Synot liga 2014/15 | 1. česká fotbalová liga | iSport.cz

Poslední zápasy

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 20
2.  Jean-David Beauguel Plzeň 11
3.  Miroslav Stoch Slavia 11
4.  Benjamin Tetteh Sparta 10
5.  Martin Doležal Jablonec 9
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Guélor Kanga Sparta 7
8.  Michael Krmenčík Plzeň 7
9.  David Vaněček Teplice 7
10.  Tomáš Wágner Karviná 7
11.  Jakub Hora Teplice 6
12.  Nemanja Kuzmanović Ostrava 6
13.  Tomáš Smola Opava 6
14.  Tomáš Souček Slavia 6
15.  Milan Baroš Ostrava 5
16.  Lukáš Budínský Karviná 5
17.  Jan Chramosta Jablonec 5
18.  Vlastimil Daníček Slovácko 5
19.  Dame Diop Ostrava 5
20.  Antonín Fantiš Příbram 5
21.  Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
22.  Martin Nešpor Olomouc 5
23.  Roman Potočný Liberec 5
24.  Milan Škoda Slavia 5
25.  Pavel Vyhnal Zlín 5
26.  Uroš Djuranović Dukla 4
27.  Josef Hušbauer Slavia 4
28.  Jan Kuchta Slovácko 4
29.  Lukáš Masopust Jablonec 4
30.  Jan Matoušek Příbram 4
31.  Peter Olayinka Slavia 4
32.  Tomáš Poznar Zlín 4
33.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 4
34.  Roman Procházka Plzeň 4
35.  Jan Rezek Příbram 4
36.  Ivan Schranz Dukla 4
37.  Miroslav Slepička Příbram 4
38.  Nicolae Stanciu Sparta 4
39.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
40.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
41.  Tomáš Chorý Plzeň 3
42.  Vladimír Coufal Slavia 3
43.  Martin Fillo Ostrava 3
44.  Dávid Guba Karviná 3
45.  Tomáš Holeš Jablonec 3
46.  Matěj Hybš Liberec 3
47.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
48.  Ondřej Kúdela Slavia 3
49.  Roman Květ Příbram 3
50.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
51.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
52.  Jakub Plšek Olomouc 3
53.  Jakub Považanec Jablonec 3
54.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
55.  Josef Šural Sparta 3
56.  Stanislav Tecl Slavia 3
57.  Tomáš Zajíc Slovácko 3
58.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
59.  Alexandru Baluta Slavia 2
60.  Lukáš Bartošák Zlín 2
61.  Ján Ďurica Dukla 2
62.  Pavel Dvořák Olomouc 2
63.  Martin Frýdek Sparta 2
64.  Michal Frydrych Slavia 2
65.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
66.  Marek Havlík Slovácko 2
67.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
68.  Daniel Holzer Ostrava 2
69.  David Houska Olomouc 2
70.  Jakub Janetzký Opava 2
71.  Václav Juřena Opava 2
72.  Jan Kopic Plzeň 2
73.  Jan Kovařík Plzeň 2
74.  Libor Kozák Liberec 2
75.  Daniel Krch Bohemians 1905 2
76.  David Lischka Jablonec 2
77.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
78.  Róbert Matejov Zlín 2
79.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
80.  Ruslan Mingazov Příbram 2
81.  Pavel Moulis Teplice 2
82.  Filip Oršula Liberec 2
83.  Jan Pázler Liberec 2
84.  Jakub Pešek Liberec 2
85.  Jakub Podaný Dukla 2
86.  Matěj Pulkrab Sparta 2
87.  David Puškáč Opava 2
88.  Eric Ramírez Karviná 2
89.  Jakub Řezníček Plzeň 2
90.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
91.  Martin Sladký Olomouc 2
92.  Vojtěch Smrž Karviná 2
93.  Jiří Texl Olomouc 2
94.  Petr Zapalač Opava 2
95.  Pavel Zavadil Opava 2
96.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
97.  Patrik Žitný Teplice 2
98.  Rafael Acosta Jablonec 1
99.  Emmanuel Antwi Příbram 1
100.  Vít Beneš Olomouc 1
101.  Frederik Bilovský Dukla 1
102.  Jan Bořil Slavia 1
103.  Aleš Čermák Plzeň 1
104.  Alexandru Chipciu Sparta 1
105.  Murphy Dorley Liberec 1
106.  David Douděra Dukla 1
107.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
108.  Šimon Falta Olomouc 1
109.  Jiří Fleišman Ostrava 1
110.  Zoran Gajič Zlín 1
111.  Petr Galuška Karviná 1
112.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
113.  Milan Havel Plzeň 1
114.  Matěj Helebrand Opava 1
115.  Libor Holík Zlín 1
116.  Lukáš Holík Dukla 1
117.  Tomáš Hořava Plzeň 1
118.  Jan Hošek Teplice 1
119.  David Hovorka Jablonec 1
120.  Petr Hronek Zlín 1
121.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
122.  Robert Hrubý Ostrava 1
123.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
124.  Tomáš Jablonský Příbram 1
125.  Alexander Jakubov Zlín 1
126.  Adam Jánoš Ostrava 1
127.  Václav Jemelka Olomouc 1
128.  Michal Jeřábek Teplice 1
129.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
130.  Vladimir Jovović Jablonec 1
131.  Václav Jurečka Opava 1
132.  Tomáš Jursa Opava 1
133.  Taras Kačaraba Liberec 1
134.  Ibrahim Keita Příbram 1
135.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
136.  Martin Koscelník Liberec 1
137.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
138.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
139.  Jan Krob Teplice 1
140.  Filip Kubala Slovácko 1
141.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
142.  Tomáš Malinský Liberec 1
143.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
144.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
145.  Branislav Milošević Dukla 1
146.  Jan Moravec Karviná 1
147.  Jan Navrátil Slovácko 1
148.  Aleš Nešický Liberec 1
149.  Filip Panák Karviná 1
150.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
151.  Milan Petržela Plzeň 1
152.  Srdjan Plavšić Sparta 1
153.  Uroš Radaković Sparta 1
154.  Petr Reinberk Slovácko 1
155.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
156.  Radim Řezník Plzeň 1
157.  Jakub Šašinka Ostrava 1
158.  Petr Ševčík Liberec 1
159.  Dominik Simerský Opava 1
160.  Martin Šindelář Ostrava 1
161.  Rudolf Skácel Příbram 1
162.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
163.  Patrizio Stronati Ostrava 1
164.  Jan Sýkora Slavia 1
165.  Daniel Tetour Dukla 1
166.  Daniel Trubač Teplice 1
167.  Kamil Vacek Bohemians 1905 1
168.  Mick Van Buren Slavia 1
169.  Bogdan Vatajelu Jablonec 1
170.  Michal Vepřek Olomouc 1
171.  Radek Voltr Příbram 1
172.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
173.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
174.  Tomáš Zahradníček Olomouc 1
175.  Ondřej Zahustel Sparta 1
176.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka 2014/2015
Z V R P Skóre B
1. Plzeň 30 23 3 4 70:24 72
2. Sparta 30 21 4 5 57:20 67
3. Jablonec 30 19 7 4 58:22 64
4. Ml. Boleslav 30 13 7 10 43:34 46
5. Příbram 30 12 7 11 40:45 43
6. Dukla 30 11 8 11 34:40 41
7. Teplice 30 9 11 10 41:37 38
8. Bohem. 1905 30 10 8 12 35:41 38
9. Slovácko 30 10 7 13 43:46 37
10. Jihlava 30 10 6 14 33:38 36
11. Slavia 30 9 7 14 40:45 34
12. Liberec 30 7 12 11 39:43 33
13. Ostrava 30 8 9 13 23:41 33
14. Brno 30 9 6 15 34:45 33
15. Hr. Králové 30 6 7 17 26:52 25
16. Č. Buděj. 30 5 7 18 29:72 22

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud