Hostujícímu celku už mnoho času na vyrovnání nezbývá.
Výtečně nyní domácí brankář sebral jasný gól jednomu z hráčů Toronta.
Dougie Hamilton zblokoval střelu Komarova.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v základní hrací době.
57:37
Hostující Arcebello dobře tečoval ránu od modré čáry, ale domácí brankář dokázal zasáhnout.
56:55
Nejprve Corrado střelou zápěstím neuspěl, poté se do protiútoku dostal T.J. Brodie, ale ani on se neprosadil.
56:29
Kadri sestřelil Girodana ve středním pásmu.
55:59
Oba týmy střídají, hraje se ve středním pásmu. Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, která by darovala soupeři velkou šanci.
55:00
Třetí třetina se dostává do své finální části. Domácí hráči drží jednobrankový náskok. Josh Leivo střelou zápěstím vyrovnat nedokázal.
54:23
Hostující Arcebello vyhrál buly nad Backlundem, a tak mají Maple Leafs výhodu že se hned mohou dostat do útočného pásma.
52:47
Sam Bennett zablokoval střelu jednoho z hostujících hráčů. Domácí brankář tak zasahovat nemusel.
51:35
Další velmi dobrý obranný zákrok Ladislava Šmída. Nyní nenechal vystřelit Joshe Leivoa.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, v dosavadním průběhu zápasu jsme viděli celkem sedm branek.
49:44
Roman Polák ani Peter Holland své šance nedokázali využít, a tak stále vedou domácí o jednu branku.
48:37
Toronto právě vstřelilo branku!
A narodila se zápletka, protože po pěkné samostatné akci se prosazuje JAKE GARDINER. Rozdíl ve skóre je minimální. Bez asistence.
48:02
Domácí hokejisté v krátkém časovém rozpětí dokázali vyhrát dvě buly, což jim usnadní hru.
47:06
Byron Froese se k přímé střele na branku nedostal, protože mu kotouč na poslední chvíli dokázal odpálit Ladislav Šmíd.
46:26
Po delší době se k náznaku šance dostali domácí, ale o kotouč přišli. Protiútok vedl Nazem Kadri, jehož střela zápěstím byla snadnou prací pro Hillera.
44:58
Oba týmy střídají, sledujeme rychlý hokej, který nabízí poměrně hodně střel.
44:35
Michael Ferland si připsal velmi dobrý obranný zákrok proti ráně Corradoa.
43:06
Hostující celek je v úvodu třetí třetiny aktivnější, nicméně se mu nedaří vytvořit si trvalý tlak v útočném pásmu.
42:31
Peter Holland nevstřelil třetí branku Toronta, protože ho v dobré pozici vychytal domácí gólman.
41:58
Nejprve se hostující Hollan ani Marinčin nedostali k přesné střele, po nich se do kotouče opět Frank Corrado, jehož rána zápěstím přinutila brankáře Jonase Hillera přerušit hru.
40:25
Na druhé straně se do střelecké pozice prodral Josh Jooris, brankář Reimer si s jeho pokusem dokázal poradit.
40:16
Matt Hunwick se dostal k první střele třetí třetinu, v zakončení byl ale nepřesný.
40:01
Vše je připraveno, třetí třetina za malý moment začne.
Po dvou třetinách vedou domácí hokejisté o dvě branky a míří za výhrou. Od té je dělí třetí perioda.
40:00
39:54
Po hodně dlouhé době vidíme střelu na branku, jejím autorem je Jiří Hudler.
39:00
Hlasatel právě ohlásil poslední minuty. Třetina se v poklidu dohrává.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:36
Kris Roussell mohl přispěchat s odpovědí, ale rána zápěstím se mu nepovedla podle představ.
37:17
Javorové listy snižují. Po pohledné kombinace se prosazuje JOSH LEIVO. Krátce před koncem druhé třetiny dochází ke změně skóre. Asistence: Rich Clune, Frank Corrado.
36:26
Brad Boyes se přes dva obránce proháčkoval do střelecké pozice, jeho rána si s přesností opravdu netykala.
35:51
Domácí obrana svému brankáři velmi pomáhá, beci totiž padají do střel, a tím pádem má Hiller výrazně méně práce.
35:03
Dobrá střela Morgana Riellyho, která končí na výstroji domácího maskovaného muže. Buly před jeho brankou.
34:30
V době, kdy se blíží finální část druhého dějství, se do šance dostal hostující Frank Corrado, s jehož střelou si domácí brankář poradil.
34:08
Calgary právě vstřelilo branku!
Flames se dostávají do vedení o tři branky. Osmý gól v letošní sezóně přidává střelou zápěstím DOUGIE HAMILTON. Důležitou práci odvedl přihrávající Markus Granlund. Asistence: Markus Granlund.
33:32
Toronto se nyní rychle dostalo do útočného pásma, jeho akci zakončoval Roman Polák, jehož rána skončila mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
32:24
Hostující Martin Marinčin si připsal obranný zákrok proti střele Deryka Engellanda.
32:24
Flames se dostali do další šance. Jiří Hudler netrefil kotouč podle svých představ, jeho rána byla nepřesná a Reimer zasahovat nemusel.
31:16
Brandon Bollig se ve středním pásmu střetl s Romanem Polákem. Po tvrdém hitu oba hráči pokračují ve hře.
30:37
Pierre-Alexandre Parenteau rychlou střelou zápěstím řádně protáhl domácího brankáře Hillera. Ten si s jeho pokusem dokázal poradit.
30:03
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i utkání. Domácí vedou o dvě branky a jsou momentálně aktivnějším mužstvem.
29:53
Michael Ferland si připravil kotouč na bekhend a rychle vystřelil. James Reimer si dokázal poradit.
29:12
Nyní sledujeme pasáž, v níž jsou domácí hokejisté aktivnější. Další akci Flames zakončoval Brandon Bollig.
28:42
Ladislav Šmíd se prodral do zajímavé střelecké pozice, k ohrožení branky soupeře se nedostal, anžto se do jeho střely položil Roman Polák.
27:48
26:55
Další dobrá akce domácího celku. Na jejím konci stál Josh Jooris, který zvolil zakončení střelou zápěstím. Brankář Toronta si dokázal s jeho pokusem poradit.
26:54
25:51
Kris Russell střelou příklepem trefil střed branky, kde operoval James Reimer.
25:48
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Leivo – 2 min., vysoká hůl).
25:02
V přesilovce se do šance dostal Morgan Rielly, který nebyl v zakončení nejpřesnější.
24:54
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Bollig – 2 min., hrubost).
24:46
S odpovědí se pokoušel přispěchat Brad Boyes, jehož střela byla snadným soustem pro domácího brankáře.
24:06
Ledová sprcha pro hosty. Toronto bylo v úvodu druhé třetiny aktivnější, ale i tak inkasuje gól. Joe Coloborne přihrál Michaelu Ferlandovi, který se střelou zápěstím nemýlil. Calgary vede 3:1. Asistence: Joe Colborne.
22:43
22:35
Až na konci přesilové hry se Maple Leafs dostali do další dobré střelecké pozice. Parenteau zařízení netrefil.
20:49
Rich Clume dokázal před brankou tečovat ránu od modré, ale Jonase Hillera překonat nedokázal.
20:43
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Jooris – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
20:33
Nejprve zápěstím vystřelil Roman Polák, s jeho ránou si brankář Flames dokázal poradit a zvládl i následný pokus Kadriho. Aktivně nyní hraje Toronto.
20:14
Hned z kraje druhé třetiny se do velké šance dostali hosté. Leo Komarov nedokázal střelou zápěstím překonat domácího brankáře. Následuje buly v útočném pásmu Toronta.
20:01
Druhá třetina za malou chvíli začne.
20:00
19:27
Peter Holland střelou zápěstím nedokázal vyrovnat stav zápasu. Nechybělo mu mnoho, rána to byla povedená.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:03
Domácí velmi rychle využívají přesilovou hru a dostávají se na konci první třetiny do vedení. Puk putoval po ose Bennett – Hamilton až k MIKAELU BACKLUNDOVI, který se dokázal přesnou střelou prosadit. Asistence: Dougie Hamilton, Sam Bennett.
17:57
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Parenteau – 2 min., příliš mnoho hráčů).
17:27
Dobrá rána zápěstím, kterou vyslal Piere-Alexandre Perenteau končí v Hillerově výstroji.
16:40
Frank Corrado sestřelil Joela Colbornea.
15:13
Domácí brankář musel být pozorný, protože na něho mířil Nazem Kadri. Druhou branku svého týmu nepřidal, Hiller svůj tým podržel.
15:00
První třetina se blíží do své finální fáze. Stav zápasu je vyrovnaný.
14:34
Roman Polák nešetrně hitoval Brandona Bolliga. Oba hráči by měli být v pořádku.
14:05
Český Michael Frolík se dostal do zajímavé střelecké pozice, mířidla neměl seřízená přesně, což znamená ránu mimo tři tyče.
13:54
13:29
Hunwick dokázal zablokovat ránu střílejícího Granlunda. Povedený defenzivní zákrok.
12:28
Michael Grabner to zkoušel v oslabení, ale domácího brankáře překonat nedokázal.
11:54
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Froese – 2 min., držení protihráče).
11:34
Hostující celek využívá početní výhodu a vyrovnává. Corradovu povedenou střelu dokázal pohotově tečovat PETER HOLLAND. Asistnece: Frack Corrado, Matt Hunwick.
11:28
Brad Boyes střelou zápěstím nedokázal vyrovnat stav zápasu.
10:40
Domácí se dostává při vlastním oslabení do vedení. Po Frolíkově přihrávce se prosazuje MARKUS GRANLUND. Asistence: Michael Frolík T.J. Brodie.
09:59
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Stajan – 2 min., hákování).
09:06
Hunwick si připsal dobrý obranný zákrok proti Russelllovi, jehož ránu zblokoval.
08:13
Po delší době se ke střele dostali Flames. Zkušený Mark Giordano to myslel dobře, zkoušel poslat puk na teč, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal kotouč trefit.
07:08
Hostující Parenteau se prokličkoval do šance, kterou zakončil střelou mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
06:20
Nyní se do zajímavé střelecké pozice dostal Michael Frolík, ale ani on se nestal autorem první branky zápasu.
05:21
Stejný styl zakončení zvolil TJ Brodie, který trefil jen střed branky, kde byl připravený Reimer.
04:36
Javorové listy mají další střelu na branku. Michael Grabner střelou zápěstím neuspěl.
03:39
Jake Gardiner střelou příklepem prostřelil domácího obránce, ale brankáře ne.
02:47
Na druhé straně se do zajímavé pozice dostal Matt Stajan, jehož bekhendový pokus přesný nebyl.
02:43
Engelland a Bollig dokázali zblokovat dvě střely soupeře. Domácí brankář tak zasahovat nemusel.
01:21
Do střelecké pozice se dostali i domácí hráči, jmenovitě zakončoval Jiří Hudler střelou zápěstím. Brankář James Reimer si dokázal poradit.
00:55
Hostující Mark Arcobello vyhrál vhazování nad Joshem Joorisem. Puk tak mají pod kontrolou hráči Toronta.
00:20
První střela na branku v tomto zápase. Jejím autorem je hostující Nazem Kadri. Domácí brankář Jonas Hiller si ze zakončením zápěstím dokázal poradit.
00:01
Zápas začne o něco později než je stanovený oficiální začátek.

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Brodie, Giordano, Hamilton, Russell, Engelland, Šmíd – Hudler, Monahan, Gaudreau – Frolík, Bäcklund, Bennett – Jones, Jooris, Ferland – Bouma, Stajan, Bollig

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Rielly, Hunwick, Polák, Gardiner, Carrado, Marinčin – Komarov, Kadri, Grabner – Leivo, Spalig, Winnig – Parenteau, Arcobello, Holland – Boyes, Froese, Clune.
Domácí útočník Lance Bouma opustil pondělní trénink po dvaceti pěti minutách a jeho start v dnešním zápase není jistý. "Čeká nás těžký zápas s Torontem, uděláme vše pro zisk bodů," zní odhodlaně z kabiny Flames. V brance nastoupí Jonas Hiller.
Zkušení útočníci Toronta Tyler Bozak, Joffrey Lupul a Shawn Matthias do tohoto zápasu nenastoupí. Bozak se necítí dobře, Lupula trápí zranění ve střední části těla a Matthias se poranil při nešikovném pohybu.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.