Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Č. Budějovice - 25. března 2022   19:00

Pardubice
57:40' Cienciala (O. Vála, R. Kousal)
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
Stav série: (0:3)
Č. Budějovice
10:09' Koláček  (Štencel, Abdul) • 37:03' Gulaš  (Pech)
Pardubice
Pešina, Mrkva – Gebauer, Hlavatý
enteria arena, Pardubice
10 194 (vyprodáno) diváků
Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Vráblík, Percy, Piskáček (A), Šenkeřík, Bučko, Štich – M. Beránek, M. Hanzl, Karabáček – Abdul, Pech (A), Holec – Vondrka, Koláček, Gulaš (C) – D. Voženílek, J. Novotný, Valský.

SESTŘIH: Pardubice - České Budějovice 1:2. Dynamo krok od vyřazení, řádil Gulaš!

Série pokračuje hned zítra, domácí se budou snažit o odvrácení brzkého konce sezony, Motor naopak bude chtít slavit postup do semifinále. Příjemný zbytek pátečního večera přeje z enteria areny Petr Dejnožka.
Pardubice se ve třetí třetině hodně snažily, jenže obětavost a urputnost budějovických hráčů dnes prostě zvítězila. Dynamo mělo šance, většinu z nich ale pochytali obětaví obránci a fantastický Dominik Hrachovina, který je zcela po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem utkání.
Třetí čtvrtfinálové utkání je u konce, Motor slaví, protože má po dnešním dnu postupový mečbol!
59:50'
Nyní to bylo již mnohem nebezpečnější. Piskáček vypálil přes celé hřiště a puk jen o centimetry minul prázdnou branku Dynama!
59:44'
Vyhrané vhazování hostí a rychlé vyhození na zakázané uvolnění ukrojilo čtyři vteřinky z časomíry.
59:40'
Hosté opět úporně blokují střely Pardubic, následně Anthony Camara poslal puk jen do lapačky Hrachoviny. Ještě dvacet vteřin.
59:10'
Nyní už ano, Dynamo je opět v šesti!
59:03'
Hosté znovu dokázali dostat poměrně zlehka puk z vlastní obranné třetiny, ve středním pásmu se domácí provinili přihrávkou rukou. A tak se bude vhazovat před Dominikem Frodlem, který tak nemůže ze své branky.
58'
Ciencala při power-play odčaroval Hrachovinu, 1:2
58:38'
Dnešní utkání sleduje 10 194 diváků. Je vyprodáno!
58:38'
Rozehrávka vzduchem od Percyho znamená ofsajd Motoru.
58:20'
Motoru se nyní daří držet puk daleko od vlastní branky, čas běží...
57:40'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Smůla je prolomena, domácí hokejisté se dostávají na dostřel! Po sérii přihrávek přistál kotouč na čepele DAVIDA CIENCIALY mezi kruhy a ten ho z první zametl za záda Dominika Hrachoviny – 1:2! Asistence: Ondřej Vála a Robert Kousal.
57:33'
Puk je ve středním pásmu a domácí tak musí útočnou akci zakládat znovu.
57:07'
Vyhrané vhazování Říčky znamenalo lehkou žabičku Košťálka přímo do lapačky Hrachoviny.
57:03'
Pardubice si berou oddechový čas a vše nasvědčuje tomu, že Dominik Frodl již zůstane na střídačce!
57:03'
Hra je přerušena po nahození Roberta Kousala do ochranné sítě. Na střídačce Dynama je živo, co se chystá?
56:28'
Ostrý pokus Lukáše Pecha odrazil Frodl maskou do rohu, Dynamo okamžitě otáčí hru.
55:52'
Na ledovou plochu nyní musí ledař, problém je s brankou Dominika Hrachoviny. Rychlá úprava, po které nás čekají ještě čtyři minuty třetí třetiny.
55:52'
Jedna z mála útočných akcí Motoru směrem dopředu končí zákrokem Frodla proti pokusu Milana Gulaše.
55:15'
Rychlá akce Pardubic směrem dopředu skončila jen nepřesným zakončením Davida Ciencialy, od Novotného se po souboji puk odrazil do hlediště. Hra je tak znovu přerušena.
54:39'
Na řadě je další icing Motoru České Budějovice. Mnoho jiného už dnes zřejmě neuvidíme.
54:05'
Motor zblokuje obrovské množství střel a výrazně tím pomáhá svému brankáři. Nyní se zdá, že ho směrem do defenzívy čeká ještě šest minut tvrdé šichty. Začínáme ofsajdem Dynama.
53:05'
Další vteřinky jsou pryč, přichází opět icing Motoru. V tuto chvíli to ale hostům zase tolik vadit nemusí.
52'
Paulovič minul odkrytou klec!
52:25'
A to se bude opakovat, Motor se dopustil zakázaného uvolnění.
52:16'
Kotouč skončil na střídačce hostujícího týmu, nás čeká vhazování po pravé ruce Dominika Hrachoviny.
51:45'
Mohlo být sníženo! To by však musel Matej Paulovič na zadní tyči lépe trefit Kolářovo nahození, puk proskákal těsně mimo!
51:23'
Hra je přerušena poté, co Dominika Hrachovina sebral puk po zakončení Juraje Mikuše z bezprostřední blízkosti.
51:01'
Václav Karabáček dvakrát prověřil z otočky pozornost Frodla, který ještě drží naděje Pardubic na úspěch.
50:25'
A znovu je puk v místech, které výrazně více vyhovují hostům. Motor kombinuje za brankou Pardubic.
49:30'
Robert Říčka se snaží pálit z každé pozice, dnes mu ale není přáno. Tentokrát z mezikruží opět skončil na bezchybném Hrachovinovi.
49:16'
Motoru se daří držet puk za brankou Dynama a sbírat tím cenné vteřinky ze třetí třetiny.
48:28'
Beránek vyrazil do útočného pásma a neměl s kým kombinovat, tak se dral do rohu. Tam byl čistým způsobem uzemněn pardubickými zadáky.
47:48'
Tomáš Urban upadl na brankáře Dominika Hrachovinu a zcela logicky se tak muselo pískat postavení útočícího hráče v brankovišti. Domácí jsou vykázáni z útočné třetiny.
47:25'
V podobné pozici byl na druhé straně David Štich, prudká rána se ale mezi tři tyče nevešla.
46:57'
Ondřej Rohlík nyní provětral obranu Motoru, svůj průnik po levém mantinelu zakončil švihem na zadní tyč. Těsně minul!
46:25'
46:19'
Tentokrát se do kotouče opřel Robert Říčka, jeho rána nad ledem ale končí na betonu Hrachoviny.
45:40'
A Motor opět vyhazuje.
45:09'
Juraj Mikuš vzal průnik do pásma na sebe, ale ztroskotal na modré. Enteria arenou se začal ozývat pískot.
44:41'
Anthony Camara vyjel od mantinelu, trefil ale jen bránícího Šticha. Puk míří za Frodlovu branku.
44:25'
Toho by mohl Motor litovat. Lukáš Pech je za nedovolené bránění v útočném pásmu při Gulašově postupu poslán na dvě minuty na trestnou lavici a, ač se mu to vůbec nelíbí, nic s tím neudělá. Další početní výhoda pro Dynamo.
43:56'
Camara byl čistým způsobem obrán o kotouč za brankou, Budějovice se následně osvobozují vyhozením.
43:12'
Nyní se přece jen Dynamo usadilo v útočném pásmu a motá pětice Motoru...
42:35'
Patrik Poulíček už si po přejezdu modré čáry chystal kotouč na střelu, jeden z jeho spoluhráčů byl ale v útočné třetině dříve než puk a zapříčinil tak odpískání ofsajdu.
41:32'
Andělovo nahození Hrachovina jen škrtl lapačkou, domácím se ale znovu nepodařilo usadit v útočné třetině.
41:03'
Odpískané zakázané uvolnění Motoru bylo označeno jako špatné fouknuté, vhazovat se bude na půlící čáře.
40:48'
Na druhé straně prověřil Vráblík pozornost připraveného Frodla.
40:32'
Dynamo začalo třetí dějství aktivně, ono mu ani nic jiného nezbývá. První náznak šance ale skončil mimo.
40:01'
V prostředním dějství jsme sledovali mnohem vyrovnanější podívanou, převaha Pardubic již nebyla tak znatelná, i přesto ale končí zcela stejným výsledkem. Díky šťastné trefě Milana Gulaše vede Motor již o dvě branky, i tak ho ale čeká náročná třetí třetina. Ta začne zhruba ve 21:00!
40:00'
39:58'
Jan Kolář se vydal na mezikruží podpořit útok. Jeho první střela byla zablokována, dorážku již zlikvidoval Hrachovina.
39:36'
39:11'
Košťálkova rána prolétla těsně mimo.
38'
Gulaš neuvěřitelně z nulového úhlu šokoval Frodla, 0:2
38:46'
Následně domácí nevyšla křižná přihrávka, po které se Českobudějovičtí zadarmo osvobozují.
38:26'
Ránu Juraje Mikuše Hrachovina viděla. beton ji odrazil do rohu.
37:50'
A znovu se kotouč povaloval v brankovišti Motoru zcela sám, opět ale byli hostující obránci silnější a odpálili ho do bezpečí!
37:36'
Roman Vráblík dostává menší trest za držení a dává tak Dynamu šanci vrátit se do utkání.
37:03'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Obrovská radost v sektoru hostí! MILAN GULAŠ postupoval s Holcem do přečíslení dva na jednoho, proti křižné přihrávce ještě Frodl dobře zasáhl, následně si ale nepohlídal zakončení budějovického kapitána takřka z nulového úhlu a díky této trefě vede Motor o dva góly – 0:2! Asistence: Lukáš Pech.
36:04'
Nyní jsou po zašlápnutí puku v rohu kluziště vykázáni z útočné třetiny také hosté.
35:39'
Skrumáž u pardubické střídačky znamenala puk pro Dynamo, které se ale následně provinilo postavením mimo hru.
34:51'
Další svižná akce Motoru, kdy na levé straně zakončoval Jindřich Abdul. Měl to na dlouhou ruku, přesto mnoho nescházelo, aby trefil odkrytý kout pardubické branky.
34:18'
Motor teď točí pardubické hráče v jejich obranné třetině, nakonec z toho vyplynula rána příklepem Jana Piskáčka, pro kterou si Frodl bez okolků došel.
33:04'
Nahození Karla Nedbala do skrumáže vypadalo hodně nebezpečně, nakonec to pro hosty dobře dopadlo. Stejně jako o několik sekund později, kdy Hrachovinovi vypadlo nahození Koffera, ani poté ale nebyli k dispozici žádní pardubičtí hráči na dorážku.
32:01'
Po dlouhé době se přerušuje, na vině je zákrok Hrachoviny proti zakončení Ondřeje Rohlíka od pravého mantinelu.
31'
Ciencala nastřelil z voleje levou tyč!
31:24'
Až nyní se Motoru podařilo vyvézt puk z obranné třetiny, unavená čtveřice doslova odlezla na střídačku.
31:07'
Hosté jsou v pěti, ale stále pod silným tlakem.
30:33'
Motor se ted nedokázal osvobodit ze zcela jasné situace a Pardubice pokračují v obrovském tlaku.
30:13'
David Cienciala nastřelil z voleje levou tyčku budějovické branky!
29:42'
Vzápětí pálil Matej Paulovič, jeho sražená střela zamířila až vysoko do ochranné sítě. Domácí ale zůstanou nastěhováni před brankou Dominika Hrachoviny.
29:37'
Kombinaci Dynama v útočné třetině rozčísl střelou z voleje Matěj Blümel. Zakončení mu ale vůbec nesedlo a pro Hrachovinu byla jeho střela jen třešničkou na dortu.
29:07'
Další obrovská šance Dynama zůstala nevyužita! Robert Říčka ve velké šanci si opět vylámal zuby na Hrachovinovi. Následně byl ale krosčekem Šticha poslán k zemi a domácí si zahrají přesilovou hru!
28:50'
Jan Kolář a jeho rána jen kousek vedle pravé tyče Hrachovinovy branky.
28:07'
Po sérii soubojů se puk vykutálel Martinu Hanzlovi, který po přejezdu modré čáry pálil. Dominik Frodl znovu krotil puk nadvakrát, opět to ale zvládl bez úhony.
27:17'
Jakub Valský vyjel s kotoučem mezi kruhy a následně ho švihem poslal do Frodlovy lapačky. Na řadě je komerční brejk.
26:00'
Jak byly Pardubice v první třetině výrazně aktivnější, nyní se naopak častěji hraje v útočném pásmu Motoru.
25:52'
Autor zatím rozdílového gólu Josef Kolářek vyslal od mantinelu nikterak prudkou, ale nečekanou střelu. Frodlovi puk vypadl z lapačky, naštěstí pro domácí poblíž nebyl nikdo připraven dorážet.
25:18'
Říčkova střela včas zablokována Piskáčkem, pokus Motoru o protiútok je zastaven pro přihrávku rukou.
24:11'
Hraje se nyní hodně svižně, bez šancí a zbytečného přerušování, sledujeme spoustu osobních soubojů.
23:07'
A další rozmíška, tentokrát u pardubické střídačky se pošťuchovali Koláčkem s Kofferem. V tomto případě to nic velkého nebylo a logicky to zůstane bez trestu.
21:58'
Zakončení Václava Karabáčka z ostrého úhlu Frodlovi starosti nenadělalo, stejně tak neměl na druhé straně Hrachovina problém s nahozením Jana Koláře.
21:18'
Dva domácí pokusy byly zablokovány těsně před brankou hostí, Hrachovina tak ani v jednom případě zasahovat nemusel.
20:42'
Holec pláchl pardubickým zadákům po pravém mantinelu, jeho bekhendová přihrávka před branku byla zastavena a naopak tím dala šanci pro střelu pro Milana Gulaše. Jeho ránu švihem odrazil Frodl do ochranné sítě.
20:01'
Právě teď oficiálně skončila první třetina, ze které scházelo devět vteřin. V nich se nic zajímavého nestalo, a tak se hráči nyní střetnout v kruhu na půlící čáře znovu.
20:01'
Druhá třetina odstartuje přibližně v 20:01!
V Pardubicích jsme viděli sice o devět vteřin kratší třetinu, to ale nic nemění na tom, že zajímavých momentů bylo opravdu příliš! Pardubice mají silnou střeleckou převahu, jsou nebezpečnější, jenže díky Dominikovi Hrachovinovi a obětavosti hostujících obránců vede Motor!
19:51'
19:51'
Před několika sekundami došlo k souboji v rohu pardubického obranného pásma, otevřela se vrátka pro nástup hráčů na ledovou plochu a zdá se, že je mantinel poškozen. První třetina tak momentálně končí!
19:51'
Ještě jedno přerušení v prvním dějství, vhazovat se bude před Hrachovinou. Uvidíme ještě něco zajímavého?
18:40'
Další ostrá rána Jana Košťálka nabídla prostor pro dorážky, Patrik Poulíček však na brankovišti puk do sítě neprotlačil. Znovu byli proti velmi obětaví obránci Motoru.
18:15'
Od modré tvrdě vypálil Koštálek, trefil ale jen připravený pravý beton Dominika Hrachoviny.
17:53'
Robert Říčka čistým způsobem obral o puk Novotného, následně ale prostor mezi třemi tyčemi minul.
17:26'
Po přerušení přichází na řadu komerční brejk.
17:26'
Dominik Hrachovina si nyní hrál s ohněm za vlastní brankou, kde mu byl kotouč sebrán a rázem z toho byla velká šance pro Tomáše Kauta, před kterým zívala poloprázdná branka! Do brankoviště však skočili hned tři hráči Motoru, kteří obrovskou obětavostí prostě kotouč do své sítě nedostali!
17:00'
Říčka ve velké šanci znovu neuspěl, Motor obratem vyhazuje.
15'
Frodl famózně zneškodnil Gulašovu tutovku!
15:45'
Dynamo je v pěti a čeká ho tříminutová přesilovka.
15:38'
Klasický ofsajd Motoru, po kterém už to znovu vypadalo na potyčku. Dnes nás čeká nesmírně zajímavý a nervově vypjatý souboj.
15:29'
Pardubice se osvobozují, proti nepříjemnému vyhození navíc musel zasahovat Hrachovina.
15:00'
Emoce znamenají další přerušení hry! Abdul spadl na Frodla a následně se s ním dostal v brankovišti do potyčky, což se pochopitelně nelíbilo Ondřejovi Válovi, který si to s ním šel vyřídit. Oba dostávají dvouminutový trest.
14'
Štencel uštědřil Říčkovi krosček do hlavy a dostal trest do konce zápasu
14:31'
Neuvěřitelný zákrok Dominika Frodla, který vleže vytasil lapačku proti zakončení Milana Gulaše a tím zabránil jasnému druhému gólu Českých Budějovic!
14:11'
Hosté sáhodlouze kombinují v obranné třetině Dynama..
13:45'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Jan Štencel – osobní trest do konce utkání, nedovolený zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Robert Kousal – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Robert Říčka – 2 min., napadení).
13:45'
Jan Štencel za krosček do obličeje Říčky dostává trest do konce utkání! Dynamo dostane dvě dvojky, takže hosté budou hrát i tak přesilovou hru.
13:45'
Čekali jsme, kdy to přijde a je to tady! Velká bitka všech deseti hráčů, kteří jsou na ledě. Krosček do obličeje v podání Štencela, lví skok Kousala! Každopádně emoce víří a takové má být play-off! Rozhodčí rozdělují tresty a vůbec bych se nedivil, kdyby na straně hostí přišel trest do konce utkání.
13:03'
Jeden z hráčů Motoru podklouzl v útočné třetině, čímž nabídl Pardubicím nadějné přečíslení ve třech proti jednomu. Camara poslal puk na prostředek hřiště na Poulíčka, jenže ten jeho přihrávku zřejmě neočekával, a tak kotouč vůbec nezpracoval. Z velké šance tak není vůbec nic.
12:34'
Máme zde první komerční přestávku dnešního mače. Dynamo vstoupilo do prvního domácího souboje hodně aktivně, jenže ze své převahy úvodní branku nevytěžilo a teď musí dotahovat. Času na obrat je ještě spoustu a, jak se domácí sami přesvědčili v minulém zápase, někdy stačí i méně než minuta.
12:05'
Dynamo se pokusilo o rozehrávku výhozem přes celé hřiště, ale neuspělo. Píská se icing domácího celku, který vrací dění před Frodla.
11'
Koláčkova nepovedená střela zaskočila Frodla, 0:1
11:24'
Na druhé straně se do puku od modré opřel Hrádek, jeho zakončení ale k brankáři hostí ani nedoputovalo.
10:09'
Hosté se v polovině první třetiny dostávají do vedení! Nutno říct, že šlo o hodně šťastnou branku. Po kombinaci Motoru v útočné třetině přistál puk na čepeli JOSEFA KOLÁČKA, který puk trefil hodně špatně a právě proto se po ledě dokutálel o tyčku až do pardubické sítě. Frodl nemohl vidět vůbec nic – 0:1! Asistence: Jan Štencel a Jindřich Abdul.
09:27'
Karabáček přišel v útočném pásmu o helmu, spolu s jeho působením na ledě končí i celá útočná akce Motoru.
08:32'
České Budějovice se nyní na dobrou minutu nastěhovaly do obranné třetiny Pardubic, nejnebezpečnější bylo nahození Petra Šenkeříka, které ale skákalo jen na boční síťce Frodlovy klece.
07:59'
Nahození Romana Vráblíka bylo před Frodlem tečováno, ani změna směru ale puk mezi tři tyče neumístila.
07:19'
Série vyložených šancí Dynama se nyní trochu ustálila, i přesto ale častěji vidíme kotouč právě na hokejkách domácích hráčů.
06:20'
Pěkná akce na straně Motoru, šikovnou Gulašovu přihrávku ale z voleje netrefil najíždějící Vráblík. Kdyby se do kotouče opřel lépe, mohlo to pro domácí znamenat velký problém.
05:57'
05:46'
Další pardubický postup směrem kupředu zastavuje odpískaný ofsajd. Zdá se, že úvodní oslabení třetího čtvrtfinálového zápasu již hráči Motoru zvládnou bez úhony.
05:17'
Domácí však bleskurychle sehranou kombinací přece jen dokázali zahrozit, Patrik Poulíček ale přesouvajícího se Hrachovinu nepřekonal.
04:47'
Pardubicím zatím přesilovka vůbec nevychází, s kotoučem si znovu hraje brankář Frodl.
04:28'
A znovu zafungovalo vyhození Percyho až do obranné třetiny Pardubic.
04:13'
České Budějovice se v úvodu oslabení osvobozují vyhozením až za Dominika Frodla.
03:57'
Motor mohl postupovat do zajímavého přečíslení, jenže to na útočné modré čáře ukončil zákrokem bez kotouče Milan Gulač (CEB), který tak daroval Dynamu první přesilovku v utkání.
03:33'
Teď to naprosto fantasticky udělal Anthony Camara, který se vyhnul obránci a vytočil se až na kruhy. Tam v akci dva na jednoho ještě přihrál na Matěje Blümela, proti kterému se přesunul Dominik Hrachovina a jeho zakončení z bezprostřední blízkosti zlikvidoval!
03:15'
Jan Piskáček to teď nevymyslel příliš dobře a jeho rozehrávka z vlastní modré skončila na zakázaném uvolnění. Dynamo tak bude moci umocňovat svoji herní převahu.
02:35'
Čtvrtý pardubický útok přitápí pod kotlem, Urbanova rána švihem jen o kousek minula pravou tyčku hostující klece.
02:11'
Novotného průnik po levém mantinelu ale skončil na pozorném Kolářovi, na druhé straně odrazil Koláček kotouč až na tribuny.
01:52'
Hrádek neudržel útočné pásmo a na tahu je tak jihočeský Motor.
01:30'
Robert Říčka měl na hokejce vedoucí trefu Dynama! Po pěkném pasu zpoza branky zůstal zcela osamocený na kruzích a prudkou ranou nechal vyniknout Hrachovinu, který si proti jeho zakončení povyjel a zamezil skvělým zákrokem první radosti pardubické enteria areny!
01:14'
Pardubice vyhodily puk přes všechny čáry na icing, buly se bude opakovat.
01:07'
I Frodl má úvodní úspěšný zákrok, štiplavou střelou ho do ramena napálil Miroslav Holec. Vhazuje se po pravici pardubického gólmana.
00:29'
A rázem jsme viděli první šanci! Nahození Matěje Blümela bylo s největší pravděpodobností ještě tečováno, a tak nadělalo Hrachovinovi více problémů, než se původně čekalo. Nakonec to pro brankáře hostí dobře dopadlo.
00:11'
Pardubice vyhrály úvodní vhazování a dle očekávání ihned zamířily do útočného pásma.
00:01'
Obě mužstva jsou na ledě, zazněla česká hymna, oba fanouškovské tábory si vyměnily první pokřiky. Jdeme na to!

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – J. Mikuš (A), Nedbal, O. Vála, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, Petgrave – Blümel, Poulíček (C), Camara – Říčka, R. Kousal, Cienciala – Anděl, Paulovič, O. Rohlík – Koffer, T. Kaut, T. Urban.
Trenér: Richard Král

Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Vráblík, Percy, Piskáček, Šenkeřík, Bučko, Štich – M. Beránek, M. Hanzl, Karabáček – Abdul, Pech, Holec – Vondrka, Koláček, Gulaš – D. Voženílek, J. Novotný, Valský.
Trenér: Patrik Martinec

Rozhodčí: Pešina, Mrkva – Gebauer, Hlavatý.
Hokejisté Motoru nemuseli na rozdíl od Dynama absolvovat předkolo play-off a mohli se připravovat rovnou na čtvrtfinále. To se povedlo, Motor na domácím ledě Pardubice dvakrát porazil a do enteria areny pojede uvolněný.

Druhý zápas se pro tým z jihu Čech dlouho nevyvíjel dobře. Až v poslední minutě otočili českobudějovičtí zápas a rozpoutali euforii na tribunách. „Přesně kvůli tomu ten hokej hrajete, byla to obrovská euforie," poukazoval Martin Hanzl na strhující závěr zápasu.
Pardubičtí hokejisté nevstoupili do čtvrtfinálové série optimálně, když na ledě Motoru dvakrát padli. Předvedená hra ale vůbec nebyla špatná, zejména ve druhém zápase, kdy Dynamo dělilo od výhry 41 vteřin. Poté ale domácí tým srovnal a devět vteřin před koncem navíc přidal rozhodující gól. Série se tak do enteria areny stěhuje za stavu 2:0 pro České Budějovice. „Nevěšel bych hlavu, hraje se na čtyři vítězné zápasy a je to ještě dlouhá doba. Myslím, že jsme oba zápasy odehráli dobře, měli jsme v tom druhém smůlu, ale to k tomu patří. Zítra chceme určitě vyhrát, to je jednoznačné,“ věří v obrat série David Cienciala.
Příjemný páteční podvečer z enteria areny! Dnes budeme svědky třetího čtvrtfinálového souboje mezi Dynamem Pardubice a Motorem České Budějovice. Výrazně pozitivněji do duelu vstupují hráči hostujícího Motoru, kteří vedou 2:0 na zápasy a dnes mohou na východě Čech získat postupový mečbol!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.