Mytišči - Riga | ONLINE | 21.9.2012 17:30 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro dnešní podvečer vše, já se s Vámi loučím a u dalších přenosů a to nejen z KHL, se těším nashledanou.
Střely na branku:
Atlant Mytišči 4, celkem 20
Dinamo Riga 13, celkem 41
Skončilo utkání mezi Atlantem Mytišči a Dinamem Riga a body zůstávají u domácího celku. Riga sice mohla vyrovnat, příležitostí měla několik, ale jak už to tak bývá, gól přišel na druhé straně, to když se dnes podruhé prosadil Andersson. V závěrečné power play dal výsledku definitivu Lemťjugov. Hosté předvedli sympatický výkon, zaznamenali o 21 více střel, ale na body to nestačilo.
60:00
Konec zápasu.
59:21
Mytišči právě vstřelilo branku!
Hra bez brankáře hostům nevyšla, Žerděv posunul na NIKOLAJE LEMŤJUGOVA, který na červené čáře zamířil a trefil prázdnou klec. Asistence: Nikolaj Žerděv, Ivan Višněvskij.
58:54
Indrašis (RIG) pálil od modré, ale vedle.
58:21
Hosté hrají bez brankáře!
57:35
Daugavinš se nebojácně probil po pravé straně až před Chudobina, ten jen vyrazil, ale Giroux byl těsně bráněn, takže se k dorážce nedostal!
56:07
Utkání sleduje 6 150 diváků.
55:20
Žerděv se snažil prosmýknout hned mezi trojicí soupeřů, ale tohle nemělo mnoho šancí na úspěch a taky, že ne. Puk mu utekl až k Tellqvistovi, který jej rozehrál na hokejky svých spoluhráčů.
54:15
Pěkná kombinace Atlantu na jeden dotek, ale Michnov byl při zpracovávání rychlejší než puk a je z toho ofsajd. Pro oko diváka to ale byla povedená akce.
52:51
Velká příležitost Atlantu. Žerděv dobruslil puk v útočném pásmu, vyzval Kolcova, který si sjel před branku ke skórování, tomu ale puk nesedl a trefil jej hranou hokejky!
51:50
Schremp (RIG) byl blízko snížení, ale jeho pokus Chudobina pouze vystrašil, ale nepřekonal.
50:15
A pro Rigu mohlo být ještě hůře, neboť Atlant jel ve dvou na jednoho, Žerděv vzal vše na sebe, ale mířil příliš vysoko.
49:45
Mytišči právě vstřelilo branku!
A najednou udeřilo na druhé straně. Niskala najel do pásma, nahrál JONASI ANDERSSONOVI, který takovou žabičkou překvapil Tellqvista, který toho ale moc neviděl přes Cibulskise. Asistence: Janne Niskala, Michail Gluchov.
48:28
Johnson (RIG) se po rychlé akci hostů dostal do střelecké pozice mezi kruhy, ale prováhal tuto skvělou šanci na vyrovnání a pouze slabě vystřelil.
47:40
Giroux opět střílel, Chudobin vyrazil pouze k Cibulskisovi, který hledal Daugavinše, ten ale promáchnul. Dopředu jdou domácí.
46:50
Hosté teď útočí individuálními ataky, Meija střílel z kruhu, ale puk mu v posledním okamžiku poskočil a střela tak ztratila na razanci.
45:21
Riga mohla vyrovnat. Giroux dostal puk do jízdy, najel si na střed, obalamutil Višněvského a snažil se trefit prostor u tyčky. Jenže minul a následnou dorážku Indrašise Chudobin zlikvidoval!
44:21
Riga tlačí a domácí publikum začíná pískat. Hráči Atlantu nebyli schopni vyhodit puk, ani žabičkou, na modré puk zachytil Cibulskis a obloučkem nahodil na Chudobina. Ten vyrazil.
42:59
Žerděv si najížděl po pravé straně do pásma, ale byl tvrdě atakován Karsumsem a upadl na led. Rozhodčí zůstali naprosto v klidu, podle nich bylo vše v pořádku.
42:15
Riga je v úvodu tŕetí třetiny aktivnější. Cibulskis si celkem nenápadně najel do pásma, udělal úkrok na střed a přes obránce vystřelil. Chudobin vyrazil do rohu.
40:25
Od modré čáry nahazoval K. Redlihs, pŕed Chudobinem přejeli dva hráči a gólman Atlantu musel vynaložit všechny síly, aby si puk našel.
40:01
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:11.
Střely na branku:
Atlant Mytišči 7, celkem 16
Dinamo Riga 11, celkem 27
Po první třetině to vypadalo na jasnou záležitost Atlantu Mytišči, ale stačily necelé dvě minuty a máme drama. Riga vstoupila do druhé třetiny o poznání lépe, ale dlouho tápala v zakončení. Nakonec Rize pomohly chyby domácích hokejistů, po které padla branka Karsumse a o chvíli později i Girouxe. Třetí třetina tak slibuje napínavou podívanou.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:23
A další rychlá akce Rigy, tentokrát to na sebe vzal Džerinš, ale spíše měl přihrávat, takhle mu bránící hráči vložili do střely hůl a puk skončil vysoko v ochranné síti.
39:05
Riga jde do brejku tří na dva, Meija byl v dobré pozici, ale minul!
37:45
Riga právě vstřelila branku!
A už je to jen o gól! Niživijs obral za brankou Chudobina domácího obránce, předložil puk na zcela volného ALEXANDRA GIROUXE, který gólmana vymíchal a zasunul! Asistence: Alexandrs Niživijs
37:20
A Riga je při chuti, co dokáže jedna branka!
36:31
Riga právě vstřelila branku!
Tak přece se Riga dočkala! Po chybné rozehrávce Atlantu zůstali před Chudobinem hned dva hostující hráči a po Johnsonově přiťuknutí střílel MARTINS KARSUMS do prázdné branky. Asistence: Jamie Johnson, Miks Indrašis.
35:38
Giroux (RIG) střílel zblízka a Chudobin vyrazil. Hostům se stále nedaří zrušit mulu na svém střeleckém účtu.
34:19
Džerinš si hledal v útočném pásmu tu nejlepší střeleckou pozici, ale o vteřinku ji prováhal a to stačilo domácím plejerům k tomu, aby se k němu stáhli a ránu mu srazili.
32:49
Carle (RIG) prokličkoval sám středním pásmem, najel do útočného, ale jeho střelecký pokus zblokovali domácí obránci do ochranné síté.
32:04
Domácí v plném počtu.
31:51
Riga zakládala další přesun do útočného pásma, ale hráči se špatné domluvili a je z toho ofsajd.
30:24
A opět, teď dokonce až k Tellqvistovi.
31:03
Domácí vyhodili do středního pásma.
30:29
Karsums střílel od modré, ale Chudobin viděl velice dobře a mohl tak vyrazit puk do rohu.
30:04
Přesilovku si zahrají i hosté. Dvě minuty za sekání dostává Janne Niskala
29:10
Hosté v plném počtu.
28:31
Od levého mantinelu střílel Petrov, ale puk prosvištěl nad břevnem branky Rigy.
27:50
Žerděv přemýšlel, komu nahraje a jak se svými spoluhráči překonají obranu Rigy, ale jeho úmysl byl přečten a puk je u Chudobina.
27:10
Alexandre Giroux je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem a je tu další přesilovka Atlantu.
27:02
Alexander Rybakov (MYT) se natahoval po prudké přihrávce a už by si najížděl do slibné příležitosti, ale nedosáhl a je z toho zakázané uvolnění.
26:18
Karsums (RIG) převzal puk od Galvinše, už to vypadalo, že celá akce skončí gólem, ale Chudobin byl opět proti a vyrazil puk do ochranné sítě.
24:48
Niživijs (RIG) chtěl ukázat, že na ledě je i tým z Rigy, ale jeho tvrdá rána šla vedle branky Atlantu. Chudobin vše jistil svou rychlou lapačkou.
24:17
Michnov krásně tečoval Niskalovo nahození a Tellqvist snad ani nevěděl, jak puk vyrazil.
23:19
Žerděv se zase cpal do útoku, unikal po levém křídle, pokusil se o kličku, ale ztratil rovnováhu a upadl. I na ledě se ale snažil posunout puk svým spoluhráčům.
22:37
Ivanans číhal před Chudobinem a tečoval nahození od modré čáry. Domácí gólman ale sklapl své betony včas a skóre je tak stále 3:0.
22:13
Hosté v plném počtu.
21:40
Lemtjugov dostal přesnou přihrávku od Žerděva, ale svým pokusem jen trefil Tellqvista.
21:05
Hosté sice vyhazují, ale téměř minutu byli pod tlakem. První lajna Atlantu jim řádně zatápěla.
20:13
Atlant bude hrát další přesilovku. Vyloučen je Guntis Galvinš za podražení.
20:01
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Střely na branku:
Atlant Mytišči 9
Dinamo Riga 16
Je za námi prvních dvacet minut, které jednoznačně vyzněly pro domácí. Trefili se celkem třikrát a gólmana Tellqvista postupně rozesmutnili Andersson, Niskala a Michnov. Hosté měli dvě velké šance po brejcích, ale Džerinš, ani Indrašis neuspěli. Trenér hostů má určitě svým svěřencům co říci, takže uvidíme, s čím přijde tým Rigy po přestávce.
20:00
První třetina skončila.
19:37
Na druhé straně ale mohl navýšit náskok Ignaťuškin, ale byl moc blízko a Tellqvist mu tak vykryl střelecký úhel!
19:28
Riga jela brejk tři na dva, do zakončení se nakonec dostal Indrašis, ale trefil pouze Chudobina. Škoda, tohle mohla být pro hosty vzpruha.
19:02
Po dlouhé době se puku dotknul i domácí Chudobin, ale nejednalo se o nic vážného.
18:37
I přes tři branky zůstává Tellqvist v brance, ale uvidíme, zda nepřijde změna po přestávce.
16:53
Mytišči právě vstřelilo branku!
A domácí potvrzují svou převahu. ALEXEJ MICHNOV přejel před Tellqvistem právě včas, aby tečoval střelu Jevgenije Nurislamova a puk šel mimo dosah švédského gólmana! Asistence: Jevgenij Nurislamov.
16:47
První útok Atlantu v čele s Žerděvem na ledě řádí, hosté mají co dělat, aby vše ubránili.
15:39
Alexandr Rybakov vyzkoušel Tellqvistovu pozornost, ten obstál a ukryl puk v lapačce.
14:49
Zaznamenali jsme změnu v brance domácích, momentálně chytá Anton Chudobin. Zda je za tím zranění Galimova, či problém ve výstroji, to zatím nevíme. Výkonnostní důvod to určitě nebude.
13:24
Mytišči právě vstřelilo branku!
Domácí se usadili v pásmu a po několika střeleckých pokusech zakombinovali, Žerděv přes celou šíři kluziště našel JANNE NISKALU a ten střelou z první zvyšuje na 2:0. Využitá přesilovka. Asistence: Nikolaj Žerděv
12:21
Na dvě minuty za hrubost je vyloučen hostující Raitis Ivanans.
11:18
Andris Džerinš (RIG) se dostal do sóla, zkusil kličku a zasunout puk Galimovovi mezi betony, ten byl ale rychlejší a mezírku utěsnil!
10:43
Johnson (RIG) si to namířil do útoku zprava, tvrdě vystřelil a Galimov tuhle bombu reflexivně vytěsnil!
08:58
Žerděv využil zaváhání Bičevskise, ale jeho střela skončila na gólmanovi.
08:27
Hosté se na chvíli usadili v pásmu Atlantu, ale bez střeleckého vyjádření, hraje se pouze okolo Galimova.
07:52
Cibulskisova (RIG) rána je sražena do ochranné sítě, vhazuje se po pravici gólmana Galimova.
07:43
Snaha domácích o rychlé přenesení hry do útočného pásma se nevydařila a je z toho zakázané uvolnění.
06:58
Od modré pálil K. Redlihs, ale trefil pouze připravený beton gólmana Galimova.
06:31
Žerděv skvěle zakombinoval s Lemtjugovem a druhý jmenovaný krásně tečoval Žerděvovo nahození. Tellqvist s problémy chytil.
05:35
Sotnieks nahazoval na Galimova (MYT), ale pro gólmana Atlantu to nebyl problém chytit.
04:04
Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale jejich nájezd do pásma zastavuje ofsajd.
03:13
A domácí gól nabudil, opět jsou před Tellqvistem a ten se má co ohánět.
01:40
Mytišči právě vstřelilo branku!
Tak to je rychlý vstup do utkání! JONAS ANDERSSON to vzal na sebe, našel si volný prostor pro střelu a bombou z kruhu na lapačku gólmana Tellqvista otevírá skóre utkání! Bez asistence.
01:14
Giroux (RIG) se snažil něco vymyslet za brankou Atlantu, ale jeho spoluhráči byli mimo.
00:24
První přerušení, na vině je zakázané uvolnění domácího celku.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Atlant Mytišči: Galimov (Chudobin) - Višněvskij, Petrov, Kosmačjov, Niskala, Nurislamov, Rukavišnikov - Ignaťuškin, Kolcov, Žerděv - Michnov, Engqvist, Lemtjuchov - Lindgren, Gluchov, Andersson - Rybakov, Kablukov, Tochitskyj.

Dinamo Riga: Tellqvist (Jučers) - K. Redlihs, Galvinš, Rekis, Carle, Sotnieks, Cibulskis, Porejs - Karsums, Indrasis, Johnson - Schremp, Džerinš, Meija - Giroux, Niživijs, Daugavinš - Lipsbergs, Ivanans, Bičevskis - Biezais.

Rozhodčí: Anisimov, Buturlin - Majtak, Pronskich.
Domácí Atlant nastupuje v modrých dresech se žlutými prvky, hosté z Rigy oblékli bílé dresy s vínově červenými doplňky.
Máme tu tradiční začátek s nástupem hráčů na led a národními hymnami.
Dnes teda uvidíme utkání dvou "rozjetých" týmů, což slibuje kvalitní a napínavou podívanou. Sledujte proto s námi onlajn přenos, určitě to bude stát za to. Zápas začíná v 17:30.
Ale pozor, i Riga je na vítězné vlně, byť jen dvojzápasové. Jako poslední oběť padl Amur Chabarovsk, byť také po jednobrankovém rozdílu a to 2:1.
Domácí Atlant bude chtít zajisté navázat na vítěznou sérii čtyř utkání. Jako poslední to odnesl Lokomotiv Jaroslavl, když Atlant vyhrál 2:1.
Vítejte u hokejového střetnutí KHL. Dnes se utkají Atlant Mytišči a Dinamo Riga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud