Domácí v dnešním důležitém zápase vítězí vysoko 5:1, když o své výhře rozhodli čtyřmi brankami v poslední třetině. Hosté zůstávají i nadále na třetím místě, domácí se přibližují na dva body elitní osmičce, Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji pěkný den!
58:29
V potyčce následně Robisas (DAL) a Alberts (VAN), oba inkasují 10minutové tresty.
58:18
Dallas právě vstřelil branku!
Domácí rozjeli akci od Lehtonena, po pravé straně projel kluziště až do útočného pásma Robidas, zadovkou našel mezi kruhy volného ERIKA COLEA a ten přidává pátý zásah domácích do hostující sítě! Asistence: Stephane Robidas, Loui Eriksson.
57:49
Podobně si počíná i na druhé straně hřiště obránce Hamhuis a ani tady nemusí gólman zasahovat.
57:39
Fiddler se vrátil z trestné lavice a hned se zapojuje do kombinace domácích, jeho rána ale letí mimo branku.
57:27
57:01
Hrát se bude chvíli ve čtyřech, neboť je vyloučen Ryan Kesler (VAN) za hákování.
56:10
Chybu v rozehrávce Schneidera teď málem potrestali domácí hráči, brankář kosatek ale na poslední chvíli vleže zachránil a puk odehrál pryč.
55:59
Od modré čáry tvrdě pálí Ballard, Lehtonen vyráží betony.
55:27
Přesilová hra pro hosty, vyloučen Vernon Fiddler (DAL) za hákování.
55:06
Kassian se po pravé straně dostal za obránce a střelou švihem trefuje levou tyč!
54:39
Puk pod Schneiderem po další snaze domácích dostat kotouč do branky.
54:06
Hosté se ubránili, ale moc času na obrat ve vývoji utkání už jim nezbývá.
53:50
Z levého kruhu posílal puk před branku Garbutt, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, jenž by mohl tečovat puk do sítě.
53:14
Hosté vyhazují až k domácímu brankáři.
52:46
Na druhé straně se ve vlastním oslabení dostal k pokusu Edler, Lehtonen v pohodě vyráží.
52:30
Goligoski dostává hodně prostoru při přesilových hrách Dallasu a z prostoru od modré důkladně ostřeluje Schneidera, ten teď opět musel zasáhnout po jeho střele.
52:06
Další vyloučení v krátké době, Alex Burrows (VAN) a dvě minuty za hrubost.
52:00
Domácí ale i v plném počtu drží hosty v obranné třetině, ti dnes ani trochu nepřipomínají tým ze špice tabulky.
51:04
50:45
Další pokus z hole Goligoského letěl směrem k brance hostů, tentokrát ale netrefil klec, jenž hájí Schneider.
50:29
Hosté se osvobozují, obecně se domácím zatím přesilová hra příliš nedaří.
50:07
Od modré to zkouší Goligoski, jeho nepříliš prudkou střelu chytá Schneider do své výstroje.
49:04
Vyloučen Henrik Sedin (VAN) za hákování, přesilová hra pro domácí.
48:47
Z pravého kruhu střílí přes skrumáž hráčů Daniel Sedin, Lehtonen vyráží přesto, že měl zakrytý výhled.
47:47
Na druhé straně to zkouší od modré Hamhuis, Lehtonen ale neměl moc práce s jeho pokusem.
47:26
A další šance domácích, Larsen ostře pálí, Schneider tentokrát dobře vyráží.
47:03
Od modré čáry vypálil Brenden Dillon, jeho pokus tečovaný Benem ještě stačil Schneider vyrazit, bohužel pro něj a celé mužstvo Vancouveru jen do míst, kde stál zcela neobsazený RAY WHITNEY, který posílá puk nad pravým Schneiderovým betonem do branky! Asistence: Jamie Benn, Brenden Dillon.
46:30
Albertsovu střelu zvládli domácí zablokovat.
45:50
Po delší době i hosté před Lehtonenem, ten ale sbírá puk ze země a následně rozehrává zpět do hry svojí holí.
44:09
Chybu hostí v rozehrávce vystihl na modré JAMIE BENN a střelou nad pravý beton zvyšuje náskok domácích! Bez asistence.
42:32
Nystrom střílí na druhé straně, Schneider dobře vyráží jeho projektil mimo tři tyče své branky.
41:58
Chvíli po buly se do akce dostávají hosté, ta je však zakončena střelou Daniel Sedina, jenž nemíří do branky.
41:36
Larsen po skončené akci Vancouveru rozehrál z rohu obranného pásma na střed hřiště na Smithe, ten posunul kotouč na modrou, kde ho přebral CODY EAKIN, proháčkoval se přes obranu hostů a sám před Schneiderem nezaváhal! Asistence: Reilly Smith, Philip Larsen.
41:06
Lehtonen drží puk v lapačce po střele jednoho z hráčů v bílém.
40:47
40:01
Ve druhé třetině už jsme se branek dočkali, skóre otevřel v 27. minutě bývalý útočník Stars nyní již ve službách Vancouveru Derek Roy, domácí odpověděli o šest minut později zásluhou branky Fiddlera. Domácí pak ještě mohli otočit stav zápasu, ale Eakin trefil pouze tyč hostující svatyně. Třetí třetina začne přibližně v 04:40.
40:00
40:00
V závěru třetiny ještě vyloučeni za vzájemnou potyčku Dan Hamhuis (VAN) a Stephane Robidas (DAL), oba po dvou minutách.
39:54
Velké šance domácích! Eakin se po kombinaci domácích dostal ke střele z mezikruží a trefuje tyč branky hostí! Puk následně ještě vrátili domácí do brankoviště, ten už mířil za brankovou čáru, ale na poslední chvíli ho odpálil pryč Alberts!
38:47
V závěru domácího útoku fauloval Daniel Sedin (VAN), dvě minuty za podražení.
38:47
Nejprve pálí v blízkosti branky Garbutt, následně se puk odráží až na modrou čáru, odkud tvrdě pálí Goligoski, i jeho ránu ale vyráží Schneider.
37:40
Pinizzotto tečuje před brankou pokus jednoho ze svých spoluhráčů, Lehtonen dobře odhadl směr letu kotouče a vyráží.
37:03
Hosté se nakonec osvobozují pouze vyhozením přes všechny čáry, hra se tak stěhuje zpátky před Schneidera.
36:30
Domácí teď dlouho nepustili hosty z pásma a i teď jim napadáním nedovolují rozehrát podle představ.
35:32
Perfektní zásah lapačkou teď předvedl Cory Schneider po Garbuttově ráně!
34:53
Střelu obránce Barkera vyráží dobrý zákrokem Lehtonen.
34:40
Hosté zamkli domácí hokejisty v j jejich pásmu, nejprve pálí mimo Henrik Sedin, následně se podobně vede i Garrisonovi, branku trefuje až obránce Hamhuis, to už ale dobře zasahuje Lehtonen.
33:29
Aktivita je patrná dále i na hráčích Vancouveru, ostrou střelou se teď prezentoval Derek Roy.
32:44
Domácí to zkouší dál, ale Schneider si postupně poradil se střelami Whitneyho i obránce Goligoského.
32:09
Už v plném počtu pokračovala kombinace domácích v útočném pásmu, z levé strany posílal kotouč před branku Eakin, tam se od několika hokejek odráží k VERNONU FIDDLEROVI, který sám stojící u pravé tyči zakončuje do odkryté části branky! Asistence: Eric Nystrom, Cody Eakin.
32:03
31:45
Eakin posílá z levé strany kotouč mimo branku.
30:56
Domácím se zatím nedaří vymyslet nějakou kloudnou akci a tak hosté opět v pohodě vyhazují.
30:09
Hosté hned po buly vyhazují až k domácí brance.
Netfotbal.cz – kompletní nabídka fotbalových potřeb. Kopačky, dresy, vybavení pro rozhodčí a mnoho dalšího.
30:03
Akci Fiddlera ještě předcházel faul, vyloučen Maxim Lapierre (VAN) za nedovolené bránění.
30:03
Vernon Fiddler to zkouší backhandem z pravé strany hřiště, Schneider dobře vyráží.
29:47
Hamhuis nadvakrát střílí z levého kruhu, zatímco první střelu ještě dokázali domácí zablokovat, tu druhou posílá obránce Vancouveru jen těsně vedle levé šibenice.
28:20
Nejprve pálí vedle Kassian, po chvíli i obránce Edler. Hosté po vstřelené brance hodně přidali na aktivitě.
27:56
Ballard se zjevil zcela sám před domácí svatyní, jeho první pokus vyráží Lehtonen lapačkou, druhou ránu už však posílá hostující bek mimo branku!
27:26
V další šanci střelec první branky Roy, tentokrát ale posílá puk mimo domácí branku.
26:38
Vancouver právě vstřelil branku!
DEREK ROY se hnal za Keslerem nahozeným kotoučem do pásma domácích, u puku byl sice dřív domácí bek Goligoski, tomu však Roy puk vypíchl a brilantně provedenou kličkou překonal Lehtonena! Asistence: Ryan Kesler, Jannik Hansen.
25:55
Na druhé straně šance Raymonda, po zásahu Lehtonena se do sebe pouštějí hráči obou týmů...
25:45
Ve dvou proti jednomu obránci jeli domácí hráči, akci zakončil backhandovým blafákem Smith, Schneider ale perfektně vyráží mimo branku!
24:55
Daniel Sedin obkroužil branku a zkoušel poslat puk na branku, tam se k teči dostává Lapierre, kotouč mu ale od hole odskakuje a končí přímo v Lehtonenově lapačce.
24:29
Z pravého kruhu pálí Burrows, jeho střelu vyráží Lehtonen betonem před branku, tam doráží Henrik Sedin, ale i proti jeho pokusu dobře zasahuje domácí gólman.
23:55
Domácí začali dobře druhou část a po icingu se hra stěhuje zpátky před Schneidera.
23:35
Dillon střílí z levé strany, těsně míjí hostující klec.
23:23
Eriksson to zkouší od modré čáry, Schneider opět chytá.
22:34
Z levé strany střílel Wandell, Schneider jeho pokus vyráží do rohu kluziště.
22:00
Puk je ale už na druhé straně kluziště pod dohledem domácích.
21:30
Hosté zkouší založit útok od vlastní branky.
20:31
Z pravého kruhu vystřelil po kombinaci druhé formace hostů Kesler, Lehtonen chytá betony.
20:01
Po první třetině je stav nerozhodný 0:0, hra je vyrovnaná. Další třetinu sledujte již za chvíli!
20:00
19:55
Garbutt těsně před koncem ještě přinutil Schneidera k dalšímu zásahu.
19:00
Ebbett v dobré pozici přestřeluje domácí klec.
18:30
Hosté v závěru třetiny tlačí, ale ani sražená Barkerova střela od modré, tak ani Edlerův pokus za Lehtonenovými zády nekončí.
18:02
Na druhé straně musí chytat Hansenovu střelu Lehtonen, pro jistotu drží kotouč ve své výstroji a přerušuje hru.
17:33
Dlouho se teď hrálo ve středním pásmu a k vidění nebylo mnoho hokejové krásy, střelu si připisuje až domácí Daley, proti které dobře zasahuje Schneider.
12:09
Dillon to zkouší zápěstím, jeho technická střela ale nemohla překvapit Schneidera.
11:31
Dallas oplácí stejnou mincí, postupně stříleli na Schneidera Dillon a dvakrát Garbutt, ale ani jednu z jejich střel však hostující brankář za svá záda nepustil.
10:41
Hosté jsou teď při chuti, v šanci i čtvrtá formace kosatek, na jejímž konci byla střela Pinizzotta.
10:11
Útok hostí ještě pokračuje střelou obránce Hamhuise, Lehtonen opět chytá.
10:00
Daniel Sedin se obročil kolem branky a pokoušel se překvapit domácího brankáře, ten jeho snahu zneškodňuje a puk vyráží.
08:09
V pohotovosti zůstává i Schneider, když chytá střelu domácího Frasera.
07:07
Daley už je zpátky na ledě, chvíli poté střílí od modré Alberts, Lehtonen dobře chytá.
07:02
06:00
Souběžné vyloučení, Daniel Sedin (VAN) za sekání, Vernon Fiddler (DAL) taktéž.
05:51
Střelu zápěstím v podání Daniela Sedina chytá Lehtonen.
05:02
Trevor Daley (DAL) vyloučen za hákování, první přesilovka utkání pro hosty.
04:59
Hosté teď na chvíli zamkli svého soupeře ve vlastním pásmu, nejprve pálil švihem Raymond, jeho pokus domácí gólman vyráží, další střelu Roye už Lehtonen drží.
02:28
Akce však běží dál a opět teč před brankou, tentokrát ji má na svědomí Roussel, Schneider opět dobře zasahuje.
02:20
Ostrou střelu příklepem vyslal na branku hostí Smith, Schneider si dokázal s jeho šancí poradit.
01:47
Na druhé straně je úspěšný i Schneider, který chytá Garbuttův pokus.
01:16
První zásah si připisuje Lehtonen, když vyráží střelu hostů, kterou ještě tečuje Burrows.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Goligoski, Larsen, Dillon, Daley, Rome – Eriksson, Benn, Whitney – Garbutt, Eakin, Smith – Cole, Fiddler, Nystrom – Roussel, Wandell, Fraser.

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) – Barker, Edler, Garrison, Hamhuis, Alberts, Ballard – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Hansen, Kesler, Roy – Kassian, Ebbett, Raymond – Pinizzotto, Lapierre, Weise.

Rozhodčí: Pochmara, Sutherland – Driscoll, Nowak.
Dallas narozdíl od hostů musí o PlayOff ještě tvrdě bojovat, i když to už ani nikdo moc nečekal poté, co tým propustil většinu svých hvězd včetně kapitána Morrowa či českého veterána Jágra. Šance se ale chopili mladší hráči a výsledkem bylo opětovné přiblížení se elitní osmičce, v tuto chvíli sice ztrácí domácí čtyři body, ale oproti osmému Columbusu mají dvě utkání k dobru. Tým se po exodusu hráčů tak dále spoléhá již především na brankáře Kari Lehtonena.
Vancouver se i letos od začátku sezóny drží s přehledem na pozicích zajišťujících Play Off, průběžně drží vedení v severozápadní divizi a celkově i třetí pozici na Západě, hned za Chicagem a Anaheimem. Tahouny týmu jsou stejně jako v předchozích letech bratři Sedinové či po zranění navrátivšíse kanonýr Kesler, v brankovišti už úřaduje mladý Cory Schneider.
Příjemný pozdní večer, vítejte u sledování online přenosu z utkání Západní konference mezi týmy Dallas Stars a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.