64:26
64:00
Poslední minuta prodloužení.
63:35
Radim Vrbata nevěřícně kroutí hlavou, jak je možné že tuto šanci on ani jeho kolegové nedokázali využít.
62:45
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
62:26
Oddechový čas pro hosty.
62:26
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Karlsson – 2 min., nedovolené bránění).
62:05
Vancouver je v nastaveném čase aktivnější.
62:00
Poslední tři minuty prodloužení.
60:50
Hra přerušena pro hru vysokou holí.
60:17
Hansen se rozhodl pro samostatnou akci, kterou zakončil dobrou střelou, ale byl příliš přesný, trefil tyč.
60:01
60:00
59:25
Poslední půlminuta.
59:00
Mnoho času v základní hrací době už nezbývá.
58:45
Vancouver se snaží rozhodnout, ale nemůže překonat brankáře Blue Jackets.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:23
Vrbata ani Horvat své šance nedokázali využít, buly před brankou Columbusu.
57:01
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:10
Columbus je nyní aktivnější, snaží se rozhodnout ještě před koncem základní hrací doby. Proti je pochopitelně Miller.
55:42
Miller si ale nyní dokázal až na poslední chvíli poradit s ránou od modré čáry.
55:22
Konec třetí třetiny se blíží a podle předváděné hry se zdá, že se bude prodlužovat.
55:17
Komerční přestávka.
54:27
Columbus je nyní před brankou Vancouveru, ale obránci nedávají útočníkům Blue Jackets mnoho prostoru.
53:55
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, sudí nechávají hře poněkud volnější průběh.
53:00
Blíží se finální část třetí třetiny.
52:20
Nyní mají více ze hry domácí, kteří se snaží rozhodnout co nejrychleji.
51:36
Sourozenci Sedinové se dostali do přečíslení dva na jednoho, zakončení se jim nepovedlo podle představ. Nepodařilo se trefit vzduchem letící přihrávku.
50:57
50:37
Vancouver se okamžitě snaží získat vedení zpět na svou stranu. Hostující obránci to nemají snadné.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, stav zápasu je nyní vyrovnaný.
49:06
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté přesilovou hru dokázali využít, a tak vyrovnávají skóre. SCOTT HARTNELL přetrhl střeleckou nemohoucnost Colombusu. Asistnece: Ryan Murray.
48:35
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (McCann – 2 min., hákování).
48:06
Hosté v plném počtu. Vancouver v posledních vteřinkách trefil brankovou konstrukci.
47:20
Korpisalo velmi dobře vyrazil střelu Horvata.
47:00
Hostující celek posílá puk přes všechny čáry a střídá.
46:30
Henrik Sedin dostal puk do dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.
46:06
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Bourque – 2 min., vysoká hůl).
45:30
Domácí kontrolují kotouč ve středním pásmu, dávají si pozor na defenzivní činnost, aby neudělali chybu.
45:00
Hraje se poměrně rychle, zbytečně se nepřerušuje. Hra mnoho šancí nenabízí.
44:02
Brankář Miller rozehrál kotouč, ale následně musel zasahovat. Buly v útočném pásmu Blue Jackets.
43:00
První tři minuty třetí třetiny jsou pryč. Optickou převahu mají domácí, kteří se snaží vstřelit další branku. Columbus ale soupeři nedá ani metr ledu bez řádného boje.
41:52
Vey bojuje v obranném pásmu o puk, dokázal jej vybojovat a založit tak útočnou akci.
41:27
Karlssonovu střelu vyrazil ramenem brankář Miller nad sebe, a pak kotouč spadl za branku.
40:30
Korpisalo kryje střelu jednoho z hráčů Vancouveru od modré čáry.
40:01
40:00
39:50
Už se nic nestane.
39:10
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
39:01
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:10
Třetina se v poklidu dohrává.
37:01
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:30
Hosté se dostali do postavení mimo hru, následuje komerční přestávka.
35:50
Canucks se dostali na dlouhou dobu do útočného pásma. Jejich střely jsou ale velmi nepřesné, a tak brankář Columbusu zasahovat nemusí.
34:35
Hraje se zejména ve středním pásmu, k ojedinělému útočnému výpadu se odhodlali hosté a Ryan Miller v domácí brance byl pozorný.
33:27
Vrbata se snažil vymyslet nějaké konstruktivní zakončení své akce. Byl ale tísněn hostujícímu obránci, a tak neměl čas pro povedenější a přesnější střelu.
32:40
Prostřední perioda se blíží do své finální části. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Sledujeme vyrovnaný zápas.
31:35
Domácí Vey se dostal do postavení mimo hru, následuje komerční přestávka.
31:17
Miller si připsal zákrok proti dalekonosné střele Saada.
30:45
Blue Jackets se dostali do útočného pásma, ale před brankou Millera nedokázali nic vymyslet.
30:01
Druhá třetina i zápas se dostává do své druhé poloviny a domácí hokejisté stále drží jednobrankový náskok, který zajistil v desáté minutě Vey.
28:56
Hra je přerušena, píská se přihrávku rukou.
27:32
Korpisalo a jeho spoluhráči mají plné ruce s bráněním domácích, kteří jsou v této části zápasu jasně aktivnější. Hostům pomáhá také to, že domácí mají mnoho nepřesností ve své hře.
26:22
Následuje komerční přestávka.
26:16
Ani tentokrát hosté úspěšní nebyli. Nutno poznamenat, že Vancouver ve čtyřech hrál velmi dobře a nepustil soupeře do nějakých velkých šancí.
25:02
Prvních pět minut z třetiny je pryč, aktivnější je Columbus díky dvěma přesilovým hrám.
24:16
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Beartschi – 2 min., držení protihráče).
24:15
Johnson přečíslení dva na jednoho vyřešil dobře, ale brankář Blue Jackets si připsal ještě lepší zákrok.
23:44
22:52
Domácí získali puk v neutrálním pásmu kotouč, a tak dokázali získat několik vteřin s pukem na holi daleko od své branky.
22:25
Hosté se nemohou stabilně znovu dostat do předbrankového prostoru.
22:06
Columbus chybou při rozehrávce přichází o útočné pásmo.
21:44
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Etem – 2 min., příliš mnoho hráčů).
20:10
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Columbusu.
20:01
20:00
19:40
Buly před brankou Vancouveru, hosté si vytvořili několik drobných šancí.
19:01
Probíhá poslední minuta hry.
18:25
Oba týmy střídají, puk za brankou Millera.
17:50
Columbus je nyní aktivnější, má optickou převahu, ale střel na domácí branku mnoho nepošle.
17:01
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
15:56
Další zákrok brankáře hostujícího celku. Čelil již deseti střelám a jednou inkasoval.
15:35
15:01
Dostáváme se do finální části první třetiny.
14:13
Korpisalo výtečným zákrokem zasáhl proti střele z bezprostřední blízkosti, proti puku nastavil beton. Nechybělo mnoho a mohl se Vancouver radovat z vedení 2:0.
13:30
I brankář Columbusu dokazuje, že práce holí mu není cizí, ba naopak.
13:06
Sutter dobrou střelou prověřil pozornost brankáře Columbusu. Korpisalo byl připravený a prostor u tyčky pokryl.
12:41
Miller letící puk na svou branku zastavil holí a rychle rozehrál na spoluhráče.
12:00
Vancouver od vstřelené branky nehraje příliš aktivně, soustředí se zejména na to, aby neinkasoval.
11:15
Columbus se snaží vyrovnat, Dubinsky se pokoušel vybruslit od mantinelu před branku, ale byl tísněn obránci.
10:07
Následuje komerční přestávka. První větší šance v dnešním zápase přinesla branku. Od té doby se tempo hry poněkud snížilo.
09:05
Vancouver právě vstřelil branku!
Gól v přesilové hře a domácí se dostávají do vedení. Po výborné přihrávce Bo Horvata se u druhé tyče prosazuje LINDEN VEY. Asistence: Bo Horvat, Sven Beartschi.
08:50
Vancouver hraje přesilovku dobře, je v útočném pásmu.
07:42
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Atkinson – 2 min., hákování).
07:30
Columbus je aktivnějším týmem, ale jen těžko se dostává přes dobře hrající obranný val Vancouveru.
07:00
Foligno se dostal do zajímavé střelecké pozice, kterou ovšem nedokázal využít pro ohrožení branky domácích.
06:03
Columbus nyní zakládá akci od své vlastní branky. Ve středním pásmu ale o puk přišel, a tak se směr hry otáčí.
05:10
Domácí brankář se snaží dobrou rozehrávkou zrychlit hru, což se mu daří.
04:17
Znovu je puk v síti nad domácí brankou, gólman Vancouveru vyrazil kotouč ramenem.
03:57
Atkinson se dostal ke střele od modré, jeho střelecký pokus jeden z hráčů Canucks zvedl do ochranné sítě nad brankou. Buly před Millerem.
03:00
První tři minuty hry nepřinesly žádnou velkou šanci na domácí ani hostující straně. Brankáři zatím mnoho práce neměli.
01:03
Vancouver se dostal do útočného pásma, ve kterém se ale nedokázal dostat ke střele.
00:01
Domácí hokejisté sice buly vyhráli, ale k puku se dostali jejich soupeři.
00:01
Vše je připraveno na začátek utkání.
Utkání začne o něco později.

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Tanev, Edler, Biega, Bartkowski, Sbisa, Hutton – Hansen, Sedin H., Sedin D. – Vrbata, Horvat, Beartschi – Etem, Vey, Burrows – Virtanen, Sutter, Dorsett

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Forsberg) – Jones, Murray, Falk, Johnson, Prout, Tjutin – Atkinson, Dubinsky, Jenner – Foligno, Wennberg, Saad – Calvert, Karlsson, Hartnell – Bourque, Campbell, Rychel.
Do sestavy Vancouveru by se měl po dvacetizápasové pauze vrátit obránce Dan Hamhuis. Rovněž se očekává, že po čtyřech vynechaných zápasech nastoupí do hry Henrik Sedin.
Jedná se o druhý ze série tří zápasu Columbusu v západní Kanadě, trip po tomto utkání pokračuje do Calgary. Obránce David Savard, který ve středu trénoval, do zápasu pravděpodobně nezasáhne.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.