Dramatická bitva o play-off dospěla až do prodloužení, kde rozhodl o postupu Zlína kapitán Ondřej Veselý. Třinečtí tak ani letos nedokázali najít recept na svého soka. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek večera.
60:50
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín jde do čtvrtfinále play-off. Žlutomodří předvedli parádní kombinaci, kterou dokončil trefou do prázdné branky ONDŘEJ VESELÝ. Zlínští ukázkově rozebrali Třinec do posledního šroubku. Asistence: Jiří Ondráček, Roman Vlach.
60:26
Tybor neudržel poskakující kotouč v útočném pásmu a hosté musejí zpátky do středního pásma.
60:01
Zápas nám potřetí v této sérii dospěl do prodloužení. V poslední části oba celky hrály hlavněna zabezpečenou branu a nechtěli vážněji chybovat. Nyní nás čeká přestávka, která bude trvat 18. minut a poté začne první prodloužení. Dnes k samostatným nájezdům dojít nemůže.
60:00
59:53
Žižkova střela končí ve výstroji Hamerlíka. Čeká nás nejspíše poslední buly ve třetí třetině.
59:36
Domácí se usazují v útočné třetině a vytvářejí si slušný tlak.
58:54
Hra se v závěru hodně kouskuje. Zakázané uvolnění Zlína.
58:35
Dělovka Hrabala brankáře Kašíka nezaskočila. Další buly v obranném pásmu Beranů.
58:16
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Třinec je v útočném pásmu.
57:49
Hra je přerušena. Následuje buly u branky Libora Kašíka.
57:17
Zápas se nám pomalu blíží ke konci. Do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minutky.
56:21
Zápas mohl rozhodnout Radoslav Tybor. Kašík se ovšem roztáhl na brankovišti a skvělým zákrokem vychytal třineckého útočníka.
56:16
Holík nahrávku od Matějíčka nečekal, ale icing to nebude.
55:47
Zakázané uvolnění Zlína. Buly před Kašíkem.
55:16
Zlínští nahodili kotouč do útočného pásma, kde si ho zpátky vzali třinečtí.
54:51
Adamský prudce přibrzdil před Kašíkem a ten má kotouč pod lapačkou. Bude se vhazovat v obranném pásmu Zlína.
54:16
Rozhodčí pískají až teď icing Zlína. Buly před Kašíkem.
53:20
Dlouho se hraje bez přerušení. Oba celky si navzájem neustále berou kotouč.
51:19
Žižka čistě opět obral o kotouč aktivního Kovařčíka.
50:44
Na ledě je to pěkná přetahovaná o každou přihrávku. Bude to do poslední vteřiny pořádný boj.
50:18
Žižka podržel chvíli kotouč v útočném pásmu a Zlín našetřil cenné vteřinky při svém tlaku, který trval hodně dlouho.
49:19
Před Hamerlíkem nastaly pořádné zmatky. Obrana Třince i brankář Ocelářů vše nakonec vyřešili.
48:17
Jurij Repe se vydal na ofenzivní výlet, který dokončil povedenou střelou na lapačku Kašíka.
47:19
V šanci se opět ocitl třinecký Tybor. Tentokrát jeho teč končí vysoko nad brankou.
47:16
Komerční přestávka je u konce a vhazovat se bude před Kašíkem.
47:16
Tybor střílel za jízdy jen těsně nad horní růžek Kašíkovy branky.
46:50
Kovařčík se šikovně proháčkoval do šance, kde byl Kašík úspěšnější.
46:13
Doudera raději podržel kotouč za vlastní brankou, aby se posléze hosté mohli vydat do útoku.
45:37
Kašík měl plno práce s nenáapadným nahozením od Adamského.
45:15
Kotouč končí na střídačce Zlína. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:41
Zlínští totálně mačkali třinecké jako citron. Ti jsou nejspíše hodně rádi, že tento tlak přečkali bez inkasované branky. Bukarts byl hodně blízko před Hamerlíkem, ale svůj pokus poslal nad branku.
44:10
Šťastný při střele z levého kruhu nastřelil levou tyčku Hamerlíkovy branky.
43:30
Bruslící Ondráček byl velmi blízko odraženému kotouči, který mířil na icing, ale sudí přesto pískají zakázané uvolnění.
43:08
Na druhé straně úspěšně zasahuje brankář Libor Kašík. Buly po jeho levé ruce.
42:17
Střelu Kotvana Hamerlík neudržel a Zlín je stále u kotouče.
41:25
Oceláři se na chvíli zdrželi v útočném pásmu. K ohrožení Kašíka ale vůbec nedošlo.
40:37
Zlínští se podruhé nastěhovali před branku Hamerlíka, který měl tentokrát pořádnou porci štěstí.
40:10
Třinec vyhazuje kotouč přes všechny čáry, icing.
40:01
Druhá třetina byla pro diváky mnohem pohlednější, než ta předchozí. Nejprve Třinec navýšil své vedení, když se bekhendem dokázal prosadit Denis Kindl. Třinecký útočník vsítil v play-off již druhou trefu. Poté ale přišel tlak domácích a snížení na 1:2, které zařídil Marušák. Trefu muselo potvrdit až video. ZS Luďka Čajky se poté rozjásal i podruhé. V přesilovce se Holík protlačil před Hamerlíka, kterého následně překonal nechytatelnou střelou, která se otřela o horní tyčku. Poslední třetina startuje v 19:12 a bude jistě velmi zajímavá.
40:00
39:26
Holík se parádní kličkou zbavil protihráče a nabídl kotouč Horákovi. Jeho nahození jen těsně minulo třineckou klec.
38:19
Šťastné společně s Čachotským zamotali hlavy obráncům Třince. Hamerlík nakonec zasahovat nemusel.
37:53
Zlínští sehráli tohle oslabení bravurně. Ondráček je zpátky na ledě.
37:19
Zlínským se daří vyhazovat kotouč pryč z vlastního pásma jako na bězícím páse.
36:30
Třinec je v plném počtu a nyní bude hrát přesilovou hru pěti proti čtyřem.
36:19
Zlín hraje velmi dobře tohle oslabení.
35:46
Rozhodčí trestají Jiřího Ondráčka (ZLN) dvěma minutami a Třinci se nabízí přesilová hra čtyři na tři.
35:17
Veselý se po kontaktu se soupeřem dvakrát ocitl na ledové ploše, ale rozhodčí se vylučovat nechystají.
34:36
Nosek posunul kotouč na Bohumila Janka, jeho tvrdý pokus končí v lapačce Kašíka.
34:28
Rozhodčí vylučují. David Šťastný (ZLN) – Jurij Repe (TŘI) oba dvě minuty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.
33:50
Beranům nakonec přesilová hra pomohla a máme srovnáno! Žižka posunul puk na PETRA HOLÍKA, který si udělal oblouček v útočném pásmu a střelou pod břevno rozjásal domácí publikum. Asistence: Tomáš Žižka, Martin Matějíček.
33:18
Obě tvrdé střely Matějíčka mířily mimo branku. Zlín stále na puku.
32:54
Zdlouhavý souboj o kotouč v rohu kluziště musela přerušit až sudího píšťalka. Buly u Hamerlíka.
32:26
Kombinaci domácích ukončil Štumpf, jehož pokus zblokoval jeden z obránců Třince.
31:49
Šance pro domácí ke srovnání stavu. Vladimír Svačina (TŘI) je potrestán dvěma minutami plus desetiminutovým osobním trestem za zásah do oblasti hlavy a krku.
31:27
Tybor obral o kotouč rozehrávajícího Žižku, ale Tybora poté zase obral napadající Bukarts.
30:53
Obránce PSG odchází do kabin na ošetření. Pokračuje se vhozením buly u Kašíka.
30:53
Střílený kotouč nejspíše tvrdě zasáhl Marušáka do obličeje, hra je přerušena.
30:16
Zlínští dobře napadají třinecké, ale ti se zatím žádné chyby nedopustili.
29:48
Kašík musel kotouč před dojíždějícím Svačinou raději schovat pod lapačku.
29:06
Tybor přenechal kotouč Kopeckému, jeho střela mířila hodně vedle zlínské klece.
28:26
Šťastného formace pořádně zatopila třineckým hráčům v jejich třetině. Nakonec se puk po bekhendu jmenovaného ocitl v lapačce Hamerlíka.
27:32
Adamského nahození o hrazení končí na zakázaném uvolnění. Opět buly před brankářem Třince.
27:26
Po komerční přestávce se bude vhazovat u Hamerlíka. Zlín si v posledních vteřinách vytvořil drtivý tlak.
26:53
Na opačné straně kluziště se dral do šance Antonín Pechanec. Jeho střelecký pokus mířil nad branku Kašíka.
26:16
Zlínští se usadili v útočné třetině a Třinec měl co dělat, aby vůbec zachytil kotouč.
25:37
Šťastný vybojoval kotouč pro Tomáše Čachotského, jehož bekhend dokázal Hamerlík vyrazit.
25:11
Zlínu se podařilo snížit stav zápasu na rozdíl jediného gólu. Marušákovu bombu úspěšně tečoval za Hamerlíkova záda nikým nehlídaný DANIEL ŠTUMPF. Platnost zlínské trefy muselo rozsoudit až video. Asistence: Jiří Marušák, Roman Vlach.
25:11
Rozhodčí se budou radit u videa, zda kotouč po střele Marušáka a teči Veselého padl regulérně.
24:41
Třinec právě vstřelil branku!
Nenápadná kombinace Třince končí druhou trefou ve zlínské síti. Adamský posunul do šance puk DENISU KINDLOVI, který jemným bekhendem posunul puk mezi Kašíkovy betony. Asistence: Martin Adamský, Jiří Polanský.
24:27
Zakázáné uvolnění Třince. Buly u Petera Hamerlíka.
23:31
Třetí zlínská formace nevyužila menšího zaváhání v obraně Třince.
23:06
Štumpf se šikovně proháčkoval do šance, kde bekhendem nepřelstil Hamerlíka.
22:25
Slovákova žabička našla pouze nastavenou Kašíkovu lapačku.
21:41
Unikajicího Vlacha čistě odstavil od kotouče na poslední chvíli vracející se David Nosek.
21:20
Žižka dělovkou o mantinel vyhazuje puk do bezpečí a Zlín je v plném počtu.
21:11
Zlínu se povedlo dvakrát vyhodit puk do bezpečí a až poté se hostům podařilo ohrozit Kašíka. Ten pokus Noska s ledovým klidem chytil.
20:36
Třinec pokračuje v přesilové hře při vyloučení Veselého.
20:01
První třetina rozhodujícího páteho duelu předkola play-off mezi Zlínem a Třincem je za námi. Třinečtí si do kabin nesou těsné jednobrankové vedení, které zajistil hostům v přesilové hře obránce David Nosek. Viděli jsme spíše vyrovnaný a bojovný hokej s minimem chyb. Pro oba celky jde dnes o všechno, protože pro jednoho z nich to bude poslední zápas v letošní sezoně. Uvidíme co nám přinese třetina číslo dvě, která odstartuje v 18:13.
20:00
19:40
Zlínští vyhazují, nejspíše už se nic v první třetině nestane.
19:30
Tybor nabízel kotouč volnému Svačinovi, ten z první promáchl.
19:15
Unikající Pechanec se ocitl na ledě a bude se vylučovat. Otázka, zda skutečně Veselý fauloval, nebo to útočníkovi Třince podjelo. Dvě minuty za podražení pro Ondřeje Veselého (ZLN)
18:56
Kopecký sroloval u mantinelu unikajícího Říčku. Pokračuje se nadále bez vyloučení.
18:30
Hra je přerušena a vhazovat se bude opět v obranném pásmu Zlína.
18:25
Rákos zachytil Kašíkem rozehraný kotouč a jen těsně minul branku.
18:10
Je tu zakázané uvolnění Zlína. Buly po levici Libora Kašíka.
17:48
Na druhé straně musel reflexivně zasahovat proti Rákosově střele pozorný Libor Kašík.
17:21
Vlach nahodil puk do útočného pásma, kde ho převzal Štumpf, ale domácí neudrželi útočné pásmo.
16:33
Do šance se tlačil Říčka, ale v poslední chvíli byl čistě odstaven Draveckým.
15:54
Berani se usazují před Hamerlíkem a snaží se něco vymyslet.
15:49
Roman Vlach se tlačil do bekhendového zakončení. Tam byl protihráčem stažen k ledu, ale bude to bez vyloučení.
15:12
Kotouč se po nahození Bukartse odrazil za střídačky. Opět buly ve středovém kruhu.
14:30
Hra je přerušena. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
14:26
Zlínští na chvíli sevřeli svého soupeře v jeho třetině a před Hamerlíkem bylo pořádné rušno.
13:41
Kubiš při přečíslení ztratil v dobré pozici kotouč a ten přebírá zpátky pro třinecké Martin Adamský.
13:13
Zakázané uvolnění Třince. Tentokrát následuje buly před Hamerlíkem.
12:54
Zakázané uvolnění hokejistů Zlína. Hra se přesouvá před Libora Kašíka.
12:20
Jeden z domácích hráčů hodně tvrdě dohrál u mantinelu Adamského. Ten se rychle z hitu oklepal a zapojil se zpátky do hry.
11:45
Oceláři první početní výhodu proměnují ve vedoucí branku! Pechanec našel dobrou přihrávkou na modré čáře napřahujícího se DAVIDA NOSKA, který střelou z první překonal Kašíka k levé tyči. Asistence: Antonín Pechanec, Radoslav Tybor.
11:19
Svačina našel na opačném křídle volného Tybora, ten ale kotouč nezpracoval.
10:51
Třinečtí přišli o kotouč. Tentokrát je zradila nepřesná souhra.
10:23
Kotvan zachytil kotouč ve vlastním pásmu a poprvé Zlín osvobozuje.
9:59
Oceláři mění pozice a roztáčejí přesilovkovou kombinaci.
9:47
Výhoda přesilové hry pět na čtyři pro třinecké Oceláře. Ondřej Veselý (ZLN) vyfasoval dvouminutový trest za vraženíí na hrazení.
9:16
Třinec bude hrát přesilovku. Nyní mají hosté signalizovanou výhodu.
8:53
Oba celky hrají hodně opatrně. Nikdo nechce jako první udělat klíčovou chybu, která by nastartovala soupeře.
8:24
Marušák si zkušeně počkal na odražený puk od mantinelu a následnou střelou prověřil Hamerlíkovu pozornost. Brankář Třince obstál na výbornou.
7:45
Třinci se rýsovala velmi dobrá příležitost, ale zlínské publikum pobavil hit dvou třineckých. Kanko v plné rychlosti sejmul rozjetého Pechance.
7:13
Rozhodčí pískají nedovolenou hru vysokou holí. Buly ve středním pásmu.
6:54
Nakonec se bude hrát bez vyloučení. Buly po levé ruce Libora Kašíka.
6:54
Kašík schoval kotouč pod lapačku a poté se před jeho brankou strhla menší rozmíška. Uvidíme, zda se bude vylučovat.
6:17
Dopředu šli domácí, ale ztroskotali na nepřesné rozehrávce. Teď je řada na hostech z Třince.
5:34
Kašík se stačil přesunout a zneškodnil tutovou šanci Davida Noska. Obránce Třince se vydal do útoku a slušným pokusem zaměstnal domácího brankáře.
5:10
Kotouč přebírají třinečtí a jdou do útoku.
4:28
Holík z hranice brankoviště jen těsně minul odkrytý prostor ve třinecké brance.
3:26
Hamerlík dobře zasáhl proti Čachotského střele. Kubiš se již k dorážce nedostal.
3:20
Jank se vrací zpátky do hry, Třinec je kompletní.
2:56
Slovák podél mantinelu vyhazuje kotouč do bezpečí. Tato přesilovka se domácím moc nedaří.
2:32
Třinečtí se zatím tomuto oslabení brání velmi dobře.
2:23
Marušákova dělovka od modré čáry končí ve výstroji Hamerlíka. Buly v oblasti třinecké klece.
1:39
Třinci se dvakrát podařilo dostat kotouč za branku Libora Kašíka.
1:17
Bohumil Jank (TŘI) fauloval unikajícího Vlacha a domácí celek čeká první početní výhoda.
1:08
Kašík skvěle vykopl pravým betonem střelu Svačiny.
0:54
Svačinovo nahození minulo zlínskou klec a Třinec se usazuje před Kašíkem.
0:40
Hra je přerušena, vhazuje se ve středním pásmu.
0:30
Zlínští zatím drží kotouč na hokejách a oba brankář jsou bez zákroku.
00:01
Oba celky budou hrát s několika změnami v sestavě. Za domácí nenastoupí: Urbanec, Okál a Filip Čech. Za hosty dres neoblékne zraněný Galvas a hrát nebude také Tomáš Plíhal. Za malou chvíli vypukne páté, rozhodující utkání předkola play-off.

PSG Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Řezníček, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Veselý, Vlach, Štumpf – Kubiš, Šťastný, Čachotský – Maruna, Fořt, Ondráček.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Repe, Hrabal, Jank, Nosek, M. Doudera, Slovák, L. Doudera, Stehlík – Dravecký, Kopecký, Tybor – Svačina, Pechanec, Kanko – Adamský, Polanský, Kindl – Matuš, Kovařčík, Rákos.

Rozhodčí: Hodek, Fraňo – Brejcha, Suchánek.
Hezkou neděli ze Zlína. Před námi je poslední duel předkola play-off v sérii mezi Zlínem a Třincem. Tato série dvou rivalů, kteří se z play-off znají moc dobře dospěla až do rozhodujícího pátého duelu. Zlínští hokejisté mohli za stavu 2:1 v sérii rozhodnout již v pátek. Dostali se dokonce i do vedení, ale poté si vzali slovo hráči z Třince a vše bylo jinak. Oceláři si doslova vybojovali dnešní páté utkání. Série je hodně tvrdá a vyrovnaná. Dnešní duel pokud dospěje do prodloužení, tak nedojde k samostatným nájezdům, ale bude se hrát prodloužení do rozhodnutí. Utkání startuje v 17:20 a pro jednoho z těchto dvou celků to může být duel poslední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.