Dnešní utkání je u konce. Neviděli jsme příliš akční hokej, ale spoustu bitev o kotouč. Od půlky zápasu se začlo poměrně hodně vylučovat, ale branky to nepřineslo.
Až ve třetí třetině zvládla obě mužstva vstřelit alespoň jednu branku a v prodloužení překvapivě rozhodli domácí už ve třetí minutě.
Vybojovali tak dnes pro ně důležité vítězství.

Hezký zbytek večera.
62:22
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Tak v prodloužení dokázal o domácím vítězství rozhodnout PJOTR CHOCHRJAKOV. Asistence: Evgenij Blochin.
60:01
Ve třetí třetině jsme viděli na každé straně po jednom góle a tak půjdeme do prodloužení.
60:00
58:51
Oddechový čas pro hosty.
49:52
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hostům se podařilo vyrovnat. Jmenovitě skóroval VADIM BERDNIKOV. Asistence: Mikko Lehtonen. Stav je znovu nerozhodný.
41:46
Jen pár vteřin před návratem vyloučeného Kazakovceva domácí proměňují svou přesilovku! O branku se postaral OSKAR OSALA. Asistovali mu: Petr Koukal a Jan Kolář.
40:01
Třetí třetina začne přibližně ve 20:37.
Ani ve druhém dějství jsme neviděli branku a nebylo vůbec málo vyloučení, dokonce jedna minutová přesilovka 5 na 3, kterou ovšem hosté využít nedokázali. Tak snad se dočkáme ve třetí třetině.
40:00
39:51
Za sekání si odsedí dvouminutový trest ve třetí třetině Nikolaj Kazakovcev z Čerepovce.
36:04
34:04
Další vyloučení na straně domácích, tentokráte si menší trest za držení hole odsedí Igor Bortnikov.
32:36
Ani další početní přesila nám dnes nepomohla změnit bezbrankové skóre.
30:36
A prozměnu vyloučení na straně hostů. 2 minuty za držení hole dostává Petr Čáslava.
29:17
Tak hosté nedokázali využít ani dvojnásobnou početní převahu a už se hraje 5 na 5.
28:13
Nižněkamsk ve čtyřech.
27:17
A je tady další vyloučení domácích. Jegor Milovzorov si oůjde odsedět menší trest za sekání a hosté budou hrát necelou minutu v pěti proti třem.
26:13
Martin Cibák z domácího týmu dostává 2 minuty za hákování.
23:58
21:58
Denis Kazjonov dostává 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro domácí.
21:10
Obě mužstva v plném počtu.
20:01
Máme za sebou první dějství, které nepřineslo moc zajímavých akcí. Hraje se poměrně slušně a rychle. Převážnou část utkání zabírají souboje o puk a tak budou obě možstva nastupovat do druhé třetiny za stavu 0:0.
Druhá třetina začne přibližně v 17:47.
20:00
19:10
Dvojité vyloučení. Na domácí straně odchází na trestnou lavici na 2 minuty Alexandr Selujanov za hrubost a za hosty je potrestán menším trestem Gimbatov.
04:28
02:28
Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Vasilij Košečkin z Čerepovce dostává 2 minuty za zdržování hry.
00:02
V brankách začínají na domácí straně Maxim Sokolov a za Čerepovec nastupuje Vasilij Košečkin.
00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) - Plechanov, Berezin, Selujanov, Bělov, Rybnickij, Blochin, Mamašev - Cibák, Pestuško, Milovzorov - Osala, Koukal, Kolář - Subbotin, Polygalov, Komaristy - Chochrjakov, Alševsky J., Alševsky S.

Severstal Čerepovec: Košečkin (Trjaničev) - Kiselevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Čáslava, Svijazov - Lehtonen, Stoljarov, Šipačjov - Berdnikov, Bergfors, Zemčenko - Kazakovcev, Koryšin, Kazionov - Gimbatov, Mons, Bučněvič, Jemelejev

Rozhodčí: Bulanov, Soin - Zacharenkov, Chubykin.
Dobré odpoledne,

dnes budeme společně sledovat utkání Kontinentální hokejové ligy, mezi ruskými celky Nižněkamsk a Čerepovec.

Domácí nastoupili do letošní sezóny lépe. Na své půdě přemohli Dynamo Minsk 3:0 a připsali si první důležité body. Ve svém druhém letošním klání už ovšem podlehli Čechovu po samostatných nájezdech 4:5.

Čerepovec má přesně poloviční úspěšnost poté, co v prvním utkání letošní sezóny porazil Ufu 3:1 a v následujícím střetnutí prohrál na ledě Kazaně 2:5.

Vzájemná utkání těchto dvou celků jsou za svou bohatou historii poměrně vyrovnaná, ale v poslední sezóně to byl Nižněkamsk, kdo měl navrh a vyhrál oba zápasy 4:2 a v Čerepovci 3:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.