Riga - CSKA Moskva | ONLINE | 5.1.2017 18:30 | KHL 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Česká stopa v utkání:

Jakub Sedláček (DRG) náhradní brankář
Statistiky: Střely: 46-73; Střely na bránu: 20-40; Vhazování: 21-26; Zablokované střely: 16-17; Hity: 15-12; Fauly: 4-5; Trestné minuty: 8-12.
Diváci v Areně Riga čekali na úvodní gól hodně dlouho, v čase 46:43 se ale po nádherné kombinační akci prosadil Kirill Petrov a vystřelil CSKA hodně vydržené vítězství, ovšem zasloužené, která v závěru utkání zpečetil střelou do prázdné brány Vladimir Žarkov. Konečný výsledek: Dinamo Riga 0 CSKA Moskva 2.
Konec zápasu.
59:43
CSKA právě vstřelilo branku!
VLADIMIR ŽARKOV v blízkosti střídaček vybojoval puk a od modré čáry ho po ledě poslal do prázdné brány. Gól bude označen jako gól v oslabení a CSKA zpečetilo své vítězství!
59:21
Alexandr Popov byl těsně před koncem vyloučen za hákování a Dinamo si v závěru zahraje přesilovou hru!
59:05
Dinamo na pravém křídle vypálilo z ostrého úhlu a po zákroku Iljy Sorokina vybojovalo útočné pásmo. Janis Kalninš se vydal na střídačku a domácí to zkouší při hře bez brankáře! Podaří se jim vyrovnat?
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:41
Dinamu se nedaří usadit v útočném pásmu a další akci musí navíc rozjíždět až od vlastní brány.
58:20
Dnešní utkání sleduje 5378 diváků.
58:15
CSKA Moskva na levém křídle napřáhlo ke tvrdé střele, která skončila v ochranné síti a Dinamo Riga si po ní vyžádalo oddechový čas.
57:56
Čas ubíhá z pohledu domácího týmu velice rychle a příliš času na vyrovnání už není. Zkusí to Dinamo Riga v závěru utkání bez brankáře?
56:54
Guntis Galvinš na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, do které se obětavě položil jeden z hráčů CSKA a zablokoval ji.
56:20
Fanoušci o sobě dávají opět hlasitě vědět a skandují: "Dinamo, Dinamo, Dinamo."
55:31
Ilja Sorokin rychle zaklekl a nahození Dinama z pravého křídla ukryl po snadném zákroku ve své lapačce. Domácí mají necelých 5 minut na vyrovnání.
55:01
CSKA Moskva nepřesně rozehrálo a puk podél hrazení v blízkosti střídaček zamířil na zakázané uvolnění.
54:24
Arťom Vorošilo byl zřejmě hráčem, který se v blízkosti pravé tyče vehementně snažil puk procedit do brány, Janis Kalninš byl ale proti a skórovat mu neumožnil.
53:28
CSKA Moskva se na pravém křídle nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.
53:18
Dinamo rozjíždí další útočnou akci od vlastní brány a příliš mnoho času na vyrovnání už nezbývá.
52:29
Miks Indrašis se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jeho následná bekhendová střela ale zamířila po ledě vedle vzdálenější levé tyče. Zejména jeho uvolnění, kterým se zbavil stínícího protihráče, stálo za to.
52:01
Dinamo po pravé straně rychle zavezlo puk do útočného pásma a jeho akci zastavilo postavení mimo hru.
51:17
Hokejisté Dinama znovu vypálili z levého křídla, jejich střela od mantinelu ale byla sražena tentokrát za bránu.
50:51
Uvis Balinškis na levém křídle od modré čáry nahodil puk směrem na bránu a po skvělé teči jednoho z jeho spoluhráče mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu, jenže Ilja Sorokin předvedl skvělý zákrok a levým ramenem ho vyrazil! Málem bylo srovnáno.
49:40
CSKA Moskva vzápětí prudce vypálilo z vrcholu levého kruhu pro vhazování, následná střela ale skončila v náručí Janise Kalninše, který až na jeden gól chytá skvěle.
49:37
Sergej Andronov se po nádherné přihrávce svého spoluhráče ocitl mezi kruhy pro vhazování v obrovské šanci, jeho následná střela bez přípravy ale skončila na pravé tyči, od níž se puk odrazil zpět do hry!
49:00
Hokejisté Dinama Rigy jako supi kroužili v útočném pásmu, k ohrožení hostující brány CSKA se ale nedostali.
47:06
CSKA Moskva mohlo rychle přidat druhý gól, Maxim Mamin se ale v blízkosti pravé tyče neprosadil, protože Janis Kalninš rychle volný puk na ledě přikryl lapačkou.
46:43
CSKA právě vstřelilo branku!
Ivan Tělegin na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a těsně za útočnou modrou čárou prudce zabrzdil. Následovala přihrávka na Alexandra Popova, který se v blízkosti levé tyče neukvapil se zakončením a předložil puk bekhendovou přihrávkou KIRILLOVI PETROVOVI, který v pravém kruhu pro vhazování bez přípravy vypálil a poslal puk pod horní tyč odkryté brány. CSKA se ujalo vedení 1:0! Asistence: Alexandr Popov a Ivan Tělegin.
46:26
Janis Kalninš se rychle vydal za svou bránu, aby zastavil nahození CSKA Moskva a rychle rozehrál.
46:04
Andrej Světlakov naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a CSKA Moskva hraje v plném počtu.
45:33
Guntis Galvinš na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, do které se obětavě vrhl Vladimir Žarkov a za cenu vlastního zdraví ji zablokoval. Skvělá práce!
44:58
Domácí hokejisté z levého křídla nebezpečně nahazovali puk před bránu, do zakončení se ale nedostali. Brankář Ilja Sorokin mohl zůstat v klidu.
44:04
Andrej Světlakov dostal dvě minuty za hákování a Dinamo Riga má k dispozici třetí přesilovou hru.
43:47
CSKA Moskva na pravém křídle podniklo rychlý výpad a Janis Kalninš jeho nahození ukryl ve své lapačce.
43:27
Hokejisté Dinama zavezli puk po pravém křídle v blízkosti střídaček do útočného pásma, kde si ho předávali zadovkou, zpětná přihrávka ale byla nepřesná a kotouč skončil v neutrální zóně.
42:40
Janis Kalninš v závěru druhé třetiny předvedl dva skvělé zákroky, když zneškodnil samostatný únik a poté trestné střílení Andreje Kuzmenka. Nebýt jeho, mohlo už CSKA Moskva vést minimálně o dvě branky.
41:47
Aleksandrs Jerofejevs byl hráčem, který obětavě zablokoval střelu CSKA a za pomoci spoluhráčů odjel na střídačku. Domácí hráč schytal nepříjemnou ránu do oblasti kotníku na pravé noze.
41:35
Vladimir Žarkov byl zřejmě hráčem, který na vrcholu pravého kruhu pro vhazování tvrdě vypálil s příklepem, jeho následná střela ale byla zablokována.
40:23
Vyloučení Tim Sestito, Ralfs Freibergs a Andrej Světlakov naskočili zpět na led a oba týmy hrají v plném počtu.
40:01
CSKA Moskva dohrává v závěru třetí třetiny přesilovou hru, příliš mnoho času na její využití ale nemá.
40:01
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely: 29-52; Střely na bránu: 15-30; Vhazování: 12-17; Zablokované střely: 11-8; Hity: 10-9; Fauly: 4-3; Trestné min.: 8-8.
Třetí třetina začne přibližně v 20:16.
Prostřední část byla mnohem pohlednější a dramatičtější, ani během ní se ale diváci v Areně Riga žádného gólu nedočkali. Největší šanci měl Andrej Kuzmenko, který neuspěl během samostatného úniku, ale protože byl během něj faulován, tak jel vzápětí trestné střílení, jenže ani po něm se prosadit nedokázal a Janis Kalninš zůstal nepřekonán. Skóre po druhé třetině: Dinamo Riga 0 CSKA Moskva 0.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:17
Jeden z hokejistů CSKA Moskva mířil z pravého kruhu pro vhazování pod horní tyč a už zvedal ruce nad hlavu, Janis Kalninš ale puk nějakým záhadným způsobem vyrazil!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:23
Andrej Kuzmenko těsně před bránou zamíchal s pukem a dobře mířil k pravé tyči, jenže Janis Kalninš předvedl fantastický zákrok a puk letící těsně nad ledem vyrazil lapačkou!
38:23
Tim Sestito byl nakonec hráčem, který zezadu zahákoval unikajícího Andreje Kuzmenka, a následovat bude trestné střílení! CSKA Moskva si obrovskou šanci zopakuje. Tim Sestito kromě toho dostal také dvouminutový trest za hrubost.
38:23
Andrej Světlakov dostal také dvouminutový trest a na trestnou lavici usedl za hrubost.
38:23
Ralfs Freibergs vyvolal před vlastní bránou obrovskou melu a dostal dvě minuty za hrubost. Další tresty?
38:23
Andrej Kuzmenko se i přes háčky domácích hokejistů prodral do samostatného úniku, mezi betony ale fantastického Janise Kalninše překonat nedokázal a rozštípal se o mantinel! Vzápětí následovala hromadná potyčka.
37:44
Miks Indrašis si z pravého křídla sjel do středu útočného pásma a napřáhl ke střele, která byla zablokována.
36:48
Vypadá to vypadá, že ani v průběhu druhé dvacetiminutovky se žádného gólu nedočkáme, což je hodně mrzuté. Diváci chodí na hokej kvůli brankám.
36:08
Sergej Andronov se ocitl po tečovaném nahození z vrcholu pravého kruhu pro vhazování v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže puk čepelí hole usměrnil mimo!
35:49
I Denis Děnisov nabral na levém křídle obrovskou rychlost a po zavezení kotouče do útočného pásma napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování k prudké střele s příklepem, která zamířila pouze doprostřed brány a skončila v náručí Janise Kalninše.
35:02
CSKA Moskva z pravého křídla a ostrého úhlu posílalo před bránu nebezpečnou přihrávku, kterou jeden z jeho hokejistů promáchl a do zakončení se nedostal.
34:21
Vyloučený Gints Meija se vrátil z trestné lavice na ledovou plochu a Dinamo Riga hraje v plném počtu.
33:50
Miks Indrašis unikl po pravém křídle a mezi kruhy pro vhazování předvedl pěknou stahovačku, po které přišla střela po ledě, Ilja Sorokin ji ale pravým betonem vyrazil!
33:31
Janis Kalninš předvedl sérii fantastických zákroků, když v blízkosti pravé tyče své brány ucpal prostor a žádnou z několika dorážek CSKA nepustil za svá záda! Greg Scott byl jedním ze tří hráčů, který se marně snažil prosadit.
32:53
CSKA vzápětí pálilo bez přípravy mimo z pravého kruhu pro vhazování a Dinamu Riga se povedlo vyhodit.
32:31
CSKA Moskva se ocitlo v blízkosti pravé tyče v šanci, následná střela z otočky ale vůbec nezamířila na bránu.
32:21
Kapitán domácího Dinama Gints Meija dostal dvě minuty za krosček a první přesilovou hru si zahraje CSKA.
31:45
Vyloučený Jan Muršak naskočil na ledovou plochu a ani druhá přesilová hra Dinama nebyla využita.
31:23
Dinamo vzápětí vypálilo zápěstím na levém křídle od modré čáry, následná střela ale byla nepřesná a skončila nad.
30:24
Jeden z hokejistů Dinama se ocital v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, mezi betony ale skvělého Ilju Sorokina nepropálil! Úvodní gól zápasu stále nikde.
30:02
CSKA Moskva se zmocnilo na pravé straně obranného pásma puku a o mantinel ho vyhodilo za bránu Dinama.
29:45
Guntis Galvinš byl tvrdě dohrán za svou bránou a Jan Muršak dostal dvouminutový trest za podražení.
29:18
Během dosavadního průběhu utkání jsme byli svědky pouze jedné přesilové hry, kterou si zahráli hráči Dinama.
29:15
Alexandr Popov na levém křídle vypálil od modré čáry a Janis Kalninš jeho nahození ukryl ve své lapačce.
28:43
CSKA Moskva na pravém křídle vypálilo ihned po vhazování těsně nad ledem na přední tyč, Janis Kalninš šel ale rychle do kolen a puk betony vyrazil mimo.
27:52
Fanoušci Rigy musí být zklamaní, na jejich led totiž zavítal druhý tým Západní konference a neviděli ani jeden gól.
27:21
Maxim Mamin se dostal v levém kruhu pro vhazování k odraženému puku a jeho následná střela byla zablokována. Hostující útočník to vzápětí zkoušel bekhendem z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale po ledě zamířila vedle přední pravé tyče.
26:29
Dinamo Riga sice vyhrálo v blízkosti útočné modré čáry vhazování, jenže vzápětí se vyhnalo k vlastní bráně.
26:26
Igor Ožiganov se mezi kruhy pro vhazování ocital ve velké brankové příležitosti, kterou přerušil pozdě odpískaný ofsajd. Rozhodčí zapískali nyní hodně pozdě.
25:52
Nechci být nikterak kritický, ale už jsem tedy sledoval pohlednější utkání, než je tohle. Oba týmy se marně snaží dostat do velké šance, natož ke vstřelení gólu.
25:24
Janis Kalninš si hravě poradil s nahozením CSKA Moskva z pravého křídla a vzápětí rychle rozehrál.
24:32
Fanoušci domácího celku o sobě dávají vědět a hlasitě volají jméno svého týmu: "Dinamo, Dinamo."
23:58
Aleksandrs Jerofejevs si na pravém křídle najel do kruhu pro vhazování a poté napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou pozorný Ilja Sorokin ukryl ve své lapačce, přestože mířila mimo a v bráně by neskončila.
23:22
Ze druhé třetiny jsou odehrány necelé čtyři minuty a zatím marně čekáme na úvodní gól. Dočkáme se vůbec?
22:52
Sergej Andronov po zpětné přihrávce spoluhráče pálil z levého kruhu pro vhazování a jeho pokus byl sražen mimo.
22:20
Hokejisté Dinama Rigy ve středním pásmu tečovali puk směrem do útočného pásma a odjeli střídat.
21:26
Hostům se nepodařilo na levém křídle rozehrát a puk mířil na zakázané uvolnění, které se nakonec nepískalo.
20:56
CSKA na pravém křídle vypálilo ihned po vhazování a jeho střela po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Janis Kalninš ale předvedl skvělý reflex a pravým betonem ji vykopl!
20:52
Janis Kalninš nedokázal udržet nahození z pravého křídla ve své lapačce a Jan Muršak rychle spěchal za pukem, k dorážce se ovšem v jeho těsné blízkosti nedokázal.
20:42
Hokejisté CSKA Moskva na pravém křídle vypálili od mantinelu a jejich pokus skončil v ochranné síti.
20:01
V Areně Riga právě začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za bezbrankového stavu, a nezbývá nám nic jiného, než věřit, že se po přestávce gólu dočkáme.
20:01
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely: 18-13; Střely na bránu: 10-7; Vhazování: 7-7; Zablokované střely: 3-6; Hity: 5-6; Fauly: 1-2; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 19:21.
Úvodní třetina utkání mezi Rigou a CSKA Moskva nabídlo v Areně Riga z obou stran ofenzivně laděný hokej, jenže žádný z celků si žádnou velkou brankovou příležitost, která by volala po gólu, nevytvořil. Nejblíže ke vstřelení gólu byl Jan Muršak, jehož střelu Janis Kalninš po fantastickém semaforu ukryl v lapačce. Skóre po první třetině. Dinamo Riga 0 CSKA Moskva 0.
20:00
První třetina skončila.
19:44
Mikelis Redlihs na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která mířila do bližšího horního rohu brány a Ilja Sorokin ji vyrážečkou vyrazil! Brankář CSKA předvedl v závěru skvělý zákrok.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:41
Jeden z hráčů CSKA Moskva se ocital v blízkosti pravé tyče ve skvělé šanci, jenže puk nedokázal v rozhodující chvíli po diagonální přihrávce svého spoluhráče zpracovat.
17:58
Lauris Darzinš byl zřejmě hráčem, který se v levém kruhu pro vhazování dostal ke střele, jeho následný pokus byl ale sražen mimo a Ilja Sorokin zasahovat nemusel.
17:32
Sergej Andronov nabral na pravém křídle velkou rychlost a ve snaze zakončit narazil do Aleksandrse Jerofejevse, který posunul vlastní bránu, a hra musela být přerušena.
17:10
CSKA Moskva z levého křídla nahodilo puk směrem na domácí bránu a Janis Kalninš si připsal rutinní zákrok.
16:41
Jeden z hráčů CSKA Moskva posílal mezi kruhy pro vhazování zpoza brány nebezpečnou bekhendovou přihrávku, která nakonec minula všechny jeho spoluhráče a opustila útočné pásmo.
16:17
Gints Meija, kapitán domácího celku, se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.
15:20
Jan Muršak předvedl v pravém kruhu pro vhazování nádherný oblouk a krásnou střelou zápěstím mířil přesně do bližšího horního rohu brány, Janis Kalninš ale předvedl fantastický semafor a puk ukryl ve své lapačce! To byl úžasný zákrok brankáře Rigy.
14:46
Andrej Světlakov na útočné modré čáře po zpětné přihrávce z levého křídla pálil bez přípravy s příklepem, jenže puk promáchl a Igor Ožiganov se ocitl vzápětí v postavení mimo hru.
13:58
Andrej Kuzmenko se dostal na pravém křídle do zakončení, jeho pokus z ostrého úhlu ale neměl příliš šancí na úspěch a připravený brankář Janis Kalninš ukryl puk v náručí. Oba týmy v plném počtu.
13:18
Hokejisté Dinama se opět pokoušeli vypálit z levého kruhu pro vhazování, jejich střela ale byla tentokrát zablokována.
12:42
Dinamo Riga na levém křídle vypálilo z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale byla sražena mimo.
12:02
Mikelis Redlihs se pustil v obranném pásmu do potyčky s Andrejem Světlakovem a oba dva hokejisté byli souběžně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Hrát se bude ve hře 4 na 4.
12:02
Mikelis Redlihs se pustil v obranném pásmu do potyčky s Andrejem Světlakovem a oba dva hokejisté byli souběžně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Hrát se bude ve hře 4 na 4.
11:33
CSKA Moskva se před bránou ocitalo v první velké brankové příležitosti, k ohrožení domácí sítě ale nedošlo.
11:01
Hokejistům Dinama Riga se nepodařilo rozehrát a puk po nepřesné přihrávce zamířil podél střídaček na zakázané uvolnění, po kterém se bude vhazovat před Janisem Kalninšem.
10:20
Vitalijs Pavlovs na pravém křídle nabral rychlost a svižně vypálil od mantinelu, Ilja Sorokin byl ale na přední tyči připraven a jeho pokus zápěstím ukryl ve svém náručí.
10:15
Vyloučený Bogdan Kiselevič naskočil zpět na ledovou plochu a CSKA Moskva úspěšně přečkalo první oslabení.
10:05
Tim Sestito nebezpečně vypálil na levém křídle od mantinelu a Ilja Sorokin měl co dělat, aby jeho pokus lapačkou vyrazil!
09:23
CSKA Moskva se podařilo znovu vyhodit až k bráně Dinama Rigy, které zatím nehraje přesilovou hru vůbec dobře a marně se snaží usadit v útočném pásmu hostujícího celku.
08:52
Janis Kalninš vyjel za svou bránu, aby holí zastavil vyhozený puk CSKA Moskva a pomohl svým spoluhráčům rozehrát.
08:15
Miks Indrašis se pokoušel před bránou dostat k dorážce a zezadu byl zasažen do zad Bogdanem Kiselevičem, který dostal dvouminutový trest za krosček.
08:15
Ralfs Freibergs napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, jeho následný pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Ilja Sorokin!
07:48
Dinamu Riga se nepodařilo vzápětí rozehrát na levém křídle a puk zamířil na zakázané uvolnění.
07:05
CSKA Moskva se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč mířil na zakázané uvolnění, jenže měl příliš pomalou rychlost a Uvis Balinškis musel v rohu obranného pásma hrát.
06:52
Ilja Sorokin v blízkosti své levé tyče zastavil holí nahození Dinama Rigy ze středního pásma a poté rozehrál za bránu.
06:15
CSKA Moskva nahodilo puk za bránu Dinama Rigy a Krišjanis Redlihs počkal, až jeho spoluhráči dostřídají.
05:18
Sergej Andronov se snažil prosadit v pravém kruhu pro vhazování a vzápětí objížděl bránu, jenže si dal puk příliš daleko od hole a poté o něj svedl u hrazení marně souboj.
04:29
Dinamo Riga se vrátilo po dobré práci v obraně zpět do útočného pásma a jeden z domácích hokejistů se ocital v levém kruhu pro vhazování v dobré střelecké pozici, jenže přihrávka jeho spoluhráče mu bohužel pro domácí mířila na paty.
03:27
Jeden z hráčů Rigy se ocital na vnějším okraji levého kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, dvojice hostujících hráčů CSKA Moskva ho ale do zakončení nepustila.
03:12
Tim Sestito na levém křídle promeškal ideální okamžik pro střelu a z ostrého úhlu pouze nahodil puk za bránu.
02:50
Hra se v rychlém sledu přelévá od jedné modré čáry ke druhé, jenže ani jeden z celků se nemůže dostat do šance.
01:36
Hokejisté CSKA Moskva na pravém křídle nahodili směrem na bránu Dinama Rigy a Janis Kalninš po sevření kotouče ve svém náručí rychle rozehrál. Snadná práce pro domácího brankáře.
01:30
CSKA Moskva se nepodařilo rozehrát a puk podél střídaček zamířil na zakázané uvolnění.
00:33
Útočná akce hostů nic nepřinesla a na levém křídle to zkoušel z úhlu jeden z domácích hokejistů, Ilja Sorokin byl ale připraven a jeho nahození letící po ledě pravým betonem vyrazil.
00:01
Alexandr Popov vyhrál úvodní vhazování zápasu a CSKA Moskva může po pravém křídle přejít do prvního útoku.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči obou týmů jsou seřazeni na modrých čarách a po zaznění ruské a lotyšské národní hymny bude moci utkání mezi Dinamem Rigou a CSKA Moskva začít.
Úvodní sestavy:

Dinamo Riga: Kalninš (Sedláček) – Balinškis, Cibulskis, K. Redlihs, Freibergs, Jerofejevs, Galvinš, Leščovs (A) – M. Redlihs (C), Tim Sestito (A), Pavlovs – Skvorcovs, Sčastlivyj, Meija – Darzinš, Indrašis, Bičevskis – Saulietis, E. Kulda, Lipsbergs – Golovkovs.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Kiselevič, Kutuzov, Ožiganov, Pivcakin (A), Mjasiščev, Děnisov, Blažijevskij – Al. Popov, Tělegin, K. Petrov – Muršak, Platt, Scott – Světlakov, Mamin (C), Kuzmenko – V. Žarkov (A), Andronov, Vorošilo – Osnovin.

Rozhodčí: Tobias Wehrli, Denis Naumov. Čároví: Alexandr Zacharenkov, Alexandr Sadovnikov.
Česká stopa v utkání:

Jakub Sedláček (DRG) 29 zápasů, 663 zákroků, 72 gólů, procentuální úspěšnost zákroků 90,2%
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

15.10.16 CSKA Moskva – Dinamo Riga 3:2
CSKA Moskva:

CSKA Moskva prožívá fantastickou sezónu, když na přelomu roku 2016 a 2017 překročil hranici 100 bodů a aktuálně jich má na svém kontě 101, což z něho dělá druhý nejlepší celek Západní konference, na jejímž čele marně nahání vedoucí Petrohrad.
Dinamo Riga:

Hokejisté Dinama Rigy vyhráli dva zápasy v řadě, když porazili Jokerit s Čerepovcem, v Západní konferenci se ovšem nachází se 42 body na posledním místě.
CSKA Moskva se podruhé v letošní sezóně KHL střetne s Dinamem Rigou, tentokrát ovšem zavítá na ho led. Armádní celek vyhrál úvodní střetnutí těsně 3:2, tentokrát se ovšem představí v Rize, kde se domácí tým bude snažit navázat na dvě vítězství v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud