím moc práce neměl.
11:42
Jiří Ondráček (ZLN) 2 minuty za faul kolenem. Třinec bude hrát přesilovku čtyři na tři a poté pět na čtyři.
11:17
Vlach posunul kotouč do samostatného úniku na Horáka, který se vydal na ofenzivní výlet, který zakončil střelou vedle.
10:31
Opět se začíná stejně jako včera hrát hodně tvrdě.
10:00
Zákrok Žižky rychle mstil hostující Daniel Rákos (TŘI) a vyfasoval také dvouminutový trest. Hraje se tedy 4na4.
10:00
Tomáš Žižka (ZLN) dohrál u mantinelu Hrabala a je tu první početní výhoda pro Oceláře.
9:35
Třinec je nyní na puku a nemůže se vymanit z vlastního pásma. Zlín dobře napadá.
8:58
Třinečtí se snaží rychlými brejky prosadit přes dobře organizovanou obranu domácích. Ta zatím plní své pokyny na 100%
8:31
Vlach posouval kotouč na rozjetého Štumpfa, kterému byl odpískán ofsajd.
7:48
Bukarts i v pádu dokázal zkrotit poskakující kotouč a přihrát ho do dobré pozice Holíkovi. Ten svižnou ranou prověřil Hamerlíkův pravý beton.
7:16
Na druhé straně Libor Kašík chytá dalekonosný pokus z hokejky Davida Noska. Buly v obranném pásmu domácích.
7:10
Šťastný se tlačil do šance, kde byl na poslední chvíli zastaven vracejícím se Jankem.
6:38
Zlínští neskutečně sevřeli hosty v jejich třetině a Třinec byl rád, že neinkasoval podruhé. Po komerční pauze se bude vhazovat u Hamerlíka.
5:41
Zlínští se prosazují těsně po návratu Svačiny na led. Kombinaci domácích vyšperkoval dobře přihrávající Kotvan, který našel před brankou osamoceného ROMANA VLACHA. Pro něj nebylo problém překonat přesouvajícího se Hamerlíka. Asistence: Oldrich Kotvan.
5:23
Nosek vysokým obloučkem posílá kotouč přes celé kluziště a osvobozuje svůj celek.
4:56
První šance v zápase ze strany domácích a Hamerlík si připsal těžký zákrok. Slovenský brankář vyrazil tvrdou střelu Bukartse.
4:25
Třinečtí vyhazují dvakrát v řadě kotouč za branku Kašíka.
3:36
Máme tu první vyloučení zápasu. Vladimír Svačina (TŘI) 2 minuty za hrubost.
2:50
Třinečtí jsou na koni a domácí celek vůbec k ničemu nepustili. Hamerlík je bez zásahu.
2:35
Kašík parádním zákrokem lapačkou likviduje ostrou střelu Adama Rufera. Buly v obranném pásmu Zlína.
1:56
Kubiš zblokoval dělovku Slováka a Zlínu se podařilo dostat kotouč do bezpečí.
1:34
Úvod zápasu patří jednoznačně hostům. Ti obstřelují Kašíka ze všech stran. Pokus Stehlíka mířil hodně vedle.
0:48
Oceláři se opět nastěhovali před Kašíka. Jejich zdlouhavou kombinaci přerušil jeden z domácích beků, který vystihl rozehrávku.
0:23
Po dalším vyhraném vhazování střílel nepřesně od modré Galvas.
0:15
Úvodní buly dopadlo lépe pro Třinec a hosté se okamžitě vrhli do šance. Střelu Kopeckého z levého křídla dokázal Kašík v pohodě pokrýt.
00:01
Tomáš Žižka přebírá od generálního manažera domácího celku dres s číslovkou 900. Právě tolikáté utkání dnes zlínský odchovanec odehraje.
Oceláři dnes nastoupí v pozměněné sestavě. Do branky se opět postaví Peter Hamerlík.

PSG Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Řezníček, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Veselý, Vlach, Štumpf – Kubiš, Maruna, Ondráček – Čech, Šťastný, Čachotský.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Galvas, Slovák, Jank, Nosek, Stehlík, Hrabal, L. Doudera – Dravecký, Plíhal, Kopecký – Svačina, Pechanec, Kanko – Adamský, Polanský, Rákos – Rufer, Kovařčík, Matuš – Jašek.

Rozhodčí: Hodek, Polák – Gebauer, Lederer.
Předkolo play-off pokračuje v rychlém sledu a dnes se odehraje druhé utkání. V prvním duelu série mezi Zlínem a Třincem se radovali hokejisté Zlína, kteří vyhráli těsně 2:1. Zápas se hrál ve slušném tempu a oba celky se zaměřily i na dohrávaní soubojů. Do vedení hosty dostal po rychlé sólo akci Polanský a hosté byli na koni. Stav zápasu ovšem srovnal v přesilovce Kotvan a rázem se zadělávalo na pořádné drama. O těsné výhře nakonec rozhodl těsně před koncem druhé třetiny Bukarts. Odvetný duel je na programu i dnes v 17:30. Třinečtí jsou dostatečně namotivovaní, aby sérii srovnali na 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.