Tipsport Extraliga - Základní část - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Brno - 15. listopadu 2020   16:00

Vítkovice
23:48' Marosz (L. Krenželok, L. Kovář) • 38:17' Lakatoš (Štencel)
2:3
(0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)

0:2 (SN)

Brno
55:33' Schneider  (P. Holík, Freibergs) • 57:27' Schneider  (Freibergs, P. Holík) • ' P. Holík
Vítkovice
Hradil, Veselý – Rampír, Špringl
Ostravar aréna
Brno

Z Ostravy je to vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit zase brzy na počtenou.
I když byl po první třetině stav nerozhodný, vítkovičtí se během druhé části dostali dvěma góly do vedení. Brňané ve třetí části navýšili svou snahu, ale zdálo se, že domácí už zápas z rukou nepustí a tři body zůstanou v Ostravě. Pět minut před třetí sirénou ale neudržel domácí Marosz nervy na uzdě a jeho chování bylo sudími ohodnoceno pětiminutovým trestem obohaceným o trest do konce utkání. Kometa v této pětiminutovce nejen, že snížila, ale také srovnala a vynutila si tak prodloužení. V něm se domácím příliš nedařilo, navíc znovu hráli v oslabení. Gólman Svoboda ale dělal, co mohl a tak se v prodloužení nerozhodlo a následovaly samostatné nájezdy. V těch byla úspěšnější Kometa, která překonala domácího gólmana dvakrát, na gólmana hostí se naopak nedařilo nikomu. Brno si tedy odváží na jih Moravy dva body.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
Autorem vítězné branky je PETR HOLÍK.
Vítkovičtí budou spoléhat na Tršku, ten se rozjel na hostující branku, ale zakončení mu nevyšlo – 0:2.
Hosté posílají do boje mladíka Brabence, ten předvedl hezkou stahovačku a posílá puk do horní části branky – 0:2.
Vítkovičtí budou spoléhat na Hrušku, ten si také počkal na Vejmelkův pohyb, ale k tyči puk neumístil – 0:1.
Brno vysílá do souboje Holíka a tomu se vyplatilo delší čekání na pohyb Svobody, protože jako první jej překovává – 0:1.
Za domácí zkusí vyzrát na Vejmelku Vojtěch Polák, jeho prudká střela ale mezeru mezi gólmanovými betony nenachází – 0:0.
Za Kometu pojede Schneider, ten se také rozjel ze široka, ale jeho prudké zakončení končí na betonech Svobody – 0:0.
Za vítkovické pojede jako první Lakatoš, rozjel se zeširoka, před brankou zavlnil rameny, ale na Vejmelku to neplatilo – 0:0:
Jako první se k puku ve středu hřiště staví Klepiš, který ale nedokázal dostat puk k tyči – 0:0.
Jako první odstartuje penaltový rozstřel tým Komety Brno.

Celkem – 29:43
65'
Kalvachova přízemní standardka zamířila těsně vedle
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:45'
Kometa se rychle protáhla až k brance, ale Svoboda drží nerozhodný stav.
64:24'
Domácí to znovu zkoušejí, ale i Vejmelka teď svůj tým drží.
63:43'
Vítkovičtí na skok v pásmu, ale Kometa jim nedala příliš prostoru.
63:00'
Na opačné straně se hosté rozestavěli u branky, ale i když pokus Krále sestřelil Svobodu, puk se do branky nedostal.
62:36'
Rychlá přihrávka pro vracejícího se Bernovského, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
62:33'
62:13'
Hosté se znovu usazují v pásmu, Svoboda je připraven.
61:52'
Vítkovičtí posílají puk do bezpečí.
61:39'
Brňané se drží v pásmu, ale Svoboda zatím není zasypán sprškou střel.
61:04'
Hosté nemají příliš kam spěchat, rozvážně rozehrávají.
60:33'
Zatímco oba kapitáni diskutovali s rozhodčími, z ledu se těžce zvedal Plášek. Domácí Schleiss je vyloučen na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest odpyká Bernovský.
60:30'
Brňané se rychle přesunuli ke Svobodovi.
60:20'
Kometa se snaží rozehrát od své klece.
60:03'
Úvodní vhazování vybojovali hosté.
60:01'
Hosté měli v této části více šancí, ale nejvíce jim pomohlo pětiminutové vyloučení domácího Marosze, díky kterému nejprve snížili a poté také srovnali stav na světelné tabuli a vynutili si tak prodloužení.
1/3 – 13:9
2/3 – 9:13
3/3 – 5:17
60:00'
59:57'
Zpoza branky dostal přesnou přihrávku do kruhu Klepiš, ale Svoboda scvakl betony včas.
59:48'
59:27'
Brňané se drží u domácí klece, hledají místo pro co nejlepší pokus.
58'
Schneider hrdinou hostů. Další trefou zařizuje srovnání, 2:2
58:50'
Vítkovičtí střežili střední pásmo, ale Kometa se přece jen dokázala prosadit.
57:27'
Kometa právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno!! O druhou branku hostů se postarala stejná trojice hráčů, Freibergs vystřelil z mezikruží, PETER SCHNEIDER tečoval puk za domácího Svobodu – 2:2. Asistence: Ralfs Freibergs ,Petr Holík
57:06'
Domácí vyhazují puk k Vejmelkovi.
56'
Schneider mezi čtyřmi domácími hráči dává hostům naději, 2:1
56:52'
Hosté se znovu dostali do pásma, pokus Freibergse ale Svoboda napodruhé chytá.
55'
55:33'
Hosté pokračují i nadále v přesilovce.
55:33'
Hosté využívají přesilovku, Holík poslal puk mezi kruhy na PETERA SCHNEIDERA, který vystřelil a zatočil puk k tyči – 2:1. Asistence: Petr Holík, Ralfs Freibergs
54:48'
Těžké to teď budou mít Vítkovice, Marosz si vykoledoval trest na 5 minut + do konce utkání za sekání. Pětiminutový trest za něj odpyká Šišovský.
54:28'
Schleiss se protáhl až před Vejmelku, ale zakončoval jen do něj.
54:26'
54:14'
Vítkovice zdatně šetří vteřiny z ubývajícího oslabení daleko od své branky.
54:00'
Po vhazování se k puku dostal domácí kapitán Polák a zavezl jej až téměř do rohu k brněnské kleci.
53:47'
Hosté teď ostřelovali domácí branku, do klubka hráčů pálil Freibergs, dorážet se snažili další dva útočníci v bílých dresech, ale nakonec ani Klepiš z pravého kruhu neuspěl.
53:11'
Vyhození domácích zastavuje včas hostující Schneider.
53:04'
Několik lehčích střel domácí gólman pochytal, vhazuje se po jeho levici.
52:44'
Brno je usazeno v pásmo, Holíkův výpad mířil jen do Svobody.
52:25'
Na trestnou lavici usedá domácí Marosz za nedovolené bránění, po komerční přestávce bude mít Kometa k dispozici početní výhodu.
52:08'
Marosz proskočil s pukem do pásma, ale byl zastaven u mantinelu.
51:48'
Hostujícímu Vejmelkovi vypadla hůl z ruky, ale naštěstí pro něj se zrovna pískalo přerušení.
51:42'
Vítkovičtí v pásmu, Polák tvrdě pálil od modré, ale těsně kolem branky.
51:08'
Hostující Král si pohrál s domácími hráči a kličkami se dostal až k brance, k zakončení se ale nedostal.
50:26'
Kometa u domácí klece, ale Svoboda je přesně tam, kde má být.
50:10'
Nahození Hrušky zastavuje Vejmelka a rozehrává.
49:52'
V přerušení se na střídačky vracejí Schleiss a Freibergs.
49:45'
Pyrochta rozehrává útočnou akci hostů.
49:05'
Domácím se nedaří tvořit hru, Kometa si jde tvrdě za změnou skóre.
48:06'
Vítkovičtí přenesli hru do útoku, ale jen na chvíli.
47:55'
Kometa se drží v útočném pásmu, Svoboda vyhlásil nejvyšší pohotovost.
47:39'
Ofsajd pro hráče Komety, bude následovat komerční přestávka.
47:11'
46:50'
Kometa se drží v pásmu, ale spíše jen bojuje o více prostoru.
46:20'
Na trestnou lavici putuje domácí Schleiss a hostující Freibergs, oba budou pykat za hrubost. Hosté hrají přesilovku 5 na 4.
46:16'
Vítkovičtí se protáhli ze středního pásma do útoku, mezi kruhy si najel Krenželok, ale jeho táhlá střela se do branky nedostala.
45:56'
Domácí vyhazují kotouč až k Vejmelkovi.
45:38'
Kometa se protáhla až ke Svobodovi, ten puk rychle schovává pod lapačku.
45:11'
Za držení je na trestnou lavici odeslán domácí Lakatoš a hosté mohou pokračovat v dobývání vítkovické branky.
44:53'
Hruška ve spolupráci s Vojtěchem Polákem posílají puk těsně mimo branku.
44:08'
Za odpáleným pukem sprintoval Schleiss, ale dva brňané byli přece jen rychlejší.
43:57'
Zbořil vypálil z kruhu do klubka hráčů, ale Svoboda měl betony dobře postavené.
43:28'
Mikyska narušil hostující rozehrávku a Zbořila v jízdě zdržel.
43:07'
Bude se vhazovat u Svobody, domácí prudká rozehrávka končí na zakázaném uvolnění.
42:40'
Od mantinelu vystřelil Hájek, ale minul vzdálenější tyč.
42:10'
Svozil si vybruslil k mantinelu, ale nebyla to dobrá volba, přišel o kotouč.
41:53'
Brňané bojovali v útoku o kotouč i prostor, nakonec se podařilo dostat puk na modrou k Pláškovi, který ale domácí branku přestřelil.
41:23'
Domácí v ofsajdové pozici.
41:21'
41:02'
Vítkovičtí museli rozehrát ze svého obranného pásma, ale už jsou znovu u Vejmelky.
40:26'
Domácí jsou usazeni v pásmu, ale Vejmelka je pozorný.
40:01'
Vítkovice znovu dohrávají přesilovku z předchozí části.
40:01'
Ve druhé třetině byly k vidění dvě branky, k radosti domácích padly obě do sítě hostující Komety. Ta si dokázala připravit nebezpečné šance, ale Svoboda svými výkony skvěle podporuje vítkovickou touhu po bodech. Je před námi třetí třetina, uvidíme, co přinese.
1/3 – 13:9
2/3 – 9:13
Další třetina začne přibližně v 17:45.
40:00'
39'
Lakatoš si v úniku vychutnal Vejmelku, 2:0
39:49'
Hruška střílel z kruhu jen do gólmana, Vojtěch Polák měl ale těsně před brankou jen málo prostoru.
39:39'
Hosté poslali puk do bezpečí, Tomáš Svoboda se snaží vyzískat puk.
39:29'
Hruška končí přišpendlený na zadním mantinelu, bude se vhazovat po levici Vejmelky.
39:21'
Za napadení bude pykat hostující Gulaši.
38:17'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovičtí zvyšují své vedení, Štencel našel zcela volného DOMINIKA LAKATOŠE, který se rozjel na branku a poslal puk kolem betonu Vejmelky k tyči – 2:0. Asistence: Jan Štencel.
37:22'
Hosté se dostali před Svobodu, Holíkovi se nepodařilo dostat puk do branky po ledě, hned to zkusil znovu a zvedl ho, ale Svoboda zareagoval rychle a použil lapačku, následně ale puk zmizel, a tak si domácí gólman rychle lehl do brankoviště a čekalo se na hvizd rozhodčího. Po něm se puk ocitl v brance a někteří hostující hráči se začali radovat, ale sudí řádnou diskuzi nepřipustil.
37:00'
Přetahovanou o puk vyhrávají domácí, kteří jej posílají do bezpečnějších vod.
36:22'
Kovář sebral puk u mantinelu a protáhl se podél něj, zakončení mu ale nevyšlo.
35:45'
Brňané postupovali do pásma, ale domácí byli proti a mění směr hry.
35:26'
35:23'
Holíkova nenápadná přihrávka na spoluhráče u branky nevyšla.
34:42'
Od modré se napřáhl Klepiš a propálil všechno, co mu stálo v cestě, kromě Svobody.
34:32'
Zbořilova rána končí na Svobodovi.
34:20'
Kometa je ale zpět a rychle se usazuje v pásmu.
34:02'
Polášek dobře odehrává puk po plexiskle ven z pásma.
33:30'
Vítkovičtí okamžitě posílají puk k Vejmelkovi.
33:26'
Na trestnou lavici odjíždí domácí Koch, který se provinil sekáním, po komerční přestávce bude mít Kometa přesilovku.
32:52'
Zakázané uvolnění vítkovických.
32:50'
Hra u domácí klece, Luciani číhal u tyče na přihrávku, ale Svoboda puk vytěsnil rychle do rohu.
32:27'
Hosté kombinují ve svém obranném pásmu.
31:45'
Kometa v pásmu, k brance se nikým nepovšimnut dostal Zbořil, ale zakončil přesně do lapačky.
31:16'
V souboji šestnáctek vyhrál hostující Horký, který se dostal k nepřesné přihrávce, ale Svoboda nic řešit nemusel.
30:51'
Domácí Krenželok byl přistrčen a končí v brance místo puku, dojde k menšímu zdržení kvůli opravy umístění momentálně hostující klece.
29:56'
Domácí kombinovali na zakázané uvolnění.
29:42'
29:31'
Vítkovice v plném počtu.
29:01'
Domácí se protáhli do pásma, Lakatoš poslal přihrávku zpět na Romana Poláka, který ale trefil jen couvajícího hráče.
28:40'
Brňané se protáhli do pásma, Luciani vystřelil ke vzdálenější tyči, Svoboda měl co dělat, ale při maximálním natažení končí puk v jeho lapačce. Následuje komerční přestávka.
28:13'
Rozehrávku hostů zdatně narušil Polášek, domácí tak mohou pobýt v útoku déle.
27:46'
Hosté mají puk pod kontrolou, ale na Svobodu míří jen z větší vzdálenosti.
27:21'
Síly na ledě srovnává domácí Krenželok, který bude pykat za hákování.
26:51'
Vítkovice si moc šancí nepřipravily, hosté znovu vyhazují a urychleně střídají.
26:28'
Kometa posílá puk do bezpečí a přesunuje se do středního pásma.
25:42'
Za hru vysokou holí je na 2+2 minuty vyloučen hostující Gulaši.
24'
Maroszova střelecká slina, nyní zamířil mezi nohy Vejmelky, 1:0
24:38'
Vítkovičtí se nahrnuli do pásma jako velká voda, v tandemu si na branku najížděli Dočekal s Šišovským, ale ani následná dorážka třetího vítkovického hráče skóre nemění.
24:07'
Kometa se dostala rychle do pásma, Rákos dostal přihrávku za obranu, ale tváří v tvář Svobodovi neuspěl.
23:48'
Vítkovičtí úročí svou snahu, Kovář našel dobře postaveného Krenželoka, který ale viděl volného ROSTISLAVA MAROSZE, který poslal puk mezi Vejmelkovy betony – 1:0. Asistence: Lukáš Krenželok, Lukáš Kovář.
23:17'
Gajarský si počíhal na puk ve středním pásmu, ale Svoboda zasahovat vůbec nemusel.
22:45'
Bernovský číhal na modré na puk, který také dostal, s pomocí Mikysky jej pak protáhl do pásma.
22:22'
Horký poslal puk nepřesně mimo branku.
22:00'
Oba týmy bojují v pásmu u Svobody o puk.
21:35'
Klepiš operoval za domácí brankou, ale žádný z jeho spoluhráčů jím nabídnutý puk do branky nedostal. Vhazuje se po pravici Svobody.
20:23'
20:01'
Vítkovice dohrávají přesilovku z první části.
20:01'
V první třetině žádná branka nepadla, ale o šance nebylo nouze. Vítkovičtí si jich vypracovali o něco více, ale gólmani jsou zatím bezchybní.
1/3 – 13:9
Další třetina začne přibližně v 16:51.
20:00'
19:45'
Kometa střeží už střední pásmo, domácí musejí rozehrát znovu.
19:33'
Domácí rozehrávají zeširoka do pásma.
19:21'
Polášek se rozjel do pásma, tísnícího hráče odložil u mantinelu.
18:59'
Další vyhození Brna.
18:34'
Hráči Komety vysokým obloučkem posílají puk až ke Svobodovi.
18:23'
Za podrážení odjíždí za kart hostující Svozil.
17:58'
Šišovský našel místo spoluhráče hůl protihráče a urychleně se vrací, aby zabránil nejhoršímu, Klepiš se tak do šance nedostal.
17:24'
Tomáš Svoboda se dostal do pásma, ale byl sám a s vítkovickou převahou si neporadil.
16:57'
První formace Komety připravila perné chvilky Svobodovi, ale ani teď se skóre nemění.
16:17'
Vejmelka odpálil puk jen po mantinelu, kde ho zachytil Dočekal, ale k samotnému zakončení se nedostal.
16:00'
Hraje se rychle od branky k brance, oba gólmani musejí být ve střehu.
14:56'
Puk je pro změnu pod lapačkou Svobody, který nedal Holíkovi šanci na dorážku.
14:44'
Na opačné straně si další zákrok připisuje hostující gólman.
14:26'
Brabenec se rychle dostal do pásma, nahrál k brance na Svozila, který zakončoval dobře, ale Svoboda si s neposedným pukem dokázal poradit.
13:46'
Vincour se dostal k puku, mohl vyrazit do pásma, ale před modrou jen nahodil kotouč ke Svobodovi.
13:27'
Vítkovičtí se drží před brněnskou brankou, Polášek střílel od modré, ale gólman měl výhled.
13:06'
Rychlé akce na obou stranách, z pohledu Komety puk prosvištěl nad brankou, z následného protiútoku to zkusil Marosz, ale Vejmelka byl pozorný.
12:39'
Trška se s pukem protáhl do pásma, v pádu ještě stačil poslat puk k brance, ale jeho spoluhráči toho nedokázali využít.
12:16'
Roman Polák si vyšlápl do pásma, poslal puk na branku, ale Vejmelka měl dobrý výhled. Následuje komerční přestávka.
11:50'
Kometa rozehrává útočnou akci od své klece.
11:31'
Hosté se zbrkle dostávají do ofsajdu.
11:14'
Vítkovičtí se rychle protáhli do pásma, Schleissovu střelu z prostoru před kruhem chytá Vejmelka do lapačky.
10:39'
Hostující Král drží puk za svou brankou, oba týmy střídají.
10:16'
Vítkovice u Vejmelky, který vyrazil Dočekalovu ránu.
09:37'
09:31'
Puk míří do bezpečí vítkovického útočného pásma.
09:18'
Z úhlu pálil Vincour, ale Svoboda puk lehce vytěsnil.
08:55'
Brňané jsou usazeni v pásmu a rozjeli přesilovkový kolotoč.
08:30'
Puk je znovu za hostující brankou, Kometa také znovu střídá.
07:55'
Vítkovičtí vyhazují kotouč až k Vejmelkovi, oba týmy střídají.
07:37'
První přesilovku si zahrají hosté, Lakatoš je potrestán za napadení.
07:24'
Brňané se nahrnuli do pásma, dobře to myslel Plášek, ale Svoboda měl dobrý výhled.
06:57'
Kotouč končí mimo hrací plochu, hra je vykázána do středního pásma.
06:50'
Hostující gólman zastavil pokus Schleisse, následuje komerční přestávka.
06:14'
Teď je to Vejmelka, který se musí mít na pozoru, ale Krenželok ani Schleiss na něj nevyzráli.
05:40'
Hosté se drží v pásmu, do hráče před sebou pálil Král.
05:14'
Vítkovičtí posílají puk na zakázané uvolnění.
04:55'
Luciani se protáhl až k brance, ale neměl puk zcela pod kontrolou.
04:30'
Zašlápnutý puk v útočném pásmu domácích se nedaří vydolovat.
03:50'
Šišovský se nenechal podstavit od puku a dokonce zakončil, byť byl tísněn, ale Vejmelka byl na místě.
03:35'
Úspěšný zákrok domácího gólmana, bude se vhazovat po jeho pravici.
03:21'
Kometa znovu přichází v útočném pásmu o kotouč.
02:47'
Holík si najel do kruhu, ale jeho pokus nemohl Svobodu vystrašit.
02:18'
Hosté mají puk pod kontrolou, ale jen ho nahazují do pásma, kde bude jako první Marosz.
01:53'
Vítkovice kombinovaly do pásma, Mikyskova střela končí sražena na plexiskle.
01:29'
Hosté na skok v pásmu, ale znovu se hraje ve středním pásmu.
01:05'
Další dobrý pokus pro domácí, ale ani Lakatošovu střelu hostující gólman za svá záda nepustil.
00:48'
Vítkovičtí v pásmu, Hruška se dostal až k brance, ale zakončil do Vejmelky.
00:34'
Bude se vhazovat před obrannou modrou Komety.
00:25'
Vítkovičtí musejí znovu zaútočit od své branky.
00:03'
Puk je v obranném pásmu domácích, ale ti ho mají pod kontrolou.
00:01'

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý, Koch – L. Krenželok (A), Marosz, Schleiss – V. Polák, Hruška (A), Lakatoš – Dočekal, Dej, Šišovský – Werbik, J. Mikyska, Bernovský.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – F. Král, Freibergs, J. Zbořil, Pyrochta (A), Gulaši, Svozil, Hájek – Zaťovič (C), P. Holík, Klepiš – Vincour, Rákos, Schneider – Plášek ml., Brabenec, L. Horký – T. Svoboda, Gajarský, Luciani.

Rozhodčí: Hradil, Veselý – Rampír, Špringl.
Vítkovice hrály v pátečním utkání se Spartou, která potvrzovala své kvality a po dvou třetinách, i přes veškerou snahu domácích, vedla už 3:0. Vítkovičtí ale nesložili zbraně a ve třetí části otočili čtyřmi rychlými góly stav zápasu. Hosté ale srovnali a zápas dospěl do prodloužení. V něm si více šancí vytvořili hosté, ale vítkovičtí využili chybky, Marosz se rozjel sám na branku a zajistil vítkovickým výhru (5:4) a prémiový bod k tomu. Kometa hrála v pátek také na domácím ledě, soupeřem jí byla Mladá Boleslav. Kometa ještě po druhé třetině vedla o tři branky, ale mladoboleslavští ve třetí třetině snížili na rozdíl gólu, Brňané ale těsný náskok udrželi a připsali si tak první tříbodovou výhru v sezóně.
Kometa do svého kádru získala v posledních dnech zkušené posily, jednak kanadského útočníka Anthonyho Lucianiho, který hájil barvy Znojma v EBEL lize, ale také obránce Libora Hájka, který oblékal dres New Yorku Rangers. K týmu se již také připojil "starý známý" útočník Peter Mueller.
Nejproduktivnějším hráčem Brna je se šesti body Jakub Klepiš (1+5), nejlepším střelcem je ale se čtyřmi přesnými zásahy útočník Peter Schneider (4+1), který má také na svém kontě patnáct střeleckých pokusů. Nejlepším bekem týmu je se třemi body Jakub Zbořil (0+3), který tráví na ledě průměrně nejvíce času – 22:09. Statistice Radegast indexu vévodí obránce Michal Gulaši s třiadvaceti body. Z dvojice gólmanů má lepší statistiky Lukáš Klimeš s průměrem 2,28 a úspěšností 92,71 %.
Lídrem kanadského bodování Vítkovic je se sedmi body útočník Dominik Lakatoš (5+2), nejlepšími nahrávači jsou se čtyřmi přihrávkami útočníci Rostislav Marosz (2+4) a Jan Schleiss (1+4), který je také nejaktivněji střílejícím hráčem týmu (20 střel). Nejproduktivnějším obráncem je se třemi body Adam Polášek (3+0). Nejvytíženějším hráčem na ledě je s průměrným časem 24:34 obránce Jan Štencel. Nejvíce bodů – 28 – ve statistice Radegast indexu má kapitán Roman Polák. Více odchytaných zápasů má na svém kontě gólman Miroslav Svoboda s průměrem 3,41 a úspěšností 88,52 %.
Vítkovickým patří po šesti odehraných zápasech 8. místo, bilance 1-2-1-2 a vyrovnané skóre 18:18 jim vyneslo 8 bodů. Stejný počet odehraných utkání má také Kometa, té s bilancí 1-1-1-3, pasivním skóre 16:22 a 6 body patří 10. místo.
V osmnáctém kole Tipsport extraligy se představí na svém ledě Vítkovice, které se budou snažit vydolovat všechny tři body proti brněnské Kometě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.